Půjčka Bezva půjčka

bezvapujcka

Výše půjčky: 15 000 - 50 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 72 měs.

Bezva půjčka je nebankovní půjčka s vyřízením online a výplatou v hotovosti, bezplatným poradenstvím a žádnými poplatky předem.

Výše půjčky15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost12 - 72 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 10.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Bezva půjčka je společnost, která se zabývá zprostředkováváním úvěrů od jiných investorů, takže na jejím webu naleznete například půjčku od firmy Cofidis a jiné. Dále se zaměřuje na finanční poradenství, za které zaplatíte pouze v případě, že o půjčku zažádáte – ve chvíli, kdy se rozhodnete si půjčku nevzít, neplatíte ani korunu. Pro zákazníky je zde celý tým vyškolených profesionálů, kteří se velmi dobře orientují ve finančnictví a ochotně poradí každému zájemci.

Firma působí na trhu již řadu let, a proto má kompletní přehled o veškerých finančních produktech, které jsou na českém trhu k dispozici. Společnost má perfektně zmapované aktuální nabídky půjček jak v nebankovních, tak i bankovních sektorech v celé ČR, proto Vám vždy pomůže najít ten nejvhodnější úvěr pro Vás. Dále oceníte rychlost, s jakou jsou žádosti vyřizovány – zpravidla do 24 h obdržíte vyrozumění.

U Bezva půjčky si můžete půjčit od 10 000 Kč do 50 000 000 Kč na dobu splatnosti 1 až 6 let. Všechny nabízené půjčky jsou nebankovní a přesné podmínky se odvíjí od toho, o jaký druh půjčky se jedná. Na výběr máte ze 4 typů půjček – hotovostní úvěr na cokoliv od 30 000 Kč do 500 000 Kč (do 250 000 bez ručitele), nebankovní půjčka od 10 000 Kč do 150 000 Kč, malá nebankovní půjčka od 5 000 Kč do 50 000 Kč nebo nebankovní hypotéka od 50 000 Kč do 50 000 000 Kč, která je vždy se zástavou nemovitosti.

Kromě klasické hypotéky jsou všechny půjčky bezúčelové, můžete je proto využít na cokoliv chcete, třeba opravu auta, renovaci kuchyně, nebo na zaplacení nenadálých výdajů. O půjčku může zažádat každý ve věku od 18 do 70 let, kdo má české nebo slovenské občanství (ale s trvalým pobytem v ČR). Dále je nutné doložit stálý příjem (ze zaměstnání, OSVČ nebo i důchod). U této půjčky se nahlíží do registru, ale můžete o ni zažádat i se záznamem v trestním rejstříku. U hypotéky je nutné ručit nemovitostí a při nebankovní půjčce nad 250 000 je nutné mít ručitele.

Základní informace o Bezva půjčce:

  • nebankovní půjčka na cokoliv
  • od 10 000 Kč do 50 000 000 Kč
  • do 250 000 Kč bez ručitele
  • kontroluje registr
  • doba splatnosti od 1 roku do 6 let

Co k vyřízení Bezva půjčky potřebujete:

  • věk mezi 18 a 70
  • české občanství nebo trvalý pobyt v ČR
  • doložit příjem
  • u hypotéky nutno ručit nemovitostí

Žádost o půjčku

O Bezva půjčku můžete zažádat prostřednictvím online formuláře, který naleznete na stránkách společnosti. Jeho vyplnění Vám zabere jen několik minut.

Nejprve si vyberete typ úvěru, o jaký máte zájem (na výběr máte 3 nebankovní půjčky v různém cenovém rozmezí a nebankovní hypotéku), pak si zvolíte výši půjčky a nastavíte si dobu splatnosti. Následně je potřeba vyplnit osobní údaje jako je jméno, příjmení, rodné číslo číslo občanského průkazu, místo narození, email a telefon. Také je nutné uvést adresu trvalého bydliště a případně i korespondenční adresu, údaje o Vašem rodinném stavu, vzdělání, bydlení a počtu dětí. Je potřeba vyplnit informace o příjmech a vypsat číslo svého bankovního účtu.

Na závěr můžete k formuláři připsat nějaké poznámky a pak ho stačí odeslat a počkat na posouzení žádosti. To by nemělo trvat dlouho (společnost se snaží žádosti vyřizovat do 24 h), už do 15 minut dostanete předběžné vyrozumění – v případě, že je půjčka předběžně schválena, dostanete email s dalšími podrobnostmi a formuláři k vyplnění.

O půjčku můžete také snadno zažádat prostřednictvím našeho online formuláře výše, kam stačí vyplnit pár údajů a zaměstnanci call centra se Vám pak sami ozvou a doplní s Vámi další podrobnosti.

Celkové hodnocení Bezva půjčky

Na jednoduchém a přehledném webu snadno najdete potřebné informace o produktech, které společnost nabízí. Díky tomu, že propojuje více investorů, si je možné vybírat z pestré nabídky úvěrů v různých cenových relacích. Proto se Bezva půjčka dá využít jak na poplacení malých částek za složenky, tak i na opravu či nákup auta či na renovaci nemovitosti. Půjčit si můžete i v případě, že sháníte hypotéku – Bezva půjčka nabízí i nebankovní hypotéky, u kterých je ale nutné ručit nemovitostí. Podmínky jednotlivých půjček se liší podle výše částky, kterou si chcete půjčit, například u půjčky do 250 000 Kč nepotřebujete ručitele. K žádosti o půjčku je nutné mít věk od 18 do 70 let, české občanství nebo trvalý pobyt v ČR a doložitelný příjem buď ze zaměstnání, z podnikání nebo i z důchodu. U této půjčky se kontroluje registr, což může být nevýhodou pro žadatele s negativní úvěrovou minulostí.

Proč právě půjčka Bezva půjčka:

můžete získat až 50 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 50 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Víte, že díky internetu si dnes můžete všechno včetně půjček zařídit online? Sjednejte si půjčku online z pohodlí svého domova! ...více

13.7.2017

Znáte takzvanou půjčku na cokoliv? ...více

19.6.2017

Půjčka před výplatou patří mezi nejžádanější produkty v oblasti nebankovních půjček. Zjistěte o ní více! ...více

23.4.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Fajn půjčka
Výše půjčky:4 000 - 50 000 Kč
Splatnost:43 - 58 týdnů
Název půjčky:CreditPortal půjčka
Výše půjčky:500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Finemoney půjčka
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 180 měs.
Název půjčky:Bankerat
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Bezva půjčka
Výše půjčky:15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:XS půjčka
Výše půjčky:3 000 - 9 000 Kč
Splatnost:3 - 3 měs.
Název půjčky:Švýcarská půjčka
Výše půjčky:3 000 - 7 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.
Název půjčky:Kredito24
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Komerční Banka
Výše půjčky:30 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
ebook