Půjčka Minutová půjčka Equa Bank

equabank

Výše půjčky: 5 000 - 600 000 Kč, doba splácení: 3 - 84 měs.

Bankovní rychlá půjčka s předčasným splacením zdarma, bez poplatků a zdarma.

Výše půjčky5 000 - 600 000 Kč
Splatnost3 - 84 měs.
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 23.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Equa bank je klientsky orientovaná banka, která poskytuje jednoduché a srozumitelné bankovní služby pro jednotlivce i firmy. U Equa bank se setkáte s přátelským a zároveň profesionálním přístupem a naleznete férová finanční řešení pro všechny situace. Smluvní podmínky jsou vždy přehledné a nenarazíte v nich na žádné skryté výjimky nebo poplatky.

Minutová půjčka je tu pro Vás, aby Vám pomohla překonat složitá životní období. Nabízí 5 000 - 600 000 Kč a peníze můžete využít na co chcete. Equa bank se pyšní skvělým úrokem od 5,7 % a RPSN 5,9 %, což jsou v porovnání s jinými půjčkami velmi nízká čísla. Splátky si nastavujete podle svých potřeb. Můžete si sami určit kdy a kolik budete chtít splácet. Délka splácení je nastavena v rozmezí od 3 - 84 měsíců. Peníze můžete čerpat ihned nebo do dvou dnů podle toho, u jaké instituce máte bankovní účet.

Výhodami Minutové půjčky od Equa bank je například možnost půjčku předčasně splatit bez poplatku. Můžete tak učinit kdykoliv během doby splácení v případě, že už půjčku nebudete potřebovat. Nečekají Vás žádné poplatky za vedení účtu nebo správu úvěru. Dále si můžete půjčku pojistit pro případ platební neschopnosti. A největší výhodou Minutové půjčky je již výše zmíněné libovolné nastavení splátek, které Vám dovoluje zvolit si i konkrétní datum splátky.

Pro získání půjčky musíte splňovat určité podmínky, které jsou celkem běžné u každého bankovního úvěru. Musíte být prosti veškerých dluhů, tzn. neměli byste mít dlaší půjčky jinde, nesmíte mít exekuci ani být v insolvenci, a měli byste mít čistý registr dlužníků. Na druhou stranu záznam v trestním rejstříku nevadí. K půjčce nepotřebujte ručitele ani hmotnou zástavu. A jako u jiných bank byste měli mít pravidelný příjem a měli byste být schopni ho prokázat.

Základní informace o Minutové půjčce Equa bank:

 • rychlá bankovní půjčka
 • skvělý úrok 5,7 % a RPSN 5,9 %
 • úvěr ve výši 5 000 - 600 000 Kč
 • dlouhá doba splatnosti 3 - 84 měsíců
 • libovolné nastavení splátek
 • standardní bankovní podmínky pro žadatele
 • neplatíte žádné poplatky

Co k Minutové půjčce Equa bank potřebujete:

 • české občanství
 • doložení zdroje příjmu
 • projdete posouzením úvěruschopnosti
 • průkaz totožnosti

Žádost o půjčku

Způsob podání žádosti si zvolíte sami podle toho, jak rychle potřebujete čerpat peníze. Nicméně začátek pro oba způsoby je stejný. Poslání žádosti je možné z pohodlí domova prostřednictvím online formuláře. Nejpohodlněji vyplníte několik osobních dat zde na Úvěromatu a žádost odešlete s tím, že budete v co nejkratší možné době kontaktování operátorem zákaznického centra. Ten Vás obeznámí se všemi náležitostmi půjčky a dalším postupem. 

Pokud byste chtěli žádat přímo prostřednictvím webových stránek Equa bank, vyhledejte formulář pro žádost o Minutovou půjčku, kde budete muset vyplnit žádost o šesti krocích. V prvním si nastavíte parametry půjčky, v druhé zadáte Vaše kontaktní data, v třetím další osobní data. Ve čtvrtém kroce přiložíte kopii občanského průkazu a vyplníte trvalé bydliště. Pátý krok je věnován posouzení úvěruschopnosti, takže pravdivě vyplníte položky týkající se Vašich příjmů a výdajů. V posledním šestém kroce si zkontrolujete, co jste zadali a pečlivě si prostudujte podmínky pro žadatele. Jakmile formulář odešlete, pracovníci banky Vaši žádost vyhodnotí do 3 minut. Žádost je možné podat také přímo na pobočce nebo telefonicky přes zákaznické centrum.

Aby Vaše půjčka mohla být schválena musíte mít dostatečný a pravidelný příjem, který je třeba prokázat. Nesmíte mít dluhy u jiných bankovních či nebankovních společností a nesmíte mít záznam v databázi dlužníků. Pokud tyto podmínky splňujete, máte dobrou šanci na získání úvěru.

Jestliže bude Vaše žádost o půjčku schválena, pak peníze čerpáte ihned po podpisu smlouvy. Pak už jen záleží u jaké banky máte účet. Pokud jste klientem Equa bank, peníze máte přístupné na svém účtu téměř ihned. Pokud máte bankovní účet u jiné banky, peníze jsou sice převedeny ihned, ale k dispozici je budete mít až během následujících 2 dnů.

Celkové hodnocení Minutové půjčky Equa bank

Rychlá Minutová půjčka od Equa bank má dobré podmínky a skvělé výhody. Máte možnost půjčit si 5 000 - 600 000 Kč se skvělým úrokem 5,7 % a RPSN 5,9%. Splátky si můžete libovolně nastavit podle Vašich potřeb. Kolik, jak dlouho a v který den budete splácet je zcela na Vás. Nemusíte dokládat, na co jste půjčku použili a oproti jiným bankám, neplatíte žádné poplatky. Půjčka má standardní požadavky na žadetele vzhledem k tomu, že se jedná o bankovní půjčku. Nemůžete mít žádné dluhy u jiných bankovních či nebankovních společností, nesmíte mít exekuci ani být v insolvenci. V databázi dlužníků byste neměli mít žádný záznam. K půjčce nepotřebujete ručitele ani zástavu, ale budete dokládat zdroj příjmu. Jakmile žádost odešlete, je zpracována do 3 minut, takže výsledek znáte okamžitě. Pokud jste prošli posouzením úvěruschopnosti kladně, pak je půjčka Vaše. Peníze čerpáte ihned po podpisu smlouvy na Váš bankovní účet. Equa bank nabízí také možnost pojistit si svou půjčku pro případ, že byste se nečekaně dostali do potíží se splácením.

Proč právě půjčka Minutová půjčka Equa Bank:

můžete získat až 600 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 600 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Když si půjčujete, měli byste si být jistí, že svou půjčku budete schopni i splatit. ...více

16.5.2017

Vybírat si úvěr, který si vezmete, jen na základě toho, jak nízkou má splátku, je velmi krátkozraké, bohužel je to chyba, kterou Češi často dělají. ...více

19.7.2017

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze! ...více

1.9.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:BB půjčka
Výše půjčky:1 000 - 45 000 Kč
Splatnost:7 dní - 3 měs.
Název půjčky:Veselá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:1 - 12 měs.
Název půjčky:Půjčka plus
Výše půjčky:500 - 250 000 Kč
Splatnost:1 dní - 84 měs.
Název půjčky:Cool Credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Provident půjčka
Výše půjčky:3 000 - 130 000 Kč
Splatnost:3 - 36 měs.
Název půjčky:Anděl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:36 měs.
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Česká spořitelna
Výše půjčky:20 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:120 měs.
Název půjčky:Era půjčka
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Click Credit
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:30 dní
ebook