Půjčka Kesh půjčka

keshpujcka

Výše půjčky: 20 000 - 700 000 Kč, doba splácení: 12 - 120 měs.

Kesh půjčka je poskytována ve spolupráci s Českou spořitelnou a umožní Vám získat 20 000 až 700 000 Kč až na 10 let.

Výše půjčky20 000 - 700 000 Kč
Splatnost12 - 120 měs.
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 28.11.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Půjčka Kesh se těší velké oblibě mezi lidmi, zejména pro své skvělé výhody a nejlepší podmínky. Její službu již vyzkoušelo a prověřilo desetitisíce lidí a všichni byli maximálně spokojeni. Hodnocení na srovnávacích webech dosahuje celých 5 hvězdiček a má výborné reference. Díky spolupráci s Českou spořitelnou může půjčka Kesh nabídnout benefity navíc, které Vám zjednoduší celkové období splácení.

Půjčka Kesh Vám může nabídnout půjčku v rozpětí 20 000 - 700 000 Kč s nízkým úrokem od 6,9 %. Úroková sazba patří k nejnižším na trhu a zároveň neplatíte žádné poplatky za sjednání ani vedení. Délka splácení je nastavena na období 12 měsíců až 10 let. Během doby splácení můžete využít svých benefitů v době, kdy se dostanete do finančních potíží, a půjčka Kesh Vám odpustí až 15 splátek. Také máte možnost si výši splátek upravit tak, že je snížíte či zvýšíte až o 50 % nebo si je jednoduše přehodíte na jiné datum.

Výhodou této půjčky je, že pokud se službou nebudete z nějakého důvodu spokojeni, můžete půjčku vrátit do 60 dnů bez udání důvodu. Může se Vám stát, že třeba najdete půjčku blíže svým potřebám, a tak se Vám tato možnost může hodit. Mezi další výhody patří pojištění schopnosti splácet, které si můžete sjednat jako doplňkový produkt. V případě, že byste například přišli o práci nebo upadli do platební neschopnosti, pojištění kryje výdaje s tím spojené.

Při sjednání půjčky mají lepší pozici klienti, kteří již mají účet u České spořitelny. Jako stávající klient totiž nemusíte chodit na uzavření smlouvy do banky a jednoduše vše vyřídíte online. Zároveň, jestli jste už v dohledné době o nějakou službu s prokazováním příjmu žádali, tak se nynějšímu dokládání vyhnete. Pokud ale s Českou spořitelnou nemáte zkušenosti a ona s Vámi, pak můžete o půjčku zažádat online, ale pro sjednání musíte na pobočku a doložení příjmu nijak neobejdete.

Základní informace o Kesh půjčce:

 • půjčka ve spolupráci s Českou spořitelnou
 • půjčka s benefity navíc
 • úvěr ve výši 20 000 - 700 000 Kč
 • dlouhá doba splatnosti 1 - 10 let
 • variabilní splátky
 • neplatíte poplatky za vedení ani sjednání
 • výhodné pro stávající klienty ČS

Co k Kesh půjčce potřebujete:

 • mobilní kontakt
 • bankovní účet s internetovým bankovnictvím
 • doložení zdroje příjmu (bez potvrzení od zaměstnavatele)
 • český občanský průkaz

Žádost o půjčku

Půjčku Kesh sjednáte jednoduše online, pokud jste klientem České spořitelny. Pokud nejste ve styku s Českou spořitelnou, žádost můžete podat online, ale na sjendání půjčky a podpis smlouvy musíte do banky. Od skutečnosti, jestli jste či nejste klientem ČS, se také odvíjí rychlost připsání prostředků na Vás účet. Převody mezi bankami jsou rychlé, ale trvají nejméně 1 den. V případě, že vlastníte bankovní účet u ČS, máte peníze k dispozici během 15 minut.

