Půjčka Půjčka Liška

pujckaliska

Výše půjčky: 1 000 - 100 000 Kč, doba splácení: 12 - 84 měs.

Půjčka liška je nebankovní půjčka bez registru, díky které si můžete půjčit 1 000 Kč až 100 000 Kč, a to se sjednáním online a s dlouhou dobou splatnosti - až 84 měsíců.

Výše půjčky1 000 - 100 000 Kč
Splatnost12 - 84 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 06.02.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Nebojte se vlka nic a vyzkoušejte chytrou Půjčku Liška. Je to půjčka poskytovaná nebankovní společností DS Credit, která není v oboru finančnictví žádným nováčkem, zabývá se poskytováním finančích prostředků už řadu let. Má za sebou již mnoho spokojených klientů a každý den jich přibude více jak dvě stovky. Klienti si nejvíce pochvalují rychlost a hladký průběh vyřízení žádosti nebo mají negativní zkušenosti od jiných nebankovních společností a u Půjčky Liška jim vyšli maximálně vstříc.

V dnešní době je vyřizování různých administrativních záležitostí přes internet již běžnou věcí. Papírování se stává minulostí, stejně jako dlouhé cestování například do banky a stání nekonečných front u přepážky. Přes internet vyřídíte vše hladce a jednoduše a navíc z pohodlí svého domova. Stačí Vám pouze přístup na internet a třeba chytrý telefon, notebook nebo tablet. Jistě jste už někdy nakupovali něco přes internet a tak víte, že to je úplnou hračkou. Žádosti o půjčku dnes již probíhají stejně jednoduše a tak je zvládne úplně každý.

Žádost o Půjčku Liška se podává tak, že vyplníte několik osobních dat do online formuláře a žádost odešlete. Během chvíle znáte výsledek a už se jen rozhodujete, jestli Vám podmínky půjčky vyhovují. Čerpání peněz na účet je také záležitostí pouze krátké chvilky a tak než se nadějete, peníze máte na bankovním účtu.

S Půjčkou Liška můžete žádat o půjčku v rozmezí 1 000 - 100 000 Kč a dobu splácení si nastavíte dokonce až na 84 měsíců. Úroková sazba je celkem přívětivá a začíná na 12 %. Půjčka neskrývá žádné poplatky a je poskytována za jasných a předem daných podmínek. Musí Vám být více jak 18 let, nesmíte mít záznam v registru a musíte mít pravidelný příjem, který jste schopni doložit. Půjčka je tedy vhodná pro zaměstnance, důchodce, ale i rodiče na mateřské dovolené.

Základní informace o Půjčce Liška:

  • chytrá online půjčka
  • výsledek žádosti víte okamžitě
  • možnost půjčit si 1 000 - 100 000 Kč
  • přívětivá úroková sazba od 12 %
  • doba splácení 12 - 84 měsíců
  • možnost zdarma odložení několika splátek

Co k Půjčce Liška potřebujete:

  • pravidelný příjem s doložením
  • občané starší 18 let
  • nemáte exekuci a nejste v insolvenci
  • nemáte záznam v registru ani v trestním rejstříku

Žádost o půjčku

Jednoduché podání žádosti můžete provést ihned přes tyto stránky. Pouze vyplníte své jméno, telefonní kontakt, email a nastavíte si požadované parametry půjčky. Žádost odešlete a vyčkáte než Vás kontaktují operátoři zákaznické linky a domluvíte s nimi vše potřebné.

Druhou možností je přímo na stránkách Půjčky Liška. Tam mimo jiné vyplníte ještě svá osobní data, adresu, rodné číslo, výši a původ svého pravidelného příjmu a po prostudování obchodních podmínek odešlete žádost. Poté budete kontaktováni operátorem zákaznické linky, který Vás obeznámí s podmínkami půjčky a sdělí Vám další důležité informace. Jestliže se rozhodnete půjčku si vzít, domluvíte se s operátorem na dalším postupu.

