Půjčka Bankerat

bankerat

Výše půjčky: 10 000 - 600 000 Kč, doba splácení: 6 - 72 měs.

Půjčka Bankerat nabízí klientům půjčku vysoké sumy peněz, až 600 000 Kč s výhodným úrokem a dlouhou dobou splatnosti.

Výše půjčky10 000 - 600 000 Kč
Splatnost6 - 72 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 12.03.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Bankerat.cz je unikátní internetový projekt, který vznikl v roce 2010. Od samého počátku má za sebou tým zkušených profesionálů, kteří udělali maximum proto, aby se jim podařilo propojit finančnictví a moderní technologie. Autoři projektu se inspirovali v zahraničí a díky tomu vznikla tato neotřelá aukční platforma, která je ale šitá na míru místním poměrům.

Tento internetový portál možňuje žadatelům o půjčku oslovit co největší množství investorů. Stejně tak ho využijí i investoři, kteří mají zájem zhodnotit své volné finanční prostředky a prostřednictvím tohoto serveru snadno nabídnou své služby žadatelům. V případě, že má žadatel o danou půjčku zájem, Bankerat prověří jeho solventnost. Po schválení půjčky věřitelem a převedení peněz klientovi, je veškerá administrativní činnost vyřizována přes Bankerat (účtování plateb, zasíláná upomínek atd.), a to až do úplného splacení půjčky.

Půjčit si můžete částku od 10 000 Kč do 600 000 Kč s tím, že doba splatnosti se liší podle typu půjčky a daného RPSN. Velkou výhodou je, že jednoduše zadáte o jaký typ půjčky máte zájem, jestli chcete půjčku bez doložení příjmu, nebo bez kontroly registru, či půjčku, u které budete ručit nemovitostí. Díky tomu máte vysokou šanci na schválení půjčky – jednoduše si vyberete takovou, která Vám vyhovuje.

Půjčku využijete na cokoliv – můžete si půjčit menší obnos na pokrytí nečekaných výdajů před výplatou, nebo třeba na zařízení kuchyně, či kompletní rekonstrukci bytu. Půjčku uvítají i začínající podnikatelé, kteří si takto mohou půjčit nezbytné finance na rozjezd podnikání. Půjčit si může v podstatě kdokoliv, jedinou nezbytností je věk nad 18 let a přístup k internetu. Další podmínky se odvíjejí od toho, o jakou půjčku zažádáte.

Základní informace o Bankerat půjčce:

  • nebankovní půjčka
  • široké spektrum využití
  • částky od 10 000 Kč do 600 000 Kč
  • doba splatnosti flexibilní
  • bez doložení příjmu
  • bez ručitele
  • i bez kontroly registru

Co k Bankerat půjčce potřebujete:

  • věk 18 let
  • zaplatit poplatek za sprostředkování půjčky
  • přístup k internetu

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku prostřednictvím portálu Bankerat je velice jednoduchá. Nejprve si vyberete z rolovací nabídky o jaký typ půjčky máte zájem – půjčka bez registrů a doložení příjmu (do 10 000 Kč), půjčka bez doložení příjmu (do 30 000 Kč), půjčka bez registrů (do 150 000 Kč), půjčka s doložením příjmů a registrů (do 400 000 Kč) a nebo půjčka se zástavou nemovitosti (do 600 000 Kč). Dále si nastavíte maximální výši úroku a dobu splatnosti, přičemž rovnou uvidíte orientační výši splátky.

Potom musíte vyplnit online formulář, který se liší podle toho, o jaký typ půjčky žádáte. V každém případě je ale nutné vyplnit parametry půjčky, poté osobní informace jako je jméno, příjmení atd. a doplňující informace (například o výši příjmů či zaměstnání) a v posledním kroku si projdete rekapitulaci žádosti. Dokumenty, které k vyřízení žádosti musíte předložit se odvíjí od toho, o jaký typ půjčky žádáte – v případě, že máte zájem o půjčku bez registrů a bez dokládání příjmů, postačí občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti, naopak při žádosti o půjčku se zástavou nemovitosti je nutné doložit vlastnictví nemovitosti.

Zcela jednoduše můžete o půjčku zažádat i prostřednictvím našich webových stránek, stačí vyplnit pár údajů do formuláře výše a my už Vaši žádost předáme pracovníkům zákaznického servisu, kteří Vás už sami kontaktují a doplní s Vámi veškeré náležitosti.

Celkové hodnocení Bankerat půjčky

Jedinečný projekt, který umožňuje jednoduché propojení velkého množství investorů, kteří mají zájem zhodnotit své volné finanční prostředky, přímo s žadateli o nebankovní půjčku. Prostřednictvím jednoduché žádosti, kde si žadatelé nastaví odpovídající kritéria, může pak Bankerat vybrat tu nejoptimálnější nabídku. Výhodou je, že o půjčku si může zažádat v podstatě každý – v nabídce je i půjčka bez registrů a bez doložení příjmů, takže i lidé se špatnou úvěrovou minulostí mají šanci na získání úvěru. Půjčku lze vyřídit online a díky tomu, že oslovíte najednou vícero poskytovatelů, ušetříte spoustu času, který byste jinak strávili obíháním bankovních institucí, pro které ani nemusíte být perspektivním zákazníkem. Bankerat.cz je perspektivní volbou ovšem nejen pro žadatele, ale také pro investory, kteří sice mají zájem o to, aby své finance zhodnotili, ale nemají čas se věnovat veškerým náležitostem. Jednoduše nabídnou své prostředky prostřednictvím aukce a v případě, že o jejich nabídku má někdo zájem, Bankerat prověří jeho bonitu. Dále se postará i o další administrativní záležitosti po dobu splatnosti půjčky, a to až do jejího kompletního splacení.

Proč právě půjčka Bankerat:

můžete získat až 600 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 600 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Co přesně jsou bankovní půjčky, pro koho jsou vhodné a na co se u nich zaměřit, pokud o nějakou máte zájem? ...více

4.5.2017

Půjčka je velký závazek, a to i pokud jste si půjčili malou sumu peněz. Jak vše zařídit tak, aby se pro Vás nakonec půjčka nestala utrpením? ...více

30.6.2017

Bohužel Češi většinou zapomínají na srovnání půjček, nevyužívají kalkulačky půjček a přicházejí tak zbytečně o své peníze. A to je škoda! ...více

30.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Česká spořitelna
Výše půjčky:20 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:120 měs.
Název půjčky:Ninja půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 23 dní
Název půjčky:Zaplo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Veselá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:1 - 12 měs.
Název půjčky:Creditsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Help Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:60 týdnů
Název půjčky:Zlatá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:1 - 84 měs.
Název půjčky:Supermoney půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:13 - 30 dní
Název půjčky:AAAkapital půjčka
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Benefi půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
ebook