Půjčka Ber půjčku

berpujcku

Výše půjčky: 1 000 - 35 000 Kč, doba splácení: 1 dní - 12 měs.

Půjčka Berpůjčku je produktem renomované mezinárodní společnosti Ferratum Bank, která nabízí až 35 000 Kč a delší dobou splatnosti.

Výše půjčky1 000 - 35 000 Kč
Splatnost1 dní - 12 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 28.11.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Tuto krátkodobou půjčku nabízí společnost Ferratum Bank, která je součástí mezinárodní společnosti Ferratum Group. Ta v Evropě nabízí půjčky bez ručení už od roku 2005. Působí ve 20 zemích Evropy a pomohla již více než 1,5 milionu zákazníků – proto má velmi dobrý přehled o tom, jaké produkty lidé nejvíce potřebují a neustále svoji nabídku inovuje a upravuje tak, aby svým klientům vyšla vstříc.

Ferratum Bank zaměstnává více než 300 finančních specialistů, kteří jsou klientům k dispozici a pomohou jim vždy s výběrem té nejlepší půjčky. Společnost se snaží o maximální možnou dostupnost svých produktů. O půjčku tak lze zažádat jak přes internet, tak i pomocí SMS zprávy. Firma si zakládá na zásadách zodpovědného půjčování a důsledně dbá na ochranu osobních údajů.

Tato půjčka nabízí možnost si půjčit od 1 000 Kč až do 35 000 Kč s tím, že si buď můžete vybrat dobu splatnosti na 30 dní nebo měsíční splátky. Úroková sazba začíná na 40 % p.a., proto je dobré si půjčku pořádně rozmyslet, aby se Vám nestalo, že tato půjčka Vaši finanční situaci zkomplikuje. Půjčka je vhodná třeba v případě, že se Vám rozbila pračka a vy potřebujete rychle zaplatit opravu nebo si pořídit novou s tím, že půjčku v klidu splatíte, až Vám přijde na účet výplata.

Vyřídit žádost o tuto půjčku je jednoduché a zabere Vám to minimum času. Potřebujete pouze občanský průkaz a trvalý pobyt na území ČR. Výhodou je, že u této půjčky nemusíte dokládat příjem, což značně urychluje celý proces. Půjčka je vhodná i pro nezaměstnané (studenti, senioři, OSVČ nebo rodiče na mateřské dovolené). Dále je potřeba mít vlastní bankovní účet a funkční mobilní telefon. Podmínkou u této půjčky je, že žadatelé nesmí být insolvenčním řízení nebo v exekuci.

Základní informace o Ber půjčce:

  • rychlá nebankovní půjčka
  • částky od 1 000 Kč do 35 000 Kč
  • doba splatnosti buď 30 dní nebo měsíční splátky
  • bez doložení příjmů
  • bez ručitele

Co k vyřízení Ber půjčky potřebujete:

  • věk v rozmezí 24 až 66 let
  • platný občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti
  • bezdlužnost

Žádost o půjčku

Pokud máte zájem o tuto půjčku, zažádat o ni můžete velmi jednoduše na internetových stránkách společnosti. Tam si nejdřív vyberete, o jakou částku máte zájem a zvolíte si způsob splácení (na výběr máte buď jednorázově za 30 dní nebo formou měsíčních splátek) a rovnou si můžete prohlédnout, jaké poplatky se k půjčce vážou a kolik ve finále za půjčku zaplatíte.

Dále je nutné vyplnit online žádost, kam vypíšete osobní údaje jako jméno, příjmení, email, telefon a adresa trvalého bydliště (případně i korespondenční) a uvedete pár informací ohledně Vašeho bydlení. Nakonec žádost odešlete a vyčkáte na její vyhodnocení. Pokud bude Vaše žádost schválena, Vás osobně navštíví kurýr, který Vám přiveze úvěrovou smlouvu. Po jejím podepsání Vám pak firma převede peníze na Váš bankovní účet.

V případě, že půjčku nestíháte splatit, můžete využít možnost prodloužení doby splatnosti, ta je ale zpoplatněná.

O půjčku můžete také velice snadno zažádat přímo na našich webových stránkách, a to pomocí formuláře výše. Do něj stačí doplnit pár základních kontaktních údajů a žádost odeslat. Potom už jen počkáte, než se Vám ozvou pracovníci call centra, kteří s Vámi doplní náležité podrobnosti.

Celkové hodnocení Ber půjčky

Tato půjčka patří k těm dražším nebankovním půjčkám na tuzemském trhu, proto je na místě si půjčku promyslet a půjčovat si zodpovědně, tedy ve chvíli, kdy se nemusím obávat, že ji nebudu zvládat splácet. Vyhnete se tak případnému vymáhání nebo koloběhu dluhů, ze kterého je pak těžké se vymanit. Půjčka se hodí ve chvíli, kdy Vás pár dní před výplatou překvapily nečekané výdaje, které nepočkají. Výhodou této půjčky je její dostupnost a rychlé vyřízení. Půjčit si může v podstatě každý, kdo je ve věku od 24 do 66 let, protože u této půjčky není nutné dokládat příjmy ani jiné dokumenty. Podmínkou je, že nesmíte být v exekuci nebo v insolvenci. K žádosti o půjčku Vám zcela postačí platný občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti (řidičský průkaz, pas atd.).

Proč právě půjčka Ber půjčku:

můžete získat až 35 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 35 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

V čem mají nebankovní půjčky oproti těm bankovním výhody a v čem zase nevýhody? ...více

10.5.2017

Víte, že nabízíme zcela ZDARMA ebook s mnoha informacemi o půjčkách a důležitými údaji, které potřebujete před půjčkou znát? ...více

7.7.2017

Slyšeli jste někdy o půjčce bez úroků, která je dostupná pro všechny a je zcela zdarma? Není to mýtus, naopak, první půjčka zdarma existuje a poradíme Vám, jak na ni! ...více

22.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Omega půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:HK Investment
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Expobank půjčka
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Ninja půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 23 dní
Název půjčky:mPůjčka Plus
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Ovečka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Click Credit
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:30 dní
Název půjčky:Cofidis partnerská půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Aktivafin půjčky
Výše půjčky:50 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 240 měs.
ebook