Půjčka Home Credit půjčka

image

Výše půjčky: 10 000 - 250 000 Kč, doba splácení: 12 - 48 měs.

Nebankovní půjčka od důvěryhodné společnosti Home Credit bez poplatku, s možností půjčit si až 250 000 Kč, výplatou v hotovosti, na účet, ale i složenkou.

Výše půjčky10 000 - 250 000 Kč
Splatnost12 - 48 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 05.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Home Credit patří mezi nejvýznamnější poskytovatele nebankovních finančních služeb. Působí na českém trhu již 20 let a při tom neustále inovuje své produkty, aby zajistila maximální možnou spokojenost svých klientů. Velmi si zakládá na svých zásadách jako je transparentnost, zodpovědnost, rychlost a komunikace. U půjček Home Credit Vás mile potěší zejména nízké úrokové sazby, které jsou téměř srovnatelné s bankovními a různé možnosti vyplacení peněz – kromě standardního převodu na účet si můžete půjčku nechat vyplatit v hotovosti, nebo složenkou a stejně tak splácet můžete přes složenky, nebo dokonce přes terminály Sazka.

Ve smlouvě uvádí veškeré případné poplatky či sankce, takže Vás nic nemůže překvapit a podmínky smlouvy Vám bez Vašeho nezmění. Pokud se rozhodnete půjčku vrátit, tak do 1 měsíce tak můžete učinit zcela bezplatně a vrátíte jen to, co jste si půjčili. Všechny žádosti pečlivě prověřuje a doporučí zákazníkům tu nejlepší variantu, jak vzniklou finanční situaci vyřešit a zda-li je pro Vás půjčka vhodná.

Home Credit se snaží také vyjít vstříc ohledně placení splátek – případnou neuhrazenou splátku Vám včas připomene třeba přes email nebo SMS v dostatečném předstihu, aby jste mohli pohledávku uhradit včas a vyhnout se sankcím. Pokud se dostanete do situace, kdy nemůžete splácet, tak stačí zavolat a finanční poradci udělají vše proto, aby našli vhodné řešení. Když splátky řádně hradíte, tak Vás za to odmění vrácením až 20 splátek. Také za předčasné splácení neplatíte žádné poplatky. U hotovostních půjček oceníte zejména rychlý převod – do 24h od podpisu smlouvy získáte k financím přístup.

Nebankovní půjčka Home Credit je ve výši od 10 000 Kč do 250 000 Kč. Je to transparentní půjčka bez ručitele, s výhodnou úrokovou sazbou a dobou splatnosti v rozmezí 12 měsíců až 8 let. Podle délky splatnosti se odvíjí výše bonusu za řádné splácení. Výše splátek i doba splatnosti je flexibilní a lze ji změnit. Půjčku můžete získat i v případě, že jste v exekuci, nebo máte záznam v trestním rejstříku a nemusíte dokládat příjmy. Na druhou stranu si ale Home Credit žadatele o půjčku ověřuje v registru.

Kromě bezúčelového úvěru nabízí Home Credit ještě další produkty jako je konsolidace úvěrů ve výši 30 000 Kč až 600 000 Kč. Délka splatnosti je od 12 měsíců do 7 let. U konsolidace je vyžadováno doložení stálého příjmu, čistý registr, trvalé bydliště v ČR a věk od 18 let do 65 let. Vyřízení konsolidace je do pěti dnů. Vyplatí se zejména nejste-li spokojení například s poplatky a úroky u svých současných půjček, nebo chcete sjednocením splátek snížit jejich celkovou výši. U Home Credit navíc můžete využívat dalších výhod, jako pojištění nebo odložení splátek.

O bezúčelovou půjčku tedy může zažádat každý ve věku na 18 let s pravidelným příjmem a bez záznamu v registru. K vyřízení žádosti stačí dva doklady totožnosti (z toho jeden musí být občanský průkaz a druhý může být libovolně – například rodný list nebo řidičský průkaz atd.). Jiné dokumenty předkládat nemusíte, výši příjmu pouze uvedete do žádosti, ale nemusíte jí dokládat. Pokud bude Vaše žádost schválena, tak peníze získáte do 3 dnů.

