Půjčka Mutuo půjčka

mutuopujcka

Výše půjčky: 1 000 - 5 000 Kč, doba splácení: 22 - 22 dní

Mutuo půjčka patří mezi SMS půjčky a nabízí svým klientům 1 000 Kč až 5 000 Kč s dobou splatnosti 22 dní.

Výše půjčky1 000 - 5 000 Kč
Splatnost22 - 22 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 05.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Společnost Mutuo s.r.o. patří mezi poskytovatele rychlých nebankovních půjček, které lze sjednat kompletně online. Ušetříte si tak starosti s obíháním institucí a administrativními úkony, které navíc zabírají spoustu času. Firma sází především na rychlost, s jakou jsou žádosti posuzovány a vyhodnocovány – po odeslání žádosti je prakticky ihned zhodnocena na centrále a obratem se dozvíte, jestli byla schválena nebo zamítnuta. Platba na účet je pak vyřízena v podstatě expresně.

Název Mutuo pochází z latiny a znamená v překladu půjčka nebo úvěr. Společnost se snaží o maximální dostupnost svých produktů a zároveň si zakládá na jejich kvalitě a transparentních podmínkách. Pro své klienty má zřízenou telefonní linku a navíc máte možnost zavolat zdarma přes platformu Skype. Pokud se Vám nechce telefonovat, můžete své dotazy zaslat písemně na emailovou adresu.

Nebankovní půjčka Mutuo je opravdu dostupná téměř pro každého. Půjčit si můžete od 1 000 Kč do 5 000 Kč na dobu splatnosti 22 dní (doba splatnosti je pevně daná, nelze si ji zvolit). Na poprvé si můžete půjčit pouze 1 000 Kč, při každé další půjčce se Vám limit navyšuje. Peníze můžete využít na cokoliv, jedná se o bezúčelový úvěr. Půjčku můžete využít třeba ve chvíli, kdy Vám pár dní před výplatou dorazila složenka s nedoplatkem za elektřinu.

Půjčit si může každý, kdo je starší 20 let, má české občanství a trvalé bydliště jinde, než na obecním úřadě a má vlastní bankovní účet. Půjčka je bez kontroly registrů a bez ručitele, zažádat o ni můžete i se záznamem v trestním rejstříku. Jedinou podmínkou je, že nesmíte být v exekuci nebo v insolvenčním řízení. Peníze jsou v případě schválení žádosti převedeny na účet, rychlost převodu se odvíjí od toho, u jaké banky máte zřízený účet.

Základní informace o Mutuo půjčce:

  • nebankovní půjčka na cokoliv
  • bez kontroly registrů
  • od 1 000 Kč do 5 000 Kč
  • fixní doba splatnosti 22 dní
  • bez ručitele

Co k vyřízení Mutuo půjčky potřebujete:

  • věk nad 20 let
  • české občanství
  • bankovní účet

Žádost o půjčku

Pokud žádáte o půjčku Mutuo poprvé, můžete si zažádat pouze o částku 1 000 Kč. Tento limit se Vám postupně navýší při každé další půjčce až na 5 000 Kč. Doba splatnosti je neměnná, půjčku dostanete na 22 dní.

Vyřízení žádosti je rychlé a jednoduché. Na stránkách společnosti Mutuo si zakliknete záložku "Nový klient", kliknete na tlačítko "Půjčit" a tím se dostanete na stránku s krátkým online formulářem, který je třeba vyplnit. Musíte zde uvést jméno, příjmení, rodné číslo, trvalé bydliště, číslo občanského průkazu, telefonní kontakt, emailovou adresu a číslo vašeho bankovního účtu. Poté je třeba doplnit pár informací ohledně Vašich příjmů (čistý měsíční příjem a zdroj příjmů). Pak stačí jen žádost odeslat ke zpracování. O půjčku lze zažádat i telefonicky.

V případě, že Vám nevyhovuje fixní doba splatnosti, můžete si zažádat o její prodloužení. Dobu splatnosti lze prodloužit o 7 nebo 14 dní, vždy je ale nutné si žádost podat včas a uhradit poplatek za prodloužení.

O půjčku Mutuo můžete také zažádat na našich internetových stránkách pomocí online formuláře (viz výše). Do toho vyplníte základní kontaktní informace a pracovníci zákaznického servisu Vás pak sami kontaktují a dohodnou se s Vámi na dalším postupu.

Celkové hodnocení Mutuo půjčky

Velmi rychlá nebankovní půjčka s pevně danou dobou splatnosti na 22 dní. Napoprvé si můžete půjčit pouze 1 000 Kč, tento limit se Vám ale s každou další půjčkou navýší (maximum je 5 000 Kč). Půjčka je bezúčelová, můžete jí tedy využít dle libosti, například na uhrazení nečekaných výdajů, které Vás překvapily pár dní před výplatou. Nebo si prostě chcete pořídit novou mikrovlnku dokud je v akci. Vyřízení žádosti je rychlé, už jen proto, že se k němu neváží žádné náročné administrativní úkony. K žádosti Vám postačí občanský průkaz, jiné doklady nemusíte předkládat a žádost celou vyřídíte z pohodlí domova přes internet. Zažádat o půjčku může ten, komu bylo alespoň 20 let, má české občanství a vlastní bankovní účet. Výhodou je to, že půjčka je bez kontroly registrů a bez ručitele. Ani záznam v trestním rejstříku není překážkou, podmínkou je pouze to, aby žadatel nebyl v exekuci nebo v insolvenci. Společnost Mutuo s.r.o. ke dni 28.2.2017 svou činnost pozastavila.

Proč právě půjčka Mutuo půjčka:

můžete získat až 5 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Rádi byste si bez dokládání příjmů půjčili peníze na cokoli, tedy takzvanou bezúčelovou půjčku? A ještě ideálně, aby byla půjčka bez úroků? Pak pro Vás známe řešení, které se dočtete v našem článku. ...více

2.8.2017

Nejčastější chybou, kterou lidé při půjčování dělají je, že si neprovádí dostatečné srovnání půjček skrze kalkulačku půjček online. ...více

10.7.2017

Dříve byly u spousty poskytovatelů nebankovních půjček úvěry nebezpečné, ovšem zavedení nového zákona to změnilo a proto se již nebankovních půjček nemusíte bát! ...více

17.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Green půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Money Now
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Raiffeisen Bank
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Aasa
Výše půjčky:5 000 - 20 000 Kč
Splatnost:6 - 12 měs.
Název půjčky:Kredia půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:15 - 30 dní
Název půjčky:HK Investment
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Kredito24
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Mutuo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:22 - 22 dní
Název půjčky:Ovečka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
ebook