Půjčka ACEMA Credit

image

Výše půjčky: 100 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 60 měs.

Nebankovní půjčka Acema Credit s možností půjčit si velkou sumu peněz a s dlouhou dobou splácení. Půjčka je bezúčelová, takže ji lze použít na cokoli.

Výše půjčky100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost12 - 60 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 12.03.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Společnost Acema Credit patří mezi tuzemskou špičku v oboru poskytování zajištěných úvěrů. Neustále se snaží rozvíjet a zlepšovat, aby mohla svým klientům nabízet ty nejkvalitnější finanční služby. Jejím cílem je spokojený zákazník. Pro své klienty má k dispozici celou síť vyškolených poradců, a proto také žádosti o nebankovní půjčky vyřizuje velmi rychle.

Nebankovní půjčka od společnosti Acema Credit je zde pro každého, kdo vlastní nemovitost (nebo má někoho, kdo za něj bude ručit svojí nemovitostí) a chce si rychle půjčit částku v rozmezí od 100 000 Kč až do 5 000 000 Kč s dobou splatnosti 1 – 20 let. Výhodou je, že nemusíte dokládat stálý příjem, protože ručíte vhodnou nemovitostí. Půjčka je bez kontroly registrů a můžete o ni zažádat i se záznemem v trestím rejstříku, nebo pokud jste v probíhající exekuci. Tato půjčka je bezúčelová a zažádat o ni může každý starší 18 let, pokud vlastní nemovitost.

O půjčku lze zažádat telefonicky, nebo stačí vyplnit jednoduchý online formulář s kontatkními údaji (telefon, email). Pracovníci společnosti Acema se Vám pak sami ozvou, aby doplnili veškeré podrobnosti. Metoda výplaty – po schválení žádosti dostanete peníze na svůj bankovní účet do 24 h.

Kromě bezúčelové půjčky nabízí Acema Credit ještě další úvěry – podnikatelský úvěr, účelovou půjčku na rekonstrukci nemovitosti, anebo konsolidaci půjček (sjednocení více menších úvěrů do jednoho). Všechny tyto půjčky ale mají podmínku, že musíte ručit nemovitostí. Vyplatí se včas hradit měsíční splátky, protože pak můžete využít možnosti mimořádné splátky ve výši 25 % jistiny.

Základní informace o Acema Credit půjčce:

  • nebankovní bezúčelový úvěr
  • 100 000 Kč až 5 000 000 Kč (nový zákazníci maximálně 100 000 Kč)
  • doba splatnosti 1 – 20 let
  • netřeba dokládat příjmy
  • bez kontroly registrů
  • výhodný úrok od 6,4%

Co k Acema Credit půjčce potřebujete:

  • minimální věk nad 18 let
  • dva doklady totožnosti (občanský průkaz a k tomu ještě buď např. rodný list, nebo pas)
  • výpis z katastru nemovitostí
  • doklad o vlastnictví nemovitosti

Žádost o půjčku

Pokud jste starší 18 let a vlastníte vhodnou nemovitost, případně máte někoho, kdo je ochotný svojí nemovitostí ručit za Vás, tak splňujete požadavky na uchazeče o tuto nebankovní půjčku. Půjčka je bez kontroly registru, nemusíte dokládat stálý příjem a není překážku ani pokud jste zrovna v exekuci, nebo máte záznam v trestním rejstříku.

Půjčit si můžete od 100 000 Kč až do 5 000 000 Kč, s dobou splatnosti 1 – 20 let. O půjčku můžete zažádat jak telefonicky nebo jednoduše přes online formulář. Na webu je k dispozici přehledná úvěrová kalkulačka, kde si libovolně nastavíte výši půjčky a dobu splácení, pak vyplníte pár kontaktních údajů do formuláře a ten odešlete. Tím se Vám otevře další formulář ohledně Vaší nemovitosti, kterou budete ručit. V tomto formuláři vyplníte pouze základní informace jako je druh nemovitosti, Váš vztah k nemovitosti (majitel, nájemce atd.), kde se nachází, její přibližnou cenu, jestli je na ní hypotéka či jestli máte exekuce.

Do formuláře můžete připsat, v jakou dobu se Vám hodí, aby Vás pracovníci Acema Credit kontaktovali, či jakoukoliv jinou připomínku. Po odeslání žádosti o bezúčelovou půjčku Vás budou finanční poradci Acema Credit kontaktovat nejdéle do 2 pracovních dnů. K vyřízení nebankovní bezúčelové půjčky potřebujete občanský průkaz a další doklad totožosti, výpis z katastru (ne starší než 3 měsíce) a doklad o vlastnictví nemovitosti (např. darovací smlouva). Pokud bude za nemovitost ručit někdo jiný, musíte doložit jeho osobní doklady a vlastnictví nemovitosti. V případě, že bude Vaše žádost schválena, tak Vám částka bude připsána na účet nejpozději do 24h od schválení.

O půjčku můžete taky zcela jednodušše zažádat prostřednictvím našeho webového formuláře, kam jen vyplníte pár informací a Vaše žádost se dostane přímo k pracovníkům Acem Credit ke zpracování. Ti Vás poté sami kontaktují ohledně doplnění podrobností.

Celkové hodnocení Acema Credit půjčky

Nebankovní bezúčelová půjčka od Acema Credit se hodí především pro lidi, kteří mohou ručit vlastní nemovitostí. Je to výhodná a především rychlá nebankovní půjčka od 100 000 Kč po 5 000 000 Kč s flexibilní dobou splatnosti 1 rok až 20 let, kterou mohou využít i osoby bez zaměstnání, není nutné doložit stálý příjem. Může být tedy vhodným řešením zejména pro ty, kteří nemohou zažádat o bankovní půjčku, ale přitom mohou ručit nemovitostí. Další výhodou je, že neplatíte žádné poplatky předem za podání žádosti, proto si můžete o půjčku zažádat bez zbytečných starostí. Jedinou nevýhodou je, že pokud si u společnosti Acema půjčujete poprvé, tak u půjčky na cokoliv je pro nové klienty maximální výška půjčky 100 000 Kč. Pokud ale řádně hradíte splátky, tak můžete využít dalších služeb společnosti Acema Credit – jako třeba zaplatit celých 25 % jistiny najednou každý 13. měsíc. Vyřízení půjčky je velmi rychlé a při schválení žádosti můžete očekávat peníze na svém účtě nejdéle do 24 h. od schválení.

Proč právě půjčka ACEMA Credit:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Pokud uvažujete o půjčce online, popřípadě už jste si dokonce provedli srovnání půjček a teď uvažujete, kterou si vybrat, rozhodně si proveďte výpočet splátek půjčky ...více

11.8.2017

Co je konsolidace půjček a k čemu je dobrá? ...více

23.5.2017

Víte, že díky internetu si dnes můžete všechno včetně půjček zařídit online? Sjednejte si půjčku online z pohodlí svého domova! ...více

13.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Půjčka Liška
Výše půjčky:1 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Půjčka 7
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Veselá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:1 - 12 měs.
Název půjčky:Anděl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:36 měs.
Název půjčky:Mobil půjčka
Výše půjčky:2 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 - 21 dní
Název půjčky:HFS půjčka
Výše půjčky:10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost:52 týdnů - 96 měs.
Název půjčky:Benefi půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:CreditKasa
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Cool Credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
ebook