Půjčka Click Credit

click credit

Výše půjčky: 1 000 - 5 000 Kč, doba splácení: 30 dní

Půjčka Click Credit Vám nabídne malý obnos od známého poskytovatele Home Credit se zajímavou výhodou automatického prodloužení splatnosti.

Výše půjčky1 000 - 5 000 Kč
Splatnost30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 11.06.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Firma Click Credit s.r.o. patří do skupiny Home Credit, což je jeden z předních poskytovatelů nebankovních půjček ve východní Evropě a v Asii. Home Credit nabízí 4 druhy úvěrů – konsolidace, hotovostní půjčky, revolvingový úvěr a splátkový prodej. Click Credit půjčka má tu výhodu, že vše vyřídíte z pohodlí domova, nemusíte podepisovat žádné smlouvy a neplatíte žádné poplatky předem.

Pro klienty jsou dispozici přehledné webové stránky, na kterých naleznete veškeré potřebné informace jako výše poplatků, časté dotazy a jiné užitečné údaje. V případě, že na stránkách nenaleznete odpověď na Vaše dotazy, neváhejte se s nimi obrátit buď na telefonickou linku nebo je můžete zasílat na emailovou adresu. Click Credit jde s dobou, a proto můžete společnost nalézt i na sociálních sítích jako je Facebook nebo Google+.

Tuto půjčku využijete především ve chvíli, kdy akutně potřebujete menší obnos na pokrytí nenadálých výdajů pár dní do výplaty. Vyřízení žádosti o půjčku je rychlé, úvěry jsou schvalovány v podstatě obratem a v případě schválení žádosti Vám budou peníze odeslány na účet do 60 minut. Úroková sazba začíná na 3,3 %, přesnou výši úroku se dozvíte vždy předem. Peníze Vám mohou být vyplaceny buď převodem na Váš bankovní účet nebo přes terminály Sazka.

U Click Credit půjčky si můžete půjčit od 1 000 Kč do 4 999 Kč s dobou splatnosti 30 dní. Doba splatnosti je pevná a nedá se upravit, ale dá se prodloužit v případě, že půjčku v daném termínu nestíháte splatit – doba splatnosti Vám bude automaticky prodloužená pokud uhradíte alespoň 20 % z půjčené částky. K vyřízení žádosti o půjčku potřebujete potřebujete občanský průkaz, věk nad 18 let, vlastní bankovní účet a nesmíte být v exekuci nebo v insolvenci. U této půjčky není třeba dokládat příjem a nepotřebujete ručitele.

Základní informace o Click Credit půjčce:

  • nebankovní mikropůjčka na cokoliv
  • od 1 000 Kč do 4 999 Kč
  • fixní doba splatnosti 30 dní
  • automatické prodloužení doby splatnosti
  • úroková sazba od 3,3 %
  • bez ručitele
  • bez doložení příjmů

Co k vyřízení Click Credit půjčky potřebujete:

  • trvalý pobyt v ČR
  • věk nad 18 let
  • vlastní bankovní účet

Žádost o půjčku

Zažádat o půjčku můžete na internetových stránkách společnosti. Na titulní stránce si zvolíte požadovanou výši půjčky od 1 000 Kč do 4 999 Kč (napoprvé si lze zažádat o maximálně 3 000 Kč) a kliknete na tlačítko "Požádat o půjčku". Tím se Vám otevře registrační formulář. Do něj doplníte jméno, příjmení, emailovou adresu a telefon, dále budete vyplňovat adresu trvalého bydliště (případně i korespondenční), rodné číslo, číslo Vašeho občanského průkazu a datum jeho platnosti, místo narození a zdroj příjmů. Také je třeba uvést, jestli jste v exekuci nebo ne. Na závěr je nutné napsat číslo bankovního účtu, kód banky a vytvořit si heslo.

Po odeslání žádosti Vám do několika minut přijde vyrozumění, jestli Vám byla půjčka schválena. Pokud ano, dostanete také rámcovou smlouvu, kterou Vám systém automaticky vygeneruje. Smlouvu je nutné potvrdit kódem, který Vám přijde v SMS zprávě a pak už stačí jen počkat na to, než dostanete peníze na účet.

Zažádat o Click Credit půjčku můžete i prostřednictvím našich internetových stránek. Do formuláře výše vyplníte jen pár údajů a pracovníci call centra se Vám pak sami ozvou, aby s Vámi dojednali další podrobnosti.

Celkové hodnocení Click Credit půjčky

Rychlá mikropůjčka, jejíž vyřízení zabere pár minut. Schvalování žádosti trvá pouze okamžik (je nutné žádost podat v pracovní dobu) a peníze můžete získat do 60 minut od schválení žádosti. U této půjčky je výhodou, že se Vám doba splatnosti automaticky prodlouží ve chvíli, kdy uhradíte alespoň 20 % z celkové částky, díky tomu se nemusíte strachovat v případě, že nemáte možnost půjčku uhradit celou v řádný termín. K této půjčce nepotřebujete ručitele, podmínkou je, že žadatel nesmí být v exekuci nebo v insolvenčním řízení. Půjčku je možné využít na cokoliv, třeba na uhrazení nedoplatku za elektřinu, či na nákupy, se kterými nechcete otálet až do výplaty. Úroková sazba začíná na 3,3 % a odvíjí se od toho, jak velkou částku si půjčíte.