Základní informace o Home Credit půjčce:

  • nebankovní půjčka od prověřené společnosti Home Credit
  • od 10 000 Kč do 250 000 Kč
  • bez poplatků za zřízení či za předčasné splácení
  • možnost bezplatného vrácení půjčky do 1 měsíce
  • bonus za řádné splácení
  • nízké úroky téměř na úrovni bankovních půjček
  • rychlé vyřízení

Co k Home Credit půjčce potřebujete:

  • věk 18+ let
  • dva doklady totožnosti
  • čistý registr dlužníků

Žádost o Home Credit půjčku

O nebankovní půjčku Home Credit můžete zažádat několikero způsoby – po telefonu na zákaznické lince, osobně na pobočce pošty (nutno si předem ověřit, zda-li konkrétní pobočka tuto možnost nabízí).

Nejpohodlněji to jde ale přes internet buď na stránkách společnosti Home Credit, kde v záložce půjčky najdete přehlednou úvěrovou kalkulačku. Na ní si snadno nastavíte výši půjčky a dobu splatnosti a uvidíte rozpis důležitých položek jako je výše úroku, předběžná výše bonusu za řádné splácení, RPSN a jiné.

Poté doplníte osobní informace jako jméno a příjmení a kontaktní informace (mail a telefon). Dál na Vás čeká podrobnější formulář, kde musíte vyplnit v podstatě informace z občanského průkazu – rodné číslo, místo narození, státní příslušnost, trvalé bydliště i kontaktní adresu, číslo občanského průkazu a jeho datum platnosti. Poté ještě musíte uvést údaje o druhém dokladu totožnosti, který si zvolíte. V předposledním kroku ještě doplníte výši Vašich příjmů a případně svého zaměstnavatele, ale nemusíte je dokládat, stačí je pouze uvést. Poté už jen vyplníte pár doplňujících informací, nastavíte si půjčku dle libosti a odeslat.

Nejjednodušší možnost je ovšem zažádat o půjčku přímo na našem webu, kdy stačí vyplnit jednoduchý online formulář. Po jeho odeslání se Vaší žádostí budou rovnou zabývat pracovníci firmy Home Credit, kteří Vás kontaktují ohledně dalších podrobností.

Celkové hodnocení Home Credit půjčky

Výhodná nebankovní půjčka od solidní a léty prověřené společnosti. U půjčky oceníte výhodný úrok, který se blíží bankovním sazbám. Výše půjčky je od 10 000 Kč do 250 000 Kč s dobou splatnosti 1 rok a ž 8 let. Výši splátek a dobu splatnosti můžete v průběhu i změnit. Za řádné splácení dostanete odměnu v podobě vrácení splátek. Výše odměny se odvíjí od délky splatnosti, přesnou částku se dozvíte předem při podpisu smlouvy. Home Credit půjčka na cokoliv je bez poplatků za zřízení, nebo předčasné splácení. V případě nespokojenosti můžete do 1 měsíce od smlouvy bezplatně odstoupit a vrátíte jen to, co jste si půjčili. K půjčce potřebujete ale čistý registr, na druhou stranu zase nemusíte dokládat příjmy a k jejímu zřízení Vám postačí pouze dva doklady totožnosti a trvalý příjem.

Proč právě půjčka Home Credit půjčka:

můžete získat až 250 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 250 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Jistě již díky našim předchozím článkům víte, že srovnání půjček je důležité a měli byste si ho jednoznačně provést, pokud o půjčce uvažujete. Který srovnávač půjček si ale pro porovnání půjček vybrat? ...více

31.8.2017

Víte, že díky internetu si dnes můžete všechno včetně půjček zařídit online? Sjednejte si půjčku online z pohodlí svého domova! ...více

13.7.2017

Jaké jsou výhody a nevýhody bankovní půjčky oproti nebankovní půjčce? Rozhodně doporučujeme přečíst, pokud nevíte, odkud si půjčku vzít. ...více

27.4.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Fio banka
Výše půjčky:3 000 000 - 300 000 000 Kč
Splatnost:12 - 93 měs.
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Minutová půjčka Equa Bank
Výše půjčky:5 000 - 600 000 Kč
Splatnost:3 - 84 měs.
Název půjčky:Zaplo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:WOW Finance
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Creditsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Švýcarská půjčka
Výše půjčky:3 000 - 7 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:Creditstar půjčka
Výše půjčky:1 000 - 13 000 Kč
Splatnost:5 dní - 3 měs.
Název půjčky:Cool Credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:CreditAir
Výše půjčky:1 500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 75 dní
ebook