Půjčka Credit Alliance

Výše půjčky: 100 000 - 1 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 120 měs.

Nebankovní půjčka Credit Alliance nabízí až 1 000 000 Kč, s dlouhou dobou splatnosti a relativně nízkou úrokovou sazbou.

Výše půjčky100 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost12 - 120 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

Společnost Credit Alliance, SE je velký mezinárodní poskytovatel zajištěných nebankovních úvěrů určených pro podnikatele, která na tuzemském trhu působí od roku 2011. Firma se zaměřuje především na začínající podnikatele a řemeslníky nebo jiné živnostníky, kteří potřebují půjčku na rozjetí svého podniku. Využít ji mohou ale i zkušení a zavedení podnikatelé, kteří chtějí svou firmu dále rozšířit. Credit Alliance má za cíl podpořit rozvoj podnikání ve všech možných oborech.

V nabídce naleznete celé portfolio výhodných produktů, které jsou díky poměrně nízkým sazbám a jednoduchému systému velmi dostupné pro všechny zájemce. Vyřízení žádosti je rychlé a bez zbytečných byrokratických postupů. U Credit Alliance si můžete půjčit třeba v případě, že Vás bankovní instituce nepovažují za perspektivního kandidáta na podnikatelský úvěr – tato společnost Vás ráda podpoří, když máte dobrý nápad a chcete ho realizovat.

Půjčit si můžete od 100 000 Kč do 10 000 000 Kč s dobou splatnosti až 10 let. Na výběr máte ze 4 úvěrů, Credit Start, Credit Variant, Credit Komfort jsou převážně pro začínající podnikatele, Credit Up je půjčka na další rozvoj podniku. U každého tohoto úvěru máte jistotu garantovaného úroku (začíná na 6,9 % p.a., maximálně do 11,9 % ), neměnnou výši splátky a neplatíte žádné poplatky za sjednání úvěru či za vedení účtu. Schválení žádosti navíc netrvá déle než 24 h a u Credit Start, Credit Variant a Credit Komfort nemusíte předkládat daňové přiznání. K půjčce nepotřebujete ručitele, musíte se ale zaručit vhodnou nemovitostí.

K žádosti o půjčku musíte mít věk nad 18 let, trvalé bydliště na území ČR, vlastní bankovní účet a hotový podnikatelský plán. Dále je potřeba mít pravidelný měsíční příjem, který je třeba doložit a doklady od nemovitosti. Firma u žadatelů nahlíží do registru dlužníků, aby si ověřila jejich bonitu. O půjčku lze zažádat po telefonu a vyřízení žádosti netrvá dlouho.

Základní informace o Credit Alliance půjčce:

  • nebankovní podnikatelský úvěr
  • od 100 000 Kč do 10 000 000 Kč
  • doba splatnosti až 120 měsíců
  • bez ručitele
  • kontroluje registr

Co k vyřízení Credit Alliance půjčky potřebujete:

  • vhodnou nemovitost
  • věk nad 18 let
  • doložit příjem
  • podnikatelský plán

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku můžete podat telefonicky na zákaznické lince. Na výběr máte 4 podnikatelské úvěry, které se od sebe odlišují výškou úroku, způsobem vyplácení či výší maximální částky, kterou si lze půjčit.

Credit Start je půjčka s neměnnou výší splátky, takže po celou dobu čerpání platíte pořád stejně. Půjčit si můžete od 100 000 Kč do 10 000 000 na dobu až 10 let, s garantovaným úrokem od 6,9 % do 9,9 % p.a. a za půjčku neplatíte žádné poplatky předem nebo za vedení účtu.

Credit Variant nabízí možnost postupného čerpání hotovosti s garantovaným úrokem 9,9 % ročně. Půjčit si můžete 100 000 Kč do 3 000 000 Kč.

Credit Komfort půjčka se hodí především na vyplacení starších podnikatelských závazků. K této půjčce se váže mírně vyšší úrok, a to 11,9 % p.a., ale stejně jako ostatní půjčky je bez zbytečných poplatků. Půjčit si lze od 100 000 Kč do 3 000 000 Kč.

Credit Up je úvěr pro zkušené podnikatele, kteří mají zájem svou živnost rozšířit. Půjčit si mohou od 100 000 Kč do 10 000 000 Kč s tím, že úvěr mohou získat i bez zajištění. Úrok se pohybuje od 8,9 % do 11,9 % ročně.

O půjčku můžete také zažádat prostřednictvím našeho online formuláře výše, kam stačí doplnit pár kontaktních údajů a pracovníci call centra Vás pak sami kontaktují a dohodnou se s Vámi na dalším postupu.

Celkové hodnocení Credit Alliance půjčky

Velmi dostupný podnikatelský úvěr, který využijí nejen začínající podnikatelé, ale i zkušení matadoři ve svém oboru. Využít ho můžete nejen na rozjezd podnikání, ale i na vyplacení starších závazků. Zavedení podnikatelé navíc mají šanci získat úvěr i bez toho, aniž by se museli zaručit nemovitostí. K půjčce nepotřebujete ručitele a váže se k ní minimum administrativních úkonů, protože Credit Alliance chce u svých produktů zajistit co největší dostupnost. Společnost u svých žadatelů důkladně  ověřuje jejich bonitu a schopnost splácet, proto je nutné doložit příjem a zaručit se nemovitostí. Dále také kontroluje registr dlužníků. O půjčku nelze zažádat, pokud jste v exekuci. K žádosti o půjčku Vám postačí občanský průkaz, doklad o trvalém příjmu a doklady od nemovitosti, kterou chcete ručit. Výhodou u této půjčky je garantovaný úrok a neměnná výše splátek.

Proč právě půjčka Credit Alliance:

můžete získat až 1 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 1 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

Jistě si při srovnání půjček chcete být jistí, že jste nikomu nenaletěli a vybrali jste si výhodnou půjčku s těmi nejlepšími podmínkami a od důvěryhodného a bezpečného poskytovatele půjček. ...více

11.7.2017

V čem mají nebankovní půjčky oproti těm bankovním výhody a v čem zase nevýhody? ...více

10.5.2017

Bankovní půjčka - je dobrý nápad? ...více

26.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:CreditKasa
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Smart půjčka
Výše půjčky:5 000 - 70 000 Kč
Splatnost:13 - 16 měs.
Název půjčky:CZ Mini Credit
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Mobil půjčka
Výše půjčky:2 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 - 21 dní
Název půjčky:Švýcarská půjčka
Výše půjčky:3 000 - 7 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:Fajn půjčka
Výše půjčky:4 000 - 50 000 Kč
Splatnost:43 - 58 týdnů
Název půjčky:Půjčka na cokoliv ČSOB
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Via SMS
Výše půjčky:100 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:HFS půjčka
Výše půjčky:10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost:52 týdnů - 96 měs.
Název půjčky:Tesco půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:36 - 84 měs.