Proč právě půjčka Click Credit:

můžete získat až 5 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
coffee
25. 5. 2018

Srovnání těch nejlepších půjček zdarma, které máte nejraději!

Stává se vám, že do výplaty zbývá ještě mnoho dnů a vaše peněženka i bankovní účet zejí prázdnotou nebo na nich svítí pouze přesná těžce uškudlená částka na nájem? Někdy to prostě jinak nejde, než si půjčit do výplaty pár tisícovek, které zase obratem splatíte, hned jak dostanete výplatu. Přesto, že se jedná o malou půjčku na krátkou dobu, o to více byste si měli s výběrem půjčky dát záležet!

Svěřte se do rukou skutečných odborníků na finance - Pujcku.online

Součástí projektu Pujcku.online je silný tým finančních odborníků, kteří působí po celé České republice! Vždy, když si u nás objednáte půjčku a budete mít zájem o osobní schůzku nebo konzultaci s finančním poradcem, najdeme pro vás toho nejlepšího finančního poradce, který působí ve vašem regionu. Schůzku je tak možné uskutečnit například u vás doma nebo blízko vašeho domova, abyste nemuseli cestovat nikam daleko a při schůzce měli maximální pohodlí.

Co je však největší výhodou půjčky od Pujcku.online? Naši finanční poradci jsou skuteční specialisté na svět financí a plavou si v něm, jako ryby ve vodě. To můžete sami posoudit, když se s nimi sejdete nebo spojíte po telefonu, uvidíte, že vás budete ohromeni, jak vše najdenou poběží, a než se nadějete, budete mít peníze na účtu!

Půjčka Ferratum

Půjčka Ferratum je rychlá půjčka bez registru s možností půjčky 500 - 9 000 Kč na dobu 30 dní. Půjčka bez úroků a poplatků v případě, že jí splatíte včas. Pokud překročíte datum splatnosti, bude vám účtován poplatek za vyřízení půjčky.

CreditAir půjčka

Půjčka CreditAir je rychlá online půjčka až 10 000 Kč napoprvé a se standardní délkou splácení až na 90 dní, což je na první půjčku zdarma velice štědré. Společnost požaduje čistá registr, trvalý příjem bez dokládání, ale na oplátku jako stálý klient získáváte slevy na další půjčky až 20%!

Zaplo.cz

Půjčka Zaplo.cz, známá díky televizním reklamám s Láďou Hruškou, je půjčka pro zaměstnané bez prokazování příjmu, napoprvé vám půjčí až 8 000 Kč a v případě, že je splatíte včas, máte půjčku úplně zdarma, bez úroků a bez poplatků. 

Kamali

Půjčka Kamali je původně známá jako Japonská půjčka a pro nové klienty nabízí první půjčku zdarma se splatností na 14 dní. Peníze z půjčky Kamali máte na účtu do 60 minut nebo si peníze můžete vyzvednout v terminálech Sazka.

Půjčky Ammado

Získání půjčky Ammado je velice snadné, protože nepotřebujete dokládat téměř žádné podklady. Je to Ammado půjčka bez registru, takže vás nikdo nelustruje a neosočuje za nezodpovědné chování, jak tomu někdy bývá u úředníků za přepážkou. Půjčky Ammado jsou skutečně půjčky pro lidi, sympatické se vším všudy.

Žádost o online půjčku Ammado můžete zaslat prostřednictvím našich stránek nebo v následujícím odkazu Půjčky Ammado - online žádost o půjčku Ammado. Při žádosti o online půjčku nemusíte nutně navštěvovat pobočku a vše vyřídíte z pohodlí domova. 

 

Dříve byly u spousty poskytovatelů nebankovních půjček úvěry nebezpečné, ovšem zavedení nového zákona to změnilo a proto se již nebankovních půjček nemusíte bát! ...více

17.7.2017

Všude se mluví o srovnání půjček online. K čemu je vůbec dobré? ...více

14.5.2017

Jistě si chcete být jistí, že si vyberete tu správnou půjčku. V našem článku Vám poradíme, jak na to! ...více

22.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Švýcarská půjčka
Výše půjčky:3 000 - 7 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:Půjčka Liška
Výše půjčky:1 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Ferratum půjčka
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:7 - 45 dní
Název půjčky:LB BW
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Expobank půjčka
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Oberbank
Výše půjčky:50 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:HK Investment
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Minutová půjčka Equa Bank
Výše půjčky:5 000 - 600 000 Kč
Splatnost:3 - 84 měs.
Název půjčky:SIM půjčka
Výše půjčky:1 000 - 11 500 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Fio banka
Výše půjčky:3 000 000 - 300 000 000 Kč
Splatnost:12 - 93 měs.
ebook