Půjčka Půjčka Liška

Výše půjčky: 1 000 - 100 000 Kč, doba splácení: 12 - 84 měs.

Půjčka liška je nebankovní půjčka bez registru, díky které si můžete půjčit 1 000 Kč až 100 000 Kč, a to se sjednáním online a s dlouhou dobou splatnosti - až 84 měsíců.

Výše půjčky1 000 - 100 000 Kč
Splatnost12 - 84 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

Nebojte se vlka nic a vyzkoušejte chytrou Půjčku Liška. Je to půjčka poskytovaná nebankovní společností DS Credit, která není v oboru finančnictví žádným nováčkem, zabývá se poskytováním finančích prostředků už řadu let. Má za sebou již mnoho spokojených klientů a každý den jich přibude více jak dvě stovky. Klienti si nejvíce pochvalují rychlost a hladký průběh vyřízení žádosti nebo mají negativní zkušenosti od jiných nebankovních společností a u Půjčky Liška jim vyšli maximálně vstříc.

V dnešní době je vyřizování různých administrativních záležitostí přes internet již běžnou věcí. Papírování se stává minulostí, stejně jako dlouhé cestování například do banky a stání nekonečných front u přepážky. Přes internet vyřídíte vše hladce a jednoduše a navíc z pohodlí svého domova. Stačí Vám pouze přístup na internet a třeba chytrý telefon, notebook nebo tablet. Jistě jste už někdy nakupovali něco přes internet a tak víte, že to je úplnou hračkou. Žádosti o půjčku dnes již probíhají stejně jednoduše a tak je zvládne úplně každý.

Žádost o Půjčku Liška se podává tak, že vyplníte několik osobních dat do online formuláře a žádost odešlete. Během chvíle znáte výsledek a už se jen rozhodujete, jestli Vám podmínky půjčky vyhovují. Čerpání peněz na účet je také záležitostí pouze krátké chvilky a tak než se nadějete, peníze máte na bankovním účtu.

S Půjčkou Liška můžete žádat o půjčku v rozmezí 1 000 - 100 000 Kč a dobu splácení si nastavíte dokonce až na 84 měsíců. Úroková sazba je celkem přívětivá a začíná na 12 %. Půjčka neskrývá žádné poplatky a je poskytována za jasných a předem daných podmínek. Musí Vám být více jak 18 let, nesmíte mít záznam v registru a musíte mít pravidelný příjem, který jste schopni doložit. Půjčka je tedy vhodná pro zaměstnance, důchodce, ale i rodiče na mateřské dovolené.

Základní informace o Půjčce Liška:

  • chytrá online půjčka
  • výsledek žádosti víte okamžitě
  • možnost půjčit si 1 000 - 100 000 Kč
  • přívětivá úroková sazba od 12 %
  • doba splácení 12 - 84 měsíců
  • možnost zdarma odložení několika splátek

Co k Půjčce Liška potřebujete:

  • pravidelný příjem s doložením
  • občané starší 18 let
  • nemáte exekuci a nejste v insolvenci
  • nemáte záznam v registru ani v trestním rejstříku

Žádost o půjčku

Jednoduché podání žádosti můžete provést ihned přes tyto stránky. Pouze vyplníte své jméno, telefonní kontakt, email a nastavíte si požadované parametry půjčky. Žádost odešlete a vyčkáte než Vás kontaktují operátoři zákaznické linky a domluvíte s nimi vše potřebné.

Druhou možností je přímo na stránkách Půjčky Liška. Tam mimo jiné vyplníte ještě svá osobní data, adresu, rodné číslo, výši a původ svého pravidelného příjmu a po prostudování obchodních podmínek odešlete žádost. Poté budete kontaktováni operátorem zákaznické linky, který Vás obeznámí s podmínkami půjčky a sdělí Vám další důležité informace. Jestliže se rozhodnete půjčku si vzít, domluvíte se s operátorem na dalším postupu.

