Půjčka LB BW

LBBWpujcka

Výše půjčky: 50 000 - 500 000 Kč, doba splácení: 12 - 60 měs.

Banka s názvem dříve LB BW, dnes již pojmenovaná Expobank poskytuje půjčky až do výše 500 000 Kč.

Výše půjčky50 000 - 500 000 Kč
Splatnost12 - 60 měs.
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 23.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Německá LBBW banka prodala svou dceřinou společnost v České republice novému majiteli. Jejím majoritním vlastníkem se nyní stal ruský miliardář. Pro stávající klienty se nic nemění, banka pouze převzala nový název - Expobank. Cíl bankovní společnosti se také nemění, banka se chce nadále směrovat na bohaté klienty a firmy, a rozvíjet svou zavedenou bankovní strukturu.

Nová mateřská banka Expobank klade důraz na individuální přístup ke každému klientovi a zaměřuje se na složitější obchodní případy. Především se soustřeďuje na finanční styky s bonitními klienty a zajišťuje jejich finanční přeshraniční operace. Společnost přijala know-how, které si původní německý majitel LBBW budoval na mezinárodních finančních trzích dlouhá léta. Expobank se nyní může chlubit novým mezinárodním managmentem, který má bohaté zkušenosti se zahraničními obchody a transakcemi.

Stále platí, že LBBW (nyní Expobank) je bankou pro náročné domácí i zahraniční klienty. Vždy se na svojí banku Expobank můžete spolehnout a najdete v ní skvělého finančního partnera. LBBW půjčka je rychlá a snadná půjčka, za kterou si můžete pořídit cokoliv. Můžete si splnit své sny, pořídit si vlastní bydlení, rekonstruovat dům, koupit nové auto, vyplatit spoluvlastnický podíl nebo třeba refinancovat své finanční závazky. LBBW je tu pro Vás nebo Vaši firmu, navrhne chytré řešení a poskytne plný bankovní servis.

Spotřebitelský úvěr od LBBW nabízí možnost půjčit si 50 000 - 500 000 Kč s velmi výhodným 8 % úrokem. Půjčku můžete splácet libovolně dlouhou dobu v období 1 - 5 let. Během doby splácení, můžete kdykoli zdarma požádat o předčasné splacení. Jediný poplatek, který banka požaduje, je poplatek za vedení úvěru - 50 Kč měsíčně. Po schválení žádosti jsou finanční prostředky převedeny na Váš bankovní účet.

Základní informace o LBBW půjčce:

  • nyní pod záštitou Expobank
  • rychlý spotřebitelský úvěr, vhodný také pro cizince
  • úvěr v rozpětí 50 000 - 500 000 Kč
  • doba splatnosti je 1 - 5 let
  • velmi dobrá úroková sazba 8 %
  • měsíční poplatek 50 Kč za vedení úvěru
  • banka pro náročné

Co k LBBW půjčce potřebujete:

  • občané ČR, SR a EU
  • občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti
  • bez záznamu v registru a bez závazků

Žádost o půjčku

Podání žádosti o LBBW půjčku u Expobank není nijak komplikované a pohodlně je zvládnete i z pohodlí domova. Banka nabízí možnost zažádat o půjčku a zjistit spoustu informací online, ale podepsat smlouvu musíte stejně na pobočce. Úvěromat Vám ale usnadní alespoň vyplnění a odeslání žádosti. Stačí, když vyplníte několik údajů do formuláře na této stránce a kurzorem nastavíte výši úvěru a dobu splatnosti. V krátké době po odeslání žádosti Vás kontaktuje operátor zákaznické linky a informuje Vás o dalším postupu.

Žadatelem o LBBW půjčku jsou občané České nebo Slovenské republiky, občané EU a z ostatních zemí (Island, Norsko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko), a další cizinci, kteří jsou již ověřenými klienty LBBW nebo Expobank. Dále mohou žádat zaměstnanci, živnostníci, OSVČ, podnikatelé, důchodci a rodiče na mateřské dovolené.

