Půjčka bez registru online

Není vůbec výjimkou ocitnout se v registru dlužníků, nachází se tam již spousta lidí a není tedy ostudou, když se tam ocitnete taky. Nanštěstí tato situace se opravdu může stát každému a není to ani tak těžké - dostat se do registru dlužníků je velmi snadné a stačí k tomu jen malinko.
 
Existují lidé, kteří se dostali do náročné a tíživé finanční situace a nejsou tak z nejrůznějších důvodů schopni své závazky splácet. Ovšem do registru dlužníku se člověk může dostat i díky zapomenutí úhrady složenky či platby vyúčtování za telefon, kabelovou televizi a podobné služby. O tom, že jste uvedeni v registru dlužníků nemusíte sami ani vědět. Nejznámějším registrem je tzv. Solus, na jehož webu si můžete za poplatek zkontrolovat, jestli jste v registru dlužníků uvedení a také za co.
 
V momentě, že jste uvedeni v registru dlužníků, na bankovní půjčku můžete zapomenout. Banky zásadně neposkytují půjčku nikomu, kdo je v registru uveden, stejně jako hypotéky či jiné úvěry. Před žádostí o půjčku v bance tak musíte všechny své závazky uhradit, počkat, než dojde k vymazání Vašeho záznamu v registru dlužníků a teprve potom máte na půjčku v bance šanci.
 
Pakliže momentálně nejste schopní uhradit veškeré své závazky a uspokojit všechny věřitele, vymanit se tak z registru dlužníků a získat tak možnost půjčky v bance, ale aktuálně půjčku z nějakého důvodu potřebujete, je tady možnost tzv. půjčky bez registru. Jde o půjčku, při které není podstatné, zda jste v registru dlužníků uvedení či jaká je Vaše finanční situace.
 
Tyto půjčky bez registru jsou poskytovány pouze nebankovními společnostmi a mezi půjčkami patří k těm nejvyhledávanějším. Její získání je snadné a velmi rychlé, dá se sjednat online a během několika minut, a hlavně, takováto půjčka může být i zdarma a za velmi výhodných podmínek. Některé společnosti totiž nabízejí novým klientům tzv. první půjčku zdarma - když ji splatíte včas, nejsou Vám účtovány žádné poplatky ani úroky.
 

Výhody půjčky bez registru:

Půjčka bez registru patří mezi velmi oblíbené produkty na trhu s půjčkami, a má své značné výhody. Mezi ty patří např. to, že půjčku můžete získat, i když už máte půjčky jinde či máte dluhy, že její sjednání je rychlé, snadné, online a během několika minut, navíc často z pohodlí Vašeho domova.

Další výhodou pak je široká nabídka půjček s výhodnými podmínkami, protože nebankovních institucí, které je poskytují, je na českém trhu již tolik, že mezi sebou konkurují, což vytváří výhodnější podmínky pro žadatele o půjčku. 

Mezi další výhody půjčky bez registru pak patří to, že její předčasné splacení bývá zpravidla zdarma a to, že půjčka bez registru může být zdarma, bez poplatků a s nulovým úrokem.

 

Nevýhody půjčky bez registru:

Ovšem půjčka bez registru má i své nevýhody, a to takové, že ji získáte pouze u nebankovních institucí, banky ji neposkytují. Pro někoho to může být problém, pro někoho nikoli. Zároveň mezi nevýhody patří to, že si lze půjčit pouze menší částky, pro ty větší musíte mít zástavu (např. nemovitosti), a také to, že půjčka bývá krátkodobá (splatnost se pohybuje okolo 30 dní).

Některým lidem může připadat jako nevýhoda to, že výplata je většinou převodem na bankovní účet (nikoli hotově) a v případě, že se nejedná o první půjčku zdarma, většinou jsou s půjčkou spojené vyšší poplatky či úrok.

