Půjčka Minutová půjčka Equa Bank

equabank

Výše půjčky: 5 000 - 600 000 Kč, doba splácení: 3 - 84 měs.

Bankovní rychlá půjčka s předčasným splacením zdarma, bez poplatků a zdarma.

Výše půjčky5 000 - 600 000 Kč
Splatnost3 - 84 měs.
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 10.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Equa bank je klientsky orientovaná banka, která poskytuje jednoduché a srozumitelné bankovní služby pro jednotlivce i firmy. U Equa bank se setkáte s přátelským a zároveň profesionálním přístupem a naleznete férová finanční řešení pro všechny situace. Smluvní podmínky jsou vždy přehledné a nenarazíte v nich na žádné skryté výjimky nebo poplatky.

Minutová půjčka je tu pro Vás, aby Vám pomohla překonat složitá životní období. Nabízí 5 000 - 600 000 Kč a peníze můžete využít na co chcete. Equa bank se pyšní skvělým úrokem od 5,7 % a RPSN 5,9 %, což jsou v porovnání s jinými půjčkami velmi nízká čísla. Splátky si nastavujete podle svých potřeb. Můžete si sami určit kdy a kolik budete chtít splácet. Délka splácení je nastavena v rozmezí od 3 - 84 měsíců. Peníze můžete čerpat ihned nebo do dvou dnů podle toho, u jaké instituce máte bankovní účet.

Výhodami Minutové půjčky od Equa bank je například možnost půjčku předčasně splatit bez poplatku. Můžete tak učinit kdykoliv během doby splácení v případě, že už půjčku nebudete potřebovat. Nečekají Vás žádné poplatky za vedení účtu nebo správu úvěru. Dále si můžete půjčku pojistit pro případ platební neschopnosti. A největší výhodou Minutové půjčky je již výše zmíněné libovolné nastavení splátek, které Vám dovoluje zvolit si i konkrétní datum splátky.

Pro získání půjčky musíte splňovat určité podmínky, které jsou celkem běžné u každého bankovního úvěru. Musíte být prosti veškerých dluhů, tzn. neměli byste mít dlaší půjčky jinde, nesmíte mít exekuci ani být v insolvenci, a měli byste mít čistý registr dlužníků. Na druhou stranu záznam v trestním rejstříku nevadí. K půjčce nepotřebujte ručitele ani hmotnou zástavu. A jako u jiných bank byste měli mít pravidelný příjem a měli byste být schopni ho prokázat.

Základní informace o Minutové půjčce Equa bank:

 • rychlá bankovní půjčka
 • skvělý úrok 5,7 % a RPSN 5,9 %
 • úvěr ve výši 5 000 - 600 000 Kč
 • dlouhá doba splatnosti 3 - 84 měsíců
 • libovolné nastavení splátek
 • standardní bankovní podmínky pro žadatele
 • neplatíte žádné poplatky

Co k Minutové půjčce Equa bank potřebujete:

 • české občanství
 • doložení zdroje příjmu
 • projdete posouzením úvěruschopnosti
 • průkaz totožnosti

Žádost o půjčku

Způsob podání žádosti si zvolíte sami podle toho, jak rychle potřebujete čerpat peníze. Nicméně začátek pro oba způsoby je stejný. Poslání žádosti je možné z pohodlí domova prostřednictvím online formuláře. Nejpohodlněji vyplníte několik osobních dat zde na Úvěromatu a žádost odešlete s tím, že budete v co nejkratší možné době kontaktování operátorem zákaznického centra. Ten Vás obeznámí se všemi náležitostmi půjčky a dalším postupem. 

