Půjčka Cool Credit

Výše půjčky: 1 000 - 15 000 Kč, doba splácení: 5 - 30 dní

Rychlá nebankovní půjčka online Cool Credit nabízí až 15 000 Kč se splatností 30 dní, první půjčku pak nabízí ve výši 6 000 Kč.

Výše půjčky1 000 - 15 000 Kč
Splatnost5 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Společnost Cool Credit s.r.o. se zaměřuje především na poskytování krátkodobých malých půjček, které využijete zejména když Vám pár dní před výplatou přijde nedoplatek za plyn, nebo jiné nečekané výdaje. Cool Credit nabízí zákazníkům férové jednání a transparetní podmínky. Společnost se drží zásad zodpovědného půjčování, proto Vám půjčí pouze v případě, kdy si bude jistá, že dokážete půjčku bez problémů splatit, abyste se zbytečně nezadlužili.

Cool Credit je výhradně česká firma a díky tomu má výborný přehled o tom, jaké služby jejich zákazníci nejvíce ocení. Zaměřuje se na rychlost a profesionální přístup. K dispozici pro klienty je telefonní zákaznický servis, kam se můžete kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně nabízených produktů. Žádost o půjčku je jednoduchá, její vyplnění zabere jen pár minut a můžete ji kompletně vyřídit z pohodlí domova.

Noví zákazníci si u společnosti Cool Credit mohou vypůjčit od 1 000 Kč do 7 000 Kč s dobou splatnosti od 5 do 30 dnů. V případě, že si budete u Cool Credit půjčovat opakovaně, se Vám při další půjčce limit navýší na 10 000 Kč, při čtvrté půjčce už si budete moct vypůjčit až 12 500 Kč a od šesté půjčky je maximum 15 000 Kč. U půjčky se nemusíte obávat žádných skrytých poplatků, všechno je transparentní a předem se dozvíte konečnou částku, kterou budete splácet.

Půjčit si může každý, kdo má minimální věk 18 let, české občanství nebo trvalý pobyt v ČR a je schopný řádně splácet. K půjčce nepotřebujete ručitele ani hmotnou zástavu. U této půjčky není nutné dokládat příjem, ale v rámci žádosti můžete být požádáni o informace ohledně vašich příjmů. Cool Credit u žadatele o půjčku kontroluje registr dlužníků, půjčit si nemůžete ani se záznamem v rejstříku trestů nebo pokud jste zrovna v exekuci.

Základní informace o Cool Credit půjčce:

  • nebankovní bezúčelový úvěr
  • rychlé vyřízení
  • od 1 000 Kč do 15 000 Kč
  • doba splatnosti od 1 do 30 dní
  • bez poplatku za poskytnutí

Co k Cool Credit půjčce potřebujete:

  • plnoletost
  • bankovní účet
  • schopnost splácet
  • 2 doklady totožnosti

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku Cool Credit můžete celou vyřídit online. Nejprve musíte na stránkách společnosti vyplnit registrační formulář kam napíšete jméno, příjmení a rodné číslo, poté musíte zadat číslo občanského průkazu a datum jeho platnosti. Následně je nutné vyplnit kontaktní údaje jako je telefon a email, trvalé bydliště a případně korespondenční adresu. Nakonec už jen vypíšete číslo svého bankovního účtu, pár informací ohledně Vašeho rodinného stavu a zdroj a výši příjmů.

Po odeslání tohoto formuláře je nutné ověřit Váš bankovní účet převedením symbolické 1 Kč na účet společnosti (detaily ohledně tohoto kroku obdržíte emailem). Pak už jen stačí vyčkat na vyhodnocení Vaší žádosti. V případě, že bude Vaše žádost schválena, budou peníze na Váš účet odeslány do 10 minut.

K vyřízení žádosti potřebujete pouze občanský průkaz, jiné doklady nejsou potřeba. Cool Credit má účty vedené u všech velkých bankovních institucí v ČR, proto ve většině případů dostanete peníze na účet ihned po schválení žádosti (je nutné zažádat v pracovní den). Pokud náhodou máte bankovní účet u jiné společnosti, tak dostanete peníze do následujícího pracovního dne.

O půjčku můžete také zažádat na našich internetových stránkách prostřednictvím jednoduchého formuláře výše. Stačí zadat pouze pár základních údajů a Vaše žádost bude obratem odeslána pracovníkům zákaznické linky, kteří Vás pak sami kontaktují a doladí s Vámi potřebné detaily.

Celkové hodnocení Cool Credit půjčky

Cool Credit půjčka je ryze česká bezúčelová půjčka šitá na míru tuzemským zákazníkům. Půjčka se hodí v případě, že Vám před výplatou chybí menší částka na poplacení nezbytných výdajů s tím, že ji pak jednoduše splatíte ve chvíli, kdy na účtě budete mít dostatek prostředků. Půjčka má poměrně vysoký úrok, proto je lepší si opravdu promyslet, jestli je skutečně nezbytná. Cool Credit si žadatele celkem pečlivě prověřuje, protože se drží zásad zodpovědného půjčování a nechce, aby se její zákazníci zbytečně chytili do dluhové pasti. Proto má poměrně malou schvalovatelnost žádostí. Na druhou stranu si můžete být jistí profesionálním a férovým přístupem, transparentními podmínkami a rychlým vyřízením žádosti. Cool Credit nabízí i možnost odložení splátek, respektive prodloužení doby splatnosti. Půjčku můžete splatit i předčasně, bez jakýkoliv poplatků či sankcí. Půjčka je vhodná i pro studenty, rodiče na mateřské dovolené nebo i seniory, protože není třeba doložit příjem.

Proč právě půjčka Cool Credit:

můžete získat až 15 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 15 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

Pokud zvažujete půjčku, přečtěte si, kdy je vhodné si ji vzít a v jakých situacích si naopak nepůjčovat! ...více

21.6.2017

Víte, že nabízíme zcela ZDARMA ebook s mnoha informacemi o půjčkách a důležitými údaji, které potřebujete před půjčkou znát? ...více

7.7.2017

V čem mají nebankovní půjčky oproti těm bankovním výhody a v čem zase nevýhody? ...více

10.5.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:CreditPortal půjčka
Výše půjčky:500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Everyday plus
Výše půjčky:100 - 35 000 Kč
Splatnost:61 dní - 12 měs.
Název půjčky:Click Credit
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:30 dní
Název půjčky:Home Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Mutuo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:22 - 22 dní
Název půjčky:Fajn půjčka
Výše půjčky:4 000 - 50 000 Kč
Splatnost:43 - 58 týdnů
Název půjčky:Vata online
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 35 dní
Název půjčky:Emma’s Credit
Výše půjčky:500 - 7 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Credit Limit
Výše půjčky:2 500 - 35 000 Kč
Splatnost:30 - 30 dní
Název půjčky:Volsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní