Půjčka ReRum půjčka

rerum pujcka

Výše půjčky: 500 - 15 000 Kč, doba splácení: 7 - 30 dní

ReRum půjčka je rychlou půjčkou bez registru a možností půjčit si až 15 000 Kč s dobou splatnosti 7-30 dní.

Výše půjčky500 - 15 000 Kč
Splatnost7 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 27.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

ReRum Finance s.r.o. má za cíl poskytovat svým zákazníkům profesionální finanční služby v oblasti krátkodobých půjček. Vznikla teprve v roce 2014, ale i přesto už se prosadila nejen na tuzemském trhu, ale i v mnoha zahraničních státech. Firma zatím není tolik známá, ale patří mezi prověřené společnosti, které díky svému dynamickému rozvoji a neustálým inovacím zdatně konkurují i velkým korporacím s dlouholetou tradicí na poli finančnictví.

Pro ReRum je důležitý především osobní přístup ke každému klientovi a vysoká úroveň profesionality, zakládá si též na komunikaci a důvěře. Nabízí vysoce kvalitní a bezpečný finanční servis. Své produkty se snaží neustále zlepšovat a přizpůsobovat je požadavkům svých klientů tak, aby co nejlépe uspokojily jejich potřeby. Jejím cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojený zákazník, který se na firmu rád obrátí i v budoucnosti.

Půjčka ReRum je krátkodobá nebankovní půjčka ve výši od 500 Kč do 20 000 Kč, s flexibilní dobou splatnosti od 7 do 30 dní. Při první půjčce si můžete půjčit maximálně 8 000 Kč, ale zcela zdarma bez poplatků – vrátíte to, co jste si půjčili. Takto si můžete bezstarostně službu ReRum Finance vyzkoušet a ujistit se, jestli je půjčka ReRum pro Vás to pravé. Žádost o půjčku vyřídíte snadno a rychle a v případě schválení dostanete peníze na účet převodem. K žádosti o půjčku Vám postačí občanský průkaz.

Tento úvěr můžete využít na cokoliv, například když Vám pár dní před výplatou schází pár korun na poplacení nečekaných výdajů, nebo když potřebujete neodkladně nakoupit zboží. K půjčce nepotřebujete ručitele a není třeba doložit příjem. Výhodou může být i to, že se při této půjčce nekontroluje registr ani trestní rejstřík. Potřebujete je pouze věk mezi 25 a 65 lety, české občanství a vlastní bankovní účet. Žadatelé o půjčku nesmí být v exekuci nebo v insolvenci. Půjčit si nemůžete ani pokud dlužíte u jiné společnosti.

Základní informace o ReRum půjčce:

  • nebankovní krátkodobý úvěr
  • bezúčelový
  • od 500 Kč do 20 000 Kč
  • první půjčka do 8 000 Kč zdarma
  • doba splatnosti od 7 do 30 dnů
  • bez registru
  • bez ručitele

Co k ReRum půjčce potřebujete:

  • české občanství
  • věk do 25 do 65 let
  • bezdlužnost

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku je jednoduchá a nezabere mnoho času. Na stránkách společnosti si na přehledné úvěrové kalkulačce nastavíte kolik si chcete půjčit od 500 Kč do 20 000 Kč (napoprvé je horní limit jen 8 000 Kč), pak si zvolíte dobu splatnosti od 7 do 30 dní a rovnou se Vám zobrazí, kolik Vás půjčka bude stát včetně poplatků.

Poté je třeba vyplnit krátký online formulář. Do něj uvedete jméno, příjmení, rodné číslo, číslo Vašeho občanského průkazu, datum narození a číslo Vašeho bankovního účtu. Dále je třeba vypsat kontaktní informace jako telefon, email, adresa trvalého bydliště a pár informací ohledně Vašeho zaměstnání a příjmů. Závěrem si nastavíte vlastní heslo a dokončíte registraci. Poté se Vám zobrazí Váš nově vytvořený uživatelský profil, který je nutné potvrdit autorizačním kódem. Jako poslední krok je potřeba ověřit Váš bankovní účet, a to zasláním symbolického poplatku 1 Kč na účet společnosti.

V případě schválení dostanete peníze na účet převodem. Rychlost převodu se odvíjí od toho, u jaké banky máte účet vedený – u Fio Banky, Komereční Banky, ČSOB, České spořitelny nebo  Raiffeisenbank je převod okamžitý.

O půjčku můžete také snadno zažádat na našich internetových stránkách, a to přes online formulář výše. Do něj doplníte pouze pár základních informací a Vaše žádost bude odeslána přímo pracovníkům zákaznického servisu, kteří Vás pak sami kontaktují a doplní s Vámi podrobnosti.

Celkové hodnocení ReRum půjčky

Rychlá půjčka, kterou využijete na cokoliv – můžete s ní uhradit nedoplatek za plyn nebo jiné výdaje, na které Vám před výplatou už nezbyly finance, nebo si můžete půjčit na nákup zboží, se kterým nechcete otálet. Společnost nepůjčuje lidem, kteří jsou v exekuci nebo v insolvenci, protože nechce své klienty zbytečně zatížit dalším dluhem. Na druhou stranu u zájemců o půjčku nekontroluje registr dlužníků, proto můžete o půjčku zažádat i v případě, že máte negativní úvěrovou minulost. K žádosti o půjčku Vám stačí občanský průkaz, nemusíte se obávat zbytečného papírování. Žádost vyřídíte rychle přes internet a pokud ji podáte v pracovní době, budete o případném schválení vyrozuměni obratem. Půjčit si může v podstatě kdokoliv, podmínkou je věk mezi 25 a 65 lety, bezdlužnost a české občanství. K půjčce nepotřebujete ručitele ani doložení příjmu. U půjčky můžete také využít možnost si půjčku prodloužit, když zrovna nestíháté úvěr splatit. Tato možnost je ale zpoplatněná.

Proč právě půjčka ReRum půjčka:

můžete získat až 15 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 15 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Půjčky Anděl jsou skutečnou záchranou pro všechny, kteří potřebují půjčku, ale v bance byli odmítnuti. Anděl půjčky jsou dostupné pro všechny, dokonce i jako půjčka pro problémové klienty. Skvělou výhodou Půjčky Anděl je, že když řádně splatíte první půjčku, můžete požádat a refinancování vašich stávajících nevýhodných úvěrů. Tohoto poskytovatele nebankovních půjček to tak řadí na velmi vysokou úroveň a v konkurenčním boji mezi dalšími nebankovními soky. ...více

16.5.2018

Půjčka bez registru patří mezi jedny nejžádanějších půjčky, hned po těch klasických bankovních půjčkách, protože půjček bez registru poskytují pouze nebankovní společnosti. ...více

10.8.2017

Možná jste se již s těmito praktikami setkali při hledání rychlé nebankovní půjčky. Ať jste hledali, jak jste hledali, výše RPSN prostě nikde. Jak ale v takové situaci poznat, jak si půjčka mezi ostatními rychlými půjčkami stojí? Snadná pomoc, čtěte dál! ...více

16.4.2018

Podobné půjčky

Název půjčky:Raiffeisen Bank
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Volsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Aktivafin půjčky
Výše půjčky:50 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 240 měs.
Název půjčky:Home Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Ovečka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Era půjčka
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:JKL půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 dní
Název půjčky:Minutová půjčka Equa Bank
Výše půjčky:5 000 - 600 000 Kč
Splatnost:3 - 84 měs.
Název půjčky:Kouzelná půjčka
Výše půjčky:
Splatnost:
Název půjčky:Mobil půjčka
Výše půjčky:2 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 - 21 dní
ebook