Půjčka Credit Alliance

Výše půjčky: 100 000 - 1 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 120 měs.

Nebankovní půjčka Credit Alliance nabízí až 1 000 000 Kč, s dlouhou dobou splatnosti a relativně nízkou úrokovou sazbou.

Výše půjčky100 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost12 - 120 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

Společnost Credit Alliance, SE je velký mezinárodní poskytovatel zajištěných nebankovních úvěrů určených pro podnikatele, která na tuzemském trhu působí od roku 2011. Firma se zaměřuje především na začínající podnikatele a řemeslníky nebo jiné živnostníky, kteří potřebují půjčku na rozjetí svého podniku. Využít ji mohou ale i zkušení a zavedení podnikatelé, kteří chtějí svou firmu dále rozšířit. Credit Alliance má za cíl podpořit rozvoj podnikání ve všech možných oborech.

V nabídce naleznete celé portfolio výhodných produktů, které jsou díky poměrně nízkým sazbám a jednoduchému systému velmi dostupné pro všechny zájemce. Vyřízení žádosti je rychlé a bez zbytečných byrokratických postupů. U Credit Alliance si můžete půjčit třeba v případě, že Vás bankovní instituce nepovažují za perspektivního kandidáta na podnikatelský úvěr – tato společnost Vás ráda podpoří, když máte dobrý nápad a chcete ho realizovat.

Půjčit si můžete od 100 000 Kč do 10 000 000 Kč s dobou splatnosti až 10 let. Na výběr máte ze 4 úvěrů, Credit Start, Credit Variant, Credit Komfort jsou převážně pro začínající podnikatele, Credit Up je půjčka na další rozvoj podniku. U každého tohoto úvěru máte jistotu garantovaného úroku (začíná na 6,9 % p.a., maximálně do 11,9 % ), neměnnou výši splátky a neplatíte žádné poplatky za sjednání úvěru či za vedení účtu. Schválení žádosti navíc netrvá déle než 24 h a u Credit Start, Credit Variant a Credit Komfort nemusíte předkládat daňové přiznání. K půjčce nepotřebujete ručitele, musíte se ale zaručit vhodnou nemovitostí.

K žádosti o půjčku musíte mít věk nad 18 let, trvalé bydliště na území ČR, vlastní bankovní účet a hotový podnikatelský plán. Dále je potřeba mít pravidelný měsíční příjem, který je třeba doložit a doklady od nemovitosti. Firma u žadatelů nahlíží do registru dlužníků, aby si ověřila jejich bonitu. O půjčku lze zažádat po telefonu a vyřízení žádosti netrvá dlouho.

Základní informace o Credit Alliance půjčce:

  • nebankovní podnikatelský úvěr
  • od 100 000 Kč do 10 000 000 Kč
  • doba splatnosti až 120 měsíců
  • bez ručitele
  • kontroluje registr

Co k vyřízení Credit Alliance půjčky potřebujete:

  • vhodnou nemovitost
  • věk nad 18 let
  • doložit příjem
  • podnikatelský plán

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku můžete podat telefonicky na zákaznické lince. Na výběr máte 4 podnikatelské úvěry, které se od sebe odlišují výškou úroku, způsobem vyplácení či výší maximální částky, kterou si lze půjčit.

Credit Start je půjčka s neměnnou výší splátky, takže po celou dobu čerpání platíte pořád stejně. Půjčit si můžete od 100 000 Kč do 10 000 000 na dobu až 10 let, s garantovaným úrokem od 6,9 % do 9,9 % p.a. a za půjčku neplatíte žádné poplatky předem nebo za vedení účtu.

Credit Variant nabízí možnost postupného čerpání hotovosti s garantovaným úrokem 9,9 % ročně. Půjčit si můžete 100 000 Kč do 3 000 000 Kč.

Credit Komfort půjčka se hodí především na vyplacení starších podnikatelských závazků. K této půjčce se váže mírně vyšší úrok, a to 11,9 % p.a., ale stejně jako ostatní půjčky je bez zbytečných poplatků. Půjčit si lze od 100 000 Kč do 3 000 000 Kč.

Credit Up je úvěr pro zkušené podnikatele, kteří mají zájem svou živnost rozšířit. Půjčit si mohou od 100 000 Kč do 10 000 000 Kč s tím, že úvěr mohou získat i bez zajištění. Úrok se pohybuje od 8,9 % do 11,9 % ročně.

O půjčku můžete také zažádat prostřednictvím našeho online formuláře výše, kam stačí doplnit pár kontaktních údajů a pracovníci call centra Vás pak sami kontaktují a dohodnou se s Vámi na dalším postupu.

Celkové hodnocení Credit Alliance půjčky

Velmi dostupný podnikatelský úvěr, který využijí nejen začínající podnikatelé, ale i zkušení matadoři ve svém oboru. Využít ho můžete nejen na rozjezd podnikání, ale i na vyplacení starších závazků. Zavedení podnikatelé navíc mají šanci získat úvěr i bez toho, aniž by se museli zaručit nemovitostí. K půjčce nepotřebujete ručitele a váže se k ní minimum administrativních úkonů, protože Credit Alliance chce u svých produktů zajistit co největší dostupnost. Společnost u svých žadatelů důkladně  ověřuje jejich bonitu a schopnost splácet, proto je nutné doložit příjem a zaručit se nemovitostí. Dále také kontroluje registr dlužníků. O půjčku nelze zažádat, pokud jste v exekuci. K žádosti o půjčku Vám postačí občanský průkaz, doklad o trvalém příjmu a doklady od nemovitosti, kterou chcete ručit. Výhodou u této půjčky je garantovaný úrok a neměnná výše splátek.

Proč právě půjčka Credit Alliance:

můžete získat až 1 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 1 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Máte ve svém zaměstnání pocit jistoty? Výpověď z práce je bohužel situace, kterou každý den řeší tisíce Čechů, což dokazuje, že se to může stát i Vám! ...více

6.7.2017

Co přesně jsou bankovní půjčky, pro koho jsou vhodné a na co se u nich zaměřit, pokud o nějakou máte zájem? ...více

4.5.2017

Bohužel Češi většinou zapomínají na srovnání půjček, nevyužívají kalkulačky půjček a přicházejí tak zbytečně o své peníze. A to je škoda! ...více

30.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Kouzelná půjčka
Výše půjčky:
Splatnost:
Název půjčky:Credit Alliance
Výše půjčky:100 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Benefi půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Door Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:45 - 60 týdnů
Název půjčky:Ovečka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Česká spořitelna
Výše půjčky:20 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:120 měs.
Název půjčky:Via SMS
Výše půjčky:100 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Cofidis partnerská půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Komerční Banka
Výše půjčky:30 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Raiffeisen Bank
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.