Půjčka Click Credit

click credit

Výše půjčky: 1 000 - 5 000 Kč, doba splácení: 30 dní

Půjčka Click Credit Vám nabídne malý obnos od známého poskytovatele Home Credit se zajímavou výhodou automatického prodloužení splatnosti.

Výše půjčky1 000 - 5 000 Kč
Splatnost30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 12.03.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Firma Click Credit s.r.o. patří do skupiny Home Credit, což je jeden z předních poskytovatelů nebankovních půjček ve východní Evropě a v Asii. Home Credit nabízí 4 druhy úvěrů – konsolidace, hotovostní půjčky, revolvingový úvěr a splátkový prodej. Click Credit půjčka má tu výhodu, že vše vyřídíte z pohodlí domova, nemusíte podepisovat žádné smlouvy a neplatíte žádné poplatky předem.

Pro klienty jsou dispozici přehledné webové stránky, na kterých naleznete veškeré potřebné informace jako výše poplatků, časté dotazy a jiné užitečné údaje. V případě, že na stránkách nenaleznete odpověď na Vaše dotazy, neváhejte se s nimi obrátit buď na telefonickou linku nebo je můžete zasílat na emailovou adresu. Click Credit jde s dobou, a proto můžete společnost nalézt i na sociálních sítích jako je Facebook nebo Google+.

Tuto půjčku využijete především ve chvíli, kdy akutně potřebujete menší obnos na pokrytí nenadálých výdajů pár dní do výplaty. Vyřízení žádosti o půjčku je rychlé, úvěry jsou schvalovány v podstatě obratem a v případě schválení žádosti Vám budou peníze odeslány na účet do 60 minut. Úroková sazba začíná na 3,3 %, přesnou výši úroku se dozvíte vždy předem. Peníze Vám mohou být vyplaceny buď převodem na Váš bankovní účet nebo přes terminály Sazka.

U Click Credit půjčky si můžete půjčit od 1 000 Kč do 4 999 Kč s dobou splatnosti 30 dní. Doba splatnosti je pevná a nedá se upravit, ale dá se prodloužit v případě, že půjčku v daném termínu nestíháte splatit – doba splatnosti Vám bude automaticky prodloužená pokud uhradíte alespoň 20 % z půjčené částky. K vyřízení žádosti o půjčku potřebujete potřebujete občanský průkaz, věk nad 18 let, vlastní bankovní účet a nesmíte být v exekuci nebo v insolvenci. U této půjčky není třeba dokládat příjem a nepotřebujete ručitele.

Základní informace o Click Credit půjčce:

  • nebankovní mikropůjčka na cokoliv
  • od 1 000 Kč do 4 999 Kč
  • fixní doba splatnosti 30 dní
  • automatické prodloužení doby splatnosti
  • úroková sazba od 3,3 %
  • bez ručitele
  • bez doložení příjmů

Co k vyřízení Click Credit půjčky potřebujete:

  • trvalý pobyt v ČR
  • věk nad 18 let
  • vlastní bankovní účet

Žádost o půjčku

Zažádat o půjčku můžete na internetových stránkách společnosti. Na titulní stránce si zvolíte požadovanou výši půjčky od 1 000 Kč do 4 999 Kč (napoprvé si lze zažádat o maximálně 3 000 Kč) a kliknete na tlačítko "Požádat o půjčku". Tím se Vám otevře registrační formulář. Do něj doplníte jméno, příjmení, emailovou adresu a telefon, dále budete vyplňovat adresu trvalého bydliště (případně i korespondenční), rodné číslo, číslo Vašeho občanského průkazu a datum jeho platnosti, místo narození a zdroj příjmů. Také je třeba uvést, jestli jste v exekuci nebo ne. Na závěr je nutné napsat číslo bankovního účtu, kód banky a vytvořit si heslo.

Po odeslání žádosti Vám do několika minut přijde vyrozumění, jestli Vám byla půjčka schválena. Pokud ano, dostanete také rámcovou smlouvu, kterou Vám systém automaticky vygeneruje. Smlouvu je nutné potvrdit kódem, který Vám přijde v SMS zprávě a pak už stačí jen počkat na to, než dostanete peníze na účet.

Zažádat o Click Credit půjčku můžete i prostřednictvím našich internetových stránek. Do formuláře výše vyplníte jen pár údajů a pracovníci call centra se Vám pak sami ozvou, aby s Vámi dojednali další podrobnosti.

Celkové hodnocení Click Credit půjčky

Rychlá mikropůjčka, jejíž vyřízení zabere pár minut. Schvalování žádosti trvá pouze okamžik (je nutné žádost podat v pracovní dobu) a peníze můžete získat do 60 minut od schválení žádosti. U této půjčky je výhodou, že se Vám doba splatnosti automaticky prodlouží ve chvíli, kdy uhradíte alespoň 20 % z celkové částky, díky tomu se nemusíte strachovat v případě, že nemáte možnost půjčku uhradit celou v řádný termín. K této půjčce nepotřebujete ručitele, podmínkou je, že žadatel nesmí být v exekuci nebo v insolvenčním řízení. Půjčku je možné využít na cokoliv, třeba na uhrazení nedoplatku za elektřinu, či na nákupy, se kterými nechcete otálet až do výplaty. Úroková sazba začíná na 3,3 % a odvíjí se od toho, jak velkou částku si půjčíte.

Proč právě půjčka Click Credit:

můžete získat až 5 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Váháte, zda se poradit o půjčce s odborníkem? Poradíme a vysvětlíme! ...více

2.6.2017

Měli byste se na půjčku nějak připravovat? Popřípadě jak? Půjčka je velkým závazkem, ať už je jakkoli velká, a proto si zaslouží Vaši přípravu! ...více

8.8.2017

Půjčka před výplatou patří mezi nejžádanější produkty v oblasti nebankovních půjček. Zjistěte o ní více! ...více

23.4.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Express Cash
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:14 - 20 měs.
Název půjčky:Žlutý meloun
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:3 - 60 měs.
Název půjčky:Via SMS
Výše půjčky:100 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Zaplo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:AsisTeam
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 300 měs.
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.
Název půjčky:Viva Credit
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 35 dní
Název půjčky:ZUNO půjčka online
Výše půjčky:15 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:SOS credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Tesco půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:36 - 84 měs.
ebook