Půjčka Home Credit půjčka

image

Výše půjčky: 10 000 - 250 000 Kč, doba splácení: 12 - 48 měs.

Nebankovní půjčka od důvěryhodné společnosti Home Credit bez poplatku, s možností půjčit si až 250 000 Kč, výplatou v hotovosti, na účet, ale i složenkou.

Výše půjčky10 000 - 250 000 Kč
Splatnost12 - 48 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 23.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Home Credit patří mezi nejvýznamnější poskytovatele nebankovních finančních služeb. Působí na českém trhu již 20 let a při tom neustále inovuje své produkty, aby zajistila maximální možnou spokojenost svých klientů. Velmi si zakládá na svých zásadách jako je transparentnost, zodpovědnost, rychlost a komunikace. U půjček Home Credit Vás mile potěší zejména nízké úrokové sazby, které jsou téměř srovnatelné s bankovními a různé možnosti vyplacení peněz – kromě standardního převodu na účet si můžete půjčku nechat vyplatit v hotovosti, nebo složenkou a stejně tak splácet můžete přes složenky, nebo dokonce přes terminály Sazka.

Ve smlouvě uvádí veškeré případné poplatky či sankce, takže Vás nic nemůže překvapit a podmínky smlouvy Vám bez Vašeho nezmění. Pokud se rozhodnete půjčku vrátit, tak do 1 měsíce tak můžete učinit zcela bezplatně a vrátíte jen to, co jste si půjčili. Všechny žádosti pečlivě prověřuje a doporučí zákazníkům tu nejlepší variantu, jak vzniklou finanční situaci vyřešit a zda-li je pro Vás půjčka vhodná.

Home Credit se snaží také vyjít vstříc ohledně placení splátek – případnou neuhrazenou splátku Vám včas připomene třeba přes email nebo SMS v dostatečném předstihu, aby jste mohli pohledávku uhradit včas a vyhnout se sankcím. Pokud se dostanete do situace, kdy nemůžete splácet, tak stačí zavolat a finanční poradci udělají vše proto, aby našli vhodné řešení. Když splátky řádně hradíte, tak Vás za to odmění vrácením až 20 splátek. Také za předčasné splácení neplatíte žádné poplatky. U hotovostních půjček oceníte zejména rychlý převod – do 24h od podpisu smlouvy získáte k financím přístup.

Nebankovní půjčka Home Credit je ve výši od 10 000 Kč do 250 000 Kč. Je to transparentní půjčka bez ručitele, s výhodnou úrokovou sazbou a dobou splatnosti v rozmezí 12 měsíců až 8 let. Podle délky splatnosti se odvíjí výše bonusu za řádné splácení. Výše splátek i doba splatnosti je flexibilní a lze ji změnit. Půjčku můžete získat i v případě, že jste v exekuci, nebo máte záznam v trestním rejstříku a nemusíte dokládat příjmy. Na druhou stranu si ale Home Credit žadatele o půjčku ověřuje v registru.

Kromě bezúčelového úvěru nabízí Home Credit ještě další produkty jako je konsolidace úvěrů ve výši 30 000 Kč až 600 000 Kč. Délka splatnosti je od 12 měsíců do 7 let. U konsolidace je vyžadováno doložení stálého příjmu, čistý registr, trvalé bydliště v ČR a věk od 18 let do 65 let. Vyřízení konsolidace je do pěti dnů. Vyplatí se zejména nejste-li spokojení například s poplatky a úroky u svých současných půjček, nebo chcete sjednocením splátek snížit jejich celkovou výši. U Home Credit navíc můžete využívat dalších výhod, jako pojištění nebo odložení splátek.

O bezúčelovou půjčku tedy může zažádat každý ve věku na 18 let s pravidelným příjmem a bez záznamu v registru. K vyřízení žádosti stačí dva doklady totožnosti (z toho jeden musí být občanský průkaz a druhý může být libovolně – například rodný list nebo řidičský průkaz atd.). Jiné dokumenty předkládat nemusíte, výši příjmu pouze uvedete do žádosti, ale nemusíte jí dokládat. Pokud bude Vaše žádost schválena, tak peníze získáte do 3 dnů.

Základní informace o Home Credit půjčce:

  • nebankovní půjčka od prověřené společnosti Home Credit
  • od 10 000 Kč do 250 000 Kč
  • bez poplatků za zřízení či za předčasné splácení
  • možnost bezplatného vrácení půjčky do 1 měsíce
  • bonus za řádné splácení
  • nízké úroky téměř na úrovni bankovních půjček
  • rychlé vyřízení

Co k Home Credit půjčce potřebujete:

  • věk 18+ let
  • dva doklady totožnosti
  • čistý registr dlužníků

Žádost o Home Credit půjčku

O nebankovní půjčku Home Credit můžete zažádat několikero způsoby – po telefonu na zákaznické lince, osobně na pobočce pošty (nutno si předem ověřit, zda-li konkrétní pobočka tuto možnost nabízí).

Nejpohodlněji to jde ale přes internet buď na stránkách společnosti Home Credit, kde v záložce půjčky najdete přehlednou úvěrovou kalkulačku. Na ní si snadno nastavíte výši půjčky a dobu splatnosti a uvidíte rozpis důležitých položek jako je výše úroku, předběžná výše bonusu za řádné splácení, RPSN a jiné.

Poté doplníte osobní informace jako jméno a příjmení a kontaktní informace (mail a telefon). Dál na Vás čeká podrobnější formulář, kde musíte vyplnit v podstatě informace z občanského průkazu – rodné číslo, místo narození, státní příslušnost, trvalé bydliště i kontaktní adresu, číslo občanského průkazu a jeho datum platnosti. Poté ještě musíte uvést údaje o druhém dokladu totožnosti, který si zvolíte. V předposledním kroku ještě doplníte výši Vašich příjmů a případně svého zaměstnavatele, ale nemusíte je dokládat, stačí je pouze uvést. Poté už jen vyplníte pár doplňujících informací, nastavíte si půjčku dle libosti a odeslat.

Nejjednodušší možnost je ovšem zažádat o půjčku přímo na našem webu, kdy stačí vyplnit jednoduchý online formulář. Po jeho odeslání se Vaší žádostí budou rovnou zabývat pracovníci firmy Home Credit, kteří Vás kontaktují ohledně dalších podrobností.

Celkové hodnocení Home Credit půjčky

Výhodná nebankovní půjčka od solidní a léty prověřené společnosti. U půjčky oceníte výhodný úrok, který se blíží bankovním sazbám. Výše půjčky je od 10 000 Kč do 250 000 Kč s dobou splatnosti 1 rok a ž 8 let. Výši splátek a dobu splatnosti můžete v průběhu i změnit. Za řádné splácení dostanete odměnu v podobě vrácení splátek. Výše odměny se odvíjí od délky splatnosti, přesnou částku se dozvíte předem při podpisu smlouvy. Home Credit půjčka na cokoliv je bez poplatků za zřízení, nebo předčasné splácení. V případě nespokojenosti můžete do 1 měsíce od smlouvy bezplatně odstoupit a vrátíte jen to, co jste si půjčili. K půjčce potřebujete ale čistý registr, na druhou stranu zase nemusíte dokládat příjmy a k jejímu zřízení Vám postačí pouze dva doklady totožnosti a trvalý příjem.

Proč právě půjčka Home Credit půjčka:

můžete získat až 250 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 250 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Uvažujete, co vlastně obnáší spolupráce s půjčkovým poradcem? Napoví náš článek! ...více

27.6.2017

Jaké jsou výhody a nevýhody bankovní půjčky oproti nebankovní půjčce? Rozhodně doporučujeme přečíst, pokud nevíte, odkud si půjčku vzít. ...více

27.4.2017

Protože je půjčka závazek, měli byste se na její splácení připravit dostatečně předem, abyste se nedostali do problémů. ...více

12.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Bubbli půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Help Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:60 týdnů
Název půjčky:Otrino Invest
Výše půjčky:15 000 - 30 000 Kč
Splatnost:1 dní - 36 měs.
Název půjčky:Unicredit Bank Presto půjčka
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Zaimo
Výše půjčky:25 000 - 108 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Creditsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Expobank půjčka
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Credit Limit
Výše půjčky:2 500 - 35 000 Kč
Splatnost:30 - 30 dní
Název půjčky:Green půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Benefi půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
ebook