Půjčka bez doložení příjmů online

V případě žádosti o jakoukoli půjčku u bankovní instituce po Vás bude podmínkou doložit velké množství dokumentů, mimo jiné také to, že máte pravidelný a dostatečný příjem ze zaměstnání nebo vlastního podnikání. Je také velmi nasnadě, že si bankovní úředník vše ověří telefonickým kontaktem se zaměstnavatelem, který mu pravdivost Vámi předložených informací musí potvrdit. Případně jako podnikatel musíte doložit daňové přiznání.
 
Ovšem někteří lidé tyto informace dokládat nechtějí, případně ani nemohou. V takové situaci je pro Vás půjčka bez doložení příjmů ideálním řešením.
 
Půjčku bez doložení příjmů poskytují pouze nebankovní instituce a mají svá specifika, výhody, ale i nevýhody. Jelikož poskytovatel půjčky díky nedoložení příjmů od Vás neví, jestli a jak velký, či jak pravidelný příjem máte, nepůjčí Vám tak vysokou částku a často na kratší dobu, protože riskuje více, než banka. Ovšem pokud příjmy dokládat nechcete nebo nemůžete, je to nejlepší možné řešení, zvlášť pokud Vám stačí menší částka a na kratší dobu.
 
Půjčku od nebankovní společnosti bez doložení příjmů můžete získat i zdarma, bez poplatků a s nulovým úrokem, dobře si prozkoumejte nabídku v našem srovnávači půjček online, abyste se ujistili, že si zvolíte tu nejvýhodnější a bez podvodníků. Důkladná příprava, prozkoumání nabídek ve srovnávači půjček Vám může ve výsledku ušeřit nejen spoustu času, ale hlavně hodně starostí a peněz. 
 

Výhody půjčky bez doložení příjmů:

Mezi veliké výhody nebankovní půjčky bez doložení příjmů patří zejména to, že není třeba dokládat potvrzení o příjmech od zaměstnavatele, stejně jako to, že půjčka je vyřízena během několika minut online z pohodlí domova. Kvůli své půjčce bez doložení příjmů tak vůbec nemusíte vyjít z domu!

Navíc, svou půjčku bez doložení příjmů můžete získat, i jestliže nemáte zaměstnání, jste na Úřadu práce a když nemáte žádný stálý příjem. Nebankovní poskytovatele totiž při volbě půjčky bez doložení příjmů nezajímá, zda nebo jaký příjem máte.

V neposlední řadě, velkou výhodou je, že půjčka bez doložení příjmů může být pro Vás zdarma, s nulovým úrokem a také bez jednorázových poplatků! A to zpravidla v případě, že využijete první půjčky zdarma.

 

Nevýhody půjčky bez doložení příjmů:

Ovšem půjčka bez doložení příjmů má své stinné stránky, mezi které patří to, že většinou je doba splatnosti půjčky kratší, tj. zpravidla okolo jednoho měsíce, maximálně pak několika měsíců.

V případě, že nejde o první půjčku zdarma, pak půjčka není tak výhodná jako u banky kvůli ročnímu úroku (RPSN) a vyšším poplatkům, nicméně pokud nechcete dokládat příjmy, je to jedno, protože v bance by Vám stejně nepůjčili.

Mezi další nevýhody pak patří to, že v případě pozdního splacení půjčky Vám hrozí vysoké pokuty, nicméně to je stejné i u bankovních půjček s nutností příjmy dokládat.

 

Pozor!

K tomu, abyste si mohli vzít půjčku bez doložení příjmů, nutně budete potřebovat jakýkoli bankovní účet (na své jméno), kam Vám bude moct poskytovatel půjčky peníze zaslat. Pokud nevyužíváte první půjčku zdarma, pak si zjistěte specifika půjčky - a spíše než na roční úrokovou sazbu se dívejte po jednorázových poplatcích. Úroková sazba pro Vás není tak zásadní, jelikož půjčku stejně splatíte během krátké doby, poplatky jsou v tomto ohledu mnohem důležitější. 
 
Dejte si také pozor na podvodné praktiky, doporučujeme si prověřit recenze a hodnocení daných půjček na finančních portálech a nebo ještě lépe - využít našeho srovnávače půjček online, který žádné podvodné poskytovatele nezahrnuje. 
 

Výhodná půjčka bez doložení příjmů

Jak zjistit, která půjčka bez doložení příjmů je ta nejvýhodnější? Zaměřte pozornost na následující věci a zvolte tu nejvýhodnější půjčku bez doložení příjmů - tj. v případě, že máte možnost zvolit první půjčku zdarma, určitě to udělejte, jinou výhodnější již neseženete. Mezi nejvýhodnější půjčky patří ty, které v našem srovnávači půjček vyjdou nejlépe.
 
Název půjčky:Hit partners půjčka
Výše půjčky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:BB půjčka
Výše půjčky:1 000 - 45 000 Kč
Splatnost:7 dní - 3 měs.
Název půjčky:8000 bezúročně
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Cofidis partnerská půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Fajn půjčka
Výše půjčky:4 000 - 50 000 Kč
Splatnost:43 - 58 týdnů
Název půjčky:Sumo půjčka
Výše půjčky:4 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Bankerat
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:CreditAir
Výše půjčky:1 500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 75 dní
Název půjčky:Komerční Banka
Výše půjčky:30 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:JKL půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 dní
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů! ...více

18.8.2017

Pokud už nějakou půjčku máte, ale nezdá se Vám výhodná, pak je jednoznačné řešení - pryč s ní! Zbavte se nevýhodné půjčky! ...více

3.7.2017

Co je konsolidace půjček a k čemu je dobrá? ...více

23.5.2017
ebook