Půjčka Creditsor půjčka

creditsor

Výše půjčky: 500 - 4 500 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Nebankovní půjčka společnosti Leadsor Limited, díky které můžete získat i napoprvé až 4 500 Kč a s možností půjčky bez úroků.

Výše půjčky500 - 4 500 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 12.03.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Společnost Leadsor Czech Republic s.r.o. má na českém trhu jednu z nejvyšších schvalovatelností malých půjček. Spolupracuje s více než 20 dalšími prověřenými poskytovateli nebankovních úvěrů a díky tomu při jedné žádosti o půjčku oslovíte najednou více společností a sami si pak vyberete tu nejlepší nabídku. Proto je půjčka dostupná i pro žadatele se záznamem v registru, pro rodiče na mateřské dovolené nebo i pro seniory.

Creditsor půjčka má poměrně nízké úrokové sazby a zákazníkům jsou k dispozici profesionálně vyškolení zaměstnanci, kteří s výběrem vhodného produktu ochotně poradí. V dnešní době je už téměř samozřejmostí, že lze žádost o úvěr vyřídit přes internet a půjčka Creditsor není v tomto ohledu výjimkou – požádat o půjčku můžete z pohodlí domova a navíc si ušetříte spoustu zbytečného papírování.

U půjčky Creditsor si sami můžete flexibilně nastavit výši půjčky od 500 Kč do 4 500 Kč  a dobu splatnosti si zvolíte od 1 do 30 dní. Půjčka je bezúčelová, můžete jí tedy využít jakkoliv chcete. Výhodou půjčky je rychlé vyřízení přes internet, vysoké procento schvalovatelnosti žádostí (až 95%) a rychlé vyplacení peněz – v případě, že máte účet u stejné banky jako Creditsor, tak můžete peníze získat do 15 minut od schválení žádosti (je nutné zažádat v normální pracovní den).

O půjčku může zažádat prakticky každý ve věku od 18 let a prokáže schopnost řádně splácet. Půjčku můžete získat i se záznamem v trestním rejstříku, nebo pokud jste zrovna v exekuci. Půjčka je vhodná i pro nezaměstnané (např. pro lidi na rodičovské dovolené). K půjčce nepotřebujete mít ručitele ani zástavu. Také není potřeba dokládat výši příjmů. Podmínkou je české občanství nebo trvalý pobyt v ČR. Půjčka se splácí jednorázově a to na konci doby splatnosti.

Základní informace o Creditsor půjčce:

 • nebankovní bezúčelový úvěr
 • od 500 Kč do 4 500 Kč
 • krátká doba splatnosti od 1 do 30 dní
 • i v exekuci
 • vysoké procento schválení
 • rychlé vyřízení
 • bez kontroly registrů

Co k Creditsor půjčce potřebujete:

 • věk od 18 let
 • trvalý pobyt v ČR
 • stálý příjem
 • bankovní účet

Žádost o půjčku

Při žádosti o půjčku Creditsor stačí přes internet vyplnit online žádost, kde si sami navolíte výši požadované částky (od 500 Kč až do 4 500 Kč) a dobu splatnosti od 1 do 30 dní. Na přehledné úvěrové kalkulačce si můžete zkontrolovat výši splátky při daném nastavení. Do formuláře pak vyplníte své jméno, příjmení, emailovou adresu a telefonní číslo a žádost odešlete. V rámci žádosti můžete být požádáni o informace ohledně Vašich příjmů, ale tato informace se dále neověřuje. Creditsor pak osloví všechny poskytovatele, aby Vám učinili nabídku a vy si už jen vyberete tu, která nejlépe odpovídá VašiCm požadavkům. Půjčka je transparentní a nemusíte se bát žádných skrytých poplatků.

K žádosti potřebujete pouze občanský průkaz a další doklad totožnosti (například řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list atd.) a vlastní bankovní účet, na který Vám v případě schválení budou peníze převedeny. Rychlost převedení peněz je závislá pak na Vaší bance. Výhodou je, že můžete první půjčku získat zcela zdarma (bez úroků a poplatků za zřízení).

Zcela jednoduše lze také o půjčku zažádat přes náš online formulář výše, kam jen vyplníte pár základních údajů a Vaše žádost bude obratem odeslána pracovníkům zákaznického servisu. Ti Vás po zpracování Vaší žádosti sami kontaktují a domluví s Vámi podrobnosti ohledně půjčky.

Celkové hodnocení Creditsor půjčky:

Velmi rychlá nebankovní půjčka na cokoliv s nízkým úrokem. Díky unikátnímu systému propojení vícero poskytovatelů finančních služeb má vysokou schvalovatelnost žádostí. Navíc jednou žádostí oslovíte větší množství společností, čímž ušetříte spoustu času, než kdybyste je všechny obepisovali po jednom. Sami si zvolíte výši požadované částky a dobu splatnosti a pak už si jen vyberete tu nejlepší nabídku. Půjčit si můžete i pokud jste v exekuci, nebo máte záznam v rejstříku trestů. Půjčka je bez kontroly registrů, není třeba dokládat stálý příjem a nemusíte mít ani ručitele, ani zástavu. Půjčku můžete využít na cokoliv, třeba na dárky nebo na uhrazení nečekaných výdajů před výplatou. Nevýhodou je, že poskytovatele půjčky se dozvíte až poté, co zadáte nezávaznou poptávku. První půjčku lze získat i zcela zdarma, bez poplatků a bez úroků.

Proč právě půjčka Creditsor půjčka:

můžete získat až 4 500 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 4 500 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Znáte takzvanou půjčku na cokoliv? ...více

19.6.2017

Uvažujete, co vlastně obnáší spolupráce s půjčkovým poradcem? Napoví náš článek! ...více

27.6.2017

Máte záznam v registru dlužníků a přesto si potřebujete nutně a urgentně půjčit? V bance Vám v takové situaci nepůjčí, co tedy dělat? Máme řešení - rychlou půjčku bez registru! ...více

1.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Creditstar půjčka
Výše půjčky:1 000 - 13 000 Kč
Splatnost:5 dní - 3 měs.
Název půjčky:Žlutý meloun
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:3 - 60 měs.
Název půjčky:Benefi půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Medvědí půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:CreditPortal půjčka
Výše půjčky:500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:HFS půjčka
Výše půjčky:10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost:52 týdnů - 96 měs.
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:BB půjčka
Výše půjčky:1 000 - 45 000 Kč
Splatnost:7 dní - 3 měs.
Název půjčky:Komerční Banka
Výše půjčky:30 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Rychlá půjčka 24
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
ebook