Půjčka Minutová půjčka Equa Bank

Výše půjčky: 5 000 - 600 000 Kč, doba splácení: 3 - 84 měs.

Bankovní rychlá půjčka s předčasným splacením zdarma, bez poplatků a zdarma.

Výše půjčky5 000 - 600 000 Kč
Splatnost3 - 84 měs.
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Equa bank je klientsky orientovaná banka, která poskytuje jednoduché a srozumitelné bankovní služby pro jednotlivce i firmy. U Equa bank se setkáte s přátelským a zároveň profesionálním přístupem a naleznete férová finanční řešení pro všechny situace. Smluvní podmínky jsou vždy přehledné a nenarazíte v nich na žádné skryté výjimky nebo poplatky.

Minutová půjčka je tu pro Vás, aby Vám pomohla překonat složitá životní období. Nabízí 5 000 - 600 000 Kč a peníze můžete využít na co chcete. Equa bank se pyšní skvělým úrokem od 5,7 % a RPSN 5,9 %, což jsou v porovnání s jinými půjčkami velmi nízká čísla. Splátky si nastavujete podle svých potřeb. Můžete si sami určit kdy a kolik budete chtít splácet. Délka splácení je nastavena v rozmezí od 3 - 84 měsíců. Peníze můžete čerpat ihned nebo do dvou dnů podle toho, u jaké instituce máte bankovní účet.

Výhodami Minutové půjčky od Equa bank je například možnost půjčku předčasně splatit bez poplatku. Můžete tak učinit kdykoliv během doby splácení v případě, že už půjčku nebudete potřebovat. Nečekají Vás žádné poplatky za vedení účtu nebo správu úvěru. Dále si můžete půjčku pojistit pro případ platební neschopnosti. A největší výhodou Minutové půjčky je již výše zmíněné libovolné nastavení splátek, které Vám dovoluje zvolit si i konkrétní datum splátky.

Pro získání půjčky musíte splňovat určité podmínky, které jsou celkem běžné u každého bankovního úvěru. Musíte být prosti veškerých dluhů, tzn. neměli byste mít dlaší půjčky jinde, nesmíte mít exekuci ani být v insolvenci, a měli byste mít čistý registr dlužníků. Na druhou stranu záznam v trestním rejstříku nevadí. K půjčce nepotřebujte ručitele ani hmotnou zástavu. A jako u jiných bank byste měli mít pravidelný příjem a měli byste být schopni ho prokázat.

Základní informace o Minutové půjčce Equa bank:

 • rychlá bankovní půjčka
 • skvělý úrok 5,7 % a RPSN 5,9 %
 • úvěr ve výši 5 000 - 600 000 Kč
 • dlouhá doba splatnosti 3 - 84 měsíců
 • libovolné nastavení splátek
 • standardní bankovní podmínky pro žadatele
 • neplatíte žádné poplatky

Co k Minutové půjčce Equa bank potřebujete:

 • české občanství
 • doložení zdroje příjmu
 • projdete posouzením úvěruschopnosti
 • průkaz totožnosti

Žádost o půjčku

Způsob podání žádosti si zvolíte sami podle toho, jak rychle potřebujete čerpat peníze. Nicméně začátek pro oba způsoby je stejný. Poslání žádosti je možné z pohodlí domova prostřednictvím online formuláře. Nejpohodlněji vyplníte několik osobních dat zde na Úvěromatu a žádost odešlete s tím, že budete v co nejkratší možné době kontaktování operátorem zákaznického centra. Ten Vás obeznámí se všemi náležitostmi půjčky a dalším postupem. 

