Půjčka Půjčka 7

pujcka

Výše půjčky: 1 000 - 15 000 Kč, doba splácení: 7 - 28 dní

Nebankovní půjčka s názvem Půjčka 7 nabízí pro první klienty půjčení až 15 000 Kč, dobu splatnosti 28 dní a možné prodloužení půjčky o 14 dní.

Výše půjčky1 000 - 15 000 Kč
Splatnost7 - 28 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 07.02.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Krátkodobý úvěr Půjčka 7 od společnosti Kontex Trade International s.r.o., která chce svým klientům nabídnout férové a dostupné služby. Kromě nyní již klasické půjčky přes internet má pro zákazníky i telefonní servis, kde lze o půjčku zažádat v pracovní dny, zatímco přes online žádost můžete kdykoliv, i o víkendu a o svátcích. Společnost je registrovaná u Státního úřadu pro ochranu osobních údajů, nemusíte se tedy obávat zneužití Vašich osobních údajů.

Půjčka 7 je transparentní, rychlá a snadno dostupná pro všechny, kteří potřebují v krátké době zaplatit nečekané výdaje. Vyřízení půjčky je snadné a lze vše zařídit z pohodlí domova a to buď po telefonu, nebo přes internetový formulář, který je dostupný 24 hodin denně a 7 dní v týdnu po celý rok. Na webových stránkách společnosti si můžete v klidu pročíst veškeré údaje a prohlédnout aktualizovaný cenník.

Nebankovní bezúčelovou půjčku můžete využít jakkoliv potřebujete, hodí se zejména pro případ, kdy znenadání musíte uhradit výdaje, pro které není v běžném rozpočtu místo. Umožní Vám překlenout náročnější období do další výplaty. Půjčit si můžete částku od 1 000 Kč do 15 000 Kč s dobou splatnosti od 7 dní do 28 dní. Pro nové zákazníky je výše prvního úvěru omezena do výše 4 000 Kč, ale jako bonus dostanou půjčku zcela zdarma. Po schválení žádost Vám půjčená částka bude vyplacena převodem na účet.

Půjčit si může každý kdo má minimální věk 21 let, vlastní bankovní účet a české občanství, nebo trvalý pobyt v ČR. K půjčce nepotřebujete ručitele, ale musíte mít stálý měsíční příjem a čistý registr. Při žádosti o první půjčku nejprve musíte vyplnit registraci, zaslat emailem potřebné dokumenty jako potvrzení o příjmu (výplatní pásku, pracovní smlouvu, nebo výpis z účtu) a ověřit svůj bankovní účet, což může proces trochu prodloužit, ale o každou další půjčku pak lze zažádat i jen prostřednictví SMS. Taktéž můžete využít věrností program určený pro stálé zákazníky, kteří řádně splácí své závazky a díky tomu mají nárok na atraktivní slevy.

Základní informace o Půjčce 7:

  • rychlá bezúčelová půjčka
  • od 1 000 Kč do 15 000 Kč
  • první půjčka maximálně do 4 000 Kč
  • atraktivní věrnostní program
  • vyřízení kompletně online

Co k Půjčce 7 potřebujete:

  • věk nad 21 let
  • stálý příjem
  • čistý registr
  • bankovní účet

Žádost o půjčku

Žádost o Půjčku 7 lze celou vyřídit z pohodlí domova a netrvá dlouho. Na stránkách společnosti si nejprve zvolíte, jakou částku si chcete půjčit a to v rozmezí 1 000 Kč až 15 000 Kč (noví zákazníci jen do výše 4 000 Kč), pak si vyberete dobu splatnosti od 7 do 28 dní. Čím delší doba splatnosti, tím vyšší jsou poplatky s půjčkou spojené.

Poté musíte vyplnit registrační formulář, kam napíšete jméno, příjmení, rodné číslo, svůj telefon a email. Po odeslání tohoto dotazníku Vám přijde SMS s registračním kódem, který musíte zadat a pak se Vám zpřístupní další část registrace, kam doplníte adresu, číslo Vašeho občanského průkazu, číslo bankovní účtu a informace o Vašem zaměstnání. Pak už stačí jen registraci potvrdit a do 15 minut Vám přijde SMS zpráva s vyhodnocením Vaší žádosti.

K žádosti je třeba předložit potvrzení o výši příjmu – stačí poslat emailem výpis z účtu, nebo třeba výplatní pásku. Dále je třeba ověřit Váš bankovní účet a to zasláním částky 0,01 Kč až 1 Kč na bankovní účet společnosti. Pokud bude Vaše žádost schválena, tak Vám peníze budou převedeny na Váš bankovní účet. Výhodou je, že k druhé a každé další žádosti o půjčku už nemusíte tento proces absolvovat, protože Vaše registrace bude již hotová a stačí Vám poslat jen SMS zprávu a počkat na zpracování Vaší žádosti.

Nejjednodušší způsob jak zažádat o půjčku je přes online formulář na naší stránce (viz výše), kam jen doplníte pár základních údajů a zaměstnanci ze zákaznické linky se Vám sami ozvou a dojednají s Vámi veškeré podrobnosti.

Celkové hodnocení Půjčky 7:

Rychlý nebankovní úvěr pro nečekané případy, kdy potřebujete ihned zaplatit částku od 1 000 Kč do 15 000 Kč a to s krátkou dobou splatnosti (mezi 7 a 28 dny). S půjčkou jsou spojeny poměrně vysoké poplatky, proto je dobré jí využít jen v ty nejnutnější případy a půjčovat si zodpovědně, abyste se zbytečně nedostali do dluhové pasti. Půjčit si můžete pokud máte věk nad 21 let, stálý příjem a nejste vedení v registru dlužníků. K půjčce nepotřebujete ručitele a stačí Vám minimum dokladů (občanský průkaz a potvrzení příjmu). Půjčku vyřídíte snadno a rychle a posouzení žádosti netrvá dlouho. V případě, že si chcete prodloužit dobu splatnosti, tak se stačí přihlásit na Váš účet na webových stránkách a o prodloužení zažádat. Podmínkou je ale uhrazení poplatku za prodloužení. Závazky je vhodné splácet včas, protože pokud si chcete půjčovat častěji a včas hradíte splátky, můžete využít věrnostního programu, díky kterému získáte slevy na další půjčky.

Proč právě půjčka Půjčka 7:

můžete získat až 15 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 15 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Půjčka bez registru patří mezi jedny nejžádanějších půjčky, hned po těch klasických bankovních půjčkách, protože půjček bez registru poskytují pouze nebankovní společnosti. ...více

10.8.2017

Zajímá Vás, jaké jsou výhody rychlé půjčky online a proč by Vás měla zajímat, pokud potřebujete peníze a chcete je získat díky půjčce? Poradí Vám náš článek. ...více

28.8.2017

Co přesně jsou bankovní půjčky, pro koho jsou vhodné a na co se u nich zaměřit, pokud o nějakou máte zájem? ...více

4.5.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Unicredo
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 25 dní
Název půjčky:Supermoney půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:13 - 30 dní
Název půjčky:Tommy Stachi půjčka
Výše půjčky:5 000 - 150 000 Kč
Splatnost:12 - 36 měs.
Název půjčky:Aasa
Výše půjčky:5 000 - 20 000 Kč
Splatnost:6 - 12 měs.
Název půjčky:Švýcarská půjčka
Výše půjčky:3 000 - 7 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:Air Bank půjčka
Výše půjčky:5 000 - 900 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Benefi půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:LB BW
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:ACEMA Credit
Výše půjčky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Help Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:60 týdnů
ebook