Podmínkou pro získání Půjčky Liška jsou následující skutečnosti - jste starší 18 let, máte pravidelný příjem (stálou mzdu, starobní důchod, dávky pro rodiče na MD), nemáte záznam v registru ani v TR, nemáte exekuci a nejste v insolvenci. Půjčka je poskytována bez ručitele, avšak v závislosti na výši půjčky, budete potřebovat hmotnou zástavu. Půjčka Liška má poměrně přísná pravidla, ale na druhou stranu to vynahrazuje nízkým úrokem a rychlostí získání peněz.

Peníze je možné čerpat ihned po podpisu smlouvy na Váš účet v bance, ze kterého později začnete svou půjčku splácet. Pokud by Vám někdy v průběhu splácení hrozila platební neschopnost, vždy je lepší řešit problém s předstihem. Operátoři na zákaznické lince se k Vám neobrátí zády, naopak Vám pomohou situaci vyřešit. Můžete například požádat o prodloužení splatnosti nebo využít další skvělou možnost - zdarma odložit několik splátek na později.

Půjčka Liška Vám bude finančním partnerem vždy a za všech okolností. Můžete se na ni spolehnout i z hlediska bezpečnosti. Společnost si velmi zakládá na bezpečnosti uložení Vašich personálních dat. Nemusíte se tak bát, že se dostanou k rukám třetí osoby. Pokud byste kdykoli měli nějaké dotazy, operátoři jsou připraveni Vám sdělit vše, co Vás bude zajímat.

Celkové hodnocení Půjčky Liška

Chytrá a velmi rychlá Půjčka Liška je vhodná pro zaměstnané, důchodce nebo rodiče na mateřské dovolené. Nabízí možnost půjčit si 1 000 - 100 000 Kč s přívětivým úrokem a dlouhou dobou splácení až 84 měsíců. Peníze čerpáte na bankovní účet ihned po podepsání smlouvy. Podmínkou pro získání půjčky je Váš věk nad 18 let, pravidelný příjem (stálý plat, starobní důchod, dávky na MD), máte čistý registr i TR, nemáte exekuci a nejste v insolvenci. K půjčce nepotřebujete ručitele, ale v závislosti na výši půjčky budete nejspíš potřebovat zástavu. Přísné podmínky pro schválení úvěru vynahrazuje Půjčka Liška rychlostí a hladkým průběhem žádacího procesu a především přívětivým úrokem. Pokud splníte vvšechny podmínky, tak máte vysokou šanci na schválení. Výhodou Půjčky Liška je možnost bezplatného odložení několika splátek nebo prodloužení splatnosti.

Proč právě půjčka Půjčka Liška:

můžete získat až 100 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 100 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte být schopni tento příjem doložit
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

Víte, že díky internetu si dnes můžete všechno včetně půjček zařídit online? Sjednejte si půjčku online z pohodlí svého domova! ...více

13.7.2017

Jistě si při srovnání půjček chcete být jistí, že jste nikomu nenaletěli a vybrali jste si výhodnou půjčku s těmi nejlepšími podmínkami a od důvěryhodného a bezpečného poskytovatele půjček. ...více

11.7.2017

Půjčka je závazek, který není dobré podceňovat. Nad čím byste se měli před sjednáním půjčky zamyslet? ...více

18.4.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Profi Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 166 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Komerční Banka
Výše půjčky:30 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Pronto půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:CreditPortal půjčka
Výše půjčky:500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Vitacredit půjčka
Výše půjčky:50 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Credit Limit
Výše půjčky:2 500 - 35 000 Kč
Splatnost:30 - 30 dní
Název půjčky:Půjčka na cokoliv ČSOB
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Moment půjčka
Výše půjčky:1 000 - 4 999 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Nova Credit
Výše půjčky:5 000 - 30 000 Kč
Splatnost:3 - 12 měs.
Název půjčky:Zaimo
Výše půjčky:25 000 - 108 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.