Půjčka Finemoney půjčka

finemoney

Výše půjčky: 50 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 180 měs.

Nebankovní bezúčelová půjčka s možností půjčit si až 5 000 000 Kč, nicméně s nutností ručit vlastní nemovitostí.

Výše půjčky50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost12 - 180 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 06.02.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Finemoney, SE je poměrně mladá evropská společnost, která se rychle dokázala prosadit a v současné době patří mezi přední poskytovatele nebankovních služeb na tuzemském trhu. Zákazníkům nabízí širokou škálu transparentních produktů – půjčky na cokoliv, úvěry na rekonstrukci, konsolidaci půjček a navíc i speciální půjčku pro podnikatele. Firma sází na osobní přístup, férové jednání a vysokou úroveň profesionality. K dispozici zákazníkům je tým finančních odborníků, kteří ochotně poradí s výběrem toho nejlepšího produktu.

Nebankovní bezúčelový úvěr Finemoney využije každý, kdo může ručit vlastní nemovitostí. Výhodou je, že díky tomu si můžou půjčit i lidé se záznamem v registru dlužníků. Půjčka je na cokoliv, můžete jí tedy využít třeba na nákup nového auta nebo třeba nové kuchyně. V případě, že chcete zrekonstruovat byt, lze využít přímo Finemoney půjčku na rekonstrukci. Výhodou je, že k této nebankovní půjčce se vážou nižší úroky.

Půjčit si můžete částku od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč s dobou splatnosti 1 rok až 15 let. Zažádat o půjčku může v podstatě kdokoliv, podmínkou je mít minimální věk 18 let a stálý příjem. Dále je nutné vlastnit vhodnou nemovitost, kterou lze ručit. O půjčku můžete zažádat i se záznamem v registru dlužníků. K vyřízení žádosti je nutné předložit občanský průkaz a další doklad totožnosti a nabývací titul k nemovitosti. Peníze jsou poukázány převodem, proto je nutné předložit i číslo bankovního účtu.

Vyřízení žádosti o půjčku bývá rychlé, nejprve si podáte nezávaznou žádost a společnost provede odhad ceny Vaší nemovitosti.

Kromě půjčky na cokoliv můžete využít i další produkty, jako je účelový úvěr na rekonstrukci nebo třeba konsolidaci půjček. Konsolidace se hodí zejména v případě, kdy máte vícero drobných půjček, které chcete sloučit do jedné velké, například proto, abyste snížili celkové poplatky, nebo prostě pro zjednodušení splácení. Pro začínající podnikatele nabízí Finemoney speciální podnikatelský úvěr, který Vám pomůže nastartovat Váš projekt.

Základní informace o Finemoney půjčce:

  • nebankovní úvěr
  • bezúčelový
  • úrok od 6 %
  • výše půjčky od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč
  • doba splatnosti 1 rok až 15 let
  • i se záznamem v registru

Co k Finemoney půjčce potřebujete:

  • vhodnou nemovitost
  • věk minimálně 18 let
  • trvalý příjem

Žádost o půjčku

Zažádat o půjčku Finemoney můžete celkem jednoduše buď na bezplatné telefonní lince, kde s pracovníkem Finemoney proberete veškeré podrobnosti ohledně úvěru, nebo pomocí online žádosti.

Na webových stránkách společnosti si vyberete, o jaký druh půjčky máte zájem a vyplníte nezávaznou žádost. Libovolně si nastavíte výši půjčky a dobu splácení, poté vyplníte údaje o nemovitosti, kterou chcete ručit, Vaše kontaktní údaje a další náležitosti (například informace o výši příjmů atd.). Po odeslání žádosti stačí vyčkat, než Vás kontaktuje pracovník Finemoney a dojedná s Vámi další postup. Ten Vás kontaktuje ve chvíli, kdy bude Vaše nemovitost posouzena profesionálním odhadcem, a rovnou Vám sdělí maximální částku, kterou Vám na základě tohoto odhadu může Finemoney půjčit.

V případě, že bude Vaše žádost schválena, můžete přistoupit k uzavření smlouvy, po jejímž podpisu Vám bude hned vyplacena záloha, zbytek peněz dostanete na Váš bankovní účet po přepisu zástavního práva do katastru nemovitostí.

Zcela jednoduše můžete o půjčku zažádat i prostřednictvím našich internetových stránek, a to pomocí online formuláře výše. Stačí vyplnit pár základních údajů a Vaše žádost bude odeslána pracovníkům zákaznické linky, kteří Vás pak sami kontaktují.

Celkové hodnocení Finemoney půjčky

Finemoney půjčka se hodí pro každého, kdo potřebuje půjčit větší částku peněz a může ručit vlastní nemovitostí, ale z nějakého důvodu není perspektivním zákazníkem pro bankovní instituce. Půjčit si může každý, kdo má věk nad 18 let a má vhodnou nemovitost. Půjčit si můžete i poměrně vysokou částku, půjčka je od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč a s flexibilní dobou splatnosti od 1 roku do 15 let. Výše půjčky se odvíjí podle toho, jakou hodnotu má nemovitost, kterou budete ručit. Vyřízení půjčky je jednoduché a nepotřebujete k němu příliš dokumentů, stačí občaský průkaz a další doklad totožnosti a dokumenty od nemovitosti. V případě, že se dostanete do komplikované finanční situace, která ovlivní Vaší schopnost půjčku splácet, neváhejte se obrátit na svého finančního poradce, který s Vámi všechno probere a navrhne Vám možné řešení. Přestože se jedná o nebankovní půjčku, poplatky a úroky s ní spojené jsou nižší, než jak je u nebankovních půjček obvyklé. Velkou výhodou může být i to, že o půjčku lze zažádat se záznamem v registru dlužníků.

Proč právě půjčka Finemoney půjčka:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Půjčkový poradce je důležitým faktorem při sjednávání půjčky tak, aby byla úspěšná. Jak si vybrat půjčkového poradce správně, abyste s ním byli spokojení? ...více

17.8.2017

Uvažujete, co vlastně obnáší spolupráce s půjčkovým poradcem? Napoví náš článek! ...více

27.6.2017

Prvním krokem, který byste měli udělat, pokud uvažujete o půjčce, je srovnání půjček online. To by si měl udělat každý, kdo si půjčku chystá vzít u banky nebo u nebankovního poskytovatele půjček, srovnání půjček je zkrátka vždy zapotřebí! ...více

4.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:CZ Mini Credit
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Help Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:60 týdnů
Název půjčky:Grand půjčky
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:30 dní - 360 měs.
Název půjčky:Creditsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:ReRum půjčka
Výše půjčky:500 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Oberbank
Výše půjčky:50 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Cool Credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:SOS credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Zaimo
Výše půjčky:25 000 - 108 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:MK Credit
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:48 měs.
ebook