Půjčka Cool Credit

coolcredit

Výše půjčky: 1 000 - 15 000 Kč, doba splácení: 5 - 30 dní

Rychlá nebankovní půjčka online Cool Credit nabízí až 15 000 Kč se splatností 30 dní, první půjčku pak nabízí ve výši 6 000 Kč.

Výše půjčky1 000 - 15 000 Kč
Splatnost5 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 07.02.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Společnost Cool Credit s.r.o. se zaměřuje především na poskytování krátkodobých malých půjček, které využijete zejména když Vám pár dní před výplatou přijde nedoplatek za plyn, nebo jiné nečekané výdaje. Cool Credit nabízí zákazníkům férové jednání a transparetní podmínky. Společnost se drží zásad zodpovědného půjčování, proto Vám půjčí pouze v případě, kdy si bude jistá, že dokážete půjčku bez problémů splatit, abyste se zbytečně nezadlužili.

Cool Credit je výhradně česká firma a díky tomu má výborný přehled o tom, jaké služby jejich zákazníci nejvíce ocení. Zaměřuje se na rychlost a profesionální přístup. K dispozici pro klienty je telefonní zákaznický servis, kam se můžete kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně nabízených produktů. Žádost o půjčku je jednoduchá, její vyplnění zabere jen pár minut a můžete ji kompletně vyřídit z pohodlí domova.

Noví zákazníci si u společnosti Cool Credit mohou vypůjčit od 1 000 Kč do 7 000 Kč s dobou splatnosti od 5 do 30 dnů. V případě, že si budete u Cool Credit půjčovat opakovaně, se Vám při další půjčce limit navýší na 10 000 Kč, při čtvrté půjčce už si budete moct vypůjčit až 12 500 Kč a od šesté půjčky je maximum 15 000 Kč. U půjčky se nemusíte obávat žádných skrytých poplatků, všechno je transparentní a předem se dozvíte konečnou částku, kterou budete splácet.

Půjčit si může každý, kdo má minimální věk 18 let, české občanství nebo trvalý pobyt v ČR a je schopný řádně splácet. K půjčce nepotřebujete ručitele ani hmotnou zástavu. U této půjčky není nutné dokládat příjem, ale v rámci žádosti můžete být požádáni o informace ohledně vašich příjmů. Cool Credit u žadatele o půjčku kontroluje registr dlužníků, půjčit si nemůžete ani se záznamem v rejstříku trestů nebo pokud jste zrovna v exekuci.

Základní informace o Cool Credit půjčce:

  • nebankovní bezúčelový úvěr
  • rychlé vyřízení
  • od 1 000 Kč do 15 000 Kč
  • doba splatnosti od 1 do 30 dní
  • bez poplatku za poskytnutí

Co k Cool Credit půjčce potřebujete:

  • plnoletost
  • bankovní účet
  • schopnost splácet
  • 2 doklady totožnosti

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku Cool Credit můžete celou vyřídit online. Nejprve musíte na stránkách společnosti vyplnit registrační formulář kam napíšete jméno, příjmení a rodné číslo, poté musíte zadat číslo občanského průkazu a datum jeho platnosti. Následně je nutné vyplnit kontaktní údaje jako je telefon a email, trvalé bydliště a případně korespondenční adresu. Nakonec už jen vypíšete číslo svého bankovního účtu, pár informací ohledně Vašeho rodinného stavu a zdroj a výši příjmů.

Po odeslání tohoto formuláře je nutné ověřit Váš bankovní účet převedením symbolické 1 Kč na účet společnosti (detaily ohledně tohoto kroku obdržíte emailem). Pak už jen stačí vyčkat na vyhodnocení Vaší žádosti. V případě, že bude Vaše žádost schválena, budou peníze na Váš účet odeslány do 10 minut.

K vyřízení žádosti potřebujete pouze občanský průkaz, jiné doklady nejsou potřeba. Cool Credit má účty vedené u všech velkých bankovních institucí v ČR, proto ve většině případů dostanete peníze na účet ihned po schválení žádosti (je nutné zažádat v pracovní den). Pokud náhodou máte bankovní účet u jiné společnosti, tak dostanete peníze do následujícího pracovního dne.

O půjčku můžete také zažádat na našich internetových stránkách prostřednictvím jednoduchého formuláře výše. Stačí zadat pouze pár základních údajů a Vaše žádost bude obratem odeslána pracovníkům zákaznické linky, kteří Vás pak sami kontaktují a doladí s Vámi potřebné detaily.

Celkové hodnocení Cool Credit půjčky

Cool Credit půjčka je ryze česká bezúčelová půjčka šitá na míru tuzemským zákazníkům. Půjčka se hodí v případě, že Vám před výplatou chybí menší částka na poplacení nezbytných výdajů s tím, že ji pak jednoduše splatíte ve chvíli, kdy na účtě budete mít dostatek prostředků. Půjčka má poměrně vysoký úrok, proto je lepší si opravdu promyslet, jestli je skutečně nezbytná. Cool Credit si žadatele celkem pečlivě prověřuje, protože se drží zásad zodpovědného půjčování a nechce, aby se její zákazníci zbytečně chytili do dluhové pasti. Proto má poměrně malou schvalovatelnost žádostí. Na druhou stranu si můžete být jistí profesionálním a férovým přístupem, transparentními podmínkami a rychlým vyřízením žádosti. Cool Credit nabízí i možnost odložení splátek, respektive prodloužení doby splatnosti. Půjčku můžete splatit i předčasně, bez jakýkoliv poplatků či sankcí. Půjčka je vhodná i pro studenty, rodiče na mateřské dovolené nebo i seniory, protože není třeba doložit příjem.

Proč právě půjčka Cool Credit:

můžete získat až 15 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 15 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Věděli jste, že kvůli půjčce dnes nemusíte vůbec vyjít z domu? ...více

15.6.2017

Jediným způsobem, jak si být jistý, že jste si vybrali vhodnou půjčku, je provést si srovnání půjček online díky nástroji zvanému kalkulačka půjček online. ...více

27.7.2017

Uvažujete, co vlastně obnáší spolupráce s půjčkovým poradcem? Napoví náš článek! ...více

27.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Cetelem půjčka
Výše půjčky:20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:AAAkapital půjčka
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Via SMS
Výše půjčky:100 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:JKL půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 dní
Název půjčky:Green půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Finemoney půjčka
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 180 měs.
Název půjčky:Creditsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Expobank půjčka
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Mobil půjčka
Výše půjčky:2 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 - 21 dní
Název půjčky:MK Credit
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:48 měs.
ebook