Půjčka Ber půjčku

berpujcku

Výše půjčky: 1 000 - 35 000 Kč, doba splácení: 1 dní - 12 měs.

Půjčka Berpůjčku je produktem renomované mezinárodní společnosti Ferratum Bank, která nabízí až 35 000 Kč a delší dobou splatnosti.

Výše půjčky1 000 - 35 000 Kč
Splatnost1 dní - 12 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 07.02.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Tuto krátkodobou půjčku nabízí společnost Ferratum Bank, která je součástí mezinárodní společnosti Ferratum Group. Ta v Evropě nabízí půjčky bez ručení už od roku 2005. Působí ve 20 zemích Evropy a pomohla již více než 1,5 milionu zákazníků – proto má velmi dobrý přehled o tom, jaké produkty lidé nejvíce potřebují a neustále svoji nabídku inovuje a upravuje tak, aby svým klientům vyšla vstříc.

Ferratum Bank zaměstnává více než 300 finančních specialistů, kteří jsou klientům k dispozici a pomohou jim vždy s výběrem té nejlepší půjčky. Společnost se snaží o maximální možnou dostupnost svých produktů. O půjčku tak lze zažádat jak přes internet, tak i pomocí SMS zprávy. Firma si zakládá na zásadách zodpovědného půjčování a důsledně dbá na ochranu osobních údajů.

Tato půjčka nabízí možnost si půjčit od 1 000 Kč až do 35 000 Kč s tím, že si buď můžete vybrat dobu splatnosti na 30 dní nebo měsíční splátky. Úroková sazba začíná na 40 % p.a., proto je dobré si půjčku pořádně rozmyslet, aby se Vám nestalo, že tato půjčka Vaši finanční situaci zkomplikuje. Půjčka je vhodná třeba v případě, že se Vám rozbila pračka a vy potřebujete rychle zaplatit opravu nebo si pořídit novou s tím, že půjčku v klidu splatíte, až Vám přijde na účet výplata.

Vyřídit žádost o tuto půjčku je jednoduché a zabere Vám to minimum času. Potřebujete pouze občanský průkaz a trvalý pobyt na území ČR. Výhodou je, že u této půjčky nemusíte dokládat příjem, což značně urychluje celý proces. Půjčka je vhodná i pro nezaměstnané (studenti, senioři, OSVČ nebo rodiče na mateřské dovolené). Dále je potřeba mít vlastní bankovní účet a funkční mobilní telefon. Podmínkou u této půjčky je, že žadatelé nesmí být insolvenčním řízení nebo v exekuci.

Základní informace o Ber půjčce:

  • rychlá nebankovní půjčka
  • částky od 1 000 Kč do 35 000 Kč
  • doba splatnosti buď 30 dní nebo měsíční splátky
  • bez doložení příjmů
  • bez ručitele

Co k vyřízení Ber půjčky potřebujete:

  • věk v rozmezí 24 až 66 let
  • platný občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti
  • bezdlužnost

Žádost o půjčku

Pokud máte zájem o tuto půjčku, zažádat o ni můžete velmi jednoduše na internetových stránkách společnosti. Tam si nejdřív vyberete, o jakou částku máte zájem a zvolíte si způsob splácení (na výběr máte buď jednorázově za 30 dní nebo formou měsíčních splátek) a rovnou si můžete prohlédnout, jaké poplatky se k půjčce vážou a kolik ve finále za půjčku zaplatíte.

Dále je nutné vyplnit online žádost, kam vypíšete osobní údaje jako jméno, příjmení, email, telefon a adresa trvalého bydliště (případně i korespondenční) a uvedete pár informací ohledně Vašeho bydlení. Nakonec žádost odešlete a vyčkáte na její vyhodnocení. Pokud bude Vaše žádost schválena, Vás osobně navštíví kurýr, který Vám přiveze úvěrovou smlouvu. Po jejím podepsání Vám pak firma převede peníze na Váš bankovní účet.

V případě, že půjčku nestíháte splatit, můžete využít možnost prodloužení doby splatnosti, ta je ale zpoplatněná.

O půjčku můžete také velice snadno zažádat přímo na našich webových stránkách, a to pomocí formuláře výše. Do něj stačí doplnit pár základních kontaktních údajů a žádost odeslat. Potom už jen počkáte, než se Vám ozvou pracovníci call centra, kteří s Vámi doplní náležité podrobnosti.

Celkové hodnocení Ber půjčky

Tato půjčka patří k těm dražším nebankovním půjčkám na tuzemském trhu, proto je na místě si půjčku promyslet a půjčovat si zodpovědně, tedy ve chvíli, kdy se nemusím obávat, že ji nebudu zvládat splácet. Vyhnete se tak případnému vymáhání nebo koloběhu dluhů, ze kterého je pak těžké se vymanit. Půjčka se hodí ve chvíli, kdy Vás pár dní před výplatou překvapily nečekané výdaje, které nepočkají. Výhodou této půjčky je její dostupnost a rychlé vyřízení. Půjčit si může v podstatě každý, kdo je ve věku od 24 do 66 let, protože u této půjčky není nutné dokládat příjmy ani jiné dokumenty. Podmínkou je, že nesmíte být v exekuci nebo v insolvenci. K žádosti o půjčku Vám zcela postačí platný občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti (řidičský průkaz, pas atd.).

Proč právě půjčka Ber půjčku:

můžete získat až 35 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 35 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Půjčka před výplatou patří mezi nejžádanější produkty v oblasti nebankovních půjček. Zjistěte o ní více! ...více

23.4.2017

Znáte takzvanou půjčku na cokoliv? ...více

19.6.2017

Nebankovní půjčky momentálně patří víceméně skoro ke stejně využívaným půjčkám, jako bankovní půjčky. A proč? Protože nabízejí značné výhody, jsou dostupné pro všechny a můžete s nimi získat dokonce půjčku zdarma! ...více

29.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:LB BW
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Žlutý meloun
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:3 - 60 měs.
Název půjčky:ZUNO půjčka online
Výše půjčky:15 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:CreditPortal půjčka
Výše půjčky:500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Home Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Bezva půjčka
Výše půjčky:15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:SIM půjčka
Výše půjčky:1 000 - 11 500 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:ACEMA Credit
Výše půjčky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Finemoney půjčka
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 180 měs.
ebook