Půjčka CreditOn půjčka

crediton

Výše půjčky: 500 - 20 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Rychlá online či SMS půjčka od nebankovní společnosti Creamfinance, s možností půjčit si až 20 000 Kč, bez nutnosti doložení příjmů či nahlížení do registru.

Výše půjčky500 - 20 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 23.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Mezinárodní obchodní společnost CreditOn, jejíž centrála sídlí v lotyšské Rize, se specializuje především na rychlé, krátkodobé nebo i online půjčky s transparentními podmínkami. Drží se zásady zodpovědného půjčování, proto půjčuje jen těm, kteří mají pravidelný měsíční příjem a doporučuje si půjčovat pouze na zaplacení urgentních a neodkladných výdajů.

Půjčku můžete vyřídit i do 30 minut a nemusíte kvůli tomu nikam chodit, vše jde zařídit i z pohodlí domova, což Vám umoží řešit svou finanční situaci okamžitě a ušetříte tím spoustu času, který byste třeba jinak strávili v bance, pro kterou ani nejste zajmavým klientem. CreditOn se snaží každému klientovi poskytnout půjčku co nejrychleji to jde, ale je nutno doložit příjmy. V případě, že ověření příjmu není možné ihned, se doba schválení prodlužuje.

CreditOn je rychlá nebankovní půjčka ve výši od 500 Kč až do 20 000 Kč s dobou splatnosti 1 – 30 dní, přičemž noví klienti si mohou půjčit maximálně 8 000 Kč. Jedná se o půjčku bez kontroly registrů a bez ručitele (či bez zástavy), podmínkou je minimální věk 18 let a doložení trvalého příjmu (lze i předložit poslední 3 výpisy z účtu). Výhodou je, že Vám půjčí i pokud máte záznam v trestním rejstříku, ale nesmíte být v exekuci.

Nebankovní půjčka CreditOn má tu velkou výhodu, že poprvé sice musíte vyplnit spoustu údajů na internetu, ale pokud toto všechno projdete, ale k vyřízení jakékoliv další půjčky Vám pak postačí SMS. Navíc CreditOn nabízí první půjčku ve výši až 8 000 Kč na 30 dní zcela bez úroku. U CreditOn také neplatíte žádné poplatky za zřízení a schvalovatelnost je velmi vysoká (až 90%).

Základní informace o CreditOn půjčce:

  • nebankovní rychlá půjčka
  • výše půjčky od 500 Kč do 20 000 Kč (noví klienti maximálně 8 000 Kč, ale bez úroku)
  • bez poplatku za zřízení
  • bez registru
  • bez ručitele
  • i se záznamem v trestním rejstříku

Co k CreditOn půjčce potřebujete:

  • minimální věk 18 let
  • doložit měsíční příjem (minimálně 6 000 Kč)
  • dva doklady totožosti

Žádost o půjčku

Při žádosti o půjčku musíte napoprvé vyplnit dotazník na stránkách společnosti CreditOn, kde si navolíte výši půjčky a dobu splatnosti dle libosti. Zde také uvidíte přehledně, kolik ve výsledku zaplatíte i s úroky. Poté budete muset vyplnit osobní informace jako je jméno, příjmení, číslo občanského průkazu, svůj telefon a email a nakonec číslo bankovního účtu. Dále musíte uvést informace ohledně svého zaměstnání (výše příjmů, název firmy a adresu) a nakonec je třeba vyplnit své trvalé bydliště a případně uvést korespondenční adresu.

Po odeslání žádosti Vám do 30 sekund přijde SMS zpráva s kódem, který je třeba zadat do systému, aby jste mohli registraci dokončit. K žádosti o půjčku je třeba si připravit buď výplatní pásky za poslední 3 měsíce, nebo doklad o trvalém příjmu, dva doklady totožnosti a mít bankovní účet, na který budou peníze poukázány. O tom, zda-li byla Vaše žádost schválena budete informováni. Pokud bude Vaše žádost schválena, tak můžete peníze očekávat do 15 minut, v krajním případě do druhého dne.

O půjčku CreditOn může zažádat každý, kdo má minimální příjem 6 000 Kč měsíčně, věk nad 18 let a není v exekuci. K půjčce nepotřebujete ručitele ani zástavu a půjčka je bez kontroly registru. Zažádat můžete i se záznamem v trestním rejstříku.

Zcela jednodušše také můžete zažádat o půjčku rovnou na našich webových stránkách prostřednictvím formuláře výše, kam doplníte kontaktní údaje a pracovníci CreditOn se Vám sami ozvou a doplní s Vámi nezbytné podrobnosti.

Celkové hodnocení CreditOn půjčky

CreditOn je nebankovní krátkodobá půjčka, kterou snadno a rychle vyřídíte i z pohodlí domova. K vyřízení Vám postačí pouze přístup k internetu a telefon, při druhé a každé další žádosti už můžete žádat pouze prostřednictvím SMS. Výhodou je vysoká schvalovatelnost a transparentní podmínky. Půjčit si může téměř každý, kdo má minimální věk 18 let a stálý měsíční příjem. Půjčit si můžete od 500 Kč do 20 000 Kč, přičemž noví klienti mají horní limit omezený na 8 000 Kč, ale zato dostanou půjčku zcela bez úroku. V případě schválení žádosti získáte peníze na účet do 15 minut pokud máte účet některé z těchto bank – FIO banka, Raiffesenbank, Komerčení banka, GE Money Bank nebo Česká Spořitelna. Jinak dorazí peníze klasicky do druhého dne. Nevýhodou je, že půjčka kvůli poplatku za využití finančních prostředků vychází dráž než jiné půjčky.

Proč právě půjčka CreditOn půjčka:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

V minulém článku o půjčkách Ammado jsme vám nastínili, jak fungují Půjčky Ammado celkově. Dnes bychom vám rádi představili půjčku Ammado bez registru, půjčku, která velkoryse promíjí menší přestupky ve finanční minulosti klientů, kteří potřebují půjčku, ale už nemají na koho se obrátit. ...více

24.5.2018

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů! ...více

18.8.2017

Prvním krokem, který byste měli udělat, pokud uvažujete o půjčce, je srovnání půjček online. To by si měl udělat každý, kdo si půjčku chystá vzít u banky nebo u nebankovního poskytovatele půjček, srovnání půjček je zkrátka vždy zapotřebí! ...více

4.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:LB BW
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:YES půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:84 měs.
Název půjčky:Creditsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Zaplo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Rychlá půjčka 24
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Česká spořitelna
Výše půjčky:20 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:120 měs.
Název půjčky:Fajn půjčka
Výše půjčky:4 000 - 50 000 Kč
Splatnost:43 - 58 týdnů
Název půjčky:Cetelem půjčka
Výše půjčky:20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Green půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:HK Investment
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
ebook