Půjčka Money Now

moneynow

Výše půjčky: 1 000 - 12 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Nebankovní půjčka Money Now nabízející až 12 000 Kč, se splatností 30 dní a rychlou výplatou - již od 60 minut.

Výše půjčky1 000 - 12 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 23.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Money now půjčka je produktem společnosti Dollar Finacnial Czech Republic s.r.o., která se specializuje především na poskytování krátkodobých nebankovních úvěrů. Své produkty neustále vylepšuje a inovuje tak, aby co nejlépe vyhověla požadavkům klientů. Zákazníci ocení nejen kvalitu nabízených služeb, ale také rychlost, s jakou jsou jejich žádosti vyřizovány. Podání žádosti o půjčku je jednoduché a vše můžete vyřídit z pohodlí domova, buď pomocí online žádosti nebo přes SMS zprávu.

Společnost se zaměřuje zejména na mikropůjčky – krátkodobé půjčky v rozmezí několika tisíc korun. Půjčky jsou určeny především pro ty, kdo potřebují získat peníze co nejrychleji, nebo pro žadatele, kteří z nějakého důvodu nemohou získat půjčku od banky. U Money now máte záruku solidního a férového jednání, veškeré poplatky jsou transparentní a nemusíte se obávat ani přehnaně vysokých úroků.

U této půjčky si můžete půjčit částku od 500 Kč do 10 000 Kč s dobou splatnosti buď 15 nebo až 30 dní. U této půjčky si nelze dobu splatnosti prodloužit, proto je důležité neriskovat a půjčit si jen tehdy, když mám jistotu, že půjčku zvládnu s klidem splatit. Noví zákazníci ocení to, že první půjčku získají zcela zdarma – nebudou muset platit žádné poplatky, na konci doby splatnosti jednoduše splatí to, co si půjčili.

Půjčka je bez kontroly registrů, nepotřebujete k ní ručitele a není potřeba doložit příjem. Žadatelé o půjčku ale musí mít prokazatelné zaměstnání a nesmí mít žádné nesplacené dluhy, takže o půjčku nelze zažádat pokud jste v exekuci nebo v insolvečním řízení. Dále k půjčce potřebujete věk v rozmezí 18 až 75 let a české občanství nebo trvalý pobyt v ČR. K podání žádosti budete potřebovat funkční mobilní telefon, občanský průkaz a vlastní bankovní účet.

Základní informace o Money Now půjčce:

  • Nebankovní mikropůjčka
  • od 500 Kč do 10 000 Kč
  • na 15 nebo na 30 dní
  • bez registru
  • bez ručitele

Co k vyřízení Money Now půjčky potřebujete:

  • občanský průkaz
  • věk mezi 18 a 75 lety
  • funkční telefon

Žádost o půjčku

Zažádat o půjčku lze velmi jednoduše a rychle, stačí na stránkách společnosti vyplnit krátkou online žádost. Pokud si půjčujete poprvé, můžete zažádat o částku ve výši 500 Kč až 4 500 Kč, u dalších půjček pak budete mít horní limit 10 000 Kč. Na úvěrové kalkulačce si tedy nastavíte výši půjčky a vyberete si dobu splatnosti (buď 15 nebo 30 dní), vyplníte do formuláře pár základních informací jako je jméno, příjmení, rodné číslo, adresa a číslo bankovního účtu a žádost odešlete.

Po odeslání žádosti vyčkejte na SMS zprávu s vyrozuměním, jestli byla Vaše žádost schválena. Tuto zprávu obdržíte do několika minut. V případě, že byla Vaše žádost schválena, musíte ještě půjčku potvrdit pomocí kódu, který dostanete v SMS zprávě a nakonec je nutné ověřit Váš bankovní účet, a to tak, že na účet společnosti převedete symbolický poplatek 1 Kč.

O půjčku můžete také jednoduše zažádat pomocí našeho online formuláře výše, kam vyplníte pouze pár základních údajů a Vaše žádost bude odeslána pracovníkům zákaznického centra, kteří Vás sami kontaktují a doplní s Vámi veškeré potřebné detaily.

Celkové hodnocení Money Now půjčky

Velmi rychlá mikropůjčka, kterou využijete zejména ve chvíli, kdy Vám pár dní před výplatou přijdou složenky s nedoplatky, které je potřeba uhradit co nejrychleji. Půjčku pak jednoduše splatíte v době, kdy už budete mít na účtu dostatek prostředků. U této půjčky může být nevýhodou to, že si nemůžete dobu splatnosti prodloužit, proto je vhodné si ji rozmyslet a půjčit si jen v případě, že ji zvládnu bez problémů splatit. Noví zákazníci si mohou půjčit od 500 Kč do 4 500 Kč a tuto půjčku získají zcela zdarma. U každé další půjčky si je možné půjčit až 10 000 Kč. Žadatelé o půjčku musí být starší 18 let, musí mít české občanství nebo trvalý pobyt v ČR a nesmí mít žádné dluhy. Na druhou stranu k této půjčce nepotřebujete ručitele a není při ní kontrolován registr dlužníků, proto si může půjčit i ten, kdo má negativní úvěrovou minulost. V současné době je společnost Dollar Financial Czech Republic v likvidaci.

Proč právě půjčka Money Now:

můžete získat až 12 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 12 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Češi dělají často chyby při počítání vlastních financí. To se následně projeví v koloběhu půjček, exekucí a často končí osobním bankrotem. ...více

26.6.2017

I když jste si mysleli, že splácení půjčky v pohodě zvládnete, nakonec tomu tak nemusí být, protože Vám život mohl připravit zcela nečekanou situaci, která Vám splácení půjčky zkomplikovala. A co pak? ...více

3.8.2017

Stává se vám, že do výplaty zbývá ještě mnoho dnů a vaše peněženka i bankovní účet zejí prázdnotou nebo na nich svítí pouze přesná těžce uškudlená částka na nájem? Někdy to prostě jinak nejde, než si půjčit do výplaty pár tisícovek, které zase obratem splatíte, hned jak dostanete výplatu. Přesto, že se jedná o malou půjčku na krátkou dobu, o to více byste si měli s výběrem půjčky dát záležet! ...více

25.5.2018

Podobné půjčky

Název půjčky:Cool Credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Bankerat
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Anděl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:36 měs.
Název půjčky:Hit partners půjčka
Výše půjčky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Kamali
Výše půjčky:1 000 - 249 997 Kč
Splatnost:30 dní - 96 měs.
Název půjčky:Půjčkomat půjčka
Výše půjčky:500 - 22 000 Kč
Splatnost:5 - 31 dní
Název půjčky:Help Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:60 týdnů
Název půjčky:Kredito24
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Oberbank
Výše půjčky:50 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
ebook