Půjčka Omega půjčka

omegapujcka

Výše půjčky: 1 000 - 10 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Tzv. finská půjčka Omega je půjčkou do maximální výše 4 500 Kč a s možností zažádat pomocí SMS.

Výše půjčky1 000 - 10 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 10.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Omega půjčka je jedním z produktů společnosti Dollar Finacnial Czech Republic s.r.o., která se zaměřuje především na poskytování krátkodobých nebankovních úvěrů. Své produkty neustále vylepšuje a inovuje tak, aby co nejlépe vyhověla požadavkům svých klientů. Zákazníci ocení nejen kvalitu nabízených služeb, ale také rychlost, s jakou jsou jejich žádosti vyřizovány. Podání žádosti o půjčku je jednoduché a vše můžete vyřídit z pohodlí domova, buď pomocí online žádosti nebo přes SMS zprávu.

Tato půjčka patří mezi takzvané finské půjčky – tento typ půjčky vznikl ve Finsku, odkud se později rozšířil do dalších zemí. Finské půjčky jsou i u nás velmi populární a Omega patří mezi jejich přední poskytovatele, a to zejména díky výhodným podmínkám, které nabízí. Společnost má navíc zřízené účty u 7 velkých bank (Poštovní spořitelna, Česká spořitelna, Fio banka, ČSOB, Komerční banka, GE Money Bank, Raiffeisenbank) – v případě, že máte účet u jedné z těchto bankovních institucí, budete mít peníze na účtu obratem.

U této mikropůjčky si můžete půjčit částku od 500 Kč do 4 500 Kč s dobou splatnosti na 15 nebo 30 dní. U této půjčky může být nevýhodou, že si dobu splatnosti nelze prodloužit. Noví zákazníci dostanou první půjčku zcela zdarma, bez jakýchkoliv poplatků – vrátí jen to, co si půjčili. Zažádat o půjčku je možné buď přes internet, nebo pomocí SMS zprávy, v případě schválení žádosti dostanete peníze převodem na bankovní účet.

Půjčka je bez kontroly registrů a bez ručitele, navíc k ní není potřeba dokládat příjem, takže o tuto půjčku mohou zažádat i nezaměstnaní (třeba studenti, OSVČ, rodiče na mateřské dovolené nebo senioři). Půjčka je dostupná i pro žadatele se záznamem v trestním rejstříku. K půjčce je potřeba mít věk nad 18 let, české občanství nebo trvalý pobyt v ČR, vlastní bankovní účet a mobilní telefon.

Základní informace o Omega půjčce:

  • nebankovní mikropůjčka na cokoliv
  • od 500 Kč do 4 500 Kč
  • rychlý převod peněz
  • doba splatnosti buď 15 nebo 30 dní
  • bez ručitele
  • bez kontroly registrů

Co k vyřízení Omega půjčky potřebujete:

  • věk nad 18 let
  • české občanství/trvalý pobyt v ČR
  • bankovní účet

Žádost o půjčku

Pokud chcete zažádat o půjčku Omega, musíte si nejprve vytvořit registraci na stránkách společnosti. Na úvodní stránce si vyberete výši částky, kterou si chcete půjčit (od 500 Kč do 4 500 Kč), zvolíte si dobu splatnosti (15 nebo 30 dní) a kliknete na "Půjčit". Tím se Vám otevře stránka s registračním formulářem, kam zadáte jméno, příjmení, rodné číslo a číslo občanského průkazu, mobilní telefon, emailovou adresu, adresu Vašeho trvalého bydliště (případně lze doplnit i korespondenční adresu) a číslo Vašeho bankovního účtu. Dále zodpovíte pár dotazů o Vás a Vašem bydlení.

V posledním kroku si vytvoříte uživatelské heslo a registraci odešlete. Následně Vám bude zaslán informační email, kde budete mít podrobné instrukce, jak Váš nový účet úspěšně aktivovat, obchodní podmínky a návrh smlouvy. Také dostanete SMS zprávu s kódem, který je nutné zadat do systému.

Po potrvzení smlouvy je třeba ještě poslední krok – ověřit Váš bankovní účet, a to zasláním symbolického poplatku ve výši 1 Kč na jeden z účtů společnosti.

O tuto půjčku můžete zažádat také přes naše internetové stránky. Do jednoduchého formuláře výše stačí vyplnit pouze pár údajů a pracovníci call centra se Vám pak sami ozvou, aby s Vámi doladili potřebné detaily.

Celkové hodnocení Omega půjčky

Rychlá a dostupná mikropůjčka, kterou mohou čerpat i nezaměstnaní, jelikož k ní není potřeba dokládat příjem. K vyřízení žádosti potřebujete pouze občanský průkaz, není tedy třeba se obávat náročných administrativních úkonů. Navíc žádosti bývají vyřízeny velmi rychle, právě díky tomu, že není potřeba předkládat spousty dokladů. Půjčku můžete využít na cokoliv, jak na pokrytí akutních výdajů, tak na nákup nového zboží. Půjčku je ale dobré si rozmyslet a vzít si ji jen v případě, že jsem si jistý, že ji zvládnu splatit včas – dobu splatnosti totiž nelze prodloužit, proto není tato půjčka vhodná pro ty, kteří se dlouhodobě potýkají s nedostatkem financí. K tomu, abyste mohli zažádat o půjčku Omega musíte být starší 18 let, být občany ČR (nebo zde mít trvalý pobyt) a musíte mít bankovní účet vedený na Vaše jméno. Výhodou je, že u této půjčky se nekontroluje registr a nemusíte mít ručitele. V současné době už není tato půjčka poskytována, společnost Dollar Financial Czech Republic je od roku 2015 v likvidaci.

Proč právě půjčka Omega půjčka:

můžete získat až 10 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 10 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Půjčka před výplatou patří mezi nejpopulárnější produkty mezi půjčkami. Proč a jak si takovou půjčku můžete taky zařídit? ...více

16.6.2017

Nebankovní půjčky momentálně patří víceméně skoro ke stejně využívaným půjčkám, jako bankovní půjčky. A proč? Protože nabízejí značné výhody, jsou dostupné pro všechny a můžete s nimi získat dokonce půjčku zdarma! ...více

29.8.2017

Půjčka před výplatou patří mezi nejžádanější produkty v oblasti nebankovních půjček. Zjistěte o ní více! ...více

23.4.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Mobil půjčka
Výše půjčky:2 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 - 21 dní
Název půjčky:Click Credit
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:30 dní
Název půjčky:Emma’s Credit
Výše půjčky:500 - 7 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Profi Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 166 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:WOW Finance
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Kredia půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:15 - 30 dní
Název půjčky:ACEMA Credit
Výše půjčky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Bezva půjčka
Výše půjčky:15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:Cool Credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Zlatá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:1 - 84 měs.
ebook