Půjčka HFS půjčka

hfs pujcky

Výše půjčky: 10 000 - 2 000 000 Kč, doba splácení: 52 týdnů - 96 měs.

Nebankovní půjčka bez registru, bez zástavy, ale také se zástavou, s možností exekuce a s dlouhou dobou splatnosti.

Výše půjčky10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost52 týdnů - 96 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 07.02.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

HFS s.r.o. je česká firma, která vznikla s přispěním zahraničního investora už v roce 1994, působí v různých odvětvích (například dopravní služby) a vedle toho již 15 let poskytuje nebankovní úvěry. Mezi hlavní produkty této firmy patří rychlá nebankovní půjčka do 50 000 Kč, podnikatelský úvěr a vysoké půjčky s ručením nemovitostí. Kromě toho se společnost zabývá i řešením exekucí.

Společnost má pro své zákazníky zřízené vcelku přehledné internetové stránky, na kterých naleznete aktuální nabídku finančních produktů včetně detailních informací o poskytovaných půjčkách. V případě, že na stránkách nenajdete odpověď na svou otázku, nebo Vám něco přijde nejasné, můžete se obrátit na zákaznickou linku anebo zaslat svůj dotaz přes email.

Produkty společnosti HFS využijete zejména ve chvíli, kdy třeba sháníte vyšší úvěr, který Vám bankovní instituce nechce poskytnout, nebo jste podnikatel a potřebujete si vzít úvěr na další rozvoj svého podnikání. Půjčku využijete i tehdy, když máte horší úvěrovou minulost – firma nabízí i menší půjčky bez kontroly registrů. HFS má pestrou nabídku úvěrů, ze kterých si můžete vybírat – firma nabízí půjčku bez registrů, půjčky se zástavou, podnikatelské úvěry, zpětný leasing a konsolidace. O půjčky je možné si zažádat buď telefonicky nebo pomocí online žádosti.

Základní podmínkou pro získání půjčky je věk nad 18 let a schopnost splácet. Další požadavky se pak odlišují podle toho, o jaký typ půjčky máte zájem. Například u půjček se zástavou je nutné vlastnit vhodnou nemovitost a doložit k ní veškeré potřebné dokumenty, zatímco na půjčku bez registru Vám stačí české občanství, předložit občanský průkaz a nějaký dokument, který potvrdí Vaše schopnost splácet.

Základní informace o HFS půjčce:

  • nebankovní půjčka
  • od 10 000 Kč do 2 000 000 Kč
  • doba splatnosti od 1 do 8 let
  • bez kontroly registru
  • úrok od 25 %

Co k HFS půjčce potřebujete:

  • věk nad 18 let
  • české občanství
  • schopnost splácet

Žádost o půjčku

O půjčku si můžete zažádat buď telefonicky nebo přes online formulář. Na internetových stránkách společnosti si vyberete o jaký typ půjčky máte zájem a rovnou si můžete přečíst podrobné informace o všech podmínkách, co se k půjčce vážou, vyplníte formulář a počkáte na vyhodnocení žádosti. Podmínky jednotlivých půjček se liší.

U půjčky bez registru si můžete půjčit od 10 000 Kč do 50 000 Kč s dobou splatnosti 1 rok. Splácení probíhá formou týdenních splátek a úrok činí rovných 25 %, navíc neplatíte žádné poplatky předem.

Půjčka se zástavou nabízí možnost si vypůjčit od 60 000 Kč do 2 000 000 Kč s úrokem 15 %, doba splatnosti je až 8 let. U této půjčky je nutné ručit nemovitostí a zaplatit poplatek za sjednání.

Podnikatelský úvěr je zde pro podnikatele, kteří potřebují finance na rozjetí podnikání nebo na rozšíření živnosti. Půjčit si můžete od 10 000 kč do 2 000 000 Kč na 3 měsíce až 8 let. Výhodou je nižší úroková sazba než u předchozích úvěrů, a to 12 %.

Dále můžete využít možnost konsolidace nebo zpětného leasingu.

O půjčku lze také zažádat na našich internetových stránkách, a to pomocí online formuláře výše. Do něj stačí vyplnit pár základních informací, zaměstnanci call centra Vás pak sami kontaktují a domluví se s Vámi na dalším postupu.

Celkové hodnocení HFS půjčky

HFS s.r.o. nabízí poměrně pestrou nabídku finančních produktů, která může oslovit široké spektrum zájemců o nebankovní úvěry. Úroky spojené s půjčkami jsou ale vyšší než u některých nebankovních půjček na našem trhu, proto je vhodné si půjčku dobře promyslet a půjčovat si zodpovědně. Půjčku využije zejména ten, kdo si třeba kvůli negativní úvěrové historii nemůže zažádat o bankovní úvěr. HFS půjčka se hodí třeba ve chvíli, kdy nutně sháníte peníze na opravu auta a máte jistotu, že půjčku zvládnete v klidu splatit, nebo když máte vhodnou nemovitost, kterou můžete ručit. Nejvýhodnější úrok má podnikatelský úvěr, který se dá použít například na rozšíření firmy do dalších oborů. Společnost se kromě nebankovních úvěrů zaměřuje i na finanční poradenství při exekucích, konsolidace a zpětný leasing – vykoupí od Vás vaši nemovitost za nejvyšší cenu, vy poplatíte své závazky, ale v nemovitosti nadále zůstanete jako nájemce a kromě nájemného budete moci splácet určitou částku, o kterou snížíte ve výsledku kupní cenu nemovitosti ve chvíli, kdy budete mít finance na to ji zase odkoupit zpět.

Proč právě půjčka HFS půjčka:

můžete získat až 2 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 2 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Podvodníci mezi poskytovateli půjček jsou největším strašákem všech, kteří si potřebují půjčit. Jak se jim vyhnout? ...více

21.4.2017

Zajímá Vás, jak vyřešit půjčku online a snadno? Kde získat rychlou půjčku bez úroků nebo kde získat půjčku bez registru? Poradíme Vám v našem dnešním článků. ...více

21.8.2017

Je dobrý nápad splatit svou půjčku předčasně - tedy před smluvím datem splatnosti půjčky? ...více

21.5.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Žlutý meloun
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:3 - 60 měs.
Název půjčky:Viva Credit
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 35 dní
Název půjčky:Půjčkomat půjčka
Výše půjčky:500 - 22 000 Kč
Splatnost:5 - 31 dní
Název půjčky:AAAkapital půjčka
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Air Bank půjčka
Výše půjčky:5 000 - 900 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Emma’s Credit
Výše půjčky:500 - 7 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Cool Credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Půjčka 7
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Oberbank
Výše půjčky:50 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
ebook