Půjčka Click Credit

click credit

Výše půjčky: 1 000 - 5 000 Kč, doba splácení: 30 dní

Půjčka Click Credit Vám nabídne malý obnos od známého poskytovatele Home Credit se zajímavou výhodou automatického prodloužení splatnosti.

Výše půjčky1 000 - 5 000 Kč
Splatnost30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 27.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Firma Click Credit s.r.o. patří do skupiny Home Credit, což je jeden z předních poskytovatelů nebankovních půjček ve východní Evropě a v Asii. Home Credit nabízí 4 druhy úvěrů – konsolidace, hotovostní půjčky, revolvingový úvěr a splátkový prodej. Click Credit půjčka má tu výhodu, že vše vyřídíte z pohodlí domova, nemusíte podepisovat žádné smlouvy a neplatíte žádné poplatky předem.

Pro klienty jsou dispozici přehledné webové stránky, na kterých naleznete veškeré potřebné informace jako výše poplatků, časté dotazy a jiné užitečné údaje. V případě, že na stránkách nenaleznete odpověď na Vaše dotazy, neváhejte se s nimi obrátit buď na telefonickou linku nebo je můžete zasílat na emailovou adresu. Click Credit jde s dobou, a proto můžete společnost nalézt i na sociálních sítích jako je Facebook nebo Google+.

Tuto půjčku využijete především ve chvíli, kdy akutně potřebujete menší obnos na pokrytí nenadálých výdajů pár dní do výplaty. Vyřízení žádosti o půjčku je rychlé, úvěry jsou schvalovány v podstatě obratem a v případě schválení žádosti Vám budou peníze odeslány na účet do 60 minut. Úroková sazba začíná na 3,3 %, přesnou výši úroku se dozvíte vždy předem. Peníze Vám mohou být vyplaceny buď převodem na Váš bankovní účet nebo přes terminály Sazka.

U Click Credit půjčky si můžete půjčit od 1 000 Kč do 4 999 Kč s dobou splatnosti 30 dní. Doba splatnosti je pevná a nedá se upravit, ale dá se prodloužit v případě, že půjčku v daném termínu nestíháte splatit – doba splatnosti Vám bude automaticky prodloužená pokud uhradíte alespoň 20 % z půjčené částky. K vyřízení žádosti o půjčku potřebujete potřebujete občanský průkaz, věk nad 18 let, vlastní bankovní účet a nesmíte být v exekuci nebo v insolvenci. U této půjčky není třeba dokládat příjem a nepotřebujete ručitele.

Základní informace o Click Credit půjčce:

  • nebankovní mikropůjčka na cokoliv
  • od 1 000 Kč do 4 999 Kč
  • fixní doba splatnosti 30 dní
  • automatické prodloužení doby splatnosti
  • úroková sazba od 3,3 %
  • bez ručitele
  • bez doložení příjmů

Co k vyřízení Click Credit půjčky potřebujete:

  • trvalý pobyt v ČR
  • věk nad 18 let
  • vlastní bankovní účet

Žádost o půjčku

Zažádat o půjčku můžete na internetových stránkách společnosti. Na titulní stránce si zvolíte požadovanou výši půjčky od 1 000 Kč do 4 999 Kč (napoprvé si lze zažádat o maximálně 3 000 Kč) a kliknete na tlačítko "Požádat o půjčku". Tím se Vám otevře registrační formulář. Do něj doplníte jméno, příjmení, emailovou adresu a telefon, dále budete vyplňovat adresu trvalého bydliště (případně i korespondenční), rodné číslo, číslo Vašeho občanského průkazu a datum jeho platnosti, místo narození a zdroj příjmů. Také je třeba uvést, jestli jste v exekuci nebo ne. Na závěr je nutné napsat číslo bankovního účtu, kód banky a vytvořit si heslo.

Po odeslání žádosti Vám do několika minut přijde vyrozumění, jestli Vám byla půjčka schválena. Pokud ano, dostanete také rámcovou smlouvu, kterou Vám systém automaticky vygeneruje. Smlouvu je nutné potvrdit kódem, který Vám přijde v SMS zprávě a pak už stačí jen počkat na to, než dostanete peníze na účet.

Zažádat o Click Credit půjčku můžete i prostřednictvím našich internetových stránek. Do formuláře výše vyplníte jen pár údajů a pracovníci call centra se Vám pak sami ozvou, aby s Vámi dojednali další podrobnosti.

Celkové hodnocení Click Credit půjčky

Rychlá mikropůjčka, jejíž vyřízení zabere pár minut. Schvalování žádosti trvá pouze okamžik (je nutné žádost podat v pracovní dobu) a peníze můžete získat do 60 minut od schválení žádosti. U této půjčky je výhodou, že se Vám doba splatnosti automaticky prodlouží ve chvíli, kdy uhradíte alespoň 20 % z celkové částky, díky tomu se nemusíte strachovat v případě, že nemáte možnost půjčku uhradit celou v řádný termín. K této půjčce nepotřebujete ručitele, podmínkou je, že žadatel nesmí být v exekuci nebo v insolvenčním řízení. Půjčku je možné využít na cokoliv, třeba na uhrazení nedoplatku za elektřinu, či na nákupy, se kterými nechcete otálet až do výplaty. Úroková sazba začíná na 3,3 % a odvíjí se od toho, jak velkou částku si půjčíte.

Proč právě půjčka Click Credit:

můžete získat až 5 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Protože je půjčka závazek, měli byste se na její splácení připravit dostatečně předem, abyste se nedostali do problémů. ...více

12.6.2017

Rádi byste si bez dokládání příjmů půjčili peníze na cokoli, tedy takzvanou bezúčelovou půjčku? A ještě ideálně, aby byla půjčka bez úroků? Pak pro Vás známe řešení, které se dočtete v našem článku. ...více

2.8.2017

Uvažujete, co vlastně obnáší spolupráce s půjčkovým poradcem? Napoví náš článek! ...více

27.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:SIM půjčka
Výše půjčky:1 000 - 11 500 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Provident půjčka
Výše půjčky:3 000 - 130 000 Kč
Splatnost:3 - 36 měs.
Název půjčky:Creditstar půjčka
Výše půjčky:1 000 - 13 000 Kč
Splatnost:5 dní - 3 měs.
Název půjčky:Anděl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:36 měs.
Název půjčky:Everyday plus
Výše půjčky:100 - 35 000 Kč
Splatnost:61 dní - 12 měs.
Název půjčky:Cetelem půjčka
Výše půjčky:20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Bankerat
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Bubbli půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Credit Limit
Výše půjčky:2 500 - 35 000 Kč
Splatnost:30 - 30 dní
Název půjčky:LB BW
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
ebook