Půjčka LB BW

Výše půjčky: 50 000 - 500 000 Kč, doba splácení: 12 - 60 měs.

Banka s názvem dříve LB BW, dnes již pojmenovaná Expobank poskytuje půjčky až do výše 500 000 Kč.

Výše půjčky50 000 - 500 000 Kč
Splatnost12 - 60 měs.
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Německá LBBW banka prodala svou dceřinou společnost v České republice novému majiteli. Jejím majoritním vlastníkem se nyní stal ruský miliardář. Pro stávající klienty se nic nemění, banka pouze převzala nový název - Expobank. Cíl bankovní společnosti se také nemění, banka se chce nadále směrovat na bohaté klienty a firmy, a rozvíjet svou zavedenou bankovní strukturu.

Nová mateřská banka Expobank klade důraz na individuální přístup ke každému klientovi a zaměřuje se na složitější obchodní případy. Především se soustřeďuje na finanční styky s bonitními klienty a zajišťuje jejich finanční přeshraniční operace. Společnost přijala know-how, které si původní německý majitel LBBW budoval na mezinárodních finančních trzích dlouhá léta. Expobank se nyní může chlubit novým mezinárodním managmentem, který má bohaté zkušenosti se zahraničními obchody a transakcemi.

Stále platí, že LBBW (nyní Expobank) je bankou pro náročné domácí i zahraniční klienty. Vždy se na svojí banku Expobank můžete spolehnout a najdete v ní skvělého finančního partnera. LBBW půjčka je rychlá a snadná půjčka, za kterou si můžete pořídit cokoliv. Můžete si splnit své sny, pořídit si vlastní bydlení, rekonstruovat dům, koupit nové auto, vyplatit spoluvlastnický podíl nebo třeba refinancovat své finanční závazky. LBBW je tu pro Vás nebo Vaši firmu, navrhne chytré řešení a poskytne plný bankovní servis.

Spotřebitelský úvěr od LBBW nabízí možnost půjčit si 50 000 - 500 000 Kč s velmi výhodným 8 % úrokem. Půjčku můžete splácet libovolně dlouhou dobu v období 1 - 5 let. Během doby splácení, můžete kdykoli zdarma požádat o předčasné splacení. Jediný poplatek, který banka požaduje, je poplatek za vedení úvěru - 50 Kč měsíčně. Po schválení žádosti jsou finanční prostředky převedeny na Váš bankovní účet.

Základní informace o LBBW půjčce:

  • nyní pod záštitou Expobank
  • rychlý spotřebitelský úvěr, vhodný také pro cizince
  • úvěr v rozpětí 50 000 - 500 000 Kč
  • doba splatnosti je 1 - 5 let
  • velmi dobrá úroková sazba 8 %
  • měsíční poplatek 50 Kč za vedení úvěru
  • banka pro náročné

Co k LBBW půjčce potřebujete:

  • občané ČR, SR a EU
  • občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti
  • bez záznamu v registru a bez závazků

Žádost o půjčku

Podání žádosti o LBBW půjčku u Expobank není nijak komplikované a pohodlně je zvládnete i z pohodlí domova. Banka nabízí možnost zažádat o půjčku a zjistit spoustu informací online, ale podepsat smlouvu musíte stejně na pobočce. Úvěromat Vám ale usnadní alespoň vyplnění a odeslání žádosti. Stačí, když vyplníte několik údajů do formuláře na této stránce a kurzorem nastavíte výši úvěru a dobu splatnosti. V krátké době po odeslání žádosti Vás kontaktuje operátor zákaznické linky a informuje Vás o dalším postupu.

Žadatelem o LBBW půjčku jsou občané České nebo Slovenské republiky, občané EU a z ostatních zemí (Island, Norsko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko), a další cizinci, kteří jsou již ověřenými klienty LBBW nebo Expobank. Dále mohou žádat zaměstnanci, živnostníci, OSVČ, podnikatelé, důchodci a rodiče na mateřské dovolené.

Důležité doklady pro žádost - občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti (řidičský průkaz, zbrojní průkaz, cestovní pas, rodný list - neplatí u cizinců), dokument na ověření adresy (např. nájemní smlouva), výpis z bankovního účtu (na který Vám alespoň 3 měsíce chodí zdroj příjmu). Jako doložení příjmu poslouží i platební výměr pro důchod nebo sociální dávky a pro OSVČ daňové přiznání za poslední rok. Potvrzení o výši příjmu nesmí být starší než 1 měsíc.

Vhodný žadatel je bez exekuce a není v insolvenci, nesplácí u jiných finančních institucí, nemá záznam v registru dlužníků a má čistý trestní rejstřík. Pokud splňujtete všechny podmínky na vhodného žadatele, pak máte poměrně dobrou šanci na získání úvěru. V případě, že bude Vaše žádost schválena, peníze budou převedeny na Váš bankovní účet do 3 dnů.

Celkové hodnocení LBBW půjčky

LBBW je výhodný spotřebitelský úvěr, který nyní poskytuje nový vlastník Expobank. Jedná se o prověřenou společnost, která se ztotožnila se všemi službami LBBW a tak je pro Vás skvělou volbou stejně jako bývalá LBBW. Využití půjčky je vhodné na cokoliv zrovna potřebujete (také možnost refinancování). Půjčka je poskytována v rozpětí 50 000 - 500 000 Kč s výhodným úrokem 8 % a doba splácení je nastavena na 1 - 5 let. Během období splácení máte možnost kdykoliv požádat o předčasné splacení, což je možné zcela zdarma. Jediný poplatek, který si banka účtuje, je měsíční poplatek 50 Kč za správu úvěru. O půjčku může žádat každý, kdo má alespoň minimální příjem (zaměstnanci, OSVČ, důchodci, rodiče na MD) a zvládne prokázat svůj dostatečný zdroj příjmu. Žadatel musí mít také čistý trestní rejstřík, stejně jako v databázi dlužníků musí mít bez záznamu. Nesmí mít exekuci ani být v insolvenci, případně splácet u jiné finanční instituce. K žádosti budete potřebovat podklady na prokázání zdroje příjmu a dva doklady totožnosti. Půjčku je možné sjednat online, ale podpis smlouvy provádíte na pobočce. Po vyřízení smlouvy čerpáte peníze na bankovní účet do 3 pracovních dnů. Expobank je stejně jako LBBW na předních pozicích na mezinárodním finančním trhu.

Proč právě půjčka LB BW:

můžete získat až 500 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 500 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

Chcete udržet své peníze i sebe v bezpečí? Nechcete ztratit peníze spoluprací s nelegálními poskytovateli půjček? Jak na to se dočtete v našem článku. ...více

18.7.2017

Pokud zvažujete půjčku, přečtěte si, kdy je vhodné si ji vzít a v jakých situacích si naopak nepůjčovat! ...více

21.6.2017

I výhodná půjčka Vás může vyjít draho, pokud si nebudete dávat pozor na data, upomínky nebo pokuty. ...více

21.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:SIM půjčka
Výše půjčky:1 000 - 11 500 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Provident půjčka
Výše půjčky:3 000 - 130 000 Kč
Splatnost:3 - 36 měs.
Název půjčky:Simple půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:2 - 30 dní
Název půjčky:WOW Finance
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:HK Investment
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Bezva půjčka
Výše půjčky:15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:Oberbank
Výše půjčky:50 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Emma’s Credit
Výše půjčky:500 - 7 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:ZUNO půjčka online
Výše půjčky:15 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.