Půjčka Hit partners půjčka

hitpartners

Výše půjčky: 300 000 - 20 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 240 měs.

Nebankovní půjčka Hit partners bez nahlížení do registru, s nutností zástavou nemovitosti, s doložením příjmů a výplatou na bankovní účet žadatele.

Výše půjčky300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost12 - 240 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručitelene
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 05.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Společnosti Hit Partners s.r.o. v roce 2013 zakoupili její současní jednatelé, kteří do této slibně se rozvíjející firmy investovali nejen své finanční prostředky, ale i svoje široké znalosti v oboru nebankovních služeb. Díky tomu se jim během několika let podařilo firmu rozšířit a navýšit její kapitál na tolik, aby se z ní mohla stát akciová společnost. HIT Partners se tedy během krátkého období podařilo prosadit na tuzemském trhu, kterému dominují především společnosti s dlouhodobou tradicí.

HIT Partners a.s. se zaměřuje především na krizové finanční poradenství, přičemž jejím cílem je pomoci klientům překlenout náročné období, kdy jim hrozí i ztráta střechy nad hlavou, a to často i kvůli zcela banální částce. Zákazníkům pomáhá zachovat jejich nemovitost, a to díky refinancování nevýhodných úvěrů, zamezení dražby. Vždy se snaží klientům poradit, jak postupovat při oddlužení, aniž by bylo nutné použít insolvenci. Kromě finančního poradenství nabízí také realitní služby a právní servis.

HIT Partners půjčka je nebankovní úvěr, který se velmi hodí například na refinancování hypotéky, nebo na konsolidaci jiných půjček. Využít můžete též bezúčelovou půjčku třeba na nákup auta nebo nové nemovitosti. Půjčit si můžete částku ve výši od 300 000 Kč až do 22 000 000 Kč s dobou splatnosti od 1 roku do 20 let. Roční úrok u HIT Partners půjčky začíná na 5,99 %, takže tato půjčka vychází poněkud levněji, než jiné nebankovní půjčky, takže může být dobrou volbou pro zájemce, kteří nesplňují přísná kritéria bankovních společností.

Žadatelé o půjčku HIT Partners musí být starší 18 let, musí prokázat schopnost úvěr řádně splácet a navíc musí vlastnit vhodnou nemovitost, kterou se zaručí. Podmínkou je také čistý rejstřík trestů. HIT Partners také u všech žadatelů prověřuje jejich úvěrovou historii, nicméně půjčuje i žadatelům se záznamem v registru dlužníků, nebo žadatelům v exekuci. K žádosti o půjčku je třeba doložit veškeré požadované dokumenty (například doklad o vlastnictví nemovitosti).

Základní informace o Hit Partners půjčce:

  • nebankovní úvěr
  • výše půjčky od 300 000 Kč do 22 000 000 Kč
  • dlouhá doba splatnosti od 1 roku do 20 let
  • půjčuje i lidem se špatnou úvěrovou minulostí
  • poměrně nízký úrok

Co k Hit Partners půjčce potřebujete:

  • vhodnou nemovitost, kterou budete ručit
  • věk minimálně 18 let
  • doložit stálý příjem

Žádost o půjčku

V případě, že Vás tato nebankovní půjčka zaujala, můžete si podat nezávaznou žádost na stránkách společnosti HIT Partners, kde do jednoduchého formuláře vyplníte jméno, příjmení, email a telefonní číslo, poté informace ohledně nemovitosti, kterou se můžete zaručit (adresa, druh nemovitosti, typ vlastnictví) a případně počet a druh vašich závazků nebo hypoték. V této části můžete navíc rovnou nahrát fotku Vaší nemovitosti a formulář jednoduše odešlete.

Po zpracování Vaší žádosti se Vám ozve školený úvěrový poradce, který Vám předestře možnou nabídku a případně se s Vámi domluví na dalším postupu. Na webových stránkách můžete využít i orientační úvěrovou kalkulačku, která Vám nastíní přibližnou výši splátky.

Kromě bezúčelových půjček můžete také využít klasickou hypotéku s úroková sazbou začínající na 2,3 % p.a. a s dobou splatosti až 30 let. Dále společnosti nabízí výhodné konsolidace stávajích úvěrů, pomoc při oddlužení, refinancování, vyplácení exekucí či dražeb a nebo i speciální produkty pro podnikatele.

O půjčku HIT Partners můžete také zažádat prostřednictvím našich webových stránek. Jednoduše vyplníte pár údajů do formuláře výše a odešlete nezávaznou žádost. Pracovníci zákaznického servisu Vás pak sami kontaktují a domluví se s Vámi na dalších podrobnostech.

Celkové hodnocení Hit Partners půjčky

HIT Partners půjčka může být pro některé zákazníky jednou z možností, jak se vymanit z koloběhu dluhů, aniž by přitom přišli o nemovitost v rámci exekuce a nevýhodné dražby. Společnost HIT Partners se snaží o poskytování dostupných a finančně zajímavých produktů v oblasti zajištěných nebankovních úvěrů. Pro klienty má navíc k dispozici tým profesionálních finančních poradců, kteří se zaměřují na problematiku oddlužení bez nutnosti insolvence. U půjčky může být výhodou i to, že žadatelé mohou být v exekuci, nebo mít záznam v registru dlužníků. Podmínkou pro získání půjčky je čistý rejstřík trestů, vhodná nemovitost, kterou bude žadatel ručit a doložení příjmů, aby si společnost mohla ověřit jeho schopnost splácet.  U půjčky je také bonusem i v porovnání s jinými nebankovními půjčkami celkem nízká úroková sazba. Navíc kromě finančního poradenství můžete využít i kompletní realitní služby a nebo právní servis.

Proč právě půjčka Hit partners půjčka:

můžete získat až 20 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Půjčka před výplatou patří mezi nejpopulárnější produkty mezi půjčkami. Proč a jak si takovou půjčku můžete taky zařídit? ...více

16.6.2017

Uvažujete, co vlastně obnáší spolupráce s půjčkovým poradcem? Napoví náš článek! ...více

27.6.2017

Věděli jste, že kvůli půjčce dnes nemusíte vůbec vyjít z domu? ...více

15.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Česká spořitelna
Výše půjčky:20 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:120 měs.
Název půjčky:Kredito24
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Profi Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 166 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Everyday plus
Výše půjčky:100 - 35 000 Kč
Splatnost:61 dní - 12 měs.
Název půjčky:Fajn půjčka
Výše půjčky:4 000 - 50 000 Kč
Splatnost:43 - 58 týdnů
Název půjčky:Vitacredit půjčka
Výše půjčky:50 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Nova Credit
Výše půjčky:5 000 - 30 000 Kč
Splatnost:3 - 12 měs.
Název půjčky:Ferratum půjčka
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:7 - 45 dní
Název půjčky:HOT půjčka
Výše půjčky:10 000 - 500 000 Kč
Splatnost:24 - 84 měs.
Název půjčky:BB půjčka
Výše půjčky:1 000 - 45 000 Kč
Splatnost:7 dní - 3 měs.
ebook