Půjčka Kredito24

kredito

Výše půjčky: 1 000 - 20 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Rychlá nebankovní půjčka s možností půjčit si až 20 000 Kč, pro první klienty 8 500 Kč, půjčka bez doložení příjmů s vyřízením online a výplatou na bankovní účet.

Výše půjčky1 000 - 20 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 05.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Kredito24.cz je služba, kterou nabízí česká pobočka německé firmy Kreditech SSL Holding GmbH. Kredito24 patří mezi rychlé půjčky, které vyřídíte přes internet. Půjčka je zaměřená zejména pro lidi, kteří si rychle potřebují půjčit menší sumu peněz na pokrytí nečekaných výdajů před výplatou. Žádosti o půjčky jsou netradičně posuzovány plně automatizovaným systémem, díky čemuž je vyřízení půjčky opravdu expresní.

Jak půjčku Kredito24 využijete, to je zcela na Vás. Kredito24 se drží zásad zodpovědného půjčování a jejich systém je navržený tak, aby Vám pomohl zaplatit nečekané výdaje, ale přitom jste se zbytečně nezadlužili na dlouhou dobu. Rovněž všechny poplatky jsou transparentní a vždy se dozvíte předem výši splátky, nebo se můžete podívat do tabulky poplatků. Žádost o půjčku vyřídíte jednoduše přes internet a to dokonce i pomocí speciální applikace v rámci sítě Facebook.

Kredito24 je rychlá půjčka, kterou si snadno sjednáte přes internet z domova. Je to nebankovní bezúčelový úvěr, peníze tedy můžete použít na cokoliv. Výše půjčky je od 1 000 Kč do 20 000 Kč pro stávající zákazníky (noví zákazníci si můžou půjčit maximálně 8 500 Kč), dobu splatnosti si zvolíte v rozmezí 1 – 30 dní. Po schválení půjčky dostanete peníze převodem na účet už do 15 minut, ale je nutné ověření účtu. Ověřit účet můžete buď zasláním 1 Kč, nebo pomocí služby KontoConnect.

Půjčka je bez zbytečné administrace a potřebujete k ní pouze věk 18 – 65 let, české občanství nebo trvalý pobyt v ČR, bankovní účet a telefon. K půjčce není třeba dokládat trvalý příjem a je bez ručitele. Půjčka je bez kontroly registru a půjčit si můžete i se záznamem v trestním rejstříku. Jedinou podmínkou je, že nesmíte být zrovna v exekuci.

Základní informace o Kredito24 půjčce:

  • rychlá půjčka přes internet
  • nebankovní půjčka
  • 1 000 Kč – 20 000 Kč
  • doba splatnosti 1 – 30 dní
  • bez registru a bez ručitele
  • nemusíte dokládat příjem

Co ke Kredito24 půjčce potřebujete:

  • občanský průkaz
  • telefonní kontakt
  • bankovní účet

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku Kredit24 vyřídíte přes internet do několika minut. Potřebujete k tomu pouze občanský průkaz, mobilní telefon a bankovní účet na Vaše jméno. Sami si zvolíte výši půjčky a to od 1 000 Kč do 20 000 Kč a dobu splatnosti od 1 až do 30 dní. Pak vyplníte dotazník s kontaktními údaji jako jméno, příjmení, pohlaví, emailová adresa a telefon. Také si zde nastavíte vlastní heslo.  Po odeslání toho formuláře Vám přijde SMS s kódem, po jehož zadání do systému se dostanete na další formulář, tentokrát budete vyplňovat údaje ohledně Vašeho občanského průkazu a trvalou adresu (tu, která je uvedená na Vašem občanském průkazu).

