Půjčka Bezva půjčka

Výše půjčky: 15 000 - 50 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 72 měs.

Bezva půjčka je nebankovní půjčka s vyřízením online a výplatou v hotovosti, bezplatným poradenstvím a žádnými poplatky předem.

Výše půjčky15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost12 - 72 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Bezva půjčka je společnost, která se zabývá zprostředkováváním úvěrů od jiných investorů, takže na jejím webu naleznete například půjčku od firmy Cofidis a jiné. Dále se zaměřuje na finanční poradenství, za které zaplatíte pouze v případě, že o půjčku zažádáte – ve chvíli, kdy se rozhodnete si půjčku nevzít, neplatíte ani korunu. Pro zákazníky je zde celý tým vyškolených profesionálů, kteří se velmi dobře orientují ve finančnictví a ochotně poradí každému zájemci.

Firma působí na trhu již řadu let, a proto má kompletní přehled o veškerých finančních produktech, které jsou na českém trhu k dispozici. Společnost má perfektně zmapované aktuální nabídky půjček jak v nebankovních, tak i bankovních sektorech v celé ČR, proto Vám vždy pomůže najít ten nejvhodnější úvěr pro Vás. Dále oceníte rychlost, s jakou jsou žádosti vyřizovány – zpravidla do 24 h obdržíte vyrozumění.

U Bezva půjčky si můžete půjčit od 10 000 Kč do 50 000 000 Kč na dobu splatnosti 1 až 6 let. Všechny nabízené půjčky jsou nebankovní a přesné podmínky se odvíjí od toho, o jaký druh půjčky se jedná. Na výběr máte ze 4 typů půjček – hotovostní úvěr na cokoliv od 30 000 Kč do 500 000 Kč (do 250 000 bez ručitele), nebankovní půjčka od 10 000 Kč do 150 000 Kč, malá nebankovní půjčka od 5 000 Kč do 50 000 Kč nebo nebankovní hypotéka od 50 000 Kč do 50 000 000 Kč, která je vždy se zástavou nemovitosti.

Kromě klasické hypotéky jsou všechny půjčky bezúčelové, můžete je proto využít na cokoliv chcete, třeba opravu auta, renovaci kuchyně, nebo na zaplacení nenadálých výdajů. O půjčku může zažádat každý ve věku od 18 do 70 let, kdo má české nebo slovenské občanství (ale s trvalým pobytem v ČR). Dále je nutné doložit stálý příjem (ze zaměstnání, OSVČ nebo i důchod). U této půjčky se nahlíží do registru, ale můžete o ni zažádat i se záznamem v trestním rejstříku. U hypotéky je nutné ručit nemovitostí a při nebankovní půjčce nad 250 000 je nutné mít ručitele.

Základní informace o Bezva půjčce:

  • nebankovní půjčka na cokoliv
  • od 10 000 Kč do 50 000 000 Kč
  • do 250 000 Kč bez ručitele
  • kontroluje registr
  • doba splatnosti od 1 roku do 6 let

Co k vyřízení Bezva půjčky potřebujete:

  • věk mezi 18 a 70
  • české občanství nebo trvalý pobyt v ČR
  • doložit příjem
  • u hypotéky nutno ručit nemovitostí

Žádost o půjčku

O Bezva půjčku můžete zažádat prostřednictvím online formuláře, který naleznete na stránkách společnosti. Jeho vyplnění Vám zabere jen několik minut.

Nejprve si vyberete typ úvěru, o jaký máte zájem (na výběr máte 3 nebankovní půjčky v různém cenovém rozmezí a nebankovní hypotéku), pak si zvolíte výši půjčky a nastavíte si dobu splatnosti. Následně je potřeba vyplnit osobní údaje jako je jméno, příjmení, rodné číslo číslo občanského průkazu, místo narození, email a telefon. Také je nutné uvést adresu trvalého bydliště a případně i korespondenční adresu, údaje o Vašem rodinném stavu, vzdělání, bydlení a počtu dětí. Je potřeba vyplnit informace o příjmech a vypsat číslo svého bankovního účtu.

Na závěr můžete k formuláři připsat nějaké poznámky a pak ho stačí odeslat a počkat na posouzení žádosti. To by nemělo trvat dlouho (společnost se snaží žádosti vyřizovat do 24 h), už do 15 minut dostanete předběžné vyrozumění – v případě, že je půjčka předběžně schválena, dostanete email s dalšími podrobnostmi a formuláři k vyplnění.

O půjčku můžete také snadno zažádat prostřednictvím našeho online formuláře výše, kam stačí vyplnit pár údajů a zaměstnanci call centra se Vám pak sami ozvou a doplní s Vámi další podrobnosti.

Celkové hodnocení Bezva půjčky

Na jednoduchém a přehledném webu snadno najdete potřebné informace o produktech, které společnost nabízí. Díky tomu, že propojuje více investorů, si je možné vybírat z pestré nabídky úvěrů v různých cenových relacích. Proto se Bezva půjčka dá využít jak na poplacení malých částek za složenky, tak i na opravu či nákup auta či na renovaci nemovitosti. Půjčit si můžete i v případě, že sháníte hypotéku – Bezva půjčka nabízí i nebankovní hypotéky, u kterých je ale nutné ručit nemovitostí. Podmínky jednotlivých půjček se liší podle výše částky, kterou si chcete půjčit, například u půjčky do 250 000 Kč nepotřebujete ručitele. K žádosti o půjčku je nutné mít věk od 18 do 70 let, české občanství nebo trvalý pobyt v ČR a doložitelný příjem buď ze zaměstnání, z podnikání nebo i z důchodu. U této půjčky se kontroluje registr, což může být nevýhodou pro žadatele s negativní úvěrovou minulostí.

Proč právě půjčka Bezva půjčka:

můžete získat až 50 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 50 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

Je dobrý nápad splatit svou půjčku předčasně - tedy před smluvím datem splatnosti půjčky? ...více

21.5.2017

Co přesně jsou bankovní půjčky, pro koho jsou vhodné a na co se u nich zaměřit, pokud o nějakou máte zájem? ...více

4.5.2017

Jediným způsobem, jak si být jistý, že jste si vybrali vhodnou půjčku, je provést si srovnání půjček online díky nástroji zvanému kalkulačka půjček online. ...více

27.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Volsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Zaimo
Výše půjčky:25 000 - 108 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Express Cash
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:14 - 20 měs.
Název půjčky:Emma’s Credit
Výše půjčky:500 - 7 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Everyday plus
Výše půjčky:100 - 35 000 Kč
Splatnost:61 dní - 12 měs.
Název půjčky:Kredia půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:15 - 30 dní
Název půjčky:Supermoney půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:13 - 30 dní
Název půjčky:Vata online
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 35 dní
Název půjčky:Creditsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Cool Credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní