Půjčka Medvědí půjčka

urso

Výše půjčky: 1 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 240 měs.

Medvědí půjčka online je nabízena ve třech velikostech - malá, střední a velká - umožňuje půjčit si vysokou sumu peněz, navíc s garantovaným úrokem po celou dobu splácení a bez nutnosti nahlížení do registru.

Výše půjčky1 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost12 - 240 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 23.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Medvědí půjčka je produkt společnosti Urso Group S.E., která se zaměřuje na poskytování nebankovních půjček, úvěrů a hypoték. Dále nabízí i refinancování či konsolidaci stávajících půjček klientů. Firma vznikla v roce 2012 a kromě poskytování nebankovních finančních služeb se specializuje i na výkup nemovitostí, lesů a nebo pozemků. Společnost nabízí solidní podmínky a férové jednání, stejně tak jako efektivitu a rychlost při vyřizování pohledávek.

Urso Group nabízí vícero nebankovních půjček, díky čemuž může oslovit široké spektrum žadatelů. Kromě nebankovní půjčky bez zástavy nabízí také půjčky, u kterých je možné ručit nemovitostní, a tím pádem si můžete půjčit částky až v rozmezí několika milionů.

Tato půjčka je zaměřená především pro žadatele, kteří jsou třeba už v exekuci a nemohou si proto půjčit u jiných společností. Urso Group jim oproti zástavě poskytne dostatek financí na vyřešení jejich složité finanční situace s tím, že školený poradce jim pomůže půjčku nastavit tak, aby se nezadlužili ještě víc.

Urso Group má v nabídce tři druhy nebankovních úvěrů a u žádného z nich neověřuje registr. Výše půjčky se liší podle toho, zda-li budete ručit nemovitostí nebo ne. Půjčit si tak můžete částku od 1 000 Kč až do 350 000 Kč, v případě že ručíte nemovitostí je maximální limit 5 000 000 Kč. Půjčky se také odlišují dobou splatnosti – bez zástavy je možné si půjčit až na 5 let, se zástavou si můžete vybrat, jestli máte zájem o střední půjčku (na 3 – 24 měsíců), nebo na dlouhodobou půjčku (doba splatnosti 1 – 20 let).

Základní informace o Medvědí půjčce:

  • nebankovní půjčka na cokoliv
  • bez kontroly registrů
  • od 1 000 Kč až do 5 000 000 Kč
  • flexibilní doba splatnosti, 3 měsíce až 20 let
  • i se záznamem v rejstříku trestů
  • půjčit si můžou i žadatelé v exekuci

Co k Medvědí půjčce potřebujete:

  • věk nad 18 let
  • schopnost splácet
  • v případě vyšších částek je nutné ručit nemovitostí

Žádost o půjčku

Na internetových stránkách společnosti Urso Group si můžete podat nezávanou žádost o půjčku. Jednoduše si v nabídce vyberete, o jakou půjčku máte zájem a vyplníte krátký formulář. Je třeba zde vypsat svoje jméno, příjmení, rodné číslo, email a telefonní číslo, případně musíte doplnit pár údajů ohledně nemovitosti, pokud jste si vybrali půjčku, u které je třeba ručit hmotnou zástavou. V případě, že jste zrovna v exekučním řízení, je nutné tuto informaci též uvést. Pak už stačí jen žádost odeslat a počkat, až se Vám ozve obchodní zástupce, který Vám předestře další možnost postupu.

Pokud sami nevlastníte vhodnou nemovitost, může za Vás ručit i třetí osoba. V tomto případě je nutné pak uvést i její osobní informace a předložit náležitou dokumentaci ohledně nemovitosti.

U Malé Medvědí půjčky (půjčka bez zástavy) navíc Urso Group garantuje pevný úrok po celou dobu splácení.

O půjčku můžete taky velice rychle zažádat skrze náš online formulář výše, kam jen stačí doplnit pár základních informací a Vaše žádost bude ihned odeslána zaměstnancům zákaznické linky. Ti se Vám pak sami ozvou a domluví se s Vámi na veškerých podrobnostech.

Celkové hodnocení Medvědí půjčky

Medvědí půjčku ocení zejména ti, kteří kvůli špatné úvěrové minulosti nemohou zažádat o půjčku u jiných institucí, ať už bankovních či nebankovních. Půjčit si můžete od 1 000 Kč až do 5 000 000 Kč. Doba splatnosti je flexibilní a odvíjí se od toho, o jaký typ půjčky zažádáte (pohybuje se od 3 měsíců až do 20 let). U půjčky bez zástavy navíc zaujme fixní úrok 9 %, který zůstane neměnný po celou dobu splatnosti půjčky, nemusíte mít tedy obavu, že se Vám půjčka prodraží více, než jste na začátku očekávali. Půjčka je bezúčelová, lze jí tedy využít jakkoliv, třeba na kompletní rekonstrukci bytu, nebo na novou kuchyň. Zažádat o půjčku můžete i se záznamem v rejstříku trestů či v registru dlužníků. Výhodou je, že Medvědí půjčku lze využít i na konsolidaci jiných úvěrů, nebo třeba na zaplacení exekuce. U společnosti Urso Group můžete navíc využít finanční poradnu, která se specializuje na pomoc již zadluženým osobám, které si se svou finanční situací neví rady – finanční specialisté Vám ochotně a objektivně poradí, jak se z koloběhu dluhů co nejlépe vymanit.

Proč právě půjčka Medvědí půjčka:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Rádi byste splatili svou půjčku rychle, třeba tak, že si na ni vyděláte? A co když Vám poradíme, jak si na půjčku vydělat peníze bez toho, aniž byste chodili někam do práce? ...více

23.8.2017

Uvažujete, co vlastně obnáší spolupráce s půjčkovým poradcem? Napoví náš článek! ...více

27.6.2017

Chcete sobě a své rodině splnit sen o krásné dovolené? Vzhůru na to - s půjčkou bez úroků to půjde jedna radost! Získejte půjčku na dovolenou! ...více

12.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Creditsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Fio banka
Výše půjčky:3 000 000 - 300 000 000 Kč
Splatnost:12 - 93 měs.
Název půjčky:Simple půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:2 - 30 dní
Název půjčky:Via SMS
Výše půjčky:100 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Zaplo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Money Now
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:ZUNO půjčka online
Výše půjčky:15 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:CreditAir
Výše půjčky:1 500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 75 dní
Název půjčky:Půjčka Liška
Výše půjčky:1 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Vata online
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 35 dní
ebook