Půjčka CreditKasa

creditkasa

Výše půjčky: 1 000 - 20 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Rychlá nebankovní půjčka CreditKasa s výplatou na bankovní účet a možností půjčit si až 20 000 Kč s dobou splatnosti až 30 dní, ale relativně vysokou úrokovou sazbou.

Výše půjčky1 000 - 20 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 07.02.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Credit Kasa s.r.o. je prověřená společnost, která se zaměřuje na poskytování nebankovních půjček. Fyzické sídlo společnosti je na pražských Vinohradech, ale půjčku je možné sjednat pouze přes internet. Společnost se snaží vyjít zákazníkům maximálně vstříc, proto lze půjčku vyřídit kompletně z pohodlí domova, a to velice rychle. Webové stránky jsou srozumitelné a žádost o půjčku je jednoduchá a intuitivní. Pro zákazníky je navíc vyhrazena telefonní linka a emailová adresa, kam lze posílat dotazy.

Společnost Credit Kasa se jako většina nebankovních institucí drží zásad odpovědného půjčování a zárověň se snaží o maximální dostupnost svých produktů. Veškeré podmínky a poplatky spojené s půjčkou jsou transparentní, od firmy můžete očekávat férové jednání a přístup. Credit Kasa taktéž vysoce dbá na ochranu osobních údajů, proto se nemusíte obávat, že údaje, které vyplníte v rámci žádosti o půjčku, budou zneužity.

Nebankovní půjčka CreditKasa se hodí pro každého, kdo si potřebuje rychle půjčit částku od 1 000 Kč po 20 000 Kč s krátkou dobou splatnosti od 1 do 30 dní. Půjčka se dá využít třeba když Vám před výplatou schází pár korun na nečekané výdaje. K půjčce potřebujete pouze minimální věk 18 let a občanský průkaz nebo cestovní pas, žádné jiné doklady nejsou potřeba. Půjčka je bez ručitele a můžete o ni zažádat i se záznamem v rejstříku trestů. K žádosti o půjčku není třeba dokládat příjem.

Žádosti o půjčku bývají vyřízeny obratem, nicméně po schválení žádosti je nutné ještě ověřit Váš bankovní účet, což může celý proces trochu prodloužit. Ověření účtu probíhá převedením symbolického registračního poplatku na účet společnosti Credit Kasa. Pokud bude Vaše žádost o půjčku schválena, peníze Vám budou obratem převedeny na účet s tím, že rychlost převodu se odvíjí od toho, u jaké banky máte vedený účet (Credit Kasa má účty vedené u České spořitelny, Equa Bank, Fio banky, UniCredit Bank a Komereční banky).

Základní informace o CreditKasa půjčce:

  • nebankovní rychlý úvěr
  • výše půjčky od 1 000 Kč do 20 000 Kč
  • krátká doba splatnosti od 1 do 30 dní
  • bez doložení příjmu
  • bez ručitele
  • kontroluje registr
  • úrok od 2 %

Co k CreditKasa půjčce potřebujete:

  • minimální věk 18 let
  • české občanství
  • vlastní bankovní účet

Žádost o půjčku

O půjčku CreditKasa lze zažádat výhradně prostředníctvím internetové žádosti. Na stránkách společnosti si na přehledné úvěrové kalkulačce nastavíte výši půjčky od 1 000 Kč do 20 000 Kč, zvolíte si dobu splatnosti v rozmezí 1 – 30 dní a rovnou se Vám přehledně zobrazí kolik za půjčku ve finále zaplatíte. Poté se Vám otevře formulář, kam vyplníte základní údaje jako jméno, příjmení, telefon (nutno mobilní) a formulář odešlete. Do několika minut dostanete SMS s ověřovacím kódem, který je nutné zadat do políčka, abyste mohli pokračovat dál.

