Půjčka Creditsor půjčka

creditsor

Výše půjčky: 500 - 4 500 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Nebankovní půjčka společnosti Leadsor Limited, díky které můžete získat i napoprvé až 4 500 Kč a s možností půjčky bez úroků.

Výše půjčky500 - 4 500 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 23.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Společnost Leadsor Czech Republic s.r.o. má na českém trhu jednu z nejvyšších schvalovatelností malých půjček. Spolupracuje s více než 20 dalšími prověřenými poskytovateli nebankovních úvěrů a díky tomu při jedné žádosti o půjčku oslovíte najednou více společností a sami si pak vyberete tu nejlepší nabídku. Proto je půjčka dostupná i pro žadatele se záznamem v registru, pro rodiče na mateřské dovolené nebo i pro seniory.

Creditsor půjčka má poměrně nízké úrokové sazby a zákazníkům jsou k dispozici profesionálně vyškolení zaměstnanci, kteří s výběrem vhodného produktu ochotně poradí. V dnešní době je už téměř samozřejmostí, že lze žádost o úvěr vyřídit přes internet a půjčka Creditsor není v tomto ohledu výjimkou – požádat o půjčku můžete z pohodlí domova a navíc si ušetříte spoustu zbytečného papírování.

U půjčky Creditsor si sami můžete flexibilně nastavit výši půjčky od 500 Kč do 4 500 Kč  a dobu splatnosti si zvolíte od 1 do 30 dní. Půjčka je bezúčelová, můžete jí tedy využít jakkoliv chcete. Výhodou půjčky je rychlé vyřízení přes internet, vysoké procento schvalovatelnosti žádostí (až 95%) a rychlé vyplacení peněz – v případě, že máte účet u stejné banky jako Creditsor, tak můžete peníze získat do 15 minut od schválení žádosti (je nutné zažádat v normální pracovní den).

O půjčku může zažádat prakticky každý ve věku od 18 let a prokáže schopnost řádně splácet. Půjčku můžete získat i se záznamem v trestním rejstříku, nebo pokud jste zrovna v exekuci. Půjčka je vhodná i pro nezaměstnané (např. pro lidi na rodičovské dovolené). K půjčce nepotřebujete mít ručitele ani zástavu. Také není potřeba dokládat výši příjmů. Podmínkou je české občanství nebo trvalý pobyt v ČR. Půjčka se splácí jednorázově a to na konci doby splatnosti.

Základní informace o Creditsor půjčce:

 • nebankovní bezúčelový úvěr
 • od 500 Kč do 4 500 Kč
 • krátká doba splatnosti od 1 do 30 dní
 • i v exekuci
 • vysoké procento schválení
 • rychlé vyřízení
 • bez kontroly registrů

Co k Creditsor půjčce potřebujete:

 • věk od 18 let
 • trvalý pobyt v ČR
 • stálý příjem
 • bankovní účet

Žádost o půjčku

Při žádosti o půjčku Creditsor stačí přes internet vyplnit online žádost, kde si sami navolíte výši požadované částky (od 500 Kč až do 4 500 Kč) a dobu splatnosti od 1 do 30 dní. Na přehledné úvěrové kalkulačce si můžete zkontrolovat výši splátky při daném nastavení. Do formuláře pak vyplníte své jméno, příjmení, emailovou adresu a telefonní číslo a žádost odešlete. V rámci žádosti můžete být požádáni o informace ohledně Vašich příjmů, ale tato informace se dále neověřuje. Creditsor pak osloví všechny poskytovatele, aby Vám učinili nabídku a vy si už jen vyberete tu, která nejlépe odpovídá VašiCm požadavkům. Půjčka je transparentní a nemusíte se bát žádných skrytých poplatků.

K žádosti potřebujete pouze občanský průkaz a další doklad totožnosti (například řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list atd.) a vlastní bankovní účet, na který Vám v případě schválení budou peníze převedeny. Rychlost převedení peněz je závislá pak na Vaší bance. Výhodou je, že můžete první půjčku získat zcela zdarma (bez úroků a poplatků za zřízení).

Zcela jednoduše lze také o půjčku zažádat přes náš online formulář výše, kam jen vyplníte pár základních údajů a Vaše žádost bude obratem odeslána pracovníkům zákaznického servisu. Ti Vás po zpracování Vaší žádosti sami kontaktují a domluví s Vámi podrobnosti ohledně půjčky.

Celkové hodnocení Creditsor půjčky:

Velmi rychlá nebankovní půjčka na cokoliv s nízkým úrokem. Díky unikátnímu systému propojení vícero poskytovatelů finančních služeb má vysokou schvalovatelnost žádostí. Navíc jednou žádostí oslovíte větší množství společností, čímž ušetříte spoustu času, než kdybyste je všechny obepisovali po jednom. Sami si zvolíte výši požadované částky a dobu splatnosti a pak už si jen vyberete tu nejlepší nabídku. Půjčit si můžete i pokud jste v exekuci, nebo máte záznam v rejstříku trestů. Půjčka je bez kontroly registrů, není třeba dokládat stálý příjem a nemusíte mít ani ručitele, ani zástavu. Půjčku můžete využít na cokoliv, třeba na dárky nebo na uhrazení nečekaných výdajů před výplatou. Nevýhodou je, že poskytovatele půjčky se dozvíte až poté, co zadáte nezávaznou poptávku. První půjčku lze získat i zcela zdarma, bez poplatků a bez úroků.

Proč právě půjčka Creditsor půjčka:

můžete získat až 4 500 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 4 500 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Slyšeli jste někdy o půjčce bez úroků, která je dostupná pro všechny a je zcela zdarma? Není to mýtus, naopak, první půjčka zdarma existuje a poradíme Vám, jak na ni! ...více

22.8.2017

Uvažujete, co vlastně obnáší spolupráce s půjčkovým poradcem? Napoví náš článek! ...více

27.6.2017

Půjčkový poradce je důležitým faktorem při sjednávání půjčky tak, aby byla úspěšná. Jak si vybrat půjčkového poradce správně, abyste s ním byli spokojení? ...více

17.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Anděl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:36 měs.
Název půjčky:SOS credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Emma’s Credit
Výše půjčky:500 - 7 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Tesco půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:36 - 84 měs.
Název půjčky:Zlatá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:1 - 84 měs.
Název půjčky:Grand půjčky
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:30 dní - 360 měs.
Název půjčky:Money Now
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Vata online
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 35 dní
Název půjčky:Pronto půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Creditsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
ebook