Půjčka ReRum půjčka

Výše půjčky: 500 - 15 000 Kč, doba splácení: 7 - 30 dní

ReRum půjčka je rychlou půjčkou bez registru a možností půjčit si až 15 000 Kč s dobou splatnosti 7-30 dní.

Výše půjčky500 - 15 000 Kč
Splatnost7 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyne
Půjčka bez kontroly registruano

ReRum Finance s.r.o. má za cíl poskytovat svým zákazníkům profesionální finanční služby v oblasti krátkodobých půjček. Vznikla teprve v roce 2014, ale i přesto už se prosadila nejen na tuzemském trhu, ale i v mnoha zahraničních státech. Firma zatím není tolik známá, ale patří mezi prověřené společnosti, které díky svému dynamickému rozvoji a neustálým inovacím zdatně konkurují i velkým korporacím s dlouholetou tradicí na poli finančnictví.

Pro ReRum je důležitý především osobní přístup ke každému klientovi a vysoká úroveň profesionality, zakládá si též na komunikaci a důvěře. Nabízí vysoce kvalitní a bezpečný finanční servis. Své produkty se snaží neustále zlepšovat a přizpůsobovat je požadavkům svých klientů tak, aby co nejlépe uspokojily jejich potřeby. Jejím cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojený zákazník, který se na firmu rád obrátí i v budoucnosti.

Půjčka ReRum je krátkodobá nebankovní půjčka ve výši od 500 Kč do 20 000 Kč, s flexibilní dobou splatnosti od 7 do 30 dní. Při první půjčce si můžete půjčit maximálně 8 000 Kč, ale zcela zdarma bez poplatků – vrátíte to, co jste si půjčili. Takto si můžete bezstarostně službu ReRum Finance vyzkoušet a ujistit se, jestli je půjčka ReRum pro Vás to pravé. Žádost o půjčku vyřídíte snadno a rychle a v případě schválení dostanete peníze na účet převodem. K žádosti o půjčku Vám postačí občanský průkaz.

Tento úvěr můžete využít na cokoliv, například když Vám pár dní před výplatou schází pár korun na poplacení nečekaných výdajů, nebo když potřebujete neodkladně nakoupit zboží. K půjčce nepotřebujete ručitele a není třeba doložit příjem. Výhodou může být i to, že se při této půjčce nekontroluje registr ani trestní rejstřík. Potřebujete je pouze věk mezi 25 a 65 lety, české občanství a vlastní bankovní účet. Žadatelé o půjčku nesmí být v exekuci nebo v insolvenci. Půjčit si nemůžete ani pokud dlužíte u jiné společnosti.

Základní informace o ReRum půjčce:

  • nebankovní krátkodobý úvěr
  • bezúčelový
  • od 500 Kč do 20 000 Kč
  • první půjčka do 8 000 Kč zdarma
  • doba splatnosti od 7 do 30 dnů
  • bez registru
  • bez ručitele

Co k ReRum půjčce potřebujete:

  • české občanství
  • věk do 25 do 65 let
  • bezdlužnost

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku je jednoduchá a nezabere mnoho času. Na stránkách společnosti si na přehledné úvěrové kalkulačce nastavíte kolik si chcete půjčit od 500 Kč do 20 000 Kč (napoprvé je horní limit jen 8 000 Kč), pak si zvolíte dobu splatnosti od 7 do 30 dní a rovnou se Vám zobrazí, kolik Vás půjčka bude stát včetně poplatků.

Poté je třeba vyplnit krátký online formulář. Do něj uvedete jméno, příjmení, rodné číslo, číslo Vašeho občanského průkazu, datum narození a číslo Vašeho bankovního účtu. Dále je třeba vypsat kontaktní informace jako telefon, email, adresa trvalého bydliště a pár informací ohledně Vašeho zaměstnání a příjmů. Závěrem si nastavíte vlastní heslo a dokončíte registraci. Poté se Vám zobrazí Váš nově vytvořený uživatelský profil, který je nutné potvrdit autorizačním kódem. Jako poslední krok je potřeba ověřit Váš bankovní účet, a to zasláním symbolického poplatku 1 Kč na účet společnosti.

V případě schválení dostanete peníze na účet převodem. Rychlost převodu se odvíjí od toho, u jaké banky máte účet vedený – u Fio Banky, Komereční Banky, ČSOB, České spořitelny nebo  Raiffeisenbank je převod okamžitý.

O půjčku můžete také snadno zažádat na našich internetových stránkách, a to přes online formulář výše. Do něj doplníte pouze pár základních informací a Vaše žádost bude odeslána přímo pracovníkům zákaznického servisu, kteří Vás pak sami kontaktují a doplní s Vámi podrobnosti.

Celkové hodnocení ReRum půjčky

Rychlá půjčka, kterou využijete na cokoliv – můžete s ní uhradit nedoplatek za plyn nebo jiné výdaje, na které Vám před výplatou už nezbyly finance, nebo si můžete půjčit na nákup zboží, se kterým nechcete otálet. Společnost nepůjčuje lidem, kteří jsou v exekuci nebo v insolvenci, protože nechce své klienty zbytečně zatížit dalším dluhem. Na druhou stranu u zájemců o půjčku nekontroluje registr dlužníků, proto můžete o půjčku zažádat i v případě, že máte negativní úvěrovou minulost. K žádosti o půjčku Vám stačí občanský průkaz, nemusíte se obávat zbytečného papírování. Žádost vyřídíte rychle přes internet a pokud ji podáte v pracovní době, budete o případném schválení vyrozuměni obratem. Půjčit si může v podstatě kdokoliv, podmínkou je věk mezi 25 a 65 lety, bezdlužnost a české občanství. K půjčce nepotřebujete ručitele ani doložení příjmu. U půjčky můžete také využít možnost si půjčku prodloužit, když zrovna nestíháté úvěr splatit. Tato možnost je ale zpoplatněná.

Proč právě půjčka ReRum půjčka:

můžete získat až 15 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 15 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

Jistě si při srovnání půjček chcete být jistí, že jste nikomu nenaletěli a vybrali jste si výhodnou půjčku s těmi nejlepšími podmínkami a od důvěryhodného a bezpečného poskytovatele půjček. ...více

11.7.2017

Je jasné, že pokud si půjčujete, nechcete přijít o své peníze a potřebujete, abyste Vy i Vaše finance byly v bezpečí. V našem článku Vám napovíme, jak to udělat, abyste při půjčce byli v bezpečí. ...více

25.7.2017

V čem mají nebankovní půjčky oproti těm bankovním výhody a v čem zase nevýhody? ...více

10.5.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Oberbank
Výše půjčky:50 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Kesh půjčka
Výše půjčky:20 000 - 700 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Vata online
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 35 dní
Název půjčky:Půjčka Liška
Výše půjčky:1 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Grand půjčky
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:30 dní - 360 měs.
Název půjčky:Fér půjčka Sberbank
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Benefi půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:WOW Finance
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Everyday plus
Výše půjčky:100 - 35 000 Kč
Splatnost:61 dní - 12 měs.
Název půjčky:MK Credit
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:48 měs.