Půjčka AsisTeam

Výše půjčky: 100 000 - 3 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 300 měs.

Nebankovní půjčka AsisTeam se zástavou nemovitosti a relativně nízkou úrokovou sazbou, možností půjčit si vysokou sumu až na 25 let.

Výše půjčky100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost12 - 300 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

AsisTeam je nebankovní společnost, která se specializuje na poskytování amerických hypotečních úvěrů. Společnost působí na trhu financí už od roku 2010 a za tu dobu navrhla chytré řešení již desetitisícům lidí. Její odborní pracovníci mají bohaté zkušenosti s finančními produkty a rádi Vás provedou spletitým světem financí. Kromě úvěrů Vám společnost AsisTeam zajistí i případnou konsolidaci půjček, takže sloučí všechny Vaše stávající půjčky do jedné a uleví tak Vaší peněžence.

Společnost Vám poskytne úvěr od 100 000 Kč až po 3 000 000 Kč s jištěním nemovitostí. Za sjednání půjčky neplatíte žádné poplatky předem a odhad ceny nemovitosti máte zdarma. Úroková sazba je poměrně dobrá a je stanovena fixně, dosahuje výše od 12,99 % p. a. Nejčastější účel využití úvěru mezi klienty je na vyplacení exekuce, investice do podnikání nebo na oddlužení. Získané prostředky můžete jednoduše využít na cokoliv zrovna potřebujete a navíc je máte velmi rychle, a to maximálně do 3 dnů od podpisu smlouvy.

Délka splácení je nastavena adekvátně k výši úvěru a proto si splátky můžete rozložit na dobu až 25 let. Výhodou této půjčky je, že společnost nenahlíží do registru dlužníků ani po Vás nechce výpis z trestního rejstříku, což je mezi nebankovními úvěry v takové výši velmi mimořádné. Pro schválení žádosti nemůžete mít exekuci ani být v insolvenci, ale společnost Vám poskytne půjčku na vyplacení hrozící nebo již probíhající exekuce či dražby. Pro žádost by nemělo být překážkou, pokud máte dluhy u jiných společností.

Výhodou půjčky AsisTeam je, že je možné ji získat velmi rychle a přes internet. Společnost hledí, abyste své peníze měli na účtu v co nejkratší možné době. Běžně jsou Vám peníze k dispozici za 21 - 40 dní od podání žádosti. Pokud však půjčka spěchá, můžete využít expresního čerpání a tak získáte peníze do 3 dnů. V případě potřeby můžete využít další výhody, které Vám úvěrové podmínky nabízejí, a to odložení splátek na později, pokud je to z vážných důvodů.

Základní informace o AsisTeam půjčce:

  • nebankovní půjčka typu americké hypotéky
  • jištění nemovitostí, odhad zdarma
  • čerpání prostředků na bankovní účet
  • možnost půjčit si 100 000 - 3 000 000 Kč
  • doba splácení až 25 let
  • fixní úroková sazba od 12,99 % p. a.

Co k AsisTeam půjčce potřebujete:

  • nemovitost k ručení
  • nutný pravidelný příjem
  • občanský průkaz
  • nemáte exekuci, nejste v insolvenci

Žádost o půjčku

Podání žádosti je velice snadné pro každého a zvládnete to pohodlně z domova. Nejrychlejším způsobem je vyplnění osobních údajů zde na Úvěromatu. Po odeslání žádosti Vás kontaktuje operátor zákaznické linky, ochotně Vám zodpoví všechny Vaše dotazy a vysvětlí, jak si počínat dál. V případě, že byste žádali přes webové stránky AsisTeam, budete muset vyplnit dotazník obsahující informace o Vás, nemovitosti, kterou chcete ručit, budete muset přiložit kopii průkazu totožnosti a další podklady, které si firma žádá.