V třetím dotazníku zadáte informace ohledně maximálního stupně Vašeho vzdělání, oboru studia a zaměstnání, také musíte vyplnit Váš čistý příjem, datum další výplaty a druh bydlení. Tyto informace využívá automatizovaný systém k posouzení Vaší žádosti. Poté už jen vyplníte číslo účtu, který musí být vedený na Vaše jméno. V následujícím kroku musíte bankovní účet ověřit (prevence proti zneužití). Ověření bankovního účtu můžete udělat dvěma způsoby, buď převodem 1 Kč (to může trvat 1 – 2 pracovní dny), nebo pomocí služby KontoConnect, která zabere pouze několik sekund.

Další krok není povinný, jedná se o možnost propojení Vaší registrace s účtem na Facebooku, čímž můžete ušetřit 200 Kč z poplatků. Můžete ho přeskočit a jít rovnou na poslední stránku, kde se zrekapitulují základní údaje a výše částky ke splacení, všechny poplatky a doba splatnosti. Po odeslání tohoto potvrzení se dozvíte výsledek buď přímo na této stránce, nebo také přes email. Jak získáte výsledek, tak se musíte přihlásit na stránky Kredit24.cz, výsledek zadat a počkat na SMS kód, jehož pomocí to potvrdíte, pak stvrdíte smlouvu a v ten moment budou peníze odeslány.

Další možnost jak zažádat o půjčku máte přímo na našich internetových stránkách a to přes formulář výše, kam stačí zadat konktaktní údaje a zaměstnanci zákaznické linky se Vám sami ozvou, aby s Vámi dojednali další podrobnosti.

Celkové hodnocení Kredito24 půjčky:

Rychlá nebankovní půjčka na cokoliv, která se hodí třeba na pokrytí nenadálých výdajů, a můžete jí vyřídít do několika minut přes internet z pohodlí domova. Podmínky jsou transparentní, o všech poplatcích se dozvíte předem. Půjčit si může v podstatě kdokoliv, protože není třeba dokládat příjmy, půjčka je bez registru a nepotřebujete ručitele. O půjčku můžete žádat i se záznamem v trestním rejstříku. Jedinou podmínkou je, že nesmíte být zrovna v exekuci. Výši půjčky si můžete sami nastavit a to v rozmezí od 1 000 Kč do 20 000 Kč (noví klienti maximálně do 8 500 Kč) a stejně tak si zvolíte dobu splatnosti od 1 do 30 dnů. K vyřízení půjčky Vám postačí občanský průkaz, žádné jiné doklady nejsou potřeba. Posuzování žádosti je prováděno pomocí automatického systému, který vyhodnotí Vámi zadané údaje. Díky tomu je vyřízení půjčky opravdu expresní a pokud máte účet u některé velké banky (Komereční banka, GE Money Bank, Česká spořitelna), získáte peníze na účet již do 15 minut od schválení Vaší žádosti.

Proč právě půjčka Kredito24:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Nebankovní půjčky momentálně patří víceméně skoro ke stejně využívaným půjčkám, jako bankovní půjčky. A proč? Protože nabízejí značné výhody, jsou dostupné pro všechny a můžete s nimi získat dokonce půjčku zdarma! ...více

29.8.2017

Berete si půjčku a rádi byste věděli, jak na půjčce ušetřit? Máme pro Vás hned 5 praktických rad, díky kterým se Vám jednoznačně povede ušetřit na půjčce, ať už si ji berete u banky nebo nebankovní společnosti. ...více

9.8.2017

Je dobrý nápad splatit svou půjčku předčasně - tedy před smluvím datem splatnosti půjčky? ...více

21.5.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Finemoney půjčka
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 180 měs.
Název půjčky:ACEMA Credit
Výše půjčky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Raiffeisen Bank
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Kredia půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:15 - 30 dní
Název půjčky:Smart půjčka
Výše půjčky:5 000 - 70 000 Kč
Splatnost:13 - 16 měs.
Název půjčky:CreditAir
Výše půjčky:1 500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 75 dní
Název půjčky:Veselá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:1 - 12 měs.
Název půjčky:Vitacredit půjčka
Výše půjčky:50 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Bubbli půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:CreditPortal půjčka
Výše půjčky:500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
ebook