Půjčka Netcredit

Výše půjčky: 1 000 - 12 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Nebankovní půjčka Netcredit nabízí pro první klienty až 6 000 Kč, při opakovaném půjčení až 12 000 Kč, s dobou splatnosti 1-30 dní.

Výše půjčky1 000 - 12 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Net Credit s.r.o. patří mezi největší společnosti, které na českém trhu nabízí přehledné a rychlé nebankovní služby. Zaměřuje se především na poskytování krátkodobých mikropůjček. Cílem společnosti je nejen rychlé a snadné vyřízení, ale především kvalita nabízených služeb, proto zaměstnává vysoce kvalifikované odborníky a využívá ty nejmodernější technologie, aby mohla pružně reagovat na potřeby svých klientů.

Půjčka Net Credit je bezúčelová, můžete jí využít třeba když akutně potřebujete menší finanční obnos například na uhrazení nečekaných výdajů, nebo pokud Vám schází finance na nákupy, se kterými nechcete zbytečně otálet do další výplaty. Půjčku vyřídíte velmi rychle a bez zbytečných průtahů z pohodlí domova, celá žádost se dá kompletně vyřídit přes internet a postačí Vám minimum dokladů.

U půjčky Net Credit můžete zvolit částku od 1 500 Kč do 12 000 Kč s dobou splatnosti 1 – 30 dní. Noví zákazníci si mohou půjčit maximálně 4 500 Kč, ale zato mohou získat tuto půjčku zcela zdarma. Prostě a jednoduše vrátí jen to, co si půjčili a nemusí platit žádné poplatky. Výše úroků se odvíjí od délky doby splatnosti. V případě neschopnosti splácet můžete využít možnost prodloužení doby splatnosti a to o 7, 14 nebo i 30 dní. Výhodou je, že můžete půjčku splatit i předčasně – zaplatíte úrok jen za ty dny, po které jste půjčku čerpali.

K žádosti o půjčku potřebujete mít věk od 22 do 70 let, být občanem ČR nebo mít trvalý pobyt v ČR a musíte mít stálý příjem. Dále potřebujete vlastní bankovní účet a mobilní telefon. K půjčce nepotřebujete zástavu ani ručitele. Podmínkou pro získání úvěru je čistý registr dlužníků, pokud řádně splácíte půjčku u jiné společnosti, není to překážkou. U Net Credit můžete najednou čerpat pouze jednu půjčku. V případě schválení žádosti o půjčku Vám budou peníze odeslány do 30 minut, rychlost připsání na Váš účet závisí podle toho, u které banky máte vedený účet.

Základní informace o Net Credit půjčce:

  • nebankovní bezúčelový úvěr
  • rychlé vyřízení
  • výše půjčky od 1 500 Kč do 12 000 Kč
  • první půjčka zdarma
  • možnost prodloužení půjčky
  • předčasné zplacení zdarma

Co k Net Credit půjčce potřebujete:

  • věk od 22 do 70 let
  • stálý příjem
  • bankovní účet
  • čistý registr

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku vyřídíte do několika minut a dá se kompletně vyřídit online. Na stránkách společnosti Net Credit můžete využít přehledné úvěrové kalkulačky, kde si zvolíte částku od 1 500 Kč do 12 000 Kč a dobu splatnosti a hned uvidíte výši splátky.

K žádosti o půjčku je potřeba vyplnit registrační formulář, kam doplníté základní údaje. Na svůj účet se pak budete přihlašovat pomocí svého emailu a Vámi zvoleného hesla. Pro dokončení registrace je nutné zaplatit symbolický poplatek 0,01 Kč na účet společnosti. Pak už jen stačí poslat SMS zprávu ve tvaru "NETCREDIT částka trvání heslo" na číslo 736 339 339 a vyčkat na odpověď.

V případě, že o půjčku zažádáte v pracovní den od 9 do 17 h, se dozvíte výsledek vyhodnocení Vaší žádosti obratem. Pokud bude Vaše žádost schválená, tak budou peníze poukázány na Váš účet do 30 minut. K žádosti o půjčku potřebujete pouze občanský průkaz, emailovou adresu, platný mobilní telefon a přístup na internet.

O půjčku můžete také zažádat prostřednictvím jednoduchého formuláře (viz výše), kam doplníte jen pár kontaktních údajů a Vaše žádost bude obratem poslána pracovníkům Net Credit s.r.o., kteří Vás pak sami kontaktují a domluví s Vámi veškeré podrobnosti.

