Půjčka Credit Alliance

creditaliance

Výše půjčky: 100 000 - 1 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 120 měs.

Nebankovní půjčka Credit Alliance nabízí až 1 000 000 Kč, s dlouhou dobou splatnosti a relativně nízkou úrokovou sazbou.

Výše půjčky100 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost12 - 120 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 23.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Společnost Credit Alliance, SE je velký mezinárodní poskytovatel zajištěných nebankovních úvěrů určených pro podnikatele, která na tuzemském trhu působí od roku 2011. Firma se zaměřuje především na začínající podnikatele a řemeslníky nebo jiné živnostníky, kteří potřebují půjčku na rozjetí svého podniku. Využít ji mohou ale i zkušení a zavedení podnikatelé, kteří chtějí svou firmu dále rozšířit. Credit Alliance má za cíl podpořit rozvoj podnikání ve všech možných oborech.

V nabídce naleznete celé portfolio výhodných produktů, které jsou díky poměrně nízkým sazbám a jednoduchému systému velmi dostupné pro všechny zájemce. Vyřízení žádosti je rychlé a bez zbytečných byrokratických postupů. U Credit Alliance si můžete půjčit třeba v případě, že Vás bankovní instituce nepovažují za perspektivního kandidáta na podnikatelský úvěr – tato společnost Vás ráda podpoří, když máte dobrý nápad a chcete ho realizovat.

Půjčit si můžete od 100 000 Kč do 10 000 000 Kč s dobou splatnosti až 10 let. Na výběr máte ze 4 úvěrů, Credit Start, Credit Variant, Credit Komfort jsou převážně pro začínající podnikatele, Credit Up je půjčka na další rozvoj podniku. U každého tohoto úvěru máte jistotu garantovaného úroku (začíná na 6,9 % p.a., maximálně do 11,9 % ), neměnnou výši splátky a neplatíte žádné poplatky za sjednání úvěru či za vedení účtu. Schválení žádosti navíc netrvá déle než 24 h a u Credit Start, Credit Variant a Credit Komfort nemusíte předkládat daňové přiznání. K půjčce nepotřebujete ručitele, musíte se ale zaručit vhodnou nemovitostí.

K žádosti o půjčku musíte mít věk nad 18 let, trvalé bydliště na území ČR, vlastní bankovní účet a hotový podnikatelský plán. Dále je potřeba mít pravidelný měsíční příjem, který je třeba doložit a doklady od nemovitosti. Firma u žadatelů nahlíží do registru dlužníků, aby si ověřila jejich bonitu. O půjčku lze zažádat po telefonu a vyřízení žádosti netrvá dlouho.

Základní informace o Credit Alliance půjčce:

  • nebankovní podnikatelský úvěr
  • od 100 000 Kč do 10 000 000 Kč
  • doba splatnosti až 120 měsíců
  • bez ručitele
  • kontroluje registr

Co k vyřízení Credit Alliance půjčky potřebujete:

  • vhodnou nemovitost
  • věk nad 18 let
  • doložit příjem
  • podnikatelský plán

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku můžete podat telefonicky na zákaznické lince. Na výběr máte 4 podnikatelské úvěry, které se od sebe odlišují výškou úroku, způsobem vyplácení či výší maximální částky, kterou si lze půjčit.

Credit Start je půjčka s neměnnou výší splátky, takže po celou dobu čerpání platíte pořád stejně. Půjčit si můžete od 100 000 Kč do 10 000 000 na dobu až 10 let, s garantovaným úrokem od 6,9 % do 9,9 % p.a. a za půjčku neplatíte žádné poplatky předem nebo za vedení účtu.

Credit Variant nabízí možnost postupného čerpání hotovosti s garantovaným úrokem 9,9 % ročně. Půjčit si můžete 100 000 Kč do 3 000 000 Kč.

Credit Komfort půjčka se hodí především na vyplacení starších podnikatelských závazků. K této půjčce se váže mírně vyšší úrok, a to 11,9 % p.a., ale stejně jako ostatní půjčky je bez zbytečných poplatků. Půjčit si lze od 100 000 Kč do 3 000 000 Kč.

Credit Up je úvěr pro zkušené podnikatele, kteří mají zájem svou živnost rozšířit. Půjčit si mohou od 100 000 Kč do 10 000 000 Kč s tím, že úvěr mohou získat i bez zajištění. Úrok se pohybuje od 8,9 % do 11,9 % ročně.

O půjčku můžete také zažádat prostřednictvím našeho online formuláře výše, kam stačí doplnit pár kontaktních údajů a pracovníci call centra Vás pak sami kontaktují a dohodnou se s Vámi na dalším postupu.

Celkové hodnocení Credit Alliance půjčky

Velmi dostupný podnikatelský úvěr, který využijí nejen začínající podnikatelé, ale i zkušení matadoři ve svém oboru. Využít ho můžete nejen na rozjezd podnikání, ale i na vyplacení starších závazků. Zavedení podnikatelé navíc mají šanci získat úvěr i bez toho, aniž by se museli zaručit nemovitostí. K půjčce nepotřebujete ručitele a váže se k ní minimum administrativních úkonů, protože Credit Alliance chce u svých produktů zajistit co největší dostupnost. Společnost u svých žadatelů důkladně  ověřuje jejich bonitu a schopnost splácet, proto je nutné doložit příjem a zaručit se nemovitostí. Dále také kontroluje registr dlužníků. O půjčku nelze zažádat, pokud jste v exekuci. K žádosti o půjčku Vám postačí občanský průkaz, doklad o trvalém příjmu a doklady od nemovitosti, kterou chcete ručit. Výhodou u této půjčky je garantovaný úrok a neměnná výše splátek.

Proč právě půjčka Credit Alliance:

můžete získat až 1 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 1 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Slyšeli jste někdy o půjčce bez úroků, která je dostupná pro všechny a je zcela zdarma? Není to mýtus, naopak, první půjčka zdarma existuje a poradíme Vám, jak na ni! ...více

22.8.2017

Je jasné, že pokud si půjčujete, nechcete přijít o své peníze a potřebujete, abyste Vy i Vaše finance byly v bezpečí. V našem článku Vám napovíme, jak to udělat, abyste při půjčce byli v bezpečí. ...více

25.7.2017

Máte účet u České spořitelny a hledáte výhodný spotřebitelský úvěr? Pak máte opravdu štěstí, protože půjčka od České spořitelny je skvělá a výhodná půjčka na cokoliv a s luxusními benefity navíc! ...více

25.4.2018

Podobné půjčky

Název půjčky:Tesco půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:36 - 84 měs.
Název půjčky:Ferratum půjčka
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:7 - 45 dní
Název půjčky:HOT půjčka
Výše půjčky:10 000 - 500 000 Kč
Splatnost:24 - 84 měs.
Název půjčky:Bezva půjčka
Výše půjčky:15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:BB půjčka
Výše půjčky:1 000 - 45 000 Kč
Splatnost:7 dní - 3 měs.
Název půjčky:SOS credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Bubbli půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Cool Credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Door Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:45 - 60 týdnů
Název půjčky:Omega půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
ebook