Půjčka Home Credit půjčka

image

Výše půjčky: 10 000 - 250 000 Kč, doba splácení: 12 - 48 měs.

Nebankovní půjčka od důvěryhodné společnosti Home Credit bez poplatku, s možností půjčit si až 250 000 Kč, výplatou v hotovosti, na účet, ale i složenkou.

Výše půjčky10 000 - 250 000 Kč
Splatnost12 - 48 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 12.03.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Home Credit patří mezi nejvýznamnější poskytovatele nebankovních finančních služeb. Působí na českém trhu již 20 let a při tom neustále inovuje své produkty, aby zajistila maximální možnou spokojenost svých klientů. Velmi si zakládá na svých zásadách jako je transparentnost, zodpovědnost, rychlost a komunikace. U půjček Home Credit Vás mile potěší zejména nízké úrokové sazby, které jsou téměř srovnatelné s bankovními a různé možnosti vyplacení peněz – kromě standardního převodu na účet si můžete půjčku nechat vyplatit v hotovosti, nebo složenkou a stejně tak splácet můžete přes složenky, nebo dokonce přes terminály Sazka.

Ve smlouvě uvádí veškeré případné poplatky či sankce, takže Vás nic nemůže překvapit a podmínky smlouvy Vám bez Vašeho nezmění. Pokud se rozhodnete půjčku vrátit, tak do 1 měsíce tak můžete učinit zcela bezplatně a vrátíte jen to, co jste si půjčili. Všechny žádosti pečlivě prověřuje a doporučí zákazníkům tu nejlepší variantu, jak vzniklou finanční situaci vyřešit a zda-li je pro Vás půjčka vhodná.

Home Credit se snaží také vyjít vstříc ohledně placení splátek – případnou neuhrazenou splátku Vám včas připomene třeba přes email nebo SMS v dostatečném předstihu, aby jste mohli pohledávku uhradit včas a vyhnout se sankcím. Pokud se dostanete do situace, kdy nemůžete splácet, tak stačí zavolat a finanční poradci udělají vše proto, aby našli vhodné řešení. Když splátky řádně hradíte, tak Vás za to odmění vrácením až 20 splátek. Také za předčasné splácení neplatíte žádné poplatky. U hotovostních půjček oceníte zejména rychlý převod – do 24h od podpisu smlouvy získáte k financím přístup.

Nebankovní půjčka Home Credit je ve výši od 10 000 Kč do 250 000 Kč. Je to transparentní půjčka bez ručitele, s výhodnou úrokovou sazbou a dobou splatnosti v rozmezí 12 měsíců až 8 let. Podle délky splatnosti se odvíjí výše bonusu za řádné splácení. Výše splátek i doba splatnosti je flexibilní a lze ji změnit. Půjčku můžete získat i v případě, že jste v exekuci, nebo máte záznam v trestním rejstříku a nemusíte dokládat příjmy. Na druhou stranu si ale Home Credit žadatele o půjčku ověřuje v registru.

Kromě bezúčelového úvěru nabízí Home Credit ještě další produkty jako je konsolidace úvěrů ve výši 30 000 Kč až 600 000 Kč. Délka splatnosti je od 12 měsíců do 7 let. U konsolidace je vyžadováno doložení stálého příjmu, čistý registr, trvalé bydliště v ČR a věk od 18 let do 65 let. Vyřízení konsolidace je do pěti dnů. Vyplatí se zejména nejste-li spokojení například s poplatky a úroky u svých současných půjček, nebo chcete sjednocením splátek snížit jejich celkovou výši. U Home Credit navíc můžete využívat dalších výhod, jako pojištění nebo odložení splátek.

O bezúčelovou půjčku tedy může zažádat každý ve věku na 18 let s pravidelným příjmem a bez záznamu v registru. K vyřízení žádosti stačí dva doklady totožnosti (z toho jeden musí být občanský průkaz a druhý může být libovolně – například rodný list nebo řidičský průkaz atd.). Jiné dokumenty předkládat nemusíte, výši příjmu pouze uvedete do žádosti, ale nemusíte jí dokládat. Pokud bude Vaše žádost schválena, tak peníze získáte do 3 dnů.

