Půjčka Netcredit

netcredit

Výše půjčky: 1 000 - 12 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Nebankovní půjčka Netcredit nabízí pro první klienty až 6 000 Kč, při opakovaném půjčení až 12 000 Kč, s dobou splatnosti 1-30 dní.

Výše půjčky1 000 - 12 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 05.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Net Credit s.r.o. patří mezi největší společnosti, které na českém trhu nabízí přehledné a rychlé nebankovní služby. Zaměřuje se především na poskytování krátkodobých mikropůjček. Cílem společnosti je nejen rychlé a snadné vyřízení, ale především kvalita nabízených služeb, proto zaměstnává vysoce kvalifikované odborníky a využívá ty nejmodernější technologie, aby mohla pružně reagovat na potřeby svých klientů.

Půjčka Net Credit je bezúčelová, můžete jí využít třeba když akutně potřebujete menší finanční obnos například na uhrazení nečekaných výdajů, nebo pokud Vám schází finance na nákupy, se kterými nechcete zbytečně otálet do další výplaty. Půjčku vyřídíte velmi rychle a bez zbytečných průtahů z pohodlí domova, celá žádost se dá kompletně vyřídit přes internet a postačí Vám minimum dokladů.

U půjčky Net Credit můžete zvolit částku od 1 500 Kč do 12 000 Kč s dobou splatnosti 1 – 30 dní. Noví zákazníci si mohou půjčit maximálně 4 500 Kč, ale zato mohou získat tuto půjčku zcela zdarma. Prostě a jednoduše vrátí jen to, co si půjčili a nemusí platit žádné poplatky. Výše úroků se odvíjí od délky doby splatnosti. V případě neschopnosti splácet můžete využít možnost prodloužení doby splatnosti a to o 7, 14 nebo i 30 dní. Výhodou je, že můžete půjčku splatit i předčasně – zaplatíte úrok jen za ty dny, po které jste půjčku čerpali.

K žádosti o půjčku potřebujete mít věk od 22 do 70 let, být občanem ČR nebo mít trvalý pobyt v ČR a musíte mít stálý příjem. Dále potřebujete vlastní bankovní účet a mobilní telefon. K půjčce nepotřebujete zástavu ani ručitele. Podmínkou pro získání úvěru je čistý registr dlužníků, pokud řádně splácíte půjčku u jiné společnosti, není to překážkou. U Net Credit můžete najednou čerpat pouze jednu půjčku. V případě schválení žádosti o půjčku Vám budou peníze odeslány do 30 minut, rychlost připsání na Váš účet závisí podle toho, u které banky máte vedený účet.

Základní informace o Net Credit půjčce:

  • nebankovní bezúčelový úvěr
  • rychlé vyřízení
  • výše půjčky od 1 500 Kč do 12 000 Kč
  • první půjčka zdarma
  • možnost prodloužení půjčky
  • předčasné zplacení zdarma

Co k Net Credit půjčce potřebujete:

  • věk od 22 do 70 let
  • stálý příjem
  • bankovní účet
  • čistý registr

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku vyřídíte do několika minut a dá se kompletně vyřídit online. Na stránkách společnosti Net Credit můžete využít přehledné úvěrové kalkulačky, kde si zvolíte částku od 1 500 Kč do 12 000 Kč a dobu splatnosti a hned uvidíte výši splátky.

K žádosti o půjčku je potřeba vyplnit registrační formulář, kam doplníté základní údaje. Na svůj účet se pak budete přihlašovat pomocí svého emailu a Vámi zvoleného hesla. Pro dokončení registrace je nutné zaplatit symbolický poplatek 0,01 Kč na účet společnosti. Pak už jen stačí poslat SMS zprávu ve tvaru "NETCREDIT částka trvání heslo" na číslo 736 339 339 a vyčkat na odpověď.

V případě, že o půjčku zažádáte v pracovní den od 9 do 17 h, se dozvíte výsledek vyhodnocení Vaší žádosti obratem. Pokud bude Vaše žádost schválená, tak budou peníze poukázány na Váš účet do 30 minut. K žádosti o půjčku potřebujete pouze občanský průkaz, emailovou adresu, platný mobilní telefon a přístup na internet.

O půjčku můžete také zažádat prostřednictvím jednoduchého formuláře (viz výše), kam doplníte jen pár kontaktních údajů a Vaše žádost bude obratem poslána pracovníkům Net Credit s.r.o., kteří Vás pak sami kontaktují a domluví s Vámi veškeré podrobnosti.

Celkové hodnocení Net Credit půjčky:

Velmi rychlá nebankovní půjčka, kterou lze kompletně vyřídit online, takže o ní můžete zažádat, ať jste kdekoliv. Noví zákaznící ocení možnost získat první půjčku zdarma s 0 % úrokem, takže si můžou bezstarostně ověřit kvalitu poskytovaných služeb. Zdarma  si mohou napoprvé půjčit částku od 1 500 Kč až 4 500 Kč, u každé další půjčky je horní limit 12 000 Kč. Doba splatnosti je flexibilní, vybrat si můžete od 1 do 30 dní. Výhodou je, že za předčasné splacení půjčky neplatíte žádné poplatky, jednoduše splatíte úroky jen za dobu aktivního čerpání půjčky. V případě, že se dostanete do situace, kdy potřebujete splátku ještě na chvíli odložit, tak můžete využít možnost prodloužení půjčky a to buď o 7, 14 nebo 30 dní. Půjčit si může téměř kdokoliv, podmínkou je věk v rozmezí 22 až 70 let a stálý příjem. Net Credit nepůjčuje osobám v exekuci, nebo těm, kteří jsou vedeni v registru dlužníků.

Proč právě půjčka Netcredit:

můžete získat až 12 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 12 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Myslíte, že když už máte půjčku, nemusíte šetřit? A nebo nešetříte, protože víte, že si v případě potřeby můžete vzít rychlou půjčku bez úroků? Náš článek Vás vyvede z omylu! ...více

24.8.2017

Nejčastější chybou, kterou lidé při půjčování dělají je, že si neprovádí dostatečné srovnání půjček skrze kalkulačku půjček online. ...více

10.7.2017

Jediným způsobem, jak si být jistý, že jste si vybrali vhodnou půjčku, je provést si srovnání půjček online díky nástroji zvanému kalkulačka půjček online. ...více

27.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:CreditAir
Výše půjčky:1 500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 75 dní
Název půjčky:Finemoney půjčka
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 180 měs.
Název půjčky:Benefi půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:BB půjčka
Výše půjčky:1 000 - 45 000 Kč
Splatnost:7 dní - 3 měs.
Název půjčky:ReRum půjčka
Výše půjčky:500 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Home Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Minutová půjčka Equa Bank
Výše půjčky:5 000 - 600 000 Kč
Splatnost:3 - 84 měs.
Název půjčky:Fér půjčka Sberbank
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Bezva půjčka
Výše půjčky:15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
ebook