Půjčka bez doložení příjmů online

V případě žádosti o jakoukoli půjčku u bankovní instituce po Vás bude podmínkou doložit velké množství dokumentů, mimo jiné také to, že máte pravidelný a dostatečný příjem ze zaměstnání nebo vlastního podnikání. Je také velmi nasnadě, že si bankovní úředník vše ověří telefonickým kontaktem se zaměstnavatelem, který mu pravdivost Vámi předložených informací musí potvrdit. Případně jako podnikatel musíte doložit daňové přiznání.
 
Ovšem někteří lidé tyto informace dokládat nechtějí, případně ani nemohou. V takové situaci je pro Vás půjčka bez doložení příjmů ideálním řešením.
 
Půjčku bez doložení příjmů poskytují pouze nebankovní instituce a mají svá specifika, výhody, ale i nevýhody. Jelikož poskytovatel půjčky díky nedoložení příjmů od Vás neví, jestli a jak velký, či jak pravidelný příjem máte, nepůjčí Vám tak vysokou částku a často na kratší dobu, protože riskuje více, než banka. Ovšem pokud příjmy dokládat nechcete nebo nemůžete, je to nejlepší možné řešení, zvlášť pokud Vám stačí menší částka a na kratší dobu.
 
Půjčku od nebankovní společnosti bez doložení příjmů můžete získat i zdarma, bez poplatků a s nulovým úrokem, dobře si prozkoumejte nabídku v našem srovnávači půjček online, abyste se ujistili, že si zvolíte tu nejvýhodnější a bez podvodníků. Důkladná příprava, prozkoumání nabídek ve srovnávači půjček Vám může ve výsledku ušeřit nejen spoustu času, ale hlavně hodně starostí a peněz. 
 

Výhody půjčky bez doložení příjmů:

Mezi veliké výhody nebankovní půjčky bez doložení příjmů patří zejména to, že není třeba dokládat potvrzení o příjmech od zaměstnavatele, stejně jako to, že půjčka je vyřízena během několika minut online z pohodlí domova. Kvůli své půjčce bez doložení příjmů tak vůbec nemusíte vyjít z domu!

Navíc, svou půjčku bez doložení příjmů můžete získat, i jestliže nemáte zaměstnání, jste na Úřadu práce a když nemáte žádný stálý příjem. Nebankovní poskytovatele totiž při volbě půjčky bez doložení příjmů nezajímá, zda nebo jaký příjem máte.

V neposlední řadě, velkou výhodou je, že půjčka bez doložení příjmů může být pro Vás zdarma, s nulovým úrokem a také bez jednorázových poplatků! A to zpravidla v případě, že využijete první půjčky zdarma.

 

Nevýhody půjčky bez doložení příjmů:

Ovšem půjčka bez doložení příjmů má své stinné stránky, mezi které patří to, že většinou je doba splatnosti půjčky kratší, tj. zpravidla okolo jednoho měsíce, maximálně pak několika měsíců.

V případě, že nejde o první půjčku zdarma, pak půjčka není tak výhodná jako u banky kvůli ročnímu úroku (RPSN) a vyšším poplatkům, nicméně pokud nechcete dokládat příjmy, je to jedno, protože v bance by Vám stejně nepůjčili.

Mezi další nevýhody pak patří to, že v případě pozdního splacení půjčky Vám hrozí vysoké pokuty, nicméně to je stejné i u bankovních půjček s nutností příjmy dokládat.

 

Pozor!

K tomu, abyste si mohli vzít půjčku bez doložení příjmů, nutně budete potřebovat jakýkoli bankovní účet (na své jméno), kam Vám bude moct poskytovatel půjčky peníze zaslat. Pokud nevyužíváte první půjčku zdarma, pak si zjistěte specifika půjčky - a spíše než na roční úrokovou sazbu se dívejte po jednorázových poplatcích. Úroková sazba pro Vás není tak zásadní, jelikož půjčku stejně splatíte během krátké doby, poplatky jsou v tomto ohledu mnohem důležitější. 
 
Dejte si také pozor na podvodné praktiky, doporučujeme si prověřit recenze a hodnocení daných půjček na finančních portálech a nebo ještě lépe - využít našeho srovnávače půjček online, který žádné podvodné poskytovatele nezahrnuje. 
 

Výhodná půjčka bez doložení příjmů

Jak zjistit, která půjčka bez doložení příjmů je ta nejvýhodnější? Zaměřte pozornost na následující věci a zvolte tu nejvýhodnější půjčku bez doložení příjmů - tj. v případě, že máte možnost zvolit první půjčku zdarma, určitě to udělejte, jinou výhodnější již neseženete. Mezi nejvýhodnější půjčky patří ty, které v našem srovnávači půjček vyjdou nejlépe.
 
Název půjčky:Kamali
Výše půjčky:1 000 - 249 997 Kč
Splatnost:30 dní - 96 měs.
Název půjčky:CreditOn půjčka
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Oberbank
Výše půjčky:50 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Unicredo
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 25 dní
Název půjčky:Ferratum půjčka
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:7 - 45 dní
Název půjčky:Ovečka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Door Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:45 - 60 týdnů
Název půjčky:LB BW
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

I výhodná půjčka Vás může vyjít draho, pokud si nebudete dávat pozor na data, upomínky nebo pokuty. ...více

21.7.2017

Jediným způsobem, jak si být jistý, že jste si vybrali vhodnou půjčku, je provést si srovnání půjček online díky nástroji zvanému kalkulačka půjček online. ...více

27.7.2017

Máme pro Vás 5 rad ohledně půjček, které byste měli znát, pokud si půjčku plánujete vzít! ...více

13.6.2017