Půjčka Money Now

moneynow

Výše půjčky: 1 000 - 12 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Nebankovní půjčka Money Now nabízející až 12 000 Kč, se splatností 30 dní a rychlou výplatou - již od 60 minut.

Výše půjčky1 000 - 12 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 11.06.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Money now půjčka je produktem společnosti Dollar Finacnial Czech Republic s.r.o., která se specializuje především na poskytování krátkodobých nebankovních úvěrů. Své produkty neustále vylepšuje a inovuje tak, aby co nejlépe vyhověla požadavkům klientů. Zákazníci ocení nejen kvalitu nabízených služeb, ale také rychlost, s jakou jsou jejich žádosti vyřizovány. Podání žádosti o půjčku je jednoduché a vše můžete vyřídit z pohodlí domova, buď pomocí online žádosti nebo přes SMS zprávu.

Společnost se zaměřuje zejména na mikropůjčky – krátkodobé půjčky v rozmezí několika tisíc korun. Půjčky jsou určeny především pro ty, kdo potřebují získat peníze co nejrychleji, nebo pro žadatele, kteří z nějakého důvodu nemohou získat půjčku od banky. U Money now máte záruku solidního a férového jednání, veškeré poplatky jsou transparentní a nemusíte se obávat ani přehnaně vysokých úroků.

U této půjčky si můžete půjčit částku od 500 Kč do 10 000 Kč s dobou splatnosti buď 15 nebo až 30 dní. U této půjčky si nelze dobu splatnosti prodloužit, proto je důležité neriskovat a půjčit si jen tehdy, když mám jistotu, že půjčku zvládnu s klidem splatit. Noví zákazníci ocení to, že první půjčku získají zcela zdarma – nebudou muset platit žádné poplatky, na konci doby splatnosti jednoduše splatí to, co si půjčili.

Půjčka je bez kontroly registrů, nepotřebujete k ní ručitele a není potřeba doložit příjem. Žadatelé o půjčku ale musí mít prokazatelné zaměstnání a nesmí mít žádné nesplacené dluhy, takže o půjčku nelze zažádat pokud jste v exekuci nebo v insolvečním řízení. Dále k půjčce potřebujete věk v rozmezí 18 až 75 let a české občanství nebo trvalý pobyt v ČR. K podání žádosti budete potřebovat funkční mobilní telefon, občanský průkaz a vlastní bankovní účet.

Základní informace o Money Now půjčce:

  • Nebankovní mikropůjčka
  • od 500 Kč do 10 000 Kč
  • na 15 nebo na 30 dní
  • bez registru
  • bez ručitele

Co k vyřízení Money Now půjčky potřebujete:

  • občanský průkaz
  • věk mezi 18 a 75 lety
  • funkční telefon

Žádost o půjčku

Zažádat o půjčku lze velmi jednoduše a rychle, stačí na stránkách společnosti vyplnit krátkou online žádost. Pokud si půjčujete poprvé, můžete zažádat o částku ve výši 500 Kč až 4 500 Kč, u dalších půjček pak budete mít horní limit 10 000 Kč. Na úvěrové kalkulačce si tedy nastavíte výši půjčky a vyberete si dobu splatnosti (buď 15 nebo 30 dní), vyplníte do formuláře pár základních informací jako je jméno, příjmení, rodné číslo, adresa a číslo bankovního účtu a žádost odešlete.

Po odeslání žádosti vyčkejte na SMS zprávu s vyrozuměním, jestli byla Vaše žádost schválena. Tuto zprávu obdržíte do několika minut. V případě, že byla Vaše žádost schválena, musíte ještě půjčku potvrdit pomocí kódu, který dostanete v SMS zprávě a nakonec je nutné ověřit Váš bankovní účet, a to tak, že na účet společnosti převedete symbolický poplatek 1 Kč.

O půjčku můžete také jednoduše zažádat pomocí našeho online formuláře výše, kam vyplníte pouze pár základních údajů a Vaše žádost bude odeslána pracovníkům zákaznického centra, kteří Vás sami kontaktují a doplní s Vámi veškeré potřebné detaily.

Celkové hodnocení Money Now půjčky

Velmi rychlá mikropůjčka, kterou využijete zejména ve chvíli, kdy Vám pár dní před výplatou přijdou složenky s nedoplatky, které je potřeba uhradit co nejrychleji. Půjčku pak jednoduše splatíte v době, kdy už budete mít na účtu dostatek prostředků. U této půjčky může být nevýhodou to, že si nemůžete dobu splatnosti prodloužit, proto je vhodné si ji rozmyslet a půjčit si jen v případě, že ji zvládnu bez problémů splatit. Noví zákazníci si mohou půjčit od 500 Kč do 4 500 Kč a tuto půjčku získají zcela zdarma. U každé další půjčky si je možné půjčit až 10 000 Kč. Žadatelé o půjčku musí být starší 18 let, musí mít české občanství nebo trvalý pobyt v ČR a nesmí mít žádné dluhy. Na druhou stranu k této půjčce nepotřebujete ručitele a není při ní kontrolován registr dlužníků, proto si může půjčit i ten, kdo má negativní úvěrovou minulost. V současné době je společnost Dollar Financial Czech Republic v likvidaci.

Proč právě půjčka Money Now:

můžete získat až 12 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 12 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
coffee
25. 5. 2018

Srovnání těch nejlepších půjček zdarma, které máte nejraději!

Stává se vám, že do výplaty zbývá ještě mnoho dnů a vaše peněženka i bankovní účet zejí prázdnotou nebo na nich svítí pouze přesná těžce uškudlená částka na nájem? Někdy to prostě jinak nejde, než si půjčit do výplaty pár tisícovek, které zase obratem splatíte, hned jak dostanete výplatu. Přesto, že se jedná o malou půjčku na krátkou dobu, o to více byste si měli s výběrem půjčky dát záležet!

Svěřte se do rukou skutečných odborníků na finance - Pujcku.online

Součástí projektu Pujcku.online je silný tým finančních odborníků, kteří působí po celé České republice! Vždy, když si u nás objednáte půjčku a budete mít zájem o osobní schůzku nebo konzultaci s finančním poradcem, najdeme pro vás toho nejlepšího finančního poradce, který působí ve vašem regionu. Schůzku je tak možné uskutečnit například u vás doma nebo blízko vašeho domova, abyste nemuseli cestovat nikam daleko a při schůzce měli maximální pohodlí.

Co je však největší výhodou půjčky od Pujcku.online? Naši finanční poradci jsou skuteční specialisté na svět financí a plavou si v něm, jako ryby ve vodě. To můžete sami posoudit, když se s nimi sejdete nebo spojíte po telefonu, uvidíte, že vás budete ohromeni, jak vše najdenou poběží, a než se nadějete, budete mít peníze na účtu!

Půjčka Ferratum

Půjčka Ferratum je rychlá půjčka bez registru s možností půjčky 500 - 9 000 Kč na dobu 30 dní. Půjčka bez úroků a poplatků v případě, že jí splatíte včas. Pokud překročíte datum splatnosti, bude vám účtován poplatek za vyřízení půjčky.

CreditAir půjčka

Půjčka CreditAir je rychlá online půjčka až 10 000 Kč napoprvé a se standardní délkou splácení až na 90 dní, což je na první půjčku zdarma velice štědré. Společnost požaduje čistá registr, trvalý příjem bez dokládání, ale na oplátku jako stálý klient získáváte slevy na další půjčky až 20%!

Zaplo.cz

Půjčka Zaplo.cz, známá díky televizním reklamám s Láďou Hruškou, je půjčka pro zaměstnané bez prokazování příjmu, napoprvé vám půjčí až 8 000 Kč a v případě, že je splatíte včas, máte půjčku úplně zdarma, bez úroků a bez poplatků. 

Kamali

Půjčka Kamali je původně známá jako Japonská půjčka a pro nové klienty nabízí první půjčku zdarma se splatností na 14 dní. Peníze z půjčky Kamali máte na účtu do 60 minut nebo si peníze můžete vyzvednout v terminálech Sazka.

Půjčky Ammado

Získání půjčky Ammado je velice snadné, protože nepotřebujete dokládat téměř žádné podklady. Je to Ammado půjčka bez registru, takže vás nikdo nelustruje a neosočuje za nezodpovědné chování, jak tomu někdy bývá u úředníků za přepážkou. Půjčky Ammado jsou skutečně půjčky pro lidi, sympatické se vším všudy.

Žádost o online půjčku Ammado můžete zaslat prostřednictvím našich stránek nebo v následujícím odkazu Půjčky Ammado - online žádost o půjčku Ammado. Při žádosti o online půjčku nemusíte nutně navštěvovat pobočku a vše vyřídíte z pohodlí domova. 

 

Slyšeli jste někdy o půjčce bez úroků, která je dostupná pro všechny a je zcela zdarma? Není to mýtus, naopak, první půjčka zdarma existuje a poradíme Vám, jak na ni! ...více

22.8.2017

Co je konsolidace půjček a k čemu je dobrá? ...více

23.5.2017

Potřebujete si půjčit peníze a mít je k dispozici co nejdříve? ...více

5.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Kouzelná půjčka
Výše půjčky:
Splatnost:
Název půjčky:Vata online
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 35 dní
Název půjčky:Aasa
Výše půjčky:5 000 - 20 000 Kč
Splatnost:6 - 12 měs.
Název půjčky:Vitacredit půjčka
Výše půjčky:50 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Sumo půjčka
Výše půjčky:4 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:SIM půjčka
Výše půjčky:1 000 - 11 500 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Creditsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Supermoney půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:13 - 30 dní
Název půjčky:ACEMA Credit
Výše půjčky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Aktivafin půjčky
Výše půjčky:50 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 240 měs.
ebook