Půjčka Kesh půjčka

keshpujcka

Výše půjčky: 20 000 - 700 000 Kč, doba splácení: 12 - 120 měs.

Kesh půjčka je poskytována ve spolupráci s Českou spořitelnou a umožní Vám získat 20 000 až 700 000 Kč až na 10 let.

Výše půjčky20 000 - 700 000 Kč
Splatnost12 - 120 měs.
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 07.02.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Půjčka Kesh se těší velké oblibě mezi lidmi, zejména pro své skvělé výhody a nejlepší podmínky. Její službu již vyzkoušelo a prověřilo desetitisíce lidí a všichni byli maximálně spokojeni. Hodnocení na srovnávacích webech dosahuje celých 5 hvězdiček a má výborné reference. Díky spolupráci s Českou spořitelnou může půjčka Kesh nabídnout benefity navíc, které Vám zjednoduší celkové období splácení.

Půjčka Kesh Vám může nabídnout půjčku v rozpětí 20 000 - 700 000 Kč s nízkým úrokem od 6,9 %. Úroková sazba patří k nejnižším na trhu a zároveň neplatíte žádné poplatky za sjednání ani vedení. Délka splácení je nastavena na období 12 měsíců až 10 let. Během doby splácení můžete využít svých benefitů v době, kdy se dostanete do finančních potíží, a půjčka Kesh Vám odpustí až 15 splátek. Také máte možnost si výši splátek upravit tak, že je snížíte či zvýšíte až o 50 % nebo si je jednoduše přehodíte na jiné datum.

Výhodou této půjčky je, že pokud se službou nebudete z nějakého důvodu spokojeni, můžete půjčku vrátit do 60 dnů bez udání důvodu. Může se Vám stát, že třeba najdete půjčku blíže svým potřebám, a tak se Vám tato možnost může hodit. Mezi další výhody patří pojištění schopnosti splácet, které si můžete sjednat jako doplňkový produkt. V případě, že byste například přišli o práci nebo upadli do platební neschopnosti, pojištění kryje výdaje s tím spojené.

Při sjednání půjčky mají lepší pozici klienti, kteří již mají účet u České spořitelny. Jako stávající klient totiž nemusíte chodit na uzavření smlouvy do banky a jednoduše vše vyřídíte online. Zároveň, jestli jste už v dohledné době o nějakou službu s prokazováním příjmu žádali, tak se nynějšímu dokládání vyhnete. Pokud ale s Českou spořitelnou nemáte zkušenosti a ona s Vámi, pak můžete o půjčku zažádat online, ale pro sjednání musíte na pobočku a doložení příjmu nijak neobejdete.

Základní informace o Kesh půjčce:

 • půjčka ve spolupráci s Českou spořitelnou
 • půjčka s benefity navíc
 • úvěr ve výši 20 000 - 700 000 Kč
 • dlouhá doba splatnosti 1 - 10 let
 • variabilní splátky
 • neplatíte poplatky za vedení ani sjednání
 • výhodné pro stávající klienty ČS

Co k Kesh půjčce potřebujete:

 • mobilní kontakt
 • bankovní účet s internetovým bankovnictvím
 • doložení zdroje příjmu (bez potvrzení od zaměstnavatele)
 • český občanský průkaz

Žádost o půjčku

Půjčku Kesh sjednáte jednoduše online, pokud jste klientem České spořitelny. Pokud nejste ve styku s Českou spořitelnou, žádost můžete podat online, ale na sjendání půjčky a podpis smlouvy musíte do banky. Od skutečnosti, jestli jste či nejste klientem ČS, se také odvíjí rychlost připsání prostředků na Vás účet. Převody mezi bankami jsou rychlé, ale trvají nejméně 1 den. V případě, že vlastníte bankovní účet u ČS, máte peníze k dispozici během 15 minut.

