Půjčka Medvědí půjčka

urso

Výše půjčky: 1 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 240 měs.

Medvědí půjčka online je nabízena ve třech velikostech - malá, střední a velká - umožňuje půjčit si vysokou sumu peněz, navíc s garantovaným úrokem po celou dobu splácení a bez nutnosti nahlížení do registru.

Výše půjčky1 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost12 - 240 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 05.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Medvědí půjčka je produkt společnosti Urso Group S.E., která se zaměřuje na poskytování nebankovních půjček, úvěrů a hypoték. Dále nabízí i refinancování či konsolidaci stávajících půjček klientů. Firma vznikla v roce 2012 a kromě poskytování nebankovních finančních služeb se specializuje i na výkup nemovitostí, lesů a nebo pozemků. Společnost nabízí solidní podmínky a férové jednání, stejně tak jako efektivitu a rychlost při vyřizování pohledávek.

Urso Group nabízí vícero nebankovních půjček, díky čemuž může oslovit široké spektrum žadatelů. Kromě nebankovní půjčky bez zástavy nabízí také půjčky, u kterých je možné ručit nemovitostní, a tím pádem si můžete půjčit částky až v rozmezí několika milionů.

Tato půjčka je zaměřená především pro žadatele, kteří jsou třeba už v exekuci a nemohou si proto půjčit u jiných společností. Urso Group jim oproti zástavě poskytne dostatek financí na vyřešení jejich složité finanční situace s tím, že školený poradce jim pomůže půjčku nastavit tak, aby se nezadlužili ještě víc.

Urso Group má v nabídce tři druhy nebankovních úvěrů a u žádného z nich neověřuje registr. Výše půjčky se liší podle toho, zda-li budete ručit nemovitostí nebo ne. Půjčit si tak můžete částku od 1 000 Kč až do 350 000 Kč, v případě že ručíte nemovitostí je maximální limit 5 000 000 Kč. Půjčky se také odlišují dobou splatnosti – bez zástavy je možné si půjčit až na 5 let, se zástavou si můžete vybrat, jestli máte zájem o střední půjčku (na 3 – 24 měsíců), nebo na dlouhodobou půjčku (doba splatnosti 1 – 20 let).

Základní informace o Medvědí půjčce:

  • nebankovní půjčka na cokoliv
  • bez kontroly registrů
  • od 1 000 Kč až do 5 000 000 Kč
  • flexibilní doba splatnosti, 3 měsíce až 20 let
  • i se záznamem v rejstříku trestů
  • půjčit si můžou i žadatelé v exekuci

Co k Medvědí půjčce potřebujete:

  • věk nad 18 let
  • schopnost splácet
  • v případě vyšších částek je nutné ručit nemovitostí

Žádost o půjčku

Na internetových stránkách společnosti Urso Group si můžete podat nezávanou žádost o půjčku. Jednoduše si v nabídce vyberete, o jakou půjčku máte zájem a vyplníte krátký formulář. Je třeba zde vypsat svoje jméno, příjmení, rodné číslo, email a telefonní číslo, případně musíte doplnit pár údajů ohledně nemovitosti, pokud jste si vybrali půjčku, u které je třeba ručit hmotnou zástavou. V případě, že jste zrovna v exekučním řízení, je nutné tuto informaci též uvést. Pak už stačí jen žádost odeslat a počkat, až se Vám ozve obchodní zástupce, který Vám předestře další možnost postupu.

Pokud sami nevlastníte vhodnou nemovitost, může za Vás ručit i třetí osoba. V tomto případě je nutné pak uvést i její osobní informace a předložit náležitou dokumentaci ohledně nemovitosti.

U Malé Medvědí půjčky (půjčka bez zástavy) navíc Urso Group garantuje pevný úrok po celou dobu splácení.

O půjčku můžete taky velice rychle zažádat skrze náš online formulář výše, kam jen stačí doplnit pár základních informací a Vaše žádost bude ihned odeslána zaměstnancům zákaznické linky. Ti se Vám pak sami ozvou a domluví se s Vámi na veškerých podrobnostech.

Celkové hodnocení Medvědí půjčky

Medvědí půjčku ocení zejména ti, kteří kvůli špatné úvěrové minulosti nemohou zažádat o půjčku u jiných institucí, ať už bankovních či nebankovních. Půjčit si můžete od 1 000 Kč až do 5 000 000 Kč. Doba splatnosti je flexibilní a odvíjí se od toho, o jaký typ půjčky zažádáte (pohybuje se od 3 měsíců až do 20 let). U půjčky bez zástavy navíc zaujme fixní úrok 9 %, který zůstane neměnný po celou dobu splatnosti půjčky, nemusíte mít tedy obavu, že se Vám půjčka prodraží více, než jste na začátku očekávali. Půjčka je bezúčelová, lze jí tedy využít jakkoliv, třeba na kompletní rekonstrukci bytu, nebo na novou kuchyň. Zažádat o půjčku můžete i se záznamem v rejstříku trestů či v registru dlužníků. Výhodou je, že Medvědí půjčku lze využít i na konsolidaci jiných úvěrů, nebo třeba na zaplacení exekuce. U společnosti Urso Group můžete navíc využít finanční poradnu, která se specializuje na pomoc již zadluženým osobám, které si se svou finanční situací neví rady – finanční specialisté Vám ochotně a objektivně poradí, jak se z koloběhu dluhů co nejlépe vymanit.

Proč právě půjčka Medvědí půjčka:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Buďte chytří a myslete na budoucnost! Jak známo, štěstí přeje připraveným, a vy byste měli při žádosti o půjčku myslet už dopředu a počítat s nečekanými situacemi a náhlými výdaji. Auto se vždycky porouchá ve chvíli, kdy to nejméně čekáte, a aby jste jej bez potíží nechali opravit, pak se vám určitě bude hodit flexibilní půjčka. ...více

12.4.2018

Zajímá Vás, jaké jsou výhody rychlé půjčky online a proč by Vás měla zajímat, pokud potřebujete peníze a chcete je získat díky půjčce? Poradí Vám náš článek. ...více

28.8.2017

V čem mají nebankovní půjčky oproti těm bankovním výhody a v čem zase nevýhody? ...více

10.5.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Era půjčka
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Veselá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:1 - 12 měs.
Název půjčky:Kredito24
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:CreditPortal půjčka
Výše půjčky:500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.
Název půjčky:Česká spořitelna
Výše půjčky:20 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:120 měs.
Název půjčky:ACEMA Credit
Výše půjčky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Credit Limit
Výše půjčky:2 500 - 35 000 Kč
Splatnost:30 - 30 dní
Název půjčky:Grand půjčky
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:30 dní - 360 měs.
Název půjčky:Creditsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
ebook