Půjčka Bankerat

bankerat

Výše půjčky: 10 000 - 600 000 Kč, doba splácení: 6 - 72 měs.

Půjčka Bankerat nabízí klientům půjčku vysoké sumy peněz, až 600 000 Kč s výhodným úrokem a dlouhou dobou splatnosti.

Výše půjčky10 000 - 600 000 Kč
Splatnost6 - 72 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 11.06.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Bankerat.cz je unikátní internetový projekt, který vznikl v roce 2010. Od samého počátku má za sebou tým zkušených profesionálů, kteří udělali maximum proto, aby se jim podařilo propojit finančnictví a moderní technologie. Autoři projektu se inspirovali v zahraničí a díky tomu vznikla tato neotřelá aukční platforma, která je ale šitá na míru místním poměrům.

Tento internetový portál možňuje žadatelům o půjčku oslovit co největší množství investorů. Stejně tak ho využijí i investoři, kteří mají zájem zhodnotit své volné finanční prostředky a prostřednictvím tohoto serveru snadno nabídnou své služby žadatelům. V případě, že má žadatel o danou půjčku zájem, Bankerat prověří jeho solventnost. Po schválení půjčky věřitelem a převedení peněz klientovi, je veškerá administrativní činnost vyřizována přes Bankerat (účtování plateb, zasíláná upomínek atd.), a to až do úplného splacení půjčky.

Půjčit si můžete částku od 10 000 Kč do 600 000 Kč s tím, že doba splatnosti se liší podle typu půjčky a daného RPSN. Velkou výhodou je, že jednoduše zadáte o jaký typ půjčky máte zájem, jestli chcete půjčku bez doložení příjmu, nebo bez kontroly registru, či půjčku, u které budete ručit nemovitostí. Díky tomu máte vysokou šanci na schválení půjčky – jednoduše si vyberete takovou, která Vám vyhovuje.

Půjčku využijete na cokoliv – můžete si půjčit menší obnos na pokrytí nečekaných výdajů před výplatou, nebo třeba na zařízení kuchyně, či kompletní rekonstrukci bytu. Půjčku uvítají i začínající podnikatelé, kteří si takto mohou půjčit nezbytné finance na rozjezd podnikání. Půjčit si může v podstatě kdokoliv, jedinou nezbytností je věk nad 18 let a přístup k internetu. Další podmínky se odvíjejí od toho, o jakou půjčku zažádáte.

Základní informace o Bankerat půjčce:

  • nebankovní půjčka
  • široké spektrum využití
  • částky od 10 000 Kč do 600 000 Kč
  • doba splatnosti flexibilní
  • bez doložení příjmu
  • bez ručitele
  • i bez kontroly registru

Co k Bankerat půjčce potřebujete:

  • věk 18 let
  • zaplatit poplatek za sprostředkování půjčky
  • přístup k internetu

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku prostřednictvím portálu Bankerat je velice jednoduchá. Nejprve si vyberete z rolovací nabídky o jaký typ půjčky máte zájem – půjčka bez registrů a doložení příjmu (do 10 000 Kč), půjčka bez doložení příjmu (do 30 000 Kč), půjčka bez registrů (do 150 000 Kč), půjčka s doložením příjmů a registrů (do 400 000 Kč) a nebo půjčka se zástavou nemovitosti (do 600 000 Kč). Dále si nastavíte maximální výši úroku a dobu splatnosti, přičemž rovnou uvidíte orientační výši splátky.

Potom musíte vyplnit online formulář, který se liší podle toho, o jaký typ půjčky žádáte. V každém případě je ale nutné vyplnit parametry půjčky, poté osobní informace jako je jméno, příjmení atd. a doplňující informace (například o výši příjmů či zaměstnání) a v posledním kroku si projdete rekapitulaci žádosti. Dokumenty, které k vyřízení žádosti musíte předložit se odvíjí od toho, o jaký typ půjčky žádáte – v případě, že máte zájem o půjčku bez registrů a bez dokládání příjmů, postačí občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti, naopak při žádosti o půjčku se zástavou nemovitosti je nutné doložit vlastnictví nemovitosti.

Zcela jednoduše můžete o půjčku zažádat i prostřednictvím našich webových stránek, stačí vyplnit pár údajů do formuláře výše a my už Vaši žádost předáme pracovníkům zákaznického servisu, kteří Vás už sami kontaktují a doplní s Vámi veškeré náležitosti.

Celkové hodnocení Bankerat půjčky

Jedinečný projekt, který umožňuje jednoduché propojení velkého množství investorů, kteří mají zájem zhodnotit své volné finanční prostředky, přímo s žadateli o nebankovní půjčku. Prostřednictvím jednoduché žádosti, kde si žadatelé nastaví odpovídající kritéria, může pak Bankerat vybrat tu nejoptimálnější nabídku. Výhodou je, že o půjčku si může zažádat v podstatě každý – v nabídce je i půjčka bez registrů a bez doložení příjmů, takže i lidé se špatnou úvěrovou minulostí mají šanci na získání úvěru. Půjčku lze vyřídit online a díky tomu, že oslovíte najednou vícero poskytovatelů, ušetříte spoustu času, který byste jinak strávili obíháním bankovních institucí, pro které ani nemusíte být perspektivním zákazníkem. Bankerat.cz je perspektivní volbou ovšem nejen pro žadatele, ale také pro investory, kteří sice mají zájem o to, aby své finance zhodnotili, ale nemají čas se věnovat veškerým náležitostem. Jednoduše nabídnou své prostředky prostřednictvím aukce a v případě, že o jejich nabídku má někdo zájem, Bankerat prověří jeho bonitu. Dále se postará i o další administrativní záležitosti po dobu splatnosti půjčky, a to až do jejího kompletního splacení.

