Jednoduchá půjčka Simple půjčka

computerdeviceearphones
18. 4. 2018

Jednoduchá půjčka Simple půjčka

Nevyšli jste před výplatou a potřebujete udělat nákup, zaplatit dětem obědy ve škole nebo se vám porouchala lednice a není, kde na to vzít peníze? Máme pro vás tip na rychlou půjčku, o kterou můžete žádat dokonce i přes Facebook Simple půjčka!

SMS půjčka - Simple půjčka

SMS půjčky jsou na českém trhu půjček na největším vzestupu. Zásluhu na tom má především rychlost získání peněz a jednoduchá žádost, kteoru můžete poslat kdykoliv si vzpomenete a odkudkoliv, kde právě jste. Navíc díky jedné SMSce můžete mít peníze ještě dříve, než třeba dojdete ke kase v supermarketu.

Přesně takto SMS půjčky fungují. Procházíte se obchodem pro kutily a zahlédnete něco, co by se vám hodilo do domečku nebo do bytu. Během chvilky naťukáte SMSku a než dojdete k pokladnám, peníze vám pípnou na účtu. 

Rozhodně nechceme nikoho nabádat, abyste podlehli chvilkové slabosti a koupili si za peníze z rychlé půjčky jen tak něco, to vůbec ne. Ale někdy je potřeba doma opravit více věcí najednou a člověk musí využít příležitosti a chopit se každé výhodné nabídky.

Jak mi Simple půjčka může pomoci?

Na Simple půjčce je skvělé to, že i když už vám třeba došel kredit v telefonu nebo nemáte po ruce telefon, můžete o Simple půjčku požádat přes internet a poslat zprávu na Facebooku. Žádost přes Facebook je stejně závazná jako SMS zpráva a společnost ji bere na vědomí. Nemusíte se obávat, že by vaše zpráva zapadla někde v historii, žádosti jsou vyřizovány ihned.

Simple půjčka vám může pomoci půjčkou až 10 000 Kč, kterou můžete splatit do 30 dní. V případě, že byste však pobrali výplatu dříve, půjčku můžete splatit dokonce už do 2 dnů, aniž byste platili za předčasné splacení. Minimální částka půjčky je 1000 Kč, což leckdy postačí na pokrytí výdajů před výplatou.

Co když nestíhám půjčku splatit?

Pokud se vám nepodaří půjčku splatit v řádném termínu, rozhodně nic nezatajujte a nehrajte si na mrtvé brouky, protože to je to nejhorší, co můžete udělat. Za včasu požádejte svého poskytovatele půjčky o prodloužení půjčky nebo navýšení půjčky.

Každy nebankovní poskytovatel ocení, když budete jednat fér. Kdybyste chtěli zatajit, že na půjčku nemáte a nic neřekli, v nejhorším řípadě by se mohlo stát, že již během jedné upomínky vás poskytvatel nahlásí a získáte záznam v registru dlužníků, a to pro vás do budoucna není nejlepší vizitka.

Simple půjčka je vhodná pro všechny žadatele, kteří nemají záznam v registru. Pokud by se vám stalo, že byste při této rychlé půjčce zakolísali s platbami, již byste na Simple půjčku nedosáhli právě kvůli neplsnění podmínky čistého registru. Simple půjčka tak dokazuje fér jednání a to samé žádá po vás. Za splnění smluvních podmínek je Simple půjčka skvělá SMS půjčka před výplatou.

 

Název půjčky:Moment půjčka
Výše půjčky:1 000 - 4 999 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Unicredit Bank Presto půjčka
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Půjčka plus
Výše půjčky:500 - 250 000 Kč
Splatnost:1 dní - 84 měs.
Název půjčky:Mutuo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:22 - 22 dní
Název půjčky:Credit Limit
Výše půjčky:2 500 - 35 000 Kč
Splatnost:30 - 30 dní
Název půjčky:Anděl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:36 měs.
Název půjčky:Zlatá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:1 - 84 měs.
Název půjčky:JKL půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 dní
Název půjčky:Supermoney půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:13 - 30 dní

V minulém článku o půjčkách Ammado jsme vám nastínili, jak fungují Půjčky Ammado celkově. Dnes bychom vám rádi představili půjčku Ammado bez registru, půjčku, která velkoryse promíjí menší přestupky ve finanční minulosti klientů, kteří potřebují půjčku, ale už nemají na koho se obrátit. ...více

24.5.2018

Zvažujete půjčku a chcete se v široké nabídce půjček na našem trhu zorientovat? ...více

7.6.2017

Máte těžké spaní z toho, jak neustále každý měsíc musíte hlídat zůstatek na bankovním účtu, abyste neprošvihli datum splatnosti pro své půjčky? Mít více půjček najednou není nic příjemného, ale ani, a to hlavně, nic levného! Držet si dvě nebo více půjček najednou je těžce prodělečné, protože čím více, půjček máte, tím více zaplatíte na poplatcích! Řešení ale není nijak složité nebo nedostupné, jednoduše si udělejte srovnání refinancování půjček a refinancujte! ...více

10.5.2018
ebook