Půjčka Kredito24

Výše půjčky: 1 000 - 20 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Rychlá nebankovní půjčka s možností půjčit si až 20 000 Kč, pro první klienty 8 500 Kč, půjčka bez doložení příjmů s vyřízením online a výplatou na bankovní účet.

Výše půjčky1 000 - 20 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kredito24.cz je služba, kterou nabízí česká pobočka německé firmy Kreditech SSL Holding GmbH. Kredito24 patří mezi rychlé půjčky, které vyřídíte přes internet. Půjčka je zaměřená zejména pro lidi, kteří si rychle potřebují půjčit menší sumu peněz na pokrytí nečekaných výdajů před výplatou. Žádosti o půjčky jsou netradičně posuzovány plně automatizovaným systémem, díky čemuž je vyřízení půjčky opravdu expresní.

Jak půjčku Kredito24 využijete, to je zcela na Vás. Kredito24 se drží zásad zodpovědného půjčování a jejich systém je navržený tak, aby Vám pomohl zaplatit nečekané výdaje, ale přitom jste se zbytečně nezadlužili na dlouhou dobu. Rovněž všechny poplatky jsou transparentní a vždy se dozvíte předem výši splátky, nebo se můžete podívat do tabulky poplatků. Žádost o půjčku vyřídíte jednoduše přes internet a to dokonce i pomocí speciální applikace v rámci sítě Facebook.

Kredito24 je rychlá půjčka, kterou si snadno sjednáte přes internet z domova. Je to nebankovní bezúčelový úvěr, peníze tedy můžete použít na cokoliv. Výše půjčky je od 1 000 Kč do 20 000 Kč pro stávající zákazníky (noví zákazníci si můžou půjčit maximálně 8 500 Kč), dobu splatnosti si zvolíte v rozmezí 1 – 30 dní. Po schválení půjčky dostanete peníze převodem na účet už do 15 minut, ale je nutné ověření účtu. Ověřit účet můžete buď zasláním 1 Kč, nebo pomocí služby KontoConnect.

Půjčka je bez zbytečné administrace a potřebujete k ní pouze věk 18 – 65 let, české občanství nebo trvalý pobyt v ČR, bankovní účet a telefon. K půjčce není třeba dokládat trvalý příjem a je bez ručitele. Půjčka je bez kontroly registru a půjčit si můžete i se záznamem v trestním rejstříku. Jedinou podmínkou je, že nesmíte být zrovna v exekuci.

Základní informace o Kredito24 půjčce:

  • rychlá půjčka přes internet
  • nebankovní půjčka
  • 1 000 Kč – 20 000 Kč
  • doba splatnosti 1 – 30 dní
  • bez registru a bez ručitele
  • nemusíte dokládat příjem

Co ke Kredito24 půjčce potřebujete:

  • občanský průkaz
  • telefonní kontakt
  • bankovní účet

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku Kredit24 vyřídíte přes internet do několika minut. Potřebujete k tomu pouze občanský průkaz, mobilní telefon a bankovní účet na Vaše jméno. Sami si zvolíte výši půjčky a to od 1 000 Kč do 20 000 Kč a dobu splatnosti od 1 až do 30 dní. Pak vyplníte dotazník s kontaktními údaji jako jméno, příjmení, pohlaví, emailová adresa a telefon. Také si zde nastavíte vlastní heslo.  Po odeslání toho formuláře Vám přijde SMS s kódem, po jehož zadání do systému se dostanete na další formulář, tentokrát budete vyplňovat údaje ohledně Vašeho občanského průkazu a trvalou adresu (tu, která je uvedená na Vašem občanském průkazu).

V třetím dotazníku zadáte informace ohledně maximálního stupně Vašeho vzdělání, oboru studia a zaměstnání, také musíte vyplnit Váš čistý příjem, datum další výplaty a druh bydlení. Tyto informace využívá automatizovaný systém k posouzení Vaší žádosti. Poté už jen vyplníte číslo účtu, který musí být vedený na Vaše jméno. V následujícím kroku musíte bankovní účet ověřit (prevence proti zneužití). Ověření bankovního účtu můžete udělat dvěma způsoby, buď převodem 1 Kč (to může trvat 1 – 2 pracovní dny), nebo pomocí služby KontoConnect, která zabere pouze několik sekund.

Další krok není povinný, jedná se o možnost propojení Vaší registrace s účtem na Facebooku, čímž můžete ušetřit 200 Kč z poplatků. Můžete ho přeskočit a jít rovnou na poslední stránku, kde se zrekapitulují základní údaje a výše částky ke splacení, všechny poplatky a doba splatnosti. Po odeslání tohoto potvrzení se dozvíte výsledek buď přímo na této stránce, nebo také přes email. Jak získáte výsledek, tak se musíte přihlásit na stránky Kredit24.cz, výsledek zadat a počkat na SMS kód, jehož pomocí to potvrdíte, pak stvrdíte smlouvu a v ten moment budou peníze odeslány.

Další možnost jak zažádat o půjčku máte přímo na našich internetových stránkách a to přes formulář výše, kam stačí zadat konktaktní údaje a zaměstnanci zákaznické linky se Vám sami ozvou, aby s Vámi dojednali další podrobnosti.

Celkové hodnocení Kredito24 půjčky:

Rychlá nebankovní půjčka na cokoliv, která se hodí třeba na pokrytí nenadálých výdajů, a můžete jí vyřídít do několika minut přes internet z pohodlí domova. Podmínky jsou transparentní, o všech poplatcích se dozvíte předem. Půjčit si může v podstatě kdokoliv, protože není třeba dokládat příjmy, půjčka je bez registru a nepotřebujete ručitele. O půjčku můžete žádat i se záznamem v trestním rejstříku. Jedinou podmínkou je, že nesmíte být zrovna v exekuci. Výši půjčky si můžete sami nastavit a to v rozmezí od 1 000 Kč do 20 000 Kč (noví klienti maximálně do 8 500 Kč) a stejně tak si zvolíte dobu splatnosti od 1 do 30 dnů. K vyřízení půjčky Vám postačí občanský průkaz, žádné jiné doklady nejsou potřeba. Posuzování žádosti je prováděno pomocí automatického systému, který vyhodnotí Vámi zadané údaje. Díky tomu je vyřízení půjčky opravdu expresní a pokud máte účet u některé velké banky (Komereční banka, GE Money Bank, Česká spořitelna), získáte peníze na účet již do 15 minut od schválení Vaší žádosti.

Proč právě půjčka Kredito24:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

Měli byste se na půjčku nějak připravovat? Popřípadě jak? Půjčka je velkým závazkem, ať už je jakkoli velká, a proto si zaslouží Vaši přípravu! ...více

8.8.2017

Půjčka je závazek! Co všechno musíte vědět před žádostí o půjčku, abyste se vyhnuli problémům a získali výhodné podmínky? Poradíme v našem článku! ...více

8.6.2017

I když jste si mysleli, že splácení půjčky v pohodě zvládnete, nakonec tomu tak nemusí být, protože Vám život mohl připravit zcela nečekanou situaci, která Vám splácení půjčky zkomplikovala. A co pak? ...více

3.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:AAAkapital půjčka
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:GE Money Expres půjčka
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:24 - 120 měs.
Název půjčky:Express Cash
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:14 - 20 měs.
Název půjčky:Profi Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 166 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Credit Komfort
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:Creditsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:AsisTeam
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 300 měs.
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:LB BW
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Půjčka plus
Výše půjčky:500 - 250 000 Kč
Splatnost:1 dní - 84 měs.