Půjčka Netcredit

netcredit

Výše půjčky: 1 000 - 12 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Nebankovní půjčka Netcredit nabízí pro první klienty až 6 000 Kč, při opakovaném půjčení až 12 000 Kč, s dobou splatnosti 1-30 dní.

Výše půjčky1 000 - 12 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 30.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Net Credit s.r.o. patří mezi největší společnosti, které na českém trhu nabízí přehledné a rychlé nebankovní služby. Zaměřuje se především na poskytování krátkodobých mikropůjček. Cílem společnosti je nejen rychlé a snadné vyřízení, ale především kvalita nabízených služeb, proto zaměstnává vysoce kvalifikované odborníky a využívá ty nejmodernější technologie, aby mohla pružně reagovat na potřeby svých klientů.

Půjčka Net Credit je bezúčelová, můžete jí využít třeba když akutně potřebujete menší finanční obnos například na uhrazení nečekaných výdajů, nebo pokud Vám schází finance na nákupy, se kterými nechcete zbytečně otálet do další výplaty. Půjčku vyřídíte velmi rychle a bez zbytečných průtahů z pohodlí domova, celá žádost se dá kompletně vyřídit přes internet a postačí Vám minimum dokladů.

U půjčky Net Credit můžete zvolit částku od 1 500 Kč do 12 000 Kč s dobou splatnosti 1 – 30 dní. Noví zákazníci si mohou půjčit maximálně 4 500 Kč, ale zato mohou získat tuto půjčku zcela zdarma. Prostě a jednoduše vrátí jen to, co si půjčili a nemusí platit žádné poplatky. Výše úroků se odvíjí od délky doby splatnosti. V případě neschopnosti splácet můžete využít možnost prodloužení doby splatnosti a to o 7, 14 nebo i 30 dní. Výhodou je, že můžete půjčku splatit i předčasně – zaplatíte úrok jen za ty dny, po které jste půjčku čerpali.

K žádosti o půjčku potřebujete mít věk od 22 do 70 let, být občanem ČR nebo mít trvalý pobyt v ČR a musíte mít stálý příjem. Dále potřebujete vlastní bankovní účet a mobilní telefon. K půjčce nepotřebujete zástavu ani ručitele. Podmínkou pro získání úvěru je čistý registr dlužníků, pokud řádně splácíte půjčku u jiné společnosti, není to překážkou. U Net Credit můžete najednou čerpat pouze jednu půjčku. V případě schválení žádosti o půjčku Vám budou peníze odeslány do 30 minut, rychlost připsání na Váš účet závisí podle toho, u které banky máte vedený účet.

Základní informace o Net Credit půjčce:

  • nebankovní bezúčelový úvěr
  • rychlé vyřízení
  • výše půjčky od 1 500 Kč do 12 000 Kč
  • první půjčka zdarma
  • možnost prodloužení půjčky
  • předčasné zplacení zdarma

Co k Net Credit půjčce potřebujete:

  • věk od 22 do 70 let
  • stálý příjem
  • bankovní účet
  • čistý registr

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku vyřídíte do několika minut a dá se kompletně vyřídit online. Na stránkách společnosti Net Credit můžete využít přehledné úvěrové kalkulačky, kde si zvolíte částku od 1 500 Kč do 12 000 Kč a dobu splatnosti a hned uvidíte výši splátky.

K žádosti o půjčku je potřeba vyplnit registrační formulář, kam doplníté základní údaje. Na svůj účet se pak budete přihlašovat pomocí svého emailu a Vámi zvoleného hesla. Pro dokončení registrace je nutné zaplatit symbolický poplatek 0,01 Kč na účet společnosti. Pak už jen stačí poslat SMS zprávu ve tvaru "NETCREDIT částka trvání heslo" na číslo 736 339 339 a vyčkat na odpověď.

V případě, že o půjčku zažádáte v pracovní den od 9 do 17 h, se dozvíte výsledek vyhodnocení Vaší žádosti obratem. Pokud bude Vaše žádost schválená, tak budou peníze poukázány na Váš účet do 30 minut. K žádosti o půjčku potřebujete pouze občanský průkaz, emailovou adresu, platný mobilní telefon a přístup na internet.

O půjčku můžete také zažádat prostřednictvím jednoduchého formuláře (viz výše), kam doplníte jen pár kontaktních údajů a Vaše žádost bude obratem poslána pracovníkům Net Credit s.r.o., kteří Vás pak sami kontaktují a domluví s Vámi veškeré podrobnosti.

Celkové hodnocení Net Credit půjčky:

Velmi rychlá nebankovní půjčka, kterou lze kompletně vyřídit online, takže o ní můžete zažádat, ať jste kdekoliv. Noví zákaznící ocení možnost získat první půjčku zdarma s 0 % úrokem, takže si můžou bezstarostně ověřit kvalitu poskytovaných služeb. Zdarma  si mohou napoprvé půjčit částku od 1 500 Kč až 4 500 Kč, u každé další půjčky je horní limit 12 000 Kč. Doba splatnosti je flexibilní, vybrat si můžete od 1 do 30 dní. Výhodou je, že za předčasné splacení půjčky neplatíte žádné poplatky, jednoduše splatíte úroky jen za dobu aktivního čerpání půjčky. V případě, že se dostanete do situace, kdy potřebujete splátku ještě na chvíli odložit, tak můžete využít možnost prodloužení půjčky a to buď o 7, 14 nebo 30 dní. Půjčit si může téměř kdokoliv, podmínkou je věk v rozmezí 22 až 70 let a stálý příjem. Net Credit nepůjčuje osobám v exekuci, nebo těm, kteří jsou vedeni v registru dlužníků.

Proč právě půjčka Netcredit:

můžete získat až 12 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 12 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

V minulém článku o půjčkách Ammado jsme vám nastínili, jak fungují Půjčky Ammado celkově. Dnes bychom vám rádi představili půjčku Ammado bez registru, půjčku, která velkoryse promíjí menší přestupky ve finanční minulosti klientů, kteří potřebují půjčku, ale už nemají na koho se obrátit. ...více

24.5.2018

Máte účet u České spořitelny a hledáte výhodný spotřebitelský úvěr? Pak máte opravdu štěstí, protože půjčka od České spořitelny je skvělá a výhodná půjčka na cokoliv a s luxusními benefity navíc! ...více

25.4.2018

Nemáte práci nebo nechcete dokládat příjem při žádosti o půjčku? Jestliže nechcete nebo dokonce nemůžete prokázat, kolik dělají vaše měsíční příjmy, pak pro vás bude nejlepším řešením půjčka bez doložení příjmu! ...více

4.4.2018

Podobné půjčky

Název půjčky:Via SMS
Výše půjčky:100 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Green půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Perfect Money
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:5 - 42 dní
Název půjčky:Raiffeisen Bank
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:MK Credit
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:48 měs.
Název půjčky:Comfort Money
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:24 - 360 měs.
Název půjčky:CreditOn půjčka
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:ACEMA Credit
Výše půjčky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Grand půjčky
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:30 dní - 360 měs.
Název půjčky:Help Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:60 týdnů
ebook