Půjčka Aasa

aasa

Výše půjčky: 5 000 - 20 000 Kč, doba splácení: 6 - 12 měs.

Nebankovní půjčka od 5 000 Kč do 20 000 Kč se sjednáním online či po telefonu, s fixním poplatkem 1 900 Kč za sjednání půjčky a dlouhou dobou splatnosti (až 12 měsíců).

Výše půjčky5 000 - 20 000 Kč
Splatnost6 - 12 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 12.03.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Poskytovatel půjčky společnost Aasa Czech akciová společnost je důvěryhodným poskytovatelem nebankovních půjček, pobočky této silné a stabilní finanční skupiny jsou v mnoha zemích Evropy, jako například ve Finsku, Estonsku, či Polsku. Nicméně v České republice zatím půjčka této společnosti nepatří k nejznámějším a ani k nejoblíbenějším. Nicméně má své výhody, takže je možné, že v následujících letech se její vnímání mezi klienty změní. 

Vyřízení Aasa půjčky je poměrně jednoduché, bez zbytečného papírování, podmínky nejsou vyloženě přísné, i když nejsou pro každého, ale získání půjčky je při dodržení podmínek poměrně snadné. K získání půjčky Vám musí být alespoň 20 let, musíte být občanem České republiky a je třeba, abyste měli bankovní účet psaný na své jméno. Zároveň se při žádosti o Aasa půjčku posuzuje, zda máte záznam v registru dlužníků - společnost Aasa Czech a.s. si hlídá, aby její klienti nebyli příliš zadlužení a nedostávali se tak do nepříjemných situací. Pokud tedy máte záznam v rejstříku trestů, pravděpodobně Aasa půjčku nezískáte. 

Aasa půjčka patří k půjčkám bez ručitele a bez zástavy, nepotřebujete tedy žádnou nemovitost, majetek a jiného člověka, kterým byste za půjčku jistili. Patří také k neúčelovým půjčkám, můžete tedy získané finance využít k jakémukoli účelu potřebujete. Půjčka Aasa je bezhotovostí, její vyplacení tak probíhá pouze z bankovního účtu poskytovatele na bankovní účet klienta. Tento účet musí být psaný právě na jméno žadatele, výplata na účet cizích osob se neprovádí. 

Za vyřízení Aasa půjčky se platí jednorázový poplatek 1 900 Kč, což se může jevit jako vysoká částka. Ano, tento poplatek není malý, na druhou stranu na trhu s nebankovními půjčkami existují i vyšší. K nevýhodám půjčky Aasa patří také delší výplata peněz - ta probíhá v rámci až 3 dnů. Pokud tedy potřebujete peníze hned, doporučujeme zkusit jiného poskytovatele půjčky, nicméně jestliže si můžete na peníze 3 dny počkat a potřebujete vyšší částku, může být pro Vás tato půjčka vhodná, výše půjčky je totiž až 20 000 Kč. Velkou výhodou Aasa půjčky je poměrně dlouhá splatnost, a to i při půjčkách nižších částek.

Základní informace o Aasa půjčce:

 • sjednává se online a telefonicky
 • půjčené peníze lze zaslat pouze na bankovní účet na Vaše jméno
 • splatnost půjčky je poměrně dlouhá i pro nižší částky - od 6 do 12 měsíců
 • výplata půjčky probíhá v rámci 3 dnů
 • půjčka je bezúčelová, můžete ji využít na cokoli
 • minimální půjčená částka je 5 000 Kč, maximální pak 20 000 Kč
 • fixní jednorázový poplatek 1 900 Kč za vyřízení půjčky
 • předčasné splacení je zdarma

Co k Aasa půjčce potřebujete:

 • bylo Vám již 20 let
 • máte stálý příjem
 • máte platný občanský průkaz občana České republiky
 • nemáte záznam v registru dlužníků

