Půjčka bez zástavy

K jednomu z nejžádanějších produktů v oblasti půjček patří půjčka bez zástavy. Půjčka bez zástavy je v dneční době již běžná půjčka dostupná pro každého žadatele a můžete ji získat v bance i u nebankovních společností. Přičemž v bance k tomu budete potřebovat dostatečně velký a prokazatelný příjem a také nesmíte mít záznam v registru dlužníků, a už vůbec ne být v exekuci či insolvenci, zkrátka se Vás nesmí týkat nic, co zavání osobním bankrotem.
 
Dnes je velkou výhodou je, že existují také nebankovní půjčky bez zástavy - na rozdíl od těch bankovních jsou totiž vhodné i pro žadatele o půjčku, kteří nemají nemovitost, kterou by za půjčku zajistili a nemají ani příbuzného ani kamaráda, kteří by svou nemovitost zastavili místo něj, případně nemají žádného ručitele. Zároveň je půjčka bez zástavy od nebankovní společnosti vhodná i pro ty, kteří se nacházejí v insolvenci a mají exekuci, případně mají záznam v registru dlužníků. V bance totiž tito žadatelé mají rovnou smůlu, ale u nebankovních institucí mají v podstatě půjčku jistou.
 
Půjčku bez zástavy si můžete zařídit, když si chcete půjčit jen menší obnos peněz v řádech tisíců až desetitisíců korun - při vyšších sumách už by i nebankovní společnosti mohly chtít zástavu nemovitosti nebo ručitele. V případě těchto menších obnosů peněz Vám i nebankovní instituce rády poskytnou půjčku bez zástavy za výhodných podmínek. 
 
Tato půjčka, tj. bez zástavy patří většinou mezi tzv. krátkodobé půjčky, a to poskytovanou zpravidla nebankovními institucemi. Její sjednání je rychlé, snadné a skoro nic k němu nepotřebujete - můžete ho udělat z pohodlí domova. Půjčku bez zástavy tak můžete zpravidla sjednat online a také bez poplatků a úroků, tedy úplně zdarma - a to v případě první půjčky zdarma!
 
půjčkou bez zástavy jsou spojeny velké výhody, jako to, že není řeba žádné dokládání příjmů, jde tedy o půjčku bez doložení příjmů, není třeba mít zaměstnání a můžete mít i dluhy či záznam v rejstříku dlužníků, případně být v insolvenci. Půjčka bez zástavy je vhodná pro maminky na mateřské dovolené, důchodce, studenty, ale také zaměstnance či živnostníky, jež  jen na krátkou chvíli potřebují drobnější obnos peněz a nemají nemovitost, kterou by za půjčku mohli jistit.
 

Výhody půjčky bez zástavy:

Mezi výhody velmi oblíbené půjčky bez zástavy od nebankovní instituce patří například snadné a rychlé sjednání online přes internet z pohodlí domova - třeba z gauče nebo postele, a zařízení které zvládne každý. Dále je příjemné velmi rychlé vyplacení půjčky na účet, a to v řádu minut až hodin.
 
Navíc vše může být zdarma, bez poplatků a s nulovým úrokem! Stejně tak výhodou je, že půjčit si můžete, i když máte dluhy či záznam v registru dlužníků, není nutno prokazovat své příjmy. To vše jsou výhody, které velmi jistě ocení lidé, které by banka označila pojmem problémoví klienti. 
 

Nevýhody půjčky bez zástavy:

Půjčka bez zástavy, asi stejně jako všechno, má i své nevýhody, ovšem nijak veliké. Mezi ty patří to, že splatnost půjčky je většinou krátká a zpravidla se pohybuje okolo 30 dní. V případě, že se nejedná o první půjčku zdarma, počítejte s vysokým úrokem, proto vždy hledejte právě první půjčku bez úroků a poplatků.
 
Dalším mínusem je, že poplatky za prodloužení splatnosti jsou vysoké, případně někdy prodloužit splatnost ani nelze. Navíc si bez zástavy můžete půjčit jen omezené množství peněz, právě protože neručíte nemovitostí.
 

Pozor:

Jestliže si chcete vzít si půjčku bez zástavy, ujistěte se, že ji budete schopni splatit včas, a to včetně pravidelného splácení každé splátky. Částky a poplatky za prodloužení doby splatnosti půjčky či pokuty a úroky v případě nekomunikování s poskytovatelem a její neúhrady bývají velmi vysoké a mohly by Vás dostat do dluhů.
 
Když budete vybírat poskytovatele své půjčky bez zástavy se pak více než na roční úrokovou sazbu (RPSN) zaměřte na poplatky při vyřízení půjčky. RPSN (tedy roční úrok) pro Vás totiž není tak podstatný, protože půjčku bez zástavy splatíte během velmi krátké doby (nejčastěji 1 měsíce), zatímco jednorázové poplatky důležité jsou, protože ty uhradíte bez ohledu na dobu splatnosti.
 

Nejvýhodnější půjčka bez zástavy:

Chcete si být jistí, že jste si vybrali tu nejvýhodnější půjčku bez zástavy na trhu? Jestli ano, pak vězte, že mezi nejvýhodnější půjčky bez zástavy rozhodně patří ty, které se jmenují "první půjčka zdarma", jde o půjčku pro první klienty dané společnosti a je zcela bez úroků a bez poplatků. Mezi další nejvýhodnější půjčky bez zástavy patří ty, které v našem nezávislém srovnávači půjček online vyjdou nejvýhodněji. Protože totiž srovnáváme desítky poskytovatelů půjček každého typu a tak si můžete být jisti, že díky našemu srovnávači půjček online budete vědět, která z půjček je ta nejvýhodnější.
 
Jestliže si nebudete jistí, kterou půjčku si vybrat, či máte jakékoli otázky, je vždy vhodnější se poradit s odborníky - můžete tak udělat zdarma a z pohodlí svého domova. Náš tým odborníků je Vám plně k dispozici pro odpovědi na Vaše otázky, rady a tipy -  stačí nám zavolat nebo napsat přes kontaktní formulář/email.
Název půjčky:Expobank půjčka
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Fajn půjčka
Výše půjčky:4 000 - 50 000 Kč
Splatnost:43 - 58 týdnů
Název půjčky:Door Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:45 - 60 týdnů
Název půjčky:Tesco půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:36 - 84 měs.
Název půjčky:Otrino Invest
Výše půjčky:15 000 - 30 000 Kč
Splatnost:1 dní - 36 měs.
Název půjčky:Anděl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:36 měs.
Název půjčky:Cetelem půjčka
Výše půjčky:20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.
Název půjčky:Credit Limit
Výše půjčky:2 500 - 35 000 Kč
Splatnost:30 - 30 dní
Název půjčky:Profi Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 166 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

I výhodná půjčka Vás může vyjít draho, pokud si nebudete dávat pozor na data, upomínky nebo pokuty. ...více

21.7.2017

Víte, že díky internetu si dnes můžete všechno včetně půjček zařídit online? Sjednejte si půjčku online z pohodlí svého domova! ...více

13.7.2017

Jak je možné, že existuje půjčka zcela zdarma, půjčka bez úroků a bez poplatků? ...více

29.5.2017