Půjčka HFS půjčka

hfs pujcky

Výše půjčky: 10 000 - 2 000 000 Kč, doba splácení: 52 týdnů - 96 měs.

Nebankovní půjčka bez registru, bez zástavy, ale také se zástavou, s možností exekuce a s dlouhou dobou splatnosti.

Výše půjčky10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost52 týdnů - 96 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 10.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

HFS s.r.o. je česká firma, která vznikla s přispěním zahraničního investora už v roce 1994, působí v různých odvětvích (například dopravní služby) a vedle toho již 15 let poskytuje nebankovní úvěry. Mezi hlavní produkty této firmy patří rychlá nebankovní půjčka do 50 000 Kč, podnikatelský úvěr a vysoké půjčky s ručením nemovitostí. Kromě toho se společnost zabývá i řešením exekucí.

Společnost má pro své zákazníky zřízené vcelku přehledné internetové stránky, na kterých naleznete aktuální nabídku finančních produktů včetně detailních informací o poskytovaných půjčkách. V případě, že na stránkách nenajdete odpověď na svou otázku, nebo Vám něco přijde nejasné, můžete se obrátit na zákaznickou linku anebo zaslat svůj dotaz přes email.

Produkty společnosti HFS využijete zejména ve chvíli, kdy třeba sháníte vyšší úvěr, který Vám bankovní instituce nechce poskytnout, nebo jste podnikatel a potřebujete si vzít úvěr na další rozvoj svého podnikání. Půjčku využijete i tehdy, když máte horší úvěrovou minulost – firma nabízí i menší půjčky bez kontroly registrů. HFS má pestrou nabídku úvěrů, ze kterých si můžete vybírat – firma nabízí půjčku bez registrů, půjčky se zástavou, podnikatelské úvěry, zpětný leasing a konsolidace. O půjčky je možné si zažádat buď telefonicky nebo pomocí online žádosti.

Základní podmínkou pro získání půjčky je věk nad 18 let a schopnost splácet. Další požadavky se pak odlišují podle toho, o jaký typ půjčky máte zájem. Například u půjček se zástavou je nutné vlastnit vhodnou nemovitost a doložit k ní veškeré potřebné dokumenty, zatímco na půjčku bez registru Vám stačí české občanství, předložit občanský průkaz a nějaký dokument, který potvrdí Vaše schopnost splácet.

Základní informace o HFS půjčce:

  • nebankovní půjčka
  • od 10 000 Kč do 2 000 000 Kč
  • doba splatnosti od 1 do 8 let
  • bez kontroly registru
  • úrok od 25 %

Co k HFS půjčce potřebujete:

  • věk nad 18 let
  • české občanství
  • schopnost splácet

Žádost o půjčku

O půjčku si můžete zažádat buď telefonicky nebo přes online formulář. Na internetových stránkách společnosti si vyberete o jaký typ půjčky máte zájem a rovnou si můžete přečíst podrobné informace o všech podmínkách, co se k půjčce vážou, vyplníte formulář a počkáte na vyhodnocení žádosti. Podmínky jednotlivých půjček se liší.

U půjčky bez registru si můžete půjčit od 10 000 Kč do 50 000 Kč s dobou splatnosti 1 rok. Splácení probíhá formou týdenních splátek a úrok činí rovných 25 %, navíc neplatíte žádné poplatky předem.

Půjčka se zástavou nabízí možnost si vypůjčit od 60 000 Kč do 2 000 000 Kč s úrokem 15 %, doba splatnosti je až 8 let. U této půjčky je nutné ručit nemovitostí a zaplatit poplatek za sjednání.

Podnikatelský úvěr je zde pro podnikatele, kteří potřebují finance na rozjetí podnikání nebo na rozšíření živnosti. Půjčit si můžete od 10 000 kč do 2 000 000 Kč na 3 měsíce až 8 let. Výhodou je nižší úroková sazba než u předchozích úvěrů, a to 12 %.

Dále můžete využít možnost konsolidace nebo zpětného leasingu.

O půjčku lze také zažádat na našich internetových stránkách, a to pomocí online formuláře výše. Do něj stačí vyplnit pár základních informací, zaměstnanci call centra Vás pak sami kontaktují a domluví se s Vámi na dalším postupu.

Celkové hodnocení HFS půjčky

HFS s.r.o. nabízí poměrně pestrou nabídku finančních produktů, která může oslovit široké spektrum zájemců o nebankovní úvěry. Úroky spojené s půjčkami jsou ale vyšší než u některých nebankovních půjček na našem trhu, proto je vhodné si půjčku dobře promyslet a půjčovat si zodpovědně. Půjčku využije zejména ten, kdo si třeba kvůli negativní úvěrové historii nemůže zažádat o bankovní úvěr. HFS půjčka se hodí třeba ve chvíli, kdy nutně sháníte peníze na opravu auta a máte jistotu, že půjčku zvládnete v klidu splatit, nebo když máte vhodnou nemovitost, kterou můžete ručit. Nejvýhodnější úrok má podnikatelský úvěr, který se dá použít například na rozšíření firmy do dalších oborů. Společnost se kromě nebankovních úvěrů zaměřuje i na finanční poradenství při exekucích, konsolidace a zpětný leasing – vykoupí od Vás vaši nemovitost za nejvyšší cenu, vy poplatíte své závazky, ale v nemovitosti nadále zůstanete jako nájemce a kromě nájemného budete moci splácet určitou částku, o kterou snížíte ve výsledku kupní cenu nemovitosti ve chvíli, kdy budete mít finance na to ji zase odkoupit zpět.

Proč právě půjčka HFS půjčka:

můžete získat až 2 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 2 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Kdo z nás by nechtěl být finančně nezávislý a nebyl neustále ve stresu kvůli každé koruně! V našem článku Vám poradíme několik tipů, jak toho docílit! ...více

28.6.2017

V čem mají nebankovní půjčky oproti těm bankovním výhody a v čem zase nevýhody? ...více

10.5.2017

Nejčastější chybou, kterou lidé při půjčování dělají je, že si neprovádí dostatečné srovnání půjček skrze kalkulačku půjček online. ...více

10.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Tommy Stachi půjčka
Výše půjčky:5 000 - 150 000 Kč
Splatnost:12 - 36 měs.
Název půjčky:Cool Credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Půjčka Liška
Výše půjčky:1 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:CreditKasa
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Emma’s Credit
Výše půjčky:500 - 7 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Viva Credit
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 35 dní
Název půjčky:Express Cash
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:14 - 20 měs.
Název půjčky:Bezva půjčka
Výše půjčky:15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:Moment půjčka
Výše půjčky:1 000 - 4 999 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Ber půjčku
Výše půjčky:1 000 - 35 000 Kč
Splatnost:1 dní - 12 měs.
ebook