Pokud byste chtěli žádat přímo prostřednictvím webových stránek Equa bank, vyhledejte formulář pro žádost o Minutovou půjčku, kde budete muset vyplnit žádost o šesti krocích. V prvním si nastavíte parametry půjčky, v druhé zadáte Vaše kontaktní data, v třetím další osobní data. Ve čtvrtém kroce přiložíte kopii občanského průkazu a vyplníte trvalé bydliště. Pátý krok je věnován posouzení úvěruschopnosti, takže pravdivě vyplníte položky týkající se Vašich příjmů a výdajů. V posledním šestém kroce si zkontrolujete, co jste zadali a pečlivě si prostudujte podmínky pro žadatele. Jakmile formulář odešlete, pracovníci banky Vaši žádost vyhodnotí do 3 minut. Žádost je možné podat také přímo na pobočce nebo telefonicky přes zákaznické centrum.

Aby Vaše půjčka mohla být schválena musíte mít dostatečný a pravidelný příjem, který je třeba prokázat. Nesmíte mít dluhy u jiných bankovních či nebankovních společností a nesmíte mít záznam v databázi dlužníků. Pokud tyto podmínky splňujete, máte dobrou šanci na získání úvěru.

Jestliže bude Vaše žádost o půjčku schválena, pak peníze čerpáte ihned po podpisu smlouvy. Pak už jen záleží u jaké banky máte účet. Pokud jste klientem Equa bank, peníze máte přístupné na svém účtu téměř ihned. Pokud máte bankovní účet u jiné banky, peníze jsou sice převedeny ihned, ale k dispozici je budete mít až během následujících 2 dnů.

Celkové hodnocení Minutové půjčky Equa bank

Rychlá Minutová půjčka od Equa bank má dobré podmínky a skvělé výhody. Máte možnost půjčit si 5 000 - 600 000 Kč se skvělým úrokem 5,7 % a RPSN 5,9%. Splátky si můžete libovolně nastavit podle Vašich potřeb. Kolik, jak dlouho a v který den budete splácet je zcela na Vás. Nemusíte dokládat, na co jste půjčku použili a oproti jiným bankám, neplatíte žádné poplatky. Půjčka má standardní požadavky na žadetele vzhledem k tomu, že se jedná o bankovní půjčku. Nemůžete mít žádné dluhy u jiných bankovních či nebankovních společností, nesmíte mít exekuci ani být v insolvenci. V databázi dlužníků byste neměli mít žádný záznam. K půjčce nepotřebujete ručitele ani zástavu, ale budete dokládat zdroj příjmu. Jakmile žádost odešlete, je zpracována do 3 minut, takže výsledek znáte okamžitě. Pokud jste prošli posouzením úvěruschopnosti kladně, pak je půjčka Vaše. Peníze čerpáte ihned po podpisu smlouvy na Váš bankovní účet. Equa bank nabízí také možnost pojistit si svou půjčku pro případ, že byste se nečekaně dostali do potíží se splácením.

Proč právě půjčka Minutová půjčka Equa Bank:

můžete získat až 600 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 600 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

Pokud už nějakou půjčku máte, ale nezdá se Vám výhodná, pak je jednoznačné řešení - pryč s ní! Zbavte se nevýhodné půjčky! ...více

3.7.2017

Půjčka před výplatou patří mezi nejpopulárnější produkty mezi půjčkami. Proč a jak si takovou půjčku můžete taky zařídit? ...více

16.6.2017

Půjčka je závazek, který není dobré podceňovat. Nad čím byste se měli před sjednáním půjčky zamyslet? ...více

18.4.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:SIM půjčka
Výše půjčky:1 000 - 11 500 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Česká spořitelna
Výše půjčky:20 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:120 měs.
Název půjčky:Ovečka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:CreditOn půjčka
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Bankerat
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Kamali
Výše půjčky:1 000 - 249 997 Kč
Splatnost:30 dní - 96 měs.
Název půjčky:Hit partners půjčka
Výše půjčky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Aktivafin půjčky
Výše půjčky:50 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 240 měs.
Název půjčky:Nova Credit
Výše půjčky:5 000 - 30 000 Kč
Splatnost:3 - 12 měs.
Název půjčky:BB půjčka
Výše půjčky:1 000 - 45 000 Kč
Splatnost:7 dní - 3 měs.