Půjčka Půjčka na cokoliv ČSOB

ČSOB

Výše půjčky: 20 000 - 800 000 Kč, doba splácení: 12 - 96 měs.

Bankovní půjčka společnosti ČSOB nabízí peníze na cokoli, a to až 800 000 Kč na 8 let.

Výše půjčky20 000 - 800 000 Kč
Splatnost12 - 96 měs.
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 10.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

ČSOB je prověřenou bankovní společností, která již léta figuruje mezi nejpřednějšími společnostmi na trhu financí. Mezi její neoblíbenější produkty patří Půjčka na cokoliv. Sám název již napovídá, že půjčku můžete využít jednoduše na cokoliv. Nemusíte dokládat na co jste peníze využili, jestli na nové auto, dovolenou nebo své záliby. Díky zázemí renomované společnosti máte šanci získat úvěr s mnoha nadstandardními výhodami a za skvělých podmínek. Mezi ty nejlepší výhody patří splátky, které si můžete jakkoliv upravit, aby Vám vyhovovaly. Můžete očekávat pouze fér jednání - půjčka je transparentní, bez poplatků za poskytnutí ani za správu, a smluvní podmínky jsou přehledné.

Díky Půjčce na cokoliv máte možnost půjčit si částku ve výši 20 000 - 800 000 Kč. Půjčku nemusíte nijak jistit, nepotřebujete ručitele ani hmotnou zástavu. Výhodou pro nové klienty společnosti ČSOB je možnost půjčit si rovnou plnou výši dostupné částky. Půjčka na cokoliv má i skvělý úrok pohybující se velmi nízko - již okolo 7 %. Splácet můžete v období až 8 let a splátky si můžete flexibilně nastavovat. Můžete je snížit nebo zvýšit, případně odložit až o 3 měsíce,  nebo můžete splácet rychleji tak, že složíte mimořádnou nebo předčasnou splátku.

Jestliže vlastníte osobní účet u ČSOB, máte tu výhodu, že čerpáte peníze na účet ihned. Nic Vám potom nebrání použít peníze ještě v den, kdy podepíšete smlouvu. Pro svůj klid a pocit bezpečí, můžete využít jednu ze 3 nabídek pojištění schopnosti splácet. Pojištění Vám pokryje období, pokud se dostanete do pracovní neschopnosti, ztrátíte zaměstnání nebo nejhorší variantu případ smrti či invalidity.

Žadatel musí být fyzická osoba a peníze musí být využity za soukromým účelem. Půjčka na cokoliv je spotřebitelský úvěr, který nesmí být využit s podnikatelským záměrem. Během procesu shcvalování žádosti projdete posouzením úvěruschopnosti. Je možné, že budete požádáni o předložení Vašich příjmů a výdajů. Doložení zdroje příjmu pro Vás bude snažší, jestliže jste se již stali klientem ČSOB a na účet Vám chodí pravidelný příjem nejméně 3 měsíce. V takovém případě se dokládní příjmu úplně vyhnete.

Základní informace o Půjčce na cokoliv:

 • půjčka bez běžných poplatků
 • flexibilně nastavitelné splátky
 • Půjčka na cokoliv za soukromým účelem
 • půjčka ve výši 20 000 - 800 000 Kč
 • maximální doba splácení je 8 let
 • nízký úrok okolo 7 %
 • možnost vrácení půjčky do 30 dnů

Co k Půjčce na cokoliv potřebujete:

 • nutný stálý příjem, doložení zdroje příjmu
 • občan České republiky, věk nad 18 let
 • občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti
 • bez záznamu v registru, bez dluhů
 • bez exekuce, bez insolvence

Žádost o půjčku

Velmi jednoduše dostupná půjčka pro kohokoliv, kterou je možné si ji sjednat hned několika způsoby - v internetovém bankovnictví, přes smartbanking, zákaznickou linku nebo přímo na pobočce. Jestli se Vám ale nikam nechce, půjčku můžete sjednat rychle z pohodlí Vašeho domova online. Nejlépe zažádáte prostřednictvím těchto stránek a trvá to chviličku. Výše vyplníte pouze několik osobních dat a později Vás kontaktuje operátor zákaznické linky, který Vám sdělí všechny informace.

