Půjčka Home Credit půjčka

Výše půjčky: 10 000 - 250 000 Kč, doba splácení: 12 - 48 měs.

Nebankovní půjčka od důvěryhodné společnosti Home Credit bez poplatku, s možností půjčit si až 250 000 Kč, výplatou v hotovosti, na účet, ale i složenkou.

Výše půjčky10 000 - 250 000 Kč
Splatnost12 - 48 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Home Credit patří mezi nejvýznamnější poskytovatele nebankovních finančních služeb. Působí na českém trhu již 20 let a při tom neustále inovuje své produkty, aby zajistila maximální možnou spokojenost svých klientů. Velmi si zakládá na svých zásadách jako je transparentnost, zodpovědnost, rychlost a komunikace. U půjček Home Credit Vás mile potěší zejména nízké úrokové sazby, které jsou téměř srovnatelné s bankovními a různé možnosti vyplacení peněz – kromě standardního převodu na účet si můžete půjčku nechat vyplatit v hotovosti, nebo složenkou a stejně tak splácet můžete přes složenky, nebo dokonce přes terminály Sazka.

Ve smlouvě uvádí veškeré případné poplatky či sankce, takže Vás nic nemůže překvapit a podmínky smlouvy Vám bez Vašeho nezmění. Pokud se rozhodnete půjčku vrátit, tak do 1 měsíce tak můžete učinit zcela bezplatně a vrátíte jen to, co jste si půjčili. Všechny žádosti pečlivě prověřuje a doporučí zákazníkům tu nejlepší variantu, jak vzniklou finanční situaci vyřešit a zda-li je pro Vás půjčka vhodná.

Home Credit se snaží také vyjít vstříc ohledně placení splátek – případnou neuhrazenou splátku Vám včas připomene třeba přes email nebo SMS v dostatečném předstihu, aby jste mohli pohledávku uhradit včas a vyhnout se sankcím. Pokud se dostanete do situace, kdy nemůžete splácet, tak stačí zavolat a finanční poradci udělají vše proto, aby našli vhodné řešení. Když splátky řádně hradíte, tak Vás za to odmění vrácením až 20 splátek. Také za předčasné splácení neplatíte žádné poplatky. U hotovostních půjček oceníte zejména rychlý převod – do 24h od podpisu smlouvy získáte k financím přístup.

Nebankovní půjčka Home Credit je ve výši od 10 000 Kč do 250 000 Kč. Je to transparentní půjčka bez ručitele, s výhodnou úrokovou sazbou a dobou splatnosti v rozmezí 12 měsíců až 8 let. Podle délky splatnosti se odvíjí výše bonusu za řádné splácení. Výše splátek i doba splatnosti je flexibilní a lze ji změnit. Půjčku můžete získat i v případě, že jste v exekuci, nebo máte záznam v trestním rejstříku a nemusíte dokládat příjmy. Na druhou stranu si ale Home Credit žadatele o půjčku ověřuje v registru.

Kromě bezúčelového úvěru nabízí Home Credit ještě další produkty jako je konsolidace úvěrů ve výši 30 000 Kč až 600 000 Kč. Délka splatnosti je od 12 měsíců do 7 let. U konsolidace je vyžadováno doložení stálého příjmu, čistý registr, trvalé bydliště v ČR a věk od 18 let do 65 let. Vyřízení konsolidace je do pěti dnů. Vyplatí se zejména nejste-li spokojení například s poplatky a úroky u svých současných půjček, nebo chcete sjednocením splátek snížit jejich celkovou výši. U Home Credit navíc můžete využívat dalších výhod, jako pojištění nebo odložení splátek.

O bezúčelovou půjčku tedy může zažádat každý ve věku na 18 let s pravidelným příjmem a bez záznamu v registru. K vyřízení žádosti stačí dva doklady totožnosti (z toho jeden musí být občanský průkaz a druhý může být libovolně – například rodný list nebo řidičský průkaz atd.). Jiné dokumenty předkládat nemusíte, výši příjmu pouze uvedete do žádosti, ale nemusíte jí dokládat. Pokud bude Vaše žádost schválena, tak peníze získáte do 3 dnů.