O půjčku můžete žádat, jestliže jste občanem České republiky a jste starší 18 let. Máte platný občanský průkaz, mobilní kontakt s aktuálním číslem, emailovou schránku, bankovní účet včetně internetového bankovnictví a samozřejmě přístup na internet. Přijatelné příjmy pro poskytnutí Kesh půjčky jsou mzda z trvalého poměru, mateřská nebo rodičovská a důchod. Pravidelný příjem by Vám měl chodit na bankovní účet některé s větších bank a nejméně 3 měsíce.

Žádost podáte vyplněním a odesláním online dotazníku na webu Kesh půjčky nebo zde na Úvěromatu a vyčkáte, než Vám zavolá operátor zákaznické linky. Obvykle Vás kontaktují do 20 minut a pouze ověří vámi zadané údaje. A podle Vašeho vztahu s ČS dostanete instrukce, jak pokračovat dále.

Šanci na schválení máte vysokou, ale přesto musíte splňovat určité podmínky, které jsou pro bankovní půjčky běžné. Pro případ jištění, byste měli mít připraveného ručitele nebo zástavu (záleží na výši půjčky). Měli byste být bez záznamu v registru dlužníků, měli byste mít čistý trestní rejstřík a neměli byste mít finanční závazky u jiných bankovních či nebankovních institucí. Můžete mít exekuci, ale nesmíte být v insolvenci.

Celkové hodnocení Kesh půjčky

Půjčka Kesh je bezpečnou a výhodnou půjčkou, která je poskytována ve spolupráci s bankovní společností Česká spořitelna. Půjčka je mezi lidmi velmi oblíbená a nejčastěji ji využívají na koupi nového auta nebo na refinancování stávajících závazků. Půjčit si můžete v rozpětí 20 000 - 700 000 Kč s nízkým úrokem od 6,9 % a bez poplatků za sjednání a vedení. Splácet můžete po dobu 10 let a díky benefitům si můžete v průběhu splátky různě upravovat a dokonce máte nárok některé splátky jednoduše neplatit. Kesh půjčka je poskytovaná za standardních bankovních podmínek - nesmíte mít žádné finanční závazky v podobě splácení nebo dluhů, musíte mít čistý trestní rejstřík a měli byste mít připraveného ručitele nebo zástavu (podle výše půjčky). Pravidelný příjem musíte nějak doložit, ale nepotřebujete potvrzení od zaměstnavatele. Žádost se podává online a vyřízení je možné též online, ale pouze pro klienty ČS, ostatní musí na sjednání do banky. Od této skutečnosti se také odvíjí, kdy čerpáte peníze. Jestliže máte účet u ČS, pak máte peníze k dispozici během 15 minut, v opačném případně do 1 dne (záleží na Vaší bance). Kesh půjčka také nabízí sjednání pojištění schopnosti splácet.

Proč právě půjčka Kesh půjčka:

můžete získat až 700 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 700 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Zvažujete půjčku a chcete se v široké nabídce půjček na našem trhu zorientovat? ...více

7.6.2017

Patříte mezi problémové klienty? Nemáte na zaplacení složenek, jste bez práce, v dluzích a potřebujete si půjčit? ...více

12.5.2017

Pokud se chystáte vzít si bankovní nebo nebankovní půjčku, malou či velkou půjčku, zcela jistě je Vám zřejmé, že jde o zásadní životní rozhodnutí. Abyste si byli jistí, že jste si vybrali správně, pak je dobré se poradit s odborníkem. ...více

28.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:HK Investment
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Anděl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:36 měs.
Název půjčky:Smart půjčka
Výše půjčky:5 000 - 70 000 Kč
Splatnost:13 - 16 měs.
Název půjčky:Nova Credit
Výše půjčky:5 000 - 30 000 Kč
Splatnost:3 - 12 měs.
Název půjčky:Pronto půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Půjčka na cokoliv ČSOB
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Help Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:60 týdnů
Název půjčky:Komerční Banka
Výše půjčky:30 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Kesh půjčka
Výše půjčky:20 000 - 700 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
ebook