Půjčka Mutuo půjčka

mutuopujcka

Výše půjčky: 1 000 - 5 000 Kč, doba splácení: 22 - 22 dní

Mutuo půjčka patří mezi SMS půjčky a nabízí svým klientům 1 000 Kč až 5 000 Kč s dobou splatnosti 22 dní.

Výše půjčky1 000 - 5 000 Kč
Splatnost22 - 22 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 30.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Společnost Mutuo s.r.o. patří mezi poskytovatele rychlých nebankovních půjček, které lze sjednat kompletně online. Ušetříte si tak starosti s obíháním institucí a administrativními úkony, které navíc zabírají spoustu času. Firma sází především na rychlost, s jakou jsou žádosti posuzovány a vyhodnocovány – po odeslání žádosti je prakticky ihned zhodnocena na centrále a obratem se dozvíte, jestli byla schválena nebo zamítnuta. Platba na účet je pak vyřízena v podstatě expresně.

Název Mutuo pochází z latiny a znamená v překladu půjčka nebo úvěr. Společnost se snaží o maximální dostupnost svých produktů a zároveň si zakládá na jejich kvalitě a transparentních podmínkách. Pro své klienty má zřízenou telefonní linku a navíc máte možnost zavolat zdarma přes platformu Skype. Pokud se Vám nechce telefonovat, můžete své dotazy zaslat písemně na emailovou adresu.

Nebankovní půjčka Mutuo je opravdu dostupná téměř pro každého. Půjčit si můžete od 1 000 Kč do 5 000 Kč na dobu splatnosti 22 dní (doba splatnosti je pevně daná, nelze si ji zvolit). Na poprvé si můžete půjčit pouze 1 000 Kč, při každé další půjčce se Vám limit navyšuje. Peníze můžete využít na cokoliv, jedná se o bezúčelový úvěr. Půjčku můžete využít třeba ve chvíli, kdy Vám pár dní před výplatou dorazila složenka s nedoplatkem za elektřinu.

Půjčit si může každý, kdo je starší 20 let, má české občanství a trvalé bydliště jinde, než na obecním úřadě a má vlastní bankovní účet. Půjčka je bez kontroly registrů a bez ručitele, zažádat o ni můžete i se záznamem v trestním rejstříku. Jedinou podmínkou je, že nesmíte být v exekuci nebo v insolvenčním řízení. Peníze jsou v případě schválení žádosti převedeny na účet, rychlost převodu se odvíjí od toho, u jaké banky máte zřízený účet.

Základní informace o Mutuo půjčce:

  • nebankovní půjčka na cokoliv
  • bez kontroly registrů
  • od 1 000 Kč do 5 000 Kč
  • fixní doba splatnosti 22 dní
  • bez ručitele

Co k vyřízení Mutuo půjčky potřebujete:

  • věk nad 20 let
  • české občanství
  • bankovní účet

Žádost o půjčku

Pokud žádáte o půjčku Mutuo poprvé, můžete si zažádat pouze o částku 1 000 Kč. Tento limit se Vám postupně navýší při každé další půjčce až na 5 000 Kč. Doba splatnosti je neměnná, půjčku dostanete na 22 dní.

Vyřízení žádosti je rychlé a jednoduché. Na stránkách společnosti Mutuo si zakliknete záložku "Nový klient", kliknete na tlačítko "Půjčit" a tím se dostanete na stránku s krátkým online formulářem, který je třeba vyplnit. Musíte zde uvést jméno, příjmení, rodné číslo, trvalé bydliště, číslo občanského průkazu, telefonní kontakt, emailovou adresu a číslo vašeho bankovního účtu. Poté je třeba doplnit pár informací ohledně Vašich příjmů (čistý měsíční příjem a zdroj příjmů). Pak stačí jen žádost odeslat ke zpracování. O půjčku lze zažádat i telefonicky.

V případě, že Vám nevyhovuje fixní doba splatnosti, můžete si zažádat o její prodloužení. Dobu splatnosti lze prodloužit o 7 nebo 14 dní, vždy je ale nutné si žádost podat včas a uhradit poplatek za prodloužení.

O půjčku Mutuo můžete také zažádat na našich internetových stránkách pomocí online formuláře (viz výše). Do toho vyplníte základní kontaktní informace a pracovníci zákaznického servisu Vás pak sami kontaktují a dohodnou se s Vámi na dalším postupu.

Celkové hodnocení Mutuo půjčky

Velmi rychlá nebankovní půjčka s pevně danou dobou splatnosti na 22 dní. Napoprvé si můžete půjčit pouze 1 000 Kč, tento limit se Vám ale s každou další půjčkou navýší (maximum je 5 000 Kč). Půjčka je bezúčelová, můžete jí tedy využít dle libosti, například na uhrazení nečekaných výdajů, které Vás překvapily pár dní před výplatou. Nebo si prostě chcete pořídit novou mikrovlnku dokud je v akci. Vyřízení žádosti je rychlé, už jen proto, že se k němu neváží žádné náročné administrativní úkony. K žádosti Vám postačí občanský průkaz, jiné doklady nemusíte předkládat a žádost celou vyřídíte z pohodlí domova přes internet. Zažádat o půjčku může ten, komu bylo alespoň 20 let, má české občanství a vlastní bankovní účet. Výhodou je to, že půjčka je bez kontroly registrů a bez ručitele. Ani záznam v trestním rejstříku není překážkou, podmínkou je pouze to, aby žadatel nebyl v exekuci nebo v insolvenci. Společnost Mutuo s.r.o. ke dni 28.2.2017 svou činnost pozastavila.

Proč právě půjčka Mutuo půjčka:

můžete získat až 5 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

I když jste si mysleli, že splácení půjčky v pohodě zvládnete, nakonec tomu tak nemusí být, protože Vám život mohl připravit zcela nečekanou situaci, která Vám splácení půjčky zkomplikovala. A co pak? ...více

3.8.2017

Dostanu půjčku? To je otázka, kterou si klade mnoho Čechů, ještě než zjistí, kolik jim banka půjčí. Poradíme, jak dostat odpověď na otázku "dostanu půjčku" a jak přesně zjistit, kolik Vám banka půjčí. ...více

14.8.2017

Uvažujete, co vlastně obnáší spolupráce s půjčkovým poradcem? Napoví náš článek! ...více

27.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Via SMS
Výše půjčky:100 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Credit Limit
Výše půjčky:2 500 - 35 000 Kč
Splatnost:30 - 30 dní
Název půjčky:Benefi půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Ovečka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Kamali
Výše půjčky:1 000 - 249 997 Kč
Splatnost:30 dní - 96 měs.
Název půjčky:Help Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:60 týdnů
Název půjčky:Cofidis partnerská půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Komerční Banka
Výše půjčky:30 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Simple půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:2 - 30 dní
Název půjčky:Půjčka na cokoliv ČSOB
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
ebook