Půjčka Minutová půjčka Equa Bank

equabank

Výše půjčky: 5 000 - 600 000 Kč, doba splácení: 3 - 84 měs.

Bankovní rychlá půjčka s předčasným splacením zdarma, bez poplatků a zdarma.

Výše půjčky5 000 - 600 000 Kč
Splatnost3 - 84 měs.
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 07.02.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Equa bank je klientsky orientovaná banka, která poskytuje jednoduché a srozumitelné bankovní služby pro jednotlivce i firmy. U Equa bank se setkáte s přátelským a zároveň profesionálním přístupem a naleznete férová finanční řešení pro všechny situace. Smluvní podmínky jsou vždy přehledné a nenarazíte v nich na žádné skryté výjimky nebo poplatky.

Minutová půjčka je tu pro Vás, aby Vám pomohla překonat složitá životní období. Nabízí 5 000 - 600 000 Kč a peníze můžete využít na co chcete. Equa bank se pyšní skvělým úrokem od 5,7 % a RPSN 5,9 %, což jsou v porovnání s jinými půjčkami velmi nízká čísla. Splátky si nastavujete podle svých potřeb. Můžete si sami určit kdy a kolik budete chtít splácet. Délka splácení je nastavena v rozmezí od 3 - 84 měsíců. Peníze můžete čerpat ihned nebo do dvou dnů podle toho, u jaké instituce máte bankovní účet.

Výhodami Minutové půjčky od Equa bank je například možnost půjčku předčasně splatit bez poplatku. Můžete tak učinit kdykoliv během doby splácení v případě, že už půjčku nebudete potřebovat. Nečekají Vás žádné poplatky za vedení účtu nebo správu úvěru. Dále si můžete půjčku pojistit pro případ platební neschopnosti. A největší výhodou Minutové půjčky je již výše zmíněné libovolné nastavení splátek, které Vám dovoluje zvolit si i konkrétní datum splátky.

Pro získání půjčky musíte splňovat určité podmínky, které jsou celkem běžné u každého bankovního úvěru. Musíte být prosti veškerých dluhů, tzn. neměli byste mít dlaší půjčky jinde, nesmíte mít exekuci ani být v insolvenci, a měli byste mít čistý registr dlužníků. Na druhou stranu záznam v trestním rejstříku nevadí. K půjčce nepotřebujte ručitele ani hmotnou zástavu. A jako u jiných bank byste měli mít pravidelný příjem a měli byste být schopni ho prokázat.

Základní informace o Minutové půjčce Equa bank:

 • rychlá bankovní půjčka
 • skvělý úrok 5,7 % a RPSN 5,9 %
 • úvěr ve výši 5 000 - 600 000 Kč
 • dlouhá doba splatnosti 3 - 84 měsíců
 • libovolné nastavení splátek
 • standardní bankovní podmínky pro žadatele
 • neplatíte žádné poplatky

Co k Minutové půjčce Equa bank potřebujete:

 • české občanství
 • doložení zdroje příjmu
 • projdete posouzením úvěruschopnosti
 • průkaz totožnosti

Žádost o půjčku

Způsob podání žádosti si zvolíte sami podle toho, jak rychle potřebujete čerpat peníze. Nicméně začátek pro oba způsoby je stejný. Poslání žádosti je možné z pohodlí domova prostřednictvím online formuláře. Nejpohodlněji vyplníte několik osobních dat zde na Úvěromatu a žádost odešlete s tím, že budete v co nejkratší možné době kontaktování operátorem zákaznického centra. Ten Vás obeznámí se všemi náležitostmi půjčky a dalším postupem. 

Pokud byste chtěli žádat přímo prostřednictvím webových stránek Equa bank, vyhledejte formulář pro žádost o Minutovou půjčku, kde budete muset vyplnit žádost o šesti krocích. V prvním si nastavíte parametry půjčky, v druhé zadáte Vaše kontaktní data, v třetím další osobní data. Ve čtvrtém kroce přiložíte kopii občanského průkazu a vyplníte trvalé bydliště. Pátý krok je věnován posouzení úvěruschopnosti, takže pravdivě vyplníte položky týkající se Vašich příjmů a výdajů. V posledním šestém kroce si zkontrolujete, co jste zadali a pečlivě si prostudujte podmínky pro žadatele. Jakmile formulář odešlete, pracovníci banky Vaši žádost vyhodnotí do 3 minut. Žádost je možné podat také přímo na pobočce nebo telefonicky přes zákaznické centrum.

Aby Vaše půjčka mohla být schválena musíte mít dostatečný a pravidelný příjem, který je třeba prokázat. Nesmíte mít dluhy u jiných bankovních či nebankovních společností a nesmíte mít záznam v databázi dlužníků. Pokud tyto podmínky splňujete, máte dobrou šanci na získání úvěru.

Jestliže bude Vaše žádost o půjčku schválena, pak peníze čerpáte ihned po podpisu smlouvy. Pak už jen záleží u jaké banky máte účet. Pokud jste klientem Equa bank, peníze máte přístupné na svém účtu téměř ihned. Pokud máte bankovní účet u jiné banky, peníze jsou sice převedeny ihned, ale k dispozici je budete mít až během následujících 2 dnů.

Celkové hodnocení Minutové půjčky Equa bank

Rychlá Minutová půjčka od Equa bank má dobré podmínky a skvělé výhody. Máte možnost půjčit si 5 000 - 600 000 Kč se skvělým úrokem 5,7 % a RPSN 5,9%. Splátky si můžete libovolně nastavit podle Vašich potřeb. Kolik, jak dlouho a v který den budete splácet je zcela na Vás. Nemusíte dokládat, na co jste půjčku použili a oproti jiným bankám, neplatíte žádné poplatky. Půjčka má standardní požadavky na žadetele vzhledem k tomu, že se jedná o bankovní půjčku. Nemůžete mít žádné dluhy u jiných bankovních či nebankovních společností, nesmíte mít exekuci ani být v insolvenci. V databázi dlužníků byste neměli mít žádný záznam. K půjčce nepotřebujete ručitele ani zástavu, ale budete dokládat zdroj příjmu. Jakmile žádost odešlete, je zpracována do 3 minut, takže výsledek znáte okamžitě. Pokud jste prošli posouzením úvěruschopnosti kladně, pak je půjčka Vaše. Peníze čerpáte ihned po podpisu smlouvy na Váš bankovní účet. Equa bank nabízí také možnost pojistit si svou půjčku pro případ, že byste se nečekaně dostali do potíží se splácením.

Proč právě půjčka Minutová půjčka Equa Bank:

můžete získat až 600 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 600 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Chcete udržet své peníze i sebe v bezpečí? Nechcete ztratit peníze spoluprací s nelegálními poskytovateli půjček? Jak na to se dočtete v našem článku. ...více

18.7.2017

Jaké jsou výhody a nevýhody bankovní půjčky oproti nebankovní půjčce? Rozhodně doporučujeme přečíst, pokud nevíte, odkud si půjčku vzít. ...více

27.4.2017

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů! ...více

18.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Smart půjčka
Výše půjčky:5 000 - 70 000 Kč
Splatnost:13 - 16 měs.
Název půjčky:MK Credit
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:48 měs.
Název půjčky:Cool Credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Simple půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:2 - 30 dní
Název půjčky:Bankerat
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Volsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Komerční Banka
Výše půjčky:30 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Express Cash
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:14 - 20 měs.
Název půjčky:Click Credit
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:30 dní
Název půjčky:HOT půjčka
Výše půjčky:10 000 - 500 000 Kč
Splatnost:24 - 84 měs.
ebook