Půjčka Mobil půjčka

finspacemobilnipujcka

Výše půjčky: 2 000 - 10 000 Kč, doba splácení: 21 - 21 dní

Rychlá Mobil půjčka společnosti Finspace patří mezi tzv. SMS půjčky, zajistí Vám až 10 000 Kč se splatností 21 dní.

Výše půjčky2 000 - 10 000 Kč
Splatnost21 - 21 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 12.03.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Česká společnost Finspace s.r.o. vznikla v roce 2008. Kromě poskytování krátkodobých nebankovních úvěrů se věnuje dovážení kokosových briket z Asie a patří mezi prověřené firmy, u kterých se nemusíte obávat zažádat si o půjčku. Společnost si svých zákazníků cení, a proto kromě velmi přehledných a dobře zpracovaných internetových stránek má k dispozici pro klienty zákaznickou linku. Dotazy můžete zasílat také přes internet.

Finspace jde samozřejmě s dobou a nabízí možnost si o půjčku zažádat jak přes internet pomocí online žádosti, tak i pomocí SMS. Společnost se zaměřuje na kvalitní služby a především rychlost, protože její cílovou skupinou jsou zejména ti, kteří urgentně potřebují půjčit menší částku. V případě, že si o půjčku zažádáte poprvé, bude celý schvalovací proces vyřízen nejdéle do 24 h s tím, že první půjčka Vám bude vyplacena složenkou, každá další půjčka už Vám bude převedena na bankovní účet.

Mobil půjčka nabízí možnost si vypůjčit částku od 2 000 Kč do 10 000 Kč s fixní dobou splatnosti 19 dní. Tuto půjčku využijete zejména ve chvíli, kdy Vám pár dní před výplatou chybí menší částka na uhrazení různých nedoplatků, či nenadálých výdajů třeba za opravu pračky. Půjčku vyřídíte rychle a nemusíte kvůli ní splňovat přísná kritéria, jako u bankovních půjček. Navíc vše zvládnete vyřídit z pohodlí domova a postačí Vám k tomu občanský průkaz a mobilní telefon.

O půjčku si můžete zažádat v podstatě každý, podmínkou je věk minimálně 18 let a platný občanský průkaz. Půjčka je bez kontroly registrů a bez ručitele, čerpat jí mohou i nezaměstnaní (například studenti, senioři, OSVČ atd.). Dále je k zřízení půjčky potřeba mobilní telefon (půjčku musíte odsouhlasit pomocí SMS zprávy). Doba splatnosti je pevná, nelze ji libovolně nastavit, ale je možné si ji prodloužit. První půjčka Vám bude vyplacena složenkou, další půjčky už Vám budou poukázány na bankovní účet.

Základní informace o Mobil půjčce:

  • nebankovní půjčka na cokoliv
  • bez registru
  • bez ručitele
  • od 2 000 Kč do 10 000 Kč
  • fixní doba splatnosti 19 dní

Co k Mobil půjčce potřebujete:

  • minimální věk 18 let
  • platný občanský průkaz
  • mobilní telefon

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku je rychlá a jednoduchá, podat ji můžete buď na internetových stránkách, nebo pomocí SMS zprávy. U online žádosti si na úvěrové kalkulačce nejprve zvolíte výši půjčky od 2 000 Kč do 10 000 Kč (vedle se Vám zobrazí přesná výše poplatků, úrok, RPSN), kliknete na "Půjčit ihned" a otevře se Vám online formulář. Do toho jen doplníte rodné číslo, telefon a email, v dalším kroku budete vypisovat jméno, příjmení, číslo občanského průkazu, korespondenční adresu (musí být aktuální, přijde Vám na ni složenka) a číslo bankovního účtu. Pak už stačí žádost jen odeslat.

Druhou možností je SMS zpráva. Jednoduše pošlete zprávu ve tvaru: "MP Částka Jméno Příjmení Rodné-číslo Číslo-OP Číslo-účtu/Kód-banky Ulice Číslo-popisné Město PSČ" na telefonní číslo 736 363 363.

Vyřízení žádosti netrvá dlouho, nevýhodou může být jedině to, že na první půjčku si počkáte 1-3 dny, protože rychlost doručení peněz závisí na České poště. Každá další půjčka Vám už bude převedena na bankovní účet.

Zažádat o půjčku můžete také prostřednictvím našich internetových stránek. Do formuláře výše stačí vyplnit pár osobních údajů a žádost odeslat. Pak stačí vyčkat, než Vás kontaktují pracovníci call centra, kteří se s Vámi domluví na dalších podrobnostech.

Celkové hodnocení Mobil půjčky

Inovativní produkt ryze české společnosti Finance s.r.o., který zákazníkům přináší zatím poměrně netradiční možnost zažádát o úvěr pomocí SMS zprávy. Výhodou je i poměrně rychlé vyřízení žádosti (první žádost o půjčku je vyřízena nejdéle do 24 h), i když celý proces brzdí to, že první půjčku dostanete vyplacenou pomocí složenky. Půjčka se dá využít na cokoliv, třeba na zaplacení nečekaných výdajů před výplatou s tím, že půjčku pak jednorázově splatíte na konci doby splatnosti. Pro někoho může být nevýhodou, že je doba splatnosti pevně daná a nedá se nastavit, nicméně za poplatek je možné si ji prodloužit. Všechny poplatky, které se k půjčce vážou jsou transparentní a jejich výši se dozvíte předem. Půjčit si může téměř každý, kdo má minimální věk nad 18 let, platný občanský průkaz a vlastní mobilní telefon. K půjčce nepotřebujete mít ručitele a je bez kontroly registrů.

Proč právě půjčka Mobil půjčka:

můžete získat až 10 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 10 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Chcete udržet své peníze i sebe v bezpečí? Nechcete ztratit peníze spoluprací s nelegálními poskytovateli půjček? Jak na to se dočtete v našem článku. ...více

18.7.2017

Bankovní půjčka - je dobrý nápad? ...více

26.7.2017

Víte, že díky internetu si dnes můžete všechno včetně půjček zařídit online? Sjednejte si půjčku online z pohodlí svého domova! ...více

13.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:BB půjčka
Výše půjčky:1 000 - 45 000 Kč
Splatnost:7 dní - 3 měs.
Název půjčky:Kouzelná půjčka
Výše půjčky:
Splatnost:
Název půjčky:Tommy Stachi půjčka
Výše půjčky:5 000 - 150 000 Kč
Splatnost:12 - 36 měs.
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.
Název půjčky:Aktivafin půjčky
Výše půjčky:50 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 240 měs.
Název půjčky:Nova Credit
Výše půjčky:5 000 - 30 000 Kč
Splatnost:3 - 12 měs.
Název půjčky:Česká spořitelna
Výše půjčky:20 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:120 měs.
Název půjčky:JKL půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 dní
Název půjčky:Moment půjčka
Výše půjčky:1 000 - 4 999 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Provident půjčka
Výše půjčky:3 000 - 130 000 Kč
Splatnost:3 - 36 měs.
ebook