Půjčka Bezva půjčka

bezvapujcka

Výše půjčky: 15 000 - 50 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 72 měs.

Bezva půjčka je nebankovní půjčka s vyřízením online a výplatou v hotovosti, bezplatným poradenstvím a žádnými poplatky předem.

Výše půjčky15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost12 - 72 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 30.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Bezva půjčka je společnost, která se zabývá zprostředkováváním úvěrů od jiných investorů, takže na jejím webu naleznete například půjčku od firmy Cofidis a jiné. Dále se zaměřuje na finanční poradenství, za které zaplatíte pouze v případě, že o půjčku zažádáte – ve chvíli, kdy se rozhodnete si půjčku nevzít, neplatíte ani korunu. Pro zákazníky je zde celý tým vyškolených profesionálů, kteří se velmi dobře orientují ve finančnictví a ochotně poradí každému zájemci.

Firma působí na trhu již řadu let, a proto má kompletní přehled o veškerých finančních produktech, které jsou na českém trhu k dispozici. Společnost má perfektně zmapované aktuální nabídky půjček jak v nebankovních, tak i bankovních sektorech v celé ČR, proto Vám vždy pomůže najít ten nejvhodnější úvěr pro Vás. Dále oceníte rychlost, s jakou jsou žádosti vyřizovány – zpravidla do 24 h obdržíte vyrozumění.

U Bezva půjčky si můžete půjčit od 10 000 Kč do 50 000 000 Kč na dobu splatnosti 1 až 6 let. Všechny nabízené půjčky jsou nebankovní a přesné podmínky se odvíjí od toho, o jaký druh půjčky se jedná. Na výběr máte ze 4 typů půjček – hotovostní úvěr na cokoliv od 30 000 Kč do 500 000 Kč (do 250 000 bez ručitele), nebankovní půjčka od 10 000 Kč do 150 000 Kč, malá nebankovní půjčka od 5 000 Kč do 50 000 Kč nebo nebankovní hypotéka od 50 000 Kč do 50 000 000 Kč, která je vždy se zástavou nemovitosti.

Kromě klasické hypotéky jsou všechny půjčky bezúčelové, můžete je proto využít na cokoliv chcete, třeba opravu auta, renovaci kuchyně, nebo na zaplacení nenadálých výdajů. O půjčku může zažádat každý ve věku od 18 do 70 let, kdo má české nebo slovenské občanství (ale s trvalým pobytem v ČR). Dále je nutné doložit stálý příjem (ze zaměstnání, OSVČ nebo i důchod). U této půjčky se nahlíží do registru, ale můžete o ni zažádat i se záznamem v trestním rejstříku. U hypotéky je nutné ručit nemovitostí a při nebankovní půjčce nad 250 000 je nutné mít ručitele.

Základní informace o Bezva půjčce:

  • nebankovní půjčka na cokoliv
  • od 10 000 Kč do 50 000 000 Kč
  • do 250 000 Kč bez ručitele
  • kontroluje registr
  • doba splatnosti od 1 roku do 6 let

Co k vyřízení Bezva půjčky potřebujete:

  • věk mezi 18 a 70
  • české občanství nebo trvalý pobyt v ČR
  • doložit příjem
  • u hypotéky nutno ručit nemovitostí

Žádost o půjčku

O Bezva půjčku můžete zažádat prostřednictvím online formuláře, který naleznete na stránkách společnosti. Jeho vyplnění Vám zabere jen několik minut.

Nejprve si vyberete typ úvěru, o jaký máte zájem (na výběr máte 3 nebankovní půjčky v různém cenovém rozmezí a nebankovní hypotéku), pak si zvolíte výši půjčky a nastavíte si dobu splatnosti. Následně je potřeba vyplnit osobní údaje jako je jméno, příjmení, rodné číslo číslo občanského průkazu, místo narození, email a telefon. Také je nutné uvést adresu trvalého bydliště a případně i korespondenční adresu, údaje o Vašem rodinném stavu, vzdělání, bydlení a počtu dětí. Je potřeba vyplnit informace o příjmech a vypsat číslo svého bankovního účtu.

Na závěr můžete k formuláři připsat nějaké poznámky a pak ho stačí odeslat a počkat na posouzení žádosti. To by nemělo trvat dlouho (společnost se snaží žádosti vyřizovat do 24 h), už do 15 minut dostanete předběžné vyrozumění – v případě, že je půjčka předběžně schválena, dostanete email s dalšími podrobnostmi a formuláři k vyplnění.

O půjčku můžete také snadno zažádat prostřednictvím našeho online formuláře výše, kam stačí vyplnit pár údajů a zaměstnanci call centra se Vám pak sami ozvou a doplní s Vámi další podrobnosti.

Celkové hodnocení Bezva půjčky

Na jednoduchém a přehledném webu snadno najdete potřebné informace o produktech, které společnost nabízí. Díky tomu, že propojuje více investorů, si je možné vybírat z pestré nabídky úvěrů v různých cenových relacích. Proto se Bezva půjčka dá využít jak na poplacení malých částek za složenky, tak i na opravu či nákup auta či na renovaci nemovitosti. Půjčit si můžete i v případě, že sháníte hypotéku – Bezva půjčka nabízí i nebankovní hypotéky, u kterých je ale nutné ručit nemovitostí. Podmínky jednotlivých půjček se liší podle výše částky, kterou si chcete půjčit, například u půjčky do 250 000 Kč nepotřebujete ručitele. K žádosti o půjčku je nutné mít věk od 18 do 70 let, české občanství nebo trvalý pobyt v ČR a doložitelný příjem buď ze zaměstnání, z podnikání nebo i z důchodu. U této půjčky se kontroluje registr, což může být nevýhodou pro žadatele s negativní úvěrovou minulostí.

Proč právě půjčka Bezva půjčka:

můžete získat až 50 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 50 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Jistě si při srovnání půjček chcete být jistí, že jste nikomu nenaletěli a vybrali jste si výhodnou půjčku s těmi nejlepšími podmínkami a od důvěryhodného a bezpečného poskytovatele půjček. ...více

11.7.2017

Nemáte práci nebo nechcete dokládat příjem při žádosti o půjčku? Jestliže nechcete nebo dokonce nemůžete prokázat, kolik dělají vaše měsíční příjmy, pak pro vás bude nejlepším řešením půjčka bez doložení příjmu! ...více

4.4.2018

Zvažujete půjčku a chcete se v široké nabídce půjček na našem trhu zorientovat? ...více

7.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Kouzelná půjčka
Výše půjčky:
Splatnost:
Název půjčky:ReRum půjčka
Výše půjčky:500 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Žlutý meloun
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:3 - 60 měs.
Název půjčky:HOT půjčka
Výše půjčky:10 000 - 500 000 Kč
Splatnost:24 - 84 měs.
Název půjčky:Rychlá půjčka 24
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Pronto půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Moment půjčka
Výše půjčky:1 000 - 4 999 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Aktivafin půjčky
Výše půjčky:50 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 240 měs.
Název půjčky:Ferratum půjčka
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:7 - 45 dní
ebook