Půjčka bez registru online

Není vůbec výjimkou ocitnout se v registru dlužníků, nachází se tam již spousta lidí a není tedy ostudou, když se tam ocitnete taky. Nanštěstí tato situace se opravdu může stát každému a není to ani tak těžké - dostat se do registru dlužníků je velmi snadné a stačí k tomu jen malinko.
 
Existují lidé, kteří se dostali do náročné a tíživé finanční situace a nejsou tak z nejrůznějších důvodů schopni své závazky splácet. Ovšem do registru dlužníku se člověk může dostat i díky zapomenutí úhrady složenky či platby vyúčtování za telefon, kabelovou televizi a podobné služby. O tom, že jste uvedeni v registru dlužníků nemusíte sami ani vědět. Nejznámějším registrem je tzv. Solus, na jehož webu si můžete za poplatek zkontrolovat, jestli jste v registru dlužníků uvedení a také za co.
 
V momentě, že jste uvedeni v registru dlužníků, na bankovní půjčku můžete zapomenout. Banky zásadně neposkytují půjčku nikomu, kdo je v registru uveden, stejně jako hypotéky či jiné úvěry. Před žádostí o půjčku v bance tak musíte všechny své závazky uhradit, počkat, než dojde k vymazání Vašeho záznamu v registru dlužníků a teprve potom máte na půjčku v bance šanci.
 
Pakliže momentálně nejste schopní uhradit veškeré své závazky a uspokojit všechny věřitele, vymanit se tak z registru dlužníků a získat tak možnost půjčky v bance, ale aktuálně půjčku z nějakého důvodu potřebujete, je tady možnost tzv. půjčky bez registru. Jde o půjčku, při které není podstatné, zda jste v registru dlužníků uvedení či jaká je Vaše finanční situace.
 
Tyto půjčky bez registru jsou poskytovány pouze nebankovními společnostmi a mezi půjčkami patří k těm nejvyhledávanějším. Její získání je snadné a velmi rychlé, dá se sjednat online a během několika minut, a hlavně, takováto půjčka může být i zdarma a za velmi výhodných podmínek. Některé společnosti totiž nabízejí novým klientům tzv. první půjčku zdarma - když ji splatíte včas, nejsou Vám účtovány žádné poplatky ani úroky.
 

Výhody půjčky bez registru:

Půjčka bez registru patří mezi velmi oblíbené produkty na trhu s půjčkami, a má své značné výhody. Mezi ty patří např. to, že půjčku můžete získat, i když už máte půjčky jinde či máte dluhy, že její sjednání je rychlé, snadné, online a během několika minut, navíc často z pohodlí Vašeho domova.

Další výhodou pak je široká nabídka půjček s výhodnými podmínkami, protože nebankovních institucí, které je poskytují, je na českém trhu již tolik, že mezi sebou konkurují, což vytváří výhodnější podmínky pro žadatele o půjčku. 

Mezi další výhody půjčky bez registru pak patří to, že její předčasné splacení bývá zpravidla zdarma a to, že půjčka bez registru může být zdarma, bez poplatků a s nulovým úrokem.

 

Nevýhody půjčky bez registru:

Ovšem půjčka bez registru má i své nevýhody, a to takové, že ji získáte pouze u nebankovních institucí, banky ji neposkytují. Pro někoho to může být problém, pro někoho nikoli. Zároveň mezi nevýhody patří to, že si lze půjčit pouze menší částky, pro ty větší musíte mít zástavu (např. nemovitosti), a také to, že půjčka bývá krátkodobá (splatnost se pohybuje okolo 30 dní).

Některým lidem může připadat jako nevýhoda to, že výplata je většinou převodem na bankovní účet (nikoli hotově) a v případě, že se nejedná o první půjčku zdarma, většinou jsou s půjčkou spojené vyšší poplatky či úrok.

Nicméně i přes tyto zdánlivé nevýhody je půjčka bez registru velmi oblíbená a patří mezi nejžádanější půjčky na českém trhu u nebankovních institucí.

 

Zástava nemovitosti u půjčky bez registru

Jestliže je Vaše jméno zapsáno v registru dlužníků a potřebujete si nutně půjčit vyšší obnos peněz, např. v řádech statisíců? I to lze, a to s pomocí tzv. zástavy. Zastavit můžete nemovitost - svou či cizí, pokud s tím majitel nemovitosti bude souhlasit. Daná nemovitost také musí být k zástavě vhodná (byt, dům, rekreační objekt, pozemek..).
 
Na základě hodnoty této zastavené nemovitosti Vám pak bude půjčka nebankovní institucí poskytnuta, ovšem je zde riziko - v situaci, že nebudete danou půjčku schopni splácet, nemovitost propadne poskytovateli půjčky - Vy (nebo jiný vlastník nemovitosti) tak o ni přijdete a nikdo Vám ji již nevrátí, leda byste si ji opět vykoupili za peníze zpět.
 

Pozor!

V situaci, kdy se nejedná o první půjčku zdarma, půjčku bez registru často seženete s vyššími úroky a vyššími poplatky. Úrok zde nehraje takovou roli, pokud půjčku splatíte včas - většinou si půjčujete na krátkou dobu a měsíční úrok tak není tolik podstatný a nezaplatíte při něm moc. Na co si ale dejte pozor, je výše poplatků, ty totiž zaplatíte tak jako tak, ať už půjčku splatíte včas či nikoli. Jestli tedy máte možnost, vždy využijte první půjčku zdarma, výhodnější půjčku totiž jinde nenajdete. 
 

Výhodná půjčka bez registru

Jak zjistit, která půjčka bez registru je ta nejvýhodnější? Věnujte svou pozornost následujícícm bodům a vyberte si pro sebe tu nejvýhodnější půjčku bez registru.
 
Mezi ty nejvýhodnější půjčky bez registru samozřejmě patří ty, které jsou zdarma a bez poplatků a také s nulovým úrokem. To jsou zpravidla první půjčky zdarma. Jestliže máte možnost takovou využít, udělejte to, výhodněji půjčku neseženete. 
 
Dále jsou pak nejvýhodnější půjčky ty, které vyjdou nejlépe v našem nezávislém srovnávači půjček, který porovnává desítky důvěryhodných a bezpečných poskytovatelů půjček a seřadí Vám je podle jejich výhodnosti.
Název půjčky:Moment půjčka
Výše půjčky:1 000 - 4 999 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Kesh půjčka
Výše půjčky:20 000 - 700 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Cofidis partnerská půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:mPůjčka Plus
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Omega půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:GE Money Expres půjčka
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:24 - 120 měs.
Název půjčky:ReRum půjčka
Výše půjčky:500 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:SOS credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Pronto půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Vata online
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 35 dní
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

Nejčastější chybou, kterou lidé při půjčování dělají je, že si neprovádí dostatečné srovnání půjček skrze kalkulačku půjček online. ...více

10.7.2017

Při výběru té správné půjčky, respektive poskytovatele půjček byste měli dát na recenze půjček a zjistit si tak, jak s ním předchozí klienti byli spokojení! ...více

14.7.2017

Jaké jsou výhody a nevýhody bankovní půjčky oproti nebankovní půjčce? Rozhodně doporučujeme přečíst, pokud nevíte, odkud si půjčku vzít. ...více

27.4.2017