Půjčka CZ Mini Credit

minicreditmalykredit

Výše půjčky: 1 000 - 12 500 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Nebankovní půjčka s možností půjčit si 1000 Kč až 4 500 Kč, s vyřízením online, bez poplatků a nulovým úrokem.

Výše půjčky1 000 - 12 500 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 05.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Společnost CZ Mini Credit s.r.o. je poměrně mladým poskytovatelem nebankovních půjček, ale díky kreativitě a dynamickému rozvoji se jí daří konkurovat i firmám s dlouhodobou tradicí v tomto oboru. Vznikla v roce 2012 pod názvem Axelor Trade a po roce působení si změnila název na současný. Firma se specializuje na poskytování krátkodobých půjček a to zejména pomocí online žádosti. Pro zákazníky je dále k dispozici i telefonní linka, online chat nebo email.

Půjčka CZ Mini Credit se dá využít například na zaplacení nedoplatku za elektřinu, nákup dárků, na zaplacení dovolené nebo na cokoliv jiného. Společnost si zakládá na maximální přehlednosti a jednoduchosti nabízených služeb, proto se nemusíte obávat nejasných podmínek nebo skrytých poplatků. Taktéž klade vysoký důraz na zodpovědné půjčování a důsledně dbá na ochranu osobních údajů.

CZ Mini Credit je nebankovní půjčka na cokoliv ve výši od 1 000 Kč do 12 500 Kč a s krátkou dobou splatnosti (od 1 do 30 dní). První půjčka pro nové klienty je zcela zdarma (bez poplatků) a to až do výše 4 500 Kč. Pokud chcete získat půjčku zdarma, je nutné si nastavit kratší dobu splatnosti (maximálně 14 dní). Vyřízení žádosti netrvá dlouho (zejména pokud podáte žádost ve všední den mezi 9 a 18 hodinou) a v případě schválení žádosti jsou peníze odeslány obratem na Váš účet.

O půjčku si může zažádat každý ve věku od 18 do 65 let a má české občanství. K půjčce není třeba mít ručitele ani zástavu, na překážku není ani záznam v rejstříku trestů. Nevýhodou je, že Vám nepůjčí, pokud máte záznam v registru dlužníků. U půjčky je nutné doložit pravidelný příjem a ověřit bankovní účet zaplacením registračního poplatku ve výši 1 Kč. K vyřízení žádosti Vám postačí občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti.

Základní informace o CZ Mini Credit půjčce:

 • nebankovní rychlá půjčka
 • od 1 000 Kč do 12 500 Kč
 • první půjčka do 4 500 Kč zcela zdarma
 • krátká doba splatnosti 1 – 30 dní
 • i se záznamem v rejstříku trestů
 • bez ručitele
 • úroková sazba od 0 % p.a.

Co k CZ Mini Credit půjčce potřebujete:

 • čistý registr
 • stálý příjem
 • české občanství
 • bankovní účet

Žádost o půjčku

Při žádosti o půjčku CZ Mini Credit se musíte nejprve zaregistrovat na stránkách společnosti. Do online formuláře vyplníte údaje jako jméno a příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, email, telefonní číslo, dále je třeba uvést adresu trvalého bydliště (a případně korespondenční adresu) a následně několik informací ohledně Vašeho zaměstnání. Po odeslání tohoto formuláře je nutné zaplatit registrační poplatek ve výši 1 Kč, který je nutné zaplatit přímo z Vašeho vlastního účtu. Vaše registrace u CZ Mini Credit s.r.o. bude aktivována okamžite po připsání platby. K žádosti o půjčku potřebujete pouze občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti a potvrzení příjmu.

Poté Vám přijde SMS zpráva a email s informacemi, jak registraci dokončit a poté si už v klidu můžete podat žádost o půjčku s tím, že v pracovní dny od 9 do 18 hodin bude Vaše žádost vyřízena do několika minut. V případě, že bude Vaše žádost schválena, budou peníze ihned odeslány na Váš bankovní účet. Rychlost převodu se odvíjí do toho, u jaké banky máte vedený účet, ale peníze dostanete vždy nejpozději do 24 h.

Půjčka CZ Mini Credit se splácí jednorázově, a to nejpozději ke dni splatnosti. V případě, že půjčku nestíháte splatit, můžete využít možnost prodloužení půjčky. Ta je ale zpoplatněna a poplatek za prodloužení je třeba uhradit nejpozději v den splatnosti půjčky. Půjčku si můžete prodloužit opakovaně, poplatek zůstává vždy stejný.

Zcela jednoduše lze o půjčku zažádat přes náš online formulář výše, kam vyplníte pár kontaktních údajů a Vaše žádost bude obratem odeslána přímo zaměstnancům zákaznického servisu společnosti. Ti se Vám pak sami ozvou a dořeší s Vámi veškeré potřebné podrobnosti.

Celkové hodnocení CZ Mini Credit půjčky:

Velmi rychlá nebankovní půjčka s jasnými pravidly a transparentními poplatky. Vhodná zejména pro ty, kteří jsou si jistí, že zvládnou své závazky bez problémů splatit a potřebují si půjčit menší částku, pro kterou v jejich běžném rozpočtu není místo. Půjčit si můžete částku ve výši od 1 000 Kč do 12 500 Kč s dobou splatnosti mezi 1 – 30 dny. Noví zákazníci mají výši první půjčky omezenou na maximálně 4 500 Kč, ale pokud si půjčí na dobu splatnosti do 14 dnů, získají půjčku zcela zdarma. Půjčku se vyplatí splácet včas, ale pro případ nečekaných událostí je možné si za poplatek prodloužit dobu splatnosti (i opakovaně). K půjčce nepotřebujete zástavu ani ručitele, můžete o ni zažádat i se záznamem v trestním rejstříku a k vyřízení Vám postačí minimum dokladů. CZ Mini Credit se řídí zásadou zodpovědného půjčování, a proto po svých klientech může vyžadovat potvrzení příjmu a kontroluje registr.

Proč právě půjčka CZ Mini Credit:

můžete získat až 12 500 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 12 500 Kč
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

K čemu je dobré pojištění splácení, a kdy Vám přijde vhod? ...více

18.5.2017

Svého času byla půjčka Provident Start nejznámější a nejoblíbenější nebankovní půjčka ze všech. V dobách, kdy nebankovní společnost Provident rozjížděla své rychlé půjčky, neměla na trhu příliš velkou konkurenci a i ty společnosti, které se daly považovat za schopné konkurenty, si často v boji s půjčkou Provident Start ani neškrtli! ...více

13.4.2018

Slyšeli jste někdy o půjčce bez úroků, která je dostupná pro všechny a je zcela zdarma? Není to mýtus, naopak, první půjčka zdarma existuje a poradíme Vám, jak na ni! ...více

22.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Cetelem půjčka
Výše půjčky:20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Benefi půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:ZUNO půjčka online
Výše půjčky:15 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Kredito24
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Everyday plus
Výše půjčky:100 - 35 000 Kč
Splatnost:61 dní - 12 měs.
Název půjčky:Raiffeisen Bank
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Bezva půjčka
Výše půjčky:15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:Creditstar půjčka
Výše půjčky:1 000 - 13 000 Kč
Splatnost:5 dní - 3 měs.
Název půjčky:Aasa
Výše půjčky:5 000 - 20 000 Kč
Splatnost:6 - 12 měs.
Název půjčky:CreditAir
Výše půjčky:1 500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 75 dní
ebook