Půjčka Půjčka 7

pujcka

Výše půjčky: 1 000 - 15 000 Kč, doba splácení: 7 - 28 dní

Nebankovní půjčka s názvem Půjčka 7 nabízí pro první klienty půjčení až 15 000 Kč, dobu splatnosti 28 dní a možné prodloužení půjčky o 14 dní.

Výše půjčky1 000 - 15 000 Kč
Splatnost7 - 28 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 30.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Krátkodobý úvěr Půjčka 7 od společnosti Kontex Trade International s.r.o., která chce svým klientům nabídnout férové a dostupné služby. Kromě nyní již klasické půjčky přes internet má pro zákazníky i telefonní servis, kde lze o půjčku zažádat v pracovní dny, zatímco přes online žádost můžete kdykoliv, i o víkendu a o svátcích. Společnost je registrovaná u Státního úřadu pro ochranu osobních údajů, nemusíte se tedy obávat zneužití Vašich osobních údajů.

Půjčka 7 je transparentní, rychlá a snadno dostupná pro všechny, kteří potřebují v krátké době zaplatit nečekané výdaje. Vyřízení půjčky je snadné a lze vše zařídit z pohodlí domova a to buď po telefonu, nebo přes internetový formulář, který je dostupný 24 hodin denně a 7 dní v týdnu po celý rok. Na webových stránkách společnosti si můžete v klidu pročíst veškeré údaje a prohlédnout aktualizovaný cenník.

Nebankovní bezúčelovou půjčku můžete využít jakkoliv potřebujete, hodí se zejména pro případ, kdy znenadání musíte uhradit výdaje, pro které není v běžném rozpočtu místo. Umožní Vám překlenout náročnější období do další výplaty. Půjčit si můžete částku od 1 000 Kč do 15 000 Kč s dobou splatnosti od 7 dní do 28 dní. Pro nové zákazníky je výše prvního úvěru omezena do výše 4 000 Kč, ale jako bonus dostanou půjčku zcela zdarma. Po schválení žádost Vám půjčená částka bude vyplacena převodem na účet.

Půjčit si může každý kdo má minimální věk 21 let, vlastní bankovní účet a české občanství, nebo trvalý pobyt v ČR. K půjčce nepotřebujete ručitele, ale musíte mít stálý měsíční příjem a čistý registr. Při žádosti o první půjčku nejprve musíte vyplnit registraci, zaslat emailem potřebné dokumenty jako potvrzení o příjmu (výplatní pásku, pracovní smlouvu, nebo výpis z účtu) a ověřit svůj bankovní účet, což může proces trochu prodloužit, ale o každou další půjčku pak lze zažádat i jen prostřednictví SMS. Taktéž můžete využít věrností program určený pro stálé zákazníky, kteří řádně splácí své závazky a díky tomu mají nárok na atraktivní slevy.

Základní informace o Půjčce 7:

  • rychlá bezúčelová půjčka
  • od 1 000 Kč do 15 000 Kč
  • první půjčka maximálně do 4 000 Kč
  • atraktivní věrnostní program
  • vyřízení kompletně online

Co k Půjčce 7 potřebujete:

  • věk nad 21 let
  • stálý příjem
  • čistý registr
  • bankovní účet

Žádost o půjčku

Žádost o Půjčku 7 lze celou vyřídit z pohodlí domova a netrvá dlouho. Na stránkách společnosti si nejprve zvolíte, jakou částku si chcete půjčit a to v rozmezí 1 000 Kč až 15 000 Kč (noví zákazníci jen do výše 4 000 Kč), pak si vyberete dobu splatnosti od 7 do 28 dní. Čím delší doba splatnosti, tím vyšší jsou poplatky s půjčkou spojené.

Poté musíte vyplnit registrační formulář, kam napíšete jméno, příjmení, rodné číslo, svůj telefon a email. Po odeslání tohoto dotazníku Vám přijde SMS s registračním kódem, který musíte zadat a pak se Vám zpřístupní další část registrace, kam doplníte adresu, číslo Vašeho občanského průkazu, číslo bankovní účtu a informace o Vašem zaměstnání. Pak už stačí jen registraci potvrdit a do 15 minut Vám přijde SMS zpráva s vyhodnocením Vaší žádosti.

K žádosti je třeba předložit potvrzení o výši příjmu – stačí poslat emailem výpis z účtu, nebo třeba výplatní pásku. Dále je třeba ověřit Váš bankovní účet a to zasláním částky 0,01 Kč až 1 Kč na bankovní účet společnosti. Pokud bude Vaše žádost schválena, tak Vám peníze budou převedeny na Váš bankovní účet. Výhodou je, že k druhé a každé další žádosti o půjčku už nemusíte tento proces absolvovat, protože Vaše registrace bude již hotová a stačí Vám poslat jen SMS zprávu a počkat na zpracování Vaší žádosti.

Nejjednodušší způsob jak zažádat o půjčku je přes online formulář na naší stránce (viz výše), kam jen doplníte pár základních údajů a zaměstnanci ze zákaznické linky se Vám sami ozvou a dojednají s Vámi veškeré podrobnosti.

Celkové hodnocení Půjčky 7:

Rychlý nebankovní úvěr pro nečekané případy, kdy potřebujete ihned zaplatit částku od 1 000 Kč do 15 000 Kč a to s krátkou dobou splatnosti (mezi 7 a 28 dny). S půjčkou jsou spojeny poměrně vysoké poplatky, proto je dobré jí využít jen v ty nejnutnější případy a půjčovat si zodpovědně, abyste se zbytečně nedostali do dluhové pasti. Půjčit si můžete pokud máte věk nad 21 let, stálý příjem a nejste vedení v registru dlužníků. K půjčce nepotřebujete ručitele a stačí Vám minimum dokladů (občanský průkaz a potvrzení příjmu). Půjčku vyřídíte snadno a rychle a posouzení žádosti netrvá dlouho. V případě, že si chcete prodloužit dobu splatnosti, tak se stačí přihlásit na Váš účet na webových stránkách a o prodloužení zažádat. Podmínkou je ale uhrazení poplatku za prodloužení. Závazky je vhodné splácet včas, protože pokud si chcete půjčovat častěji a včas hradíte splátky, můžete využít věrnostního programu, díky kterému získáte slevy na další půjčky.

Proč právě půjčka Půjčka 7:

můžete získat až 15 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 15 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Máme pro Vás 5 rad ohledně půjček, které byste měli znát, pokud si půjčku plánujete vzít! ...více

13.6.2017

Berete si půjčku a rádi byste věděli, jak na půjčce ušetřit? Máme pro Vás hned 5 praktických rad, díky kterým se Vám jednoznačně povede ušetřit na půjčce, ať už si ji berete u banky nebo nebankovní společnosti. ...více

9.8.2017

Chcete sobě a své rodině splnit sen o krásné dovolené? Vzhůru na to - s půjčkou bez úroků to půjde jedna radost! Získejte půjčku na dovolenou! ...více

12.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Door Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:45 - 60 týdnů
Název půjčky:Zaplo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:HK Investment
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Půjčka na cokoliv ČSOB
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Benefi půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:SOS credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:AAAkapital půjčka
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Otrino Invest
Výše půjčky:15 000 - 30 000 Kč
Splatnost:1 dní - 36 měs.
Název půjčky:Express Cash
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:14 - 20 měs.
Název půjčky:Pronto půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
ebook