Půjčka Fio banka

fiobanka

Výše půjčky: 3 000 000 - 300 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 93 měs.

Bankovní úvěry pro podnikatele od FIO banky nabízejí možnost získat až 300 000 000 Kč.

Výše půjčky3 000 000 - 300 000 000 Kč
Splatnost12 - 93 měs.
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 23.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

FIO banka je velmi oblíbenou českou bankou, která je mistrem v oboru poskytování soukromých i podnikatelských řešení na trhu financí. FIO banka v minulosti získala mnoho ocenění, ale mezi ty nejzajímavější patří Nejvstřícnější banka roku 2015 - tento titul si držela celých 5 let. Tato neobyčejná banka si zakládá na poskytování finančních služeb bez poplatků. Stala se tak velmi vyhledávanou bankou mezi širokou veřejností, k čemuž jí jistě přispěla série vtipných televizních reklam se slavným hercem Jakubem Kohákem.

Bankovní úvěry pro podnikatele od FIO jsou podle výše poskytovány formou úvěru nebo kontokorentního účtu. Právnické či fyzické osoby tak získají potřebnou sumu pro financování za různými účely nebo finanční rezervu. Potřebnou částku až do výše 300 000 000 Kč můžete využít na provozní financování, refinancování stávajících závazků, investiční financování nebo na developerské projekty. Jestliže Vám stačí úvěr do 3 000 000 Kč, pak je pro Vás vhodný úvěr v podobě podnikatelského kontokorentu. Ač FIO banka poskytuje většinu služeb bez poplatku, u těchto podnikatelských úvěrů je účtován poplatek za poskytnutí úvěru a je vyčíslován individuálně.

Úroková sazba se řídí základní sazbou banky nebo se váže na tržní úrokové sazby PRIBOR nebo EURIBOR. Podnikatelský úvěr je určen pro fyzické i právnické osoby. Rozhodnete-li se pro kteroukoliv variantu podnikatelského úvěru od FIO banky, zažádat o ni můžete velmi rychle zde na této stránce. Vyplníte několik potřebných dat a v co nejkratší době se Vám ozve operátor zákaznické linky nebo přímo Váš bankovní poradce.

Stát se novým klientem FIO banky není nijak komplikované ani pro podnikatelské subjekty. Vždy se setkáte se vstřícným a individuálním přístupem a pracovníci FIO se Vám budou snažit navrhnout ideální finanční řešení. Pokud však už klientem FIO banky jste, máte cestu k podnikatelskému úvěru o trochu snažší. Informace o půjčce pro podnikatele můžete získat prostřednictvím zákaznické linky, ale podpis smlouvy je možný vždy pouze na pobočce.

Základní informace o podnikatelské půjčce od FIO:

 • podnikatelský úvěr
 • účel na financování všeho druhu
 • možnost půjčit si až 300 000 000 Kč
 • doba splácení individuální
 • základní úroková sazba od 5,9 %
 • veškeré služby jsou bez poplatku
 • poplatek za poskytnutí úvěru je stanoven individuálně
 • půjčka od oblíbené banky se zkušenostmi

Co k podnikatelské půjčce od FIO potřebujete:

 • jištění běžnými i neobvyklými způsoby
 • fyzická nebo právnická osoba
 • čistý registr, bez insolvence

Žádost o půjčku

Podání žádosti o podnikatelský úvěr je poměrně snadné a zabere jen pár minut. Odesláním žádosti se k ničemu nezavazujete, pouze získáte nabídku od FIO banky, na základě které se pak můžete rozhodnout. Nejrychlejším způsobem podání žádosti je skrze online formulář zde na webu Úvěromat.cz. Vyplníte pouze jméno, telefonní kontakt, email, nastavíte požadovanou výši úvěru a předpokládanou dobu splácení. Po odeslání formuláře Vám zavolá operátor zákaznické linky, který Vám předá nejdůležitější informace a dojednáte další postup.

Jestliže byste žádali o podnikatelský úvěr prostřednictvím webu FIO banky, budete muset vyplnit delší dotazník. Obsahuje několik částí, kde budete muset uvést detailně data, potřebná pro posouzení Vaší poptávky. Banka potřebuje znát základní údaje o žadateli, předpokládané parametry úvěru, zdroj trvalého příjmu a Vaše dostupné možnosti pro zajištění úvěru. Po posouzení a zpracování poptávky Vás FIO banka bude kontaktovat s nabídkou na podnikatelský úvěr.

