Půjčka Fio banka

fiobanka

Výše půjčky: 3 000 000 - 300 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 93 měs.

Bankovní úvěry pro podnikatele od FIO banky nabízejí možnost získat až 300 000 000 Kč.

Výše půjčky3 000 000 - 300 000 000 Kč
Splatnost12 - 93 měs.
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 12.03.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

FIO banka je velmi oblíbenou českou bankou, která je mistrem v oboru poskytování soukromých i podnikatelských řešení na trhu financí. FIO banka v minulosti získala mnoho ocenění, ale mezi ty nejzajímavější patří Nejvstřícnější banka roku 2015 - tento titul si držela celých 5 let. Tato neobyčejná banka si zakládá na poskytování finančních služeb bez poplatků. Stala se tak velmi vyhledávanou bankou mezi širokou veřejností, k čemuž jí jistě přispěla série vtipných televizních reklam se slavným hercem Jakubem Kohákem.

Bankovní úvěry pro podnikatele od FIO jsou podle výše poskytovány formou úvěru nebo kontokorentního účtu. Právnické či fyzické osoby tak získají potřebnou sumu pro financování za různými účely nebo finanční rezervu. Potřebnou částku až do výše 300 000 000 Kč můžete využít na provozní financování, refinancování stávajících závazků, investiční financování nebo na developerské projekty. Jestliže Vám stačí úvěr do 3 000 000 Kč, pak je pro Vás vhodný úvěr v podobě podnikatelského kontokorentu. Ač FIO banka poskytuje většinu služeb bez poplatku, u těchto podnikatelských úvěrů je účtován poplatek za poskytnutí úvěru a je vyčíslován individuálně.

Úroková sazba se řídí základní sazbou banky nebo se váže na tržní úrokové sazby PRIBOR nebo EURIBOR. Podnikatelský úvěr je určen pro fyzické i právnické osoby. Rozhodnete-li se pro kteroukoliv variantu podnikatelského úvěru od FIO banky, zažádat o ni můžete velmi rychle zde na této stránce. Vyplníte několik potřebných dat a v co nejkratší době se Vám ozve operátor zákaznické linky nebo přímo Váš bankovní poradce.

Stát se novým klientem FIO banky není nijak komplikované ani pro podnikatelské subjekty. Vždy se setkáte se vstřícným a individuálním přístupem a pracovníci FIO se Vám budou snažit navrhnout ideální finanční řešení. Pokud však už klientem FIO banky jste, máte cestu k podnikatelskému úvěru o trochu snažší. Informace o půjčce pro podnikatele můžete získat prostřednictvím zákaznické linky, ale podpis smlouvy je možný vždy pouze na pobočce.

Základní informace o podnikatelské půjčce od FIO:

 • podnikatelský úvěr
 • účel na financování všeho druhu
 • možnost půjčit si až 300 000 000 Kč
 • doba splácení individuální
 • základní úroková sazba od 5,9 %
 • veškeré služby jsou bez poplatku
 • poplatek za poskytnutí úvěru je stanoven individuálně
 • půjčka od oblíbené banky se zkušenostmi

Co k podnikatelské půjčce od FIO potřebujete:

 • jištění běžnými i neobvyklými způsoby
 • fyzická nebo právnická osoba
 • čistý registr, bez insolvence

Žádost o půjčku

Podání žádosti o podnikatelský úvěr je poměrně snadné a zabere jen pár minut. Odesláním žádosti se k ničemu nezavazujete, pouze získáte nabídku od FIO banky, na základě které se pak můžete rozhodnout. Nejrychlejším způsobem podání žádosti je skrze online formulář zde na webu Úvěromat.cz. Vyplníte pouze jméno, telefonní kontakt, email, nastavíte požadovanou výši úvěru a předpokládanou dobu splácení. Po odeslání formuláře Vám zavolá operátor zákaznické linky, který Vám předá nejdůležitější informace a dojednáte další postup.

Jestliže byste žádali o podnikatelský úvěr prostřednictvím webu FIO banky, budete muset vyplnit delší dotazník. Obsahuje několik částí, kde budete muset uvést detailně data, potřebná pro posouzení Vaší poptávky. Banka potřebuje znát základní údaje o žadateli, předpokládané parametry úvěru, zdroj trvalého příjmu a Vaše dostupné možnosti pro zajištění úvěru. Po posouzení a zpracování poptávky Vás FIO banka bude kontaktovat s nabídkou na podnikatelský úvěr.