Celkové hodnocení Net Credit půjčky:

Velmi rychlá nebankovní půjčka, kterou lze kompletně vyřídit online, takže o ní můžete zažádat, ať jste kdekoliv. Noví zákaznící ocení možnost získat první půjčku zdarma s 0 % úrokem, takže si můžou bezstarostně ověřit kvalitu poskytovaných služeb. Zdarma  si mohou napoprvé půjčit částku od 1 500 Kč až 4 500 Kč, u každé další půjčky je horní limit 12 000 Kč. Doba splatnosti je flexibilní, vybrat si můžete od 1 do 30 dní. Výhodou je, že za předčasné splacení půjčky neplatíte žádné poplatky, jednoduše splatíte úroky jen za dobu aktivního čerpání půjčky. V případě, že se dostanete do situace, kdy potřebujete splátku ještě na chvíli odložit, tak můžete využít možnost prodloužení půjčky a to buď o 7, 14 nebo 30 dní. Půjčit si může téměř kdokoliv, podmínkou je věk v rozmezí 22 až 70 let a stálý příjem. Net Credit nepůjčuje osobám v exekuci, nebo těm, kteří jsou vedeni v registru dlužníků.

Proč právě půjčka Netcredit:

můžete získat až 12 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 12 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
23. 8. 2017

Vydělejte si na půjčku

Rádi byste splatili svou půjčku rychle, třeba tak, že si na ni vyděláte? A co když Vám poradíme, jak si na půjčku vydělat peníze bez toho, aniž byste chodili někam do práce?

 

Šetřete za dva!

Šetření je zpravidla vázáno ke konkrétní věci nebo události - např. šetříte na dovolenou, šetříte na koupi auta, dárky nebo vybavení domácnosti apod. Lidé šetří většinou tolik, kolik jim dovolí měsíční rozpočet - některý měsíc např. něco bokem odloží, ale některý zase ne. Šetření je spíše dobrovolné, tedy když můžu, odložím, když zrovna nemůžu, neodložím. 

Ovšem jestli chcete splatit svou půjčku brzy a bez práce, vydělejte si peníze šetřením toho, co už máte! Je to nejsnazší způsob, jak si vydělat peníze! Šetřete a neutrácejte, to Vám umožní svou půjčku splatit včas.

 

Zhasínejte a šetřete vodou

Pokud jste s tím ještě nezačali, začněte - šetřením vodou a pravidelným zhasínáním můžete ušetřit stokoruny měsíčně a tím pádem až tisíce korun ročně. Stačí v tom být opravdu důsledný.

Díky nižším zálohám a účtům za energie tak ušetříte peníze, které pak můžete věnovat na splacení půjčky. Svou půjčku online nebo půjčku bez úroků pak splatíte rychleji a v termínu daném smlouvou o půjčce zcela bez stresu a bez prodlení.

 

Sledování příjmů a porovnání výdajů

Prvním krokem k vydělání peněz na splácení půjčky je samozřejmě srovnání půjček online a výběr té výhodné půjčky. To můžete udělat mnoha způsoby, ideálně ovšem s půjčkovým poradcem. Nicméně hned dalším krokem k úspěšnému splácení hypotéky bez problémů a vydělání si na ni je srovnat si příjmy a výdaje své rodiny.
 
Srovnání půjčky vs. Vašich příjmů a výdajů Vám umožní se rozhodnout, jak vysokou splátku půjčky jste schopni dlouhodobě splácet a jak drahou půjčku si tedy můžete dovolit. První rada k úspěšnému splacení půjčky totiž zní - nepřeceňujte své možnosti - raději si vezměte menší půjčku a buďte v klidu.
 
Porovnání půjčky vs. příjmů a výdajů byste si měli provést po několik měsíců, abyste zjistili, jak se mění v rámci roku.. Zjistíte tak, kolik měsíčně můžete odkládat, abyste měli včas na splacení celé půjčky.
 

Půjčka je velký závazek, a to i pokud jste si půjčili malou sumu peněz. Jak vše zařídit tak, aby se pro Vás nakonec půjčka nestala utrpením? ...více

30.6.2017

Patříte mezi problémové klienty? Nemáte na zaplacení složenek, jste bez práce, v dluzích a potřebujete si půjčit? ...více

12.5.2017

Máte záznam v registru dlužníků a přesto si potřebujete nutně a urgentně půjčit? V bance Vám v takové situaci nepůjčí, co tedy dělat? Máme řešení - rychlou půjčku bez registru! ...více

1.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:CreditKasa
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Fastfin půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Air Bank půjčka
Výše půjčky:5 000 - 900 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:WOW Finance
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Perfect Money
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:5 - 42 dní
Název půjčky:Aktivafin půjčky
Výše půjčky:50 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 240 měs.
Název půjčky:8000 bezúročně
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Ninja půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 23 dní
Název půjčky:Mutuo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:22 - 22 dní
Název půjčky:MK Credit
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:48 měs.