Půjčka Ber půjčku

berpujcku

Výše půjčky: 1 000 - 35 000 Kč, doba splácení: 1 dní - 12 měs.

Půjčka Berpůjčku je produktem renomované mezinárodní společnosti Ferratum Bank, která nabízí až 35 000 Kč a delší dobou splatnosti.

Výše půjčky1 000 - 35 000 Kč
Splatnost1 dní - 12 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 10.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Tuto krátkodobou půjčku nabízí společnost Ferratum Bank, která je součástí mezinárodní společnosti Ferratum Group. Ta v Evropě nabízí půjčky bez ručení už od roku 2005. Působí ve 20 zemích Evropy a pomohla již více než 1,5 milionu zákazníků – proto má velmi dobrý přehled o tom, jaké produkty lidé nejvíce potřebují a neustále svoji nabídku inovuje a upravuje tak, aby svým klientům vyšla vstříc.

Ferratum Bank zaměstnává více než 300 finančních specialistů, kteří jsou klientům k dispozici a pomohou jim vždy s výběrem té nejlepší půjčky. Společnost se snaží o maximální možnou dostupnost svých produktů. O půjčku tak lze zažádat jak přes internet, tak i pomocí SMS zprávy. Firma si zakládá na zásadách zodpovědného půjčování a důsledně dbá na ochranu osobních údajů.

Tato půjčka nabízí možnost si půjčit od 1 000 Kč až do 35 000 Kč s tím, že si buď můžete vybrat dobu splatnosti na 30 dní nebo měsíční splátky. Úroková sazba začíná na 40 % p.a., proto je dobré si půjčku pořádně rozmyslet, aby se Vám nestalo, že tato půjčka Vaši finanční situaci zkomplikuje. Půjčka je vhodná třeba v případě, že se Vám rozbila pračka a vy potřebujete rychle zaplatit opravu nebo si pořídit novou s tím, že půjčku v klidu splatíte, až Vám přijde na účet výplata.

Vyřídit žádost o tuto půjčku je jednoduché a zabere Vám to minimum času. Potřebujete pouze občanský průkaz a trvalý pobyt na území ČR. Výhodou je, že u této půjčky nemusíte dokládat příjem, což značně urychluje celý proces. Půjčka je vhodná i pro nezaměstnané (studenti, senioři, OSVČ nebo rodiče na mateřské dovolené). Dále je potřeba mít vlastní bankovní účet a funkční mobilní telefon. Podmínkou u této půjčky je, že žadatelé nesmí být insolvenčním řízení nebo v exekuci.

Základní informace o Ber půjčce:

  • rychlá nebankovní půjčka
  • částky od 1 000 Kč do 35 000 Kč
  • doba splatnosti buď 30 dní nebo měsíční splátky
  • bez doložení příjmů
  • bez ručitele

Co k vyřízení Ber půjčky potřebujete:

  • věk v rozmezí 24 až 66 let
  • platný občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti
  • bezdlužnost

Žádost o půjčku

Pokud máte zájem o tuto půjčku, zažádat o ni můžete velmi jednoduše na internetových stránkách společnosti. Tam si nejdřív vyberete, o jakou částku máte zájem a zvolíte si způsob splácení (na výběr máte buď jednorázově za 30 dní nebo formou měsíčních splátek) a rovnou si můžete prohlédnout, jaké poplatky se k půjčce vážou a kolik ve finále za půjčku zaplatíte.

Dále je nutné vyplnit online žádost, kam vypíšete osobní údaje jako jméno, příjmení, email, telefon a adresa trvalého bydliště (případně i korespondenční) a uvedete pár informací ohledně Vašeho bydlení. Nakonec žádost odešlete a vyčkáte na její vyhodnocení. Pokud bude Vaše žádost schválena, Vás osobně navštíví kurýr, který Vám přiveze úvěrovou smlouvu. Po jejím podepsání Vám pak firma převede peníze na Váš bankovní účet.

V případě, že půjčku nestíháte splatit, můžete využít možnost prodloužení doby splatnosti, ta je ale zpoplatněná.

O půjčku můžete také velice snadno zažádat přímo na našich webových stránkách, a to pomocí formuláře výše. Do něj stačí doplnit pár základních kontaktních údajů a žádost odeslat. Potom už jen počkáte, než se Vám ozvou pracovníci call centra, kteří s Vámi doplní náležité podrobnosti.

Celkové hodnocení Ber půjčky

Tato půjčka patří k těm dražším nebankovním půjčkám na tuzemském trhu, proto je na místě si půjčku promyslet a půjčovat si zodpovědně, tedy ve chvíli, kdy se nemusím obávat, že ji nebudu zvládat splácet. Vyhnete se tak případnému vymáhání nebo koloběhu dluhů, ze kterého je pak těžké se vymanit. Půjčka se hodí ve chvíli, kdy Vás pár dní před výplatou překvapily nečekané výdaje, které nepočkají. Výhodou této půjčky je její dostupnost a rychlé vyřízení. Půjčit si může v podstatě každý, kdo je ve věku od 24 do 66 let, protože u této půjčky není nutné dokládat příjmy ani jiné dokumenty. Podmínkou je, že nesmíte být v exekuci nebo v insolvenci. K žádosti o půjčku Vám zcela postačí platný občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti (řidičský průkaz, pas atd.).

Proč právě půjčka Ber půjčku:

můžete získat až 35 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 35 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Máme pro Vás 5 rad ohledně půjček, které byste měli znát, pokud si půjčku plánujete vzít! ...více

13.6.2017

Když si půjčujete, měli byste si být jistí, že svou půjčku budete schopni i splatit. ...více

16.5.2017

Je jasné, že pokud si půjčujete, nechcete přijít o své peníze a potřebujete, abyste Vy i Vaše finance byly v bezpečí. V našem článku Vám napovíme, jak to udělat, abyste při půjčce byli v bezpečí. ...více

25.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Ferratum půjčka
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:7 - 45 dní
Název půjčky:MK Credit
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:48 měs.
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Raiffeisen Bank
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Půjčkomat půjčka
Výše půjčky:500 - 22 000 Kč
Splatnost:5 - 31 dní
Název půjčky:Kamali
Výše půjčky:1 000 - 249 997 Kč
Splatnost:30 dní - 96 měs.
Název půjčky:Fio banka
Výše půjčky:3 000 000 - 300 000 000 Kč
Splatnost:12 - 93 měs.
Název půjčky:Unicredo
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 25 dní
Název půjčky:Creditsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.
ebook