Půjčka ReRum půjčka

rerum pujcka

Výše půjčky: 500 - 15 000 Kč, doba splácení: 7 - 30 dní

ReRum půjčka je rychlou půjčkou bez registru a možností půjčit si až 15 000 Kč s dobou splatnosti 7-30 dní.

Výše půjčky500 - 15 000 Kč
Splatnost7 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 10.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

ReRum Finance s.r.o. má za cíl poskytovat svým zákazníkům profesionální finanční služby v oblasti krátkodobých půjček. Vznikla teprve v roce 2014, ale i přesto už se prosadila nejen na tuzemském trhu, ale i v mnoha zahraničních státech. Firma zatím není tolik známá, ale patří mezi prověřené společnosti, které díky svému dynamickému rozvoji a neustálým inovacím zdatně konkurují i velkým korporacím s dlouholetou tradicí na poli finančnictví.

Pro ReRum je důležitý především osobní přístup ke každému klientovi a vysoká úroveň profesionality, zakládá si též na komunikaci a důvěře. Nabízí vysoce kvalitní a bezpečný finanční servis. Své produkty se snaží neustále zlepšovat a přizpůsobovat je požadavkům svých klientů tak, aby co nejlépe uspokojily jejich potřeby. Jejím cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojený zákazník, který se na firmu rád obrátí i v budoucnosti.

Půjčka ReRum je krátkodobá nebankovní půjčka ve výši od 500 Kč do 20 000 Kč, s flexibilní dobou splatnosti od 7 do 30 dní. Při první půjčce si můžete půjčit maximálně 8 000 Kč, ale zcela zdarma bez poplatků – vrátíte to, co jste si půjčili. Takto si můžete bezstarostně službu ReRum Finance vyzkoušet a ujistit se, jestli je půjčka ReRum pro Vás to pravé. Žádost o půjčku vyřídíte snadno a rychle a v případě schválení dostanete peníze na účet převodem. K žádosti o půjčku Vám postačí občanský průkaz.

Tento úvěr můžete využít na cokoliv, například když Vám pár dní před výplatou schází pár korun na poplacení nečekaných výdajů, nebo když potřebujete neodkladně nakoupit zboží. K půjčce nepotřebujete ručitele a není třeba doložit příjem. Výhodou může být i to, že se při této půjčce nekontroluje registr ani trestní rejstřík. Potřebujete je pouze věk mezi 25 a 65 lety, české občanství a vlastní bankovní účet. Žadatelé o půjčku nesmí být v exekuci nebo v insolvenci. Půjčit si nemůžete ani pokud dlužíte u jiné společnosti.

Základní informace o ReRum půjčce:

  • nebankovní krátkodobý úvěr
  • bezúčelový
  • od 500 Kč do 20 000 Kč
  • první půjčka do 8 000 Kč zdarma
  • doba splatnosti od 7 do 30 dnů
  • bez registru
  • bez ručitele

Co k ReRum půjčce potřebujete:

  • české občanství
  • věk do 25 do 65 let
  • bezdlužnost

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku je jednoduchá a nezabere mnoho času. Na stránkách společnosti si na přehledné úvěrové kalkulačce nastavíte kolik si chcete půjčit od 500 Kč do 20 000 Kč (napoprvé je horní limit jen 8 000 Kč), pak si zvolíte dobu splatnosti od 7 do 30 dní a rovnou se Vám zobrazí, kolik Vás půjčka bude stát včetně poplatků.

Poté je třeba vyplnit krátký online formulář. Do něj uvedete jméno, příjmení, rodné číslo, číslo Vašeho občanského průkazu, datum narození a číslo Vašeho bankovního účtu. Dále je třeba vypsat kontaktní informace jako telefon, email, adresa trvalého bydliště a pár informací ohledně Vašeho zaměstnání a příjmů. Závěrem si nastavíte vlastní heslo a dokončíte registraci. Poté se Vám zobrazí Váš nově vytvořený uživatelský profil, který je nutné potvrdit autorizačním kódem. Jako poslední krok je potřeba ověřit Váš bankovní účet, a to zasláním symbolického poplatku 1 Kč na účet společnosti.

V případě schválení dostanete peníze na účet převodem. Rychlost převodu se odvíjí od toho, u jaké banky máte účet vedený – u Fio Banky, Komereční Banky, ČSOB, České spořitelny nebo  Raiffeisenbank je převod okamžitý.

O půjčku můžete také snadno zažádat na našich internetových stránkách, a to přes online formulář výše. Do něj doplníte pouze pár základních informací a Vaše žádost bude odeslána přímo pracovníkům zákaznického servisu, kteří Vás pak sami kontaktují a doplní s Vámi podrobnosti.

Celkové hodnocení ReRum půjčky

Rychlá půjčka, kterou využijete na cokoliv – můžete s ní uhradit nedoplatek za plyn nebo jiné výdaje, na které Vám před výplatou už nezbyly finance, nebo si můžete půjčit na nákup zboží, se kterým nechcete otálet. Společnost nepůjčuje lidem, kteří jsou v exekuci nebo v insolvenci, protože nechce své klienty zbytečně zatížit dalším dluhem. Na druhou stranu u zájemců o půjčku nekontroluje registr dlužníků, proto můžete o půjčku zažádat i v případě, že máte negativní úvěrovou minulost. K žádosti o půjčku Vám stačí občanský průkaz, nemusíte se obávat zbytečného papírování. Žádost vyřídíte rychle přes internet a pokud ji podáte v pracovní době, budete o případném schválení vyrozuměni obratem. Půjčit si může v podstatě kdokoliv, podmínkou je věk mezi 25 a 65 lety, bezdlužnost a české občanství. K půjčce nepotřebujete ručitele ani doložení příjmu. U půjčky můžete také využít možnost si půjčku prodloužit, když zrovna nestíháté úvěr splatit. Tato možnost je ale zpoplatněná.

Proč právě půjčka ReRum půjčka:

můžete získat až 15 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 15 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Už dlouho sníte o tom, že budete relaxovat na pláži pod slunečníkem a užívat si mořského vánku? Splňte si nyní svůj sen s půjčkou bez úroků! ...více

20.6.2017

Nevyšli jste před výplatou a potřebujete udělat nákup, zaplatit dětem obědy ve škole nebo se vám porouchala lednice a není, kde na to vzít peníze? Máme pro vás tip na rychlou půjčku, o kterou můžete žádat dokonce i přes Facebook Simple půjčka! ...více

18.4.2018

Překvapily Vás nějaké nečekané nepříjemné výdaje, ať už v rodině nebo při Vašem podnikání? Pak existuje jedno příjemné řešení, a tou je výhodná nebankovní půjčka. ...více

25.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Money Now
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Bankerat
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:ACEMA Credit
Výše půjčky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:SOS credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:HFS půjčka
Výše půjčky:10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost:52 týdnů - 96 měs.
Název půjčky:Mutuo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:22 - 22 dní
Název půjčky:Unicredit Bank Presto půjčka
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:CreditOn půjčka
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Fastfin půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Ferratum půjčka
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:7 - 45 dní
ebook