Půjčka Půjčka na cokoliv ČSOB

ČSOB

Výše půjčky: 20 000 - 800 000 Kč, doba splácení: 12 - 96 měs.

Bankovní půjčka společnosti ČSOB nabízí peníze na cokoli, a to až 800 000 Kč na 8 let.

Výše půjčky20 000 - 800 000 Kč
Splatnost12 - 96 měs.
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 27.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

ČSOB je prověřenou bankovní společností, která již léta figuruje mezi nejpřednějšími společnostmi na trhu financí. Mezi její neoblíbenější produkty patří Půjčka na cokoliv. Sám název již napovídá, že půjčku můžete využít jednoduše na cokoliv. Nemusíte dokládat na co jste peníze využili, jestli na nové auto, dovolenou nebo své záliby. Díky zázemí renomované společnosti máte šanci získat úvěr s mnoha nadstandardními výhodami a za skvělých podmínek. Mezi ty nejlepší výhody patří splátky, které si můžete jakkoliv upravit, aby Vám vyhovovaly. Můžete očekávat pouze fér jednání - půjčka je transparentní, bez poplatků za poskytnutí ani za správu, a smluvní podmínky jsou přehledné.

Díky Půjčce na cokoliv máte možnost půjčit si částku ve výši 20 000 - 800 000 Kč. Půjčku nemusíte nijak jistit, nepotřebujete ručitele ani hmotnou zástavu. Výhodou pro nové klienty společnosti ČSOB je možnost půjčit si rovnou plnou výši dostupné částky. Půjčka na cokoliv má i skvělý úrok pohybující se velmi nízko - již okolo 7 %. Splácet můžete v období až 8 let a splátky si můžete flexibilně nastavovat. Můžete je snížit nebo zvýšit, případně odložit až o 3 měsíce,  nebo můžete splácet rychleji tak, že složíte mimořádnou nebo předčasnou splátku.

Jestliže vlastníte osobní účet u ČSOB, máte tu výhodu, že čerpáte peníze na účet ihned. Nic Vám potom nebrání použít peníze ještě v den, kdy podepíšete smlouvu. Pro svůj klid a pocit bezpečí, můžete využít jednu ze 3 nabídek pojištění schopnosti splácet. Pojištění Vám pokryje období, pokud se dostanete do pracovní neschopnosti, ztrátíte zaměstnání nebo nejhorší variantu případ smrti či invalidity.

Žadatel musí být fyzická osoba a peníze musí být využity za soukromým účelem. Půjčka na cokoliv je spotřebitelský úvěr, který nesmí být využit s podnikatelským záměrem. Během procesu shcvalování žádosti projdete posouzením úvěruschopnosti. Je možné, že budete požádáni o předložení Vašich příjmů a výdajů. Doložení zdroje příjmu pro Vás bude snažší, jestliže jste se již stali klientem ČSOB a na účet Vám chodí pravidelný příjem nejméně 3 měsíce. V takovém případě se dokládní příjmu úplně vyhnete.

Základní informace o Půjčce na cokoliv:

 • půjčka bez běžných poplatků
 • flexibilně nastavitelné splátky
 • Půjčka na cokoliv za soukromým účelem
 • půjčka ve výši 20 000 - 800 000 Kč
 • maximální doba splácení je 8 let
 • nízký úrok okolo 7 %
 • možnost vrácení půjčky do 30 dnů

Co k Půjčce na cokoliv potřebujete:

 • nutný stálý příjem, doložení zdroje příjmu
 • občan České republiky, věk nad 18 let
 • občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti
 • bez záznamu v registru, bez dluhů
 • bez exekuce, bez insolvence

Žádost o půjčku

Velmi jednoduše dostupná půjčka pro kohokoliv, kterou je možné si ji sjednat hned několika způsoby - v internetovém bankovnictví, přes smartbanking, zákaznickou linku nebo přímo na pobočce. Jestli se Vám ale nikam nechce, půjčku můžete sjednat rychle z pohodlí Vašeho domova online. Nejlépe zažádáte prostřednictvím těchto stránek a trvá to chviličku. Výše vyplníte pouze několik osobních dat a později Vás kontaktuje operátor zákaznické linky, který Vám sdělí všechny informace.

