Půjčka Půjčka 7

pujcka

Výše půjčky: 1 000 - 15 000 Kč, doba splácení: 7 - 28 dní

Nebankovní půjčka s názvem Půjčka 7 nabízí pro první klienty půjčení až 15 000 Kč, dobu splatnosti 28 dní a možné prodloužení půjčky o 14 dní.

Výše půjčky1 000 - 15 000 Kč
Splatnost7 - 28 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 10.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Krátkodobý úvěr Půjčka 7 od společnosti Kontex Trade International s.r.o., která chce svým klientům nabídnout férové a dostupné služby. Kromě nyní již klasické půjčky přes internet má pro zákazníky i telefonní servis, kde lze o půjčku zažádat v pracovní dny, zatímco přes online žádost můžete kdykoliv, i o víkendu a o svátcích. Společnost je registrovaná u Státního úřadu pro ochranu osobních údajů, nemusíte se tedy obávat zneužití Vašich osobních údajů.

Půjčka 7 je transparentní, rychlá a snadno dostupná pro všechny, kteří potřebují v krátké době zaplatit nečekané výdaje. Vyřízení půjčky je snadné a lze vše zařídit z pohodlí domova a to buď po telefonu, nebo přes internetový formulář, který je dostupný 24 hodin denně a 7 dní v týdnu po celý rok. Na webových stránkách společnosti si můžete v klidu pročíst veškeré údaje a prohlédnout aktualizovaný cenník.

Nebankovní bezúčelovou půjčku můžete využít jakkoliv potřebujete, hodí se zejména pro případ, kdy znenadání musíte uhradit výdaje, pro které není v běžném rozpočtu místo. Umožní Vám překlenout náročnější období do další výplaty. Půjčit si můžete částku od 1 000 Kč do 15 000 Kč s dobou splatnosti od 7 dní do 28 dní. Pro nové zákazníky je výše prvního úvěru omezena do výše 4 000 Kč, ale jako bonus dostanou půjčku zcela zdarma. Po schválení žádost Vám půjčená částka bude vyplacena převodem na účet.

Půjčit si může každý kdo má minimální věk 21 let, vlastní bankovní účet a české občanství, nebo trvalý pobyt v ČR. K půjčce nepotřebujete ručitele, ale musíte mít stálý měsíční příjem a čistý registr. Při žádosti o první půjčku nejprve musíte vyplnit registraci, zaslat emailem potřebné dokumenty jako potvrzení o příjmu (výplatní pásku, pracovní smlouvu, nebo výpis z účtu) a ověřit svůj bankovní účet, což může proces trochu prodloužit, ale o každou další půjčku pak lze zažádat i jen prostřednictví SMS. Taktéž můžete využít věrností program určený pro stálé zákazníky, kteří řádně splácí své závazky a díky tomu mají nárok na atraktivní slevy.

Základní informace o Půjčce 7:

  • rychlá bezúčelová půjčka
  • od 1 000 Kč do 15 000 Kč
  • první půjčka maximálně do 4 000 Kč
  • atraktivní věrnostní program
  • vyřízení kompletně online

Co k Půjčce 7 potřebujete:

  • věk nad 21 let
  • stálý příjem
  • čistý registr
  • bankovní účet

Žádost o půjčku

Žádost o Půjčku 7 lze celou vyřídit z pohodlí domova a netrvá dlouho. Na stránkách společnosti si nejprve zvolíte, jakou částku si chcete půjčit a to v rozmezí 1 000 Kč až 15 000 Kč (noví zákazníci jen do výše 4 000 Kč), pak si vyberete dobu splatnosti od 7 do 28 dní. Čím delší doba splatnosti, tím vyšší jsou poplatky s půjčkou spojené.

Poté musíte vyplnit registrační formulář, kam napíšete jméno, příjmení, rodné číslo, svůj telefon a email. Po odeslání tohoto dotazníku Vám přijde SMS s registračním kódem, který musíte zadat a pak se Vám zpřístupní další část registrace, kam doplníte adresu, číslo Vašeho občanského průkazu, číslo bankovní účtu a informace o Vašem zaměstnání. Pak už stačí jen registraci potvrdit a do 15 minut Vám přijde SMS zpráva s vyhodnocením Vaší žádosti.

K žádosti je třeba předložit potvrzení o výši příjmu – stačí poslat emailem výpis z účtu, nebo třeba výplatní pásku. Dále je třeba ověřit Váš bankovní účet a to zasláním částky 0,01 Kč až 1 Kč na bankovní účet společnosti. Pokud bude Vaše žádost schválena, tak Vám peníze budou převedeny na Váš bankovní účet. Výhodou je, že k druhé a každé další žádosti o půjčku už nemusíte tento proces absolvovat, protože Vaše registrace bude již hotová a stačí Vám poslat jen SMS zprávu a počkat na zpracování Vaší žádosti.

Nejjednodušší způsob jak zažádat o půjčku je přes online formulář na naší stránce (viz výše), kam jen doplníte pár základních údajů a zaměstnanci ze zákaznické linky se Vám sami ozvou a dojednají s Vámi veškeré podrobnosti.

Celkové hodnocení Půjčky 7:

Rychlý nebankovní úvěr pro nečekané případy, kdy potřebujete ihned zaplatit částku od 1 000 Kč do 15 000 Kč a to s krátkou dobou splatnosti (mezi 7 a 28 dny). S půjčkou jsou spojeny poměrně vysoké poplatky, proto je dobré jí využít jen v ty nejnutnější případy a půjčovat si zodpovědně, abyste se zbytečně nedostali do dluhové pasti. Půjčit si můžete pokud máte věk nad 21 let, stálý příjem a nejste vedení v registru dlužníků. K půjčce nepotřebujete ručitele a stačí Vám minimum dokladů (občanský průkaz a potvrzení příjmu). Půjčku vyřídíte snadno a rychle a posouzení žádosti netrvá dlouho. V případě, že si chcete prodloužit dobu splatnosti, tak se stačí přihlásit na Váš účet na webových stránkách a o prodloužení zažádat. Podmínkou je ale uhrazení poplatku za prodloužení. Závazky je vhodné splácet včas, protože pokud si chcete půjčovat častěji a včas hradíte splátky, můžete využít věrnostního programu, díky kterému získáte slevy na další půjčky.

Proč právě půjčka Půjčka 7:

můžete získat až 15 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 15 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Co přesně jsou bankovní půjčky, pro koho jsou vhodné a na co se u nich zaměřit, pokud o nějakou máte zájem? ...více

4.5.2017

Myslíte, že když už máte půjčku, nemusíte šetřit? A nebo nešetříte, protože víte, že si v případě potřeby můžete vzít rychlou půjčku bez úroků? Náš článek Vás vyvede z omylu! ...více

24.8.2017

Jistě si chcete být jistí, že si vyberete tu správnou půjčku. V našem článku Vám poradíme, jak na to! ...více

22.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Půjčkomat půjčka
Výše půjčky:500 - 22 000 Kč
Splatnost:5 - 31 dní
Název půjčky:Zaimo
Výše půjčky:25 000 - 108 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Raiffeisen Bank
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:CZ Mini Credit
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Grand půjčky
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:30 dní - 360 měs.
Název půjčky:Půjčka Liška
Výše půjčky:1 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Everyday plus
Výše půjčky:100 - 35 000 Kč
Splatnost:61 dní - 12 měs.
Název půjčky:Bankerat
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Perfect Money
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:5 - 42 dní
Název půjčky:Medvědí půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
ebook