Půjčka AsisTeam

asisteam

Výše půjčky: 100 000 - 3 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 300 měs.

Nebankovní půjčka AsisTeam se zástavou nemovitosti a relativně nízkou úrokovou sazbou, možností půjčit si vysokou sumu až na 25 let.

Výše půjčky100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost12 - 300 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 07.02.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

AsisTeam je nebankovní společnost, která se specializuje na poskytování amerických hypotečních úvěrů. Společnost působí na trhu financí už od roku 2010 a za tu dobu navrhla chytré řešení již desetitisícům lidí. Její odborní pracovníci mají bohaté zkušenosti s finančními produkty a rádi Vás provedou spletitým světem financí. Kromě úvěrů Vám společnost AsisTeam zajistí i případnou konsolidaci půjček, takže sloučí všechny Vaše stávající půjčky do jedné a uleví tak Vaší peněžence.

Společnost Vám poskytne úvěr od 100 000 Kč až po 3 000 000 Kč s jištěním nemovitostí. Za sjednání půjčky neplatíte žádné poplatky předem a odhad ceny nemovitosti máte zdarma. Úroková sazba je poměrně dobrá a je stanovena fixně, dosahuje výše od 12,99 % p. a. Nejčastější účel využití úvěru mezi klienty je na vyplacení exekuce, investice do podnikání nebo na oddlužení. Získané prostředky můžete jednoduše využít na cokoliv zrovna potřebujete a navíc je máte velmi rychle, a to maximálně do 3 dnů od podpisu smlouvy.

Délka splácení je nastavena adekvátně k výši úvěru a proto si splátky můžete rozložit na dobu až 25 let. Výhodou této půjčky je, že společnost nenahlíží do registru dlužníků ani po Vás nechce výpis z trestního rejstříku, což je mezi nebankovními úvěry v takové výši velmi mimořádné. Pro schválení žádosti nemůžete mít exekuci ani být v insolvenci, ale společnost Vám poskytne půjčku na vyplacení hrozící nebo již probíhající exekuce či dražby. Pro žádost by nemělo být překážkou, pokud máte dluhy u jiných společností.

Výhodou půjčky AsisTeam je, že je možné ji získat velmi rychle a přes internet. Společnost hledí, abyste své peníze měli na účtu v co nejkratší možné době. Běžně jsou Vám peníze k dispozici za 21 - 40 dní od podání žádosti. Pokud však půjčka spěchá, můžete využít expresního čerpání a tak získáte peníze do 3 dnů. V případě potřeby můžete využít další výhody, které Vám úvěrové podmínky nabízejí, a to odložení splátek na později, pokud je to z vážných důvodů.

Základní informace o AsisTeam půjčce:

  • nebankovní půjčka typu americké hypotéky
  • jištění nemovitostí, odhad zdarma
  • čerpání prostředků na bankovní účet
  • možnost půjčit si 100 000 - 3 000 000 Kč
  • doba splácení až 25 let
  • fixní úroková sazba od 12,99 % p. a.

Co k AsisTeam půjčce potřebujete:

  • nemovitost k ručení
  • nutný pravidelný příjem
  • občanský průkaz
  • nemáte exekuci, nejste v insolvenci

Žádost o půjčku

Podání žádosti je velice snadné pro každého a zvládnete to pohodlně z domova. Nejrychlejším způsobem je vyplnění osobních údajů zde na Úvěromatu. Po odeslání žádosti Vás kontaktuje operátor zákaznické linky, ochotně Vám zodpoví všechny Vaše dotazy a vysvětlí, jak si počínat dál. V případě, že byste žádali přes webové stránky AsisTeam, budete muset vyplnit dotazník obsahující informace o Vás, nemovitosti, kterou chcete ručit, budete muset přiložit kopii průkazu totožnosti a další podklady, které si firma žádá.