Žadatel musí splňovat následující podmínky. Musíte být občan ČR ve věku nad 18 let, musíte být fyzickou osobou (ne podnikatel) a musíte doložit dva platné doklady totožnosti. Prvním dokladem je občanský průkaz a druhý například řidičský průkaz, cestovní pas, průkaz zdravotní pojišťovny, apod. Budete muset doložit Váš trvalý zdroj příjmu. Doložení stálého příjmu Vám ČSOB odpustí, pokud u ní máte vedený osobní účet, na který Vám přichází minimálně 3 měsíce Váš příjem. Účet u ČSOB má svá pozitiva, ale peníze můžete čerpat i na účet u jiné bankovní instituce. V takovém případě, budete čekat maximálně 3 dny než peníze dorazí.

Aby Vaše žádost mohla být schválena, musíte čistě projít celým posudkovým procesem. Na oplátku získáte půjčku se skvělou úrokovou sazbou a za jasně daných pravidel. Žádat můžete v případě, že nesplácíte u jiné bankovní či nebankovní společnosti, nemáte exekuci a nejste v insolvenci. ČSOB u svých klientů vyžaduje čistý registru dlužníků, na druhou stranu záznam v trestním rejstříku nevadí. Nepotřebujete ani ručitele ani hmotnou zástavu.

V průběhu žádacího procesu budete procházet posuzováním úvěruschopnosti - tzn. ČSOB bude prověřovat, jestli budete schopni splácet svůj závazek. Pro objektivní posouzení potřebují pracovníci náležitého oddělení určité podklady. Jedná se o zcela běžný postup, není třeba se tedy obávat, jestliže se Vám požadované podklady zdají příliš soukromé. Bude se jednat o potvrzení Vašich příjmů a výdajů, náklady spojené s bydlením (nájemné, cena energií a služeb), informace o Vašem zaměstnání (vč. kontaktu na zaměstnavatele), Vaše vzdělání a celková rodinná situace.

Celkové hodnocení Půjčky na cokoliv

Jestliže už nechcete ztrácet čas šetřením a chcete si splnit své sny okamžitě a bez čekání, pak je tato půjčka právě pro Vás. Půjčka na cokoliv je poskytována prověřenou společností ČSOB, což nabízí různé výhody pro nové i stálé zákazníky. Můžete získáte půjčku v rozpětí 20 000 - 800 000 Kč, s nízkým úrokem okolo 7 % a dlouhou dobou splácení. Vzhledem k maximální možné délce splatnosti, která činí až 8 let, si můžete libovolně nastavovat splátky. Splátky jsou flexibilní a v průběhu splácení je lze snadno snížit nebo zvýšit, případně odložit až o 3 měsíce. Půjčku na cokoliv sjednáte na pobočkách ČSOB, přes internetové bankovnictví nebo smartbanking, prostřednictvím zákaznické linky nebo online - nejrychleji zde na Úvěromatu. Jako žadatel musíte splňovat určité podmínky - musíte být ve věku nad 18 let, musíte být občanem České republiky, výhodou je vlastnictví účtu u ČSOB (není potřeba dokládat příjem, pokud Vám tam nejméně 3 měsíce chodí Váš příjem). V opačném případě budete muset Váš pravidelný příjem doložit, stejně tak požadované podklady pro posouzení Vaší úvěruschopnosti. Pakliže si myslíte, že splňujete podmínky pro schválení, peníze čerpáte ihned na svůj osobní účet u ČSOB nebo u jiné banky do 3 pracovních dnů. ČSOB Vám také nabízí možnost sjednat si pojištění pro případ neschopnosti splácet.

Proč právě půjčka Půjčka na cokoliv ČSOB:

můžete získat až 800 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 800 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Jak je možné, že existuje půjčka zcela zdarma, půjčka bez úroků a bez poplatků? ...více

29.5.2017

Nemáte práci nebo nechcete dokládat příjem při žádosti o půjčku? Jestliže nechcete nebo dokonce nemůžete prokázat, kolik dělají vaše měsíční příjmy, pak pro vás bude nejlepším řešením půjčka bez doložení příjmu! ...více

4.4.2018

Půjčka je závazek! Co všechno musíte vědět před žádostí o půjčku, abyste se vyhnuli problémům a získali výhodné podmínky? Poradíme v našem článku! ...více

8.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Cetelem půjčka
Výše půjčky:20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:8000 bezúročně
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Sumo půjčka
Výše půjčky:4 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Ninja půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 23 dní
Název půjčky:Emma’s Credit
Výše půjčky:500 - 7 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Bubbli půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:HFS půjčka
Výše půjčky:10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost:52 týdnů - 96 měs.
Název půjčky:Fio banka
Výše půjčky:3 000 000 - 300 000 000 Kč
Splatnost:12 - 93 měs.
Název půjčky:Půjčka 7
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Unicredo
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 25 dní
ebook