Půjčka Kesh půjčka

keshpujcka

Výše půjčky: 20 000 - 700 000 Kč, doba splácení: 12 - 120 měs.

Kesh půjčka je poskytována ve spolupráci s Českou spořitelnou a umožní Vám získat 20 000 až 700 000 Kč až na 10 let.

Výše půjčky20 000 - 700 000 Kč
Splatnost12 - 120 měs.
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 10.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Půjčka Kesh se těší velké oblibě mezi lidmi, zejména pro své skvělé výhody a nejlepší podmínky. Její službu již vyzkoušelo a prověřilo desetitisíce lidí a všichni byli maximálně spokojeni. Hodnocení na srovnávacích webech dosahuje celých 5 hvězdiček a má výborné reference. Díky spolupráci s Českou spořitelnou může půjčka Kesh nabídnout benefity navíc, které Vám zjednoduší celkové období splácení.

Půjčka Kesh Vám může nabídnout půjčku v rozpětí 20 000 - 700 000 Kč s nízkým úrokem od 6,9 %. Úroková sazba patří k nejnižším na trhu a zároveň neplatíte žádné poplatky za sjednání ani vedení. Délka splácení je nastavena na období 12 měsíců až 10 let. Během doby splácení můžete využít svých benefitů v době, kdy se dostanete do finančních potíží, a půjčka Kesh Vám odpustí až 15 splátek. Také máte možnost si výši splátek upravit tak, že je snížíte či zvýšíte až o 50 % nebo si je jednoduše přehodíte na jiné datum.

Výhodou této půjčky je, že pokud se službou nebudete z nějakého důvodu spokojeni, můžete půjčku vrátit do 60 dnů bez udání důvodu. Může se Vám stát, že třeba najdete půjčku blíže svým potřebám, a tak se Vám tato možnost může hodit. Mezi další výhody patří pojištění schopnosti splácet, které si můžete sjednat jako doplňkový produkt. V případě, že byste například přišli o práci nebo upadli do platební neschopnosti, pojištění kryje výdaje s tím spojené.

Při sjednání půjčky mají lepší pozici klienti, kteří již mají účet u České spořitelny. Jako stávající klient totiž nemusíte chodit na uzavření smlouvy do banky a jednoduše vše vyřídíte online. Zároveň, jestli jste už v dohledné době o nějakou službu s prokazováním příjmu žádali, tak se nynějšímu dokládání vyhnete. Pokud ale s Českou spořitelnou nemáte zkušenosti a ona s Vámi, pak můžete o půjčku zažádat online, ale pro sjednání musíte na pobočku a doložení příjmu nijak neobejdete.

Základní informace o Kesh půjčce:

 • půjčka ve spolupráci s Českou spořitelnou
 • půjčka s benefity navíc
 • úvěr ve výši 20 000 - 700 000 Kč
 • dlouhá doba splatnosti 1 - 10 let
 • variabilní splátky
 • neplatíte poplatky za vedení ani sjednání
 • výhodné pro stávající klienty ČS

Co k Kesh půjčce potřebujete:

 • mobilní kontakt
 • bankovní účet s internetovým bankovnictvím
 • doložení zdroje příjmu (bez potvrzení od zaměstnavatele)
 • český občanský průkaz

Žádost o půjčku

Půjčku Kesh sjednáte jednoduše online, pokud jste klientem České spořitelny. Pokud nejste ve styku s Českou spořitelnou, žádost můžete podat online, ale na sjendání půjčky a podpis smlouvy musíte do banky. Od skutečnosti, jestli jste či nejste klientem ČS, se také odvíjí rychlost připsání prostředků na Vás účet. Převody mezi bankami jsou rychlé, ale trvají nejméně 1 den. V případě, že vlastníte bankovní účet u ČS, máte peníze k dispozici během 15 minut.

O půjčku můžete žádat, jestliže jste občanem České republiky a jste starší 18 let. Máte platný občanský průkaz, mobilní kontakt s aktuálním číslem, emailovou schránku, bankovní účet včetně internetového bankovnictví a samozřejmě přístup na internet. Přijatelné příjmy pro poskytnutí Kesh půjčky jsou mzda z trvalého poměru, mateřská nebo rodičovská a důchod. Pravidelný příjem by Vám měl chodit na bankovní účet některé s větších bank a nejméně 3 měsíce.

Žádost podáte vyplněním a odesláním online dotazníku na webu Kesh půjčky nebo zde na Úvěromatu a vyčkáte, než Vám zavolá operátor zákaznické linky. Obvykle Vás kontaktují do 20 minut a pouze ověří vámi zadané údaje. A podle Vašeho vztahu s ČS dostanete instrukce, jak pokračovat dále.

Šanci na schválení máte vysokou, ale přesto musíte splňovat určité podmínky, které jsou pro bankovní půjčky běžné. Pro případ jištění, byste měli mít připraveného ručitele nebo zástavu (záleží na výši půjčky). Měli byste být bez záznamu v registru dlužníků, měli byste mít čistý trestní rejstřík a neměli byste mít finanční závazky u jiných bankovních či nebankovních institucí. Můžete mít exekuci, ale nesmíte být v insolvenci.

Celkové hodnocení Kesh půjčky

Půjčka Kesh je bezpečnou a výhodnou půjčkou, která je poskytována ve spolupráci s bankovní společností Česká spořitelna. Půjčka je mezi lidmi velmi oblíbená a nejčastěji ji využívají na koupi nového auta nebo na refinancování stávajících závazků. Půjčit si můžete v rozpětí 20 000 - 700 000 Kč s nízkým úrokem od 6,9 % a bez poplatků za sjednání a vedení. Splácet můžete po dobu 10 let a díky benefitům si můžete v průběhu splátky různě upravovat a dokonce máte nárok některé splátky jednoduše neplatit. Kesh půjčka je poskytovaná za standardních bankovních podmínek - nesmíte mít žádné finanční závazky v podobě splácení nebo dluhů, musíte mít čistý trestní rejstřík a měli byste mít připraveného ručitele nebo zástavu (podle výše půjčky). Pravidelný příjem musíte nějak doložit, ale nepotřebujete potvrzení od zaměstnavatele. Žádost se podává online a vyřízení je možné též online, ale pouze pro klienty ČS, ostatní musí na sjednání do banky. Od této skutečnosti se také odvíjí, kdy čerpáte peníze. Jestliže máte účet u ČS, pak máte peníze k dispozici během 15 minut, v opačném případně do 1 dne (záleží na Vaší bance). Kesh půjčka také nabízí sjednání pojištění schopnosti splácet.

Proč právě půjčka Kesh půjčka:

můžete získat až 700 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 700 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Slyšeli jste někdy o půjčce bez úroků, která je dostupná pro všechny a je zcela zdarma? Není to mýtus, naopak, první půjčka zdarma existuje a poradíme Vám, jak na ni! ...více

22.8.2017

Víte, že nabízíme zcela ZDARMA ebook s mnoha informacemi o půjčkách a důležitými údaji, které potřebujete před půjčkou znát? ...více

7.7.2017

Všude se mluví o srovnání půjček online. K čemu je vůbec dobré? ...více

14.5.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Aasa
Výše půjčky:5 000 - 20 000 Kč
Splatnost:6 - 12 měs.
Název půjčky:Nova Credit
Výše půjčky:5 000 - 30 000 Kč
Splatnost:3 - 12 měs.
Název půjčky:XS půjčka
Výše půjčky:3 000 - 9 000 Kč
Splatnost:3 - 3 měs.
Název půjčky:Profi Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 166 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Era půjčka
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Help Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:60 týdnů
Název půjčky:Zaplo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Supermoney půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:13 - 30 dní
Název půjčky:Zaimo
Výše půjčky:25 000 - 108 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Komerční Banka
Výše půjčky:30 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
ebook