Půjčka ACEMA Credit

image

Výše půjčky: 100 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 60 měs.

Nebankovní půjčka Acema Credit s možností půjčit si velkou sumu peněz a s dlouhou dobou splácení. Půjčka je bezúčelová, takže ji lze použít na cokoli.

Výše půjčky100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost12 - 60 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 30.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Společnost Acema Credit patří mezi tuzemskou špičku v oboru poskytování zajištěných úvěrů. Neustále se snaží rozvíjet a zlepšovat, aby mohla svým klientům nabízet ty nejkvalitnější finanční služby. Jejím cílem je spokojený zákazník. Pro své klienty má k dispozici celou síť vyškolených poradců, a proto také žádosti o nebankovní půjčky vyřizuje velmi rychle.

Nebankovní půjčka od společnosti Acema Credit je zde pro každého, kdo vlastní nemovitost (nebo má někoho, kdo za něj bude ručit svojí nemovitostí) a chce si rychle půjčit částku v rozmezí od 100 000 Kč až do 5 000 000 Kč s dobou splatnosti 1 – 20 let. Výhodou je, že nemusíte dokládat stálý příjem, protože ručíte vhodnou nemovitostí. Půjčka je bez kontroly registrů a můžete o ni zažádat i se záznemem v trestím rejstříku, nebo pokud jste v probíhající exekuci. Tato půjčka je bezúčelová a zažádat o ni může každý starší 18 let, pokud vlastní nemovitost.

O půjčku lze zažádat telefonicky, nebo stačí vyplnit jednoduchý online formulář s kontatkními údaji (telefon, email). Pracovníci společnosti Acema se Vám pak sami ozvou, aby doplnili veškeré podrobnosti. Metoda výplaty – po schválení žádosti dostanete peníze na svůj bankovní účet do 24 h.

Kromě bezúčelové půjčky nabízí Acema Credit ještě další úvěry – podnikatelský úvěr, účelovou půjčku na rekonstrukci nemovitosti, anebo konsolidaci půjček (sjednocení více menších úvěrů do jednoho). Všechny tyto půjčky ale mají podmínku, že musíte ručit nemovitostí. Vyplatí se včas hradit měsíční splátky, protože pak můžete využít možnosti mimořádné splátky ve výši 25 % jistiny.

Základní informace o Acema Credit půjčce:

  • nebankovní bezúčelový úvěr
  • 100 000 Kč až 5 000 000 Kč (nový zákazníci maximálně 100 000 Kč)
  • doba splatnosti 1 – 20 let
  • netřeba dokládat příjmy
  • bez kontroly registrů
  • výhodný úrok od 6,4%

Co k Acema Credit půjčce potřebujete:

  • minimální věk nad 18 let
  • dva doklady totožnosti (občanský průkaz a k tomu ještě buď např. rodný list, nebo pas)
  • výpis z katastru nemovitostí
  • doklad o vlastnictví nemovitosti

Žádost o půjčku

Pokud jste starší 18 let a vlastníte vhodnou nemovitost, případně máte někoho, kdo je ochotný svojí nemovitostí ručit za Vás, tak splňujete požadavky na uchazeče o tuto nebankovní půjčku. Půjčka je bez kontroly registru, nemusíte dokládat stálý příjem a není překážku ani pokud jste zrovna v exekuci, nebo máte záznam v trestním rejstříku.

Půjčit si můžete od 100 000 Kč až do 5 000 000 Kč, s dobou splatnosti 1 – 20 let. O půjčku můžete zažádat jak telefonicky nebo jednoduše přes online formulář. Na webu je k dispozici přehledná úvěrová kalkulačka, kde si libovolně nastavíte výši půjčky a dobu splácení, pak vyplníte pár kontaktních údajů do formuláře a ten odešlete. Tím se Vám otevře další formulář ohledně Vaší nemovitosti, kterou budete ručit. V tomto formuláři vyplníte pouze základní informace jako je druh nemovitosti, Váš vztah k nemovitosti (majitel, nájemce atd.), kde se nachází, její přibližnou cenu, jestli je na ní hypotéka či jestli máte exekuce.

