Půjčka LB BW

LBBWpujcka

Výše půjčky: 50 000 - 500 000 Kč, doba splácení: 12 - 60 měs.

Banka s názvem dříve LB BW, dnes již pojmenovaná Expobank poskytuje půjčky až do výše 500 000 Kč.

Výše půjčky50 000 - 500 000 Kč
Splatnost12 - 60 měs.
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 06.02.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Německá LBBW banka prodala svou dceřinou společnost v České republice novému majiteli. Jejím majoritním vlastníkem se nyní stal ruský miliardář. Pro stávající klienty se nic nemění, banka pouze převzala nový název - Expobank. Cíl bankovní společnosti se také nemění, banka se chce nadále směrovat na bohaté klienty a firmy, a rozvíjet svou zavedenou bankovní strukturu.

Nová mateřská banka Expobank klade důraz na individuální přístup ke každému klientovi a zaměřuje se na složitější obchodní případy. Především se soustřeďuje na finanční styky s bonitními klienty a zajišťuje jejich finanční přeshraniční operace. Společnost přijala know-how, které si původní německý majitel LBBW budoval na mezinárodních finančních trzích dlouhá léta. Expobank se nyní může chlubit novým mezinárodním managmentem, který má bohaté zkušenosti se zahraničními obchody a transakcemi.

Stále platí, že LBBW (nyní Expobank) je bankou pro náročné domácí i zahraniční klienty. Vždy se na svojí banku Expobank můžete spolehnout a najdete v ní skvělého finančního partnera. LBBW půjčka je rychlá a snadná půjčka, za kterou si můžete pořídit cokoliv. Můžete si splnit své sny, pořídit si vlastní bydlení, rekonstruovat dům, koupit nové auto, vyplatit spoluvlastnický podíl nebo třeba refinancovat své finanční závazky. LBBW je tu pro Vás nebo Vaši firmu, navrhne chytré řešení a poskytne plný bankovní servis.

Spotřebitelský úvěr od LBBW nabízí možnost půjčit si 50 000 - 500 000 Kč s velmi výhodným 8 % úrokem. Půjčku můžete splácet libovolně dlouhou dobu v období 1 - 5 let. Během doby splácení, můžete kdykoli zdarma požádat o předčasné splacení. Jediný poplatek, který banka požaduje, je poplatek za vedení úvěru - 50 Kč měsíčně. Po schválení žádosti jsou finanční prostředky převedeny na Váš bankovní účet.

Základní informace o LBBW půjčce:

  • nyní pod záštitou Expobank
  • rychlý spotřebitelský úvěr, vhodný také pro cizince
  • úvěr v rozpětí 50 000 - 500 000 Kč
  • doba splatnosti je 1 - 5 let
  • velmi dobrá úroková sazba 8 %
  • měsíční poplatek 50 Kč za vedení úvěru
  • banka pro náročné

Co k LBBW půjčce potřebujete:

  • občané ČR, SR a EU
  • občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti
  • bez záznamu v registru a bez závazků

Žádost o půjčku

Podání žádosti o LBBW půjčku u Expobank není nijak komplikované a pohodlně je zvládnete i z pohodlí domova. Banka nabízí možnost zažádat o půjčku a zjistit spoustu informací online, ale podepsat smlouvu musíte stejně na pobočce. Úvěromat Vám ale usnadní alespoň vyplnění a odeslání žádosti. Stačí, když vyplníte několik údajů do formuláře na této stránce a kurzorem nastavíte výši úvěru a dobu splatnosti. V krátké době po odeslání žádosti Vás kontaktuje operátor zákaznické linky a informuje Vás o dalším postupu.

Žadatelem o LBBW půjčku jsou občané České nebo Slovenské republiky, občané EU a z ostatních zemí (Island, Norsko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko), a další cizinci, kteří jsou již ověřenými klienty LBBW nebo Expobank. Dále mohou žádat zaměstnanci, živnostníci, OSVČ, podnikatelé, důchodci a rodiče na mateřské dovolené.

Důležité doklady pro žádost - občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti (řidičský průkaz, zbrojní průkaz, cestovní pas, rodný list - neplatí u cizinců), dokument na ověření adresy (např. nájemní smlouva), výpis z bankovního účtu (na který Vám alespoň 3 měsíce chodí zdroj příjmu). Jako doložení příjmu poslouží i platební výměr pro důchod nebo sociální dávky a pro OSVČ daňové přiznání za poslední rok. Potvrzení o výši příjmu nesmí být starší než 1 měsíc.

Vhodný žadatel je bez exekuce a není v insolvenci, nesplácí u jiných finančních institucí, nemá záznam v registru dlužníků a má čistý trestní rejstřík. Pokud splňujtete všechny podmínky na vhodného žadatele, pak máte poměrně dobrou šanci na získání úvěru. V případě, že bude Vaše žádost schválena, peníze budou převedeny na Váš bankovní účet do 3 dnů.

Celkové hodnocení LBBW půjčky

LBBW je výhodný spotřebitelský úvěr, který nyní poskytuje nový vlastník Expobank. Jedná se o prověřenou společnost, která se ztotožnila se všemi službami LBBW a tak je pro Vás skvělou volbou stejně jako bývalá LBBW. Využití půjčky je vhodné na cokoliv zrovna potřebujete (také možnost refinancování). Půjčka je poskytována v rozpětí 50 000 - 500 000 Kč s výhodným úrokem 8 % a doba splácení je nastavena na 1 - 5 let. Během období splácení máte možnost kdykoliv požádat o předčasné splacení, což je možné zcela zdarma. Jediný poplatek, který si banka účtuje, je měsíční poplatek 50 Kč za správu úvěru. O půjčku může žádat každý, kdo má alespoň minimální příjem (zaměstnanci, OSVČ, důchodci, rodiče na MD) a zvládne prokázat svůj dostatečný zdroj příjmu. Žadatel musí mít také čistý trestní rejstřík, stejně jako v databázi dlužníků musí mít bez záznamu. Nesmí mít exekuci ani být v insolvenci, případně splácet u jiné finanční instituce. K žádosti budete potřebovat podklady na prokázání zdroje příjmu a dva doklady totožnosti. Půjčku je možné sjednat online, ale podpis smlouvy provádíte na pobočce. Po vyřízení smlouvy čerpáte peníze na bankovní účet do 3 pracovních dnů. Expobank je stejně jako LBBW na předních pozicích na mezinárodním finančním trhu.

Proč právě půjčka LB BW:

můžete získat až 500 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 500 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Jistě si chcete být jistí, že si vyberete tu správnou půjčku. V našem článku Vám poradíme, jak na to! ...více

22.6.2017

Všude se mluví o srovnání půjček online. K čemu je vůbec dobré? ...více

14.5.2017

I výhodná půjčka Vás může vyjít draho, pokud si nebudete dávat pozor na data, upomínky nebo pokuty. ...více

21.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:HFS půjčka
Výše půjčky:10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost:52 týdnů - 96 měs.
Název půjčky:Žlutý meloun
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:3 - 60 měs.
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:BB půjčka
Výše půjčky:1 000 - 45 000 Kč
Splatnost:7 dní - 3 měs.
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Cool Credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Fér půjčka Sberbank
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:XS půjčka
Výše půjčky:3 000 - 9 000 Kč
Splatnost:3 - 3 měs.
Název půjčky:Mutuo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:22 - 22 dní
Název půjčky:Air Bank půjčka
Výše půjčky:5 000 - 900 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
ebook