Půjčka Hit partners půjčka

hitpartners

Výše půjčky: 300 000 - 20 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 240 měs.

Nebankovní půjčka Hit partners bez nahlížení do registru, s nutností zástavou nemovitosti, s doložením příjmů a výplatou na bankovní účet žadatele.

Výše půjčky300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost12 - 240 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 23.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Společnosti Hit Partners s.r.o. v roce 2013 zakoupili její současní jednatelé, kteří do této slibně se rozvíjející firmy investovali nejen své finanční prostředky, ale i svoje široké znalosti v oboru nebankovních služeb. Díky tomu se jim během několika let podařilo firmu rozšířit a navýšit její kapitál na tolik, aby se z ní mohla stát akciová společnost. HIT Partners se tedy během krátkého období podařilo prosadit na tuzemském trhu, kterému dominují především společnosti s dlouhodobou tradicí.

HIT Partners a.s. se zaměřuje především na krizové finanční poradenství, přičemž jejím cílem je pomoci klientům překlenout náročné období, kdy jim hrozí i ztráta střechy nad hlavou, a to často i kvůli zcela banální částce. Zákazníkům pomáhá zachovat jejich nemovitost, a to díky refinancování nevýhodných úvěrů, zamezení dražby. Vždy se snaží klientům poradit, jak postupovat při oddlužení, aniž by bylo nutné použít insolvenci. Kromě finančního poradenství nabízí také realitní služby a právní servis.

HIT Partners půjčka je nebankovní úvěr, který se velmi hodí například na refinancování hypotéky, nebo na konsolidaci jiných půjček. Využít můžete též bezúčelovou půjčku třeba na nákup auta nebo nové nemovitosti. Půjčit si můžete částku ve výši od 300 000 Kč až do 22 000 000 Kč s dobou splatnosti od 1 roku do 20 let. Roční úrok u HIT Partners půjčky začíná na 5,99 %, takže tato půjčka vychází poněkud levněji, než jiné nebankovní půjčky, takže může být dobrou volbou pro zájemce, kteří nesplňují přísná kritéria bankovních společností.

Žadatelé o půjčku HIT Partners musí být starší 18 let, musí prokázat schopnost úvěr řádně splácet a navíc musí vlastnit vhodnou nemovitost, kterou se zaručí. Podmínkou je také čistý rejstřík trestů. HIT Partners také u všech žadatelů prověřuje jejich úvěrovou historii, nicméně půjčuje i žadatelům se záznamem v registru dlužníků, nebo žadatelům v exekuci. K žádosti o půjčku je třeba doložit veškeré požadované dokumenty (například doklad o vlastnictví nemovitosti).

Základní informace o Hit Partners půjčce:

  • nebankovní úvěr
  • výše půjčky od 300 000 Kč do 22 000 000 Kč
  • dlouhá doba splatnosti od 1 roku do 20 let
  • půjčuje i lidem se špatnou úvěrovou minulostí
  • poměrně nízký úrok

Co k Hit Partners půjčce potřebujete:

  • vhodnou nemovitost, kterou budete ručit
  • věk minimálně 18 let
  • doložit stálý příjem

Žádost o půjčku

V případě, že Vás tato nebankovní půjčka zaujala, můžete si podat nezávaznou žádost na stránkách společnosti HIT Partners, kde do jednoduchého formuláře vyplníte jméno, příjmení, email a telefonní číslo, poté informace ohledně nemovitosti, kterou se můžete zaručit (adresa, druh nemovitosti, typ vlastnictví) a případně počet a druh vašich závazků nebo hypoték. V této části můžete navíc rovnou nahrát fotku Vaší nemovitosti a formulář jednoduše odešlete.

Po zpracování Vaší žádosti se Vám ozve školený úvěrový poradce, který Vám předestře možnou nabídku a případně se s Vámi domluví na dalším postupu. Na webových stránkách můžete využít i orientační úvěrovou kalkulačku, která Vám nastíní přibližnou výši splátky.

Kromě bezúčelových půjček můžete také využít klasickou hypotéku s úroková sazbou začínající na 2,3 % p.a. a s dobou splatosti až 30 let. Dále společnosti nabízí výhodné konsolidace stávajích úvěrů, pomoc při oddlužení, refinancování, vyplácení exekucí či dražeb a nebo i speciální produkty pro podnikatele.

O půjčku HIT Partners můžete také zažádat prostřednictvím našich webových stránek. Jednoduše vyplníte pár údajů do formuláře výše a odešlete nezávaznou žádost. Pracovníci zákaznického servisu Vás pak sami kontaktují a domluví se s Vámi na dalších podrobnostech.

Celkové hodnocení Hit Partners půjčky

HIT Partners půjčka může být pro některé zákazníky jednou z možností, jak se vymanit z koloběhu dluhů, aniž by přitom přišli o nemovitost v rámci exekuce a nevýhodné dražby. Společnost HIT Partners se snaží o poskytování dostupných a finančně zajímavých produktů v oblasti zajištěných nebankovních úvěrů. Pro klienty má navíc k dispozici tým profesionálních finančních poradců, kteří se zaměřují na problematiku oddlužení bez nutnosti insolvence. U půjčky může být výhodou i to, že žadatelé mohou být v exekuci, nebo mít záznam v registru dlužníků. Podmínkou pro získání půjčky je čistý rejstřík trestů, vhodná nemovitost, kterou bude žadatel ručit a doložení příjmů, aby si společnost mohla ověřit jeho schopnost splácet.  U půjčky je také bonusem i v porovnání s jinými nebankovními půjčkami celkem nízká úroková sazba. Navíc kromě finančního poradenství můžete využít i kompletní realitní služby a nebo právní servis.

Proč právě půjčka Hit partners půjčka:

můžete získat až 20 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Je dobrý nápad splatit svou půjčku předčasně - tedy před smluvím datem splatnosti půjčky? ...více

21.5.2017

Měli byste se na půjčku nějak připravovat? Popřípadě jak? Půjčka je velkým závazkem, ať už je jakkoli velká, a proto si zaslouží Vaši přípravu! ...více

8.8.2017

Potřebujete půjčit peníze rychle a okamžitě? A slyšeli jste už o rychlé půjčce online, kterou vyřídíte snadno z pohodlí domova během několika minut? ...více

31.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:WOW Finance
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:HK Investment
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Creditstar půjčka
Výše půjčky:1 000 - 13 000 Kč
Splatnost:5 dní - 3 měs.
Název půjčky:Perfect Money
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:5 - 42 dní
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.
Název půjčky:Ber půjčku
Výše půjčky:1 000 - 35 000 Kč
Splatnost:1 dní - 12 měs.
Název půjčky:Otrino Invest
Výše půjčky:15 000 - 30 000 Kč
Splatnost:1 dní - 36 měs.
Název půjčky:Profi Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 166 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Raiffeisen Bank
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Cool Credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
ebook