Nicméně i přes tyto zdánlivé nevýhody je půjčka bez registru velmi oblíbená a patří mezi nejžádanější půjčky na českém trhu u nebankovních institucí.

 

Zástava nemovitosti u půjčky bez registru

Jestliže je Vaše jméno zapsáno v registru dlužníků a potřebujete si nutně půjčit vyšší obnos peněz, např. v řádech statisíců? I to lze, a to s pomocí tzv. zástavy. Zastavit můžete nemovitost - svou či cizí, pokud s tím majitel nemovitosti bude souhlasit. Daná nemovitost také musí být k zástavě vhodná (byt, dům, rekreační objekt, pozemek..).
 
Na základě hodnoty této zastavené nemovitosti Vám pak bude půjčka nebankovní institucí poskytnuta, ovšem je zde riziko - v situaci, že nebudete danou půjčku schopni splácet, nemovitost propadne poskytovateli půjčky - Vy (nebo jiný vlastník nemovitosti) tak o ni přijdete a nikdo Vám ji již nevrátí, leda byste si ji opět vykoupili za peníze zpět.
 

Pozor!

V situaci, kdy se nejedná o první půjčku zdarma, půjčku bez registru často seženete s vyššími úroky a vyššími poplatky. Úrok zde nehraje takovou roli, pokud půjčku splatíte včas - většinou si půjčujete na krátkou dobu a měsíční úrok tak není tolik podstatný a nezaplatíte při něm moc. Na co si ale dejte pozor, je výše poplatků, ty totiž zaplatíte tak jako tak, ať už půjčku splatíte včas či nikoli. Jestli tedy máte možnost, vždy využijte první půjčku zdarma, výhodnější půjčku totiž jinde nenajdete. 
 

Výhodná půjčka bez registru

Jak zjistit, která půjčka bez registru je ta nejvýhodnější? Věnujte svou pozornost následujícícm bodům a vyberte si pro sebe tu nejvýhodnější půjčku bez registru.
 
Mezi ty nejvýhodnější půjčky bez registru samozřejmě patří ty, které jsou zdarma a bez poplatků a také s nulovým úrokem. To jsou zpravidla první půjčky zdarma. Jestliže máte možnost takovou využít, udělejte to, výhodněji půjčku neseženete. 
 
Dále jsou pak nejvýhodnější půjčky ty, které vyjdou nejlépe v našem nezávislém srovnávači půjček, který porovnává desítky důvěryhodných a bezpečných poskytovatelů půjček a seřadí Vám je podle jejich výhodnosti.
Název půjčky:Moment půjčka
Výše půjčky:1 000 - 4 999 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:MK Credit
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:48 měs.
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:HFS půjčka
Výše půjčky:10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost:52 týdnů - 96 měs.
Název půjčky:Finemoney půjčka
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 180 měs.
Název půjčky:Cetelem půjčka
Výše půjčky:20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:CreditOn půjčka
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Emma’s Credit
Výše půjčky:500 - 7 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Půjčkomat půjčka
Výše půjčky:500 - 22 000 Kč
Splatnost:5 - 31 dní
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Jaká je vaše nejoblíbenější banka v Česku? Mezi naše nejoblíbenější patří FIO banka, protože tato banka si na nic nehraje a její finanční produkty jsou postaveny tak, aby skutečně sloužily lidem. S půjčkou od FIO banky budete zajisté spokojení stejně jako my! ...více

29.5.2018

Měli byste se na půjčku nějak připravovat? Popřípadě jak? Půjčka je velkým závazkem, ať už je jakkoli velká, a proto si zaslouží Vaši přípravu! ...více

8.8.2017

Pokud se chystáte vzít si bankovní nebo nebankovní půjčku, malou či velkou půjčku, zcela jistě je Vám zřejmé, že jde o zásadní životní rozhodnutí. Abyste si byli jistí, že jste si vybrali správně, pak je dobré se poradit s odborníkem. ...více

28.7.2017
ebook