Půjčka Půjčka na cokoliv ČSOB

ČSOB

Výše půjčky: 20 000 - 800 000 Kč, doba splácení: 12 - 96 měs.

Bankovní půjčka společnosti ČSOB nabízí peníze na cokoli, a to až 800 000 Kč na 8 let.

Výše půjčky20 000 - 800 000 Kč
Splatnost12 - 96 měs.
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 07.02.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

ČSOB je prověřenou bankovní společností, která již léta figuruje mezi nejpřednějšími společnostmi na trhu financí. Mezi její neoblíbenější produkty patří Půjčka na cokoliv. Sám název již napovídá, že půjčku můžete využít jednoduše na cokoliv. Nemusíte dokládat na co jste peníze využili, jestli na nové auto, dovolenou nebo své záliby. Díky zázemí renomované společnosti máte šanci získat úvěr s mnoha nadstandardními výhodami a za skvělých podmínek. Mezi ty nejlepší výhody patří splátky, které si můžete jakkoliv upravit, aby Vám vyhovovaly. Můžete očekávat pouze fér jednání - půjčka je transparentní, bez poplatků za poskytnutí ani za správu, a smluvní podmínky jsou přehledné.

Díky Půjčce na cokoliv máte možnost půjčit si částku ve výši 20 000 - 800 000 Kč. Půjčku nemusíte nijak jistit, nepotřebujete ručitele ani hmotnou zástavu. Výhodou pro nové klienty společnosti ČSOB je možnost půjčit si rovnou plnou výši dostupné částky. Půjčka na cokoliv má i skvělý úrok pohybující se velmi nízko - již okolo 7 %. Splácet můžete v období až 8 let a splátky si můžete flexibilně nastavovat. Můžete je snížit nebo zvýšit, případně odložit až o 3 měsíce,  nebo můžete splácet rychleji tak, že složíte mimořádnou nebo předčasnou splátku.

Jestliže vlastníte osobní účet u ČSOB, máte tu výhodu, že čerpáte peníze na účet ihned. Nic Vám potom nebrání použít peníze ještě v den, kdy podepíšete smlouvu. Pro svůj klid a pocit bezpečí, můžete využít jednu ze 3 nabídek pojištění schopnosti splácet. Pojištění Vám pokryje období, pokud se dostanete do pracovní neschopnosti, ztrátíte zaměstnání nebo nejhorší variantu případ smrti či invalidity.

Žadatel musí být fyzická osoba a peníze musí být využity za soukromým účelem. Půjčka na cokoliv je spotřebitelský úvěr, který nesmí být využit s podnikatelským záměrem. Během procesu shcvalování žádosti projdete posouzením úvěruschopnosti. Je možné, že budete požádáni o předložení Vašich příjmů a výdajů. Doložení zdroje příjmu pro Vás bude snažší, jestliže jste se již stali klientem ČSOB a na účet Vám chodí pravidelný příjem nejméně 3 měsíce. V takovém případě se dokládní příjmu úplně vyhnete.

Základní informace o Půjčce na cokoliv:

 • půjčka bez běžných poplatků
 • flexibilně nastavitelné splátky
 • Půjčka na cokoliv za soukromým účelem
 • půjčka ve výši 20 000 - 800 000 Kč
 • maximální doba splácení je 8 let
 • nízký úrok okolo 7 %
 • možnost vrácení půjčky do 30 dnů

Co k Půjčce na cokoliv potřebujete:

 • nutný stálý příjem, doložení zdroje příjmu
 • občan České republiky, věk nad 18 let
 • občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti
 • bez záznamu v registru, bez dluhů
 • bez exekuce, bez insolvence

Žádost o půjčku

Velmi jednoduše dostupná půjčka pro kohokoliv, kterou je možné si ji sjednat hned několika způsoby - v internetovém bankovnictví, přes smartbanking, zákaznickou linku nebo přímo na pobočce. Jestli se Vám ale nikam nechce, půjčku můžete sjednat rychle z pohodlí Vašeho domova online. Nejlépe zažádáte prostřednictvím těchto stránek a trvá to chviličku. Výše vyplníte pouze několik osobních dat a později Vás kontaktuje operátor zákaznické linky, který Vám sdělí všechny informace.

Žadatel musí splňovat následující podmínky. Musíte být občan ČR ve věku nad 18 let, musíte být fyzickou osobou (ne podnikatel) a musíte doložit dva platné doklady totožnosti. Prvním dokladem je občanský průkaz a druhý například řidičský průkaz, cestovní pas, průkaz zdravotní pojišťovny, apod. Budete muset doložit Váš trvalý zdroj příjmu. Doložení stálého příjmu Vám ČSOB odpustí, pokud u ní máte vedený osobní účet, na který Vám přichází minimálně 3 měsíce Váš příjem. Účet u ČSOB má svá pozitiva, ale peníze můžete čerpat i na účet u jiné bankovní instituce. V takovém případě, budete čekat maximálně 3 dny než peníze dorazí.

