Půjčka Omega půjčka

Výše půjčky: 1 000 - 10 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Tzv. finská půjčka Omega je půjčkou do maximální výše 4 500 Kč a s možností zažádat pomocí SMS.

Výše půjčky1 000 - 10 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Omega půjčka je jedním z produktů společnosti Dollar Finacnial Czech Republic s.r.o., která se zaměřuje především na poskytování krátkodobých nebankovních úvěrů. Své produkty neustále vylepšuje a inovuje tak, aby co nejlépe vyhověla požadavkům svých klientů. Zákazníci ocení nejen kvalitu nabízených služeb, ale také rychlost, s jakou jsou jejich žádosti vyřizovány. Podání žádosti o půjčku je jednoduché a vše můžete vyřídit z pohodlí domova, buď pomocí online žádosti nebo přes SMS zprávu.

Tato půjčka patří mezi takzvané finské půjčky – tento typ půjčky vznikl ve Finsku, odkud se později rozšířil do dalších zemí. Finské půjčky jsou i u nás velmi populární a Omega patří mezi jejich přední poskytovatele, a to zejména díky výhodným podmínkám, které nabízí. Společnost má navíc zřízené účty u 7 velkých bank (Poštovní spořitelna, Česká spořitelna, Fio banka, ČSOB, Komerční banka, GE Money Bank, Raiffeisenbank) – v případě, že máte účet u jedné z těchto bankovních institucí, budete mít peníze na účtu obratem.

U této mikropůjčky si můžete půjčit částku od 500 Kč do 4 500 Kč s dobou splatnosti na 15 nebo 30 dní. U této půjčky může být nevýhodou, že si dobu splatnosti nelze prodloužit. Noví zákazníci dostanou první půjčku zcela zdarma, bez jakýchkoliv poplatků – vrátí jen to, co si půjčili. Zažádat o půjčku je možné buď přes internet, nebo pomocí SMS zprávy, v případě schválení žádosti dostanete peníze převodem na bankovní účet.

Půjčka je bez kontroly registrů a bez ručitele, navíc k ní není potřeba dokládat příjem, takže o tuto půjčku mohou zažádat i nezaměstnaní (třeba studenti, OSVČ, rodiče na mateřské dovolené nebo senioři). Půjčka je dostupná i pro žadatele se záznamem v trestním rejstříku. K půjčce je potřeba mít věk nad 18 let, české občanství nebo trvalý pobyt v ČR, vlastní bankovní účet a mobilní telefon.

Základní informace o Omega půjčce:

  • nebankovní mikropůjčka na cokoliv
  • od 500 Kč do 4 500 Kč
  • rychlý převod peněz
  • doba splatnosti buď 15 nebo 30 dní
  • bez ručitele
  • bez kontroly registrů

Co k vyřízení Omega půjčky potřebujete:

  • věk nad 18 let
  • české občanství/trvalý pobyt v ČR
  • bankovní účet

Žádost o půjčku

Pokud chcete zažádat o půjčku Omega, musíte si nejprve vytvořit registraci na stránkách společnosti. Na úvodní stránce si vyberete výši částky, kterou si chcete půjčit (od 500 Kč do 4 500 Kč), zvolíte si dobu splatnosti (15 nebo 30 dní) a kliknete na "Půjčit". Tím se Vám otevře stránka s registračním formulářem, kam zadáte jméno, příjmení, rodné číslo a číslo občanského průkazu, mobilní telefon, emailovou adresu, adresu Vašeho trvalého bydliště (případně lze doplnit i korespondenční adresu) a číslo Vašeho bankovního účtu. Dále zodpovíte pár dotazů o Vás a Vašem bydlení.

V posledním kroku si vytvoříte uživatelské heslo a registraci odešlete. Následně Vám bude zaslán informační email, kde budete mít podrobné instrukce, jak Váš nový účet úspěšně aktivovat, obchodní podmínky a návrh smlouvy. Také dostanete SMS zprávu s kódem, který je nutné zadat do systému.

Po potrvzení smlouvy je třeba ještě poslední krok – ověřit Váš bankovní účet, a to zasláním symbolického poplatku ve výši 1 Kč na jeden z účtů společnosti.

O tuto půjčku můžete zažádat také přes naše internetové stránky. Do jednoduchého formuláře výše stačí vyplnit pouze pár údajů a pracovníci call centra se Vám pak sami ozvou, aby s Vámi doladili potřebné detaily.

Celkové hodnocení Omega půjčky

Rychlá a dostupná mikropůjčka, kterou mohou čerpat i nezaměstnaní, jelikož k ní není potřeba dokládat příjem. K vyřízení žádosti potřebujete pouze občanský průkaz, není tedy třeba se obávat náročných administrativních úkonů. Navíc žádosti bývají vyřízeny velmi rychle, právě díky tomu, že není potřeba předkládat spousty dokladů. Půjčku můžete využít na cokoliv, jak na pokrytí akutních výdajů, tak na nákup nového zboží. Půjčku je ale dobré si rozmyslet a vzít si ji jen v případě, že jsem si jistý, že ji zvládnu splatit včas – dobu splatnosti totiž nelze prodloužit, proto není tato půjčka vhodná pro ty, kteří se dlouhodobě potýkají s nedostatkem financí. K tomu, abyste mohli zažádat o půjčku Omega musíte být starší 18 let, být občany ČR (nebo zde mít trvalý pobyt) a musíte mít bankovní účet vedený na Vaše jméno. Výhodou je, že u této půjčky se nekontroluje registr a nemusíte mít ručitele. V současné době už není tato půjčka poskytována, společnost Dollar Financial Czech Republic je od roku 2015 v likvidaci.

Proč právě půjčka Omega půjčka:

můžete získat až 10 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 10 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

Potřebujete půjčit peníze rychle a okamžitě? A slyšeli jste už o rychlé půjčce online, kterou vyřídíte snadno z pohodlí domova během několika minut? ...více

31.7.2017

Víte, že nabízíme zcela ZDARMA ebook s mnoha informacemi o půjčkách a důležitými údaji, které potřebujete před půjčkou znát? ...více

7.7.2017

Půjčkový poradce je důležitým faktorem při sjednávání půjčky tak, aby byla úspěšná. Jak si vybrat půjčkového poradce správně, abyste s ním byli spokojení? ...více

17.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Cool Credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Grand půjčky
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:30 dní - 360 měs.
Název půjčky:Veselá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:1 - 12 měs.
Název půjčky:Kredia půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:15 - 30 dní
Název půjčky:Fio banka
Výše půjčky:3 000 000 - 300 000 000 Kč
Splatnost:12 - 93 měs.
Název půjčky:Vata online
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 35 dní
Název půjčky:Smart půjčka
Výše půjčky:5 000 - 70 000 Kč
Splatnost:13 - 16 měs.
Název půjčky:Air Bank půjčka
Výše půjčky:5 000 - 900 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Zlatá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:1 - 84 měs.
Název půjčky:Omega půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní