Půjčka HFS půjčka

hfs pujcky

Výše půjčky: 10 000 - 2 000 000 Kč, doba splácení: 52 týdnů - 96 měs.

Nebankovní půjčka bez registru, bez zástavy, ale také se zástavou, s možností exekuce a s dlouhou dobou splatnosti.

Výše půjčky10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost52 týdnů - 96 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 30.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

HFS s.r.o. je česká firma, která vznikla s přispěním zahraničního investora už v roce 1994, působí v různých odvětvích (například dopravní služby) a vedle toho již 15 let poskytuje nebankovní úvěry. Mezi hlavní produkty této firmy patří rychlá nebankovní půjčka do 50 000 Kč, podnikatelský úvěr a vysoké půjčky s ručením nemovitostí. Kromě toho se společnost zabývá i řešením exekucí.

Společnost má pro své zákazníky zřízené vcelku přehledné internetové stránky, na kterých naleznete aktuální nabídku finančních produktů včetně detailních informací o poskytovaných půjčkách. V případě, že na stránkách nenajdete odpověď na svou otázku, nebo Vám něco přijde nejasné, můžete se obrátit na zákaznickou linku anebo zaslat svůj dotaz přes email.

Produkty společnosti HFS využijete zejména ve chvíli, kdy třeba sháníte vyšší úvěr, který Vám bankovní instituce nechce poskytnout, nebo jste podnikatel a potřebujete si vzít úvěr na další rozvoj svého podnikání. Půjčku využijete i tehdy, když máte horší úvěrovou minulost – firma nabízí i menší půjčky bez kontroly registrů. HFS má pestrou nabídku úvěrů, ze kterých si můžete vybírat – firma nabízí půjčku bez registrů, půjčky se zástavou, podnikatelské úvěry, zpětný leasing a konsolidace. O půjčky je možné si zažádat buď telefonicky nebo pomocí online žádosti.

Základní podmínkou pro získání půjčky je věk nad 18 let a schopnost splácet. Další požadavky se pak odlišují podle toho, o jaký typ půjčky máte zájem. Například u půjček se zástavou je nutné vlastnit vhodnou nemovitost a doložit k ní veškeré potřebné dokumenty, zatímco na půjčku bez registru Vám stačí české občanství, předložit občanský průkaz a nějaký dokument, který potvrdí Vaše schopnost splácet.

Základní informace o HFS půjčce:

  • nebankovní půjčka
  • od 10 000 Kč do 2 000 000 Kč
  • doba splatnosti od 1 do 8 let
  • bez kontroly registru
  • úrok od 25 %

Co k HFS půjčce potřebujete:

  • věk nad 18 let
  • české občanství
  • schopnost splácet

Žádost o půjčku

O půjčku si můžete zažádat buď telefonicky nebo přes online formulář. Na internetových stránkách společnosti si vyberete o jaký typ půjčky máte zájem a rovnou si můžete přečíst podrobné informace o všech podmínkách, co se k půjčce vážou, vyplníte formulář a počkáte na vyhodnocení žádosti. Podmínky jednotlivých půjček se liší.

U půjčky bez registru si můžete půjčit od 10 000 Kč do 50 000 Kč s dobou splatnosti 1 rok. Splácení probíhá formou týdenních splátek a úrok činí rovných 25 %, navíc neplatíte žádné poplatky předem.

Půjčka se zástavou nabízí možnost si vypůjčit od 60 000 Kč do 2 000 000 Kč s úrokem 15 %, doba splatnosti je až 8 let. U této půjčky je nutné ručit nemovitostí a zaplatit poplatek za sjednání.

Podnikatelský úvěr je zde pro podnikatele, kteří potřebují finance na rozjetí podnikání nebo na rozšíření živnosti. Půjčit si můžete od 10 000 kč do 2 000 000 Kč na 3 měsíce až 8 let. Výhodou je nižší úroková sazba než u předchozích úvěrů, a to 12 %.

Dále můžete využít možnost konsolidace nebo zpětného leasingu.

O půjčku lze také zažádat na našich internetových stránkách, a to pomocí online formuláře výše. Do něj stačí vyplnit pár základních informací, zaměstnanci call centra Vás pak sami kontaktují a domluví se s Vámi na dalším postupu.

Celkové hodnocení HFS půjčky

HFS s.r.o. nabízí poměrně pestrou nabídku finančních produktů, která může oslovit široké spektrum zájemců o nebankovní úvěry. Úroky spojené s půjčkami jsou ale vyšší než u některých nebankovních půjček na našem trhu, proto je vhodné si půjčku dobře promyslet a půjčovat si zodpovědně. Půjčku využije zejména ten, kdo si třeba kvůli negativní úvěrové historii nemůže zažádat o bankovní úvěr. HFS půjčka se hodí třeba ve chvíli, kdy nutně sháníte peníze na opravu auta a máte jistotu, že půjčku zvládnete v klidu splatit, nebo když máte vhodnou nemovitost, kterou můžete ručit. Nejvýhodnější úrok má podnikatelský úvěr, který se dá použít například na rozšíření firmy do dalších oborů. Společnost se kromě nebankovních úvěrů zaměřuje i na finanční poradenství při exekucích, konsolidace a zpětný leasing – vykoupí od Vás vaši nemovitost za nejvyšší cenu, vy poplatíte své závazky, ale v nemovitosti nadále zůstanete jako nájemce a kromě nájemného budete moci splácet určitou částku, o kterou snížíte ve výsledku kupní cenu nemovitosti ve chvíli, kdy budete mít finance na to ji zase odkoupit zpět.

Proč právě půjčka HFS půjčka:

můžete získat až 2 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 2 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Jaká by za každých okolností měla být Vaše půjčka? No přeci výhodná! Ovšem jak toho docílit? Jak si správně vybrat výhodnou půjčku? Podle čeho se řídit a jak postupovat? Máme Vás několik rad výhodné půjčky, které bude užitečné všem, kteří se k výběru půjčky teprve chystají. ...více

16.8.2017

Zajímá Vás, jaké jsou výhody rychlé půjčky online a proč by Vás měla zajímat, pokud potřebujete peníze a chcete je získat díky půjčce? Poradí Vám náš článek. ...více

28.8.2017

Máme pro Vás 5 rad ohledně půjček, které byste měli znát, pokud si půjčku plánujete vzít! ...více

13.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Kesh půjčka
Výše půjčky:20 000 - 700 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:HK Investment
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Vata online
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 35 dní
Název půjčky:Express Cash
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:14 - 20 měs.
Název půjčky:Creditstar půjčka
Výše půjčky:1 000 - 13 000 Kč
Splatnost:5 dní - 3 měs.
Název půjčky:Expobank půjčka
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Půjčkomat půjčka
Výše půjčky:500 - 22 000 Kč
Splatnost:5 - 31 dní
Název půjčky:Půjčka 7
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Finemoney půjčka
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 180 měs.
Název půjčky:Medvědí půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
ebook