Půjčka CZ Mini Credit

minicreditmalykredit

Výše půjčky: 1 000 - 12 500 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Nebankovní půjčka s možností půjčit si 1000 Kč až 4 500 Kč, s vyřízením online, bez poplatků a nulovým úrokem.

Výše půjčky1 000 - 12 500 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 12.03.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Společnost CZ Mini Credit s.r.o. je poměrně mladým poskytovatelem nebankovních půjček, ale díky kreativitě a dynamickému rozvoji se jí daří konkurovat i firmám s dlouhodobou tradicí v tomto oboru. Vznikla v roce 2012 pod názvem Axelor Trade a po roce působení si změnila název na současný. Firma se specializuje na poskytování krátkodobých půjček a to zejména pomocí online žádosti. Pro zákazníky je dále k dispozici i telefonní linka, online chat nebo email.

Půjčka CZ Mini Credit se dá využít například na zaplacení nedoplatku za elektřinu, nákup dárků, na zaplacení dovolené nebo na cokoliv jiného. Společnost si zakládá na maximální přehlednosti a jednoduchosti nabízených služeb, proto se nemusíte obávat nejasných podmínek nebo skrytých poplatků. Taktéž klade vysoký důraz na zodpovědné půjčování a důsledně dbá na ochranu osobních údajů.

CZ Mini Credit je nebankovní půjčka na cokoliv ve výši od 1 000 Kč do 12 500 Kč a s krátkou dobou splatnosti (od 1 do 30 dní). První půjčka pro nové klienty je zcela zdarma (bez poplatků) a to až do výše 4 500 Kč. Pokud chcete získat půjčku zdarma, je nutné si nastavit kratší dobu splatnosti (maximálně 14 dní). Vyřízení žádosti netrvá dlouho (zejména pokud podáte žádost ve všední den mezi 9 a 18 hodinou) a v případě schválení žádosti jsou peníze odeslány obratem na Váš účet.

O půjčku si může zažádat každý ve věku od 18 do 65 let a má české občanství. K půjčce není třeba mít ručitele ani zástavu, na překážku není ani záznam v rejstříku trestů. Nevýhodou je, že Vám nepůjčí, pokud máte záznam v registru dlužníků. U půjčky je nutné doložit pravidelný příjem a ověřit bankovní účet zaplacením registračního poplatku ve výši 1 Kč. K vyřízení žádosti Vám postačí občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti.

Základní informace o CZ Mini Credit půjčce:

 • nebankovní rychlá půjčka
 • od 1 000 Kč do 12 500 Kč
 • první půjčka do 4 500 Kč zcela zdarma
 • krátká doba splatnosti 1 – 30 dní
 • i se záznamem v rejstříku trestů
 • bez ručitele
 • úroková sazba od 0 % p.a.

Co k CZ Mini Credit půjčce potřebujete:

 • čistý registr
 • stálý příjem
 • české občanství
 • bankovní účet

Žádost o půjčku

Při žádosti o půjčku CZ Mini Credit se musíte nejprve zaregistrovat na stránkách společnosti. Do online formuláře vyplníte údaje jako jméno a příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, email, telefonní číslo, dále je třeba uvést adresu trvalého bydliště (a případně korespondenční adresu) a následně několik informací ohledně Vašeho zaměstnání. Po odeslání tohoto formuláře je nutné zaplatit registrační poplatek ve výši 1 Kč, který je nutné zaplatit přímo z Vašeho vlastního účtu. Vaše registrace u CZ Mini Credit s.r.o. bude aktivována okamžite po připsání platby. K žádosti o půjčku potřebujete pouze občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti a potvrzení příjmu.

Poté Vám přijde SMS zpráva a email s informacemi, jak registraci dokončit a poté si už v klidu můžete podat žádost o půjčku s tím, že v pracovní dny od 9 do 18 hodin bude Vaše žádost vyřízena do několika minut. V případě, že bude Vaše žádost schválena, budou peníze ihned odeslány na Váš bankovní účet. Rychlost převodu se odvíjí do toho, u jaké banky máte vedený účet, ale peníze dostanete vždy nejpozději do 24 h.

Půjčka CZ Mini Credit se splácí jednorázově, a to nejpozději ke dni splatnosti. V případě, že půjčku nestíháte splatit, můžete využít možnost prodloužení půjčky. Ta je ale zpoplatněna a poplatek za prodloužení je třeba uhradit nejpozději v den splatnosti půjčky. Půjčku si můžete prodloužit opakovaně, poplatek zůstává vždy stejný.

Zcela jednoduše lze o půjčku zažádat přes náš online formulář výše, kam vyplníte pár kontaktních údajů a Vaše žádost bude obratem odeslána přímo zaměstnancům zákaznického servisu společnosti. Ti se Vám pak sami ozvou a dořeší s Vámi veškeré potřebné podrobnosti.

Celkové hodnocení CZ Mini Credit půjčky:

Velmi rychlá nebankovní půjčka s jasnými pravidly a transparentními poplatky. Vhodná zejména pro ty, kteří jsou si jistí, že zvládnou své závazky bez problémů splatit a potřebují si půjčit menší částku, pro kterou v jejich běžném rozpočtu není místo. Půjčit si můžete částku ve výši od 1 000 Kč do 12 500 Kč s dobou splatnosti mezi 1 – 30 dny. Noví zákazníci mají výši první půjčky omezenou na maximálně 4 500 Kč, ale pokud si půjčí na dobu splatnosti do 14 dnů, získají půjčku zcela zdarma. Půjčku se vyplatí splácet včas, ale pro případ nečekaných událostí je možné si za poplatek prodloužit dobu splatnosti (i opakovaně). K půjčce nepotřebujete zástavu ani ručitele, můžete o ni zažádat i se záznamem v trestním rejstříku a k vyřízení Vám postačí minimum dokladů. CZ Mini Credit se řídí zásadou zodpovědného půjčování, a proto po svých klientech může vyžadovat potvrzení příjmu a kontroluje registr.

Proč právě půjčka CZ Mini Credit:

můžete získat až 12 500 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 12 500 Kč
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Máte záznam v registru dlužníků a přesto si potřebujete nutně a urgentně půjčit? V bance Vám v takové situaci nepůjčí, co tedy dělat? Máme řešení - rychlou půjčku bez registru! ...více

1.8.2017

Protože je půjčka závazek, měli byste se na její splácení připravit dostatečně předem, abyste se nedostali do problémů. ...více

12.6.2017

Půjčkový poradce je důležitým faktorem při sjednávání půjčky tak, aby byla úspěšná. Jak si vybrat půjčkového poradce správně, abyste s ním byli spokojení? ...více

17.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Era půjčka
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Tesco půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:36 - 84 měs.
Název půjčky:Profi Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 166 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:CreditKasa
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Door Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:45 - 60 týdnů
Název půjčky:Creditsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Aasa
Výše půjčky:5 000 - 20 000 Kč
Splatnost:6 - 12 měs.
Název půjčky:Kouzelná půjčka
Výše půjčky:
Splatnost:
Název půjčky:Oberbank
Výše půjčky:50 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Fio banka
Výše půjčky:3 000 000 - 300 000 000 Kč
Splatnost:12 - 93 měs.
ebook