Půjčka Bankerat

bankerat

Výše půjčky: 10 000 - 600 000 Kč, doba splácení: 6 - 72 měs.

Půjčka Bankerat nabízí klientům půjčku vysoké sumy peněz, až 600 000 Kč s výhodným úrokem a dlouhou dobou splatnosti.

Výše půjčky10 000 - 600 000 Kč
Splatnost6 - 72 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 27.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Bankerat.cz je unikátní internetový projekt, který vznikl v roce 2010. Od samého počátku má za sebou tým zkušených profesionálů, kteří udělali maximum proto, aby se jim podařilo propojit finančnictví a moderní technologie. Autoři projektu se inspirovali v zahraničí a díky tomu vznikla tato neotřelá aukční platforma, která je ale šitá na míru místním poměrům.

Tento internetový portál možňuje žadatelům o půjčku oslovit co největší množství investorů. Stejně tak ho využijí i investoři, kteří mají zájem zhodnotit své volné finanční prostředky a prostřednictvím tohoto serveru snadno nabídnou své služby žadatelům. V případě, že má žadatel o danou půjčku zájem, Bankerat prověří jeho solventnost. Po schválení půjčky věřitelem a převedení peněz klientovi, je veškerá administrativní činnost vyřizována přes Bankerat (účtování plateb, zasíláná upomínek atd.), a to až do úplného splacení půjčky.

Půjčit si můžete částku od 10 000 Kč do 600 000 Kč s tím, že doba splatnosti se liší podle typu půjčky a daného RPSN. Velkou výhodou je, že jednoduše zadáte o jaký typ půjčky máte zájem, jestli chcete půjčku bez doložení příjmu, nebo bez kontroly registru, či půjčku, u které budete ručit nemovitostí. Díky tomu máte vysokou šanci na schválení půjčky – jednoduše si vyberete takovou, která Vám vyhovuje.

Půjčku využijete na cokoliv – můžete si půjčit menší obnos na pokrytí nečekaných výdajů před výplatou, nebo třeba na zařízení kuchyně, či kompletní rekonstrukci bytu. Půjčku uvítají i začínající podnikatelé, kteří si takto mohou půjčit nezbytné finance na rozjezd podnikání. Půjčit si může v podstatě kdokoliv, jedinou nezbytností je věk nad 18 let a přístup k internetu. Další podmínky se odvíjejí od toho, o jakou půjčku zažádáte.

Základní informace o Bankerat půjčce:

  • nebankovní půjčka
  • široké spektrum využití
  • částky od 10 000 Kč do 600 000 Kč
  • doba splatnosti flexibilní
  • bez doložení příjmu
  • bez ručitele
  • i bez kontroly registru

Co k Bankerat půjčce potřebujete:

  • věk 18 let
  • zaplatit poplatek za sprostředkování půjčky
  • přístup k internetu

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku prostřednictvím portálu Bankerat je velice jednoduchá. Nejprve si vyberete z rolovací nabídky o jaký typ půjčky máte zájem – půjčka bez registrů a doložení příjmu (do 10 000 Kč), půjčka bez doložení příjmu (do 30 000 Kč), půjčka bez registrů (do 150 000 Kč), půjčka s doložením příjmů a registrů (do 400 000 Kč) a nebo půjčka se zástavou nemovitosti (do 600 000 Kč). Dále si nastavíte maximální výši úroku a dobu splatnosti, přičemž rovnou uvidíte orientační výši splátky.

Potom musíte vyplnit online formulář, který se liší podle toho, o jaký typ půjčky žádáte. V každém případě je ale nutné vyplnit parametry půjčky, poté osobní informace jako je jméno, příjmení atd. a doplňující informace (například o výši příjmů či zaměstnání) a v posledním kroku si projdete rekapitulaci žádosti. Dokumenty, které k vyřízení žádosti musíte předložit se odvíjí od toho, o jaký typ půjčky žádáte – v případě, že máte zájem o půjčku bez registrů a bez dokládání příjmů, postačí občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti, naopak při žádosti o půjčku se zástavou nemovitosti je nutné doložit vlastnictví nemovitosti.

Zcela jednoduše můžete o půjčku zažádat i prostřednictvím našich webových stránek, stačí vyplnit pár údajů do formuláře výše a my už Vaši žádost předáme pracovníkům zákaznického servisu, kteří Vás už sami kontaktují a doplní s Vámi veškeré náležitosti.

Celkové hodnocení Bankerat půjčky

Jedinečný projekt, který umožňuje jednoduché propojení velkého množství investorů, kteří mají zájem zhodnotit své volné finanční prostředky, přímo s žadateli o nebankovní půjčku. Prostřednictvím jednoduché žádosti, kde si žadatelé nastaví odpovídající kritéria, může pak Bankerat vybrat tu nejoptimálnější nabídku. Výhodou je, že o půjčku si může zažádat v podstatě každý – v nabídce je i půjčka bez registrů a bez doložení příjmů, takže i lidé se špatnou úvěrovou minulostí mají šanci na získání úvěru. Půjčku lze vyřídit online a díky tomu, že oslovíte najednou vícero poskytovatelů, ušetříte spoustu času, který byste jinak strávili obíháním bankovních institucí, pro které ani nemusíte být perspektivním zákazníkem. Bankerat.cz je perspektivní volbou ovšem nejen pro žadatele, ale také pro investory, kteří sice mají zájem o to, aby své finance zhodnotili, ale nemají čas se věnovat veškerým náležitostem. Jednoduše nabídnou své prostředky prostřednictvím aukce a v případě, že o jejich nabídku má někdo zájem, Bankerat prověří jeho bonitu. Dále se postará i o další administrativní záležitosti po dobu splatnosti půjčky, a to až do jejího kompletního splacení.

Proč právě půjčka Bankerat:

můžete získat až 600 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 600 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Bohužel Češi většinou zapomínají na srovnání půjček, nevyužívají kalkulačky půjček a přicházejí tak zbytečně o své peníze. A to je škoda! ...více

30.8.2017

Možná jste se již s těmito praktikami setkali při hledání rychlé nebankovní půjčky. Ať jste hledali, jak jste hledali, výše RPSN prostě nikde. Jak ale v takové situaci poznat, jak si půjčka mezi ostatními rychlými půjčkami stojí? Snadná pomoc, čtěte dál! ...více

16.4.2018

Prvním krokem, který byste měli udělat, pokud uvažujete o půjčce, je srovnání půjček online. To by si měl udělat každý, kdo si půjčku chystá vzít u banky nebo u nebankovního poskytovatele půjček, srovnání půjček je zkrátka vždy zapotřebí! ...více

4.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Bubbli půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:SOS credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Supermoney půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:13 - 30 dní
Název půjčky:LB BW
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Půjčkomat půjčka
Výše půjčky:500 - 22 000 Kč
Splatnost:5 - 31 dní
Název půjčky:Emma’s Credit
Výše půjčky:500 - 7 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Pronto půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Smart půjčka
Výše půjčky:5 000 - 70 000 Kč
Splatnost:13 - 16 měs.
Název půjčky:Cool Credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Fajn půjčka
Výše půjčky:4 000 - 50 000 Kč
Splatnost:43 - 58 týdnů
ebook