Půjčka Fio banka

fiobanka

Výše půjčky: 3 000 000 - 300 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 93 měs.

Bankovní úvěry pro podnikatele od FIO banky nabízejí možnost získat až 300 000 000 Kč.

Výše půjčky3 000 000 - 300 000 000 Kč
Splatnost12 - 93 měs.
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 05.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

FIO banka je velmi oblíbenou českou bankou, která je mistrem v oboru poskytování soukromých i podnikatelských řešení na trhu financí. FIO banka v minulosti získala mnoho ocenění, ale mezi ty nejzajímavější patří Nejvstřícnější banka roku 2015 - tento titul si držela celých 5 let. Tato neobyčejná banka si zakládá na poskytování finančních služeb bez poplatků. Stala se tak velmi vyhledávanou bankou mezi širokou veřejností, k čemuž jí jistě přispěla série vtipných televizních reklam se slavným hercem Jakubem Kohákem.

Bankovní úvěry pro podnikatele od FIO jsou podle výše poskytovány formou úvěru nebo kontokorentního účtu. Právnické či fyzické osoby tak získají potřebnou sumu pro financování za různými účely nebo finanční rezervu. Potřebnou částku až do výše 300 000 000 Kč můžete využít na provozní financování, refinancování stávajících závazků, investiční financování nebo na developerské projekty. Jestliže Vám stačí úvěr do 3 000 000 Kč, pak je pro Vás vhodný úvěr v podobě podnikatelského kontokorentu. Ač FIO banka poskytuje většinu služeb bez poplatku, u těchto podnikatelských úvěrů je účtován poplatek za poskytnutí úvěru a je vyčíslován individuálně.

Úroková sazba se řídí základní sazbou banky nebo se váže na tržní úrokové sazby PRIBOR nebo EURIBOR. Podnikatelský úvěr je určen pro fyzické i právnické osoby. Rozhodnete-li se pro kteroukoliv variantu podnikatelského úvěru od FIO banky, zažádat o ni můžete velmi rychle zde na této stránce. Vyplníte několik potřebných dat a v co nejkratší době se Vám ozve operátor zákaznické linky nebo přímo Váš bankovní poradce.

Stát se novým klientem FIO banky není nijak komplikované ani pro podnikatelské subjekty. Vždy se setkáte se vstřícným a individuálním přístupem a pracovníci FIO se Vám budou snažit navrhnout ideální finanční řešení. Pokud však už klientem FIO banky jste, máte cestu k podnikatelskému úvěru o trochu snažší. Informace o půjčce pro podnikatele můžete získat prostřednictvím zákaznické linky, ale podpis smlouvy je možný vždy pouze na pobočce.

Základní informace o podnikatelské půjčce od FIO:

 • podnikatelský úvěr
 • účel na financování všeho druhu
 • možnost půjčit si až 300 000 000 Kč
 • doba splácení individuální
 • základní úroková sazba od 5,9 %
 • veškeré služby jsou bez poplatku
 • poplatek za poskytnutí úvěru je stanoven individuálně
 • půjčka od oblíbené banky se zkušenostmi

Co k podnikatelské půjčce od FIO potřebujete:

 • jištění běžnými i neobvyklými způsoby
 • fyzická nebo právnická osoba
 • čistý registr, bez insolvence

Žádost o půjčku

Podání žádosti o podnikatelský úvěr je poměrně snadné a zabere jen pár minut. Odesláním žádosti se k ničemu nezavazujete, pouze získáte nabídku od FIO banky, na základě které se pak můžete rozhodnout. Nejrychlejším způsobem podání žádosti je skrze online formulář zde na webu Úvěromat.cz. Vyplníte pouze jméno, telefonní kontakt, email, nastavíte požadovanou výši úvěru a předpokládanou dobu splácení. Po odeslání formuláře Vám zavolá operátor zákaznické linky, který Vám předá nejdůležitější informace a dojednáte další postup.

