Půjčka bez zástavy

K jednomu z nejžádanějších produktů v oblasti půjček patří půjčka bez zástavy. Půjčka bez zástavy je v dneční době již běžná půjčka dostupná pro každého žadatele a můžete ji získat v bance i u nebankovních společností. Přičemž v bance k tomu budete potřebovat dostatečně velký a prokazatelný příjem a také nesmíte mít záznam v registru dlužníků, a už vůbec ne být v exekuci či insolvenci, zkrátka se Vás nesmí týkat nic, co zavání osobním bankrotem.
 
Dnes je velkou výhodou je, že existují také nebankovní půjčky bez zástavy - na rozdíl od těch bankovních jsou totiž vhodné i pro žadatele o půjčku, kteří nemají nemovitost, kterou by za půjčku zajistili a nemají ani příbuzného ani kamaráda, kteří by svou nemovitost zastavili místo něj, případně nemají žádného ručitele. Zároveň je půjčka bez zástavy od nebankovní společnosti vhodná i pro ty, kteří se nacházejí v insolvenci a mají exekuci, případně mají záznam v registru dlužníků. V bance totiž tito žadatelé mají rovnou smůlu, ale u nebankovních institucí mají v podstatě půjčku jistou.
 
Půjčku bez zástavy si můžete zařídit, když si chcete půjčit jen menší obnos peněz v řádech tisíců až desetitisíců korun - při vyšších sumách už by i nebankovní společnosti mohly chtít zástavu nemovitosti nebo ručitele. V případě těchto menších obnosů peněz Vám i nebankovní instituce rády poskytnou půjčku bez zástavy za výhodných podmínek. 
 
Tato půjčka, tj. bez zástavy patří většinou mezi tzv. krátkodobé půjčky, a to poskytovanou zpravidla nebankovními institucemi. Její sjednání je rychlé, snadné a skoro nic k němu nepotřebujete - můžete ho udělat z pohodlí domova. Půjčku bez zástavy tak můžete zpravidla sjednat online a také bez poplatků a úroků, tedy úplně zdarma - a to v případě první půjčky zdarma!
 
půjčkou bez zástavy jsou spojeny velké výhody, jako to, že není řeba žádné dokládání příjmů, jde tedy o půjčku bez doložení příjmů, není třeba mít zaměstnání a můžete mít i dluhy či záznam v rejstříku dlužníků, případně být v insolvenci. Půjčka bez zástavy je vhodná pro maminky na mateřské dovolené, důchodce, studenty, ale také zaměstnance či živnostníky, jež  jen na krátkou chvíli potřebují drobnější obnos peněz a nemají nemovitost, kterou by za půjčku mohli jistit.
 

Výhody půjčky bez zástavy:

Mezi výhody velmi oblíbené půjčky bez zástavy od nebankovní instituce patří například snadné a rychlé sjednání online přes internet z pohodlí domova - třeba z gauče nebo postele, a zařízení které zvládne každý. Dále je příjemné velmi rychlé vyplacení půjčky na účet, a to v řádu minut až hodin.
 
Navíc vše může být zdarma, bez poplatků a s nulovým úrokem! Stejně tak výhodou je, že půjčit si můžete, i když máte dluhy či záznam v registru dlužníků, není nutno prokazovat své příjmy. To vše jsou výhody, které velmi jistě ocení lidé, které by banka označila pojmem problémoví klienti. 
 

Nevýhody půjčky bez zástavy:

Půjčka bez zástavy, asi stejně jako všechno, má i své nevýhody, ovšem nijak veliké. Mezi ty patří to, že splatnost půjčky je většinou krátká a zpravidla se pohybuje okolo 30 dní. V případě, že se nejedná o první půjčku zdarma, počítejte s vysokým úrokem, proto vždy hledejte právě první půjčku bez úroků a poplatků.
 
Dalším mínusem je, že poplatky za prodloužení splatnosti jsou vysoké, případně někdy prodloužit splatnost ani nelze. Navíc si bez zástavy můžete půjčit jen omezené množství peněz, právě protože neručíte nemovitostí.
 

Pozor:

Jestliže si chcete vzít si půjčku bez zástavy, ujistěte se, že ji budete schopni splatit včas, a to včetně pravidelného splácení každé splátky. Částky a poplatky za prodloužení doby splatnosti půjčky či pokuty a úroky v případě nekomunikování s poskytovatelem a její neúhrady bývají velmi vysoké a mohly by Vás dostat do dluhů.
 
Když budete vybírat poskytovatele své půjčky bez zástavy se pak více než na roční úrokovou sazbu (RPSN) zaměřte na poplatky při vyřízení půjčky. RPSN (tedy roční úrok) pro Vás totiž není tak podstatný, protože půjčku bez zástavy splatíte během velmi krátké doby (nejčastěji 1 měsíce), zatímco jednorázové poplatky důležité jsou, protože ty uhradíte bez ohledu na dobu splatnosti.
 

Nejvýhodnější půjčka bez zástavy:

Chcete si být jistí, že jste si vybrali tu nejvýhodnější půjčku bez zástavy na trhu? Jestli ano, pak vězte, že mezi nejvýhodnější půjčky bez zástavy rozhodně patří ty, které se jmenují "první půjčka zdarma", jde o půjčku pro první klienty dané společnosti a je zcela bez úroků a bez poplatků. Mezi další nejvýhodnější půjčky bez zástavy patří ty, které v našem nezávislém srovnávači půjček online vyjdou nejvýhodněji. Protože totiž srovnáváme desítky poskytovatelů půjček každého typu a tak si můžete být jisti, že díky našemu srovnávači půjček online budete vědět, která z půjček je ta nejvýhodnější.
 
Jestliže si nebudete jistí, kterou půjčku si vybrat, či máte jakékoli otázky, je vždy vhodnější se poradit s odborníky - můžete tak udělat zdarma a z pohodlí svého domova. Náš tým odborníků je Vám plně k dispozici pro odpovědi na Vaše otázky, rady a tipy -  stačí nám zavolat nebo napsat přes kontaktní formulář/email.
Název půjčky:Minutová půjčka Equa Bank
Výše půjčky:5 000 - 600 000 Kč
Splatnost:3 - 84 měs.
Název půjčky:Viva Credit
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 35 dní
Název půjčky:Půjčka na cokoliv ČSOB
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Simple půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:2 - 30 dní
Název půjčky:Kredito24
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Otrino Invest
Výše půjčky:15 000 - 30 000 Kč
Splatnost:1 dní - 36 měs.
Název půjčky:Finemoney půjčka
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 180 měs.
Název půjčky:Půjčka Liška
Výše půjčky:1 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Bubbli půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Nebankovní půjčky momentálně patří víceméně skoro ke stejně využívaným půjčkám, jako bankovní půjčky. A proč? Protože nabízejí značné výhody, jsou dostupné pro všechny a můžete s nimi získat dokonce půjčku zdarma! ...více

29.8.2017

Jistě si při srovnání půjček chcete být jistí, že jste nikomu nenaletěli a vybrali jste si výhodnou půjčku s těmi nejlepšími podmínkami a od důvěryhodného a bezpečného poskytovatele půjček. ...více

11.7.2017

Ocitli jste se v nepříjemné situaci a jediné, co vás může zachránit je rychlá finanční pomoc? Máme pro vás tip na online půjčku s okamžitým odesláním peněz! ...více

9.4.2018
ebook