Půjčka CreditOn půjčka

crediton

Výše půjčky: 500 - 20 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Rychlá online či SMS půjčka od nebankovní společnosti Creamfinance, s možností půjčit si až 20 000 Kč, bez nutnosti doložení příjmů či nahlížení do registru.

Výše půjčky500 - 20 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 11.06.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Mezinárodní obchodní společnost CreditOn, jejíž centrála sídlí v lotyšské Rize, se specializuje především na rychlé, krátkodobé nebo i online půjčky s transparentními podmínkami. Drží se zásady zodpovědného půjčování, proto půjčuje jen těm, kteří mají pravidelný měsíční příjem a doporučuje si půjčovat pouze na zaplacení urgentních a neodkladných výdajů.

Půjčku můžete vyřídit i do 30 minut a nemusíte kvůli tomu nikam chodit, vše jde zařídit i z pohodlí domova, což Vám umoží řešit svou finanční situaci okamžitě a ušetříte tím spoustu času, který byste třeba jinak strávili v bance, pro kterou ani nejste zajmavým klientem. CreditOn se snaží každému klientovi poskytnout půjčku co nejrychleji to jde, ale je nutno doložit příjmy. V případě, že ověření příjmu není možné ihned, se doba schválení prodlužuje.

CreditOn je rychlá nebankovní půjčka ve výši od 500 Kč až do 20 000 Kč s dobou splatnosti 1 – 30 dní, přičemž noví klienti si mohou půjčit maximálně 8 000 Kč. Jedná se o půjčku bez kontroly registrů a bez ručitele (či bez zástavy), podmínkou je minimální věk 18 let a doložení trvalého příjmu (lze i předložit poslední 3 výpisy z účtu). Výhodou je, že Vám půjčí i pokud máte záznam v trestním rejstříku, ale nesmíte být v exekuci.

Nebankovní půjčka CreditOn má tu velkou výhodu, že poprvé sice musíte vyplnit spoustu údajů na internetu, ale pokud toto všechno projdete, ale k vyřízení jakékoliv další půjčky Vám pak postačí SMS. Navíc CreditOn nabízí první půjčku ve výši až 8 000 Kč na 30 dní zcela bez úroku. U CreditOn také neplatíte žádné poplatky za zřízení a schvalovatelnost je velmi vysoká (až 90%).

Základní informace o CreditOn půjčce:

  • nebankovní rychlá půjčka
  • výše půjčky od 500 Kč do 20 000 Kč (noví klienti maximálně 8 000 Kč, ale bez úroku)
  • bez poplatku za zřízení
  • bez registru
  • bez ručitele
  • i se záznamem v trestním rejstříku

Co k CreditOn půjčce potřebujete:

  • minimální věk 18 let
  • doložit měsíční příjem (minimálně 6 000 Kč)
  • dva doklady totožosti

Žádost o půjčku

Při žádosti o půjčku musíte napoprvé vyplnit dotazník na stránkách společnosti CreditOn, kde si navolíte výši půjčky a dobu splatnosti dle libosti. Zde také uvidíte přehledně, kolik ve výsledku zaplatíte i s úroky. Poté budete muset vyplnit osobní informace jako je jméno, příjmení, číslo občanského průkazu, svůj telefon a email a nakonec číslo bankovního účtu. Dále musíte uvést informace ohledně svého zaměstnání (výše příjmů, název firmy a adresu) a nakonec je třeba vyplnit své trvalé bydliště a případně uvést korespondenční adresu.

Po odeslání žádosti Vám do 30 sekund přijde SMS zpráva s kódem, který je třeba zadat do systému, aby jste mohli registraci dokončit. K žádosti o půjčku je třeba si připravit buď výplatní pásky za poslední 3 měsíce, nebo doklad o trvalém příjmu, dva doklady totožnosti a mít bankovní účet, na který budou peníze poukázány. O tom, zda-li byla Vaše žádost schválena budete informováni. Pokud bude Vaše žádost schválena, tak můžete peníze očekávat do 15 minut, v krajním případě do druhého dne.

O půjčku CreditOn může zažádat každý, kdo má minimální příjem 6 000 Kč měsíčně, věk nad 18 let a není v exekuci. K půjčce nepotřebujete ručitele ani zástavu a půjčka je bez kontroly registru. Zažádat můžete i se záznamem v trestním rejstříku.

Zcela jednodušše také můžete zažádat o půjčku rovnou na našich webových stránkách prostřednictvím formuláře výše, kam doplníte kontaktní údaje a pracovníci CreditOn se Vám sami ozvou a doplní s Vámi nezbytné podrobnosti.

Celkové hodnocení CreditOn půjčky

CreditOn je nebankovní krátkodobá půjčka, kterou snadno a rychle vyřídíte i z pohodlí domova. K vyřízení Vám postačí pouze přístup k internetu a telefon, při druhé a každé další žádosti už můžete žádat pouze prostřednictvím SMS. Výhodou je vysoká schvalovatelnost a transparentní podmínky. Půjčit si může téměř každý, kdo má minimální věk 18 let a stálý měsíční příjem. Půjčit si můžete od 500 Kč do 20 000 Kč, přičemž noví klienti mají horní limit omezený na 8 000 Kč, ale zato dostanou půjčku zcela bez úroku. V případě schválení žádosti získáte peníze na účet do 15 minut pokud máte účet některé z těchto bank – FIO banka, Raiffesenbank, Komerčení banka, GE Money Bank nebo Česká Spořitelna. Jinak dorazí peníze klasicky do druhého dne. Nevýhodou je, že půjčka kvůli poplatku za využití finančních prostředků vychází dráž než jiné půjčky.