Podmínkou pro získání Půjčky Liška jsou následující skutečnosti - jste starší 18 let, máte pravidelný příjem (stálou mzdu, starobní důchod, dávky pro rodiče na MD), nemáte záznam v registru ani v TR, nemáte exekuci a nejste v insolvenci. Půjčka je poskytována bez ručitele, avšak v závislosti na výši půjčky, budete potřebovat hmotnou zástavu. Půjčka Liška má poměrně přísná pravidla, ale na druhou stranu to vynahrazuje nízkým úrokem a rychlostí získání peněz.

Peníze je možné čerpat ihned po podpisu smlouvy na Váš účet v bance, ze kterého později začnete svou půjčku splácet. Pokud by Vám někdy v průběhu splácení hrozila platební neschopnost, vždy je lepší řešit problém s předstihem. Operátoři na zákaznické lince se k Vám neobrátí zády, naopak Vám pomohou situaci vyřešit. Můžete například požádat o prodloužení splatnosti nebo využít další skvělou možnost - zdarma odložit několik splátek na později.

Půjčka Liška Vám bude finančním partnerem vždy a za všech okolností. Můžete se na ni spolehnout i z hlediska bezpečnosti. Společnost si velmi zakládá na bezpečnosti uložení Vašich personálních dat. Nemusíte se tak bát, že se dostanou k rukám třetí osoby. Pokud byste kdykoli měli nějaké dotazy, operátoři jsou připraveni Vám sdělit vše, co Vás bude zajímat.

Celkové hodnocení Půjčky Liška

Chytrá a velmi rychlá Půjčka Liška je vhodná pro zaměstnané, důchodce nebo rodiče na mateřské dovolené. Nabízí možnost půjčit si 1 000 - 100 000 Kč s přívětivým úrokem a dlouhou dobou splácení až 84 měsíců. Peníze čerpáte na bankovní účet ihned po podepsání smlouvy. Podmínkou pro získání půjčky je Váš věk nad 18 let, pravidelný příjem (stálý plat, starobní důchod, dávky na MD), máte čistý registr i TR, nemáte exekuci a nejste v insolvenci. K půjčce nepotřebujete ručitele, ale v závislosti na výši půjčky budete nejspíš potřebovat zástavu. Přísné podmínky pro schválení úvěru vynahrazuje Půjčka Liška rychlostí a hladkým průběhem žádacího procesu a především přívětivým úrokem. Pokud splníte vvšechny podmínky, tak máte vysokou šanci na schválení. Výhodou Půjčky Liška je možnost bezplatného odložení několika splátek nebo prodloužení splatnosti.

Proč právě půjčka Půjčka Liška:

můžete získat až 100 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 100 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte být schopni tento příjem doložit
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Jistě si při srovnání půjček chcete být jistí, že jste nikomu nenaletěli a vybrali jste si výhodnou půjčku s těmi nejlepšími podmínkami a od důvěryhodného a bezpečného poskytovatele půjček. ...více

11.7.2017

Nejčastější chybou, kterou lidé při půjčování dělají je, že si neprovádí dostatečné srovnání půjček skrze kalkulačku půjček online. ...více

10.7.2017

Máte záznam v registru dlužníků a přesto si potřebujete nutně a urgentně půjčit? V bance Vám v takové situaci nepůjčí, co tedy dělat? Máme řešení - rychlou půjčku bez registru! ...více

1.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Money Now
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Ovečka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:AAAkapital půjčka
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:CreditAir
Výše půjčky:1 500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 75 dní
Název půjčky:Vata online
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 35 dní
Název půjčky:Veselá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:1 - 12 měs.
Název půjčky:Credit Komfort
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Moment půjčka
Výše půjčky:1 000 - 4 999 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:HFS půjčka
Výše půjčky:10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost:52 týdnů - 96 měs.
ebook