Základní informace o Home Credit půjčce:

  • nebankovní půjčka od prověřené společnosti Home Credit
  • od 10 000 Kč do 250 000 Kč
  • bez poplatků za zřízení či za předčasné splácení
  • možnost bezplatného vrácení půjčky do 1 měsíce
  • bonus za řádné splácení
  • nízké úroky téměř na úrovni bankovních půjček
  • rychlé vyřízení

Co k Home Credit půjčce potřebujete:

  • věk 18+ let
  • dva doklady totožnosti
  • čistý registr dlužníků

Žádost o Home Credit půjčku

O nebankovní půjčku Home Credit můžete zažádat několikero způsoby – po telefonu na zákaznické lince, osobně na pobočce pošty (nutno si předem ověřit, zda-li konkrétní pobočka tuto možnost nabízí).

Nejpohodlněji to jde ale přes internet buď na stránkách společnosti Home Credit, kde v záložce půjčky najdete přehlednou úvěrovou kalkulačku. Na ní si snadno nastavíte výši půjčky a dobu splatnosti a uvidíte rozpis důležitých položek jako je výše úroku, předběžná výše bonusu za řádné splácení, RPSN a jiné.

Poté doplníte osobní informace jako jméno a příjmení a kontaktní informace (mail a telefon). Dál na Vás čeká podrobnější formulář, kde musíte vyplnit v podstatě informace z občanského průkazu – rodné číslo, místo narození, státní příslušnost, trvalé bydliště i kontaktní adresu, číslo občanského průkazu a jeho datum platnosti. Poté ještě musíte uvést údaje o druhém dokladu totožnosti, který si zvolíte. V předposledním kroku ještě doplníte výši Vašich příjmů a případně svého zaměstnavatele, ale nemusíte je dokládat, stačí je pouze uvést. Poté už jen vyplníte pár doplňujících informací, nastavíte si půjčku dle libosti a odeslat.

Nejjednodušší možnost je ovšem zažádat o půjčku přímo na našem webu, kdy stačí vyplnit jednoduchý online formulář. Po jeho odeslání se Vaší žádostí budou rovnou zabývat pracovníci firmy Home Credit, kteří Vás kontaktují ohledně dalších podrobností.

Celkové hodnocení Home Credit půjčky

Výhodná nebankovní půjčka od solidní a léty prověřené společnosti. U půjčky oceníte výhodný úrok, který se blíží bankovním sazbám. Výše půjčky je od 10 000 Kč do 250 000 Kč s dobou splatnosti 1 rok a ž 8 let. Výši splátek a dobu splatnosti můžete v průběhu i změnit. Za řádné splácení dostanete odměnu v podobě vrácení splátek. Výše odměny se odvíjí od délky splatnosti, přesnou částku se dozvíte předem při podpisu smlouvy. Home Credit půjčka na cokoliv je bez poplatků za zřízení, nebo předčasné splácení. V případě nespokojenosti můžete do 1 měsíce od smlouvy bezplatně odstoupit a vrátíte jen to, co jste si půjčili. K půjčce potřebujete ale čistý registr, na druhou stranu zase nemusíte dokládat příjmy a k jejímu zřízení Vám postačí pouze dva doklady totožnosti a trvalý příjem.

Proč právě půjčka Home Credit půjčka:

můžete získat až 250 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 250 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Jistě si při srovnání půjček chcete být jistí, že jste nikomu nenaletěli a vybrali jste si výhodnou půjčku s těmi nejlepšími podmínkami a od důvěryhodného a bezpečného poskytovatele půjček. ...více

11.7.2017

Zvažujete koupi vlastního automobilu? Je vhodnější si jej koupit za hotové skrze hotovostní půjčku a nebo na leasing, který budete dlouhodobě splácet? ...více

23.6.2017

Nejčastější chybou, kterou lidé při půjčování dělají je, že si neprovádí dostatečné srovnání půjček skrze kalkulačku půjček online. ...více

10.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Ninja půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 23 dní
Název půjčky:LB BW
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:CreditKasa
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:HFS půjčka
Výše půjčky:10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost:52 týdnů - 96 měs.
Název půjčky:Perfect Money
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:5 - 42 dní
Název půjčky:Help Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:60 týdnů
Název půjčky:ZUNO půjčka online
Výše půjčky:15 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Půjčka Liška
Výše půjčky:1 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Vitacredit půjčka
Výše půjčky:50 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Emma’s Credit
Výše půjčky:500 - 7 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
ebook