Půjčka Mobil půjčka

finspacemobilnipujcka

Výše půjčky: 2 000 - 10 000 Kč, doba splácení: 21 - 21 dní

Rychlá Mobil půjčka společnosti Finspace patří mezi tzv. SMS půjčky, zajistí Vám až 10 000 Kč se splatností 21 dní.

Výše půjčky2 000 - 10 000 Kč
Splatnost21 - 21 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 23.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Česká společnost Finspace s.r.o. vznikla v roce 2008. Kromě poskytování krátkodobých nebankovních úvěrů se věnuje dovážení kokosových briket z Asie a patří mezi prověřené firmy, u kterých se nemusíte obávat zažádat si o půjčku. Společnost si svých zákazníků cení, a proto kromě velmi přehledných a dobře zpracovaných internetových stránek má k dispozici pro klienty zákaznickou linku. Dotazy můžete zasílat také přes internet.

Finspace jde samozřejmě s dobou a nabízí možnost si o půjčku zažádat jak přes internet pomocí online žádosti, tak i pomocí SMS. Společnost se zaměřuje na kvalitní služby a především rychlost, protože její cílovou skupinou jsou zejména ti, kteří urgentně potřebují půjčit menší částku. V případě, že si o půjčku zažádáte poprvé, bude celý schvalovací proces vyřízen nejdéle do 24 h s tím, že první půjčka Vám bude vyplacena složenkou, každá další půjčka už Vám bude převedena na bankovní účet.

Mobil půjčka nabízí možnost si vypůjčit částku od 2 000 Kč do 10 000 Kč s fixní dobou splatnosti 19 dní. Tuto půjčku využijete zejména ve chvíli, kdy Vám pár dní před výplatou chybí menší částka na uhrazení různých nedoplatků, či nenadálých výdajů třeba za opravu pračky. Půjčku vyřídíte rychle a nemusíte kvůli ní splňovat přísná kritéria, jako u bankovních půjček. Navíc vše zvládnete vyřídit z pohodlí domova a postačí Vám k tomu občanský průkaz a mobilní telefon.

O půjčku si můžete zažádat v podstatě každý, podmínkou je věk minimálně 18 let a platný občanský průkaz. Půjčka je bez kontroly registrů a bez ručitele, čerpat jí mohou i nezaměstnaní (například studenti, senioři, OSVČ atd.). Dále je k zřízení půjčky potřeba mobilní telefon (půjčku musíte odsouhlasit pomocí SMS zprávy). Doba splatnosti je pevná, nelze ji libovolně nastavit, ale je možné si ji prodloužit. První půjčka Vám bude vyplacena složenkou, další půjčky už Vám budou poukázány na bankovní účet.

Základní informace o Mobil půjčce:

  • nebankovní půjčka na cokoliv
  • bez registru
  • bez ručitele
  • od 2 000 Kč do 10 000 Kč
  • fixní doba splatnosti 19 dní

Co k Mobil půjčce potřebujete:

  • minimální věk 18 let
  • platný občanský průkaz
  • mobilní telefon

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku je rychlá a jednoduchá, podat ji můžete buď na internetových stránkách, nebo pomocí SMS zprávy. U online žádosti si na úvěrové kalkulačce nejprve zvolíte výši půjčky od 2 000 Kč do 10 000 Kč (vedle se Vám zobrazí přesná výše poplatků, úrok, RPSN), kliknete na "Půjčit ihned" a otevře se Vám online formulář. Do toho jen doplníte rodné číslo, telefon a email, v dalším kroku budete vypisovat jméno, příjmení, číslo občanského průkazu, korespondenční adresu (musí být aktuální, přijde Vám na ni složenka) a číslo bankovního účtu. Pak už stačí žádost jen odeslat.

Druhou možností je SMS zpráva. Jednoduše pošlete zprávu ve tvaru: "MP Částka Jméno Příjmení Rodné-číslo Číslo-OP Číslo-účtu/Kód-banky Ulice Číslo-popisné Město PSČ" na telefonní číslo 736 363 363.

Vyřízení žádosti netrvá dlouho, nevýhodou může být jedině to, že na první půjčku si počkáte 1-3 dny, protože rychlost doručení peněz závisí na České poště. Každá další půjčka Vám už bude převedena na bankovní účet.

Zažádat o půjčku můžete také prostřednictvím našich internetových stránek. Do formuláře výše stačí vyplnit pár osobních údajů a žádost odeslat. Pak stačí vyčkat, než Vás kontaktují pracovníci call centra, kteří se s Vámi domluví na dalších podrobnostech.

Celkové hodnocení Mobil půjčky

Inovativní produkt ryze české společnosti Finance s.r.o., který zákazníkům přináší zatím poměrně netradiční možnost zažádát o úvěr pomocí SMS zprávy. Výhodou je i poměrně rychlé vyřízení žádosti (první žádost o půjčku je vyřízena nejdéle do 24 h), i když celý proces brzdí to, že první půjčku dostanete vyplacenou pomocí složenky. Půjčka se dá využít na cokoliv, třeba na zaplacení nečekaných výdajů před výplatou s tím, že půjčku pak jednorázově splatíte na konci doby splatnosti. Pro někoho může být nevýhodou, že je doba splatnosti pevně daná a nedá se nastavit, nicméně za poplatek je možné si ji prodloužit. Všechny poplatky, které se k půjčce vážou jsou transparentní a jejich výši se dozvíte předem. Půjčit si může téměř každý, kdo má minimální věk nad 18 let, platný občanský průkaz a vlastní mobilní telefon. K půjčce nepotřebujete mít ručitele a je bez kontroly registrů.

Proč právě půjčka Mobil půjčka:

můžete získat až 10 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 10 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Uvažujete, co vlastně obnáší spolupráce s půjčkovým poradcem? Napoví náš článek! ...více

27.6.2017

Protože je půjčka závazek, měli byste se na její splácení připravit dostatečně předem, abyste se nedostali do problémů. ...více

12.6.2017

Půjčka je závazek, který není dobré podceňovat. Nad čím byste se měli před sjednáním půjčky zamyslet? ...více

18.4.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:CreditAir
Výše půjčky:1 500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 75 dní
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Supermoney půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:13 - 30 dní
Název půjčky:MK Credit
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:48 měs.
Název půjčky:Vata online
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 35 dní
Název půjčky:Moment půjčka
Výše půjčky:1 000 - 4 999 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Česká spořitelna
Výše půjčky:20 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:120 měs.
Název půjčky:Money Now
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Mobil půjčka
Výše půjčky:2 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 - 21 dní
Název půjčky:Kredito24
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
ebook