Půjčka Creditsor půjčka

Výše půjčky: 500 - 4 500 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Nebankovní půjčka společnosti Leadsor Limited, díky které můžete získat i napoprvé až 4 500 Kč a s možností půjčky bez úroků.

Výše půjčky500 - 4 500 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Společnost Leadsor Czech Republic s.r.o. má na českém trhu jednu z nejvyšších schvalovatelností malých půjček. Spolupracuje s více než 20 dalšími prověřenými poskytovateli nebankovních úvěrů a díky tomu při jedné žádosti o půjčku oslovíte najednou více společností a sami si pak vyberete tu nejlepší nabídku. Proto je půjčka dostupná i pro žadatele se záznamem v registru, pro rodiče na mateřské dovolené nebo i pro seniory.

Creditsor půjčka má poměrně nízké úrokové sazby a zákazníkům jsou k dispozici profesionálně vyškolení zaměstnanci, kteří s výběrem vhodného produktu ochotně poradí. V dnešní době je už téměř samozřejmostí, že lze žádost o úvěr vyřídit přes internet a půjčka Creditsor není v tomto ohledu výjimkou – požádat o půjčku můžete z pohodlí domova a navíc si ušetříte spoustu zbytečného papírování.

U půjčky Creditsor si sami můžete flexibilně nastavit výši půjčky od 500 Kč do 4 500 Kč  a dobu splatnosti si zvolíte od 1 do 30 dní. Půjčka je bezúčelová, můžete jí tedy využít jakkoliv chcete. Výhodou půjčky je rychlé vyřízení přes internet, vysoké procento schvalovatelnosti žádostí (až 95%) a rychlé vyplacení peněz – v případě, že máte účet u stejné banky jako Creditsor, tak můžete peníze získat do 15 minut od schválení žádosti (je nutné zažádat v normální pracovní den).

O půjčku může zažádat prakticky každý ve věku od 18 let a prokáže schopnost řádně splácet. Půjčku můžete získat i se záznamem v trestním rejstříku, nebo pokud jste zrovna v exekuci. Půjčka je vhodná i pro nezaměstnané (např. pro lidi na rodičovské dovolené). K půjčce nepotřebujete mít ručitele ani zástavu. Také není potřeba dokládat výši příjmů. Podmínkou je české občanství nebo trvalý pobyt v ČR. Půjčka se splácí jednorázově a to na konci doby splatnosti.

Základní informace o Creditsor půjčce:

 • nebankovní bezúčelový úvěr
 • od 500 Kč do 4 500 Kč
 • krátká doba splatnosti od 1 do 30 dní
 • i v exekuci
 • vysoké procento schválení
 • rychlé vyřízení
 • bez kontroly registrů

Co k Creditsor půjčce potřebujete:

 • věk od 18 let
 • trvalý pobyt v ČR
 • stálý příjem
 • bankovní účet

Žádost o půjčku

Při žádosti o půjčku Creditsor stačí přes internet vyplnit online žádost, kde si sami navolíte výši požadované částky (od 500 Kč až do 4 500 Kč) a dobu splatnosti od 1 do 30 dní. Na přehledné úvěrové kalkulačce si můžete zkontrolovat výši splátky při daném nastavení. Do formuláře pak vyplníte své jméno, příjmení, emailovou adresu a telefonní číslo a žádost odešlete. V rámci žádosti můžete být požádáni o informace ohledně Vašich příjmů, ale tato informace se dále neověřuje. Creditsor pak osloví všechny poskytovatele, aby Vám učinili nabídku a vy si už jen vyberete tu, která nejlépe odpovídá VašiCm požadavkům. Půjčka je transparentní a nemusíte se bát žádných skrytých poplatků.

K žádosti potřebujete pouze občanský průkaz a další doklad totožnosti (například řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list atd.) a vlastní bankovní účet, na který Vám v případě schválení budou peníze převedeny. Rychlost převedení peněz je závislá pak na Vaší bance. Výhodou je, že můžete první půjčku získat zcela zdarma (bez úroků a poplatků za zřízení).

Zcela jednoduše lze také o půjčku zažádat přes náš online formulář výše, kam jen vyplníte pár základních údajů a Vaše žádost bude obratem odeslána pracovníkům zákaznického servisu. Ti Vás po zpracování Vaší žádosti sami kontaktují a domluví s Vámi podrobnosti ohledně půjčky.

Celkové hodnocení Creditsor půjčky:

Velmi rychlá nebankovní půjčka na cokoliv s nízkým úrokem. Díky unikátnímu systému propojení vícero poskytovatelů finančních služeb má vysokou schvalovatelnost žádostí. Navíc jednou žádostí oslovíte větší množství společností, čímž ušetříte spoustu času, než kdybyste je všechny obepisovali po jednom. Sami si zvolíte výši požadované částky a dobu splatnosti a pak už si jen vyberete tu nejlepší nabídku. Půjčit si můžete i pokud jste v exekuci, nebo máte záznam v rejstříku trestů. Půjčka je bez kontroly registrů, není třeba dokládat stálý příjem a nemusíte mít ani ručitele, ani zástavu. Půjčku můžete využít na cokoliv, třeba na dárky nebo na uhrazení nečekaných výdajů před výplatou. Nevýhodou je, že poskytovatele půjčky se dozvíte až poté, co zadáte nezávaznou poptávku. První půjčku lze získat i zcela zdarma, bez poplatků a bez úroků.

Proč právě půjčka Creditsor půjčka:

můžete získat až 4 500 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 4 500 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

Jistě si chcete být jistí, že si vyberete tu správnou půjčku. V našem článku Vám poradíme, jak na to! ...více

22.6.2017

Prvním krokem, který byste měli udělat, pokud uvažujete o půjčce, je srovnání půjček online. To by si měl udělat každý, kdo si půjčku chystá vzít u banky nebo u nebankovního poskytovatele půjček, srovnání půjček je zkrátka vždy zapotřebí! ...více

4.8.2017

Patříte mezi problémové klienty? Nemáte na zaplacení složenek, jste bez práce, v dluzích a potřebujete si půjčit? ...více

12.5.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:ReRum půjčka
Výše půjčky:500 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Kamali
Výše půjčky:1 000 - 249 997 Kč
Splatnost:30 dní - 96 měs.
Název půjčky:Creditstar půjčka
Výše půjčky:1 000 - 13 000 Kč
Splatnost:5 dní - 3 měs.
Název půjčky:Money Now
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Sumo půjčka
Výše půjčky:4 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Via SMS
Výše půjčky:100 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Smart půjčka
Výše půjčky:5 000 - 70 000 Kč
Splatnost:13 - 16 měs.
Název půjčky:Era půjčka
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:AAAkapital půjčka
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Profi Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 166 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.