Půjčka Creditsor půjčka

creditsor

Výše půjčky: 500 - 4 500 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Nebankovní půjčka společnosti Leadsor Limited, díky které můžete získat i napoprvé až 4 500 Kč a s možností půjčky bez úroků.

Výše půjčky500 - 4 500 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 11.06.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Společnost Leadsor Czech Republic s.r.o. má na českém trhu jednu z nejvyšších schvalovatelností malých půjček. Spolupracuje s více než 20 dalšími prověřenými poskytovateli nebankovních úvěrů a díky tomu při jedné žádosti o půjčku oslovíte najednou více společností a sami si pak vyberete tu nejlepší nabídku. Proto je půjčka dostupná i pro žadatele se záznamem v registru, pro rodiče na mateřské dovolené nebo i pro seniory.

Creditsor půjčka má poměrně nízké úrokové sazby a zákazníkům jsou k dispozici profesionálně vyškolení zaměstnanci, kteří s výběrem vhodného produktu ochotně poradí. V dnešní době je už téměř samozřejmostí, že lze žádost o úvěr vyřídit přes internet a půjčka Creditsor není v tomto ohledu výjimkou – požádat o půjčku můžete z pohodlí domova a navíc si ušetříte spoustu zbytečného papírování.

U půjčky Creditsor si sami můžete flexibilně nastavit výši půjčky od 500 Kč do 4 500 Kč  a dobu splatnosti si zvolíte od 1 do 30 dní. Půjčka je bezúčelová, můžete jí tedy využít jakkoliv chcete. Výhodou půjčky je rychlé vyřízení přes internet, vysoké procento schvalovatelnosti žádostí (až 95%) a rychlé vyplacení peněz – v případě, že máte účet u stejné banky jako Creditsor, tak můžete peníze získat do 15 minut od schválení žádosti (je nutné zažádat v normální pracovní den).

O půjčku může zažádat prakticky každý ve věku od 18 let a prokáže schopnost řádně splácet. Půjčku můžete získat i se záznamem v trestním rejstříku, nebo pokud jste zrovna v exekuci. Půjčka je vhodná i pro nezaměstnané (např. pro lidi na rodičovské dovolené). K půjčce nepotřebujete mít ručitele ani zástavu. Také není potřeba dokládat výši příjmů. Podmínkou je české občanství nebo trvalý pobyt v ČR. Půjčka se splácí jednorázově a to na konci doby splatnosti.

Základní informace o Creditsor půjčce:

 • nebankovní bezúčelový úvěr
 • od 500 Kč do 4 500 Kč
 • krátká doba splatnosti od 1 do 30 dní
 • i v exekuci
 • vysoké procento schválení
 • rychlé vyřízení
 • bez kontroly registrů

Co k Creditsor půjčce potřebujete:

 • věk od 18 let
 • trvalý pobyt v ČR
 • stálý příjem
 • bankovní účet

Žádost o půjčku

Při žádosti o půjčku Creditsor stačí přes internet vyplnit online žádost, kde si sami navolíte výši požadované částky (od 500 Kč až do 4 500 Kč) a dobu splatnosti od 1 do 30 dní. Na přehledné úvěrové kalkulačce si můžete zkontrolovat výši splátky při daném nastavení. Do formuláře pak vyplníte své jméno, příjmení, emailovou adresu a telefonní číslo a žádost odešlete. V rámci žádosti můžete být požádáni o informace ohledně Vašich příjmů, ale tato informace se dále neověřuje. Creditsor pak osloví všechny poskytovatele, aby Vám učinili nabídku a vy si už jen vyberete tu, která nejlépe odpovídá VašiCm požadavkům. Půjčka je transparentní a nemusíte se bát žádných skrytých poplatků.

K žádosti potřebujete pouze občanský průkaz a další doklad totožnosti (například řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list atd.) a vlastní bankovní účet, na který Vám v případě schválení budou peníze převedeny. Rychlost převedení peněz je závislá pak na Vaší bance. Výhodou je, že můžete první půjčku získat zcela zdarma (bez úroků a poplatků za zřízení).

Zcela jednoduše lze také o půjčku zažádat přes náš online formulář výše, kam jen vyplníte pár základních údajů a Vaše žádost bude obratem odeslána pracovníkům zákaznického servisu. Ti Vás po zpracování Vaší žádosti sami kontaktují a domluví s Vámi podrobnosti ohledně půjčky.

Celkové hodnocení Creditsor půjčky:

Velmi rychlá nebankovní půjčka na cokoliv s nízkým úrokem. Díky unikátnímu systému propojení vícero poskytovatelů finančních služeb má vysokou schvalovatelnost žádostí. Navíc jednou žádostí oslovíte větší množství společností, čímž ušetříte spoustu času, než kdybyste je všechny obepisovali po jednom. Sami si zvolíte výši požadované částky a dobu splatnosti a pak už si jen vyberete tu nejlepší nabídku. Půjčit si můžete i pokud jste v exekuci, nebo máte záznam v rejstříku trestů. Půjčka je bez kontroly registrů, není třeba dokládat stálý příjem a nemusíte mít ani ručitele, ani zástavu. Půjčku můžete využít na cokoliv, třeba na dárky nebo na uhrazení nečekaných výdajů před výplatou. Nevýhodou je, že poskytovatele půjčky se dozvíte až poté, co zadáte nezávaznou poptávku. První půjčku lze získat i zcela zdarma, bez poplatků a bez úroků.

