Půjčka Omega půjčka

omegapujcka

Výše půjčky: 1 000 - 10 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Tzv. finská půjčka Omega je půjčkou do maximální výše 4 500 Kč a s možností zažádat pomocí SMS.

Výše půjčky1 000 - 10 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 07.02.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Omega půjčka je jedním z produktů společnosti Dollar Finacnial Czech Republic s.r.o., která se zaměřuje především na poskytování krátkodobých nebankovních úvěrů. Své produkty neustále vylepšuje a inovuje tak, aby co nejlépe vyhověla požadavkům svých klientů. Zákazníci ocení nejen kvalitu nabízených služeb, ale také rychlost, s jakou jsou jejich žádosti vyřizovány. Podání žádosti o půjčku je jednoduché a vše můžete vyřídit z pohodlí domova, buď pomocí online žádosti nebo přes SMS zprávu.

Tato půjčka patří mezi takzvané finské půjčky – tento typ půjčky vznikl ve Finsku, odkud se později rozšířil do dalších zemí. Finské půjčky jsou i u nás velmi populární a Omega patří mezi jejich přední poskytovatele, a to zejména díky výhodným podmínkám, které nabízí. Společnost má navíc zřízené účty u 7 velkých bank (Poštovní spořitelna, Česká spořitelna, Fio banka, ČSOB, Komerční banka, GE Money Bank, Raiffeisenbank) – v případě, že máte účet u jedné z těchto bankovních institucí, budete mít peníze na účtu obratem.

U této mikropůjčky si můžete půjčit částku od 500 Kč do 4 500 Kč s dobou splatnosti na 15 nebo 30 dní. U této půjčky může být nevýhodou, že si dobu splatnosti nelze prodloužit. Noví zákazníci dostanou první půjčku zcela zdarma, bez jakýchkoliv poplatků – vrátí jen to, co si půjčili. Zažádat o půjčku je možné buď přes internet, nebo pomocí SMS zprávy, v případě schválení žádosti dostanete peníze převodem na bankovní účet.

Půjčka je bez kontroly registrů a bez ručitele, navíc k ní není potřeba dokládat příjem, takže o tuto půjčku mohou zažádat i nezaměstnaní (třeba studenti, OSVČ, rodiče na mateřské dovolené nebo senioři). Půjčka je dostupná i pro žadatele se záznamem v trestním rejstříku. K půjčce je potřeba mít věk nad 18 let, české občanství nebo trvalý pobyt v ČR, vlastní bankovní účet a mobilní telefon.

Základní informace o Omega půjčce:

  • nebankovní mikropůjčka na cokoliv
  • od 500 Kč do 4 500 Kč
  • rychlý převod peněz
  • doba splatnosti buď 15 nebo 30 dní
  • bez ručitele
  • bez kontroly registrů

Co k vyřízení Omega půjčky potřebujete:

  • věk nad 18 let
  • české občanství/trvalý pobyt v ČR
  • bankovní účet

Žádost o půjčku

Pokud chcete zažádat o půjčku Omega, musíte si nejprve vytvořit registraci na stránkách společnosti. Na úvodní stránce si vyberete výši částky, kterou si chcete půjčit (od 500 Kč do 4 500 Kč), zvolíte si dobu splatnosti (15 nebo 30 dní) a kliknete na "Půjčit". Tím se Vám otevře stránka s registračním formulářem, kam zadáte jméno, příjmení, rodné číslo a číslo občanského průkazu, mobilní telefon, emailovou adresu, adresu Vašeho trvalého bydliště (případně lze doplnit i korespondenční adresu) a číslo Vašeho bankovního účtu. Dále zodpovíte pár dotazů o Vás a Vašem bydlení.

V posledním kroku si vytvoříte uživatelské heslo a registraci odešlete. Následně Vám bude zaslán informační email, kde budete mít podrobné instrukce, jak Váš nový účet úspěšně aktivovat, obchodní podmínky a návrh smlouvy. Také dostanete SMS zprávu s kódem, který je nutné zadat do systému.

Po potrvzení smlouvy je třeba ještě poslední krok – ověřit Váš bankovní účet, a to zasláním symbolického poplatku ve výši 1 Kč na jeden z účtů společnosti.

O tuto půjčku můžete zažádat také přes naše internetové stránky. Do jednoduchého formuláře výše stačí vyplnit pouze pár údajů a pracovníci call centra se Vám pak sami ozvou, aby s Vámi doladili potřebné detaily.

Celkové hodnocení Omega půjčky

Rychlá a dostupná mikropůjčka, kterou mohou čerpat i nezaměstnaní, jelikož k ní není potřeba dokládat příjem. K vyřízení žádosti potřebujete pouze občanský průkaz, není tedy třeba se obávat náročných administrativních úkonů. Navíc žádosti bývají vyřízeny velmi rychle, právě díky tomu, že není potřeba předkládat spousty dokladů. Půjčku můžete využít na cokoliv, jak na pokrytí akutních výdajů, tak na nákup nového zboží. Půjčku je ale dobré si rozmyslet a vzít si ji jen v případě, že jsem si jistý, že ji zvládnu splatit včas – dobu splatnosti totiž nelze prodloužit, proto není tato půjčka vhodná pro ty, kteří se dlouhodobě potýkají s nedostatkem financí. K tomu, abyste mohli zažádat o půjčku Omega musíte být starší 18 let, být občany ČR (nebo zde mít trvalý pobyt) a musíte mít bankovní účet vedený na Vaše jméno. Výhodou je, že u této půjčky se nekontroluje registr a nemusíte mít ručitele. V současné době už není tato půjčka poskytována, společnost Dollar Financial Czech Republic je od roku 2015 v likvidaci.

Proč právě půjčka Omega půjčka:

můžete získat až 10 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 10 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Češi dělají často chyby při počítání vlastních financí. To se následně projeví v koloběhu půjček, exekucí a často končí osobním bankrotem. ...více

26.6.2017

Půjčka je závazek! Co všechno musíte vědět před žádostí o půjčku, abyste se vyhnuli problémům a získali výhodné podmínky? Poradíme v našem článku! ...více

8.6.2017

Víte, že díky internetu si dnes můžete všechno včetně půjček zařídit online? Sjednejte si půjčku online z pohodlí svého domova! ...více

13.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Česká spořitelna
Výše půjčky:20 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:120 měs.
Název půjčky:BB půjčka
Výše půjčky:1 000 - 45 000 Kč
Splatnost:7 dní - 3 měs.
Název půjčky:Green půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Vitacredit půjčka
Výše půjčky:50 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Home Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Credit Komfort
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:Bubbli půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:CZ Mini Credit
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Ber půjčku
Výše půjčky:1 000 - 35 000 Kč
Splatnost:1 dní - 12 měs.
ebook