Půjčka Finemoney půjčka

finemoney

Výše půjčky: 50 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 180 měs.

Nebankovní bezúčelová půjčka s možností půjčit si až 5 000 000 Kč, nicméně s nutností ručit vlastní nemovitostí.

Výše půjčky50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost12 - 180 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 27.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Finemoney, SE je poměrně mladá evropská společnost, která se rychle dokázala prosadit a v současné době patří mezi přední poskytovatele nebankovních služeb na tuzemském trhu. Zákazníkům nabízí širokou škálu transparentních produktů – půjčky na cokoliv, úvěry na rekonstrukci, konsolidaci půjček a navíc i speciální půjčku pro podnikatele. Firma sází na osobní přístup, férové jednání a vysokou úroveň profesionality. K dispozici zákazníkům je tým finančních odborníků, kteří ochotně poradí s výběrem toho nejlepšího produktu.

Nebankovní bezúčelový úvěr Finemoney využije každý, kdo může ručit vlastní nemovitostí. Výhodou je, že díky tomu si můžou půjčit i lidé se záznamem v registru dlužníků. Půjčka je na cokoliv, můžete jí tedy využít třeba na nákup nového auta nebo třeba nové kuchyně. V případě, že chcete zrekonstruovat byt, lze využít přímo Finemoney půjčku na rekonstrukci. Výhodou je, že k této nebankovní půjčce se vážou nižší úroky.

Půjčit si můžete částku od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč s dobou splatnosti 1 rok až 15 let. Zažádat o půjčku může v podstatě kdokoliv, podmínkou je mít minimální věk 18 let a stálý příjem. Dále je nutné vlastnit vhodnou nemovitost, kterou lze ručit. O půjčku můžete zažádat i se záznamem v registru dlužníků. K vyřízení žádosti je nutné předložit občanský průkaz a další doklad totožnosti a nabývací titul k nemovitosti. Peníze jsou poukázány převodem, proto je nutné předložit i číslo bankovního účtu.

Vyřízení žádosti o půjčku bývá rychlé, nejprve si podáte nezávaznou žádost a společnost provede odhad ceny Vaší nemovitosti.

Kromě půjčky na cokoliv můžete využít i další produkty, jako je účelový úvěr na rekonstrukci nebo třeba konsolidaci půjček. Konsolidace se hodí zejména v případě, kdy máte vícero drobných půjček, které chcete sloučit do jedné velké, například proto, abyste snížili celkové poplatky, nebo prostě pro zjednodušení splácení. Pro začínající podnikatele nabízí Finemoney speciální podnikatelský úvěr, který Vám pomůže nastartovat Váš projekt.

Základní informace o Finemoney půjčce:

  • nebankovní úvěr
  • bezúčelový
  • úrok od 6 %
  • výše půjčky od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč
  • doba splatnosti 1 rok až 15 let
  • i se záznamem v registru

Co k Finemoney půjčce potřebujete:

  • vhodnou nemovitost
  • věk minimálně 18 let
  • trvalý příjem

Žádost o půjčku

Zažádat o půjčku Finemoney můžete celkem jednoduše buď na bezplatné telefonní lince, kde s pracovníkem Finemoney proberete veškeré podrobnosti ohledně úvěru, nebo pomocí online žádosti.

Na webových stránkách společnosti si vyberete, o jaký druh půjčky máte zájem a vyplníte nezávaznou žádost. Libovolně si nastavíte výši půjčky a dobu splácení, poté vyplníte údaje o nemovitosti, kterou chcete ručit, Vaše kontaktní údaje a další náležitosti (například informace o výši příjmů atd.). Po odeslání žádosti stačí vyčkat, než Vás kontaktuje pracovník Finemoney a dojedná s Vámi další postup. Ten Vás kontaktuje ve chvíli, kdy bude Vaše nemovitost posouzena profesionálním odhadcem, a rovnou Vám sdělí maximální částku, kterou Vám na základě tohoto odhadu může Finemoney půjčit.

V případě, že bude Vaše žádost schválena, můžete přistoupit k uzavření smlouvy, po jejímž podpisu Vám bude hned vyplacena záloha, zbytek peněz dostanete na Váš bankovní účet po přepisu zástavního práva do katastru nemovitostí.

Zcela jednoduše můžete o půjčku zažádat i prostřednictvím našich internetových stránek, a to pomocí online formuláře výše. Stačí vyplnit pár základních údajů a Vaše žádost bude odeslána pracovníkům zákaznické linky, kteří Vás pak sami kontaktují.

Celkové hodnocení Finemoney půjčky

Finemoney půjčka se hodí pro každého, kdo potřebuje půjčit větší částku peněz a může ručit vlastní nemovitostí, ale z nějakého důvodu není perspektivním zákazníkem pro bankovní instituce. Půjčit si může každý, kdo má věk nad 18 let a má vhodnou nemovitost. Půjčit si můžete i poměrně vysokou částku, půjčka je od 50 000 Kč do 5 000 000 Kč a s flexibilní dobou splatnosti od 1 roku do 15 let. Výše půjčky se odvíjí podle toho, jakou hodnotu má nemovitost, kterou budete ručit. Vyřízení půjčky je jednoduché a nepotřebujete k němu příliš dokumentů, stačí občaský průkaz a další doklad totožnosti a dokumenty od nemovitosti. V případě, že se dostanete do komplikované finanční situace, která ovlivní Vaší schopnost půjčku splácet, neváhejte se obrátit na svého finančního poradce, který s Vámi všechno probere a navrhne Vám možné řešení. Přestože se jedná o nebankovní půjčku, poplatky a úroky s ní spojené jsou nižší, než jak je u nebankovních půjček obvyklé. Velkou výhodou může být i to, že o půjčku lze zažádat se záznamem v registru dlužníků.

Proč právě půjčka Finemoney půjčka:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Uvažujete, co vlastně obnáší spolupráce s půjčkovým poradcem? Napoví náš článek! ...více

27.6.2017

Zvažujete půjčku a chcete se v široké nabídce půjček na našem trhu zorientovat? ...více

7.6.2017

Možná jste se již s těmito praktikami setkali při hledání rychlé nebankovní půjčky. Ať jste hledali, jak jste hledali, výše RPSN prostě nikde. Jak ale v takové situaci poznat, jak si půjčka mezi ostatními rychlými půjčkami stojí? Snadná pomoc, čtěte dál! ...více

16.4.2018

Podobné půjčky

Název půjčky:Ferratum půjčka
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:7 - 45 dní
Název půjčky:Rychlá půjčka 24
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Money Now
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:BB půjčka
Výše půjčky:1 000 - 45 000 Kč
Splatnost:7 dní - 3 měs.
Název půjčky:Help Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:60 týdnů
Název půjčky:Ninja půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 23 dní
Název půjčky:8000 bezúročně
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:SOS credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Kouzelná půjčka
Výše půjčky:
Splatnost:
Název půjčky:Minutová půjčka Equa Bank
Výše půjčky:5 000 - 600 000 Kč
Splatnost:3 - 84 měs.
ebook