Půjčka Aasa

aasa

Výše půjčky: 5 000 - 20 000 Kč, doba splácení: 6 - 12 měs.

Nebankovní půjčka od 5 000 Kč do 20 000 Kč se sjednáním online či po telefonu, s fixním poplatkem 1 900 Kč za sjednání půjčky a dlouhou dobou splatnosti (až 12 měsíců).

Výše půjčky5 000 - 20 000 Kč
Splatnost6 - 12 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 05.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Poskytovatel půjčky společnost Aasa Czech akciová společnost je důvěryhodným poskytovatelem nebankovních půjček, pobočky této silné a stabilní finanční skupiny jsou v mnoha zemích Evropy, jako například ve Finsku, Estonsku, či Polsku. Nicméně v České republice zatím půjčka této společnosti nepatří k nejznámějším a ani k nejoblíbenějším. Nicméně má své výhody, takže je možné, že v následujících letech se její vnímání mezi klienty změní. 

Vyřízení Aasa půjčky je poměrně jednoduché, bez zbytečného papírování, podmínky nejsou vyloženě přísné, i když nejsou pro každého, ale získání půjčky je při dodržení podmínek poměrně snadné. K získání půjčky Vám musí být alespoň 20 let, musíte být občanem České republiky a je třeba, abyste měli bankovní účet psaný na své jméno. Zároveň se při žádosti o Aasa půjčku posuzuje, zda máte záznam v registru dlužníků - společnost Aasa Czech a.s. si hlídá, aby její klienti nebyli příliš zadlužení a nedostávali se tak do nepříjemných situací. Pokud tedy máte záznam v rejstříku trestů, pravděpodobně Aasa půjčku nezískáte. 

Aasa půjčka patří k půjčkám bez ručitele a bez zástavy, nepotřebujete tedy žádnou nemovitost, majetek a jiného člověka, kterým byste za půjčku jistili. Patří také k neúčelovým půjčkám, můžete tedy získané finance využít k jakémukoli účelu potřebujete. Půjčka Aasa je bezhotovostí, její vyplacení tak probíhá pouze z bankovního účtu poskytovatele na bankovní účet klienta. Tento účet musí být psaný právě na jméno žadatele, výplata na účet cizích osob se neprovádí. 

Za vyřízení Aasa půjčky se platí jednorázový poplatek 1 900 Kč, což se může jevit jako vysoká částka. Ano, tento poplatek není malý, na druhou stranu na trhu s nebankovními půjčkami existují i vyšší. K nevýhodám půjčky Aasa patří také delší výplata peněz - ta probíhá v rámci až 3 dnů. Pokud tedy potřebujete peníze hned, doporučujeme zkusit jiného poskytovatele půjčky, nicméně jestliže si můžete na peníze 3 dny počkat a potřebujete vyšší částku, může být pro Vás tato půjčka vhodná, výše půjčky je totiž až 20 000 Kč. Velkou výhodou Aasa půjčky je poměrně dlouhá splatnost, a to i při půjčkách nižších částek.

Základní informace o Aasa půjčce:

 • sjednává se online a telefonicky
 • půjčené peníze lze zaslat pouze na bankovní účet na Vaše jméno
 • splatnost půjčky je poměrně dlouhá i pro nižší částky - od 6 do 12 měsíců
 • výplata půjčky probíhá v rámci 3 dnů
 • půjčka je bezúčelová, můžete ji využít na cokoli
 • minimální půjčená částka je 5 000 Kč, maximální pak 20 000 Kč
 • fixní jednorázový poplatek 1 900 Kč za vyřízení půjčky
 • předčasné splacení je zdarma

Co k Aasa půjčce potřebujete:

 • bylo Vám již 20 let
 • máte stálý příjem
 • máte platný občanský průkaz občana České republiky
 • nemáte záznam v registru dlužníků

Žádost o půjčku

O Aasa půjčku můžete zažádat dvěma způsoby - telefonicky a online, vše tak můžete zařídit z pohodlí domova. Při posuzování, zda půjčku dostanete, či nikoli, bude společnost nahlížet do registru dlužníku. Pakliže v něm máte záznam, půjčku velmi pravděpodobně nedostanete. Dále ke schválení Aasa půjčky potřebujete trvalý příjem, který s velkou pravděpodobností společnost nebude chtít doložit, nicméně v některých případech ano. Stejně tak společnost nevyžaduje skenování a dokládání osobních dokladů totožnosti, ale u některých klientů to vyžaduje, mějte je tedy pro jistotu připravené.

