Půjčka Bezva půjčka

bezvapujcka

Výše půjčky: 15 000 - 50 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 72 měs.

Bezva půjčka je nebankovní půjčka s vyřízením online a výplatou v hotovosti, bezplatným poradenstvím a žádnými poplatky předem.

Výše půjčky15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost12 - 72 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 07.02.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Bezva půjčka je společnost, která se zabývá zprostředkováváním úvěrů od jiných investorů, takže na jejím webu naleznete například půjčku od firmy Cofidis a jiné. Dále se zaměřuje na finanční poradenství, za které zaplatíte pouze v případě, že o půjčku zažádáte – ve chvíli, kdy se rozhodnete si půjčku nevzít, neplatíte ani korunu. Pro zákazníky je zde celý tým vyškolených profesionálů, kteří se velmi dobře orientují ve finančnictví a ochotně poradí každému zájemci.

Firma působí na trhu již řadu let, a proto má kompletní přehled o veškerých finančních produktech, které jsou na českém trhu k dispozici. Společnost má perfektně zmapované aktuální nabídky půjček jak v nebankovních, tak i bankovních sektorech v celé ČR, proto Vám vždy pomůže najít ten nejvhodnější úvěr pro Vás. Dále oceníte rychlost, s jakou jsou žádosti vyřizovány – zpravidla do 24 h obdržíte vyrozumění.

U Bezva půjčky si můžete půjčit od 10 000 Kč do 50 000 000 Kč na dobu splatnosti 1 až 6 let. Všechny nabízené půjčky jsou nebankovní a přesné podmínky se odvíjí od toho, o jaký druh půjčky se jedná. Na výběr máte ze 4 typů půjček – hotovostní úvěr na cokoliv od 30 000 Kč do 500 000 Kč (do 250 000 bez ručitele), nebankovní půjčka od 10 000 Kč do 150 000 Kč, malá nebankovní půjčka od 5 000 Kč do 50 000 Kč nebo nebankovní hypotéka od 50 000 Kč do 50 000 000 Kč, která je vždy se zástavou nemovitosti.

Kromě klasické hypotéky jsou všechny půjčky bezúčelové, můžete je proto využít na cokoliv chcete, třeba opravu auta, renovaci kuchyně, nebo na zaplacení nenadálých výdajů. O půjčku může zažádat každý ve věku od 18 do 70 let, kdo má české nebo slovenské občanství (ale s trvalým pobytem v ČR). Dále je nutné doložit stálý příjem (ze zaměstnání, OSVČ nebo i důchod). U této půjčky se nahlíží do registru, ale můžete o ni zažádat i se záznamem v trestním rejstříku. U hypotéky je nutné ručit nemovitostí a při nebankovní půjčce nad 250 000 je nutné mít ručitele.

Základní informace o Bezva půjčce:

  • nebankovní půjčka na cokoliv
  • od 10 000 Kč do 50 000 000 Kč
  • do 250 000 Kč bez ručitele
  • kontroluje registr
  • doba splatnosti od 1 roku do 6 let

Co k vyřízení Bezva půjčky potřebujete:

  • věk mezi 18 a 70
  • české občanství nebo trvalý pobyt v ČR
  • doložit příjem
  • u hypotéky nutno ručit nemovitostí

Žádost o půjčku

O Bezva půjčku můžete zažádat prostřednictvím online formuláře, který naleznete na stránkách společnosti. Jeho vyplnění Vám zabere jen několik minut.

Nejprve si vyberete typ úvěru, o jaký máte zájem (na výběr máte 3 nebankovní půjčky v různém cenovém rozmezí a nebankovní hypotéku), pak si zvolíte výši půjčky a nastavíte si dobu splatnosti. Následně je potřeba vyplnit osobní údaje jako je jméno, příjmení, rodné číslo číslo občanského průkazu, místo narození, email a telefon. Také je nutné uvést adresu trvalého bydliště a případně i korespondenční adresu, údaje o Vašem rodinném stavu, vzdělání, bydlení a počtu dětí. Je potřeba vyplnit informace o příjmech a vypsat číslo svého bankovního účtu.

Na závěr můžete k formuláři připsat nějaké poznámky a pak ho stačí odeslat a počkat na posouzení žádosti. To by nemělo trvat dlouho (společnost se snaží žádosti vyřizovat do 24 h), už do 15 minut dostanete předběžné vyrozumění – v případě, že je půjčka předběžně schválena, dostanete email s dalšími podrobnostmi a formuláři k vyplnění.

O půjčku můžete také snadno zažádat prostřednictvím našeho online formuláře výše, kam stačí vyplnit pár údajů a zaměstnanci call centra se Vám pak sami ozvou a doplní s Vámi další podrobnosti.

Celkové hodnocení Bezva půjčky

Na jednoduchém a přehledném webu snadno najdete potřebné informace o produktech, které společnost nabízí. Díky tomu, že propojuje více investorů, si je možné vybírat z pestré nabídky úvěrů v různých cenových relacích. Proto se Bezva půjčka dá využít jak na poplacení malých částek za složenky, tak i na opravu či nákup auta či na renovaci nemovitosti. Půjčit si můžete i v případě, že sháníte hypotéku – Bezva půjčka nabízí i nebankovní hypotéky, u kterých je ale nutné ručit nemovitostí. Podmínky jednotlivých půjček se liší podle výše částky, kterou si chcete půjčit, například u půjčky do 250 000 Kč nepotřebujete ručitele. K žádosti o půjčku je nutné mít věk od 18 do 70 let, české občanství nebo trvalý pobyt v ČR a doložitelný příjem buď ze zaměstnání, z podnikání nebo i z důchodu. U této půjčky se kontroluje registr, což může být nevýhodou pro žadatele s negativní úvěrovou minulostí.

Proč právě půjčka Bezva půjčka:

můžete získat až 50 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 50 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Co přesně jsou bankovní půjčky, pro koho jsou vhodné a na co se u nich zaměřit, pokud o nějakou máte zájem? ...více

4.5.2017

Potřebujete si půjčit peníze a mít je k dispozici co nejdříve? ...více

5.6.2017

Chcete sobě a své rodině splnit sen o krásné dovolené? Vzhůru na to - s půjčkou bez úroků to půjde jedna radost! Získejte půjčku na dovolenou! ...více

12.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Cool Credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Kredito24
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:JKL půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 dní
Název půjčky:AsisTeam
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 300 měs.
Název půjčky:Supermoney půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:13 - 30 dní
Název půjčky:Everyday plus
Výše půjčky:100 - 35 000 Kč
Splatnost:61 dní - 12 měs.
Název půjčky:WOW Finance
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Smart půjčka
Výše půjčky:5 000 - 70 000 Kč
Splatnost:13 - 16 měs.
Název půjčky:HFS půjčka
Výše půjčky:10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost:52 týdnů - 96 měs.
ebook