Základní informace o Home Credit půjčce:

  • nebankovní půjčka od prověřené společnosti Home Credit
  • od 10 000 Kč do 250 000 Kč
  • bez poplatků za zřízení či za předčasné splácení
  • možnost bezplatného vrácení půjčky do 1 měsíce
  • bonus za řádné splácení
  • nízké úroky téměř na úrovni bankovních půjček
  • rychlé vyřízení

Co k Home Credit půjčce potřebujete:

  • věk 18+ let
  • dva doklady totožnosti
  • čistý registr dlužníků

Žádost o Home Credit půjčku

O nebankovní půjčku Home Credit můžete zažádat několikero způsoby – po telefonu na zákaznické lince, osobně na pobočce pošty (nutno si předem ověřit, zda-li konkrétní pobočka tuto možnost nabízí).

Nejpohodlněji to jde ale přes internet buď na stránkách společnosti Home Credit, kde v záložce půjčky najdete přehlednou úvěrovou kalkulačku. Na ní si snadno nastavíte výši půjčky a dobu splatnosti a uvidíte rozpis důležitých položek jako je výše úroku, předběžná výše bonusu za řádné splácení, RPSN a jiné.

Poté doplníte osobní informace jako jméno a příjmení a kontaktní informace (mail a telefon). Dál na Vás čeká podrobnější formulář, kde musíte vyplnit v podstatě informace z občanského průkazu – rodné číslo, místo narození, státní příslušnost, trvalé bydliště i kontaktní adresu, číslo občanského průkazu a jeho datum platnosti. Poté ještě musíte uvést údaje o druhém dokladu totožnosti, který si zvolíte. V předposledním kroku ještě doplníte výši Vašich příjmů a případně svého zaměstnavatele, ale nemusíte je dokládat, stačí je pouze uvést. Poté už jen vyplníte pár doplňujících informací, nastavíte si půjčku dle libosti a odeslat.

Nejjednodušší možnost je ovšem zažádat o půjčku přímo na našem webu, kdy stačí vyplnit jednoduchý online formulář. Po jeho odeslání se Vaší žádostí budou rovnou zabývat pracovníci firmy Home Credit, kteří Vás kontaktují ohledně dalších podrobností.

Celkové hodnocení Home Credit půjčky

Výhodná nebankovní půjčka od solidní a léty prověřené společnosti. U půjčky oceníte výhodný úrok, který se blíží bankovním sazbám. Výše půjčky je od 10 000 Kč do 250 000 Kč s dobou splatnosti 1 rok a ž 8 let. Výši splátek a dobu splatnosti můžete v průběhu i změnit. Za řádné splácení dostanete odměnu v podobě vrácení splátek. Výše odměny se odvíjí od délky splatnosti, přesnou částku se dozvíte předem při podpisu smlouvy. Home Credit půjčka na cokoliv je bez poplatků za zřízení, nebo předčasné splácení. V případě nespokojenosti můžete do 1 měsíce od smlouvy bezplatně odstoupit a vrátíte jen to, co jste si půjčili. K půjčce potřebujete ale čistý registr, na druhou stranu zase nemusíte dokládat příjmy a k jejímu zřízení Vám postačí pouze dva doklady totožnosti a trvalý příjem.

Proč právě půjčka Home Credit půjčka:

můžete získat až 250 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 250 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

Půjčka je závazek! Co všechno musíte vědět před žádostí o půjčku, abyste se vyhnuli problémům a získali výhodné podmínky? Poradíme v našem článku! ...více

8.6.2017

Chcete udržet své peníze i sebe v bezpečí? Nechcete ztratit peníze spoluprací s nelegálními poskytovateli půjček? Jak na to se dočtete v našem článku. ...více

18.7.2017

Pokud už nějakou půjčku máte, ale nezdá se Vám výhodná, pak je jednoznačné řešení - pryč s ní! Zbavte se nevýhodné půjčky! ...více

3.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Fastfin půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Hit partners půjčka
Výše půjčky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Era půjčka
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Mutuo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:22 - 22 dní
Název půjčky:Minutová půjčka Equa Bank
Výše půjčky:5 000 - 600 000 Kč
Splatnost:3 - 84 měs.
Název půjčky:Oberbank
Výše půjčky:50 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Viva Credit
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 35 dní
Název půjčky:Sumo půjčka
Výše půjčky:4 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Cofidis partnerská půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Via SMS
Výše půjčky:100 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní