Půjčka Fastfin půjčka

fastfin

Výše půjčky: 1 000 - 12 000 Kč, doba splácení: 7 - 28 dní

Společnost Credit Makers nabízí spotřebitelské úvěry, a to až do výše 12 000 Kč se splatností 7-28 dní, ale relativně vysokou úrokovou sazbou.

Výše půjčky1 000 - 12 000 Kč
Splatnost7 - 28 dní
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 28.11.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Fastfin půjčka je produktem společnosti Finfast s.r.o., která se zaměřuje především na poskytování krátkodobých spotřebitelských úvěrů. Pro své klienty má přehledně zpracované webové stránky s jednoduchou úvěrovou kalkulačkou, kde si snadno můžete ověřit výši poplatků, které se vážou k danému produktu. K dispozici zákazníkům je i telefonní linka, kam se mohou kdykoliv obrátit v případě, že potřebují poradit s výběrem půjčky.

Půjčka Fastfin se hodí zejména v případě, že Vám pár dní před výplatou schází peníze na neodkladné výdaje. U půjčky je poněkud vyšší RPSN, proto se vyplatí si půjčku dobře rozmyslet a nepůjčovat si za každou cenu. Společnost se snaží zákazníkům vyjít maximálně vstříc a zajistit zejména rychlé vyřízení půjčky a převod peněz. Proto má zřízené účty u 6 největších českých bank – v případě, že máte účet u stejného bankovního institutu, je připsání půjčky na Váš účet velmi rychlé. Půjčka je bez zbytečného papírování.

Půjčit si můžete částku od 1 000 do 12 000 Kč s dobou splatnosti od 7 do 28 dní. Noví zákazníci navíc mají možnost si vzít první půjčku do 5 000 Kč zcela zdarma. Žádost o tento nebankovní spotřebitelský úvěr vyřídíte jednoduše online a v případě, že bude Vaše žádost schválena, budou peníze odeslány do 60 min na Váš bankovní účet. Nevýhodou u této půjčky může být nižší schvalovatelnost žádostí, protože společnost se drží zásad zodpovědného půjčování a všechny žádosti posuzuje individuálně.

K žádosti o půjčku musíte být starší 21 let, musíte mít české občanství nebo trvalý pobyt v ČR a být schopni splácet. U půjčky není třeba dokládat příjem, nicméně na informace ohledně Vašeho příjmu můžete být v rámci žádosti dotázáni. K půjčce nepotřebujete mít ručitele nebo hmotnou zástavu a půjčit si můžete i se záznamem v rejstříku trestů. Půjčit si není možné v případě, že jste v exekuci nebo máte záznam v registru dlužníků.

Základní informace o Fastfin půjčce:

 • rychlá nebankovní půjčka
 • bezúčelová
 • od 1 000 Kč do 12 000 Kč
 • první půjčka do 5 000 Kč zdarma
 • kontroluje registr
 • bez doložení příjmů
 • bez ručitele

Co k Fastfin půjčce potřebujete:

 • věk minimálně 21 let
 • schopnost splácet
 • bankovní účet
 • trvalý pobyt v ČR

Žádost o půjčku

Žážádat o půjčku lze prostřednictvím internetu. Stačí vyplnit online žádost na stránkách společnosti Finfast s.r.o. a počkat na její vyhodnocení. V případě, že bude Vaše žádost schválena, budou Vám peníze odeslány na účet do 60 minut.

Díky tomu, že nemusíte dokládat příjmy ani jiné dokumenty, je vyřízení půjčky velmi rychlé. O půjčku si může požádat v podstatě každý, podmínkou je věk nad 21 let a bezdlužnost – nesmíte být zrovna v exekuci. Žadatelé o půjčku Fastfin jsou prověřováni v registru.

Na stránkách firmy si můžete na úvěrové kalkulačce sami nastavit výši půjčky od 1 000 Kč do 12 000 Kč a zvolit si dobu splatnosti od 7 do 28 dní. Pokud je to Vaše první půjčka u společnosti Finfast, tak do výše 5 000 Kč jí získate zcela zdarma. K půjčce není třeba mít ručitele ani hmotnou zástavu.

O půjčku můžete zažádat také jednoduše prostřednictvím našeho online formuláře výše, kde stačí vyplnit jen základní informace a Vaše žádost bude odeslána přímo k zaměstnancům zákaznického servisu, kteří Vás pak sami kontaktují a domluví s Vámi další postup.

Celkové hodnocení Fastfin půjčky:

Nebankovní krátkodobá půjčka, kterou snadno a lehce vyřídíte z pohodlí domova. Nevýhodou může být nižší schvalovatelnost žádostí, protože společnost se řídí zásadami etického a zodpovědného půjčování a veškeré žádosti posuzuje i s ohledem na to, aby své žadatele zbytečně víc nezadlužila. K půjčce se totiž váže poměrně vysoký úrok a je rozhodně lepší si půjčku pořádně promyslet a nepůjčovat si na zbytečnosti. Půjčka může přijít vhod v případě, že si opravdu rychle potřebujete půjčit třeba na uhrazení nedoplatku za elektřinu, což nepočká do další výplaty. Půjčku vyřídíte bez zbytečného papírování, což Vám ušetří spoustu času a práce. V současné době společnost Finfast s.r.o. zastavila poskytování tohoto bezúčelového úvěru a místo něj připravuje do nabídky nový podnikatelský úvěr.

Proč právě půjčka Fastfin půjčka:

můžete získat až 12 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 12 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Uvažujete, že si půjčíte? A víte, jakým způsobem si vybrat půjčku tak, abyste neudělali chybu a zbytečně nepřišli o peníze? ...více

20.7.2017

Chcete sobě a své rodině splnit sen o krásné dovolené? Vzhůru na to - s půjčkou bez úroků to půjde jedna radost! Získejte půjčku na dovolenou! ...více

12.7.2017

Ocitli jste se v nepříjemné situaci a jediné, co vás může zachránit je rychlá finanční pomoc? Máme pro vás tip na online půjčku s okamžitým odesláním peněz! ...více

9.4.2018

Podobné půjčky

Název půjčky:YES půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:84 měs.
Název půjčky:Omega půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:ACEMA Credit
Výše půjčky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Grand půjčky
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:30 dní - 360 měs.
Název půjčky:Vata online
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 35 dní
Název půjčky:Kesh půjčka
Výše půjčky:20 000 - 700 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:CreditPortal půjčka
Výše půjčky:500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:SIM půjčka
Výše půjčky:1 000 - 11 500 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:ReRum půjčka
Výše půjčky:500 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
ebook