Půjčka bez zástavy

K jednomu z nejžádanějších produktů v oblasti půjček patří půjčka bez zástavy. Půjčka bez zástavy je v dneční době již běžná půjčka dostupná pro každého žadatele a můžete ji získat v bance i u nebankovních společností. Přičemž v bance k tomu budete potřebovat dostatečně velký a prokazatelný příjem a také nesmíte mít záznam v registru dlužníků, a už vůbec ne být v exekuci či insolvenci, zkrátka se Vás nesmí týkat nic, co zavání osobním bankrotem.
 
Dnes je velkou výhodou je, že existují také nebankovní půjčky bez zástavy - na rozdíl od těch bankovních jsou totiž vhodné i pro žadatele o půjčku, kteří nemají nemovitost, kterou by za půjčku zajistili a nemají ani příbuzného ani kamaráda, kteří by svou nemovitost zastavili místo něj, případně nemají žádného ručitele. Zároveň je půjčka bez zástavy od nebankovní společnosti vhodná i pro ty, kteří se nacházejí v insolvenci a mají exekuci, případně mají záznam v registru dlužníků. V bance totiž tito žadatelé mají rovnou smůlu, ale u nebankovních institucí mají v podstatě půjčku jistou.
 
Půjčku bez zástavy si můžete zařídit, když si chcete půjčit jen menší obnos peněz v řádech tisíců až desetitisíců korun - při vyšších sumách už by i nebankovní společnosti mohly chtít zástavu nemovitosti nebo ručitele. V případě těchto menších obnosů peněz Vám i nebankovní instituce rády poskytnou půjčku bez zástavy za výhodných podmínek. 
 
Tato půjčka, tj. bez zástavy patří většinou mezi tzv. krátkodobé půjčky, a to poskytovanou zpravidla nebankovními institucemi. Její sjednání je rychlé, snadné a skoro nic k němu nepotřebujete - můžete ho udělat z pohodlí domova. Půjčku bez zástavy tak můžete zpravidla sjednat online a také bez poplatků a úroků, tedy úplně zdarma - a to v případě první půjčky zdarma!
 
půjčkou bez zástavy jsou spojeny velké výhody, jako to, že není řeba žádné dokládání příjmů, jde tedy o půjčku bez doložení příjmů, není třeba mít zaměstnání a můžete mít i dluhy či záznam v rejstříku dlužníků, případně být v insolvenci. Půjčka bez zástavy je vhodná pro maminky na mateřské dovolené, důchodce, studenty, ale také zaměstnance či živnostníky, jež  jen na krátkou chvíli potřebují drobnější obnos peněz a nemají nemovitost, kterou by za půjčku mohli jistit.
 

Výhody půjčky bez zástavy:

Mezi výhody velmi oblíbené půjčky bez zástavy od nebankovní instituce patří například snadné a rychlé sjednání online přes internet z pohodlí domova - třeba z gauče nebo postele, a zařízení které zvládne každý. Dále je příjemné velmi rychlé vyplacení půjčky na účet, a to v řádu minut až hodin.
 
Navíc vše může být zdarma, bez poplatků a s nulovým úrokem! Stejně tak výhodou je, že půjčit si můžete, i když máte dluhy či záznam v registru dlužníků, není nutno prokazovat své příjmy. To vše jsou výhody, které velmi jistě ocení lidé, které by banka označila pojmem problémoví klienti. 
 

Nevýhody půjčky bez zástavy:

Půjčka bez zástavy, asi stejně jako všechno, má i své nevýhody, ovšem nijak veliké. Mezi ty patří to, že splatnost půjčky je většinou krátká a zpravidla se pohybuje okolo 30 dní. V případě, že se nejedná o první půjčku zdarma, počítejte s vysokým úrokem, proto vždy hledejte právě první půjčku bez úroků a poplatků.
 
Dalším mínusem je, že poplatky za prodloužení splatnosti jsou vysoké, případně někdy prodloužit splatnost ani nelze. Navíc si bez zástavy můžete půjčit jen omezené množství peněz, právě protože neručíte nemovitostí.
 

Pozor:

Jestliže si chcete vzít si půjčku bez zástavy, ujistěte se, že ji budete schopni splatit včas, a to včetně pravidelného splácení každé splátky. Částky a poplatky za prodloužení doby splatnosti půjčky či pokuty a úroky v případě nekomunikování s poskytovatelem a její neúhrady bývají velmi vysoké a mohly by Vás dostat do dluhů.
 
Když budete vybírat poskytovatele své půjčky bez zástavy se pak více než na roční úrokovou sazbu (RPSN) zaměřte na poplatky při vyřízení půjčky. RPSN (tedy roční úrok) pro Vás totiž není tak podstatný, protože půjčku bez zástavy splatíte během velmi krátké doby (nejčastěji 1 měsíce), zatímco jednorázové poplatky důležité jsou, protože ty uhradíte bez ohledu na dobu splatnosti.
 

Nejvýhodnější půjčka bez zástavy:

Chcete si být jistí, že jste si vybrali tu nejvýhodnější půjčku bez zástavy na trhu? Jestli ano, pak vězte, že mezi nejvýhodnější půjčky bez zástavy rozhodně patří ty, které se jmenují "první půjčka zdarma", jde o půjčku pro první klienty dané společnosti a je zcela bez úroků a bez poplatků. Mezi další nejvýhodnější půjčky bez zástavy patří ty, které v našem nezávislém srovnávači půjček online vyjdou nejvýhodněji. Protože totiž srovnáváme desítky poskytovatelů půjček každého typu a tak si můžete být jisti, že díky našemu srovnávači půjček online budete vědět, která z půjček je ta nejvýhodnější.
 
Jestliže si nebudete jistí, kterou půjčku si vybrat, či máte jakékoli otázky, je vždy vhodnější se poradit s odborníky - můžete tak udělat zdarma a z pohodlí svého domova. Náš tým odborníků je Vám plně k dispozici pro odpovědi na Vaše otázky, rady a tipy -  stačí nám zavolat nebo napsat přes kontaktní formulář/email.
Název půjčky:CreditKasa
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Credit Komfort
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:MK Credit
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:48 měs.
Název půjčky:Komerční Banka
Výše půjčky:30 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:LB BW
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Money Now
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Grand půjčky
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:30 dní - 360 měs.
Název půjčky:Žlutý meloun
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:3 - 60 měs.
Název půjčky:mPůjčka Plus
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Aktivafin půjčky
Výše půjčky:50 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 240 měs.
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů! ...více

18.8.2017

Když si půjčujete, měli byste si být jistí, že svou půjčku budete schopni i splatit. ...více

16.5.2017

Kdo by nechtěl půjčku výhodně, když si bere úvěr u banky nebo nebankovního poskytovatele půjček, že? Kde ale takovou půjčku výhodně hledat? Poradí náš článek! ...více

7.8.2017
ebook