Půjčka Mobil půjčka

finspacemobilnipujcka

Výše půjčky: 2 000 - 10 000 Kč, doba splácení: 21 - 21 dní

Rychlá Mobil půjčka společnosti Finspace patří mezi tzv. SMS půjčky, zajistí Vám až 10 000 Kč se splatností 21 dní.

Výše půjčky2 000 - 10 000 Kč
Splatnost21 - 21 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 05.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Česká společnost Finspace s.r.o. vznikla v roce 2008. Kromě poskytování krátkodobých nebankovních úvěrů se věnuje dovážení kokosových briket z Asie a patří mezi prověřené firmy, u kterých se nemusíte obávat zažádat si o půjčku. Společnost si svých zákazníků cení, a proto kromě velmi přehledných a dobře zpracovaných internetových stránek má k dispozici pro klienty zákaznickou linku. Dotazy můžete zasílat také přes internet.

Finspace jde samozřejmě s dobou a nabízí možnost si o půjčku zažádat jak přes internet pomocí online žádosti, tak i pomocí SMS. Společnost se zaměřuje na kvalitní služby a především rychlost, protože její cílovou skupinou jsou zejména ti, kteří urgentně potřebují půjčit menší částku. V případě, že si o půjčku zažádáte poprvé, bude celý schvalovací proces vyřízen nejdéle do 24 h s tím, že první půjčka Vám bude vyplacena složenkou, každá další půjčka už Vám bude převedena na bankovní účet.

Mobil půjčka nabízí možnost si vypůjčit částku od 2 000 Kč do 10 000 Kč s fixní dobou splatnosti 19 dní. Tuto půjčku využijete zejména ve chvíli, kdy Vám pár dní před výplatou chybí menší částka na uhrazení různých nedoplatků, či nenadálých výdajů třeba za opravu pračky. Půjčku vyřídíte rychle a nemusíte kvůli ní splňovat přísná kritéria, jako u bankovních půjček. Navíc vše zvládnete vyřídit z pohodlí domova a postačí Vám k tomu občanský průkaz a mobilní telefon.

O půjčku si můžete zažádat v podstatě každý, podmínkou je věk minimálně 18 let a platný občanský průkaz. Půjčka je bez kontroly registrů a bez ručitele, čerpat jí mohou i nezaměstnaní (například studenti, senioři, OSVČ atd.). Dále je k zřízení půjčky potřeba mobilní telefon (půjčku musíte odsouhlasit pomocí SMS zprávy). Doba splatnosti je pevná, nelze ji libovolně nastavit, ale je možné si ji prodloužit. První půjčka Vám bude vyplacena složenkou, další půjčky už Vám budou poukázány na bankovní účet.

Základní informace o Mobil půjčce:

  • nebankovní půjčka na cokoliv
  • bez registru
  • bez ručitele
  • od 2 000 Kč do 10 000 Kč
  • fixní doba splatnosti 19 dní

Co k Mobil půjčce potřebujete:

  • minimální věk 18 let
  • platný občanský průkaz
  • mobilní telefon

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku je rychlá a jednoduchá, podat ji můžete buď na internetových stránkách, nebo pomocí SMS zprávy. U online žádosti si na úvěrové kalkulačce nejprve zvolíte výši půjčky od 2 000 Kč do 10 000 Kč (vedle se Vám zobrazí přesná výše poplatků, úrok, RPSN), kliknete na "Půjčit ihned" a otevře se Vám online formulář. Do toho jen doplníte rodné číslo, telefon a email, v dalším kroku budete vypisovat jméno, příjmení, číslo občanského průkazu, korespondenční adresu (musí být aktuální, přijde Vám na ni složenka) a číslo bankovního účtu. Pak už stačí žádost jen odeslat.

Druhou možností je SMS zpráva. Jednoduše pošlete zprávu ve tvaru: "MP Částka Jméno Příjmení Rodné-číslo Číslo-OP Číslo-účtu/Kód-banky Ulice Číslo-popisné Město PSČ" na telefonní číslo 736 363 363.

Vyřízení žádosti netrvá dlouho, nevýhodou může být jedině to, že na první půjčku si počkáte 1-3 dny, protože rychlost doručení peněz závisí na České poště. Každá další půjčka Vám už bude převedena na bankovní účet.

Zažádat o půjčku můžete také prostřednictvím našich internetových stránek. Do formuláře výše stačí vyplnit pár osobních údajů a žádost odeslat. Pak stačí vyčkat, než Vás kontaktují pracovníci call centra, kteří se s Vámi domluví na dalších podrobnostech.

Celkové hodnocení Mobil půjčky

Inovativní produkt ryze české společnosti Finance s.r.o., který zákazníkům přináší zatím poměrně netradiční možnost zažádát o úvěr pomocí SMS zprávy. Výhodou je i poměrně rychlé vyřízení žádosti (první žádost o půjčku je vyřízena nejdéle do 24 h), i když celý proces brzdí to, že první půjčku dostanete vyplacenou pomocí složenky. Půjčka se dá využít na cokoliv, třeba na zaplacení nečekaných výdajů před výplatou s tím, že půjčku pak jednorázově splatíte na konci doby splatnosti. Pro někoho může být nevýhodou, že je doba splatnosti pevně daná a nedá se nastavit, nicméně za poplatek je možné si ji prodloužit. Všechny poplatky, které se k půjčce vážou jsou transparentní a jejich výši se dozvíte předem. Půjčit si může téměř každý, kdo má minimální věk nad 18 let, platný občanský průkaz a vlastní mobilní telefon. K půjčce nepotřebujete mít ručitele a je bez kontroly registrů.

Proč právě půjčka Mobil půjčka:

můžete získat až 10 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 10 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Potřebujete si půjčit peníze a mít je k dispozici co nejdříve? ...více

5.6.2017

Co přesně jsou bankovní půjčky, pro koho jsou vhodné a na co se u nich zaměřit, pokud o nějakou máte zájem? ...více

4.5.2017

Půjčka je závazek, který není dobré podceňovat. Nad čím byste se měli před sjednáním půjčky zamyslet? ...více

18.4.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Moment půjčka
Výše půjčky:1 000 - 4 999 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Anděl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:36 měs.
Název půjčky:Minutová půjčka Equa Bank
Výše půjčky:5 000 - 600 000 Kč
Splatnost:3 - 84 měs.
Název půjčky:Bubbli půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Cool Credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Simple půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:2 - 30 dní
Název půjčky:Ber půjčku
Výše půjčky:1 000 - 35 000 Kč
Splatnost:1 dní - 12 měs.
Název půjčky:XS půjčka
Výše půjčky:3 000 - 9 000 Kč
Splatnost:3 - 3 měs.
Název půjčky:Aasa
Výše půjčky:5 000 - 20 000 Kč
Splatnost:6 - 12 měs.
Název půjčky:BB půjčka
Výše půjčky:1 000 - 45 000 Kč
Splatnost:7 dní - 3 měs.
ebook