Půjčka Fastfin půjčka

Výše půjčky: 1 000 - 12 000 Kč, doba splácení: 7 - 28 dní

Společnost Credit Makers nabízí spotřebitelské úvěry, a to až do výše 12 000 Kč se splatností 7-28 dní, ale relativně vysokou úrokovou sazbou.

Výše půjčky1 000 - 12 000 Kč
Splatnost7 - 28 dní
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Fastfin půjčka je produktem společnosti Finfast s.r.o., která se zaměřuje především na poskytování krátkodobých spotřebitelských úvěrů. Pro své klienty má přehledně zpracované webové stránky s jednoduchou úvěrovou kalkulačkou, kde si snadno můžete ověřit výši poplatků, které se vážou k danému produktu. K dispozici zákazníkům je i telefonní linka, kam se mohou kdykoliv obrátit v případě, že potřebují poradit s výběrem půjčky.

Půjčka Fastfin se hodí zejména v případě, že Vám pár dní před výplatou schází peníze na neodkladné výdaje. U půjčky je poněkud vyšší RPSN, proto se vyplatí si půjčku dobře rozmyslet a nepůjčovat si za každou cenu. Společnost se snaží zákazníkům vyjít maximálně vstříc a zajistit zejména rychlé vyřízení půjčky a převod peněz. Proto má zřízené účty u 6 největších českých bank – v případě, že máte účet u stejného bankovního institutu, je připsání půjčky na Váš účet velmi rychlé. Půjčka je bez zbytečného papírování.

Půjčit si můžete částku od 1 000 do 12 000 Kč s dobou splatnosti od 7 do 28 dní. Noví zákazníci navíc mají možnost si vzít první půjčku do 5 000 Kč zcela zdarma. Žádost o tento nebankovní spotřebitelský úvěr vyřídíte jednoduše online a v případě, že bude Vaše žádost schválena, budou peníze odeslány do 60 min na Váš bankovní účet. Nevýhodou u této půjčky může být nižší schvalovatelnost žádostí, protože společnost se drží zásad zodpovědného půjčování a všechny žádosti posuzuje individuálně.

K žádosti o půjčku musíte být starší 21 let, musíte mít české občanství nebo trvalý pobyt v ČR a být schopni splácet. U půjčky není třeba dokládat příjem, nicméně na informace ohledně Vašeho příjmu můžete být v rámci žádosti dotázáni. K půjčce nepotřebujete mít ručitele nebo hmotnou zástavu a půjčit si můžete i se záznamem v rejstříku trestů. Půjčit si není možné v případě, že jste v exekuci nebo máte záznam v registru dlužníků.

Základní informace o Fastfin půjčce:

 • rychlá nebankovní půjčka
 • bezúčelová
 • od 1 000 Kč do 12 000 Kč
 • první půjčka do 5 000 Kč zdarma
 • kontroluje registr
 • bez doložení příjmů
 • bez ručitele

Co k Fastfin půjčce potřebujete:

 • věk minimálně 21 let
 • schopnost splácet
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR

Žádost o půjčku

Žážádat o půjčku lze prostřednictvím internetu. Stačí vyplnit online žádost na stránkách společnosti Finfast s.r.o. a počkat na její vyhodnocení. V případě, že bude Vaše žádost schválena, budou Vám peníze odeslány na účet do 60 minut.

Díky tomu, že nemusíte dokládat příjmy ani jiné dokumenty, je vyřízení půjčky velmi rychlé. O půjčku si může požádat v podstatě každý, podmínkou je věk nad 21 let a bezdlužnost – nesmíte být zrovna v exekuci. Žadatelé o půjčku Fastfin jsou prověřováni v registru.

Na stránkách firmy si můžete na úvěrové kalkulačce sami nastavit výši půjčky od 1 000 Kč do 12 000 Kč a zvolit si dobu splatnosti od 7 do 28 dní. Pokud je to Vaše první půjčka u společnosti Finfast, tak do výše 5 000 Kč jí získate zcela zdarma. K půjčce není třeba mít ručitele ani hmotnou zástavu.

O půjčku můžete zažádat také jednoduše prostřednictvím našeho online formuláře výše, kde stačí vyplnit jen základní informace a Vaše žádost bude odeslána přímo k zaměstnancům zákaznického servisu, kteří Vás pak sami kontaktují a domluví s Vámi další postup.

Celkové hodnocení Fastfin půjčky:

Nebankovní krátkodobá půjčka, kterou snadno a lehce vyřídíte z pohodlí domova. Nevýhodou může být nižší schvalovatelnost žádostí, protože společnost se řídí zásadami etického a zodpovědného půjčování a veškeré žádosti posuzuje i s ohledem na to, aby své žadatele zbytečně víc nezadlužila. K půjčce se totiž váže poměrně vysoký úrok a je rozhodně lepší si půjčku pořádně promyslet a nepůjčovat si na zbytečnosti. Půjčka může přijít vhod v případě, že si opravdu rychle potřebujete půjčit třeba na uhrazení nedoplatku za elektřinu, což nepočká do další výplaty. Půjčku vyřídíte bez zbytečného papírování, což Vám ušetří spoustu času a práce. V současné době společnost Finfast s.r.o. zastavila poskytování tohoto bezúčelového úvěru a místo něj připravuje do nabídky nový podnikatelský úvěr.

Proč právě půjčka Fastfin půjčka:

můžete získat až 12 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 12 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

Půjčkový poradce je důležitým faktorem při sjednávání půjčky tak, aby byla úspěšná. Jak si vybrat půjčkového poradce správně, abyste s ním byli spokojení? ...více

17.8.2017

Chcete udržet své peníze i sebe v bezpečí? Nechcete ztratit peníze spoluprací s nelegálními poskytovateli půjček? Jak na to se dočtete v našem článku. ...více

18.7.2017

Kdo z nás by nechtěl být finančně nezávislý a nebyl neustále ve stresu kvůli každé koruně! V našem článku Vám poradíme několik tipů, jak toho docílit! ...více

28.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:ZUNO půjčka online
Výše půjčky:15 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Air Bank půjčka
Výše půjčky:5 000 - 900 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:HK Investment
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Provident půjčka
Výše půjčky:3 000 - 130 000 Kč
Splatnost:3 - 36 měs.
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Cetelem půjčka
Výše půjčky:20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Moment půjčka
Výše půjčky:1 000 - 4 999 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Unicredo
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 25 dní
Název půjčky:Vata online
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 35 dní
Název půjčky:Grand půjčky
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:30 dní - 360 měs.