Proč právě půjčka Creditsor půjčka:

můžete získat až 4 500 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 4 500 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
coffee
25. 5. 2018

Srovnání těch nejlepších půjček zdarma, které máte nejraději!

Stává se vám, že do výplaty zbývá ještě mnoho dnů a vaše peněženka i bankovní účet zejí prázdnotou nebo na nich svítí pouze přesná těžce uškudlená částka na nájem? Někdy to prostě jinak nejde, než si půjčit do výplaty pár tisícovek, které zase obratem splatíte, hned jak dostanete výplatu. Přesto, že se jedná o malou půjčku na krátkou dobu, o to více byste si měli s výběrem půjčky dát záležet!

Svěřte se do rukou skutečných odborníků na finance - Pujcku.online

Součástí projektu Pujcku.online je silný tým finančních odborníků, kteří působí po celé České republice! Vždy, když si u nás objednáte půjčku a budete mít zájem o osobní schůzku nebo konzultaci s finančním poradcem, najdeme pro vás toho nejlepšího finančního poradce, který působí ve vašem regionu. Schůzku je tak možné uskutečnit například u vás doma nebo blízko vašeho domova, abyste nemuseli cestovat nikam daleko a při schůzce měli maximální pohodlí.

Co je však největší výhodou půjčky od Pujcku.online? Naši finanční poradci jsou skuteční specialisté na svět financí a plavou si v něm, jako ryby ve vodě. To můžete sami posoudit, když se s nimi sejdete nebo spojíte po telefonu, uvidíte, že vás budete ohromeni, jak vše najdenou poběží, a než se nadějete, budete mít peníze na účtu!

Půjčka Ferratum

Půjčka Ferratum je rychlá půjčka bez registru s možností půjčky 500 - 9 000 Kč na dobu 30 dní. Půjčka bez úroků a poplatků v případě, že jí splatíte včas. Pokud překročíte datum splatnosti, bude vám účtován poplatek za vyřízení půjčky.

CreditAir půjčka

Půjčka CreditAir je rychlá online půjčka až 10 000 Kč napoprvé a se standardní délkou splácení až na 90 dní, což je na první půjčku zdarma velice štědré. Společnost požaduje čistá registr, trvalý příjem bez dokládání, ale na oplátku jako stálý klient získáváte slevy na další půjčky až 20%!

Zaplo.cz

Půjčka Zaplo.cz, známá díky televizním reklamám s Láďou Hruškou, je půjčka pro zaměstnané bez prokazování příjmu, napoprvé vám půjčí až 8 000 Kč a v případě, že je splatíte včas, máte půjčku úplně zdarma, bez úroků a bez poplatků. 

Kamali

Půjčka Kamali je původně známá jako Japonská půjčka a pro nové klienty nabízí první půjčku zdarma se splatností na 14 dní. Peníze z půjčky Kamali máte na účtu do 60 minut nebo si peníze můžete vyzvednout v terminálech Sazka.

Půjčky Ammado

Získání půjčky Ammado je velice snadné, protože nepotřebujete dokládat téměř žádné podklady. Je to Ammado půjčka bez registru, takže vás nikdo nelustruje a neosočuje za nezodpovědné chování, jak tomu někdy bývá u úředníků za přepážkou. Půjčky Ammado jsou skutečně půjčky pro lidi, sympatické se vším všudy.

Žádost o online půjčku Ammado můžete zaslat prostřednictvím našich stránek nebo v následujícím odkazu Půjčky Ammado - online žádost o půjčku Ammado. Při žádosti o online půjčku nemusíte nutně navštěvovat pobočku a vše vyřídíte z pohodlí domova. 

 

Rádi byste splatili svou půjčku rychle, třeba tak, že si na ni vyděláte? A co když Vám poradíme, jak si na půjčku vydělat peníze bez toho, aniž byste chodili někam do práce? ...více

23.8.2017

Máte těžké spaní z toho, jak neustále každý měsíc musíte hlídat zůstatek na bankovním účtu, abyste neprošvihli datum splatnosti pro své půjčky? Mít více půjček najednou není nic příjemného, ale ani, a to hlavně, nic levného! Držet si dvě nebo více půjček najednou je těžce prodělečné, protože čím více, půjček máte, tím více zaplatíte na poplatcích! Řešení ale není nijak složité nebo nedostupné, jednoduše si udělejte srovnání refinancování půjček a refinancujte! ...více

10.5.2018

Kdo by nechtěl půjčku výhodně, když si bere úvěr u banky nebo nebankovního poskytovatele půjček, že? Kde ale takovou půjčku výhodně hledat? Poradí náš článek! ...více

7.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Ber půjčku
Výše půjčky:1 000 - 35 000 Kč
Splatnost:1 dní - 12 měs.
Název půjčky:Minutová půjčka Equa Bank
Výše půjčky:5 000 - 600 000 Kč
Splatnost:3 - 84 měs.
Název půjčky:Home Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Benefi půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Help Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:60 týdnů
Název půjčky:Zaplo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Volsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:CZ Mini Credit
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Švýcarská půjčka
Výše půjčky:3 000 - 7 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:Veselá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:1 - 12 měs.
ebook