Půjčka bez registru online

Není vůbec výjimkou ocitnout se v registru dlužníků, nachází se tam již spousta lidí a není tedy ostudou, když se tam ocitnete taky. Nanštěstí tato situace se opravdu může stát každému a není to ani tak těžké - dostat se do registru dlužníků je velmi snadné a stačí k tomu jen malinko.
 
Existují lidé, kteří se dostali do náročné a tíživé finanční situace a nejsou tak z nejrůznějších důvodů schopni své závazky splácet. Ovšem do registru dlužníku se člověk může dostat i díky zapomenutí úhrady složenky či platby vyúčtování za telefon, kabelovou televizi a podobné služby. O tom, že jste uvedeni v registru dlužníků nemusíte sami ani vědět. Nejznámějším registrem je tzv. Solus, na jehož webu si můžete za poplatek zkontrolovat, jestli jste v registru dlužníků uvedení a také za co.
 
V momentě, že jste uvedeni v registru dlužníků, na bankovní půjčku můžete zapomenout. Banky zásadně neposkytují půjčku nikomu, kdo je v registru uveden, stejně jako hypotéky či jiné úvěry. Před žádostí o půjčku v bance tak musíte všechny své závazky uhradit, počkat, než dojde k vymazání Vašeho záznamu v registru dlužníků a teprve potom máte na půjčku v bance šanci.
 
Pakliže momentálně nejste schopní uhradit veškeré své závazky a uspokojit všechny věřitele, vymanit se tak z registru dlužníků a získat tak možnost půjčky v bance, ale aktuálně půjčku z nějakého důvodu potřebujete, je tady možnost tzv. půjčky bez registru. Jde o půjčku, při které není podstatné, zda jste v registru dlužníků uvedení či jaká je Vaše finanční situace.
 
Tyto půjčky bez registru jsou poskytovány pouze nebankovními společnostmi a mezi půjčkami patří k těm nejvyhledávanějším. Její získání je snadné a velmi rychlé, dá se sjednat online a během několika minut, a hlavně, takováto půjčka může být i zdarma a za velmi výhodných podmínek. Některé společnosti totiž nabízejí novým klientům tzv. první půjčku zdarma - když ji splatíte včas, nejsou Vám účtovány žádné poplatky ani úroky.
 

Výhody půjčky bez registru:

Půjčka bez registru patří mezi velmi oblíbené produkty na trhu s půjčkami, a má své značné výhody. Mezi ty patří např. to, že půjčku můžete získat, i když už máte půjčky jinde či máte dluhy, že její sjednání je rychlé, snadné, online a během několika minut, navíc často z pohodlí Vašeho domova.

Další výhodou pak je široká nabídka půjček s výhodnými podmínkami, protože nebankovních institucí, které je poskytují, je na českém trhu již tolik, že mezi sebou konkurují, což vytváří výhodnější podmínky pro žadatele o půjčku. 

Mezi další výhody půjčky bez registru pak patří to, že její předčasné splacení bývá zpravidla zdarma a to, že půjčka bez registru může být zdarma, bez poplatků a s nulovým úrokem.

 

Nevýhody půjčky bez registru:

Ovšem půjčka bez registru má i své nevýhody, a to takové, že ji získáte pouze u nebankovních institucí, banky ji neposkytují. Pro někoho to může být problém, pro někoho nikoli. Zároveň mezi nevýhody patří to, že si lze půjčit pouze menší částky, pro ty větší musíte mít zástavu (např. nemovitosti), a také to, že půjčka bývá krátkodobá (splatnost se pohybuje okolo 30 dní).

Některým lidem může připadat jako nevýhoda to, že výplata je většinou převodem na bankovní účet (nikoli hotově) a v případě, že se nejedná o první půjčku zdarma, většinou jsou s půjčkou spojené vyšší poplatky či úrok.

Nicméně i přes tyto zdánlivé nevýhody je půjčka bez registru velmi oblíbená a patří mezi nejžádanější půjčky na českém trhu u nebankovních institucí.

 

Zástava nemovitosti u půjčky bez registru

Jestliže je Vaše jméno zapsáno v registru dlužníků a potřebujete si nutně půjčit vyšší obnos peněz, např. v řádech statisíců? I to lze, a to s pomocí tzv. zástavy. Zastavit můžete nemovitost - svou či cizí, pokud s tím majitel nemovitosti bude souhlasit. Daná nemovitost také musí být k zástavě vhodná (byt, dům, rekreační objekt, pozemek..).
 
Na základě hodnoty této zastavené nemovitosti Vám pak bude půjčka nebankovní institucí poskytnuta, ovšem je zde riziko - v situaci, že nebudete danou půjčku schopni splácet, nemovitost propadne poskytovateli půjčky - Vy (nebo jiný vlastník nemovitosti) tak o ni přijdete a nikdo Vám ji již nevrátí, leda byste si ji opět vykoupili za peníze zpět.
 

Pozor!

V situaci, kdy se nejedná o první půjčku zdarma, půjčku bez registru často seženete s vyššími úroky a vyššími poplatky. Úrok zde nehraje takovou roli, pokud půjčku splatíte včas - většinou si půjčujete na krátkou dobu a měsíční úrok tak není tolik podstatný a nezaplatíte při něm moc. Na co si ale dejte pozor, je výše poplatků, ty totiž zaplatíte tak jako tak, ať už půjčku splatíte včas či nikoli. Jestli tedy máte možnost, vždy využijte první půjčku zdarma, výhodnější půjčku totiž jinde nenajdete. 
 

Výhodná půjčka bez registru

Jak zjistit, která půjčka bez registru je ta nejvýhodnější? Věnujte svou pozornost následujícícm bodům a vyberte si pro sebe tu nejvýhodnější půjčku bez registru.
 
Mezi ty nejvýhodnější půjčky bez registru samozřejmě patří ty, které jsou zdarma a bez poplatků a také s nulovým úrokem. To jsou zpravidla první půjčky zdarma. Jestliže máte možnost takovou využít, udělejte to, výhodněji půjčku neseženete. 
 
Dále jsou pak nejvýhodnější půjčky ty, které vyjdou nejlépe v našem nezávislém srovnávači půjček, který porovnává desítky důvěryhodných a bezpečných poskytovatelů půjček a seřadí Vám je podle jejich výhodnosti.
Název půjčky:Emma’s Credit
Výše půjčky:500 - 7 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Pronto půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:mPůjčka Plus
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Rychlá půjčka 24
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Express Cash
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:14 - 20 měs.
Název půjčky:Fio banka
Výše půjčky:3 000 000 - 300 000 000 Kč
Splatnost:12 - 93 měs.
Název půjčky:Benefi půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:CreditPortal půjčka
Výše půjčky:500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:CreditOn půjčka
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Tommy Stachi půjčka
Výše půjčky:5 000 - 150 000 Kč
Splatnost:12 - 36 měs.
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Podvodníci mezi poskytovateli půjček jsou největším strašákem všech, kteří si potřebují půjčit. Jak se jim vyhnout? ...více

21.4.2017

Ocitli jste se v nepříjemné situaci a jediné, co vás může zachránit je rychlá finanční pomoc? Máme pro vás tip na online půjčku s okamžitým odesláním peněz! ...více

9.4.2018

Při výběru té správné půjčky, respektive poskytovatele půjček byste měli dát na recenze půjček a zjistit si tak, jak s ním předchozí klienti byli spokojení! ...více

14.7.2017
ebook