Důležité doklady pro žádost - občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti (řidičský průkaz, zbrojní průkaz, cestovní pas, rodný list - neplatí u cizinců), dokument na ověření adresy (např. nájemní smlouva), výpis z bankovního účtu (na který Vám alespoň 3 měsíce chodí zdroj příjmu). Jako doložení příjmu poslouží i platební výměr pro důchod nebo sociální dávky a pro OSVČ daňové přiznání za poslední rok. Potvrzení o výši příjmu nesmí být starší než 1 měsíc.

Vhodný žadatel je bez exekuce a není v insolvenci, nesplácí u jiných finančních institucí, nemá záznam v registru dlužníků a má čistý trestní rejstřík. Pokud splňujtete všechny podmínky na vhodného žadatele, pak máte poměrně dobrou šanci na získání úvěru. V případě, že bude Vaše žádost schválena, peníze budou převedeny na Váš bankovní účet do 3 dnů.

Celkové hodnocení LBBW půjčky

LBBW je výhodný spotřebitelský úvěr, který nyní poskytuje nový vlastník Expobank. Jedná se o prověřenou společnost, která se ztotožnila se všemi službami LBBW a tak je pro Vás skvělou volbou stejně jako bývalá LBBW. Využití půjčky je vhodné na cokoliv zrovna potřebujete (také možnost refinancování). Půjčka je poskytována v rozpětí 50 000 - 500 000 Kč s výhodným úrokem 8 % a doba splácení je nastavena na 1 - 5 let. Během období splácení máte možnost kdykoliv požádat o předčasné splacení, což je možné zcela zdarma. Jediný poplatek, který si banka účtuje, je měsíční poplatek 50 Kč za správu úvěru. O půjčku může žádat každý, kdo má alespoň minimální příjem (zaměstnanci, OSVČ, důchodci, rodiče na MD) a zvládne prokázat svůj dostatečný zdroj příjmu. Žadatel musí mít také čistý trestní rejstřík, stejně jako v databázi dlužníků musí mít bez záznamu. Nesmí mít exekuci ani být v insolvenci, případně splácet u jiné finanční instituce. K žádosti budete potřebovat podklady na prokázání zdroje příjmu a dva doklady totožnosti. Půjčku je možné sjednat online, ale podpis smlouvy provádíte na pobočce. Po vyřízení smlouvy čerpáte peníze na bankovní účet do 3 pracovních dnů. Expobank je stejně jako LBBW na předních pozicích na mezinárodním finančním trhu.

Proč právě půjčka LB BW:

můžete získat až 500 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 500 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Chcete peníze ihned a nebo nemáte vlastní bankovní účet? Chcete peníze ihned? Nevadí, i tak si můžete půjčit, a to díky tzv. hotovostním půjčkám s výplatou na ruku! ...více

14.6.2017

Ocitli jste se v nepříjemné situaci a jediné, co vás může zachránit je rychlá finanční pomoc? Máme pro vás tip na online půjčku s okamžitým odesláním peněz! ...více

9.4.2018

Půjčky Anděl jsou skutečnou záchranou pro všechny, kteří potřebují půjčku, ale v bance byli odmítnuti. Anděl půjčky jsou dostupné pro všechny, dokonce i jako půjčka pro problémové klienty. Skvělou výhodou Půjčky Anděl je, že když řádně splatíte první půjčku, můžete požádat a refinancování vašich stávajících nevýhodných úvěrů. Tohoto poskytovatele nebankovních půjček to tak řadí na velmi vysokou úroveň a v konkurenčním boji mezi dalšími nebankovními soky. ...více

16.5.2018

Podobné půjčky

Název půjčky:Bankerat
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Půjčka 7
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Credit Komfort
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:Click Credit
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:30 dní
Název půjčky:Veselá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:1 - 12 měs.
Název půjčky:Creditsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:HK Investment
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:8000 bezúročně
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Expobank půjčka
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.
ebook