Půjčka ReRum půjčka

rerum pujcka

Výše půjčky: 500 - 15 000 Kč, doba splácení: 7 - 30 dní

ReRum půjčka je rychlou půjčkou bez registru a možností půjčit si až 15 000 Kč s dobou splatnosti 7-30 dní.

Výše půjčky500 - 15 000 Kč
Splatnost7 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 07.02.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

ReRum Finance s.r.o. má za cíl poskytovat svým zákazníkům profesionální finanční služby v oblasti krátkodobých půjček. Vznikla teprve v roce 2014, ale i přesto už se prosadila nejen na tuzemském trhu, ale i v mnoha zahraničních státech. Firma zatím není tolik známá, ale patří mezi prověřené společnosti, které díky svému dynamickému rozvoji a neustálým inovacím zdatně konkurují i velkým korporacím s dlouholetou tradicí na poli finančnictví.

Pro ReRum je důležitý především osobní přístup ke každému klientovi a vysoká úroveň profesionality, zakládá si též na komunikaci a důvěře. Nabízí vysoce kvalitní a bezpečný finanční servis. Své produkty se snaží neustále zlepšovat a přizpůsobovat je požadavkům svých klientů tak, aby co nejlépe uspokojily jejich potřeby. Jejím cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojený zákazník, který se na firmu rád obrátí i v budoucnosti.

Půjčka ReRum je krátkodobá nebankovní půjčka ve výši od 500 Kč do 20 000 Kč, s flexibilní dobou splatnosti od 7 do 30 dní. Při první půjčce si můžete půjčit maximálně 8 000 Kč, ale zcela zdarma bez poplatků – vrátíte to, co jste si půjčili. Takto si můžete bezstarostně službu ReRum Finance vyzkoušet a ujistit se, jestli je půjčka ReRum pro Vás to pravé. Žádost o půjčku vyřídíte snadno a rychle a v případě schválení dostanete peníze na účet převodem. K žádosti o půjčku Vám postačí občanský průkaz.

Tento úvěr můžete využít na cokoliv, například když Vám pár dní před výplatou schází pár korun na poplacení nečekaných výdajů, nebo když potřebujete neodkladně nakoupit zboží. K půjčce nepotřebujete ručitele a není třeba doložit příjem. Výhodou může být i to, že se při této půjčce nekontroluje registr ani trestní rejstřík. Potřebujete je pouze věk mezi 25 a 65 lety, české občanství a vlastní bankovní účet. Žadatelé o půjčku nesmí být v exekuci nebo v insolvenci. Půjčit si nemůžete ani pokud dlužíte u jiné společnosti.

Základní informace o ReRum půjčce:

  • nebankovní krátkodobý úvěr
  • bezúčelový
  • od 500 Kč do 20 000 Kč
  • první půjčka do 8 000 Kč zdarma
  • doba splatnosti od 7 do 30 dnů
  • bez registru
  • bez ručitele

Co k ReRum půjčce potřebujete:

  • české občanství
  • věk do 25 do 65 let
  • bezdlužnost

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku je jednoduchá a nezabere mnoho času. Na stránkách společnosti si na přehledné úvěrové kalkulačce nastavíte kolik si chcete půjčit od 500 Kč do 20 000 Kč (napoprvé je horní limit jen 8 000 Kč), pak si zvolíte dobu splatnosti od 7 do 30 dní a rovnou se Vám zobrazí, kolik Vás půjčka bude stát včetně poplatků.

Poté je třeba vyplnit krátký online formulář. Do něj uvedete jméno, příjmení, rodné číslo, číslo Vašeho občanského průkazu, datum narození a číslo Vašeho bankovního účtu. Dále je třeba vypsat kontaktní informace jako telefon, email, adresa trvalého bydliště a pár informací ohledně Vašeho zaměstnání a příjmů. Závěrem si nastavíte vlastní heslo a dokončíte registraci. Poté se Vám zobrazí Váš nově vytvořený uživatelský profil, který je nutné potvrdit autorizačním kódem. Jako poslední krok je potřeba ověřit Váš bankovní účet, a to zasláním symbolického poplatku 1 Kč na účet společnosti.

V případě schválení dostanete peníze na účet převodem. Rychlost převodu se odvíjí od toho, u jaké banky máte účet vedený – u Fio Banky, Komereční Banky, ČSOB, České spořitelny nebo  Raiffeisenbank je převod okamžitý.

O půjčku můžete také snadno zažádat na našich internetových stránkách, a to přes online formulář výše. Do něj doplníte pouze pár základních informací a Vaše žádost bude odeslána přímo pracovníkům zákaznického servisu, kteří Vás pak sami kontaktují a doplní s Vámi podrobnosti.

Celkové hodnocení ReRum půjčky

Rychlá půjčka, kterou využijete na cokoliv – můžete s ní uhradit nedoplatek za plyn nebo jiné výdaje, na které Vám před výplatou už nezbyly finance, nebo si můžete půjčit na nákup zboží, se kterým nechcete otálet. Společnost nepůjčuje lidem, kteří jsou v exekuci nebo v insolvenci, protože nechce své klienty zbytečně zatížit dalším dluhem. Na druhou stranu u zájemců o půjčku nekontroluje registr dlužníků, proto můžete o půjčku zažádat i v případě, že máte negativní úvěrovou minulost. K žádosti o půjčku Vám stačí občanský průkaz, nemusíte se obávat zbytečného papírování. Žádost vyřídíte rychle přes internet a pokud ji podáte v pracovní době, budete o případném schválení vyrozuměni obratem. Půjčit si může v podstatě kdokoliv, podmínkou je věk mezi 25 a 65 lety, bezdlužnost a české občanství. K půjčce nepotřebujete ručitele ani doložení příjmu. U půjčky můžete také využít možnost si půjčku prodloužit, když zrovna nestíháté úvěr splatit. Tato možnost je ale zpoplatněná.

Proč právě půjčka ReRum půjčka:

můžete získat až 15 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 15 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Podvodníci mezi poskytovateli půjček jsou největším strašákem všech, kteří si potřebují půjčit. Jak se jim vyhnout? ...více

21.4.2017

Berete si půjčku a rádi byste věděli, jak na půjčce ušetřit? Máme pro Vás hned 5 praktických rad, díky kterým se Vám jednoznačně povede ušetřit na půjčce, ať už si ji berete u banky nebo nebankovní společnosti. ...více

9.8.2017

Co přesně jsou bankovní půjčky, pro koho jsou vhodné a na co se u nich zaměřit, pokud o nějakou máte zájem? ...více

4.5.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Help Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:60 týdnů
Název půjčky:CreditOn půjčka
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Tesco půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:36 - 84 měs.
Název půjčky:Fajn půjčka
Výše půjčky:4 000 - 50 000 Kč
Splatnost:43 - 58 týdnů
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:AAAkapital půjčka
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:8000 bezúročně
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Creditsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:YES půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:84 měs.
Název půjčky:Zaplo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
ebook