Aby Vaše žádost mohla být schválena, musíte čistě projít celým posudkovým procesem. Na oplátku získáte půjčku se skvělou úrokovou sazbou a za jasně daných pravidel. Žádat můžete v případě, že nesplácíte u jiné bankovní či nebankovní společnosti, nemáte exekuci a nejste v insolvenci. ČSOB u svých klientů vyžaduje čistý registru dlužníků, na druhou stranu záznam v trestním rejstříku nevadí. Nepotřebujete ani ručitele ani hmotnou zástavu.

V průběhu žádacího procesu budete procházet posuzováním úvěruschopnosti - tzn. ČSOB bude prověřovat, jestli budete schopni splácet svůj závazek. Pro objektivní posouzení potřebují pracovníci náležitého oddělení určité podklady. Jedná se o zcela běžný postup, není třeba se tedy obávat, jestliže se Vám požadované podklady zdají příliš soukromé. Bude se jednat o potvrzení Vašich příjmů a výdajů, náklady spojené s bydlením (nájemné, cena energií a služeb), informace o Vašem zaměstnání (vč. kontaktu na zaměstnavatele), Vaše vzdělání a celková rodinná situace.

Celkové hodnocení Půjčky na cokoliv

Jestliže už nechcete ztrácet čas šetřením a chcete si splnit své sny okamžitě a bez čekání, pak je tato půjčka právě pro Vás. Půjčka na cokoliv je poskytována prověřenou společností ČSOB, což nabízí různé výhody pro nové i stálé zákazníky. Můžete získáte půjčku v rozpětí 20 000 - 800 000 Kč, s nízkým úrokem okolo 7 % a dlouhou dobou splácení. Vzhledem k maximální možné délce splatnosti, která činí až 8 let, si můžete libovolně nastavovat splátky. Splátky jsou flexibilní a v průběhu splácení je lze snadno snížit nebo zvýšit, případně odložit až o 3 měsíce. Půjčku na cokoliv sjednáte na pobočkách ČSOB, přes internetové bankovnictví nebo smartbanking, prostřednictvím zákaznické linky nebo online - nejrychleji zde na Úvěromatu. Jako žadatel musíte splňovat určité podmínky - musíte být ve věku nad 18 let, musíte být občanem České republiky, výhodou je vlastnictví účtu u ČSOB (není potřeba dokládat příjem, pokud Vám tam nejméně 3 měsíce chodí Váš příjem). V opačném případě budete muset Váš pravidelný příjem doložit, stejně tak požadované podklady pro posouzení Vaší úvěruschopnosti. Pakliže si myslíte, že splňujete podmínky pro schválení, peníze čerpáte ihned na svůj osobní účet u ČSOB nebo u jiné banky do 3 pracovních dnů. ČSOB Vám také nabízí možnost sjednat si pojištění pro případ neschopnosti splácet.

Proč právě půjčka Půjčka na cokoliv ČSOB:

můžete získat až 800 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 800 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Slyšeli jste někdy o půjčce bez úroků, která je dostupná pro všechny a je zcela zdarma? Není to mýtus, naopak, první půjčka zdarma existuje a poradíme Vám, jak na ni! ...více

22.8.2017

Překvapily Vás nějaké nečekané nepříjemné výdaje, ať už v rodině nebo při Vašem podnikání? Pak existuje jedno příjemné řešení, a tou je výhodná nebankovní půjčka. ...více

25.8.2017

Jistě si při srovnání půjček chcete být jistí, že jste nikomu nenaletěli a vybrali jste si výhodnou půjčku s těmi nejlepšími podmínkami a od důvěryhodného a bezpečného poskytovatele půjček. ...více

11.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Tesco půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:36 - 84 měs.
Název půjčky:CreditAir
Výše půjčky:1 500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 75 dní
Název půjčky:Půjčka plus
Výše půjčky:500 - 250 000 Kč
Splatnost:1 dní - 84 měs.
Název půjčky:Green půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Aasa
Výše půjčky:5 000 - 20 000 Kč
Splatnost:6 - 12 měs.
Název půjčky:Oberbank
Výše půjčky:50 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Finemoney půjčka
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 180 měs.
Název půjčky:Ber půjčku
Výše půjčky:1 000 - 35 000 Kč
Splatnost:1 dní - 12 měs.
Název půjčky:8000 bezúročně
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Air Bank půjčka
Výše půjčky:5 000 - 900 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
ebook