Základní požadavky na žadetele se nijak neliší od běžných úvěrů pro soukromé osoby. Jako fyzická osoba nebo právnický subjekt nesmíte mít záznam v registru dlužníků, nesmíte mít exekuci ani být v insolvenci. Pokud byste měli závazky u jiné bankovní či nebankovní společnosti, budete je nejprve muset zlikvidovat nebo je převést k FIO a dotázat se na individuální nabídku řešení takové situace. Mezi další podmínky patří čistý trestní rejstřík a nutnost stálého příjmu, který budete muset doložit.

Nejdůležitější podmínkou pro získání podnikatelského úvěru je potřeba jištění. FIO preferuje ručení nemovitostí, movitým majetkem nebo bonitními pohledávkami. Můžete také zkombinovat různé druhy ručení. Například můžete použít i méně obvyklé způsoby jako jsou ručení cennými papíry, stroji nebo dopravní technikou. Úvěr pak odpovídá kvalitě a výši poskytnutého zajištění.

Celkové hodnocení podnikatelské půjčky od FIO

Podnikatelský úvěr od FIO banky je dobrou volbou pro fyzické osoby a právnické subjekty. FIO má bohaté zkušenosti v poskytování podnikatelských úvěrů a vždy Vám navrhne ideální finanční řešení. Podnikatelský úvěr lze využít například na investiční financování, refinancování stávajících závazků nebo pro developerské projekty. FIO banka nabízí úvěr v rozmezí 3 - 300 mil. Kč a s maximální dobou splácení na 8 let, pokud není dohodnuto jinak. Výše úrokové sazby se řídí základní sazbou banky (tj. 5,9 %) nebo tržní úrokovou sazbou. Veškeré poplatky spojené s vedením účtu jsou zdarma, avšak poplatek za poskytnutí úvěru je stanoven individuálně. Nezávaznou žádost můžete podat přes online formulář, nejsnáze na těchto stránkách, a vyčkáte na hovor Vašeho bankovního poradce, který Vám poskytne všechny zásadní informace. Mnoho úkonů lze vyřídit online, ale podpis smlouvy je vyžadován vždy na pobočce. Úvěr musí být samozřejmě adekvátně zajištěn, ale k tomu lze použít běžné i neobvyklé zástavy. Jestliže Vám stačí podnikatelský úvěr nižší než 3 000 000 Kč, je Vám k dispozici výhodný podnikatelský kontokorent.

Proč právě půjčka Fio banka:

můžete získat až 300 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 300 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Překvapily Vás nějaké nečekané nepříjemné výdaje, ať už v rodině nebo při Vašem podnikání? Pak existuje jedno příjemné řešení, a tou je výhodná nebankovní půjčka. ...více

25.8.2017

Buďte chytří a myslete na budoucnost! Jak známo, štěstí přeje připraveným, a vy byste měli při žádosti o půjčku myslet už dopředu a počítat s nečekanými situacemi a náhlými výdaji. Auto se vždycky porouchá ve chvíli, kdy to nejméně čekáte, a aby jste jej bez potíží nechali opravit, pak se vám určitě bude hodit flexibilní půjčka. ...více

12.4.2018

Půjčka je velký závazek, a to i pokud jste si půjčili malou sumu peněz. Jak vše zařídit tak, aby se pro Vás nakonec půjčka nestala utrpením? ...více

30.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:YES půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:84 měs.
Název půjčky:HFS půjčka
Výše půjčky:10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost:52 týdnů - 96 měs.
Název půjčky:CZ Mini Credit
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Credit Limit
Výše půjčky:2 500 - 35 000 Kč
Splatnost:30 - 30 dní
Název půjčky:Era půjčka
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:XS půjčka
Výše půjčky:3 000 - 9 000 Kč
Splatnost:3 - 3 měs.
Název půjčky:JKL půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 dní
Název půjčky:AsisTeam
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 300 měs.
Název půjčky:Fio banka
Výše půjčky:3 000 000 - 300 000 000 Kč
Splatnost:12 - 93 měs.
Název půjčky:WOW Finance
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
ebook