Žadatel musí splňovat následující podmínky. Musíte být občan ČR ve věku nad 18 let, musíte být fyzickou osobou (ne podnikatel) a musíte doložit dva platné doklady totožnosti. Prvním dokladem je občanský průkaz a druhý například řidičský průkaz, cestovní pas, průkaz zdravotní pojišťovny, apod. Budete muset doložit Váš trvalý zdroj příjmu. Doložení stálého příjmu Vám ČSOB odpustí, pokud u ní máte vedený osobní účet, na který Vám přichází minimálně 3 měsíce Váš příjem. Účet u ČSOB má svá pozitiva, ale peníze můžete čerpat i na účet u jiné bankovní instituce. V takovém případě, budete čekat maximálně 3 dny než peníze dorazí.

Aby Vaše žádost mohla být schválena, musíte čistě projít celým posudkovým procesem. Na oplátku získáte půjčku se skvělou úrokovou sazbou a za jasně daných pravidel. Žádat můžete v případě, že nesplácíte u jiné bankovní či nebankovní společnosti, nemáte exekuci a nejste v insolvenci. ČSOB u svých klientů vyžaduje čistý registru dlužníků, na druhou stranu záznam v trestním rejstříku nevadí. Nepotřebujete ani ručitele ani hmotnou zástavu.

V průběhu žádacího procesu budete procházet posuzováním úvěruschopnosti - tzn. ČSOB bude prověřovat, jestli budete schopni splácet svůj závazek. Pro objektivní posouzení potřebují pracovníci náležitého oddělení určité podklady. Jedná se o zcela běžný postup, není třeba se tedy obávat, jestliže se Vám požadované podklady zdají příliš soukromé. Bude se jednat o potvrzení Vašich příjmů a výdajů, náklady spojené s bydlením (nájemné, cena energií a služeb), informace o Vašem zaměstnání (vč. kontaktu na zaměstnavatele), Vaše vzdělání a celková rodinná situace.

Celkové hodnocení Půjčky na cokoliv

Jestliže už nechcete ztrácet čas šetřením a chcete si splnit své sny okamžitě a bez čekání, pak je tato půjčka právě pro Vás. Půjčka na cokoliv je poskytována prověřenou společností ČSOB, což nabízí různé výhody pro nové i stálé zákazníky. Můžete získáte půjčku v rozpětí 20 000 - 800 000 Kč, s nízkým úrokem okolo 7 % a dlouhou dobou splácení. Vzhledem k maximální možné délce splatnosti, která činí až 8 let, si můžete libovolně nastavovat splátky. Splátky jsou flexibilní a v průběhu splácení je lze snadno snížit nebo zvýšit, případně odložit až o 3 měsíce. Půjčku na cokoliv sjednáte na pobočkách ČSOB, přes internetové bankovnictví nebo smartbanking, prostřednictvím zákaznické linky nebo online - nejrychleji zde na Úvěromatu. Jako žadatel musíte splňovat určité podmínky - musíte být ve věku nad 18 let, musíte být občanem České republiky, výhodou je vlastnictví účtu u ČSOB (není potřeba dokládat příjem, pokud Vám tam nejméně 3 měsíce chodí Váš příjem). V opačném případě budete muset Váš pravidelný příjem doložit, stejně tak požadované podklady pro posouzení Vaší úvěruschopnosti. Pakliže si myslíte, že splňujete podmínky pro schválení, peníze čerpáte ihned na svůj osobní účet u ČSOB nebo u jiné banky do 3 pracovních dnů. ČSOB Vám také nabízí možnost sjednat si pojištění pro případ neschopnosti splácet.

Proč právě půjčka Půjčka na cokoliv ČSOB:

můžete získat až 800 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 800 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Kdo by nechtěl půjčku výhodně, když si bere úvěr u banky nebo nebankovního poskytovatele půjček, že? Kde ale takovou půjčku výhodně hledat? Poradí náš článek! ...více

7.8.2017

Pokud už nějakou půjčku máte, ale nezdá se Vám výhodná, pak je jednoznačné řešení - pryč s ní! Zbavte se nevýhodné půjčky! ...více

3.7.2017

V čem mají nebankovní půjčky oproti těm bankovním výhody a v čem zase nevýhody? ...více

10.5.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Via SMS
Výše půjčky:100 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Finemoney půjčka
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 180 měs.
Název půjčky:Nova Credit
Výše půjčky:5 000 - 30 000 Kč
Splatnost:3 - 12 měs.
Název půjčky:SIM půjčka
Výše půjčky:1 000 - 11 500 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:AAAkapital půjčka
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Mobil půjčka
Výše půjčky:2 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 - 21 dní
Název půjčky:Fér půjčka Sberbank
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Bubbli půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:mPůjčka Plus
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Vata online
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 35 dní
ebook