Proč právě půjčka Bankerat:

můžete získat až 600 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 600 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
coffee
25. 5. 2018

Srovnání těch nejlepších půjček zdarma, které máte nejraději!

Stává se vám, že do výplaty zbývá ještě mnoho dnů a vaše peněženka i bankovní účet zejí prázdnotou nebo na nich svítí pouze přesná těžce uškudlená částka na nájem? Někdy to prostě jinak nejde, než si půjčit do výplaty pár tisícovek, které zase obratem splatíte, hned jak dostanete výplatu. Přesto, že se jedná o malou půjčku na krátkou dobu, o to více byste si měli s výběrem půjčky dát záležet!

Svěřte se do rukou skutečných odborníků na finance - Pujcku.online

Součástí projektu Pujcku.online je silný tým finančních odborníků, kteří působí po celé České republice! Vždy, když si u nás objednáte půjčku a budete mít zájem o osobní schůzku nebo konzultaci s finančním poradcem, najdeme pro vás toho nejlepšího finančního poradce, který působí ve vašem regionu. Schůzku je tak možné uskutečnit například u vás doma nebo blízko vašeho domova, abyste nemuseli cestovat nikam daleko a při schůzce měli maximální pohodlí.

Co je však největší výhodou půjčky od Pujcku.online? Naši finanční poradci jsou skuteční specialisté na svět financí a plavou si v něm, jako ryby ve vodě. To můžete sami posoudit, když se s nimi sejdete nebo spojíte po telefonu, uvidíte, že vás budete ohromeni, jak vše najdenou poběží, a než se nadějete, budete mít peníze na účtu!

Půjčka Ferratum

Půjčka Ferratum je rychlá půjčka bez registru s možností půjčky 500 - 9 000 Kč na dobu 30 dní. Půjčka bez úroků a poplatků v případě, že jí splatíte včas. Pokud překročíte datum splatnosti, bude vám účtován poplatek za vyřízení půjčky.

CreditAir půjčka

Půjčka CreditAir je rychlá online půjčka až 10 000 Kč napoprvé a se standardní délkou splácení až na 90 dní, což je na první půjčku zdarma velice štědré. Společnost požaduje čistá registr, trvalý příjem bez dokládání, ale na oplátku jako stálý klient získáváte slevy na další půjčky až 20%!

Zaplo.cz

Půjčka Zaplo.cz, známá díky televizním reklamám s Láďou Hruškou, je půjčka pro zaměstnané bez prokazování příjmu, napoprvé vám půjčí až 8 000 Kč a v případě, že je splatíte včas, máte půjčku úplně zdarma, bez úroků a bez poplatků. 

Kamali

Půjčka Kamali je původně známá jako Japonská půjčka a pro nové klienty nabízí první půjčku zdarma se splatností na 14 dní. Peníze z půjčky Kamali máte na účtu do 60 minut nebo si peníze můžete vyzvednout v terminálech Sazka.

Půjčky Ammado

Získání půjčky Ammado je velice snadné, protože nepotřebujete dokládat téměř žádné podklady. Je to Ammado půjčka bez registru, takže vás nikdo nelustruje a neosočuje za nezodpovědné chování, jak tomu někdy bývá u úředníků za přepážkou. Půjčky Ammado jsou skutečně půjčky pro lidi, sympatické se vším všudy.

Žádost o online půjčku Ammado můžete zaslat prostřednictvím našich stránek nebo v následujícím odkazu Půjčky Ammado - online žádost o půjčku Ammado. Při žádosti o online půjčku nemusíte nutně navštěvovat pobočku a vše vyřídíte z pohodlí domova. 

 

Věděli jste, že kvůli půjčce dnes nemusíte vůbec vyjít z domu? ...více

15.6.2017

Zvažujete koupi vlastního automobilu? Je vhodnější si jej koupit za hotové skrze hotovostní půjčku a nebo na leasing, který budete dlouhodobě splácet? ...více

23.6.2017

Strašák zvaný exekuce je v dnešní době čím dál, tím častější případ, který se týká všech všech sociálních vrstev. Do exekuce neupadají jen sociálně slabší rodiny, ale také podniky, OSVČ nebo i váš známý soused. Zkrátka exekuce může padnout na všechny bez rozdílu, a to celkem rychle. Nicméně proti exekuci se dá bojovat! ...více

17.4.2018

Podobné půjčky

Název půjčky:Tommy Stachi půjčka
Výše půjčky:5 000 - 150 000 Kč
Splatnost:12 - 36 měs.
Název půjčky:Zaimo
Výše půjčky:25 000 - 108 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Credit Alliance
Výše půjčky:100 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Credit Limit
Výše půjčky:2 500 - 35 000 Kč
Splatnost:30 - 30 dní
Název půjčky:Profi Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 166 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Door Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:45 - 60 týdnů
Název půjčky:CreditAir
Výše půjčky:1 500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 75 dní
Název půjčky:CreditPortal půjčka
Výše půjčky:500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Vata online
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 35 dní
Název půjčky:Žlutý meloun
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:3 - 60 měs.
ebook