Půjčka CreditKasa

creditkasa

Výše půjčky: 1 000 - 20 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Rychlá nebankovní půjčka CreditKasa s výplatou na bankovní účet a možností půjčit si až 20 000 Kč s dobou splatnosti až 30 dní, ale relativně vysokou úrokovou sazbou.

Výše půjčky1 000 - 20 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 28.11.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Credit Kasa s.r.o. je prověřená společnost, která se zaměřuje na poskytování nebankovních půjček. Fyzické sídlo společnosti je na pražských Vinohradech, ale půjčku je možné sjednat pouze přes internet. Společnost se snaží vyjít zákazníkům maximálně vstříc, proto lze půjčku vyřídit kompletně z pohodlí domova, a to velice rychle. Webové stránky jsou srozumitelné a žádost o půjčku je jednoduchá a intuitivní. Pro zákazníky je navíc vyhrazena telefonní linka a emailová adresa, kam lze posílat dotazy.

Společnost Credit Kasa se jako většina nebankovních institucí drží zásad odpovědného půjčování a zárověň se snaží o maximální dostupnost svých produktů. Veškeré podmínky a poplatky spojené s půjčkou jsou transparentní, od firmy můžete očekávat férové jednání a přístup. Credit Kasa taktéž vysoce dbá na ochranu osobních údajů, proto se nemusíte obávat, že údaje, které vyplníte v rámci žádosti o půjčku, budou zneužity.

Nebankovní půjčka CreditKasa se hodí pro každého, kdo si potřebuje rychle půjčit částku od 1 000 Kč po 20 000 Kč s krátkou dobou splatnosti od 1 do 30 dní. Půjčka se dá využít třeba když Vám před výplatou schází pár korun na nečekané výdaje. K půjčce potřebujete pouze minimální věk 18 let a občanský průkaz nebo cestovní pas, žádné jiné doklady nejsou potřeba. Půjčka je bez ručitele a můžete o ni zažádat i se záznamem v rejstříku trestů. K žádosti o půjčku není třeba dokládat příjem.

Žádosti o půjčku bývají vyřízeny obratem, nicméně po schválení žádosti je nutné ještě ověřit Váš bankovní účet, což může celý proces trochu prodloužit. Ověření účtu probíhá převedením symbolického registračního poplatku na účet společnosti Credit Kasa. Pokud bude Vaše žádost o půjčku schválena, peníze Vám budou obratem převedeny na účet s tím, že rychlost převodu se odvíjí od toho, u jaké banky máte vedený účet (Credit Kasa má účty vedené u České spořitelny, Equa Bank, Fio banky, UniCredit Bank a Komereční banky).

Základní informace o CreditKasa půjčce:

  • nebankovní rychlý úvěr
  • výše půjčky od 1 000 Kč do 20 000 Kč
  • krátká doba splatnosti od 1 do 30 dní
  • bez doložení příjmu
  • bez ručitele
  • kontroluje registr
  • úrok od 2 %

Co k CreditKasa půjčce potřebujete:

  • minimální věk 18 let
  • české občanství
  • vlastní bankovní účet

Žádost o půjčku

O půjčku CreditKasa lze zažádat výhradně prostředníctvím internetové žádosti. Na stránkách společnosti si na přehledné úvěrové kalkulačce nastavíte výši půjčky od 1 000 Kč do 20 000 Kč, zvolíte si dobu splatnosti v rozmezí 1 – 30 dní a rovnou se Vám přehledně zobrazí kolik za půjčku ve finále zaplatíte. Poté se Vám otevře formulář, kam vyplníte základní údaje jako jméno, příjmení, telefon (nutno mobilní) a formulář odešlete. Do několika minut dostanete SMS s ověřovacím kódem, který je nutné zadat do políčka, abyste mohli pokračovat dál.

Dále budete vyplňovat osobní údaje a nakonec je třeba nahrát naskenovanou kopii občanského průkazu nebo cestovního pasu. V posledním kroku je nutné ověřit Váš bankovní účet, bez toho nemůže být Vaše žádost o půjčku vyhodnocena. Jedná se o převedení symbolické 1 Kč na některý z účtů společnosti Credit Kasa.

K žádosti o půjčku potřebujete pouze občanský průkaz nebo cestovní pas, jiné dokumenty není třeba předkládat. Credit Kasa požaduje po svých žadatelích bezdlužnost, proto si o půjčku nelze zažádat když jste v exekuci. Credit Kasa při posuzování žádostí nahlíží do registru dlužníků. Negativní platební historie nemusí vést k zamítnutí žádosti v případě, že máte dluh již uhrazený.

O půjčku můžete také lehce zažádat na našich webových stránkách, a to pomocí online formuláře výše. Stačí vyplnit pár základních údajů a Vaše žádost bude odeslána přímo k pracovníkům zákaznického servisu, kteří Vás následně sami kontaktují a doladí s Vámi veškeré detaily.

Celkové hodnocení CreditKasa půjčky

CreditKasa je poměrně drahá nebankovní půjčka. Využít ji můžete na cokoliv, ale je rozhodně lepší si půjčku předem dobře rozmyslet a půjčit si jen v těch nejnutnějších případech. Vhodná je v případě, že si jste jistí svou schopností půjčku splatit, například pokud Vám pár dní před výplatou chybí menší částka na poplacení nečekaných výdajů třeba za opravu pračky s tím, že půjčku v klidu splatíte v den, kdy dostanete výplatu na účet. Výhodou půjčky je rychlé vyřízení žádosti a poměrně vysoká dostupnost půjčky. Zažádat o půjčku může v podstatě každý, podmínkou je bezdlužnost, schopnost splácet a minimální věk 18 let. K půjčce není třeba dokládat příjem, což vyřízení žádosti výrazně urychluje. Na druhou stranu při první žádosti o půjčku je nutné zaplatit registrační poplatek kvůli ověření Vašeho bankovního účtu, a to může vyřízení žádosti zdržet. U půjčky je možnost si prodloužit dobu splatnosti, ale je nutné uhradit poplatek, jehož výši se dozvíte předem při sjednání smlouvy.

Proč právě půjčka CreditKasa:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Půjčka před výplatou patří mezi nejžádanější produkty v oblasti nebankovních půjček. Zjistěte o ní více! ...více

23.4.2017

Pokud už nějakou půjčku máte, ale nezdá se Vám výhodná, pak je jednoznačné řešení - pryč s ní! Zbavte se nevýhodné půjčky! ...více

3.7.2017

Dostanu půjčku? To je otázka, kterou si klade mnoho Čechů, ještě než zjistí, kolik jim banka půjčí. Poradíme, jak dostat odpověď na otázku "dostanu půjčku" a jak přesně zjistit, kolik Vám banka půjčí. ...více

14.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Nova Credit
Výše půjčky:5 000 - 30 000 Kč
Splatnost:3 - 12 měs.
Název půjčky:Finemoney půjčka
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 180 měs.
Název půjčky:Žlutý meloun
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:3 - 60 měs.
Název půjčky:Cofidis partnerská půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Cetelem půjčka
Výše půjčky:20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Everyday plus
Výše půjčky:100 - 35 000 Kč
Splatnost:61 dní - 12 měs.
Název půjčky:Perfect Money
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:5 - 42 dní
Název půjčky:Půjčka 365
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:JKL půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 dní
Název půjčky:Rychlá půjčka 24
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
ebook