Pokud byste chtěli žádat přímo prostřednictvím webových stránek Equa bank, vyhledejte formulář pro žádost o Minutovou půjčku, kde budete muset vyplnit žádost o šesti krocích. V prvním si nastavíte parametry půjčky, v druhé zadáte Vaše kontaktní data, v třetím další osobní data. Ve čtvrtém kroce přiložíte kopii občanského průkazu a vyplníte trvalé bydliště. Pátý krok je věnován posouzení úvěruschopnosti, takže pravdivě vyplníte položky týkající se Vašich příjmů a výdajů. V posledním šestém kroce si zkontrolujete, co jste zadali a pečlivě si prostudujte podmínky pro žadatele. Jakmile formulář odešlete, pracovníci banky Vaši žádost vyhodnotí do 3 minut. Žádost je možné podat také přímo na pobočce nebo telefonicky přes zákaznické centrum.

Aby Vaše půjčka mohla být schválena musíte mít dostatečný a pravidelný příjem, který je třeba prokázat. Nesmíte mít dluhy u jiných bankovních či nebankovních společností a nesmíte mít záznam v databázi dlužníků. Pokud tyto podmínky splňujete, máte dobrou šanci na získání úvěru.

Jestliže bude Vaše žádost o půjčku schválena, pak peníze čerpáte ihned po podpisu smlouvy. Pak už jen záleží u jaké banky máte účet. Pokud jste klientem Equa bank, peníze máte přístupné na svém účtu téměř ihned. Pokud máte bankovní účet u jiné banky, peníze jsou sice převedeny ihned, ale k dispozici je budete mít až během následujících 2 dnů.

Celkové hodnocení Minutové půjčky Equa bank

Rychlá Minutová půjčka od Equa bank má dobré podmínky a skvělé výhody. Máte možnost půjčit si 5 000 - 600 000 Kč se skvělým úrokem 5,7 % a RPSN 5,9%. Splátky si můžete libovolně nastavit podle Vašich potřeb. Kolik, jak dlouho a v který den budete splácet je zcela na Vás. Nemusíte dokládat, na co jste půjčku použili a oproti jiným bankám, neplatíte žádné poplatky. Půjčka má standardní požadavky na žadetele vzhledem k tomu, že se jedná o bankovní půjčku. Nemůžete mít žádné dluhy u jiných bankovních či nebankovních společností, nesmíte mít exekuci ani být v insolvenci. V databázi dlužníků byste neměli mít žádný záznam. K půjčce nepotřebujete ručitele ani zástavu, ale budete dokládat zdroj příjmu. Jakmile žádost odešlete, je zpracována do 3 minut, takže výsledek znáte okamžitě. Pokud jste prošli posouzením úvěruschopnosti kladně, pak je půjčka Vaše. Peníze čerpáte ihned po podpisu smlouvy na Váš bankovní účet. Equa bank nabízí také možnost pojistit si svou půjčku pro případ, že byste se nečekaně dostali do potíží se splácením.

Proč právě půjčka Minutová půjčka Equa Bank:

můžete získat až 600 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 600 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Dostanu půjčku? To je otázka, kterou si klade mnoho Čechů, ještě než zjistí, kolik jim banka půjčí. Poradíme, jak dostat odpověď na otázku "dostanu půjčku" a jak přesně zjistit, kolik Vám banka půjčí. ...více

14.8.2017

Jistě již díky našim předchozím článkům víte, že srovnání půjček je důležité a měli byste si ho jednoznačně provést, pokud o půjčce uvažujete. Který srovnávač půjček si ale pro porovnání půjček vybrat? ...více

31.8.2017

Nejčastější chybou, kterou lidé při půjčování dělají je, že si neprovádí dostatečné srovnání půjček skrze kalkulačku půjček online. ...více

10.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Fastfin půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Money Now
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Kredia půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:15 - 30 dní
Název půjčky:Grand půjčky
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:30 dní - 360 měs.
Název půjčky:Půjčkomat půjčka
Výše půjčky:500 - 22 000 Kč
Splatnost:5 - 31 dní
Název půjčky:SOS credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:HFS půjčka
Výše půjčky:10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost:52 týdnů - 96 měs.
Název půjčky:Půjčka 365
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:Bezva půjčka
Výše půjčky:15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:Zlatá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:1 - 84 měs.
ebook