Půjčka HFS půjčka

Výše půjčky: 10 000 - 2 000 000 Kč, doba splácení: 52 týdnů - 96 měs.

Nebankovní půjčka bez registru, bez zástavy, ale také se zástavou, s možností exekuce a s dlouhou dobou splatnosti.

Výše půjčky10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost52 týdnů - 96 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

HFS s.r.o. je česká firma, která vznikla s přispěním zahraničního investora už v roce 1994, působí v různých odvětvích (například dopravní služby) a vedle toho již 15 let poskytuje nebankovní úvěry. Mezi hlavní produkty této firmy patří rychlá nebankovní půjčka do 50 000 Kč, podnikatelský úvěr a vysoké půjčky s ručením nemovitostí. Kromě toho se společnost zabývá i řešením exekucí.

Společnost má pro své zákazníky zřízené vcelku přehledné internetové stránky, na kterých naleznete aktuální nabídku finančních produktů včetně detailních informací o poskytovaných půjčkách. V případě, že na stránkách nenajdete odpověď na svou otázku, nebo Vám něco přijde nejasné, můžete se obrátit na zákaznickou linku anebo zaslat svůj dotaz přes email.

Produkty společnosti HFS využijete zejména ve chvíli, kdy třeba sháníte vyšší úvěr, který Vám bankovní instituce nechce poskytnout, nebo jste podnikatel a potřebujete si vzít úvěr na další rozvoj svého podnikání. Půjčku využijete i tehdy, když máte horší úvěrovou minulost – firma nabízí i menší půjčky bez kontroly registrů. HFS má pestrou nabídku úvěrů, ze kterých si můžete vybírat – firma nabízí půjčku bez registrů, půjčky se zástavou, podnikatelské úvěry, zpětný leasing a konsolidace. O půjčky je možné si zažádat buď telefonicky nebo pomocí online žádosti.

Základní podmínkou pro získání půjčky je věk nad 18 let a schopnost splácet. Další požadavky se pak odlišují podle toho, o jaký typ půjčky máte zájem. Například u půjček se zástavou je nutné vlastnit vhodnou nemovitost a doložit k ní veškeré potřebné dokumenty, zatímco na půjčku bez registru Vám stačí české občanství, předložit občanský průkaz a nějaký dokument, který potvrdí Vaše schopnost splácet.

Základní informace o HFS půjčce:

  • nebankovní půjčka
  • od 10 000 Kč do 2 000 000 Kč
  • doba splatnosti od 1 do 8 let
  • bez kontroly registru
  • úrok od 25 %

Co k HFS půjčce potřebujete:

  • věk nad 18 let
  • české občanství
  • schopnost splácet

Žádost o půjčku

O půjčku si můžete zažádat buď telefonicky nebo přes online formulář. Na internetových stránkách společnosti si vyberete o jaký typ půjčky máte zájem a rovnou si můžete přečíst podrobné informace o všech podmínkách, co se k půjčce vážou, vyplníte formulář a počkáte na vyhodnocení žádosti. Podmínky jednotlivých půjček se liší.

U půjčky bez registru si můžete půjčit od 10 000 Kč do 50 000 Kč s dobou splatnosti 1 rok. Splácení probíhá formou týdenních splátek a úrok činí rovných 25 %, navíc neplatíte žádné poplatky předem.

Půjčka se zástavou nabízí možnost si vypůjčit od 60 000 Kč do 2 000 000 Kč s úrokem 15 %, doba splatnosti je až 8 let. U této půjčky je nutné ručit nemovitostí a zaplatit poplatek za sjednání.

Podnikatelský úvěr je zde pro podnikatele, kteří potřebují finance na rozjetí podnikání nebo na rozšíření živnosti. Půjčit si můžete od 10 000 kč do 2 000 000 Kč na 3 měsíce až 8 let. Výhodou je nižší úroková sazba než u předchozích úvěrů, a to 12 %.

Dále můžete využít možnost konsolidace nebo zpětného leasingu.

O půjčku lze také zažádat na našich internetových stránkách, a to pomocí online formuláře výše. Do něj stačí vyplnit pár základních informací, zaměstnanci call centra Vás pak sami kontaktují a domluví se s Vámi na dalším postupu.

Celkové hodnocení HFS půjčky

HFS s.r.o. nabízí poměrně pestrou nabídku finančních produktů, která může oslovit široké spektrum zájemců o nebankovní úvěry. Úroky spojené s půjčkami jsou ale vyšší než u některých nebankovních půjček na našem trhu, proto je vhodné si půjčku dobře promyslet a půjčovat si zodpovědně. Půjčku využije zejména ten, kdo si třeba kvůli negativní úvěrové historii nemůže zažádat o bankovní úvěr. HFS půjčka se hodí třeba ve chvíli, kdy nutně sháníte peníze na opravu auta a máte jistotu, že půjčku zvládnete v klidu splatit, nebo když máte vhodnou nemovitost, kterou můžete ručit. Nejvýhodnější úrok má podnikatelský úvěr, který se dá použít například na rozšíření firmy do dalších oborů. Společnost se kromě nebankovních úvěrů zaměřuje i na finanční poradenství při exekucích, konsolidace a zpětný leasing – vykoupí od Vás vaši nemovitost za nejvyšší cenu, vy poplatíte své závazky, ale v nemovitosti nadále zůstanete jako nájemce a kromě nájemného budete moci splácet určitou částku, o kterou snížíte ve výsledku kupní cenu nemovitosti ve chvíli, kdy budete mít finance na to ji zase odkoupit zpět.

Proč právě půjčka HFS půjčka:

můžete získat až 2 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 2 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

Potřebujete půjčit peníze rychle a okamžitě? A slyšeli jste už o rychlé půjčce online, kterou vyřídíte snadno z pohodlí domova během několika minut? ...více

31.7.2017

Jediným způsobem, jak si být jistý, že jste si vybrali vhodnou půjčku, je provést si srovnání půjček online díky nástroji zvanému kalkulačka půjček online. ...více

27.7.2017

Kdo by nechtěl půjčku výhodně, když si bere úvěr u banky nebo nebankovního poskytovatele půjček, že? Kde ale takovou půjčku výhodně hledat? Poradí náš článek! ...více

7.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Bubbli půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Kredia půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:15 - 30 dní
Název půjčky:ZUNO půjčka online
Výše půjčky:15 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:ACEMA Credit
Výše půjčky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Ninja půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 23 dní
Název půjčky:Perfect Money
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:5 - 42 dní
Název půjčky:GE Money Expres půjčka
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:24 - 120 měs.
Název půjčky:BB půjčka
Výše půjčky:1 000 - 45 000 Kč
Splatnost:7 dní - 3 měs.
Název půjčky:Express Cash
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:14 - 20 měs.
Název půjčky:Credit Limit
Výše půjčky:2 500 - 35 000 Kč
Splatnost:30 - 30 dní