Půjčka CreditKasa

creditkasa

Výše půjčky: 1 000 - 20 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Rychlá nebankovní půjčka CreditKasa s výplatou na bankovní účet a možností půjčit si až 20 000 Kč s dobou splatnosti až 30 dní, ale relativně vysokou úrokovou sazbou.

Výše půjčky1 000 - 20 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 10.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Credit Kasa s.r.o. je prověřená společnost, která se zaměřuje na poskytování nebankovních půjček. Fyzické sídlo společnosti je na pražských Vinohradech, ale půjčku je možné sjednat pouze přes internet. Společnost se snaží vyjít zákazníkům maximálně vstříc, proto lze půjčku vyřídit kompletně z pohodlí domova, a to velice rychle. Webové stránky jsou srozumitelné a žádost o půjčku je jednoduchá a intuitivní. Pro zákazníky je navíc vyhrazena telefonní linka a emailová adresa, kam lze posílat dotazy.

Společnost Credit Kasa se jako většina nebankovních institucí drží zásad odpovědného půjčování a zárověň se snaží o maximální dostupnost svých produktů. Veškeré podmínky a poplatky spojené s půjčkou jsou transparentní, od firmy můžete očekávat férové jednání a přístup. Credit Kasa taktéž vysoce dbá na ochranu osobních údajů, proto se nemusíte obávat, že údaje, které vyplníte v rámci žádosti o půjčku, budou zneužity.

Nebankovní půjčka CreditKasa se hodí pro každého, kdo si potřebuje rychle půjčit částku od 1 000 Kč po 20 000 Kč s krátkou dobou splatnosti od 1 do 30 dní. Půjčka se dá využít třeba když Vám před výplatou schází pár korun na nečekané výdaje. K půjčce potřebujete pouze minimální věk 18 let a občanský průkaz nebo cestovní pas, žádné jiné doklady nejsou potřeba. Půjčka je bez ručitele a můžete o ni zažádat i se záznamem v rejstříku trestů. K žádosti o půjčku není třeba dokládat příjem.

Žádosti o půjčku bývají vyřízeny obratem, nicméně po schválení žádosti je nutné ještě ověřit Váš bankovní účet, což může celý proces trochu prodloužit. Ověření účtu probíhá převedením symbolického registračního poplatku na účet společnosti Credit Kasa. Pokud bude Vaše žádost o půjčku schválena, peníze Vám budou obratem převedeny na účet s tím, že rychlost převodu se odvíjí od toho, u jaké banky máte vedený účet (Credit Kasa má účty vedené u České spořitelny, Equa Bank, Fio banky, UniCredit Bank a Komereční banky).

Základní informace o CreditKasa půjčce:

  • nebankovní rychlý úvěr
  • výše půjčky od 1 000 Kč do 20 000 Kč
  • krátká doba splatnosti od 1 do 30 dní
  • bez doložení příjmu
  • bez ručitele
  • kontroluje registr
  • úrok od 2 %

Co k CreditKasa půjčce potřebujete:

  • minimální věk 18 let
  • české občanství
  • vlastní bankovní účet

Žádost o půjčku

O půjčku CreditKasa lze zažádat výhradně prostředníctvím internetové žádosti. Na stránkách společnosti si na přehledné úvěrové kalkulačce nastavíte výši půjčky od 1 000 Kč do 20 000 Kč, zvolíte si dobu splatnosti v rozmezí 1 – 30 dní a rovnou se Vám přehledně zobrazí kolik za půjčku ve finále zaplatíte. Poté se Vám otevře formulář, kam vyplníte základní údaje jako jméno, příjmení, telefon (nutno mobilní) a formulář odešlete. Do několika minut dostanete SMS s ověřovacím kódem, který je nutné zadat do políčka, abyste mohli pokračovat dál.

Dále budete vyplňovat osobní údaje a nakonec je třeba nahrát naskenovanou kopii občanského průkazu nebo cestovního pasu. V posledním kroku je nutné ověřit Váš bankovní účet, bez toho nemůže být Vaše žádost o půjčku vyhodnocena. Jedná se o převedení symbolické 1 Kč na některý z účtů společnosti Credit Kasa.

K žádosti o půjčku potřebujete pouze občanský průkaz nebo cestovní pas, jiné dokumenty není třeba předkládat. Credit Kasa požaduje po svých žadatelích bezdlužnost, proto si o půjčku nelze zažádat když jste v exekuci. Credit Kasa při posuzování žádostí nahlíží do registru dlužníků. Negativní platební historie nemusí vést k zamítnutí žádosti v případě, že máte dluh již uhrazený.

O půjčku můžete také lehce zažádat na našich webových stránkách, a to pomocí online formuláře výše. Stačí vyplnit pár základních údajů a Vaše žádost bude odeslána přímo k pracovníkům zákaznického servisu, kteří Vás následně sami kontaktují a doladí s Vámi veškeré detaily.

Celkové hodnocení CreditKasa půjčky

CreditKasa je poměrně drahá nebankovní půjčka. Využít ji můžete na cokoliv, ale je rozhodně lepší si půjčku předem dobře rozmyslet a půjčit si jen v těch nejnutnějších případech. Vhodná je v případě, že si jste jistí svou schopností půjčku splatit, například pokud Vám pár dní před výplatou chybí menší částka na poplacení nečekaných výdajů třeba za opravu pračky s tím, že půjčku v klidu splatíte v den, kdy dostanete výplatu na účet. Výhodou půjčky je rychlé vyřízení žádosti a poměrně vysoká dostupnost půjčky. Zažádat o půjčku může v podstatě každý, podmínkou je bezdlužnost, schopnost splácet a minimální věk 18 let. K půjčce není třeba dokládat příjem, což vyřízení žádosti výrazně urychluje. Na druhou stranu při první žádosti o půjčku je nutné zaplatit registrační poplatek kvůli ověření Vašeho bankovního účtu, a to může vyřízení žádosti zdržet. U půjčky je možnost si prodloužit dobu splatnosti, ale je nutné uhradit poplatek, jehož výši se dozvíte předem při sjednání smlouvy.

Proč právě půjčka CreditKasa:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Dostanu půjčku? To je otázka, kterou si klade mnoho Čechů, ještě než zjistí, kolik jim banka půjčí. Poradíme, jak dostat odpověď na otázku "dostanu půjčku" a jak přesně zjistit, kolik Vám banka půjčí. ...více

14.8.2017

Kdo z nás by nechtěl být finančně nezávislý a nebyl neustále ve stresu kvůli každé koruně! V našem článku Vám poradíme několik tipů, jak toho docílit! ...více

28.6.2017

I výhodná půjčka Vás může vyjít draho, pokud si nebudete dávat pozor na data, upomínky nebo pokuty. ...více

21.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:mPůjčka Plus
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:MK Credit
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:48 měs.
Název půjčky:HFS půjčka
Výše půjčky:10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost:52 týdnů - 96 měs.
Název půjčky:Bubbli půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Ferratum půjčka
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:7 - 45 dní
Název půjčky:Půjčka 365
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:Fér půjčka Sberbank
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Kesh půjčka
Výše půjčky:20 000 - 700 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Perfect Money
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:5 - 42 dní
Název půjčky:Credit Komfort
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
ebook