Dále budete vyplňovat osobní údaje a nakonec je třeba nahrát naskenovanou kopii občanského průkazu nebo cestovního pasu. V posledním kroku je nutné ověřit Váš bankovní účet, bez toho nemůže být Vaše žádost o půjčku vyhodnocena. Jedná se o převedení symbolické 1 Kč na některý z účtů společnosti Credit Kasa.

K žádosti o půjčku potřebujete pouze občanský průkaz nebo cestovní pas, jiné dokumenty není třeba předkládat. Credit Kasa požaduje po svých žadatelích bezdlužnost, proto si o půjčku nelze zažádat když jste v exekuci. Credit Kasa při posuzování žádostí nahlíží do registru dlužníků. Negativní platební historie nemusí vést k zamítnutí žádosti v případě, že máte dluh již uhrazený.

O půjčku můžete také lehce zažádat na našich webových stránkách, a to pomocí online formuláře výše. Stačí vyplnit pár základních údajů a Vaše žádost bude odeslána přímo k pracovníkům zákaznického servisu, kteří Vás následně sami kontaktují a doladí s Vámi veškeré detaily.

Celkové hodnocení CreditKasa půjčky

CreditKasa je poměrně drahá nebankovní půjčka. Využít ji můžete na cokoliv, ale je rozhodně lepší si půjčku předem dobře rozmyslet a půjčit si jen v těch nejnutnějších případech. Vhodná je v případě, že si jste jistí svou schopností půjčku splatit, například pokud Vám pár dní před výplatou chybí menší částka na poplacení nečekaných výdajů třeba za opravu pračky s tím, že půjčku v klidu splatíte v den, kdy dostanete výplatu na účet. Výhodou půjčky je rychlé vyřízení žádosti a poměrně vysoká dostupnost půjčky. Zažádat o půjčku může v podstatě každý, podmínkou je bezdlužnost, schopnost splácet a minimální věk 18 let. K půjčce není třeba dokládat příjem, což vyřízení žádosti výrazně urychluje. Na druhou stranu při první žádosti o půjčku je nutné zaplatit registrační poplatek kvůli ověření Vašeho bankovního účtu, a to může vyřízení žádosti zdržet. U půjčky je možnost si prodloužit dobu splatnosti, ale je nutné uhradit poplatek, jehož výši se dozvíte předem při sjednání smlouvy.

Proč právě půjčka CreditKasa:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

K čemu je dobré pojištění splácení, a kdy Vám přijde vhod? ...více

18.5.2017

Rádi byste si bez dokládání příjmů půjčili peníze na cokoli, tedy takzvanou bezúčelovou půjčku? A ještě ideálně, aby byla půjčka bez úroků? Pak pro Vás známe řešení, které se dočtete v našem článku. ...více

2.8.2017

Myslíte, že když už máte půjčku, nemusíte šetřit? A nebo nešetříte, protože víte, že si v případě potřeby můžete vzít rychlou půjčku bez úroků? Náš článek Vás vyvede z omylu! ...více

24.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Půjčka plus
Výše půjčky:500 - 250 000 Kč
Splatnost:1 dní - 84 měs.
Název půjčky:Zlatá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:1 - 84 měs.
Název půjčky:HOT půjčka
Výše půjčky:10 000 - 500 000 Kč
Splatnost:24 - 84 měs.
Název půjčky:HFS půjčka
Výše půjčky:10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost:52 týdnů - 96 měs.
Název půjčky:Bezva půjčka
Výše půjčky:15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:Ber půjčku
Výše půjčky:1 000 - 35 000 Kč
Splatnost:1 dní - 12 měs.
Název půjčky:Fio banka
Výše půjčky:3 000 000 - 300 000 000 Kč
Splatnost:12 - 93 měs.
Název půjčky:Supermoney půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:13 - 30 dní
Název půjčky:CZ Mini Credit
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Everyday plus
Výše půjčky:100 - 35 000 Kč
Splatnost:61 dní - 12 měs.
ebook