Půjčka LB BW

LBBWpujcka

Výše půjčky: 50 000 - 500 000 Kč, doba splácení: 12 - 60 měs.

Banka s názvem dříve LB BW, dnes již pojmenovaná Expobank poskytuje půjčky až do výše 500 000 Kč.

Výše půjčky50 000 - 500 000 Kč
Splatnost12 - 60 měs.
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 10.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Německá LBBW banka prodala svou dceřinou společnost v České republice novému majiteli. Jejím majoritním vlastníkem se nyní stal ruský miliardář. Pro stávající klienty se nic nemění, banka pouze převzala nový název - Expobank. Cíl bankovní společnosti se také nemění, banka se chce nadále směrovat na bohaté klienty a firmy, a rozvíjet svou zavedenou bankovní strukturu.

Nová mateřská banka Expobank klade důraz na individuální přístup ke každému klientovi a zaměřuje se na složitější obchodní případy. Především se soustřeďuje na finanční styky s bonitními klienty a zajišťuje jejich finanční přeshraniční operace. Společnost přijala know-how, které si původní německý majitel LBBW budoval na mezinárodních finančních trzích dlouhá léta. Expobank se nyní může chlubit novým mezinárodním managmentem, který má bohaté zkušenosti se zahraničními obchody a transakcemi.

Stále platí, že LBBW (nyní Expobank) je bankou pro náročné domácí i zahraniční klienty. Vždy se na svojí banku Expobank můžete spolehnout a najdete v ní skvělého finančního partnera. LBBW půjčka je rychlá a snadná půjčka, za kterou si můžete pořídit cokoliv. Můžete si splnit své sny, pořídit si vlastní bydlení, rekonstruovat dům, koupit nové auto, vyplatit spoluvlastnický podíl nebo třeba refinancovat své finanční závazky. LBBW je tu pro Vás nebo Vaši firmu, navrhne chytré řešení a poskytne plný bankovní servis.

Spotřebitelský úvěr od LBBW nabízí možnost půjčit si 50 000 - 500 000 Kč s velmi výhodným 8 % úrokem. Půjčku můžete splácet libovolně dlouhou dobu v období 1 - 5 let. Během doby splácení, můžete kdykoli zdarma požádat o předčasné splacení. Jediný poplatek, který banka požaduje, je poplatek za vedení úvěru - 50 Kč měsíčně. Po schválení žádosti jsou finanční prostředky převedeny na Váš bankovní účet.

Základní informace o LBBW půjčce:

  • nyní pod záštitou Expobank
  • rychlý spotřebitelský úvěr, vhodný také pro cizince
  • úvěr v rozpětí 50 000 - 500 000 Kč
  • doba splatnosti je 1 - 5 let
  • velmi dobrá úroková sazba 8 %
  • měsíční poplatek 50 Kč za vedení úvěru
  • banka pro náročné

Co k LBBW půjčce potřebujete:

  • občané ČR, SR a EU
  • občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti
  • bez záznamu v registru a bez závazků

Žádost o půjčku

Podání žádosti o LBBW půjčku u Expobank není nijak komplikované a pohodlně je zvládnete i z pohodlí domova. Banka nabízí možnost zažádat o půjčku a zjistit spoustu informací online, ale podepsat smlouvu musíte stejně na pobočce. Úvěromat Vám ale usnadní alespoň vyplnění a odeslání žádosti. Stačí, když vyplníte několik údajů do formuláře na této stránce a kurzorem nastavíte výši úvěru a dobu splatnosti. V krátké době po odeslání žádosti Vás kontaktuje operátor zákaznické linky a informuje Vás o dalším postupu.

Žadatelem o LBBW půjčku jsou občané České nebo Slovenské republiky, občané EU a z ostatních zemí (Island, Norsko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko), a další cizinci, kteří jsou již ověřenými klienty LBBW nebo Expobank. Dále mohou žádat zaměstnanci, živnostníci, OSVČ, podnikatelé, důchodci a rodiče na mateřské dovolené.

