Půjčka Kredito24

kredito

Výše půjčky: 1 000 - 20 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Rychlá nebankovní půjčka s možností půjčit si až 20 000 Kč, pro první klienty 8 500 Kč, půjčka bez doložení příjmů s vyřízením online a výplatou na bankovní účet.

Výše půjčky1 000 - 20 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 23.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Kredito24.cz je služba, kterou nabízí česká pobočka německé firmy Kreditech SSL Holding GmbH. Kredito24 patří mezi rychlé půjčky, které vyřídíte přes internet. Půjčka je zaměřená zejména pro lidi, kteří si rychle potřebují půjčit menší sumu peněz na pokrytí nečekaných výdajů před výplatou. Žádosti o půjčky jsou netradičně posuzovány plně automatizovaným systémem, díky čemuž je vyřízení půjčky opravdu expresní.

Jak půjčku Kredito24 využijete, to je zcela na Vás. Kredito24 se drží zásad zodpovědného půjčování a jejich systém je navržený tak, aby Vám pomohl zaplatit nečekané výdaje, ale přitom jste se zbytečně nezadlužili na dlouhou dobu. Rovněž všechny poplatky jsou transparentní a vždy se dozvíte předem výši splátky, nebo se můžete podívat do tabulky poplatků. Žádost o půjčku vyřídíte jednoduše přes internet a to dokonce i pomocí speciální applikace v rámci sítě Facebook.

Kredito24 je rychlá půjčka, kterou si snadno sjednáte přes internet z domova. Je to nebankovní bezúčelový úvěr, peníze tedy můžete použít na cokoliv. Výše půjčky je od 1 000 Kč do 20 000 Kč pro stávající zákazníky (noví zákazníci si můžou půjčit maximálně 8 500 Kč), dobu splatnosti si zvolíte v rozmezí 1 – 30 dní. Po schválení půjčky dostanete peníze převodem na účet už do 15 minut, ale je nutné ověření účtu. Ověřit účet můžete buď zasláním 1 Kč, nebo pomocí služby KontoConnect.

Půjčka je bez zbytečné administrace a potřebujete k ní pouze věk 18 – 65 let, české občanství nebo trvalý pobyt v ČR, bankovní účet a telefon. K půjčce není třeba dokládat trvalý příjem a je bez ručitele. Půjčka je bez kontroly registru a půjčit si můžete i se záznamem v trestním rejstříku. Jedinou podmínkou je, že nesmíte být zrovna v exekuci.

Základní informace o Kredito24 půjčce:

  • rychlá půjčka přes internet
  • nebankovní půjčka
  • 1 000 Kč – 20 000 Kč
  • doba splatnosti 1 – 30 dní
  • bez registru a bez ručitele
  • nemusíte dokládat příjem

Co ke Kredito24 půjčce potřebujete:

  • občanský průkaz
  • telefonní kontakt
  • bankovní účet

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku Kredit24 vyřídíte přes internet do několika minut. Potřebujete k tomu pouze občanský průkaz, mobilní telefon a bankovní účet na Vaše jméno. Sami si zvolíte výši půjčky a to od 1 000 Kč do 20 000 Kč a dobu splatnosti od 1 až do 30 dní. Pak vyplníte dotazník s kontaktními údaji jako jméno, příjmení, pohlaví, emailová adresa a telefon. Také si zde nastavíte vlastní heslo.  Po odeslání toho formuláře Vám přijde SMS s kódem, po jehož zadání do systému se dostanete na další formulář, tentokrát budete vyplňovat údaje ohledně Vašeho občanského průkazu a trvalou adresu (tu, která je uvedená na Vašem občanském průkazu).

V třetím dotazníku zadáte informace ohledně maximálního stupně Vašeho vzdělání, oboru studia a zaměstnání, také musíte vyplnit Váš čistý příjem, datum další výplaty a druh bydlení. Tyto informace využívá automatizovaný systém k posouzení Vaší žádosti. Poté už jen vyplníte číslo účtu, který musí být vedený na Vaše jméno. V následujícím kroku musíte bankovní účet ověřit (prevence proti zneužití). Ověření bankovního účtu můžete udělat dvěma způsoby, buď převodem 1 Kč (to může trvat 1 – 2 pracovní dny), nebo pomocí služby KontoConnect, která zabere pouze několik sekund.

Další krok není povinný, jedná se o možnost propojení Vaší registrace s účtem na Facebooku, čímž můžete ušetřit 200 Kč z poplatků. Můžete ho přeskočit a jít rovnou na poslední stránku, kde se zrekapitulují základní údaje a výše částky ke splacení, všechny poplatky a doba splatnosti. Po odeslání tohoto potvrzení se dozvíte výsledek buď přímo na této stránce, nebo také přes email. Jak získáte výsledek, tak se musíte přihlásit na stránky Kredit24.cz, výsledek zadat a počkat na SMS kód, jehož pomocí to potvrdíte, pak stvrdíte smlouvu a v ten moment budou peníze odeslány.

Další možnost jak zažádat o půjčku máte přímo na našich internetových stránkách a to přes formulář výše, kam stačí zadat konktaktní údaje a zaměstnanci zákaznické linky se Vám sami ozvou, aby s Vámi dojednali další podrobnosti.

Celkové hodnocení Kredito24 půjčky:

Rychlá nebankovní půjčka na cokoliv, která se hodí třeba na pokrytí nenadálých výdajů, a můžete jí vyřídít do několika minut přes internet z pohodlí domova. Podmínky jsou transparentní, o všech poplatcích se dozvíte předem. Půjčit si může v podstatě kdokoliv, protože není třeba dokládat příjmy, půjčka je bez registru a nepotřebujete ručitele. O půjčku můžete žádat i se záznamem v trestním rejstříku. Jedinou podmínkou je, že nesmíte být zrovna v exekuci. Výši půjčky si můžete sami nastavit a to v rozmezí od 1 000 Kč do 20 000 Kč (noví klienti maximálně do 8 500 Kč) a stejně tak si zvolíte dobu splatnosti od 1 do 30 dnů. K vyřízení půjčky Vám postačí občanský průkaz, žádné jiné doklady nejsou potřeba. Posuzování žádosti je prováděno pomocí automatického systému, který vyhodnotí Vámi zadané údaje. Díky tomu je vyřízení půjčky opravdu expresní a pokud máte účet u některé velké banky (Komereční banka, GE Money Bank, Česká spořitelna), získáte peníze na účet již do 15 minut od schválení Vaší žádosti.

Proč právě půjčka Kredito24:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Máme pro Vás 5 rad ohledně půjček, které byste měli znát, pokud si půjčku plánujete vzít! ...více

13.6.2017

Pokud uvažujete o půjčce online, popřípadě už jste si dokonce provedli srovnání půjček a teď uvažujete, kterou si vybrat, rozhodně si proveďte výpočet splátek půjčky ...více

11.8.2017

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů! ...více

18.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Help Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:60 týdnů
Název půjčky:Fio banka
Výše půjčky:3 000 000 - 300 000 000 Kč
Splatnost:12 - 93 měs.
Název půjčky:Fér půjčka Sberbank
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Cetelem půjčka
Výše půjčky:20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:ZUNO půjčka online
Výše půjčky:15 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Kesh půjčka
Výše půjčky:20 000 - 700 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Tommy Stachi půjčka
Výše půjčky:5 000 - 150 000 Kč
Splatnost:12 - 36 měs.
Název půjčky:Green půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:CreditPortal půjčka
Výše půjčky:500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Raiffeisen Bank
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
ebook