Půjčka Omega půjčka

omegapujcka

Výše půjčky: 1 000 - 10 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Tzv. finská půjčka Omega je půjčkou do maximální výše 4 500 Kč a s možností zažádat pomocí SMS.

Výše půjčky1 000 - 10 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 29.11.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Omega půjčka je jedním z produktů společnosti Dollar Finacnial Czech Republic s.r.o., která se zaměřuje především na poskytování krátkodobých nebankovních úvěrů. Své produkty neustále vylepšuje a inovuje tak, aby co nejlépe vyhověla požadavkům svých klientů. Zákazníci ocení nejen kvalitu nabízených služeb, ale také rychlost, s jakou jsou jejich žádosti vyřizovány. Podání žádosti o půjčku je jednoduché a vše můžete vyřídit z pohodlí domova, buď pomocí online žádosti nebo přes SMS zprávu.

Tato půjčka patří mezi takzvané finské půjčky – tento typ půjčky vznikl ve Finsku, odkud se později rozšířil do dalších zemí. Finské půjčky jsou i u nás velmi populární a Omega patří mezi jejich přední poskytovatele, a to zejména díky výhodným podmínkám, které nabízí. Společnost má navíc zřízené účty u 7 velkých bank (Poštovní spořitelna, Česká spořitelna, Fio banka, ČSOB, Komerční banka, GE Money Bank, Raiffeisenbank) – v případě, že máte účet u jedné z těchto bankovních institucí, budete mít peníze na účtu obratem.

U této mikropůjčky si můžete půjčit částku od 500 Kč do 4 500 Kč s dobou splatnosti na 15 nebo 30 dní. U této půjčky může být nevýhodou, že si dobu splatnosti nelze prodloužit. Noví zákazníci dostanou první půjčku zcela zdarma, bez jakýchkoliv poplatků – vrátí jen to, co si půjčili. Zažádat o půjčku je možné buď přes internet, nebo pomocí SMS zprávy, v případě schválení žádosti dostanete peníze převodem na bankovní účet.

Půjčka je bez kontroly registrů a bez ručitele, navíc k ní není potřeba dokládat příjem, takže o tuto půjčku mohou zažádat i nezaměstnaní (třeba studenti, OSVČ, rodiče na mateřské dovolené nebo senioři). Půjčka je dostupná i pro žadatele se záznamem v trestním rejstříku. K půjčce je potřeba mít věk nad 18 let, české občanství nebo trvalý pobyt v ČR, vlastní bankovní účet a mobilní telefon.

Základní informace o Omega půjčce:

  • nebankovní mikropůjčka na cokoliv
  • od 500 Kč do 4 500 Kč
  • rychlý převod peněz
  • doba splatnosti buď 15 nebo 30 dní
  • bez ručitele
  • bez kontroly registrů

Co k vyřízení Omega půjčky potřebujete:

  • věk nad 18 let
  • české občanství/trvalý pobyt v ČR
  • bankovní účet

Žádost o půjčku

Pokud chcete zažádat o půjčku Omega, musíte si nejprve vytvořit registraci na stránkách společnosti. Na úvodní stránce si vyberete výši částky, kterou si chcete půjčit (od 500 Kč do 4 500 Kč), zvolíte si dobu splatnosti (15 nebo 30 dní) a kliknete na "Půjčit". Tím se Vám otevře stránka s registračním formulářem, kam zadáte jméno, příjmení, rodné číslo a číslo občanského průkazu, mobilní telefon, emailovou adresu, adresu Vašeho trvalého bydliště (případně lze doplnit i korespondenční adresu) a číslo Vašeho bankovního účtu. Dále zodpovíte pár dotazů o Vás a Vašem bydlení.

V posledním kroku si vytvoříte uživatelské heslo a registraci odešlete. Následně Vám bude zaslán informační email, kde budete mít podrobné instrukce, jak Váš nový účet úspěšně aktivovat, obchodní podmínky a návrh smlouvy. Také dostanete SMS zprávu s kódem, který je nutné zadat do systému.

Po potrvzení smlouvy je třeba ještě poslední krok – ověřit Váš bankovní účet, a to zasláním symbolického poplatku ve výši 1 Kč na jeden z účtů společnosti.

O tuto půjčku můžete zažádat také přes naše internetové stránky. Do jednoduchého formuláře výše stačí vyplnit pouze pár údajů a pracovníci call centra se Vám pak sami ozvou, aby s Vámi doladili potřebné detaily.

Celkové hodnocení Omega půjčky

Rychlá a dostupná mikropůjčka, kterou mohou čerpat i nezaměstnaní, jelikož k ní není potřeba dokládat příjem. K vyřízení žádosti potřebujete pouze občanský průkaz, není tedy třeba se obávat náročných administrativních úkonů. Navíc žádosti bývají vyřízeny velmi rychle, právě díky tomu, že není potřeba předkládat spousty dokladů. Půjčku můžete využít na cokoliv, jak na pokrytí akutních výdajů, tak na nákup nového zboží. Půjčku je ale dobré si rozmyslet a vzít si ji jen v případě, že jsem si jistý, že ji zvládnu splatit včas – dobu splatnosti totiž nelze prodloužit, proto není tato půjčka vhodná pro ty, kteří se dlouhodobě potýkají s nedostatkem financí. K tomu, abyste mohli zažádat o půjčku Omega musíte být starší 18 let, být občany ČR (nebo zde mít trvalý pobyt) a musíte mít bankovní účet vedený na Vaše jméno. Výhodou je, že u této půjčky se nekontroluje registr a nemusíte mít ručitele. V současné době už není tato půjčka poskytována, společnost Dollar Financial Czech Republic je od roku 2015 v likvidaci.

Proč právě půjčka Omega půjčka:

můžete získat až 10 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 10 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

V čem mají nebankovní půjčky oproti těm bankovním výhody a v čem zase nevýhody? ...více

10.5.2017

Chcete udržet své peníze i sebe v bezpečí? Nechcete ztratit peníze spoluprací s nelegálními poskytovateli půjček? Jak na to se dočtete v našem článku. ...více

18.7.2017

Jaké jsou výhody a nevýhody bankovní půjčky oproti nebankovní půjčce? Rozhodně doporučujeme přečíst, pokud nevíte, odkud si půjčku vzít. ...více

27.4.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Credit Alliance
Výše půjčky:100 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Ber půjčku
Výše půjčky:1 000 - 35 000 Kč
Splatnost:1 dní - 12 měs.
Název půjčky:JKL půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 dní
Název půjčky:Žlutý meloun
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:3 - 60 měs.
Název půjčky:Hit partners půjčka
Výše půjčky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Cool Credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Nova Credit
Výše půjčky:5 000 - 30 000 Kč
Splatnost:3 - 12 měs.
Název půjčky:ZUNO půjčka online
Výše půjčky:15 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:SIM půjčka
Výše půjčky:1 000 - 11 500 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
ebook