Půjčka CZ Mini Credit

minicreditmalykredit

Výše půjčky: 1 000 - 12 500 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Nebankovní půjčka s možností půjčit si 1000 Kč až 4 500 Kč, s vyřízením online, bez poplatků a nulovým úrokem.

Výše půjčky1 000 - 12 500 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 23.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Společnost CZ Mini Credit s.r.o. je poměrně mladým poskytovatelem nebankovních půjček, ale díky kreativitě a dynamickému rozvoji se jí daří konkurovat i firmám s dlouhodobou tradicí v tomto oboru. Vznikla v roce 2012 pod názvem Axelor Trade a po roce působení si změnila název na současný. Firma se specializuje na poskytování krátkodobých půjček a to zejména pomocí online žádosti. Pro zákazníky je dále k dispozici i telefonní linka, online chat nebo email.

Půjčka CZ Mini Credit se dá využít například na zaplacení nedoplatku za elektřinu, nákup dárků, na zaplacení dovolené nebo na cokoliv jiného. Společnost si zakládá na maximální přehlednosti a jednoduchosti nabízených služeb, proto se nemusíte obávat nejasných podmínek nebo skrytých poplatků. Taktéž klade vysoký důraz na zodpovědné půjčování a důsledně dbá na ochranu osobních údajů.

CZ Mini Credit je nebankovní půjčka na cokoliv ve výši od 1 000 Kč do 12 500 Kč a s krátkou dobou splatnosti (od 1 do 30 dní). První půjčka pro nové klienty je zcela zdarma (bez poplatků) a to až do výše 4 500 Kč. Pokud chcete získat půjčku zdarma, je nutné si nastavit kratší dobu splatnosti (maximálně 14 dní). Vyřízení žádosti netrvá dlouho (zejména pokud podáte žádost ve všední den mezi 9 a 18 hodinou) a v případě schválení žádosti jsou peníze odeslány obratem na Váš účet.

O půjčku si může zažádat každý ve věku od 18 do 65 let a má české občanství. K půjčce není třeba mít ručitele ani zástavu, na překážku není ani záznam v rejstříku trestů. Nevýhodou je, že Vám nepůjčí, pokud máte záznam v registru dlužníků. U půjčky je nutné doložit pravidelný příjem a ověřit bankovní účet zaplacením registračního poplatku ve výši 1 Kč. K vyřízení žádosti Vám postačí občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti.

Základní informace o CZ Mini Credit půjčce:

 • nebankovní rychlá půjčka
 • od 1 000 Kč do 12 500 Kč
 • první půjčka do 4 500 Kč zcela zdarma
 • krátká doba splatnosti 1 – 30 dní
 • i se záznamem v rejstříku trestů
 • bez ručitele
 • úroková sazba od 0 % p.a.

Co k CZ Mini Credit půjčce potřebujete:

 • čistý registr
 • stálý příjem
 • české občanství
 • bankovní účet

Žádost o půjčku

Při žádosti o půjčku CZ Mini Credit se musíte nejprve zaregistrovat na stránkách společnosti. Do online formuláře vyplníte údaje jako jméno a příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, email, telefonní číslo, dále je třeba uvést adresu trvalého bydliště (a případně korespondenční adresu) a následně několik informací ohledně Vašeho zaměstnání. Po odeslání tohoto formuláře je nutné zaplatit registrační poplatek ve výši 1 Kč, který je nutné zaplatit přímo z Vašeho vlastního účtu. Vaše registrace u CZ Mini Credit s.r.o. bude aktivována okamžite po připsání platby. K žádosti o půjčku potřebujete pouze občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti a potvrzení příjmu.

Poté Vám přijde SMS zpráva a email s informacemi, jak registraci dokončit a poté si už v klidu můžete podat žádost o půjčku s tím, že v pracovní dny od 9 do 18 hodin bude Vaše žádost vyřízena do několika minut. V případě, že bude Vaše žádost schválena, budou peníze ihned odeslány na Váš bankovní účet. Rychlost převodu se odvíjí do toho, u jaké banky máte vedený účet, ale peníze dostanete vždy nejpozději do 24 h.

Půjčka CZ Mini Credit se splácí jednorázově, a to nejpozději ke dni splatnosti. V případě, že půjčku nestíháte splatit, můžete využít možnost prodloužení půjčky. Ta je ale zpoplatněna a poplatek za prodloužení je třeba uhradit nejpozději v den splatnosti půjčky. Půjčku si můžete prodloužit opakovaně, poplatek zůstává vždy stejný.

Zcela jednoduše lze o půjčku zažádat přes náš online formulář výše, kam vyplníte pár kontaktních údajů a Vaše žádost bude obratem odeslána přímo zaměstnancům zákaznického servisu společnosti. Ti se Vám pak sami ozvou a dořeší s Vámi veškeré potřebné podrobnosti.

Celkové hodnocení CZ Mini Credit půjčky:

Velmi rychlá nebankovní půjčka s jasnými pravidly a transparentními poplatky. Vhodná zejména pro ty, kteří jsou si jistí, že zvládnou své závazky bez problémů splatit a potřebují si půjčit menší částku, pro kterou v jejich běžném rozpočtu není místo. Půjčit si můžete částku ve výši od 1 000 Kč do 12 500 Kč s dobou splatnosti mezi 1 – 30 dny. Noví zákazníci mají výši první půjčky omezenou na maximálně 4 500 Kč, ale pokud si půjčí na dobu splatnosti do 14 dnů, získají půjčku zcela zdarma. Půjčku se vyplatí splácet včas, ale pro případ nečekaných událostí je možné si za poplatek prodloužit dobu splatnosti (i opakovaně). K půjčce nepotřebujete zástavu ani ručitele, můžete o ni zažádat i se záznamem v trestním rejstříku a k vyřízení Vám postačí minimum dokladů. CZ Mini Credit se řídí zásadou zodpovědného půjčování, a proto po svých klientech může vyžadovat potvrzení příjmu a kontroluje registr.

Proč právě půjčka CZ Mini Credit:

můžete získat až 12 500 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 12 500 Kč
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Když si půjčujete, měli byste si být jistí, že svou půjčku budete schopni i splatit. ...více

16.5.2017

Máte záznam v registru dlužníků a přesto si potřebujete nutně a urgentně půjčit? V bance Vám v takové situaci nepůjčí, co tedy dělat? Máme řešení - rychlou půjčku bez registru! ...více

1.8.2017

Váháte, zda se poradit o půjčce s odborníkem? Poradíme a vysvětlíme! ...více

2.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:ReRum půjčka
Výše půjčky:500 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:CreditOn půjčka
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:CreditKasa
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Půjčka na cokoliv ČSOB
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Zlatá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:1 - 84 měs.
Název půjčky:Help Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:60 týdnů
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Mutuo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:22 - 22 dní
Název půjčky:BB půjčka
Výše půjčky:1 000 - 45 000 Kč
Splatnost:7 dní - 3 měs.
Název půjčky:Česká spořitelna
Výše půjčky:20 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:120 měs.
ebook