Půjčka Finemoney půjčka

finemoney

Výše půjčky: 50 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 180 měs.

Nebankovní bezúčelová půjčka s možností půjčit si až 5 000 000 Kč, nicméně s nutností ručit vlastní nemovitostí.

Výše půjčky50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost12 - 180 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 05.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Finemoney, SE je poměrně mladá evropská společnost, která se rychle dokázala prosadit a v současné době patří mezi přední poskytovatele nebankovních služeb na tuzemském trhu. Zákazníkům nabízí širokou škálu transparentních produktů – půjčky na cokoliv, úvěry na rekonstrukci, konsolidaci půjček a navíc i speciální půjčku pro podnikatele. Firma sází na osobní přístup, férové jednání a vysokou úroveň profesionality. K dispozici zákazníkům je tým finančních odborníků, kteří ochotně poradí s výběrem toho nejlepšího produktu.

Nebankovní bezúčelový úvěr Finemoney využije každý, kdo může ručit vlastní nemovitostí. Výhodou je, že díky tomu si můžou půjčit i lidé se záznamem v registru dlužníků. Půjčka je na cokoliv, můžete jí tedy využít třeba na nákup nového auta nebo třeba nové kuchyně. V případě, že chcete zrekonstruovat byt, lze využít přímo Finemoney půjčku na rekonstrukci. Výhodou je, že k této nebankovní půjčce se vážou nižší úroky.

Půjčit si můžete částku od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč s dobou splatnosti 1 rok až 15 let. Zažádat o půjčku může v podstatě kdokoliv, podmínkou je mít minimální věk 18 let a stálý příjem. Dále je nutné vlastnit vhodnou nemovitost, kterou lze ručit. O půjčku můžete zažádat i se záznamem v registru dlužníků. K vyřízení žádosti je nutné předložit občanský průkaz a další doklad totožnosti a nabývací titul k nemovitosti. Peníze jsou poukázány převodem, proto je nutné předložit i číslo bankovního účtu.

Vyřízení žádosti o půjčku bývá rychlé, nejprve si podáte nezávaznou žádost a společnost provede odhad ceny Vaší nemovitosti.

Kromě půjčky na cokoliv můžete využít i další produkty, jako je účelový úvěr na rekonstrukci nebo třeba konsolidaci půjček. Konsolidace se hodí zejména v případě, kdy máte vícero drobných půjček, které chcete sloučit do jedné velké, například proto, abyste snížili celkové poplatky, nebo prostě pro zjednodušení splácení. Pro začínající podnikatele nabízí Finemoney speciální podnikatelský úvěr, který Vám pomůže nastartovat Váš projekt.

Základní informace o Finemoney půjčce:

  • nebankovní úvěr
  • bezúčelový
  • úrok od 6 %
  • výše půjčky od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč
  • doba splatnosti 1 rok až 15 let
  • i se záznamem v registru

Co k Finemoney půjčce potřebujete:

  • vhodnou nemovitost
  • věk minimálně 18 let
  • trvalý příjem

Žádost o půjčku

Zažádat o půjčku Finemoney můžete celkem jednoduše buď na bezplatné telefonní lince, kde s pracovníkem Finemoney proberete veškeré podrobnosti ohledně úvěru, nebo pomocí online žádosti.

Na webových stránkách společnosti si vyberete, o jaký druh půjčky máte zájem a vyplníte nezávaznou žádost. Libovolně si nastavíte výši půjčky a dobu splácení, poté vyplníte údaje o nemovitosti, kterou chcete ručit, Vaše kontaktní údaje a další náležitosti (například informace o výši příjmů atd.). Po odeslání žádosti stačí vyčkat, než Vás kontaktuje pracovník Finemoney a dojedná s Vámi další postup. Ten Vás kontaktuje ve chvíli, kdy bude Vaše nemovitost posouzena profesionálním odhadcem, a rovnou Vám sdělí maximální částku, kterou Vám na základě tohoto odhadu může Finemoney půjčit.

V případě, že bude Vaše žádost schválena, můžete přistoupit k uzavření smlouvy, po jejímž podpisu Vám bude hned vyplacena záloha, zbytek peněz dostanete na Váš bankovní účet po přepisu zástavního práva do katastru nemovitostí.

Zcela jednoduše můžete o půjčku zažádat i prostřednictvím našich internetových stránek, a to pomocí online formuláře výše. Stačí vyplnit pár základních údajů a Vaše žádost bude odeslána pracovníkům zákaznické linky, kteří Vás pak sami kontaktují.

Celkové hodnocení Finemoney půjčky

Finemoney půjčka se hodí pro každého, kdo potřebuje půjčit větší částku peněz a může ručit vlastní nemovitostí, ale z nějakého důvodu není perspektivním zákazníkem pro bankovní instituce. Půjčit si může každý, kdo má věk nad 18 let a má vhodnou nemovitost. Půjčit si můžete i poměrně vysokou částku, půjčka je od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč a s flexibilní dobou splatnosti od 1 roku do 15 let. Výše půjčky se odvíjí podle toho, jakou hodnotu má nemovitost, kterou budete ručit. Vyřízení půjčky je jednoduché a nepotřebujete k němu příliš dokumentů, stačí občaský průkaz a další doklad totožnosti a dokumenty od nemovitosti. V případě, že se dostanete do komplikované finanční situace, která ovlivní Vaší schopnost půjčku splácet, neváhejte se obrátit na svého finančního poradce, který s Vámi všechno probere a navrhne Vám možné řešení. Přestože se jedná o nebankovní půjčku, poplatky a úroky s ní spojené jsou nižší, než jak je u nebankovních půjček obvyklé. Velkou výhodou může být i to, že o půjčku lze zažádat se záznamem v registru dlužníků.

Proč právě půjčka Finemoney půjčka:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Možná jste se již s těmito praktikami setkali při hledání rychlé nebankovní půjčky. Ať jste hledali, jak jste hledali, výše RPSN prostě nikde. Jak ale v takové situaci poznat, jak si půjčka mezi ostatními rychlými půjčkami stojí? Snadná pomoc, čtěte dál! ...více

16.4.2018

I když jste si mysleli, že splácení půjčky v pohodě zvládnete, nakonec tomu tak nemusí být, protože Vám život mohl připravit zcela nečekanou situaci, která Vám splácení půjčky zkomplikovala. A co pak? ...více

3.8.2017

Zvažujete půjčku a chcete se v široké nabídce půjček na našem trhu zorientovat? ...více

7.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Moment půjčka
Výše půjčky:1 000 - 4 999 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Help Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:60 týdnů
Název půjčky:Půjčka na cokoliv ČSOB
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Perfect Money
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:5 - 42 dní
Název půjčky:Půjčka 365
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:Simple půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:2 - 30 dní
Název půjčky:Creditsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Air Bank půjčka
Výše půjčky:5 000 - 900 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Anděl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:36 měs.
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.
ebook