O půjčku můžete žádat, jestliže jste občanem České republiky a jste starší 18 let. Máte platný občanský průkaz, mobilní kontakt s aktuálním číslem, emailovou schránku, bankovní účet včetně internetového bankovnictví a samozřejmě přístup na internet. Přijatelné příjmy pro poskytnutí Kesh půjčky jsou mzda z trvalého poměru, mateřská nebo rodičovská a důchod. Pravidelný příjem by Vám měl chodit na bankovní účet některé s větších bank a nejméně 3 měsíce.

Žádost podáte vyplněním a odesláním online dotazníku na webu Kesh půjčky nebo zde na Úvěromatu a vyčkáte, než Vám zavolá operátor zákaznické linky. Obvykle Vás kontaktují do 20 minut a pouze ověří vámi zadané údaje. A podle Vašeho vztahu s ČS dostanete instrukce, jak pokračovat dále.

Šanci na schválení máte vysokou, ale přesto musíte splňovat určité podmínky, které jsou pro bankovní půjčky běžné. Pro případ jištění, byste měli mít připraveného ručitele nebo zástavu (záleží na výši půjčky). Měli byste být bez záznamu v registru dlužníků, měli byste mít čistý trestní rejstřík a neměli byste mít finanční závazky u jiných bankovních či nebankovních institucí. Můžete mít exekuci, ale nesmíte být v insolvenci.

Celkové hodnocení Kesh půjčky

Půjčka Kesh je bezpečnou a výhodnou půjčkou, která je poskytována ve spolupráci s bankovní společností Česká spořitelna. Půjčka je mezi lidmi velmi oblíbená a nejčastěji ji využívají na koupi nového auta nebo na refinancování stávajících závazků. Půjčit si můžete v rozpětí 20 000 - 700 000 Kč s nízkým úrokem od 6,9 % a bez poplatků za sjednání a vedení. Splácet můžete po dobu 10 let a díky benefitům si můžete v průběhu splátky různě upravovat a dokonce máte nárok některé splátky jednoduše neplatit. Kesh půjčka je poskytovaná za standardních bankovních podmínek - nesmíte mít žádné finanční závazky v podobě splácení nebo dluhů, musíte mít čistý trestní rejstřík a měli byste mít připraveného ručitele nebo zástavu (podle výše půjčky). Pravidelný příjem musíte nějak doložit, ale nepotřebujete potvrzení od zaměstnavatele. Žádost se podává online a vyřízení je možné též online, ale pouze pro klienty ČS, ostatní musí na sjednání do banky. Od této skutečnosti se také odvíjí, kdy čerpáte peníze. Jestliže máte účet u ČS, pak máte peníze k dispozici během 15 minut, v opačném případně do 1 dne (záleží na Vaší bance). Kesh půjčka také nabízí sjednání pojištění schopnosti splácet.

Proč právě půjčka Kesh půjčka:

můžete získat až 700 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 700 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Češi dělají často chyby při počítání vlastních financí. To se následně projeví v koloběhu půjček, exekucí a často končí osobním bankrotem. ...více

26.6.2017

Berete si půjčku a rádi byste věděli, jak na půjčce ušetřit? Máme pro Vás hned 5 praktických rad, díky kterým se Vám jednoznačně povede ušetřit na půjčce, ať už si ji berete u banky nebo nebankovní společnosti. ...více

9.8.2017

Máte ve svém zaměstnání pocit jistoty? Výpověď z práce je bohužel situace, kterou každý den řeší tisíce Čechů, což dokazuje, že se to může stát i Vám! ...více

6.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Hit partners půjčka
Výše půjčky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Money Now
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:CZ Mini Credit
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Smart půjčka
Výše půjčky:5 000 - 70 000 Kč
Splatnost:13 - 16 měs.
Název půjčky:Zaimo
Výše půjčky:25 000 - 108 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Everyday plus
Výše půjčky:100 - 35 000 Kč
Splatnost:61 dní - 12 měs.
Název půjčky:Door Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:45 - 60 týdnů
Název půjčky:Půjčka plus
Výše půjčky:500 - 250 000 Kč
Splatnost:1 dní - 84 měs.
Název půjčky:WOW Finance
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Komerční Banka
Výše půjčky:30 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
ebook