Půjčka bez doložení příjmů online

V případě žádosti o jakoukoli půjčku u bankovní instituce po Vás bude podmínkou doložit velké množství dokumentů, mimo jiné také to, že máte pravidelný a dostatečný příjem ze zaměstnání nebo vlastního podnikání. Je také velmi nasnadě, že si bankovní úředník vše ověří telefonickým kontaktem se zaměstnavatelem, který mu pravdivost Vámi předložených informací musí potvrdit. Případně jako podnikatel musíte doložit daňové přiznání.
 
Ovšem někteří lidé tyto informace dokládat nechtějí, případně ani nemohou. V takové situaci je pro Vás půjčka bez doložení příjmů ideálním řešením.
 
Půjčku bez doložení příjmů poskytují pouze nebankovní instituce a mají svá specifika, výhody, ale i nevýhody. Jelikož poskytovatel půjčky díky nedoložení příjmů od Vás neví, jestli a jak velký, či jak pravidelný příjem máte, nepůjčí Vám tak vysokou částku a často na kratší dobu, protože riskuje více, než banka. Ovšem pokud příjmy dokládat nechcete nebo nemůžete, je to nejlepší možné řešení, zvlášť pokud Vám stačí menší částka a na kratší dobu.
 
Půjčku od nebankovní společnosti bez doložení příjmů můžete získat i zdarma, bez poplatků a s nulovým úrokem, dobře si prozkoumejte nabídku v našem srovnávači půjček online, abyste se ujistili, že si zvolíte tu nejvýhodnější a bez podvodníků. Důkladná příprava, prozkoumání nabídek ve srovnávači půjček Vám může ve výsledku ušeřit nejen spoustu času, ale hlavně hodně starostí a peněz. 
 

Výhody půjčky bez doložení příjmů:

Mezi veliké výhody nebankovní půjčky bez doložení příjmů patří zejména to, že není třeba dokládat potvrzení o příjmech od zaměstnavatele, stejně jako to, že půjčka je vyřízena během několika minut online z pohodlí domova. Kvůli své půjčce bez doložení příjmů tak vůbec nemusíte vyjít z domu!

Navíc, svou půjčku bez doložení příjmů můžete získat, i jestliže nemáte zaměstnání, jste na Úřadu práce a když nemáte žádný stálý příjem. Nebankovní poskytovatele totiž při volbě půjčky bez doložení příjmů nezajímá, zda nebo jaký příjem máte.

V neposlední řadě, velkou výhodou je, že půjčka bez doložení příjmů může být pro Vás zdarma, s nulovým úrokem a také bez jednorázových poplatků! A to zpravidla v případě, že využijete první půjčky zdarma.

 

Nevýhody půjčky bez doložení příjmů:

Ovšem půjčka bez doložení příjmů má své stinné stránky, mezi které patří to, že většinou je doba splatnosti půjčky kratší, tj. zpravidla okolo jednoho měsíce, maximálně pak několika měsíců.

V případě, že nejde o první půjčku zdarma, pak půjčka není tak výhodná jako u banky kvůli ročnímu úroku (RPSN) a vyšším poplatkům, nicméně pokud nechcete dokládat příjmy, je to jedno, protože v bance by Vám stejně nepůjčili.

Mezi další nevýhody pak patří to, že v případě pozdního splacení půjčky Vám hrozí vysoké pokuty, nicméně to je stejné i u bankovních půjček s nutností příjmy dokládat.

 

Pozor!

K tomu, abyste si mohli vzít půjčku bez doložení příjmů, nutně budete potřebovat jakýkoli bankovní účet (na své jméno), kam Vám bude moct poskytovatel půjčky peníze zaslat. Pokud nevyužíváte první půjčku zdarma, pak si zjistěte specifika půjčky - a spíše než na roční úrokovou sazbu se dívejte po jednorázových poplatcích. Úroková sazba pro Vás není tak zásadní, jelikož půjčku stejně splatíte během krátké doby, poplatky jsou v tomto ohledu mnohem důležitější. 
 
Dejte si také pozor na podvodné praktiky, doporučujeme si prověřit recenze a hodnocení daných půjček na finančních portálech a nebo ještě lépe - využít našeho srovnávače půjček online, který žádné podvodné poskytovatele nezahrnuje. 
 

Výhodná půjčka bez doložení příjmů

Jak zjistit, která půjčka bez doložení příjmů je ta nejvýhodnější? Zaměřte pozornost na následující věci a zvolte tu nejvýhodnější půjčku bez doložení příjmů - tj. v případě, že máte možnost zvolit první půjčku zdarma, určitě to udělejte, jinou výhodnější již neseženete. Mezi nejvýhodnější půjčky patří ty, které v našem srovnávači půjček vyjdou nejlépe.
 
Název půjčky:Fajn půjčka
Výše půjčky:4 000 - 50 000 Kč
Splatnost:43 - 58 týdnů
Název půjčky:Creditsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Via SMS
Výše půjčky:100 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Nova Credit
Výše půjčky:5 000 - 30 000 Kč
Splatnost:3 - 12 měs.
Název půjčky:Omega půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Půjčka 7
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:ReRum půjčka
Výše půjčky:500 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Moment půjčka
Výše půjčky:1 000 - 4 999 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:AsisTeam
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 300 měs.
Název půjčky:LB BW
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Berete si půjčku a rádi byste věděli, jak na půjčce ušetřit? Máme pro Vás hned 5 praktických rad, díky kterým se Vám jednoznačně povede ušetřit na půjčce, ať už si ji berete u banky nebo nebankovní společnosti. ...více

9.8.2017

Už dlouho sníte o tom, že budete relaxovat na pláži pod slunečníkem a užívat si mořského vánku? Splňte si nyní svůj sen s půjčkou bez úroků! ...více

20.6.2017

Proč dělat věci složitě, když to jde jednoduše? Netrapte se přehrabováním finančních nabídek na výhodné půjčky z jedné hromady na druhou, ale vyzkoušejte Úvěromat.cz - nezávislý srovnávač půjček a zjistěte, že lze najít půjčku, která vám vyhovuje během krátké chvilky. ...více

1.5.2018
ebook