Půjčka Cool Credit

coolcredit

Výše půjčky: 1 000 - 15 000 Kč, doba splácení: 5 - 30 dní

Rychlá nebankovní půjčka online Cool Credit nabízí až 15 000 Kč se splatností 30 dní, první půjčku pak nabízí ve výši 6 000 Kč.

Výše půjčky1 000 - 15 000 Kč
Splatnost5 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 30.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Společnost Cool Credit s.r.o. se zaměřuje především na poskytování krátkodobých malých půjček, které využijete zejména když Vám pár dní před výplatou přijde nedoplatek za plyn, nebo jiné nečekané výdaje. Cool Credit nabízí zákazníkům férové jednání a transparetní podmínky. Společnost se drží zásad zodpovědného půjčování, proto Vám půjčí pouze v případě, kdy si bude jistá, že dokážete půjčku bez problémů splatit, abyste se zbytečně nezadlužili.

Cool Credit je výhradně česká firma a díky tomu má výborný přehled o tom, jaké služby jejich zákazníci nejvíce ocení. Zaměřuje se na rychlost a profesionální přístup. K dispozici pro klienty je telefonní zákaznický servis, kam se můžete kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně nabízených produktů. Žádost o půjčku je jednoduchá, její vyplnění zabere jen pár minut a můžete ji kompletně vyřídit z pohodlí domova.

Noví zákazníci si u společnosti Cool Credit mohou vypůjčit od 1 000 Kč do 7 000 Kč s dobou splatnosti od 5 do 30 dnů. V případě, že si budete u Cool Credit půjčovat opakovaně, se Vám při další půjčce limit navýší na 10 000 Kč, při čtvrté půjčce už si budete moct vypůjčit až 12 500 Kč a od šesté půjčky je maximum 15 000 Kč. U půjčky se nemusíte obávat žádných skrytých poplatků, všechno je transparentní a předem se dozvíte konečnou částku, kterou budete splácet.

Půjčit si může každý, kdo má minimální věk 18 let, české občanství nebo trvalý pobyt v ČR a je schopný řádně splácet. K půjčce nepotřebujete ručitele ani hmotnou zástavu. U této půjčky není nutné dokládat příjem, ale v rámci žádosti můžete být požádáni o informace ohledně vašich příjmů. Cool Credit u žadatele o půjčku kontroluje registr dlužníků, půjčit si nemůžete ani se záznamem v rejstříku trestů nebo pokud jste zrovna v exekuci.

Základní informace o Cool Credit půjčce:

  • nebankovní bezúčelový úvěr
  • rychlé vyřízení
  • od 1 000 Kč do 15 000 Kč
  • doba splatnosti od 1 do 30 dní
  • bez poplatku za poskytnutí

Co k Cool Credit půjčce potřebujete:

  • plnoletost
  • bankovní účet
  • schopnost splácet
  • 2 doklady totožnosti

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku Cool Credit můžete celou vyřídit online. Nejprve musíte na stránkách společnosti vyplnit registrační formulář kam napíšete jméno, příjmení a rodné číslo, poté musíte zadat číslo občanského průkazu a datum jeho platnosti. Následně je nutné vyplnit kontaktní údaje jako je telefon a email, trvalé bydliště a případně korespondenční adresu. Nakonec už jen vypíšete číslo svého bankovního účtu, pár informací ohledně Vašeho rodinného stavu a zdroj a výši příjmů.

Po odeslání tohoto formuláře je nutné ověřit Váš bankovní účet převedením symbolické 1 Kč na účet společnosti (detaily ohledně tohoto kroku obdržíte emailem). Pak už jen stačí vyčkat na vyhodnocení Vaší žádosti. V případě, že bude Vaše žádost schválena, budou peníze na Váš účet odeslány do 10 minut.

K vyřízení žádosti potřebujete pouze občanský průkaz, jiné doklady nejsou potřeba. Cool Credit má účty vedené u všech velkých bankovních institucí v ČR, proto ve většině případů dostanete peníze na účet ihned po schválení žádosti (je nutné zažádat v pracovní den). Pokud náhodou máte bankovní účet u jiné společnosti, tak dostanete peníze do následujícího pracovního dne.

O půjčku můžete také zažádat na našich internetových stránkách prostřednictvím jednoduchého formuláře výše. Stačí zadat pouze pár základních údajů a Vaše žádost bude obratem odeslána pracovníkům zákaznické linky, kteří Vás pak sami kontaktují a doladí s Vámi potřebné detaily.

Celkové hodnocení Cool Credit půjčky

Cool Credit půjčka je ryze česká bezúčelová půjčka šitá na míru tuzemským zákazníkům. Půjčka se hodí v případě, že Vám před výplatou chybí menší částka na poplacení nezbytných výdajů s tím, že ji pak jednoduše splatíte ve chvíli, kdy na účtě budete mít dostatek prostředků. Půjčka má poměrně vysoký úrok, proto je lepší si opravdu promyslet, jestli je skutečně nezbytná. Cool Credit si žadatele celkem pečlivě prověřuje, protože se drží zásad zodpovědného půjčování a nechce, aby se její zákazníci zbytečně chytili do dluhové pasti. Proto má poměrně malou schvalovatelnost žádostí. Na druhou stranu si můžete být jistí profesionálním a férovým přístupem, transparentními podmínkami a rychlým vyřízením žádosti. Cool Credit nabízí i možnost odložení splátek, respektive prodloužení doby splatnosti. Půjčku můžete splatit i předčasně, bez jakýkoliv poplatků či sankcí. Půjčka je vhodná i pro studenty, rodiče na mateřské dovolené nebo i seniory, protože není třeba doložit příjem.

Proč právě půjčka Cool Credit:

můžete získat až 15 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 15 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Co je konsolidace půjček a k čemu je dobrá? ...více

23.5.2017

Medvědí půjčka je určená všem, kteří potřebují pomoc ve finanční krizi a z té vás tato půjčka hravě vytáhne medvědí silou. S Medvědí půjčkou máte řadu možností, jak si půjčit vysoké částky, když vás třeba banka odmítla nebo když potřebujete peníze na vyplacení exekuce. Nebankovní společnost Urso Group se stane vaším průvodcem na cestě k oddlužení a pomůže vám dostat se zpátky do zelených čísel! ...více

5.5.2018

Půjčka bez registru patří mezi jedny nejžádanějších půjčky, hned po těch klasických bankovních půjčkách, protože půjček bez registru poskytují pouze nebankovní společnosti. ...více

10.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:SIM půjčka
Výše půjčky:1 000 - 11 500 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Volsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:AAAkapital půjčka
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Půjčka plus
Výše půjčky:500 - 250 000 Kč
Splatnost:1 dní - 84 měs.
Název půjčky:Anděl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:36 měs.
Název půjčky:Zaimo
Výše půjčky:25 000 - 108 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:ACEMA Credit
Výše půjčky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:CreditPortal půjčka
Výše půjčky:500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Cofidis partnerská půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Veselá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:1 - 12 měs.
ebook