Důležité doklady pro žádost - občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti (řidičský průkaz, zbrojní průkaz, cestovní pas, rodný list - neplatí u cizinců), dokument na ověření adresy (např. nájemní smlouva), výpis z bankovního účtu (na který Vám alespoň 3 měsíce chodí zdroj příjmu). Jako doložení příjmu poslouží i platební výměr pro důchod nebo sociální dávky a pro OSVČ daňové přiznání za poslední rok. Potvrzení o výši příjmu nesmí být starší než 1 měsíc.

Vhodný žadatel je bez exekuce a není v insolvenci, nesplácí u jiných finančních institucí, nemá záznam v registru dlužníků a má čistý trestní rejstřík. Pokud splňujtete všechny podmínky na vhodného žadatele, pak máte poměrně dobrou šanci na získání úvěru. V případě, že bude Vaše žádost schválena, peníze budou převedeny na Váš bankovní účet do 3 dnů.

Celkové hodnocení LBBW půjčky

LBBW je výhodný spotřebitelský úvěr, který nyní poskytuje nový vlastník Expobank. Jedná se o prověřenou společnost, která se ztotožnila se všemi službami LBBW a tak je pro Vás skvělou volbou stejně jako bývalá LBBW. Využití půjčky je vhodné na cokoliv zrovna potřebujete (také možnost refinancování). Půjčka je poskytována v rozpětí 50 000 - 500 000 Kč s výhodným úrokem 8 % a doba splácení je nastavena na 1 - 5 let. Během období splácení máte možnost kdykoliv požádat o předčasné splacení, což je možné zcela zdarma. Jediný poplatek, který si banka účtuje, je měsíční poplatek 50 Kč za správu úvěru. O půjčku může žádat každý, kdo má alespoň minimální příjem (zaměstnanci, OSVČ, důchodci, rodiče na MD) a zvládne prokázat svůj dostatečný zdroj příjmu. Žadatel musí mít také čistý trestní rejstřík, stejně jako v databázi dlužníků musí mít bez záznamu. Nesmí mít exekuci ani být v insolvenci, případně splácet u jiné finanční instituce. K žádosti budete potřebovat podklady na prokázání zdroje příjmu a dva doklady totožnosti. Půjčku je možné sjednat online, ale podpis smlouvy provádíte na pobočce. Po vyřízení smlouvy čerpáte peníze na bankovní účet do 3 pracovních dnů. Expobank je stejně jako LBBW na předních pozicích na mezinárodním finančním trhu.

Proč právě půjčka LB BW:

můžete získat až 500 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 500 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Jak je možné, že existuje půjčka zcela zdarma, půjčka bez úroků a bez poplatků? ...více

29.5.2017

Potřebujete půjčit peníze rychle a okamžitě? A slyšeli jste už o rychlé půjčce online, kterou vyřídíte snadno z pohodlí domova během několika minut? ...více

31.7.2017

Zvažujete koupi vlastního automobilu? Je vhodnější si jej koupit za hotové skrze hotovostní půjčku a nebo na leasing, který budete dlouhodobě splácet? ...více

23.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Tommy Stachi půjčka
Výše půjčky:5 000 - 150 000 Kč
Splatnost:12 - 36 měs.
Název půjčky:Pronto půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Bezva půjčka
Výše půjčky:15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:Kredito24
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Minutová půjčka Equa Bank
Výše půjčky:5 000 - 600 000 Kč
Splatnost:3 - 84 měs.
Název půjčky:CreditPortal půjčka
Výše půjčky:500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:8000 bezúročně
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Credit Limit
Výše půjčky:2 500 - 35 000 Kč
Splatnost:30 - 30 dní
Název půjčky:MK Credit
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:48 měs.
Název půjčky:Comfort Money
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:24 - 360 měs.
ebook