Šance na schválení úvěru je vysoká, takže je velmi pravděpodobné, že úvěr dostane naprosto každý, kdo splňuje základní podmínky. Úvěr je poskytován bez nahlížení do registru i bez kontroly rejstříku trestů. Závazky u jiných společností by neměly být překážkou. Pokud máte exekuci, můžete získat prostředky k jejímu vyplacení nebo odvrácení. Dále budete potřebovat svůj doklad totožnosti a podklady k jištění nemovitostí.

Ručení nemovitostí obnáší doložení potvrzení o vlastnictví nemovitosti, například kupní smlouvou. Odhad nemovitosti Vám společnost poskytne zdarma a většinou se odhadce dostaví během několika dnů po podání žádosti. Pro ručení úvěru Vám bude přiznáno pouze 60 % odhadní ceny nemovitosti. Půjčku můžete použít i na odvrácení dražby nemovitosti.

Jestli půjčku dostanete, se dozvíte pouze na základě podkladů, které si společnost vyžádala při vyplňování Vaší žádosti. Po posouzení žádosti Vás kontaktuje pracovník společnosti a sdělí Vám, že žádost byla schválena. Peníze Vám jsou převedeny na účet v co nejkratším termínu v rozmezí 21 - 40 dní. Jestliže nemůžete nebo nechcete čekat tak dlouho, můžete požádat o expresní čerpání. V takovém případě máte prostředky k dispozici na Vašem účtu do 3 dnů.

Celkové hodnocení AsisTeam půjčky

Nebankovní úvěr AsisTeam od stejnojmenné společnosti můžete získat za výhodných podmínek a s ručením nemovitostí. Jedná se o typ úvěru tzv. americká hypotéka. Můžete získat až 3 mil. Kč a stačí Vám k tomu pouze nemovitost. Úvěr získáte až do výše 60 % odhadní ceny nemovitosti. Odhad ceny nemovitosti máte k úvěru zdarma a jinak neplatíte žádné poplatky předem. Délku splácení si můžete přizpůsobit a rozložit až na 25 let. Výhodou úvěru je, že máte možnost si v průběhu splácení odložit několik splátek, pokud se jedná o vážné důvody. Úvěr získáte, pokud předložíte doklad o vlastnictví nemovitosti a kopii občanského průkazu, případně další podklady, které si firma vyžádá. Odborní pracovníci Vám se vším pomohou a provedou Vás celou žádostí. Podání žádosti je možné online přes web Úvěromatu nebo na webu společnosti. Peníze čerpáte po podání žádosti v rozmězí 21 - 40 dní, ale pokud nemůžete nebo nechcete tak dlouho čekat, můžete požádat o expresní čerpání. V takovém případě máte finanční prostředky k dispozici během 3 dnů.

Proč právě půjčka AsisTeam:

můžete získat až 3 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 3 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Myslíte, že když už máte půjčku, nemusíte šetřit? A nebo nešetříte, protože víte, že si v případě potřeby můžete vzít rychlou půjčku bez úroků? Náš článek Vás vyvede z omylu! ...více

24.8.2017

Půjčka je závazek, který není dobré podceňovat. Nad čím byste se měli před sjednáním půjčky zamyslet? ...více

18.4.2017

Jistě si při srovnání půjček chcete být jistí, že jste nikomu nenaletěli a vybrali jste si výhodnou půjčku s těmi nejlepšími podmínkami a od důvěryhodného a bezpečného poskytovatele půjček. ...více

11.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Era půjčka
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Cofidis partnerská půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Fér půjčka Sberbank
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Comfort Money
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:24 - 360 měs.
Název půjčky:Půjčka plus
Výše půjčky:500 - 250 000 Kč
Splatnost:1 dní - 84 měs.
Název půjčky:Nova Credit
Výše půjčky:5 000 - 30 000 Kč
Splatnost:3 - 12 měs.
Název půjčky:Půjčka Liška
Výše půjčky:1 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Help Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:60 týdnů
Název půjčky:Unicredo
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 25 dní
Název půjčky:Oberbank
Výše půjčky:50 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
ebook