Půjčka Půjčka na cokoliv ČSOB

Výše půjčky: 20 000 - 800 000 Kč, doba splácení: 12 - 96 měs.

Bankovní půjčka společnosti ČSOB nabízí peníze na cokoli, a to až 800 000 Kč na 8 let.

Výše půjčky20 000 - 800 000 Kč
Splatnost12 - 96 měs.
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

ČSOB je prověřenou bankovní společností, která již léta figuruje mezi nejpřednějšími společnostmi na trhu financí. Mezi její neoblíbenější produkty patří Půjčka na cokoliv. Sám název již napovídá, že půjčku můžete využít jednoduše na cokoliv. Nemusíte dokládat na co jste peníze využili, jestli na nové auto, dovolenou nebo své záliby. Díky zázemí renomované společnosti máte šanci získat úvěr s mnoha nadstandardními výhodami a za skvělých podmínek. Mezi ty nejlepší výhody patří splátky, které si můžete jakkoliv upravit, aby Vám vyhovovaly. Můžete očekávat pouze fér jednání - půjčka je transparentní, bez poplatků za poskytnutí ani za správu, a smluvní podmínky jsou přehledné.

Díky Půjčce na cokoliv máte možnost půjčit si částku ve výši 20 000 - 800 000 Kč. Půjčku nemusíte nijak jistit, nepotřebujete ručitele ani hmotnou zástavu. Výhodou pro nové klienty společnosti ČSOB je možnost půjčit si rovnou plnou výši dostupné částky. Půjčka na cokoliv má i skvělý úrok pohybující se velmi nízko - již okolo 7 %. Splácet můžete v období až 8 let a splátky si můžete flexibilně nastavovat. Můžete je snížit nebo zvýšit, případně odložit až o 3 měsíce,  nebo můžete splácet rychleji tak, že složíte mimořádnou nebo předčasnou splátku.

Jestliže vlastníte osobní účet u ČSOB, máte tu výhodu, že čerpáte peníze na účet ihned. Nic Vám potom nebrání použít peníze ještě v den, kdy podepíšete smlouvu. Pro svůj klid a pocit bezpečí, můžete využít jednu ze 3 nabídek pojištění schopnosti splácet. Pojištění Vám pokryje období, pokud se dostanete do pracovní neschopnosti, ztrátíte zaměstnání nebo nejhorší variantu případ smrti či invalidity.

Žadatel musí být fyzická osoba a peníze musí být využity za soukromým účelem. Půjčka na cokoliv je spotřebitelský úvěr, který nesmí být využit s podnikatelským záměrem. Během procesu shcvalování žádosti projdete posouzením úvěruschopnosti. Je možné, že budete požádáni o předložení Vašich příjmů a výdajů. Doložení zdroje příjmu pro Vás bude snažší, jestliže jste se již stali klientem ČSOB a na účet Vám chodí pravidelný příjem nejméně 3 měsíce. V takovém případě se dokládní příjmu úplně vyhnete.

Základní informace o Půjčce na cokoliv:

 • půjčka bez běžných poplatků
 • flexibilně nastavitelné splátky
 • Půjčka na cokoliv za soukromým účelem
 • půjčka ve výši 20 000 - 800 000 Kč
 • maximální doba splácení je 8 let
 • nízký úrok okolo 7 %
 • možnost vrácení půjčky do 30 dnů

Co k Půjčce na cokoliv potřebujete:

 • nutný stálý příjem, doložení zdroje příjmu
 • občan České republiky, věk nad 18 let
 • občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti
 • bez záznamu v registru, bez dluhů
 • bez exekuce, bez insolvence

Žádost o půjčku

Velmi jednoduše dostupná půjčka pro kohokoliv, kterou je možné si ji sjednat hned několika způsoby - v internetovém bankovnictví, přes smartbanking, zákaznickou linku nebo přímo na pobočce. Jestli se Vám ale nikam nechce, půjčku můžete sjednat rychle z pohodlí Vašeho domova online. Nejlépe zažádáte prostřednictvím těchto stránek a trvá to chviličku. Výše vyplníte pouze několik osobních dat a později Vás kontaktuje operátor zákaznické linky, který Vám sdělí všechny informace.

