Půjčka Fastfin půjčka

Výše půjčky: 1 000 - 12 000 Kč, doba splácení: 7 - 28 dní

Společnost Credit Makers nabízí spotřebitelské úvěry, a to až do výše 12 000 Kč se splatností 7-28 dní, ale relativně vysokou úrokovou sazbou.

Výše půjčky1 000 - 12 000 Kč
Splatnost7 - 28 dní
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Fastfin půjčka je produktem společnosti Finfast s.r.o., která se zaměřuje především na poskytování krátkodobých spotřebitelských úvěrů. Pro své klienty má přehledně zpracované webové stránky s jednoduchou úvěrovou kalkulačkou, kde si snadno můžete ověřit výši poplatků, které se vážou k danému produktu. K dispozici zákazníkům je i telefonní linka, kam se mohou kdykoliv obrátit v případě, že potřebují poradit s výběrem půjčky.

Půjčka Fastfin se hodí zejména v případě, že Vám pár dní před výplatou schází peníze na neodkladné výdaje. U půjčky je poněkud vyšší RPSN, proto se vyplatí si půjčku dobře rozmyslet a nepůjčovat si za každou cenu. Společnost se snaží zákazníkům vyjít maximálně vstříc a zajistit zejména rychlé vyřízení půjčky a převod peněz. Proto má zřízené účty u 6 největších českých bank – v případě, že máte účet u stejného bankovního institutu, je připsání půjčky na Váš účet velmi rychlé. Půjčka je bez zbytečného papírování.

Půjčit si můžete částku od 1 000 do 12 000 Kč s dobou splatnosti od 7 do 28 dní. Noví zákazníci navíc mají možnost si vzít první půjčku do 5 000 Kč zcela zdarma. Žádost o tento nebankovní spotřebitelský úvěr vyřídíte jednoduše online a v případě, že bude Vaše žádost schválena, budou peníze odeslány do 60 min na Váš bankovní účet. Nevýhodou u této půjčky může být nižší schvalovatelnost žádostí, protože společnost se drží zásad zodpovědného půjčování a všechny žádosti posuzuje individuálně.

K žádosti o půjčku musíte být starší 21 let, musíte mít české občanství nebo trvalý pobyt v ČR a být schopni splácet. U půjčky není třeba dokládat příjem, nicméně na informace ohledně Vašeho příjmu můžete být v rámci žádosti dotázáni. K půjčce nepotřebujete mít ručitele nebo hmotnou zástavu a půjčit si můžete i se záznamem v rejstříku trestů. Půjčit si není možné v případě, že jste v exekuci nebo máte záznam v registru dlužníků.

Základní informace o Fastfin půjčce:

 • rychlá nebankovní půjčka
 • bezúčelová
 • od 1 000 Kč do 12 000 Kč
 • první půjčka do 5 000 Kč zdarma
 • kontroluje registr
 • bez doložení příjmů
 • bez ručitele

Co k Fastfin půjčce potřebujete:

 • věk minimálně 21 let
 • schopnost splácet
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR

Žádost o půjčku

Žážádat o půjčku lze prostřednictvím internetu. Stačí vyplnit online žádost na stránkách společnosti Finfast s.r.o. a počkat na její vyhodnocení. V případě, že bude Vaše žádost schválena, budou Vám peníze odeslány na účet do 60 minut.

Díky tomu, že nemusíte dokládat příjmy ani jiné dokumenty, je vyřízení půjčky velmi rychlé. O půjčku si může požádat v podstatě každý, podmínkou je věk nad 21 let a bezdlužnost – nesmíte být zrovna v exekuci. Žadatelé o půjčku Fastfin jsou prověřováni v registru.

Na stránkách firmy si můžete na úvěrové kalkulačce sami nastavit výši půjčky od 1 000 Kč do 12 000 Kč a zvolit si dobu splatnosti od 7 do 28 dní. Pokud je to Vaše první půjčka u společnosti Finfast, tak do výše 5 000 Kč jí získate zcela zdarma. K půjčce není třeba mít ručitele ani hmotnou zástavu.

O půjčku můžete zažádat také jednoduše prostřednictvím našeho online formuláře výše, kde stačí vyplnit jen základní informace a Vaše žádost bude odeslána přímo k zaměstnancům zákaznického servisu, kteří Vás pak sami kontaktují a domluví s Vámi další postup.

Celkové hodnocení Fastfin půjčky:

Nebankovní krátkodobá půjčka, kterou snadno a lehce vyřídíte z pohodlí domova. Nevýhodou může být nižší schvalovatelnost žádostí, protože společnost se řídí zásadami etického a zodpovědného půjčování a veškeré žádosti posuzuje i s ohledem na to, aby své žadatele zbytečně víc nezadlužila. K půjčce se totiž váže poměrně vysoký úrok a je rozhodně lepší si půjčku pořádně promyslet a nepůjčovat si na zbytečnosti. Půjčka může přijít vhod v případě, že si opravdu rychle potřebujete půjčit třeba na uhrazení nedoplatku za elektřinu, což nepočká do další výplaty. Půjčku vyřídíte bez zbytečného papírování, což Vám ušetří spoustu času a práce. V současné době společnost Finfast s.r.o. zastavila poskytování tohoto bezúčelového úvěru a místo něj připravuje do nabídky nový podnikatelský úvěr.

Proč právě půjčka Fastfin půjčka:

můžete získat až 12 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 12 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Bankovní půjčka - je dobrý nápad? ...více

26.7.2017

Půjčka je závazek, který není dobré podceňovat. Nad čím byste se měli před sjednáním půjčky zamyslet? ...více

18.4.2017

Půjčka bez registru patří mezi jedny nejžádanějších půjčky, hned po těch klasických bankovních půjčkách, protože půjček bez registru poskytují pouze nebankovní společnosti. ...více

10.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Help Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:60 týdnů
Název půjčky:WOW Finance
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Bubbli půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Ovečka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Green půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:SIM půjčka
Výše půjčky:1 000 - 11 500 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:mPůjčka Plus
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Žlutý meloun
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:3 - 60 měs.
Název půjčky:Půjčka 365
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní