Půjčka Kredito24

kredito

Výše půjčky: 1 000 - 20 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Rychlá nebankovní půjčka s možností půjčit si až 20 000 Kč, pro první klienty 8 500 Kč, půjčka bez doložení příjmů s vyřízením online a výplatou na bankovní účet.

Výše půjčky1 000 - 20 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 12.03.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Kredito24.cz je služba, kterou nabízí česká pobočka německé firmy Kreditech SSL Holding GmbH. Kredito24 patří mezi rychlé půjčky, které vyřídíte přes internet. Půjčka je zaměřená zejména pro lidi, kteří si rychle potřebují půjčit menší sumu peněz na pokrytí nečekaných výdajů před výplatou. Žádosti o půjčky jsou netradičně posuzovány plně automatizovaným systémem, díky čemuž je vyřízení půjčky opravdu expresní.

Jak půjčku Kredito24 využijete, to je zcela na Vás. Kredito24 se drží zásad zodpovědného půjčování a jejich systém je navržený tak, aby Vám pomohl zaplatit nečekané výdaje, ale přitom jste se zbytečně nezadlužili na dlouhou dobu. Rovněž všechny poplatky jsou transparentní a vždy se dozvíte předem výši splátky, nebo se můžete podívat do tabulky poplatků. Žádost o půjčku vyřídíte jednoduše přes internet a to dokonce i pomocí speciální applikace v rámci sítě Facebook.

Kredito24 je rychlá půjčka, kterou si snadno sjednáte přes internet z domova. Je to nebankovní bezúčelový úvěr, peníze tedy můžete použít na cokoliv. Výše půjčky je od 1 000 Kč do 20 000 Kč pro stávající zákazníky (noví zákazníci si můžou půjčit maximálně 8 500 Kč), dobu splatnosti si zvolíte v rozmezí 1 – 30 dní. Po schválení půjčky dostanete peníze převodem na účet už do 15 minut, ale je nutné ověření účtu. Ověřit účet můžete buď zasláním 1 Kč, nebo pomocí služby KontoConnect.

Půjčka je bez zbytečné administrace a potřebujete k ní pouze věk 18 – 65 let, české občanství nebo trvalý pobyt v ČR, bankovní účet a telefon. K půjčce není třeba dokládat trvalý příjem a je bez ručitele. Půjčka je bez kontroly registru a půjčit si můžete i se záznamem v trestním rejstříku. Jedinou podmínkou je, že nesmíte být zrovna v exekuci.

Základní informace o Kredito24 půjčce:

  • rychlá půjčka přes internet
  • nebankovní půjčka
  • 1 000 Kč – 20 000 Kč
  • doba splatnosti 1 – 30 dní
  • bez registru a bez ručitele
  • nemusíte dokládat příjem

Co ke Kredito24 půjčce potřebujete:

  • občanský průkaz
  • telefonní kontakt
  • bankovní účet

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku Kredit24 vyřídíte přes internet do několika minut. Potřebujete k tomu pouze občanský průkaz, mobilní telefon a bankovní účet na Vaše jméno. Sami si zvolíte výši půjčky a to od 1 000 Kč do 20 000 Kč a dobu splatnosti od 1 až do 30 dní. Pak vyplníte dotazník s kontaktními údaji jako jméno, příjmení, pohlaví, emailová adresa a telefon. Také si zde nastavíte vlastní heslo.  Po odeslání toho formuláře Vám přijde SMS s kódem, po jehož zadání do systému se dostanete na další formulář, tentokrát budete vyplňovat údaje ohledně Vašeho občanského průkazu a trvalou adresu (tu, která je uvedená na Vašem občanském průkazu).

V třetím dotazníku zadáte informace ohledně maximálního stupně Vašeho vzdělání, oboru studia a zaměstnání, také musíte vyplnit Váš čistý příjem, datum další výplaty a druh bydlení. Tyto informace využívá automatizovaný systém k posouzení Vaší žádosti. Poté už jen vyplníte číslo účtu, který musí být vedený na Vaše jméno. V následujícím kroku musíte bankovní účet ověřit (prevence proti zneužití). Ověření bankovního účtu můžete udělat dvěma způsoby, buď převodem 1 Kč (to může trvat 1 – 2 pracovní dny), nebo pomocí služby KontoConnect, která zabere pouze několik sekund.

Další krok není povinný, jedná se o možnost propojení Vaší registrace s účtem na Facebooku, čímž můžete ušetřit 200 Kč z poplatků. Můžete ho přeskočit a jít rovnou na poslední stránku, kde se zrekapitulují základní údaje a výše částky ke splacení, všechny poplatky a doba splatnosti. Po odeslání tohoto potvrzení se dozvíte výsledek buď přímo na této stránce, nebo také přes email. Jak získáte výsledek, tak se musíte přihlásit na stránky Kredit24.cz, výsledek zadat a počkat na SMS kód, jehož pomocí to potvrdíte, pak stvrdíte smlouvu a v ten moment budou peníze odeslány.

Další možnost jak zažádat o půjčku máte přímo na našich internetových stránkách a to přes formulář výše, kam stačí zadat konktaktní údaje a zaměstnanci zákaznické linky se Vám sami ozvou, aby s Vámi dojednali další podrobnosti.

Celkové hodnocení Kredito24 půjčky:

Rychlá nebankovní půjčka na cokoliv, která se hodí třeba na pokrytí nenadálých výdajů, a můžete jí vyřídít do několika minut přes internet z pohodlí domova. Podmínky jsou transparentní, o všech poplatcích se dozvíte předem. Půjčit si může v podstatě kdokoliv, protože není třeba dokládat příjmy, půjčka je bez registru a nepotřebujete ručitele. O půjčku můžete žádat i se záznamem v trestním rejstříku. Jedinou podmínkou je, že nesmíte být zrovna v exekuci. Výši půjčky si můžete sami nastavit a to v rozmezí od 1 000 Kč do 20 000 Kč (noví klienti maximálně do 8 500 Kč) a stejně tak si zvolíte dobu splatnosti od 1 do 30 dnů. K vyřízení půjčky Vám postačí občanský průkaz, žádné jiné doklady nejsou potřeba. Posuzování žádosti je prováděno pomocí automatického systému, který vyhodnotí Vámi zadané údaje. Díky tomu je vyřízení půjčky opravdu expresní a pokud máte účet u některé velké banky (Komereční banka, GE Money Bank, Česká spořitelna), získáte peníze na účet již do 15 minut od schválení Vaší žádosti.

Proč právě půjčka Kredito24:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Co přesně jsou bankovní půjčky, pro koho jsou vhodné a na co se u nich zaměřit, pokud o nějakou máte zájem? ...více

4.5.2017

Pokud uvažujete o půjčce online, popřípadě už jste si dokonce provedli srovnání půjček a teď uvažujete, kterou si vybrat, rozhodně si proveďte výpočet splátek půjčky ...více

11.8.2017

Při výběru té správné půjčky, respektive poskytovatele půjček byste měli dát na recenze půjček a zjistit si tak, jak s ním předchozí klienti byli spokojení! ...více

14.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Express Cash
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:14 - 20 měs.
Název půjčky:Minutová půjčka Equa Bank
Výše půjčky:5 000 - 600 000 Kč
Splatnost:3 - 84 měs.
Název půjčky:Supermoney půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:13 - 30 dní
Název půjčky:Půjčkomat půjčka
Výše půjčky:500 - 22 000 Kč
Splatnost:5 - 31 dní
Název půjčky:Ber půjčku
Výše půjčky:1 000 - 35 000 Kč
Splatnost:1 dní - 12 měs.
Název půjčky:Moment půjčka
Výše půjčky:1 000 - 4 999 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:ReRum půjčka
Výše půjčky:500 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Nova Credit
Výše půjčky:5 000 - 30 000 Kč
Splatnost:3 - 12 měs.
Název půjčky:Zaplo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Anděl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:36 měs.
ebook