Půjčka Fastfin půjčka

fastfin

Výše půjčky: 1 000 - 12 000 Kč, doba splácení: 7 - 28 dní

Společnost Credit Makers nabízí spotřebitelské úvěry, a to až do výše 12 000 Kč se splatností 7-28 dní, ale relativně vysokou úrokovou sazbou.

Výše půjčky1 000 - 12 000 Kč
Splatnost7 - 28 dní
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 10.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Fastfin půjčka je produktem společnosti Finfast s.r.o., která se zaměřuje především na poskytování krátkodobých spotřebitelských úvěrů. Pro své klienty má přehledně zpracované webové stránky s jednoduchou úvěrovou kalkulačkou, kde si snadno můžete ověřit výši poplatků, které se vážou k danému produktu. K dispozici zákazníkům je i telefonní linka, kam se mohou kdykoliv obrátit v případě, že potřebují poradit s výběrem půjčky.

Půjčka Fastfin se hodí zejména v případě, že Vám pár dní před výplatou schází peníze na neodkladné výdaje. U půjčky je poněkud vyšší RPSN, proto se vyplatí si půjčku dobře rozmyslet a nepůjčovat si za každou cenu. Společnost se snaží zákazníkům vyjít maximálně vstříc a zajistit zejména rychlé vyřízení půjčky a převod peněz. Proto má zřízené účty u 6 největších českých bank – v případě, že máte účet u stejného bankovního institutu, je připsání půjčky na Váš účet velmi rychlé. Půjčka je bez zbytečného papírování.

Půjčit si můžete částku od 1 000 do 12 000 Kč s dobou splatnosti od 7 do 28 dní. Noví zákazníci navíc mají možnost si vzít první půjčku do 5 000 Kč zcela zdarma. Žádost o tento nebankovní spotřebitelský úvěr vyřídíte jednoduše online a v případě, že bude Vaše žádost schválena, budou peníze odeslány do 60 min na Váš bankovní účet. Nevýhodou u této půjčky může být nižší schvalovatelnost žádostí, protože společnost se drží zásad zodpovědného půjčování a všechny žádosti posuzuje individuálně.

K žádosti o půjčku musíte být starší 21 let, musíte mít české občanství nebo trvalý pobyt v ČR a být schopni splácet. U půjčky není třeba dokládat příjem, nicméně na informace ohledně Vašeho příjmu můžete být v rámci žádosti dotázáni. K půjčce nepotřebujete mít ručitele nebo hmotnou zástavu a půjčit si můžete i se záznamem v rejstříku trestů. Půjčit si není možné v případě, že jste v exekuci nebo máte záznam v registru dlužníků.

Základní informace o Fastfin půjčce:

 • rychlá nebankovní půjčka
 • bezúčelová
 • od 1 000 Kč do 12 000 Kč
 • první půjčka do 5 000 Kč zdarma
 • kontroluje registr
 • bez doložení příjmů
 • bez ručitele

Co k Fastfin půjčce potřebujete:

 • věk minimálně 21 let
 • schopnost splácet
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR

Žádost o půjčku

Žážádat o půjčku lze prostřednictvím internetu. Stačí vyplnit online žádost na stránkách společnosti Finfast s.r.o. a počkat na její vyhodnocení. V případě, že bude Vaše žádost schválena, budou Vám peníze odeslány na účet do 60 minut.

Díky tomu, že nemusíte dokládat příjmy ani jiné dokumenty, je vyřízení půjčky velmi rychlé. O půjčku si může požádat v podstatě každý, podmínkou je věk nad 21 let a bezdlužnost – nesmíte být zrovna v exekuci. Žadatelé o půjčku Fastfin jsou prověřováni v registru.

Na stránkách firmy si můžete na úvěrové kalkulačce sami nastavit výši půjčky od 1 000 Kč do 12 000 Kč a zvolit si dobu splatnosti od 7 do 28 dní. Pokud je to Vaše první půjčka u společnosti Finfast, tak do výše 5 000 Kč jí získate zcela zdarma. K půjčce není třeba mít ručitele ani hmotnou zástavu.

O půjčku můžete zažádat také jednoduše prostřednictvím našeho online formuláře výše, kde stačí vyplnit jen základní informace a Vaše žádost bude odeslána přímo k zaměstnancům zákaznického servisu, kteří Vás pak sami kontaktují a domluví s Vámi další postup.

Celkové hodnocení Fastfin půjčky:

Nebankovní krátkodobá půjčka, kterou snadno a lehce vyřídíte z pohodlí domova. Nevýhodou může být nižší schvalovatelnost žádostí, protože společnost se řídí zásadami etického a zodpovědného půjčování a veškeré žádosti posuzuje i s ohledem na to, aby své žadatele zbytečně víc nezadlužila. K půjčce se totiž váže poměrně vysoký úrok a je rozhodně lepší si půjčku pořádně promyslet a nepůjčovat si na zbytečnosti. Půjčka může přijít vhod v případě, že si opravdu rychle potřebujete půjčit třeba na uhrazení nedoplatku za elektřinu, což nepočká do další výplaty. Půjčku vyřídíte bez zbytečného papírování, což Vám ušetří spoustu času a práce. V současné době společnost Finfast s.r.o. zastavila poskytování tohoto bezúčelového úvěru a místo něj připravuje do nabídky nový podnikatelský úvěr.

Proč právě půjčka Fastfin půjčka:

můžete získat až 12 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 12 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Váháte, zda se poradit o půjčce s odborníkem? Poradíme a vysvětlíme! ...více

2.6.2017

Víte, že díky internetu si dnes můžete všechno včetně půjček zařídit online? Sjednejte si půjčku online z pohodlí svého domova! ...více

13.7.2017

Patříte mezi problémové klienty? Nemáte na zaplacení složenek, jste bez práce, v dluzích a potřebujete si půjčit? ...více

12.5.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Home Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:AsisTeam
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 300 měs.
Název půjčky:Zaimo
Výše půjčky:25 000 - 108 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Via SMS
Výše půjčky:100 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Půjčka Liška
Výše půjčky:1 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Green půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Fajn půjčka
Výše půjčky:4 000 - 50 000 Kč
Splatnost:43 - 58 týdnů
Název půjčky:BB půjčka
Výše půjčky:1 000 - 45 000 Kč
Splatnost:7 dní - 3 měs.
Název půjčky:Kesh půjčka
Výše půjčky:20 000 - 700 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Ferratum půjčka
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:7 - 45 dní
ebook