Jestliže byste žádali o podnikatelský úvěr prostřednictvím webu FIO banky, budete muset vyplnit delší dotazník. Obsahuje několik částí, kde budete muset uvést detailně data, potřebná pro posouzení Vaší poptávky. Banka potřebuje znát základní údaje o žadateli, předpokládané parametry úvěru, zdroj trvalého příjmu a Vaše dostupné možnosti pro zajištění úvěru. Po posouzení a zpracování poptávky Vás FIO banka bude kontaktovat s nabídkou na podnikatelský úvěr.

Základní požadavky na žadetele se nijak neliší od běžných úvěrů pro soukromé osoby. Jako fyzická osoba nebo právnický subjekt nesmíte mít záznam v registru dlužníků, nesmíte mít exekuci ani být v insolvenci. Pokud byste měli závazky u jiné bankovní či nebankovní společnosti, budete je nejprve muset zlikvidovat nebo je převést k FIO a dotázat se na individuální nabídku řešení takové situace. Mezi další podmínky patří čistý trestní rejstřík a nutnost stálého příjmu, který budete muset doložit.

Nejdůležitější podmínkou pro získání podnikatelského úvěru je potřeba jištění. FIO preferuje ručení nemovitostí, movitým majetkem nebo bonitními pohledávkami. Můžete také zkombinovat různé druhy ručení. Například můžete použít i méně obvyklé způsoby jako jsou ručení cennými papíry, stroji nebo dopravní technikou. Úvěr pak odpovídá kvalitě a výši poskytnutého zajištění.

Celkové hodnocení podnikatelské půjčky od FIO

Podnikatelský úvěr od FIO banky je dobrou volbou pro fyzické osoby a právnické subjekty. FIO má bohaté zkušenosti v poskytování podnikatelských úvěrů a vždy Vám navrhne ideální finanční řešení. Podnikatelský úvěr lze využít například na investiční financování, refinancování stávajících závazků nebo pro developerské projekty. FIO banka nabízí úvěr v rozmezí 3 - 300 mil. Kč a s maximální dobou splácení na 8 let, pokud není dohodnuto jinak. Výše úrokové sazby se řídí základní sazbou banky (tj. 5,9 %) nebo tržní úrokovou sazbou. Veškeré poplatky spojené s vedením účtu jsou zdarma, avšak poplatek za poskytnutí úvěru je stanoven individuálně. Nezávaznou žádost můžete podat přes online formulář, nejsnáze na těchto stránkách, a vyčkáte na hovor Vašeho bankovního poradce, který Vám poskytne všechny zásadní informace. Mnoho úkonů lze vyřídit online, ale podpis smlouvy je vyžadován vždy na pobočce. Úvěr musí být samozřejmě adekvátně zajištěn, ale k tomu lze použít běžné i neobvyklé zástavy. Jestliže Vám stačí podnikatelský úvěr nižší než 3 000 000 Kč, je Vám k dispozici výhodný podnikatelský kontokorent.

Proč právě půjčka Fio banka:

můžete získat až 300 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 300 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Chcete sobě a své rodině splnit sen o krásné dovolené? Vzhůru na to - s půjčkou bez úroků to půjde jedna radost! Získejte půjčku na dovolenou! ...více

12.7.2017

Máte záznam v registru dlužníků a přesto si potřebujete nutně a urgentně půjčit? V bance Vám v takové situaci nepůjčí, co tedy dělat? Máme řešení - rychlou půjčku bez registru! ...více

1.8.2017

Rádi byste si bez dokládání příjmů půjčili peníze na cokoli, tedy takzvanou bezúčelovou půjčku? A ještě ideálně, aby byla půjčka bez úroků? Pak pro Vás známe řešení, které se dočtete v našem článku. ...více

2.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Cofidis partnerská půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Bezva půjčka
Výše půjčky:15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:mPůjčka Plus
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Zaplo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Fastfin půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Švýcarská půjčka
Výše půjčky:3 000 - 7 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:Comfort Money
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:24 - 360 měs.
Název půjčky:CreditOn půjčka
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Otrino Invest
Výše půjčky:15 000 - 30 000 Kč
Splatnost:1 dní - 36 měs.
Název půjčky:Cetelem půjčka
Výše půjčky:20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
ebook