Šance na schválení úvěru je vysoká, takže je velmi pravděpodobné, že úvěr dostane naprosto každý, kdo splňuje základní podmínky. Úvěr je poskytován bez nahlížení do registru i bez kontroly rejstříku trestů. Závazky u jiných společností by neměly být překážkou. Pokud máte exekuci, můžete získat prostředky k jejímu vyplacení nebo odvrácení. Dále budete potřebovat svůj doklad totožnosti a podklady k jištění nemovitostí.

Ručení nemovitostí obnáší doložení potvrzení o vlastnictví nemovitosti, například kupní smlouvou. Odhad nemovitosti Vám společnost poskytne zdarma a většinou se odhadce dostaví během několika dnů po podání žádosti. Pro ručení úvěru Vám bude přiznáno pouze 60 % odhadní ceny nemovitosti. Půjčku můžete použít i na odvrácení dražby nemovitosti.

Jestli půjčku dostanete, se dozvíte pouze na základě podkladů, které si společnost vyžádala při vyplňování Vaší žádosti. Po posouzení žádosti Vás kontaktuje pracovník společnosti a sdělí Vám, že žádost byla schválena. Peníze Vám jsou převedeny na účet v co nejkratším termínu v rozmezí 21 - 40 dní. Jestliže nemůžete nebo nechcete čekat tak dlouho, můžete požádat o expresní čerpání. V takovém případě máte prostředky k dispozici na Vašem účtu do 3 dnů.

Celkové hodnocení AsisTeam půjčky

Nebankovní úvěr AsisTeam od stejnojmenné společnosti můžete získat za výhodných podmínek a s ručením nemovitostí. Jedná se o typ úvěru tzv. americká hypotéka. Můžete získat až 3 mil. Kč a stačí Vám k tomu pouze nemovitost. Úvěr získáte až do výše 60 % odhadní ceny nemovitosti. Odhad ceny nemovitosti máte k úvěru zdarma a jinak neplatíte žádné poplatky předem. Délku splácení si můžete přizpůsobit a rozložit až na 25 let. Výhodou úvěru je, že máte možnost si v průběhu splácení odložit několik splátek, pokud se jedná o vážné důvody. Úvěr získáte, pokud předložíte doklad o vlastnictví nemovitosti a kopii občanského průkazu, případně další podklady, které si firma vyžádá. Odborní pracovníci Vám se vším pomohou a provedou Vás celou žádostí. Podání žádosti je možné online přes web Úvěromatu nebo na webu společnosti. Peníze čerpáte po podání žádosti v rozmězí 21 - 40 dní, ale pokud nemůžete nebo nechcete tak dlouho čekat, můžete požádat o expresní čerpání. V takovém případě máte finanční prostředky k dispozici během 3 dnů.

Proč právě půjčka AsisTeam:

můžete získat až 3 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 3 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

I když jste si mysleli, že splácení půjčky v pohodě zvládnete, nakonec tomu tak nemusí být, protože Vám život mohl připravit zcela nečekanou situaci, která Vám splácení půjčky zkomplikovala. A co pak? ...více

3.8.2017

Pokud uvažujete o půjčce online, popřípadě už jste si dokonce provedli srovnání půjček a teď uvažujete, kterou si vybrat, rozhodně si proveďte výpočet splátek půjčky ...více

11.8.2017

Půjčka je závazek! Co všechno musíte vědět před žádostí o půjčku, abyste se vyhnuli problémům a získali výhodné podmínky? Poradíme v našem článku! ...více

8.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Hit partners půjčka
Výše půjčky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:CreditKasa
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Zaimo
Výše půjčky:25 000 - 108 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Supermoney půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:13 - 30 dní
Název půjčky:MK Credit
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:48 měs.
Název půjčky:Aktivafin půjčky
Výše půjčky:50 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 240 měs.
Název půjčky:Půjčka Liška
Výše půjčky:1 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.
Název půjčky:Express Cash
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:14 - 20 měs.
Název půjčky:Půjčka plus
Výše půjčky:500 - 250 000 Kč
Splatnost:1 dní - 84 měs.