Půjčka Credit Alliance

creditaliance

Výše půjčky: 100 000 - 1 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 120 měs.

Nebankovní půjčka Credit Alliance nabízí až 1 000 000 Kč, s dlouhou dobou splatnosti a relativně nízkou úrokovou sazbou.

Výše půjčky100 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost12 - 120 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 10.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Společnost Credit Alliance, SE je velký mezinárodní poskytovatel zajištěných nebankovních úvěrů určených pro podnikatele, která na tuzemském trhu působí od roku 2011. Firma se zaměřuje především na začínající podnikatele a řemeslníky nebo jiné živnostníky, kteří potřebují půjčku na rozjetí svého podniku. Využít ji mohou ale i zkušení a zavedení podnikatelé, kteří chtějí svou firmu dále rozšířit. Credit Alliance má za cíl podpořit rozvoj podnikání ve všech možných oborech.

V nabídce naleznete celé portfolio výhodných produktů, které jsou díky poměrně nízkým sazbám a jednoduchému systému velmi dostupné pro všechny zájemce. Vyřízení žádosti je rychlé a bez zbytečných byrokratických postupů. U Credit Alliance si můžete půjčit třeba v případě, že Vás bankovní instituce nepovažují za perspektivního kandidáta na podnikatelský úvěr – tato společnost Vás ráda podpoří, když máte dobrý nápad a chcete ho realizovat.

Půjčit si můžete od 100 000 Kč do 10 000 000 Kč s dobou splatnosti až 10 let. Na výběr máte ze 4 úvěrů, Credit Start, Credit Variant, Credit Komfort jsou převážně pro začínající podnikatele, Credit Up je půjčka na další rozvoj podniku. U každého tohoto úvěru máte jistotu garantovaného úroku (začíná na 6,9 % p.a., maximálně do 11,9 % ), neměnnou výši splátky a neplatíte žádné poplatky za sjednání úvěru či za vedení účtu. Schválení žádosti navíc netrvá déle než 24 h a u Credit Start, Credit Variant a Credit Komfort nemusíte předkládat daňové přiznání. K půjčce nepotřebujete ručitele, musíte se ale zaručit vhodnou nemovitostí.

K žádosti o půjčku musíte mít věk nad 18 let, trvalé bydliště na území ČR, vlastní bankovní účet a hotový podnikatelský plán. Dále je potřeba mít pravidelný měsíční příjem, který je třeba doložit a doklady od nemovitosti. Firma u žadatelů nahlíží do registru dlužníků, aby si ověřila jejich bonitu. O půjčku lze zažádat po telefonu a vyřízení žádosti netrvá dlouho.

Základní informace o Credit Alliance půjčce:

  • nebankovní podnikatelský úvěr
  • od 100 000 Kč do 10 000 000 Kč
  • doba splatnosti až 120 měsíců
  • bez ručitele
  • kontroluje registr

Co k vyřízení Credit Alliance půjčky potřebujete:

  • vhodnou nemovitost
  • věk nad 18 let
  • doložit příjem
  • podnikatelský plán

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku můžete podat telefonicky na zákaznické lince. Na výběr máte 4 podnikatelské úvěry, které se od sebe odlišují výškou úroku, způsobem vyplácení či výší maximální částky, kterou si lze půjčit.

Credit Start je půjčka s neměnnou výší splátky, takže po celou dobu čerpání platíte pořád stejně. Půjčit si můžete od 100 000 Kč do 10 000 000 na dobu až 10 let, s garantovaným úrokem od 6,9 % do 9,9 % p.a. a za půjčku neplatíte žádné poplatky předem nebo za vedení účtu.

Credit Variant nabízí možnost postupného čerpání hotovosti s garantovaným úrokem 9,9 % ročně. Půjčit si můžete 100 000 Kč do 3 000 000 Kč.

Credit Komfort půjčka se hodí především na vyplacení starších podnikatelských závazků. K této půjčce se váže mírně vyšší úrok, a to 11,9 % p.a., ale stejně jako ostatní půjčky je bez zbytečných poplatků. Půjčit si lze od 100 000 Kč do 3 000 000 Kč.

Credit Up je úvěr pro zkušené podnikatele, kteří mají zájem svou živnost rozšířit. Půjčit si mohou od 100 000 Kč do 10 000 000 Kč s tím, že úvěr mohou získat i bez zajištění. Úrok se pohybuje od 8,9 % do 11,9 % ročně.

O půjčku můžete také zažádat prostřednictvím našeho online formuláře výše, kam stačí doplnit pár kontaktních údajů a pracovníci call centra Vás pak sami kontaktují a dohodnou se s Vámi na dalším postupu.

Celkové hodnocení Credit Alliance půjčky

Velmi dostupný podnikatelský úvěr, který využijí nejen začínající podnikatelé, ale i zkušení matadoři ve svém oboru. Využít ho můžete nejen na rozjezd podnikání, ale i na vyplacení starších závazků. Zavedení podnikatelé navíc mají šanci získat úvěr i bez toho, aniž by se museli zaručit nemovitostí. K půjčce nepotřebujete ručitele a váže se k ní minimum administrativních úkonů, protože Credit Alliance chce u svých produktů zajistit co největší dostupnost. Společnost u svých žadatelů důkladně  ověřuje jejich bonitu a schopnost splácet, proto je nutné doložit příjem a zaručit se nemovitostí. Dále také kontroluje registr dlužníků. O půjčku nelze zažádat, pokud jste v exekuci. K žádosti o půjčku Vám postačí občanský průkaz, doklad o trvalém příjmu a doklady od nemovitosti, kterou chcete ručit. Výhodou u této půjčky je garantovaný úrok a neměnná výše splátek.

Proč právě půjčka Credit Alliance:

můžete získat až 1 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 1 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Dříve byly u spousty poskytovatelů nebankovních půjček úvěry nebezpečné, ovšem zavedení nového zákona to změnilo a proto se již nebankovních půjček nemusíte bát! ...více

17.7.2017

Půjčka je závazek! Co všechno musíte vědět před žádostí o půjčku, abyste se vyhnuli problémům a získali výhodné podmínky? Poradíme v našem článku! ...více

8.6.2017

Zajímá Vás, jak vyřešit půjčku online a snadno? Kde získat rychlou půjčku bez úroků nebo kde získat půjčku bez registru? Poradíme Vám v našem dnešním článků. ...více

21.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Kamali
Výše půjčky:1 000 - 249 997 Kč
Splatnost:30 dní - 96 měs.
Název půjčky:Bezva půjčka
Výše půjčky:15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:CZ Mini Credit
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Zaplo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Bubbli půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Grand půjčky
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:30 dní - 360 měs.
Název půjčky:Creditsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Fio banka
Výše půjčky:3 000 000 - 300 000 000 Kč
Splatnost:12 - 93 měs.
Název půjčky:ZUNO půjčka online
Výše půjčky:15 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Půjčka plus
Výše půjčky:500 - 250 000 Kč
Splatnost:1 dní - 84 měs.
ebook