Do formuláře můžete připsat, v jakou dobu se Vám hodí, aby Vás pracovníci Acema Credit kontaktovali, či jakoukoliv jinou připomínku. Po odeslání žádosti o bezúčelovou půjčku Vás budou finanční poradci Acema Credit kontaktovat nejdéle do 2 pracovních dnů. K vyřízení nebankovní bezúčelové půjčky potřebujete občanský průkaz a další doklad totožosti, výpis z katastru (ne starší než 3 měsíce) a doklad o vlastnictví nemovitosti (např. darovací smlouva). Pokud bude za nemovitost ručit někdo jiný, musíte doložit jeho osobní doklady a vlastnictví nemovitosti. V případě, že bude Vaše žádost schválena, tak Vám částka bude připsána na účet nejpozději do 24h od schválení.

O půjčku můžete taky zcela jednodušše zažádat prostřednictvím našeho webového formuláře, kam jen vyplníte pár informací a Vaše žádost se dostane přímo k pracovníkům Acem Credit ke zpracování. Ti Vás poté sami kontaktují ohledně doplnění podrobností.

Celkové hodnocení Acema Credit půjčky

Nebankovní bezúčelová půjčka od Acema Credit se hodí především pro lidi, kteří mohou ručit vlastní nemovitostí. Je to výhodná a především rychlá nebankovní půjčka od 100 000 Kč po 5 000 000 Kč s flexibilní dobou splatnosti 1 rok až 20 let, kterou mohou využít i osoby bez zaměstnání, není nutné doložit stálý příjem. Může být tedy vhodným řešením zejména pro ty, kteří nemohou zažádat o bankovní půjčku, ale přitom mohou ručit nemovitostí. Další výhodou je, že neplatíte žádné poplatky předem za podání žádosti, proto si můžete o půjčku zažádat bez zbytečných starostí. Jedinou nevýhodou je, že pokud si u společnosti Acema půjčujete poprvé, tak u půjčky na cokoliv je pro nové klienty maximální výška půjčky 100 000 Kč. Pokud ale řádně hradíte splátky, tak můžete využít dalších služeb společnosti Acema Credit – jako třeba zaplatit celých 25 % jistiny najednou každý 13. měsíc. Vyřízení půjčky je velmi rychlé a při schválení žádosti můžete očekávat peníze na svém účtě nejdéle do 24 h. od schválení.

Proč právě půjčka ACEMA Credit:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

K čemu je dobré pojištění splácení, a kdy Vám přijde vhod? ...více

18.5.2017

Chcete sobě a své rodině splnit sen o krásné dovolené? Vzhůru na to - s půjčkou bez úroků to půjde jedna radost! Získejte půjčku na dovolenou! ...více

12.7.2017

Víte, že nabízíme zcela ZDARMA ebook s mnoha informacemi o půjčkách a důležitými údaji, které potřebujete před půjčkou znát? ...více

7.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Mutuo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:22 - 22 dní
Název půjčky:AsisTeam
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 300 měs.
Název půjčky:Půjčka Liška
Výše půjčky:1 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Viva Credit
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 35 dní
Název půjčky:Veselá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:1 - 12 měs.
Název půjčky:Nova Credit
Výše půjčky:5 000 - 30 000 Kč
Splatnost:3 - 12 měs.
Název půjčky:Rychlá půjčka 24
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:BB půjčka
Výše půjčky:1 000 - 45 000 Kč
Splatnost:7 dní - 3 měs.
Název půjčky:Aasa
Výše půjčky:5 000 - 20 000 Kč
Splatnost:6 - 12 měs.
Název půjčky:MK Credit
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:48 měs.
ebook