Proč právě půjčka CreditOn půjčka:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč
coffee
25. 5. 2018

Srovnání těch nejlepších půjček zdarma, které máte nejraději!

Stává se vám, že do výplaty zbývá ještě mnoho dnů a vaše peněženka i bankovní účet zejí prázdnotou nebo na nich svítí pouze přesná těžce uškudlená částka na nájem? Někdy to prostě jinak nejde, než si půjčit do výplaty pár tisícovek, které zase obratem splatíte, hned jak dostanete výplatu. Přesto, že se jedná o malou půjčku na krátkou dobu, o to více byste si měli s výběrem půjčky dát záležet!

Svěřte se do rukou skutečných odborníků na finance - Pujcku.online

Součástí projektu Pujcku.online je silný tým finančních odborníků, kteří působí po celé České republice! Vždy, když si u nás objednáte půjčku a budete mít zájem o osobní schůzku nebo konzultaci s finančním poradcem, najdeme pro vás toho nejlepšího finančního poradce, který působí ve vašem regionu. Schůzku je tak možné uskutečnit například u vás doma nebo blízko vašeho domova, abyste nemuseli cestovat nikam daleko a při schůzce měli maximální pohodlí.

Co je však největší výhodou půjčky od Pujcku.online? Naši finanční poradci jsou skuteční specialisté na svět financí a plavou si v něm, jako ryby ve vodě. To můžete sami posoudit, když se s nimi sejdete nebo spojíte po telefonu, uvidíte, že vás budete ohromeni, jak vše najdenou poběží, a než se nadějete, budete mít peníze na účtu!

Půjčka Ferratum

Půjčka Ferratum je rychlá půjčka bez registru s možností půjčky 500 - 9 000 Kč na dobu 30 dní. Půjčka bez úroků a poplatků v případě, že jí splatíte včas. Pokud překročíte datum splatnosti, bude vám účtován poplatek za vyřízení půjčky.

CreditAir půjčka

Půjčka CreditAir je rychlá online půjčka až 10 000 Kč napoprvé a se standardní délkou splácení až na 90 dní, což je na první půjčku zdarma velice štědré. Společnost požaduje čistá registr, trvalý příjem bez dokládání, ale na oplátku jako stálý klient získáváte slevy na další půjčky až 20%!

Zaplo.cz

Půjčka Zaplo.cz, známá díky televizním reklamám s Láďou Hruškou, je půjčka pro zaměstnané bez prokazování příjmu, napoprvé vám půjčí až 8 000 Kč a v případě, že je splatíte včas, máte půjčku úplně zdarma, bez úroků a bez poplatků. 

Kamali

Půjčka Kamali je původně známá jako Japonská půjčka a pro nové klienty nabízí první půjčku zdarma se splatností na 14 dní. Peníze z půjčky Kamali máte na účtu do 60 minut nebo si peníze můžete vyzvednout v terminálech Sazka.

Půjčky Ammado

Získání půjčky Ammado je velice snadné, protože nepotřebujete dokládat téměř žádné podklady. Je to Ammado půjčka bez registru, takže vás nikdo nelustruje a neosočuje za nezodpovědné chování, jak tomu někdy bývá u úředníků za přepážkou. Půjčky Ammado jsou skutečně půjčky pro lidi, sympatické se vším všudy.

Žádost o online půjčku Ammado můžete zaslat prostřednictvím našich stránek nebo v následujícím odkazu Půjčky Ammado - online žádost o půjčku Ammado. Při žádosti o online půjčku nemusíte nutně navštěvovat pobočku a vše vyřídíte z pohodlí domova. 

 

Zvažujete koupi vlastního automobilu? Je vhodnější si jej koupit za hotové skrze hotovostní půjčku a nebo na leasing, který budete dlouhodobě splácet? ...více

23.6.2017

Pokud uvažujete o půjčce online, popřípadě už jste si dokonce provedli srovnání půjček a teď uvažujete, kterou si vybrat, rozhodně si proveďte výpočet splátek půjčky ...více

11.8.2017

I když jste si mysleli, že splácení půjčky v pohodě zvládnete, nakonec tomu tak nemusí být, protože Vám život mohl připravit zcela nečekanou situaci, která Vám splácení půjčky zkomplikovala. A co pak? ...více

3.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Money Now
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Unicredo
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 25 dní
Název půjčky:Provident půjčka
Výše půjčky:3 000 - 130 000 Kč
Splatnost:3 - 36 měs.
Název půjčky:Ber půjčku
Výše půjčky:1 000 - 35 000 Kč
Splatnost:1 dní - 12 měs.
Název půjčky:Supermoney půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:13 - 30 dní
Název půjčky:Aasa
Výše půjčky:5 000 - 20 000 Kč
Splatnost:6 - 12 měs.
Název půjčky:Fastfin půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Bankerat
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Home Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Půjčka na cokoliv ČSOB
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
ebook