Půjčka Netcredit

netcredit

Výše půjčky: 1 000 - 12 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Nebankovní půjčka Netcredit nabízí pro první klienty až 6 000 Kč, při opakovaném půjčení až 12 000 Kč, s dobou splatnosti 1-30 dní.

Výše půjčky1 000 - 12 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 12.03.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Net Credit s.r.o. patří mezi největší společnosti, které na českém trhu nabízí přehledné a rychlé nebankovní služby. Zaměřuje se především na poskytování krátkodobých mikropůjček. Cílem společnosti je nejen rychlé a snadné vyřízení, ale především kvalita nabízených služeb, proto zaměstnává vysoce kvalifikované odborníky a využívá ty nejmodernější technologie, aby mohla pružně reagovat na potřeby svých klientů.

Půjčka Net Credit je bezúčelová, můžete jí využít třeba když akutně potřebujete menší finanční obnos například na uhrazení nečekaných výdajů, nebo pokud Vám schází finance na nákupy, se kterými nechcete zbytečně otálet do další výplaty. Půjčku vyřídíte velmi rychle a bez zbytečných průtahů z pohodlí domova, celá žádost se dá kompletně vyřídit přes internet a postačí Vám minimum dokladů.

U půjčky Net Credit můžete zvolit částku od 1 500 Kč do 12 000 Kč s dobou splatnosti 1 – 30 dní. Noví zákazníci si mohou půjčit maximálně 4 500 Kč, ale zato mohou získat tuto půjčku zcela zdarma. Prostě a jednoduše vrátí jen to, co si půjčili a nemusí platit žádné poplatky. Výše úroků se odvíjí od délky doby splatnosti. V případě neschopnosti splácet můžete využít možnost prodloužení doby splatnosti a to o 7, 14 nebo i 30 dní. Výhodou je, že můžete půjčku splatit i předčasně – zaplatíte úrok jen za ty dny, po které jste půjčku čerpali.

K žádosti o půjčku potřebujete mít věk od 22 do 70 let, být občanem ČR nebo mít trvalý pobyt v ČR a musíte mít stálý příjem. Dále potřebujete vlastní bankovní účet a mobilní telefon. K půjčce nepotřebujete zástavu ani ručitele. Podmínkou pro získání úvěru je čistý registr dlužníků, pokud řádně splácíte půjčku u jiné společnosti, není to překážkou. U Net Credit můžete najednou čerpat pouze jednu půjčku. V případě schválení žádosti o půjčku Vám budou peníze odeslány do 30 minut, rychlost připsání na Váš účet závisí podle toho, u které banky máte vedený účet.

Základní informace o Net Credit půjčce:

  • nebankovní bezúčelový úvěr
  • rychlé vyřízení
  • výše půjčky od 1 500 Kč do 12 000 Kč
  • první půjčka zdarma
  • možnost prodloužení půjčky
  • předčasné zplacení zdarma

Co k Net Credit půjčce potřebujete:

  • věk od 22 do 70 let
  • stálý příjem
  • bankovní účet
  • čistý registr

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku vyřídíte do několika minut a dá se kompletně vyřídit online. Na stránkách společnosti Net Credit můžete využít přehledné úvěrové kalkulačky, kde si zvolíte částku od 1 500 Kč do 12 000 Kč a dobu splatnosti a hned uvidíte výši splátky.

K žádosti o půjčku je potřeba vyplnit registrační formulář, kam doplníté základní údaje. Na svůj účet se pak budete přihlašovat pomocí svého emailu a Vámi zvoleného hesla. Pro dokončení registrace je nutné zaplatit symbolický poplatek 0,01 Kč na účet společnosti. Pak už jen stačí poslat SMS zprávu ve tvaru "NETCREDIT částka trvání heslo" na číslo 736 339 339 a vyčkat na odpověď.

V případě, že o půjčku zažádáte v pracovní den od 9 do 17 h, se dozvíte výsledek vyhodnocení Vaší žádosti obratem. Pokud bude Vaše žádost schválená, tak budou peníze poukázány na Váš účet do 30 minut. K žádosti o půjčku potřebujete pouze občanský průkaz, emailovou adresu, platný mobilní telefon a přístup na internet.

O půjčku můžete také zažádat prostřednictvím jednoduchého formuláře (viz výše), kam doplníte jen pár kontaktních údajů a Vaše žádost bude obratem poslána pracovníkům Net Credit s.r.o., kteří Vás pak sami kontaktují a domluví s Vámi veškeré podrobnosti.

Celkové hodnocení Net Credit půjčky:

Velmi rychlá nebankovní půjčka, kterou lze kompletně vyřídit online, takže o ní můžete zažádat, ať jste kdekoliv. Noví zákaznící ocení možnost získat první půjčku zdarma s 0 % úrokem, takže si můžou bezstarostně ověřit kvalitu poskytovaných služeb. Zdarma  si mohou napoprvé půjčit částku od 1 500 Kč až 4 500 Kč, u každé další půjčky je horní limit 12 000 Kč. Doba splatnosti je flexibilní, vybrat si můžete od 1 do 30 dní. Výhodou je, že za předčasné splacení půjčky neplatíte žádné poplatky, jednoduše splatíte úroky jen za dobu aktivního čerpání půjčky. V případě, že se dostanete do situace, kdy potřebujete splátku ještě na chvíli odložit, tak můžete využít možnost prodloužení půjčky a to buď o 7, 14 nebo 30 dní. Půjčit si může téměř kdokoliv, podmínkou je věk v rozmezí 22 až 70 let a stálý příjem. Net Credit nepůjčuje osobám v exekuci, nebo těm, kteří jsou vedeni v registru dlužníků.

Proč právě půjčka Netcredit:

můžete získat až 12 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 12 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Je dobrý nápad splatit svou půjčku předčasně - tedy před smluvím datem splatnosti půjčky? ...více

21.5.2017

Češi dělají často chyby při počítání vlastních financí. To se následně projeví v koloběhu půjček, exekucí a často končí osobním bankrotem. ...více

26.6.2017

Podvodníci mezi poskytovateli půjček jsou největším strašákem všech, kteří si potřebují půjčit. Jak se jim vyhnout? ...více

21.4.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Anděl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:36 měs.
Název půjčky:Půjčkomat půjčka
Výše půjčky:500 - 22 000 Kč
Splatnost:5 - 31 dní
Název půjčky:Cool Credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Credit Alliance
Výše půjčky:100 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Aktivafin půjčky
Výše půjčky:50 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 240 měs.
Název půjčky:Via SMS
Výše půjčky:100 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Zaimo
Výše půjčky:25 000 - 108 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Komerční Banka
Výše půjčky:30 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Tesco půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:36 - 84 měs.
Název půjčky:Money Now
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
ebook