Půjčka CZ Mini Credit

Výše půjčky: 1 000 - 12 500 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Nebankovní půjčka s možností půjčit si 1000 Kč až 4 500 Kč, s vyřízením online, bez poplatků a nulovým úrokem.

Výše půjčky1 000 - 12 500 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Společnost CZ Mini Credit s.r.o. je poměrně mladým poskytovatelem nebankovních půjček, ale díky kreativitě a dynamickému rozvoji se jí daří konkurovat i firmám s dlouhodobou tradicí v tomto oboru. Vznikla v roce 2012 pod názvem Axelor Trade a po roce působení si změnila název na současný. Firma se specializuje na poskytování krátkodobých půjček a to zejména pomocí online žádosti. Pro zákazníky je dále k dispozici i telefonní linka, online chat nebo email.

Půjčka CZ Mini Credit se dá využít například na zaplacení nedoplatku za elektřinu, nákup dárků, na zaplacení dovolené nebo na cokoliv jiného. Společnost si zakládá na maximální přehlednosti a jednoduchosti nabízených služeb, proto se nemusíte obávat nejasných podmínek nebo skrytých poplatků. Taktéž klade vysoký důraz na zodpovědné půjčování a důsledně dbá na ochranu osobních údajů.

CZ Mini Credit je nebankovní půjčka na cokoliv ve výši od 1 000 Kč do 12 500 Kč a s krátkou dobou splatnosti (od 1 do 30 dní). První půjčka pro nové klienty je zcela zdarma (bez poplatků) a to až do výše 4 500 Kč. Pokud chcete získat půjčku zdarma, je nutné si nastavit kratší dobu splatnosti (maximálně 14 dní). Vyřízení žádosti netrvá dlouho (zejména pokud podáte žádost ve všední den mezi 9 a 18 hodinou) a v případě schválení žádosti jsou peníze odeslány obratem na Váš účet.

O půjčku si může zažádat každý ve věku od 18 do 65 let a má české občanství. K půjčce není třeba mít ručitele ani zástavu, na překážku není ani záznam v rejstříku trestů. Nevýhodou je, že Vám nepůjčí, pokud máte záznam v registru dlužníků. U půjčky je nutné doložit pravidelný příjem a ověřit bankovní účet zaplacením registračního poplatku ve výši 1 Kč. K vyřízení žádosti Vám postačí občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti.

Základní informace o CZ Mini Credit půjčce:

 • nebankovní rychlá půjčka
 • od 1 000 Kč do 12 500 Kč
 • první půjčka do 4 500 Kč zcela zdarma
 • krátká doba splatnosti 1 – 30 dní
 • i se záznamem v rejstříku trestů
 • bez ručitele
 • úroková sazba od 0 % p.a.

Co k CZ Mini Credit půjčce potřebujete:

 • čistý registr
 • stálý příjem
 • české občanství
 • bankovní účet

Žádost o půjčku

Při žádosti o půjčku CZ Mini Credit se musíte nejprve zaregistrovat na stránkách společnosti. Do online formuláře vyplníte údaje jako jméno a příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, email, telefonní číslo, dále je třeba uvést adresu trvalého bydliště (a případně korespondenční adresu) a následně několik informací ohledně Vašeho zaměstnání. Po odeslání tohoto formuláře je nutné zaplatit registrační poplatek ve výši 1 Kč, který je nutné zaplatit přímo z Vašeho vlastního účtu. Vaše registrace u CZ Mini Credit s.r.o. bude aktivována okamžite po připsání platby. K žádosti o půjčku potřebujete pouze občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti a potvrzení příjmu.

Poté Vám přijde SMS zpráva a email s informacemi, jak registraci dokončit a poté si už v klidu můžete podat žádost o půjčku s tím, že v pracovní dny od 9 do 18 hodin bude Vaše žádost vyřízena do několika minut. V případě, že bude Vaše žádost schválena, budou peníze ihned odeslány na Váš bankovní účet. Rychlost převodu se odvíjí do toho, u jaké banky máte vedený účet, ale peníze dostanete vždy nejpozději do 24 h.

Půjčka CZ Mini Credit se splácí jednorázově, a to nejpozději ke dni splatnosti. V případě, že půjčku nestíháte splatit, můžete využít možnost prodloužení půjčky. Ta je ale zpoplatněna a poplatek za prodloužení je třeba uhradit nejpozději v den splatnosti půjčky. Půjčku si můžete prodloužit opakovaně, poplatek zůstává vždy stejný.

Zcela jednoduše lze o půjčku zažádat přes náš online formulář výše, kam vyplníte pár kontaktních údajů a Vaše žádost bude obratem odeslána přímo zaměstnancům zákaznického servisu společnosti. Ti se Vám pak sami ozvou a dořeší s Vámi veškeré potřebné podrobnosti.

Celkové hodnocení CZ Mini Credit půjčky:

Velmi rychlá nebankovní půjčka s jasnými pravidly a transparentními poplatky. Vhodná zejména pro ty, kteří jsou si jistí, že zvládnou své závazky bez problémů splatit a potřebují si půjčit menší částku, pro kterou v jejich běžném rozpočtu není místo. Půjčit si můžete částku ve výši od 1 000 Kč do 12 500 Kč s dobou splatnosti mezi 1 – 30 dny. Noví zákazníci mají výši první půjčky omezenou na maximálně 4 500 Kč, ale pokud si půjčí na dobu splatnosti do 14 dnů, získají půjčku zcela zdarma. Půjčku se vyplatí splácet včas, ale pro případ nečekaných událostí je možné si za poplatek prodloužit dobu splatnosti (i opakovaně). K půjčce nepotřebujete zástavu ani ručitele, můžete o ni zažádat i se záznamem v trestním rejstříku a k vyřízení Vám postačí minimum dokladů. CZ Mini Credit se řídí zásadou zodpovědného půjčování, a proto po svých klientech může vyžadovat potvrzení příjmu a kontroluje registr.

Proč právě půjčka CZ Mini Credit:

můžete získat až 12 500 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 12 500 Kč
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

Protože je půjčka závazek, měli byste se na její splácení připravit dostatečně předem, abyste se nedostali do problémů. ...více

12.6.2017

Je jasné, že pokud si půjčujete, nechcete přijít o své peníze a potřebujete, abyste Vy i Vaše finance byly v bezpečí. V našem článku Vám napovíme, jak to udělat, abyste při půjčce byli v bezpečí. ...více

25.7.2017

Uvažujete, že si půjčíte? A víte, jakým způsobem si vybrat půjčku tak, abyste neudělali chybu a zbytečně nepřišli o peníze? ...více

20.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Oberbank
Výše půjčky:50 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Grand půjčky
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:30 dní - 360 měs.
Název půjčky:Raiffeisen Bank
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Money Now
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Credit Komfort
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:Unicredo
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 25 dní
Název půjčky:Smart půjčka
Výše půjčky:5 000 - 70 000 Kč
Splatnost:13 - 16 měs.
Název půjčky:HFS půjčka
Výše půjčky:10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost:52 týdnů - 96 měs.
Název půjčky:Sumo půjčka
Výše půjčky:4 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Komerční Banka
Výše půjčky:30 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.