Půjčka Cool Credit

coolcredit

Výše půjčky: 1 000 - 15 000 Kč, doba splácení: 5 - 30 dní

Rychlá nebankovní půjčka online Cool Credit nabízí až 15 000 Kč se splatností 30 dní, první půjčku pak nabízí ve výši 6 000 Kč.

Výše půjčky1 000 - 15 000 Kč
Splatnost5 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 10.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Společnost Cool Credit s.r.o. se zaměřuje především na poskytování krátkodobých malých půjček, které využijete zejména když Vám pár dní před výplatou přijde nedoplatek za plyn, nebo jiné nečekané výdaje. Cool Credit nabízí zákazníkům férové jednání a transparetní podmínky. Společnost se drží zásad zodpovědného půjčování, proto Vám půjčí pouze v případě, kdy si bude jistá, že dokážete půjčku bez problémů splatit, abyste se zbytečně nezadlužili.

Cool Credit je výhradně česká firma a díky tomu má výborný přehled o tom, jaké služby jejich zákazníci nejvíce ocení. Zaměřuje se na rychlost a profesionální přístup. K dispozici pro klienty je telefonní zákaznický servis, kam se můžete kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně nabízených produktů. Žádost o půjčku je jednoduchá, její vyplnění zabere jen pár minut a můžete ji kompletně vyřídit z pohodlí domova.

Noví zákazníci si u společnosti Cool Credit mohou vypůjčit od 1 000 Kč do 7 000 Kč s dobou splatnosti od 5 do 30 dnů. V případě, že si budete u Cool Credit půjčovat opakovaně, se Vám při další půjčce limit navýší na 10 000 Kč, při čtvrté půjčce už si budete moct vypůjčit až 12 500 Kč a od šesté půjčky je maximum 15 000 Kč. U půjčky se nemusíte obávat žádných skrytých poplatků, všechno je transparentní a předem se dozvíte konečnou částku, kterou budete splácet.

Půjčit si může každý, kdo má minimální věk 18 let, české občanství nebo trvalý pobyt v ČR a je schopný řádně splácet. K půjčce nepotřebujete ručitele ani hmotnou zástavu. U této půjčky není nutné dokládat příjem, ale v rámci žádosti můžete být požádáni o informace ohledně vašich příjmů. Cool Credit u žadatele o půjčku kontroluje registr dlužníků, půjčit si nemůžete ani se záznamem v rejstříku trestů nebo pokud jste zrovna v exekuci.

Základní informace o Cool Credit půjčce:

  • nebankovní bezúčelový úvěr
  • rychlé vyřízení
  • od 1 000 Kč do 15 000 Kč
  • doba splatnosti od 1 do 30 dní
  • bez poplatku za poskytnutí

Co k Cool Credit půjčce potřebujete:

  • plnoletost
  • bankovní účet
  • schopnost splácet
  • 2 doklady totožnosti

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku Cool Credit můžete celou vyřídit online. Nejprve musíte na stránkách společnosti vyplnit registrační formulář kam napíšete jméno, příjmení a rodné číslo, poté musíte zadat číslo občanského průkazu a datum jeho platnosti. Následně je nutné vyplnit kontaktní údaje jako je telefon a email, trvalé bydliště a případně korespondenční adresu. Nakonec už jen vypíšete číslo svého bankovního účtu, pár informací ohledně Vašeho rodinného stavu a zdroj a výši příjmů.

Po odeslání tohoto formuláře je nutné ověřit Váš bankovní účet převedením symbolické 1 Kč na účet společnosti (detaily ohledně tohoto kroku obdržíte emailem). Pak už jen stačí vyčkat na vyhodnocení Vaší žádosti. V případě, že bude Vaše žádost schválena, budou peníze na Váš účet odeslány do 10 minut.

K vyřízení žádosti potřebujete pouze občanský průkaz, jiné doklady nejsou potřeba. Cool Credit má účty vedené u všech velkých bankovních institucí v ČR, proto ve většině případů dostanete peníze na účet ihned po schválení žádosti (je nutné zažádat v pracovní den). Pokud náhodou máte bankovní účet u jiné společnosti, tak dostanete peníze do následujícího pracovního dne.

O půjčku můžete také zažádat na našich internetových stránkách prostřednictvím jednoduchého formuláře výše. Stačí zadat pouze pár základních údajů a Vaše žádost bude obratem odeslána pracovníkům zákaznické linky, kteří Vás pak sami kontaktují a doladí s Vámi potřebné detaily.

Celkové hodnocení Cool Credit půjčky

Cool Credit půjčka je ryze česká bezúčelová půjčka šitá na míru tuzemským zákazníkům. Půjčka se hodí v případě, že Vám před výplatou chybí menší částka na poplacení nezbytných výdajů s tím, že ji pak jednoduše splatíte ve chvíli, kdy na účtě budete mít dostatek prostředků. Půjčka má poměrně vysoký úrok, proto je lepší si opravdu promyslet, jestli je skutečně nezbytná. Cool Credit si žadatele celkem pečlivě prověřuje, protože se drží zásad zodpovědného půjčování a nechce, aby se její zákazníci zbytečně chytili do dluhové pasti. Proto má poměrně malou schvalovatelnost žádostí. Na druhou stranu si můžete být jistí profesionálním a férovým přístupem, transparentními podmínkami a rychlým vyřízením žádosti. Cool Credit nabízí i možnost odložení splátek, respektive prodloužení doby splatnosti. Půjčku můžete splatit i předčasně, bez jakýkoliv poplatků či sankcí. Půjčka je vhodná i pro studenty, rodiče na mateřské dovolené nebo i seniory, protože není třeba doložit příjem.

Proč právě půjčka Cool Credit:

můžete získat až 15 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 15 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! ...více

20.4.2018

Je jasné, že pokud si půjčujete, nechcete přijít o své peníze a potřebujete, abyste Vy i Vaše finance byly v bezpečí. V našem článku Vám napovíme, jak to udělat, abyste při půjčce byli v bezpečí. ...více

25.7.2017

Ocitli jste se v nepříjemné situaci a jediné, co vás může zachránit je rychlá finanční pomoc? Máme pro vás tip na online půjčku s okamžitým odesláním peněz! ...více

9.4.2018

Podobné půjčky

Název půjčky:Credit Limit
Výše půjčky:2 500 - 35 000 Kč
Splatnost:30 - 30 dní
Název půjčky:AAAkapital půjčka
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Omega půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Fajn půjčka
Výše půjčky:4 000 - 50 000 Kč
Splatnost:43 - 58 týdnů
Název půjčky:CreditKasa
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Kredia půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:15 - 30 dní
Název půjčky:Creditstar půjčka
Výše půjčky:1 000 - 13 000 Kč
Splatnost:5 dní - 3 měs.
Název půjčky:mPůjčka Plus
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Medvědí půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Aasa
Výše půjčky:5 000 - 20 000 Kč
Splatnost:6 - 12 měs.
ebook