Žadatel musí splňovat následující podmínky. Musíte být občan ČR ve věku nad 18 let, musíte být fyzickou osobou (ne podnikatel) a musíte doložit dva platné doklady totožnosti. Prvním dokladem je občanský průkaz a druhý například řidičský průkaz, cestovní pas, průkaz zdravotní pojišťovny, apod. Budete muset doložit Váš trvalý zdroj příjmu. Doložení stálého příjmu Vám ČSOB odpustí, pokud u ní máte vedený osobní účet, na který Vám přichází minimálně 3 měsíce Váš příjem. Účet u ČSOB má svá pozitiva, ale peníze můžete čerpat i na účet u jiné bankovní instituce. V takovém případě, budete čekat maximálně 3 dny než peníze dorazí.

Aby Vaše žádost mohla být schválena, musíte čistě projít celým posudkovým procesem. Na oplátku získáte půjčku se skvělou úrokovou sazbou a za jasně daných pravidel. Žádat můžete v případě, že nesplácíte u jiné bankovní či nebankovní společnosti, nemáte exekuci a nejste v insolvenci. ČSOB u svých klientů vyžaduje čistý registru dlužníků, na druhou stranu záznam v trestním rejstříku nevadí. Nepotřebujete ani ručitele ani hmotnou zástavu.

V průběhu žádacího procesu budete procházet posuzováním úvěruschopnosti - tzn. ČSOB bude prověřovat, jestli budete schopni splácet svůj závazek. Pro objektivní posouzení potřebují pracovníci náležitého oddělení určité podklady. Jedná se o zcela běžný postup, není třeba se tedy obávat, jestliže se Vám požadované podklady zdají příliš soukromé. Bude se jednat o potvrzení Vašich příjmů a výdajů, náklady spojené s bydlením (nájemné, cena energií a služeb), informace o Vašem zaměstnání (vč. kontaktu na zaměstnavatele), Vaše vzdělání a celková rodinná situace.

Celkové hodnocení Půjčky na cokoliv

Jestliže už nechcete ztrácet čas šetřením a chcete si splnit své sny okamžitě a bez čekání, pak je tato půjčka právě pro Vás. Půjčka na cokoliv je poskytována prověřenou společností ČSOB, což nabízí různé výhody pro nové i stálé zákazníky. Můžete získáte půjčku v rozpětí 20 000 - 800 000 Kč, s nízkým úrokem okolo 7 % a dlouhou dobou splácení. Vzhledem k maximální možné délce splatnosti, která činí až 8 let, si můžete libovolně nastavovat splátky. Splátky jsou flexibilní a v průběhu splácení je lze snadno snížit nebo zvýšit, případně odložit až o 3 měsíce. Půjčku na cokoliv sjednáte na pobočkách ČSOB, přes internetové bankovnictví nebo smartbanking, prostřednictvím zákaznické linky nebo online - nejrychleji zde na Úvěromatu. Jako žadatel musíte splňovat určité podmínky - musíte být ve věku nad 18 let, musíte být občanem České republiky, výhodou je vlastnictví účtu u ČSOB (není potřeba dokládat příjem, pokud Vám tam nejméně 3 měsíce chodí Váš příjem). V opačném případě budete muset Váš pravidelný příjem doložit, stejně tak požadované podklady pro posouzení Vaší úvěruschopnosti. Pakliže si myslíte, že splňujete podmínky pro schválení, peníze čerpáte ihned na svůj osobní účet u ČSOB nebo u jiné banky do 3 pracovních dnů. ČSOB Vám také nabízí možnost sjednat si pojištění pro případ neschopnosti splácet.

Proč právě půjčka Půjčka na cokoliv ČSOB:

můžete získat až 800 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 800 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

Nejčastější chybou, kterou lidé při půjčování dělají je, že si neprovádí dostatečné srovnání půjček skrze kalkulačku půjček online. ...více

10.7.2017

Patříte mezi problémové klienty? Nemáte na zaplacení složenek, jste bez práce, v dluzích a potřebujete si půjčit? ...více

12.5.2017

Jediným způsobem, jak si být jistý, že jste si vybrali vhodnou půjčku, je provést si srovnání půjček online díky nástroji zvanému kalkulačka půjček online. ...více

27.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Unicredo
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 25 dní
Název půjčky:Mobil půjčka
Výše půjčky:2 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 - 21 dní
Název půjčky:Kesh půjčka
Výše půjčky:20 000 - 700 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Home Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Mutuo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:22 - 22 dní
Název půjčky:Vitacredit půjčka
Výše půjčky:50 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Money Now
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Sumo půjčka
Výše půjčky:4 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Smart půjčka
Výše půjčky:5 000 - 70 000 Kč
Splatnost:13 - 16 měs.
Název půjčky:Komerční Banka
Výše půjčky:30 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.