V případě, že Vám společnost Aasa půjčku schválí, vyplacení proběhne na Váš bankovní účet. Ten musí být vedený na Vaše jméno, vyplacení na účet např. rodinného příslušníka, či jiné cizí osoby není možné. Výplata půjčky probíhá zpravidla do 3 pracovních dnů od jejího schválení.

Splácení Aasa půjčky probíhá formou měsíčních pravidelných splátek. Můžete si domluvit přesný den splácení v měsíci, který Vám vyhovuje (např. kvůli zasílání výplaty ap.). Tento den splácení si můžete v průběhu změnit, stačí kontaktovat společnost. Výhodou je možnost předčasného splacení zdarma, pokud tedy budete mít k dispozici finance navíc, jednoznačně předčasné splacení půjčky doporučujeme. 

Zajímavostí u Aasa půjčky je možnost doporučit ji kamarádovi, známému, či rodinnému příslušníkovi, pokud půjčku také využije, pro Vás z toho budou plynout zajímavé výhody. 

Celkové hodnocení Aasa půjčky

Aasa půjčka zatím nepatří mezi nejznámější ani nejoblíbenější půjčky na českém trhu s nebankovními půjčkami. Nicméně má i své výhody, např. možnost dlouhé doby splácení i pro nízké půjčky, bonusy za doporučení známým, či možnost nastavit si vyhovující datum splátky na pro Vás nejlepší den v měsíci. Nicméně nevýhodou je poměrně vysoký fixní jednorázový poplatek 1 900 Kč za sjednání půjčky, stejně jako to, že peníze od schválení půjčky získáte do 3 pracovních dnů. Aasa půjčka tedy není pro ty, kteří potřebují peníze ihned. Na druhou stranu, pokud jste ochotní si tyto 3 dny počkat, můžete si půjčit až 20 000 Kč. Zároveň pro Vás půjčka není, jestliže máte záznam v registru dlužníků, nebo nemáte trvalý příjem, v takových případech půjčku pravděpodobně nedostanete. Aasa půjčka se jeví jako průměrně kvalitní nebankovní úvěr, který má své výhody i nevýhody, záleží tedy na Vás, které podmínky a požadavky mají nejvyšší důležitost.

Proč právě půjčka Aasa:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Bohužel Češi většinou zapomínají na srovnání půjček, nevyužívají kalkulačky půjček a přicházejí tak zbytečně o své peníze. A to je škoda! ...více

30.8.2017

Svého času byla půjčka Provident Start nejznámější a nejoblíbenější nebankovní půjčka ze všech. V dobách, kdy nebankovní společnost Provident rozjížděla své rychlé půjčky, neměla na trhu příliš velkou konkurenci a i ty společnosti, které se daly považovat za schopné konkurenty, si často v boji s půjčkou Provident Start ani neškrtli! ...více

13.4.2018

Váháte, zda se poradit o půjčce s odborníkem? Poradíme a vysvětlíme! ...více

2.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:ACEMA Credit
Výše půjčky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Ovečka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Home Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:HK Investment
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Volsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Veselá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:1 - 12 měs.
Název půjčky:Bankerat
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Fér půjčka Sberbank
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Minutová půjčka Equa Bank
Výše půjčky:5 000 - 600 000 Kč
Splatnost:3 - 84 měs.
Název půjčky:Fajn půjčka
Výše půjčky:4 000 - 50 000 Kč
Splatnost:43 - 58 týdnů
ebook