Půjčka Mutuo půjčka

Výše půjčky: 1 000 - 5 000 Kč, doba splácení: 22 - 22 dní

Mutuo půjčka patří mezi SMS půjčky a nabízí svým klientům 1 000 Kč až 5 000 Kč s dobou splatnosti 22 dní.

Výše půjčky1 000 - 5 000 Kč
Splatnost22 - 22 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Společnost Mutuo s.r.o. patří mezi poskytovatele rychlých nebankovních půjček, které lze sjednat kompletně online. Ušetříte si tak starosti s obíháním institucí a administrativními úkony, které navíc zabírají spoustu času. Firma sází především na rychlost, s jakou jsou žádosti posuzovány a vyhodnocovány – po odeslání žádosti je prakticky ihned zhodnocena na centrále a obratem se dozvíte, jestli byla schválena nebo zamítnuta. Platba na účet je pak vyřízena v podstatě expresně.

Název Mutuo pochází z latiny a znamená v překladu půjčka nebo úvěr. Společnost se snaží o maximální dostupnost svých produktů a zároveň si zakládá na jejich kvalitě a transparentních podmínkách. Pro své klienty má zřízenou telefonní linku a navíc máte možnost zavolat zdarma přes platformu Skype. Pokud se Vám nechce telefonovat, můžete své dotazy zaslat písemně na emailovou adresu.

Nebankovní půjčka Mutuo je opravdu dostupná téměř pro každého. Půjčit si můžete od 1 000 Kč do 5 000 Kč na dobu splatnosti 22 dní (doba splatnosti je pevně daná, nelze si ji zvolit). Na poprvé si můžete půjčit pouze 1 000 Kč, při každé další půjčce se Vám limit navyšuje. Peníze můžete využít na cokoliv, jedná se o bezúčelový úvěr. Půjčku můžete využít třeba ve chvíli, kdy Vám pár dní před výplatou dorazila složenka s nedoplatkem za elektřinu.

Půjčit si může každý, kdo je starší 20 let, má české občanství a trvalé bydliště jinde, než na obecním úřadě a má vlastní bankovní účet. Půjčka je bez kontroly registrů a bez ručitele, zažádat o ni můžete i se záznamem v trestním rejstříku. Jedinou podmínkou je, že nesmíte být v exekuci nebo v insolvenčním řízení. Peníze jsou v případě schválení žádosti převedeny na účet, rychlost převodu se odvíjí od toho, u jaké banky máte zřízený účet.

Základní informace o Mutuo půjčce:

  • nebankovní půjčka na cokoliv
  • bez kontroly registrů
  • od 1 000 Kč do 5 000 Kč
  • fixní doba splatnosti 22 dní
  • bez ručitele

Co k vyřízení Mutuo půjčky potřebujete:

  • věk nad 20 let
  • české občanství
  • bankovní účet

Žádost o půjčku

Pokud žádáte o půjčku Mutuo poprvé, můžete si zažádat pouze o částku 1 000 Kč. Tento limit se Vám postupně navýší při každé další půjčce až na 5 000 Kč. Doba splatnosti je neměnná, půjčku dostanete na 22 dní.

Vyřízení žádosti je rychlé a jednoduché. Na stránkách společnosti Mutuo si zakliknete záložku "Nový klient", kliknete na tlačítko "Půjčit" a tím se dostanete na stránku s krátkým online formulářem, který je třeba vyplnit. Musíte zde uvést jméno, příjmení, rodné číslo, trvalé bydliště, číslo občanského průkazu, telefonní kontakt, emailovou adresu a číslo vašeho bankovního účtu. Poté je třeba doplnit pár informací ohledně Vašich příjmů (čistý měsíční příjem a zdroj příjmů). Pak stačí jen žádost odeslat ke zpracování. O půjčku lze zažádat i telefonicky.

V případě, že Vám nevyhovuje fixní doba splatnosti, můžete si zažádat o její prodloužení. Dobu splatnosti lze prodloužit o 7 nebo 14 dní, vždy je ale nutné si žádost podat včas a uhradit poplatek za prodloužení.

O půjčku Mutuo můžete také zažádat na našich internetových stránkách pomocí online formuláře (viz výše). Do toho vyplníte základní kontaktní informace a pracovníci zákaznického servisu Vás pak sami kontaktují a dohodnou se s Vámi na dalším postupu.

