Půjčka bez doložení příjmů online

V případě žádosti o jakoukoli půjčku u bankovní instituce po Vás bude podmínkou doložit velké množství dokumentů, mimo jiné také to, že máte pravidelný a dostatečný příjem ze zaměstnání nebo vlastního podnikání. Je také velmi nasnadě, že si bankovní úředník vše ověří telefonickým kontaktem se zaměstnavatelem, který mu pravdivost Vámi předložených informací musí potvrdit. Případně jako podnikatel musíte doložit daňové přiznání.
 
Ovšem někteří lidé tyto informace dokládat nechtějí, případně ani nemohou. V takové situaci je pro Vás půjčka bez doložení příjmů ideálním řešením.
 
Půjčku bez doložení příjmů poskytují pouze nebankovní instituce a mají svá specifika, výhody, ale i nevýhody. Jelikož poskytovatel půjčky díky nedoložení příjmů od Vás neví, jestli a jak velký, či jak pravidelný příjem máte, nepůjčí Vám tak vysokou částku a často na kratší dobu, protože riskuje více, než banka. Ovšem pokud příjmy dokládat nechcete nebo nemůžete, je to nejlepší možné řešení, zvlášť pokud Vám stačí menší částka a na kratší dobu.
 
Půjčku od nebankovní společnosti bez doložení příjmů můžete získat i zdarma, bez poplatků a s nulovým úrokem, dobře si prozkoumejte nabídku v našem srovnávači půjček online, abyste se ujistili, že si zvolíte tu nejvýhodnější a bez podvodníků. Důkladná příprava, prozkoumání nabídek ve srovnávači půjček Vám může ve výsledku ušeřit nejen spoustu času, ale hlavně hodně starostí a peněz. 
 

Výhody půjčky bez doložení příjmů:

Mezi veliké výhody nebankovní půjčky bez doložení příjmů patří zejména to, že není třeba dokládat potvrzení o příjmech od zaměstnavatele, stejně jako to, že půjčka je vyřízena během několika minut online z pohodlí domova. Kvůli své půjčce bez doložení příjmů tak vůbec nemusíte vyjít z domu!

Navíc, svou půjčku bez doložení příjmů můžete získat, i jestliže nemáte zaměstnání, jste na Úřadu práce a když nemáte žádný stálý příjem. Nebankovní poskytovatele totiž při volbě půjčky bez doložení příjmů nezajímá, zda nebo jaký příjem máte.

V neposlední řadě, velkou výhodou je, že půjčka bez doložení příjmů může být pro Vás zdarma, s nulovým úrokem a také bez jednorázových poplatků! A to zpravidla v případě, že využijete první půjčky zdarma.

 

Nevýhody půjčky bez doložení příjmů:

Ovšem půjčka bez doložení příjmů má své stinné stránky, mezi které patří to, že většinou je doba splatnosti půjčky kratší, tj. zpravidla okolo jednoho měsíce, maximálně pak několika měsíců.

V případě, že nejde o první půjčku zdarma, pak půjčka není tak výhodná jako u banky kvůli ročnímu úroku (RPSN) a vyšším poplatkům, nicméně pokud nechcete dokládat příjmy, je to jedno, protože v bance by Vám stejně nepůjčili.

Mezi další nevýhody pak patří to, že v případě pozdního splacení půjčky Vám hrozí vysoké pokuty, nicméně to je stejné i u bankovních půjček s nutností příjmy dokládat.

 

Pozor!

K tomu, abyste si mohli vzít půjčku bez doložení příjmů, nutně budete potřebovat jakýkoli bankovní účet (na své jméno), kam Vám bude moct poskytovatel půjčky peníze zaslat. Pokud nevyužíváte první půjčku zdarma, pak si zjistěte specifika půjčky - a spíše než na roční úrokovou sazbu se dívejte po jednorázových poplatcích. Úroková sazba pro Vás není tak zásadní, jelikož půjčku stejně splatíte během krátké doby, poplatky jsou v tomto ohledu mnohem důležitější. 
 
Dejte si také pozor na podvodné praktiky, doporučujeme si prověřit recenze a hodnocení daných půjček na finančních portálech a nebo ještě lépe - využít našeho srovnávače půjček online, který žádné podvodné poskytovatele nezahrnuje. 
 

Výhodná půjčka bez doložení příjmů

Jak zjistit, která půjčka bez doložení příjmů je ta nejvýhodnější? Zaměřte pozornost na následující věci a zvolte tu nejvýhodnější půjčku bez doložení příjmů - tj. v případě, že máte možnost zvolit první půjčku zdarma, určitě to udělejte, jinou výhodnější již neseženete. Mezi nejvýhodnější půjčky patří ty, které v našem srovnávači půjček vyjdou nejlépe.
 
Název půjčky:JKL půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 dní
Název půjčky:Veselá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:1 - 12 měs.
Název půjčky:Bankerat
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Zaplo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Provident půjčka
Výše půjčky:3 000 - 130 000 Kč
Splatnost:3 - 36 měs.
Název půjčky:MK Credit
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:48 měs.
Název půjčky:ReRum půjčka
Výše půjčky:500 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:YES půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:84 měs.
Název půjčky:Aktivafin půjčky
Výše půjčky:50 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 240 měs.
Název půjčky:Credit Komfort
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Půjčka je závazek, který není dobré podceňovat. Nad čím byste se měli před sjednáním půjčky zamyslet? ...více

18.4.2017

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze! ...více

1.9.2017

Kdo by nechtěl půjčku výhodně, když si bere úvěr u banky nebo nebankovního poskytovatele půjček, že? Kde ale takovou půjčku výhodně hledat? Poradí náš článek! ...více

7.8.2017
ebook