Půjčka Money Now

moneynow

Výše půjčky: 1 000 - 12 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Nebankovní půjčka Money Now nabízející až 12 000 Kč, se splatností 30 dní a rychlou výplatou - již od 60 minut.

Výše půjčky1 000 - 12 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 12.03.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Money now půjčka je produktem společnosti Dollar Finacnial Czech Republic s.r.o., která se specializuje především na poskytování krátkodobých nebankovních úvěrů. Své produkty neustále vylepšuje a inovuje tak, aby co nejlépe vyhověla požadavkům klientů. Zákazníci ocení nejen kvalitu nabízených služeb, ale také rychlost, s jakou jsou jejich žádosti vyřizovány. Podání žádosti o půjčku je jednoduché a vše můžete vyřídit z pohodlí domova, buď pomocí online žádosti nebo přes SMS zprávu.

Společnost se zaměřuje zejména na mikropůjčky – krátkodobé půjčky v rozmezí několika tisíc korun. Půjčky jsou určeny především pro ty, kdo potřebují získat peníze co nejrychleji, nebo pro žadatele, kteří z nějakého důvodu nemohou získat půjčku od banky. U Money now máte záruku solidního a férového jednání, veškeré poplatky jsou transparentní a nemusíte se obávat ani přehnaně vysokých úroků.

U této půjčky si můžete půjčit částku od 500 Kč do 10 000 Kč s dobou splatnosti buď 15 nebo až 30 dní. U této půjčky si nelze dobu splatnosti prodloužit, proto je důležité neriskovat a půjčit si jen tehdy, když mám jistotu, že půjčku zvládnu s klidem splatit. Noví zákazníci ocení to, že první půjčku získají zcela zdarma – nebudou muset platit žádné poplatky, na konci doby splatnosti jednoduše splatí to, co si půjčili.

Půjčka je bez kontroly registrů, nepotřebujete k ní ručitele a není potřeba doložit příjem. Žadatelé o půjčku ale musí mít prokazatelné zaměstnání a nesmí mít žádné nesplacené dluhy, takže o půjčku nelze zažádat pokud jste v exekuci nebo v insolvečním řízení. Dále k půjčce potřebujete věk v rozmezí 18 až 75 let a české občanství nebo trvalý pobyt v ČR. K podání žádosti budete potřebovat funkční mobilní telefon, občanský průkaz a vlastní bankovní účet.

Základní informace o Money Now půjčce:

  • Nebankovní mikropůjčka
  • od 500 Kč do 10 000 Kč
  • na 15 nebo na 30 dní
  • bez registru
  • bez ručitele

Co k vyřízení Money Now půjčky potřebujete:

  • občanský průkaz
  • věk mezi 18 a 75 lety
  • funkční telefon

Žádost o půjčku

Zažádat o půjčku lze velmi jednoduše a rychle, stačí na stránkách společnosti vyplnit krátkou online žádost. Pokud si půjčujete poprvé, můžete zažádat o částku ve výši 500 Kč až 4 500 Kč, u dalších půjček pak budete mít horní limit 10 000 Kč. Na úvěrové kalkulačce si tedy nastavíte výši půjčky a vyberete si dobu splatnosti (buď 15 nebo 30 dní), vyplníte do formuláře pár základních informací jako je jméno, příjmení, rodné číslo, adresa a číslo bankovního účtu a žádost odešlete.

Po odeslání žádosti vyčkejte na SMS zprávu s vyrozuměním, jestli byla Vaše žádost schválena. Tuto zprávu obdržíte do několika minut. V případě, že byla Vaše žádost schválena, musíte ještě půjčku potvrdit pomocí kódu, který dostanete v SMS zprávě a nakonec je nutné ověřit Váš bankovní účet, a to tak, že na účet společnosti převedete symbolický poplatek 1 Kč.

O půjčku můžete také jednoduše zažádat pomocí našeho online formuláře výše, kam vyplníte pouze pár základních údajů a Vaše žádost bude odeslána pracovníkům zákaznického centra, kteří Vás sami kontaktují a doplní s Vámi veškeré potřebné detaily.

Celkové hodnocení Money Now půjčky

Velmi rychlá mikropůjčka, kterou využijete zejména ve chvíli, kdy Vám pár dní před výplatou přijdou složenky s nedoplatky, které je potřeba uhradit co nejrychleji. Půjčku pak jednoduše splatíte v době, kdy už budete mít na účtu dostatek prostředků. U této půjčky může být nevýhodou to, že si nemůžete dobu splatnosti prodloužit, proto je vhodné si ji rozmyslet a půjčit si jen v případě, že ji zvládnu bez problémů splatit. Noví zákazníci si mohou půjčit od 500 Kč do 4 500 Kč a tuto půjčku získají zcela zdarma. U každé další půjčky si je možné půjčit až 10 000 Kč. Žadatelé o půjčku musí být starší 18 let, musí mít české občanství nebo trvalý pobyt v ČR a nesmí mít žádné dluhy. Na druhou stranu k této půjčce nepotřebujete ručitele a není při ní kontrolován registr dlužníků, proto si může půjčit i ten, kdo má negativní úvěrovou minulost. V současné době je společnost Dollar Financial Czech Republic v likvidaci.

Proč právě půjčka Money Now:

můžete získat až 12 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 12 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Překvapily Vás nějaké nečekané nepříjemné výdaje, ať už v rodině nebo při Vašem podnikání? Pak existuje jedno příjemné řešení, a tou je výhodná nebankovní půjčka. ...více

25.8.2017

Jaká by za každých okolností měla být Vaše půjčka? No přeci výhodná! Ovšem jak toho docílit? Jak si správně vybrat výhodnou půjčku? Podle čeho se řídit a jak postupovat? Máme Vás několik rad výhodné půjčky, které bude užitečné všem, kteří se k výběru půjčky teprve chystají. ...více

16.8.2017

Pokud uvažujete o půjčce online, popřípadě už jste si dokonce provedli srovnání půjček a teď uvažujete, kterou si vybrat, rozhodně si proveďte výpočet splátek půjčky ...více

11.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Tommy Stachi půjčka
Výše půjčky:5 000 - 150 000 Kč
Splatnost:12 - 36 měs.
Název půjčky:Medvědí půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Fér půjčka Sberbank
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Unicredo
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 25 dní
Název půjčky:Ovečka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Cool Credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Raiffeisen Bank
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:ZUNO půjčka online
Výše půjčky:15 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Pronto půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Hit partners půjčka
Výše půjčky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
ebook