Půjčka CreditOn půjčka

crediton

Výše půjčky: 500 - 20 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Rychlá online či SMS půjčka od nebankovní společnosti Creamfinance, s možností půjčit si až 20 000 Kč, bez nutnosti doložení příjmů či nahlížení do registru.

Výše půjčky500 - 20 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 12.03.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Mezinárodní obchodní společnost CreditOn, jejíž centrála sídlí v lotyšské Rize, se specializuje především na rychlé, krátkodobé nebo i online půjčky s transparentními podmínkami. Drží se zásady zodpovědného půjčování, proto půjčuje jen těm, kteří mají pravidelný měsíční příjem a doporučuje si půjčovat pouze na zaplacení urgentních a neodkladných výdajů.

Půjčku můžete vyřídit i do 30 minut a nemusíte kvůli tomu nikam chodit, vše jde zařídit i z pohodlí domova, což Vám umoží řešit svou finanční situaci okamžitě a ušetříte tím spoustu času, který byste třeba jinak strávili v bance, pro kterou ani nejste zajmavým klientem. CreditOn se snaží každému klientovi poskytnout půjčku co nejrychleji to jde, ale je nutno doložit příjmy. V případě, že ověření příjmu není možné ihned, se doba schválení prodlužuje.

CreditOn je rychlá nebankovní půjčka ve výši od 500 Kč až do 20 000 Kč s dobou splatnosti 1 – 30 dní, přičemž noví klienti si mohou půjčit maximálně 8 000 Kč. Jedná se o půjčku bez kontroly registrů a bez ručitele (či bez zástavy), podmínkou je minimální věk 18 let a doložení trvalého příjmu (lze i předložit poslední 3 výpisy z účtu). Výhodou je, že Vám půjčí i pokud máte záznam v trestním rejstříku, ale nesmíte být v exekuci.

Nebankovní půjčka CreditOn má tu velkou výhodu, že poprvé sice musíte vyplnit spoustu údajů na internetu, ale pokud toto všechno projdete, ale k vyřízení jakékoliv další půjčky Vám pak postačí SMS. Navíc CreditOn nabízí první půjčku ve výši až 8 000 Kč na 30 dní zcela bez úroku. U CreditOn také neplatíte žádné poplatky za zřízení a schvalovatelnost je velmi vysoká (až 90%).

Základní informace o CreditOn půjčce:

  • nebankovní rychlá půjčka
  • výše půjčky od 500 Kč do 20 000 Kč (noví klienti maximálně 8 000 Kč, ale bez úroku)
  • bez poplatku za zřízení
  • bez registru
  • bez ručitele
  • i se záznamem v trestním rejstříku

Co k CreditOn půjčce potřebujete:

  • minimální věk 18 let
  • doložit měsíční příjem (minimálně 6 000 Kč)
  • dva doklady totožosti

Žádost o půjčku

Při žádosti o půjčku musíte napoprvé vyplnit dotazník na stránkách společnosti CreditOn, kde si navolíte výši půjčky a dobu splatnosti dle libosti. Zde také uvidíte přehledně, kolik ve výsledku zaplatíte i s úroky. Poté budete muset vyplnit osobní informace jako je jméno, příjmení, číslo občanského průkazu, svůj telefon a email a nakonec číslo bankovního účtu. Dále musíte uvést informace ohledně svého zaměstnání (výše příjmů, název firmy a adresu) a nakonec je třeba vyplnit své trvalé bydliště a případně uvést korespondenční adresu.

Po odeslání žádosti Vám do 30 sekund přijde SMS zpráva s kódem, který je třeba zadat do systému, aby jste mohli registraci dokončit. K žádosti o půjčku je třeba si připravit buď výplatní pásky za poslední 3 měsíce, nebo doklad o trvalém příjmu, dva doklady totožnosti a mít bankovní účet, na který budou peníze poukázány. O tom, zda-li byla Vaše žádost schválena budete informováni. Pokud bude Vaše žádost schválena, tak můžete peníze očekávat do 15 minut, v krajním případě do druhého dne.

O půjčku CreditOn může zažádat každý, kdo má minimální příjem 6 000 Kč měsíčně, věk nad 18 let a není v exekuci. K půjčce nepotřebujete ručitele ani zástavu a půjčka je bez kontroly registru. Zažádat můžete i se záznamem v trestním rejstříku.

Zcela jednodušše také můžete zažádat o půjčku rovnou na našich webových stránkách prostřednictvím formuláře výše, kam doplníte kontaktní údaje a pracovníci CreditOn se Vám sami ozvou a doplní s Vámi nezbytné podrobnosti.

Celkové hodnocení CreditOn půjčky

CreditOn je nebankovní krátkodobá půjčka, kterou snadno a rychle vyřídíte i z pohodlí domova. K vyřízení Vám postačí pouze přístup k internetu a telefon, při druhé a každé další žádosti už můžete žádat pouze prostřednictvím SMS. Výhodou je vysoká schvalovatelnost a transparentní podmínky. Půjčit si může téměř každý, kdo má minimální věk 18 let a stálý měsíční příjem. Půjčit si můžete od 500 Kč do 20 000 Kč, přičemž noví klienti mají horní limit omezený na 8 000 Kč, ale zato dostanou půjčku zcela bez úroku. V případě schválení žádosti získáte peníze na účet do 15 minut pokud máte účet některé z těchto bank – FIO banka, Raiffesenbank, Komerčení banka, GE Money Bank nebo Česká Spořitelna. Jinak dorazí peníze klasicky do druhého dne. Nevýhodou je, že půjčka kvůli poplatku za využití finančních prostředků vychází dráž než jiné půjčky.

Proč právě půjčka CreditOn půjčka:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Co přesně jsou bankovní půjčky, pro koho jsou vhodné a na co se u nich zaměřit, pokud o nějakou máte zájem? ...více

4.5.2017

Jistě již díky našim předchozím článkům víte, že srovnání půjček je důležité a měli byste si ho jednoznačně provést, pokud o půjčce uvažujete. Který srovnávač půjček si ale pro porovnání půjček vybrat? ...více

31.8.2017

Bohužel Češi většinou zapomínají na srovnání půjček, nevyužívají kalkulačky půjček a přicházejí tak zbytečně o své peníze. A to je škoda! ...více

30.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Unicredo
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 25 dní
Název půjčky:CreditAir
Výše půjčky:1 500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 75 dní
Název půjčky:Švýcarská půjčka
Výše půjčky:3 000 - 7 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:Tommy Stachi půjčka
Výše půjčky:5 000 - 150 000 Kč
Splatnost:12 - 36 měs.
Název půjčky:Comfort Money
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:24 - 360 měs.
Název půjčky:Nova Credit
Výše půjčky:5 000 - 30 000 Kč
Splatnost:3 - 12 měs.
Název půjčky:CreditOn půjčka
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Zaimo
Výše půjčky:25 000 - 108 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:ZUNO půjčka online
Výše půjčky:15 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Mutuo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:22 - 22 dní
ebook