Základní požadavky na žadetele se nijak neliší od běžných úvěrů pro soukromé osoby. Jako fyzická osoba nebo právnický subjekt nesmíte mít záznam v registru dlužníků, nesmíte mít exekuci ani být v insolvenci. Pokud byste měli závazky u jiné bankovní či nebankovní společnosti, budete je nejprve muset zlikvidovat nebo je převést k FIO a dotázat se na individuální nabídku řešení takové situace. Mezi další podmínky patří čistý trestní rejstřík a nutnost stálého příjmu, který budete muset doložit.

Nejdůležitější podmínkou pro získání podnikatelského úvěru je potřeba jištění. FIO preferuje ručení nemovitostí, movitým majetkem nebo bonitními pohledávkami. Můžete také zkombinovat různé druhy ručení. Například můžete použít i méně obvyklé způsoby jako jsou ručení cennými papíry, stroji nebo dopravní technikou. Úvěr pak odpovídá kvalitě a výši poskytnutého zajištění.

Celkové hodnocení podnikatelské půjčky od FIO

Podnikatelský úvěr od FIO banky je dobrou volbou pro fyzické osoby a právnické subjekty. FIO má bohaté zkušenosti v poskytování podnikatelských úvěrů a vždy Vám navrhne ideální finanční řešení. Podnikatelský úvěr lze využít například na investiční financování, refinancování stávajících závazků nebo pro developerské projekty. FIO banka nabízí úvěr v rozmezí 3 - 300 mil. Kč a s maximální dobou splácení na 8 let, pokud není dohodnuto jinak. Výše úrokové sazby se řídí základní sazbou banky (tj. 5,9 %) nebo tržní úrokovou sazbou. Veškeré poplatky spojené s vedením účtu jsou zdarma, avšak poplatek za poskytnutí úvěru je stanoven individuálně. Nezávaznou žádost můžete podat přes online formulář, nejsnáze na těchto stránkách, a vyčkáte na hovor Vašeho bankovního poradce, který Vám poskytne všechny zásadní informace. Mnoho úkonů lze vyřídit online, ale podpis smlouvy je vyžadován vždy na pobočce. Úvěr musí být samozřejmě adekvátně zajištěn, ale k tomu lze použít běžné i neobvyklé zástavy. Jestliže Vám stačí podnikatelský úvěr nižší než 3 000 000 Kč, je Vám k dispozici výhodný podnikatelský kontokorent.

Proč právě půjčka Fio banka:

můžete získat až 300 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 300 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Zajímá Vás, jak vyřešit půjčku online a snadno? Kde získat rychlou půjčku bez úroků nebo kde získat půjčku bez registru? Poradíme Vám v našem dnešním článků. ...více

21.8.2017

Je dobrý nápad splatit svou půjčku předčasně - tedy před smluvím datem splatnosti půjčky? ...více

21.5.2017

Zvažujete koupi vlastního automobilu? Je vhodnější si jej koupit za hotové skrze hotovostní půjčku a nebo na leasing, který budete dlouhodobě splácet? ...více

23.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Ferratum půjčka
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:7 - 45 dní
Název půjčky:HOT půjčka
Výše půjčky:10 000 - 500 000 Kč
Splatnost:24 - 84 měs.
Název půjčky:Kamali
Výše půjčky:1 000 - 249 997 Kč
Splatnost:30 dní - 96 měs.
Název půjčky:XS půjčka
Výše půjčky:3 000 - 9 000 Kč
Splatnost:3 - 3 měs.
Název půjčky:ACEMA Credit
Výše půjčky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:CreditOn půjčka
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Anděl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:36 měs.
Název půjčky:Minutová půjčka Equa Bank
Výše půjčky:5 000 - 600 000 Kč
Splatnost:3 - 84 měs.
Název půjčky:Tommy Stachi půjčka
Výše půjčky:5 000 - 150 000 Kč
Splatnost:12 - 36 měs.
Název půjčky:Moment půjčka
Výše půjčky:1 000 - 4 999 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
ebook