Půjčka Hit partners půjčka

hitpartners

Výše půjčky: 300 000 - 20 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 240 měs.

Nebankovní půjčka Hit partners bez nahlížení do registru, s nutností zástavou nemovitosti, s doložením příjmů a výplatou na bankovní účet žadatele.

Výše půjčky300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost12 - 240 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 12.03.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Společnosti Hit Partners s.r.o. v roce 2013 zakoupili její současní jednatelé, kteří do této slibně se rozvíjející firmy investovali nejen své finanční prostředky, ale i svoje široké znalosti v oboru nebankovních služeb. Díky tomu se jim během několika let podařilo firmu rozšířit a navýšit její kapitál na tolik, aby se z ní mohla stát akciová společnost. HIT Partners se tedy během krátkého období podařilo prosadit na tuzemském trhu, kterému dominují především společnosti s dlouhodobou tradicí.

HIT Partners a.s. se zaměřuje především na krizové finanční poradenství, přičemž jejím cílem je pomoci klientům překlenout náročné období, kdy jim hrozí i ztráta střechy nad hlavou, a to často i kvůli zcela banální částce. Zákazníkům pomáhá zachovat jejich nemovitost, a to díky refinancování nevýhodných úvěrů, zamezení dražby. Vždy se snaží klientům poradit, jak postupovat při oddlužení, aniž by bylo nutné použít insolvenci. Kromě finančního poradenství nabízí také realitní služby a právní servis.

HIT Partners půjčka je nebankovní úvěr, který se velmi hodí například na refinancování hypotéky, nebo na konsolidaci jiných půjček. Využít můžete též bezúčelovou půjčku třeba na nákup auta nebo nové nemovitosti. Půjčit si můžete částku ve výši od 300 000 Kč až do 22 000 000 Kč s dobou splatnosti od 1 roku do 20 let. Roční úrok u HIT Partners půjčky začíná na 5,99 %, takže tato půjčka vychází poněkud levněji, než jiné nebankovní půjčky, takže může být dobrou volbou pro zájemce, kteří nesplňují přísná kritéria bankovních společností.

Žadatelé o půjčku HIT Partners musí být starší 18 let, musí prokázat schopnost úvěr řádně splácet a navíc musí vlastnit vhodnou nemovitost, kterou se zaručí. Podmínkou je také čistý rejstřík trestů. HIT Partners také u všech žadatelů prověřuje jejich úvěrovou historii, nicméně půjčuje i žadatelům se záznamem v registru dlužníků, nebo žadatelům v exekuci. K žádosti o půjčku je třeba doložit veškeré požadované dokumenty (například doklad o vlastnictví nemovitosti).

Základní informace o Hit Partners půjčce:

  • nebankovní úvěr
  • výše půjčky od 300 000 Kč do 22 000 000 Kč
  • dlouhá doba splatnosti od 1 roku do 20 let
  • půjčuje i lidem se špatnou úvěrovou minulostí
  • poměrně nízký úrok

Co k Hit Partners půjčce potřebujete:

  • vhodnou nemovitost, kterou budete ručit
  • věk minimálně 18 let
  • doložit stálý příjem

Žádost o půjčku

V případě, že Vás tato nebankovní půjčka zaujala, můžete si podat nezávaznou žádost na stránkách společnosti HIT Partners, kde do jednoduchého formuláře vyplníte jméno, příjmení, email a telefonní číslo, poté informace ohledně nemovitosti, kterou se můžete zaručit (adresa, druh nemovitosti, typ vlastnictví) a případně počet a druh vašich závazků nebo hypoték. V této části můžete navíc rovnou nahrát fotku Vaší nemovitosti a formulář jednoduše odešlete.

Po zpracování Vaší žádosti se Vám ozve školený úvěrový poradce, který Vám předestře možnou nabídku a případně se s Vámi domluví na dalším postupu. Na webových stránkách můžete využít i orientační úvěrovou kalkulačku, která Vám nastíní přibližnou výši splátky.

Kromě bezúčelových půjček můžete také využít klasickou hypotéku s úroková sazbou začínající na 2,3 % p.a. a s dobou splatosti až 30 let. Dále společnosti nabízí výhodné konsolidace stávajích úvěrů, pomoc při oddlužení, refinancování, vyplácení exekucí či dražeb a nebo i speciální produkty pro podnikatele.

O půjčku HIT Partners můžete také zažádat prostřednictvím našich webových stránek. Jednoduše vyplníte pár údajů do formuláře výše a odešlete nezávaznou žádost. Pracovníci zákaznického servisu Vás pak sami kontaktují a domluví se s Vámi na dalších podrobnostech.

Celkové hodnocení Hit Partners půjčky

HIT Partners půjčka může být pro některé zákazníky jednou z možností, jak se vymanit z koloběhu dluhů, aniž by přitom přišli o nemovitost v rámci exekuce a nevýhodné dražby. Společnost HIT Partners se snaží o poskytování dostupných a finančně zajímavých produktů v oblasti zajištěných nebankovních úvěrů. Pro klienty má navíc k dispozici tým profesionálních finančních poradců, kteří se zaměřují na problematiku oddlužení bez nutnosti insolvence. U půjčky může být výhodou i to, že žadatelé mohou být v exekuci, nebo mít záznam v registru dlužníků. Podmínkou pro získání půjčky je čistý rejstřík trestů, vhodná nemovitost, kterou bude žadatel ručit a doložení příjmů, aby si společnost mohla ověřit jeho schopnost splácet.  U půjčky je také bonusem i v porovnání s jinými nebankovními půjčkami celkem nízká úroková sazba. Navíc kromě finančního poradenství můžete využít i kompletní realitní služby a nebo právní servis.

Proč právě půjčka Hit partners půjčka:

můžete získat až 20 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Bankovní půjčka - je dobrý nápad? ...více

26.7.2017

Jediným způsobem, jak si být jistý, že jste si vybrali vhodnou půjčku, je provést si srovnání půjček online díky nástroji zvanému kalkulačka půjček online. ...více

27.7.2017

K čemu je dobré pojištění splácení, a kdy Vám přijde vhod? ...více

18.5.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Bankerat
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:CreditOn půjčka
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Emma’s Credit
Výše půjčky:500 - 7 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Unicredit Bank Presto půjčka
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Era půjčka
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:AAAkapital půjčka
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Sumo půjčka
Výše půjčky:4 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:CreditKasa
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Bezva půjčka
Výše půjčky:15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
ebook