Celkové hodnocení Mutuo půjčky

Velmi rychlá nebankovní půjčka s pevně danou dobou splatnosti na 22 dní. Napoprvé si můžete půjčit pouze 1 000 Kč, tento limit se Vám ale s každou další půjčkou navýší (maximum je 5 000 Kč). Půjčka je bezúčelová, můžete jí tedy využít dle libosti, například na uhrazení nečekaných výdajů, které Vás překvapily pár dní před výplatou. Nebo si prostě chcete pořídit novou mikrovlnku dokud je v akci. Vyřízení žádosti je rychlé, už jen proto, že se k němu neváží žádné náročné administrativní úkony. K žádosti Vám postačí občanský průkaz, jiné doklady nemusíte předkládat a žádost celou vyřídíte z pohodlí domova přes internet. Zažádat o půjčku může ten, komu bylo alespoň 20 let, má české občanství a vlastní bankovní účet. Výhodou je to, že půjčka je bez kontroly registrů a bez ručitele. Ani záznam v trestním rejstříku není překážkou, podmínkou je pouze to, aby žadatel nebyl v exekuci nebo v insolvenci. Společnost Mutuo s.r.o. ke dni 28.2.2017 svou činnost pozastavila.

Proč právě půjčka Mutuo půjčka:

můžete získat až 5 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
23. 8. 2017

Vydělejte si na půjčku

Rádi byste splatili svou půjčku rychle, třeba tak, že si na ni vyděláte? A co když Vám poradíme, jak si na půjčku vydělat peníze bez toho, aniž byste chodili někam do práce?

 

Šetřete za dva!

Šetření je zpravidla vázáno ke konkrétní věci nebo události - např. šetříte na dovolenou, šetříte na koupi auta, dárky nebo vybavení domácnosti apod. Lidé šetří většinou tolik, kolik jim dovolí měsíční rozpočet - některý měsíc např. něco bokem odloží, ale některý zase ne. Šetření je spíše dobrovolné, tedy když můžu, odložím, když zrovna nemůžu, neodložím. 

Ovšem jestli chcete splatit svou půjčku brzy a bez práce, vydělejte si peníze šetřením toho, co už máte! Je to nejsnazší způsob, jak si vydělat peníze! Šetřete a neutrácejte, to Vám umožní svou půjčku splatit včas.

 

Zhasínejte a šetřete vodou

Pokud jste s tím ještě nezačali, začněte - šetřením vodou a pravidelným zhasínáním můžete ušetřit stokoruny měsíčně a tím pádem až tisíce korun ročně. Stačí v tom být opravdu důsledný.

Díky nižším zálohám a účtům za energie tak ušetříte peníze, které pak můžete věnovat na splacení půjčky. Svou půjčku online nebo půjčku bez úroků pak splatíte rychleji a v termínu daném smlouvou o půjčce zcela bez stresu a bez prodlení.

 

Sledování příjmů a porovnání výdajů

Prvním krokem k vydělání peněz na splácení půjčky je samozřejmě srovnání půjček online a výběr té výhodné půjčky. To můžete udělat mnoha způsoby, ideálně ovšem s půjčkovým poradcem. Nicméně hned dalším krokem k úspěšnému splácení hypotéky bez problémů a vydělání si na ni je srovnat si příjmy a výdaje své rodiny.
 
Srovnání půjčky vs. Vašich příjmů a výdajů Vám umožní se rozhodnout, jak vysokou splátku půjčky jste schopni dlouhodobě splácet a jak drahou půjčku si tedy můžete dovolit. První rada k úspěšnému splacení půjčky totiž zní - nepřeceňujte své možnosti - raději si vezměte menší půjčku a buďte v klidu.
 
Porovnání půjčky vs. příjmů a výdajů byste si měli provést po několik měsíců, abyste zjistili, jak se mění v rámci roku.. Zjistíte tak, kolik měsíčně můžete odkládat, abyste měli včas na splacení celé půjčky.
 

Už dlouho sníte o tom, že budete relaxovat na pláži pod slunečníkem a užívat si mořského vánku? Splňte si nyní svůj sen s půjčkou bez úroků! ...více

20.6.2017

Patříte mezi problémové klienty? Nemáte na zaplacení složenek, jste bez práce, v dluzích a potřebujete si půjčit? ...více

12.5.2017

Co je konsolidace půjček a k čemu je dobrá? ...více

23.5.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:HK Investment
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:XS půjčka
Výše půjčky:3 000 - 9 000 Kč
Splatnost:3 - 3 měs.
Název půjčky:Fio banka
Výše půjčky:3 000 000 - 300 000 000 Kč
Splatnost:12 - 93 měs.
Název půjčky:Švýcarská půjčka
Výše půjčky:3 000 - 7 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:Hit partners půjčka
Výše půjčky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Comfort Money
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:24 - 360 měs.
Název půjčky:AsisTeam
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 300 měs.
Název půjčky:Moment půjčka
Výše půjčky:1 000 - 4 999 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:GE Money Expres půjčka
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:24 - 120 měs.
Název půjčky:Express Cash
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:14 - 20 měs.