Půjčka bez zástavy

K jednomu z nejžádanějších produktů v oblasti půjček patří půjčka bez zástavy. Půjčka bez zástavy je v dneční době již běžná půjčka dostupná pro každého žadatele a můžete ji získat v bance i u nebankovních společností. Přičemž v bance k tomu budete potřebovat dostatečně velký a prokazatelný příjem a také nesmíte mít záznam v registru dlužníků, a už vůbec ne být v exekuci či insolvenci, zkrátka se Vás nesmí týkat nic, co zavání osobním bankrotem.
 
Dnes je velkou výhodou je, že existují také nebankovní půjčky bez zástavy - na rozdíl od těch bankovních jsou totiž vhodné i pro žadatele o půjčku, kteří nemají nemovitost, kterou by za půjčku zajistili a nemají ani příbuzného ani kamaráda, kteří by svou nemovitost zastavili místo něj, případně nemají žádného ručitele. Zároveň je půjčka bez zástavy od nebankovní společnosti vhodná i pro ty, kteří se nacházejí v insolvenci a mají exekuci, případně mají záznam v registru dlužníků. V bance totiž tito žadatelé mají rovnou smůlu, ale u nebankovních institucí mají v podstatě půjčku jistou.
 
Půjčku bez zástavy si můžete zařídit, když si chcete půjčit jen menší obnos peněz v řádech tisíců až desetitisíců korun - při vyšších sumách už by i nebankovní společnosti mohly chtít zástavu nemovitosti nebo ručitele. V případě těchto menších obnosů peněz Vám i nebankovní instituce rády poskytnou půjčku bez zástavy za výhodných podmínek. 
 
Tato půjčka, tj. bez zástavy patří většinou mezi tzv. krátkodobé půjčky, a to poskytovanou zpravidla nebankovními institucemi. Její sjednání je rychlé, snadné a skoro nic k němu nepotřebujete - můžete ho udělat z pohodlí domova. Půjčku bez zástavy tak můžete zpravidla sjednat online a také bez poplatků a úroků, tedy úplně zdarma - a to v případě první půjčky zdarma!
 
půjčkou bez zástavy jsou spojeny velké výhody, jako to, že není řeba žádné dokládání příjmů, jde tedy o půjčku bez doložení příjmů, není třeba mít zaměstnání a můžete mít i dluhy či záznam v rejstříku dlužníků, případně být v insolvenci. Půjčka bez zástavy je vhodná pro maminky na mateřské dovolené, důchodce, studenty, ale také zaměstnance či živnostníky, jež  jen na krátkou chvíli potřebují drobnější obnos peněz a nemají nemovitost, kterou by za půjčku mohli jistit.
 

Výhody půjčky bez zástavy:

Mezi výhody velmi oblíbené půjčky bez zástavy od nebankovní instituce patří například snadné a rychlé sjednání online přes internet z pohodlí domova - třeba z gauče nebo postele, a zařízení které zvládne každý. Dále je příjemné velmi rychlé vyplacení půjčky na účet, a to v řádu minut až hodin.
 
Navíc vše může být zdarma, bez poplatků a s nulovým úrokem! Stejně tak výhodou je, že půjčit si můžete, i když máte dluhy či záznam v registru dlužníků, není nutno prokazovat své příjmy. To vše jsou výhody, které velmi jistě ocení lidé, které by banka označila pojmem problémoví klienti. 
 

Nevýhody půjčky bez zástavy:

Půjčka bez zástavy, asi stejně jako všechno, má i své nevýhody, ovšem nijak veliké. Mezi ty patří to, že splatnost půjčky je většinou krátká a zpravidla se pohybuje okolo 30 dní. V případě, že se nejedná o první půjčku zdarma, počítejte s vysokým úrokem, proto vždy hledejte právě první půjčku bez úroků a poplatků.
 
Dalším mínusem je, že poplatky za prodloužení splatnosti jsou vysoké, případně někdy prodloužit splatnost ani nelze. Navíc si bez zástavy můžete půjčit jen omezené množství peněz, právě protože neručíte nemovitostí.
 

Pozor:

Jestliže si chcete vzít si půjčku bez zástavy, ujistěte se, že ji budete schopni splatit včas, a to včetně pravidelného splácení každé splátky. Částky a poplatky za prodloužení doby splatnosti půjčky či pokuty a úroky v případě nekomunikování s poskytovatelem a její neúhrady bývají velmi vysoké a mohly by Vás dostat do dluhů.
 
Když budete vybírat poskytovatele své půjčky bez zástavy se pak více než na roční úrokovou sazbu (RPSN) zaměřte na poplatky při vyřízení půjčky. RPSN (tedy roční úrok) pro Vás totiž není tak podstatný, protože půjčku bez zástavy splatíte během velmi krátké doby (nejčastěji 1 měsíce), zatímco jednorázové poplatky důležité jsou, protože ty uhradíte bez ohledu na dobu splatnosti.
 

Nejvýhodnější půjčka bez zástavy:

Chcete si být jistí, že jste si vybrali tu nejvýhodnější půjčku bez zástavy na trhu? Jestli ano, pak vězte, že mezi nejvýhodnější půjčky bez zástavy rozhodně patří ty, které se jmenují "první půjčka zdarma", jde o půjčku pro první klienty dané společnosti a je zcela bez úroků a bez poplatků. Mezi další nejvýhodnější půjčky bez zástavy patří ty, které v našem nezávislém srovnávači půjček online vyjdou nejvýhodněji. Protože totiž srovnáváme desítky poskytovatelů půjček každého typu a tak si můžete být jisti, že díky našemu srovnávači půjček online budete vědět, která z půjček je ta nejvýhodnější.
 
Jestliže si nebudete jistí, kterou půjčku si vybrat, či máte jakékoli otázky, je vždy vhodnější se poradit s odborníky - můžete tak udělat zdarma a z pohodlí svého domova. Náš tým odborníků je Vám plně k dispozici pro odpovědi na Vaše otázky, rady a tipy -  stačí nám zavolat nebo napsat přes kontaktní formulář/email.
Název půjčky:Zlatá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:1 - 84 měs.
Název půjčky:Vitacredit půjčka
Výše půjčky:50 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Green půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Creditsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Kredia půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:15 - 30 dní
Název půjčky:Expobank půjčka
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Everyday plus
Výše půjčky:100 - 35 000 Kč
Splatnost:61 dní - 12 měs.
Název půjčky:Švýcarská půjčka
Výše půjčky:3 000 - 7 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:Ninja půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 23 dní
Název půjčky:Perfect Money
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:5 - 42 dní
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Všude se mluví o srovnání půjček online. K čemu je vůbec dobré? ...více

14.5.2017

Víte, že nabízíme zcela ZDARMA ebook s mnoha informacemi o půjčkách a důležitými údaji, které potřebujete před půjčkou znát? ...více

7.7.2017

Rádi byste si bez dokládání příjmů půjčili peníze na cokoli, tedy takzvanou bezúčelovou půjčku? A ještě ideálně, aby byla půjčka bez úroků? Pak pro Vás známe řešení, které se dočtete v našem článku. ...více

2.8.2017
ebook