Půjčka Finemoney půjčka

Výše půjčky: 50 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 180 měs.

Nebankovní bezúčelová půjčka s možností půjčit si až 5 000 000 Kč, nicméně s nutností ručit vlastní nemovitostí.

Výše půjčky50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost12 - 180 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

Finemoney, SE je poměrně mladá evropská společnost, která se rychle dokázala prosadit a v současné době patří mezi přední poskytovatele nebankovních služeb na tuzemském trhu. Zákazníkům nabízí širokou škálu transparentních produktů – půjčky na cokoliv, úvěry na rekonstrukci, konsolidaci půjček a navíc i speciální půjčku pro podnikatele. Firma sází na osobní přístup, férové jednání a vysokou úroveň profesionality. K dispozici zákazníkům je tým finančních odborníků, kteří ochotně poradí s výběrem toho nejlepšího produktu.

Nebankovní bezúčelový úvěr Finemoney využije každý, kdo může ručit vlastní nemovitostí. Výhodou je, že díky tomu si můžou půjčit i lidé se záznamem v registru dlužníků. Půjčka je na cokoliv, můžete jí tedy využít třeba na nákup nového auta nebo třeba nové kuchyně. V případě, že chcete zrekonstruovat byt, lze využít přímo Finemoney půjčku na rekonstrukci. Výhodou je, že k této nebankovní půjčce se vážou nižší úroky.

Půjčit si můžete částku od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč s dobou splatnosti 1 rok až 15 let. Zažádat o půjčku může v podstatě kdokoliv, podmínkou je mít minimální věk 18 let a stálý příjem. Dále je nutné vlastnit vhodnou nemovitost, kterou lze ručit. O půjčku můžete zažádat i se záznamem v registru dlužníků. K vyřízení žádosti je nutné předložit občanský průkaz a další doklad totožnosti a nabývací titul k nemovitosti. Peníze jsou poukázány převodem, proto je nutné předložit i číslo bankovního účtu.

Vyřízení žádosti o půjčku bývá rychlé, nejprve si podáte nezávaznou žádost a společnost provede odhad ceny Vaší nemovitosti.

Kromě půjčky na cokoliv můžete využít i další produkty, jako je účelový úvěr na rekonstrukci nebo třeba konsolidaci půjček. Konsolidace se hodí zejména v případě, kdy máte vícero drobných půjček, které chcete sloučit do jedné velké, například proto, abyste snížili celkové poplatky, nebo prostě pro zjednodušení splácení. Pro začínající podnikatele nabízí Finemoney speciální podnikatelský úvěr, který Vám pomůže nastartovat Váš projekt.

Základní informace o Finemoney půjčce:

  • nebankovní úvěr
  • bezúčelový
  • úrok od 6 %
  • výše půjčky od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč
  • doba splatnosti 1 rok až 15 let
  • i se záznamem v registru

Co k Finemoney půjčce potřebujete:

  • vhodnou nemovitost
  • věk minimálně 18 let
  • trvalý příjem

Žádost o půjčku

Zažádat o půjčku Finemoney můžete celkem jednoduše buď na bezplatné telefonní lince, kde s pracovníkem Finemoney proberete veškeré podrobnosti ohledně úvěru, nebo pomocí online žádosti.

Na webových stránkách společnosti si vyberete, o jaký druh půjčky máte zájem a vyplníte nezávaznou žádost. Libovolně si nastavíte výši půjčky a dobu splácení, poté vyplníte údaje o nemovitosti, kterou chcete ručit, Vaše kontaktní údaje a další náležitosti (například informace o výši příjmů atd.). Po odeslání žádosti stačí vyčkat, než Vás kontaktuje pracovník Finemoney a dojedná s Vámi další postup. Ten Vás kontaktuje ve chvíli, kdy bude Vaše nemovitost posouzena profesionálním odhadcem, a rovnou Vám sdělí maximální částku, kterou Vám na základě tohoto odhadu může Finemoney půjčit.

V případě, že bude Vaše žádost schválena, můžete přistoupit k uzavření smlouvy, po jejímž podpisu Vám bude hned vyplacena záloha, zbytek peněz dostanete na Váš bankovní účet po přepisu zástavního práva do katastru nemovitostí.

Zcela jednoduše můžete o půjčku zažádat i prostřednictvím našich internetových stránek, a to pomocí online formuláře výše. Stačí vyplnit pár základních údajů a Vaše žádost bude odeslána pracovníkům zákaznické linky, kteří Vás pak sami kontaktují.

Celkové hodnocení Finemoney půjčky

Finemoney půjčka se hodí pro každého, kdo potřebuje půjčit větší částku peněz a může ručit vlastní nemovitostí, ale z nějakého důvodu není perspektivním zákazníkem pro bankovní instituce. Půjčit si může každý, kdo má věk nad 18 let a má vhodnou nemovitost. Půjčit si můžete i poměrně vysokou částku, půjčka je od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč a s flexibilní dobou splatnosti od 1 roku do 15 let. Výše půjčky se odvíjí podle toho, jakou hodnotu má nemovitost, kterou budete ručit. Vyřízení půjčky je jednoduché a nepotřebujete k němu příliš dokumentů, stačí občaský průkaz a další doklad totožnosti a dokumenty od nemovitosti. V případě, že se dostanete do komplikované finanční situace, která ovlivní Vaší schopnost půjčku splácet, neváhejte se obrátit na svého finančního poradce, který s Vámi všechno probere a navrhne Vám možné řešení. Přestože se jedná o nebankovní půjčku, poplatky a úroky s ní spojené jsou nižší, než jak je u nebankovních půjček obvyklé. Velkou výhodou může být i to, že o půjčku lze zažádat se záznamem v registru dlužníků.

Proč právě půjčka Finemoney půjčka:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

I výhodná půjčka Vás může vyjít draho, pokud si nebudete dávat pozor na data, upomínky nebo pokuty. ...více

21.7.2017

Máte záznam v registru dlužníků a přesto si potřebujete nutně a urgentně půjčit? V bance Vám v takové situaci nepůjčí, co tedy dělat? Máme řešení - rychlou půjčku bez registru! ...více

1.8.2017

Pokud zvažujete půjčku, přečtěte si, kdy je vhodné si ji vzít a v jakých situacích si naopak nepůjčovat! ...více

21.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Rychlá půjčka 24
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Grand půjčky
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:30 dní - 360 měs.
Název půjčky:AsisTeam
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 300 měs.
Název půjčky:Bezva půjčka
Výše půjčky:15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:Provident půjčka
Výše půjčky:3 000 - 130 000 Kč
Splatnost:3 - 36 měs.
Název půjčky:Cofidis partnerská půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Green půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Viva Credit
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 35 dní
Název půjčky:8000 bezúročně
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Zaplo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní