Půjčka Mutuo půjčka

mutuopujcka

Výše půjčky: 1 000 - 5 000 Kč, doba splácení: 22 - 22 dní

Mutuo půjčka patří mezi SMS půjčky a nabízí svým klientům 1 000 Kč až 5 000 Kč s dobou splatnosti 22 dní.

Výše půjčky1 000 - 5 000 Kč
Splatnost22 - 22 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 12.03.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Společnost Mutuo s.r.o. patří mezi poskytovatele rychlých nebankovních půjček, které lze sjednat kompletně online. Ušetříte si tak starosti s obíháním institucí a administrativními úkony, které navíc zabírají spoustu času. Firma sází především na rychlost, s jakou jsou žádosti posuzovány a vyhodnocovány – po odeslání žádosti je prakticky ihned zhodnocena na centrále a obratem se dozvíte, jestli byla schválena nebo zamítnuta. Platba na účet je pak vyřízena v podstatě expresně.

Název Mutuo pochází z latiny a znamená v překladu půjčka nebo úvěr. Společnost se snaží o maximální dostupnost svých produktů a zároveň si zakládá na jejich kvalitě a transparentních podmínkách. Pro své klienty má zřízenou telefonní linku a navíc máte možnost zavolat zdarma přes platformu Skype. Pokud se Vám nechce telefonovat, můžete své dotazy zaslat písemně na emailovou adresu.

Nebankovní půjčka Mutuo je opravdu dostupná téměř pro každého. Půjčit si můžete od 1 000 Kč do 5 000 Kč na dobu splatnosti 22 dní (doba splatnosti je pevně daná, nelze si ji zvolit). Na poprvé si můžete půjčit pouze 1 000 Kč, při každé další půjčce se Vám limit navyšuje. Peníze můžete využít na cokoliv, jedná se o bezúčelový úvěr. Půjčku můžete využít třeba ve chvíli, kdy Vám pár dní před výplatou dorazila složenka s nedoplatkem za elektřinu.

Půjčit si může každý, kdo je starší 20 let, má české občanství a trvalé bydliště jinde, než na obecním úřadě a má vlastní bankovní účet. Půjčka je bez kontroly registrů a bez ručitele, zažádat o ni můžete i se záznamem v trestním rejstříku. Jedinou podmínkou je, že nesmíte být v exekuci nebo v insolvenčním řízení. Peníze jsou v případě schválení žádosti převedeny na účet, rychlost převodu se odvíjí od toho, u jaké banky máte zřízený účet.

Základní informace o Mutuo půjčce:

  • nebankovní půjčka na cokoliv
  • bez kontroly registrů
  • od 1 000 Kč do 5 000 Kč
  • fixní doba splatnosti 22 dní
  • bez ručitele

Co k vyřízení Mutuo půjčky potřebujete:

  • věk nad 20 let
  • české občanství
  • bankovní účet

Žádost o půjčku

Pokud žádáte o půjčku Mutuo poprvé, můžete si zažádat pouze o částku 1 000 Kč. Tento limit se Vám postupně navýší při každé další půjčce až na 5 000 Kč. Doba splatnosti je neměnná, půjčku dostanete na 22 dní.

Vyřízení žádosti je rychlé a jednoduché. Na stránkách společnosti Mutuo si zakliknete záložku "Nový klient", kliknete na tlačítko "Půjčit" a tím se dostanete na stránku s krátkým online formulářem, který je třeba vyplnit. Musíte zde uvést jméno, příjmení, rodné číslo, trvalé bydliště, číslo občanského průkazu, telefonní kontakt, emailovou adresu a číslo vašeho bankovního účtu. Poté je třeba doplnit pár informací ohledně Vašich příjmů (čistý měsíční příjem a zdroj příjmů). Pak stačí jen žádost odeslat ke zpracování. O půjčku lze zažádat i telefonicky.

V případě, že Vám nevyhovuje fixní doba splatnosti, můžete si zažádat o její prodloužení. Dobu splatnosti lze prodloužit o 7 nebo 14 dní, vždy je ale nutné si žádost podat včas a uhradit poplatek za prodloužení.

O půjčku Mutuo můžete také zažádat na našich internetových stránkách pomocí online formuláře (viz výše). Do toho vyplníte základní kontaktní informace a pracovníci zákaznického servisu Vás pak sami kontaktují a dohodnou se s Vámi na dalším postupu.

Celkové hodnocení Mutuo půjčky

Velmi rychlá nebankovní půjčka s pevně danou dobou splatnosti na 22 dní. Napoprvé si můžete půjčit pouze 1 000 Kč, tento limit se Vám ale s každou další půjčkou navýší (maximum je 5 000 Kč). Půjčka je bezúčelová, můžete jí tedy využít dle libosti, například na uhrazení nečekaných výdajů, které Vás překvapily pár dní před výplatou. Nebo si prostě chcete pořídit novou mikrovlnku dokud je v akci. Vyřízení žádosti je rychlé, už jen proto, že se k němu neváží žádné náročné administrativní úkony. K žádosti Vám postačí občanský průkaz, jiné doklady nemusíte předkládat a žádost celou vyřídíte z pohodlí domova přes internet. Zažádat o půjčku může ten, komu bylo alespoň 20 let, má české občanství a vlastní bankovní účet. Výhodou je to, že půjčka je bez kontroly registrů a bez ručitele. Ani záznam v trestním rejstříku není překážkou, podmínkou je pouze to, aby žadatel nebyl v exekuci nebo v insolvenci. Společnost Mutuo s.r.o. ke dni 28.2.2017 svou činnost pozastavila.

Proč právě půjčka Mutuo půjčka:

můžete získat až 5 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Pokud uvažujete o půjčce online, popřípadě už jste si dokonce provedli srovnání půjček a teď uvažujete, kterou si vybrat, rozhodně si proveďte výpočet splátek půjčky ...více

11.8.2017

V čem mají nebankovní půjčky oproti těm bankovním výhody a v čem zase nevýhody? ...více

10.5.2017

Češi dělají často chyby při počítání vlastních financí. To se následně projeví v koloběhu půjček, exekucí a často končí osobním bankrotem. ...více

26.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Simple půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:2 - 30 dní
Název půjčky:Fér půjčka Sberbank
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Emma’s Credit
Výše půjčky:500 - 7 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Fastfin půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:SIM půjčka
Výše půjčky:1 000 - 11 500 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Ferratum půjčka
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:7 - 45 dní
Název půjčky:Credit Limit
Výše půjčky:2 500 - 35 000 Kč
Splatnost:30 - 30 dní
Název půjčky:ACEMA Credit
Výše půjčky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Home Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Profi Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 166 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
ebook