Půjčka Medvědí půjčka

urso

Výše půjčky: 1 000 - 5 000 000 Kč, doba splácení: 12 - 240 měs.

Medvědí půjčka online je nabízena ve třech velikostech - malá, střední a velká - umožňuje půjčit si vysokou sumu peněz, navíc s garantovaným úrokem po celou dobu splácení a bez nutnosti nahlížení do registru.

Výše půjčky1 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost12 - 240 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 12.03.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Medvědí půjčka je produkt společnosti Urso Group S.E., která se zaměřuje na poskytování nebankovních půjček, úvěrů a hypoték. Dále nabízí i refinancování či konsolidaci stávajících půjček klientů. Firma vznikla v roce 2012 a kromě poskytování nebankovních finančních služeb se specializuje i na výkup nemovitostí, lesů a nebo pozemků. Společnost nabízí solidní podmínky a férové jednání, stejně tak jako efektivitu a rychlost při vyřizování pohledávek.

Urso Group nabízí vícero nebankovních půjček, díky čemuž může oslovit široké spektrum žadatelů. Kromě nebankovní půjčky bez zástavy nabízí také půjčky, u kterých je možné ručit nemovitostní, a tím pádem si můžete půjčit částky až v rozmezí několika milionů.

Tato půjčka je zaměřená především pro žadatele, kteří jsou třeba už v exekuci a nemohou si proto půjčit u jiných společností. Urso Group jim oproti zástavě poskytne dostatek financí na vyřešení jejich složité finanční situace s tím, že školený poradce jim pomůže půjčku nastavit tak, aby se nezadlužili ještě víc.

Urso Group má v nabídce tři druhy nebankovních úvěrů a u žádného z nich neověřuje registr. Výše půjčky se liší podle toho, zda-li budete ručit nemovitostí nebo ne. Půjčit si tak můžete částku od 1 000 Kč až do 350 000 Kč, v případě že ručíte nemovitostí je maximální limit 5 000 000 Kč. Půjčky se také odlišují dobou splatnosti – bez zástavy je možné si půjčit až na 5 let, se zástavou si můžete vybrat, jestli máte zájem o střední půjčku (na 3 – 24 měsíců), nebo na dlouhodobou půjčku (doba splatnosti 1 – 20 let).

Základní informace o Medvědí půjčce:

  • nebankovní půjčka na cokoliv
  • bez kontroly registrů
  • od 1 000 Kč až do 5 000 000 Kč
  • flexibilní doba splatnosti, 3 měsíce až 20 let
  • i se záznamem v rejstříku trestů
  • půjčit si můžou i žadatelé v exekuci

Co k Medvědí půjčce potřebujete:

  • věk nad 18 let
  • schopnost splácet
  • v případě vyšších částek je nutné ručit nemovitostí

Žádost o půjčku

Na internetových stránkách společnosti Urso Group si můžete podat nezávanou žádost o půjčku. Jednoduše si v nabídce vyberete, o jakou půjčku máte zájem a vyplníte krátký formulář. Je třeba zde vypsat svoje jméno, příjmení, rodné číslo, email a telefonní číslo, případně musíte doplnit pár údajů ohledně nemovitosti, pokud jste si vybrali půjčku, u které je třeba ručit hmotnou zástavou. V případě, že jste zrovna v exekučním řízení, je nutné tuto informaci též uvést. Pak už stačí jen žádost odeslat a počkat, až se Vám ozve obchodní zástupce, který Vám předestře další možnost postupu.

Pokud sami nevlastníte vhodnou nemovitost, může za Vás ručit i třetí osoba. V tomto případě je nutné pak uvést i její osobní informace a předložit náležitou dokumentaci ohledně nemovitosti.

U Malé Medvědí půjčky (půjčka bez zástavy) navíc Urso Group garantuje pevný úrok po celou dobu splácení.

O půjčku můžete taky velice rychle zažádat skrze náš online formulář výše, kam jen stačí doplnit pár základních informací a Vaše žádost bude ihned odeslána zaměstnancům zákaznické linky. Ti se Vám pak sami ozvou a domluví se s Vámi na veškerých podrobnostech.

Celkové hodnocení Medvědí půjčky

Medvědí půjčku ocení zejména ti, kteří kvůli špatné úvěrové minulosti nemohou zažádat o půjčku u jiných institucí, ať už bankovních či nebankovních. Půjčit si můžete od 1 000 Kč až do 5 000 000 Kč. Doba splatnosti je flexibilní a odvíjí se od toho, o jaký typ půjčky zažádáte (pohybuje se od 3 měsíců až do 20 let). U půjčky bez zástavy navíc zaujme fixní úrok 9 %, který zůstane neměnný po celou dobu splatnosti půjčky, nemusíte mít tedy obavu, že se Vám půjčka prodraží více, než jste na začátku očekávali. Půjčka je bezúčelová, lze jí tedy využít jakkoliv, třeba na kompletní rekonstrukci bytu, nebo na novou kuchyň. Zažádat o půjčku můžete i se záznamem v rejstříku trestů či v registru dlužníků. Výhodou je, že Medvědí půjčku lze využít i na konsolidaci jiných úvěrů, nebo třeba na zaplacení exekuce. U společnosti Urso Group můžete navíc využít finanční poradnu, která se specializuje na pomoc již zadluženým osobám, které si se svou finanční situací neví rady – finanční specialisté Vám ochotně a objektivně poradí, jak se z koloběhu dluhů co nejlépe vymanit.

Proč právě půjčka Medvědí půjčka:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Jistě si chcete být jistí, že si vyberete tu správnou půjčku. V našem článku Vám poradíme, jak na to! ...více

22.6.2017

Co je konsolidace půjček a k čemu je dobrá? ...více

23.5.2017

Jak je možné, že existuje půjčka zcela zdarma, půjčka bez úroků a bez poplatků? ...více

29.5.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Fér půjčka Sberbank
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Anděl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:36 měs.
Název půjčky:Půjčka 365
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:8000 bezúročně
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Žlutý meloun
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:3 - 60 měs.
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.
Název půjčky:Bezva půjčka
Výše půjčky:15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:Moment půjčka
Výše půjčky:1 000 - 4 999 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:CZ Mini Credit
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:CreditPortal půjčka
Výše půjčky:500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
ebook