Žádost o půjčku

O Aasa půjčku můžete zažádat dvěma způsoby - telefonicky a online, vše tak můžete zařídit z pohodlí domova. Při posuzování, zda půjčku dostanete, či nikoli, bude společnost nahlížet do registru dlužníku. Pakliže v něm máte záznam, půjčku velmi pravděpodobně nedostanete. Dále ke schválení Aasa půjčky potřebujete trvalý příjem, který s velkou pravděpodobností společnost nebude chtít doložit, nicméně v některých případech ano. Stejně tak společnost nevyžaduje skenování a dokládání osobních dokladů totožnosti, ale u některých klientů to vyžaduje, mějte je tedy pro jistotu připravené.

V případě, že Vám společnost Aasa půjčku schválí, vyplacení proběhne na Váš bankovní účet. Ten musí být vedený na Vaše jméno, vyplacení na účet např. rodinného příslušníka, či jiné cizí osoby není možné. Výplata půjčky probíhá zpravidla do 3 pracovních dnů od jejího schválení.

Splácení Aasa půjčky probíhá formou měsíčních pravidelných splátek. Můžete si domluvit přesný den splácení v měsíci, který Vám vyhovuje (např. kvůli zasílání výplaty ap.). Tento den splácení si můžete v průběhu změnit, stačí kontaktovat společnost. Výhodou je možnost předčasného splacení zdarma, pokud tedy budete mít k dispozici finance navíc, jednoznačně předčasné splacení půjčky doporučujeme. 

Zajímavostí u Aasa půjčky je možnost doporučit ji kamarádovi, známému, či rodinnému příslušníkovi, pokud půjčku také využije, pro Vás z toho budou plynout zajímavé výhody. 

Celkové hodnocení Aasa půjčky

Aasa půjčka zatím nepatří mezi nejznámější ani nejoblíbenější půjčky na českém trhu s nebankovními půjčkami. Nicméně má i své výhody, např. možnost dlouhé doby splácení i pro nízké půjčky, bonusy za doporučení známým, či možnost nastavit si vyhovující datum splátky na pro Vás nejlepší den v měsíci. Nicméně nevýhodou je poměrně vysoký fixní jednorázový poplatek 1 900 Kč za sjednání půjčky, stejně jako to, že peníze od schválení půjčky získáte do 3 pracovních dnů. Aasa půjčka tedy není pro ty, kteří potřebují peníze ihned. Na druhou stranu, pokud jste ochotní si tyto 3 dny počkat, můžete si půjčit až 20 000 Kč. Zároveň pro Vás půjčka není, jestliže máte záznam v registru dlužníků, nebo nemáte trvalý příjem, v takových případech půjčku pravděpodobně nedostanete. Aasa půjčka se jeví jako průměrně kvalitní nebankovní úvěr, který má své výhody i nevýhody, záleží tedy na Vás, které podmínky a požadavky mají nejvyšší důležitost.

Proč právě půjčka Aasa:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

I výhodná půjčka Vás může vyjít draho, pokud si nebudete dávat pozor na data, upomínky nebo pokuty. ...více

21.7.2017

Kdo by nechtěl půjčku výhodně, když si bere úvěr u banky nebo nebankovního poskytovatele půjček, že? Kde ale takovou půjčku výhodně hledat? Poradí náš článek! ...více

7.8.2017

Pokud uvažujete o půjčce online, popřípadě už jste si dokonce provedli srovnání půjček a teď uvažujete, kterou si vybrat, rozhodně si proveďte výpočet splátek půjčky ...více

11.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Zlatá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:1 - 84 měs.
Název půjčky:Ninja půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 23 dní
Název půjčky:Fér půjčka Sberbank
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Profi Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 166 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:AsisTeam
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 300 měs.
Název půjčky:Creditsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Půjčka 7
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Cetelem půjčka
Výše půjčky:20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Raiffeisen Bank
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Otrino Invest
Výše půjčky:15 000 - 30 000 Kč
Splatnost:1 dní - 36 měs.
ebook