Půjčka Hit partners půjčka

Výše půjčky: 300 000 - 20 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 240 měs.

Nebankovní půjčka Hit partners bez nahlížení do registru, s nutností zástavou nemovitosti, s doložením příjmů a výplatou na bankovní účet žadatele.

Výše půjčky300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost12 - 240 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

Společnosti Hit Partners s.r.o. v roce 2013 zakoupili její současní jednatelé, kteří do této slibně se rozvíjející firmy investovali nejen své finanční prostředky, ale i svoje široké znalosti v oboru nebankovních služeb. Díky tomu se jim během několika let podařilo firmu rozšířit a navýšit její kapitál na tolik, aby se z ní mohla stát akciová společnost. HIT Partners se tedy během krátkého období podařilo prosadit na tuzemském trhu, kterému dominují především společnosti s dlouhodobou tradicí.

HIT Partners a.s. se zaměřuje především na krizové finanční poradenství, přičemž jejím cílem je pomoci klientům překlenout náročné období, kdy jim hrozí i ztráta střechy nad hlavou, a to často i kvůli zcela banální částce. Zákazníkům pomáhá zachovat jejich nemovitost, a to díky refinancování nevýhodných úvěrů, zamezení dražby. Vždy se snaží klientům poradit, jak postupovat při oddlužení, aniž by bylo nutné použít insolvenci. Kromě finančního poradenství nabízí také realitní služby a právní servis.

HIT Partners půjčka je nebankovní úvěr, který se velmi hodí například na refinancování hypotéky, nebo na konsolidaci jiných půjček. Využít můžete též bezúčelovou půjčku třeba na nákup auta nebo nové nemovitosti. Půjčit si můžete částku ve výši od 300 000 Kč až do 22 000 000 Kč s dobou splatnosti od 1 roku do 20 let. Roční úrok u HIT Partners půjčky začíná na 5,99 %, takže tato půjčka vychází poněkud levněji, než jiné nebankovní půjčky, takže může být dobrou volbou pro zájemce, kteří nesplňují přísná kritéria bankovních společností.

Žadatelé o půjčku HIT Partners musí být starší 18 let, musí prokázat schopnost úvěr řádně splácet a navíc musí vlastnit vhodnou nemovitost, kterou se zaručí. Podmínkou je také čistý rejstřík trestů. HIT Partners také u všech žadatelů prověřuje jejich úvěrovou historii, nicméně půjčuje i žadatelům se záznamem v registru dlužníků, nebo žadatelům v exekuci. K žádosti o půjčku je třeba doložit veškeré požadované dokumenty (například doklad o vlastnictví nemovitosti).

Základní informace o Hit Partners půjčce:

  • nebankovní úvěr
  • výše půjčky od 300 000 Kč do 22 000 000 Kč
  • dlouhá doba splatnosti od 1 roku do 20 let
  • půjčuje i lidem se špatnou úvěrovou minulostí
  • poměrně nízký úrok

Co k Hit Partners půjčce potřebujete:

  • vhodnou nemovitost, kterou budete ručit
  • věk minimálně 18 let
  • doložit stálý příjem

Žádost o půjčku

V případě, že Vás tato nebankovní půjčka zaujala, můžete si podat nezávaznou žádost na stránkách společnosti HIT Partners, kde do jednoduchého formuláře vyplníte jméno, příjmení, email a telefonní číslo, poté informace ohledně nemovitosti, kterou se můžete zaručit (adresa, druh nemovitosti, typ vlastnictví) a případně počet a druh vašich závazků nebo hypoték. V této části můžete navíc rovnou nahrát fotku Vaší nemovitosti a formulář jednoduše odešlete.

Po zpracování Vaší žádosti se Vám ozve školený úvěrový poradce, který Vám předestře možnou nabídku a případně se s Vámi domluví na dalším postupu. Na webových stránkách můžete využít i orientační úvěrovou kalkulačku, která Vám nastíní přibližnou výši splátky.

Kromě bezúčelových půjček můžete také využít klasickou hypotéku s úroková sazbou začínající na 2,3 % p.a. a s dobou splatosti až 30 let. Dále společnosti nabízí výhodné konsolidace stávajích úvěrů, pomoc při oddlužení, refinancování, vyplácení exekucí či dražeb a nebo i speciální produkty pro podnikatele.

O půjčku HIT Partners můžete také zažádat prostřednictvím našich webových stránek. Jednoduše vyplníte pár údajů do formuláře výše a odešlete nezávaznou žádost. Pracovníci zákaznického servisu Vás pak sami kontaktují a domluví se s Vámi na dalších podrobnostech.

Celkové hodnocení Hit Partners půjčky

HIT Partners půjčka může být pro některé zákazníky jednou z možností, jak se vymanit z koloběhu dluhů, aniž by přitom přišli o nemovitost v rámci exekuce a nevýhodné dražby. Společnost HIT Partners se snaží o poskytování dostupných a finančně zajímavých produktů v oblasti zajištěných nebankovních úvěrů. Pro klienty má navíc k dispozici tým profesionálních finančních poradců, kteří se zaměřují na problematiku oddlužení bez nutnosti insolvence. U půjčky může být výhodou i to, že žadatelé mohou být v exekuci, nebo mít záznam v registru dlužníků. Podmínkou pro získání půjčky je čistý rejstřík trestů, vhodná nemovitost, kterou bude žadatel ručit a doložení příjmů, aby si společnost mohla ověřit jeho schopnost splácet.  U půjčky je také bonusem i v porovnání s jinými nebankovními půjčkami celkem nízká úroková sazba. Navíc kromě finančního poradenství můžete využít i kompletní realitní služby a nebo právní servis.

Proč právě půjčka Hit partners půjčka:

můžete získat až 20 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

Zvažujete koupi vlastního automobilu? Je vhodnější si jej koupit za hotové skrze hotovostní půjčku a nebo na leasing, který budete dlouhodobě splácet? ...více

23.6.2017

Věděli jste, že kvůli půjčce dnes nemusíte vůbec vyjít z domu? ...více

15.6.2017

Víte, že díky internetu si dnes můžete všechno včetně půjček zařídit online? Sjednejte si půjčku online z pohodlí svého domova! ...více

13.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Tesco půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:36 - 84 měs.
Název půjčky:Raiffeisen Bank
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Nova Credit
Výše půjčky:5 000 - 30 000 Kč
Splatnost:3 - 12 měs.
Název půjčky:Hit partners půjčka
Výše půjčky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:8000 bezúročně
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:mPůjčka Plus
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Tommy Stachi půjčka
Výše půjčky:5 000 - 150 000 Kč
Splatnost:12 - 36 měs.
Název půjčky:CreditAir
Výše půjčky:1 500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 75 dní
Název půjčky:Volsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Expobank půjčka
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.