Půjčka Aasa

aasa

Výše půjčky: 5 000 - 20 000 Kč, doba splácení: 6 - 12 měs.

Nebankovní půjčka od 5 000 Kč do 20 000 Kč se sjednáním online či po telefonu, s fixním poplatkem 1 900 Kč za sjednání půjčky a dlouhou dobou splatnosti (až 12 měsíců).

Výše půjčky5 000 - 20 000 Kč
Splatnost6 - 12 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 23.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Poskytovatel půjčky společnost Aasa Czech akciová společnost je důvěryhodným poskytovatelem nebankovních půjček, pobočky této silné a stabilní finanční skupiny jsou v mnoha zemích Evropy, jako například ve Finsku, Estonsku, či Polsku. Nicméně v České republice zatím půjčka této společnosti nepatří k nejznámějším a ani k nejoblíbenějším. Nicméně má své výhody, takže je možné, že v následujících letech se její vnímání mezi klienty změní. 

Vyřízení Aasa půjčky je poměrně jednoduché, bez zbytečného papírování, podmínky nejsou vyloženě přísné, i když nejsou pro každého, ale získání půjčky je při dodržení podmínek poměrně snadné. K získání půjčky Vám musí být alespoň 20 let, musíte být občanem České republiky a je třeba, abyste měli bankovní účet psaný na své jméno. Zároveň se při žádosti o Aasa půjčku posuzuje, zda máte záznam v registru dlužníků - společnost Aasa Czech a.s. si hlídá, aby její klienti nebyli příliš zadlužení a nedostávali se tak do nepříjemných situací. Pokud tedy máte záznam v rejstříku trestů, pravděpodobně Aasa půjčku nezískáte. 

Aasa půjčka patří k půjčkám bez ručitele a bez zástavy, nepotřebujete tedy žádnou nemovitost, majetek a jiného člověka, kterým byste za půjčku jistili. Patří také k neúčelovým půjčkám, můžete tedy získané finance využít k jakémukoli účelu potřebujete. Půjčka Aasa je bezhotovostí, její vyplacení tak probíhá pouze z bankovního účtu poskytovatele na bankovní účet klienta. Tento účet musí být psaný právě na jméno žadatele, výplata na účet cizích osob se neprovádí. 

Za vyřízení Aasa půjčky se platí jednorázový poplatek 1 900 Kč, což se může jevit jako vysoká částka. Ano, tento poplatek není malý, na druhou stranu na trhu s nebankovními půjčkami existují i vyšší. K nevýhodám půjčky Aasa patří také delší výplata peněz - ta probíhá v rámci až 3 dnů. Pokud tedy potřebujete peníze hned, doporučujeme zkusit jiného poskytovatele půjčky, nicméně jestliže si můžete na peníze 3 dny počkat a potřebujete vyšší částku, může být pro Vás tato půjčka vhodná, výše půjčky je totiž až 20 000 Kč. Velkou výhodou Aasa půjčky je poměrně dlouhá splatnost, a to i při půjčkách nižších částek.

Základní informace o Aasa půjčce:

 • sjednává se online a telefonicky
 • půjčené peníze lze zaslat pouze na bankovní účet na Vaše jméno
 • splatnost půjčky je poměrně dlouhá i pro nižší částky - od 6 do 12 měsíců
 • výplata půjčky probíhá v rámci 3 dnů
 • půjčka je bezúčelová, můžete ji využít na cokoli
 • minimální půjčená částka je 5 000 Kč, maximální pak 20 000 Kč
 • fixní jednorázový poplatek 1 900 Kč za vyřízení půjčky
 • předčasné splacení je zdarma

Co k Aasa půjčce potřebujete:

 • bylo Vám již 20 let
 • máte stálý příjem
 • máte platný občanský průkaz občana České republiky
 • nemáte záznam v registru dlužníků

Žádost o půjčku

O Aasa půjčku můžete zažádat dvěma způsoby - telefonicky a online, vše tak můžete zařídit z pohodlí domova. Při posuzování, zda půjčku dostanete, či nikoli, bude společnost nahlížet do registru dlužníku. Pakliže v něm máte záznam, půjčku velmi pravděpodobně nedostanete. Dále ke schválení Aasa půjčky potřebujete trvalý příjem, který s velkou pravděpodobností společnost nebude chtít doložit, nicméně v některých případech ano. Stejně tak společnost nevyžaduje skenování a dokládání osobních dokladů totožnosti, ale u některých klientů to vyžaduje, mějte je tedy pro jistotu připravené.

V případě, že Vám společnost Aasa půjčku schválí, vyplacení proběhne na Váš bankovní účet. Ten musí být vedený na Vaše jméno, vyplacení na účet např. rodinného příslušníka, či jiné cizí osoby není možné. Výplata půjčky probíhá zpravidla do 3 pracovních dnů od jejího schválení.

Splácení Aasa půjčky probíhá formou měsíčních pravidelných splátek. Můžete si domluvit přesný den splácení v měsíci, který Vám vyhovuje (např. kvůli zasílání výplaty ap.). Tento den splácení si můžete v průběhu změnit, stačí kontaktovat společnost. Výhodou je možnost předčasného splacení zdarma, pokud tedy budete mít k dispozici finance navíc, jednoznačně předčasné splacení půjčky doporučujeme. 

Zajímavostí u Aasa půjčky je možnost doporučit ji kamarádovi, známému, či rodinnému příslušníkovi, pokud půjčku také využije, pro Vás z toho budou plynout zajímavé výhody. 

Celkové hodnocení Aasa půjčky

Aasa půjčka zatím nepatří mezi nejznámější ani nejoblíbenější půjčky na českém trhu s nebankovními půjčkami. Nicméně má i své výhody, např. možnost dlouhé doby splácení i pro nízké půjčky, bonusy za doporučení známým, či možnost nastavit si vyhovující datum splátky na pro Vás nejlepší den v měsíci. Nicméně nevýhodou je poměrně vysoký fixní jednorázový poplatek 1 900 Kč za sjednání půjčky, stejně jako to, že peníze od schválení půjčky získáte do 3 pracovních dnů. Aasa půjčka tedy není pro ty, kteří potřebují peníze ihned. Na druhou stranu, pokud jste ochotní si tyto 3 dny počkat, můžete si půjčit až 20 000 Kč. Zároveň pro Vás půjčka není, jestliže máte záznam v registru dlužníků, nebo nemáte trvalý příjem, v takových případech půjčku pravděpodobně nedostanete. Aasa půjčka se jeví jako průměrně kvalitní nebankovní úvěr, který má své výhody i nevýhody, záleží tedy na Vás, které podmínky a požadavky mají nejvyšší důležitost.

Proč právě půjčka Aasa:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Zajímá Vás, jaké jsou výhody rychlé půjčky online a proč by Vás měla zajímat, pokud potřebujete peníze a chcete je získat díky půjčce? Poradí Vám náš článek. ...více

28.8.2017

Protože je půjčka závazek, měli byste se na její splácení připravit dostatečně předem, abyste se nedostali do problémů. ...více

12.6.2017

Nejčastější chybou, kterou lidé při půjčování dělají je, že si neprovádí dostatečné srovnání půjček skrze kalkulačku půjček online. ...více

10.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Money Now
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:MK Credit
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:48 měs.
Název půjčky:JKL půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 dní
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.
Název půjčky:Zaplo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Door Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:45 - 60 týdnů
Název půjčky:Bankerat
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:AsisTeam
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 300 měs.
Název půjčky:SOS credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Zaimo
Výše půjčky:25 000 - 108 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
ebook