Půjčka Rychlá půjčka 24

rychlapujcka

Výše půjčky: 500 - 10 000 Kč, doba splácení: 5 - 45 dní

Rychlá online nebankovní půjčka s názvem Rychlá půjčka 24, možnost půjčit si 500 Kč až 10 000 Kč, dokonce první půjčka zdarma!

Výše půjčky500 - 10 000 Kč
Splatnost5 - 45 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 30.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Rychlá půjčka 24 je maximálně rychlou a transparentní nebankovní půjčkou, o kterou lze žádat pomocí online formuláře. Nejčastějším důvodem, pro který si lidé tuto půjčkou berou je, že nevyšli před výplatou a nutně potřebují zaplatit složenku, rozbilo se jim auto nebo prostě chtějí nakoupit potraviny do zásoby. Přesně pro tyto účely je tu pro Vás Rychlá půjčka 24. Předností této půjčky jsou speciální bonusy, které Vám půjčku ještě více zvýhodní, jestliže jste stálým a důvěryhodným zákazníkem.

Abyste s půjčkou měli jen ty nejlepší zkušenosti, společnost AN Euro Group chrání své zákazníky nastavenými podmínkami. Jinými slovy, na půjčku nedosáhne úplně každý, kdo o ni požádá. Společnost chce svým zákazníkům pomoci a ne ještě prohloubit jejich patovou finanční situaci. Pokud tedy máte exekuci nebo jste v insolvenci, pak Vaše žádost nebude přijata. Je to pouze jediné omezení pro žadatele, jinak jsou podmínky velice mírné.

Díky Rychlé půjčce 24 můžete získat na pokrytí svých nákladů před výplatou až 10 000 Kč. Je však možné, že se nebudete chtít zadlužovat takto vysokou částkou, a tak můžete požádat o nižší půjčku, a to třeba jen 500 Kč. Úroková sazba není pevně stanovena, protože se pojí se zapůjčenou částkou a dobou splatnosti. Splatit půjčku máte možnost velmi rychle dokonce i během 5 dnů. Maximální lhůta pro konečné splacení je 45 dní. Pokud byste půjčku nestíhali splatit, můžete požádat o její prodloužení, ale zaplatíte poplatek.

Výhody Rychlé půjčky 24 jsou, že ji kompletně vyřídíte téměř ihned včetně čerpání prostředků na účet. Půjčka se nijak netváří, dopředu znáte výši všech poplatků. Nemusíte nikam a z pohodlí svého domova si sjednáte půjčku bez zbytečného papírování. Nevýhodou jsou poplatky, které musíte zaplatit. Za sjednání úvěru je účtován jednorázový poplatek 300 Kč a v případě, že žádáte o prodloužení platíte poplatek za každých 10 dnů navíc.

Základní informace o Rychlé půjčce 24:

  • rychlá a online půjčka před výplatou
  • vyřízení půjčky z pohodlí domova
  • 500 - 10 000 Kč na účet
  • bez nutnosti vlastního BÚ
  • splatit můžete i do 5 dnů, max. do 45 dnů
  • půjčka je zpoplatněna
  • velmi mírné požadavky

Co k Rychlé půjčce 24 potřebujete:

  • nutný měsíční příjem, bez dokládání
  • půjčka pro občany starší 18 let
  • bez exekuce a insolvence

Žádost o půjčku

Rychlá půjčka 24 je jednou z těch rychlých půjček se sjednáním online. Prostřednictvím online formuláře na webu společnosti nebo zde na tomto webu (viz. výše) pohodlně zažádáte. Dáváte-li přednost ústní komunikaci, můžete zavolat na telefonní linku a vše vyřídit s operátorem. Základem pro podání žádosti je registrace na webu společnosti. Můžete ji vyplnit sami nebo to za Vás může udělat operátor.

K registraci Vám stačí pouze Vaše osobní a kontaktní údaje, průkaz totožnosti (budete přikládat kopii obou stran OP) a informace o bankovním účtu. Celkem výjimečným kritériem je, že bankovní účet nemusí být vedený na Vaše jméno. Postačí Vám k němu pouze dispoziční právo, které Vám vystaví bankovní poradce v bance, což ovšem může celou žádost poněkud zdržet.

Jakmile máte hotovou registraci, přihlásíte se ke svému uživatelskému účtu, kde můžete jednoduše zažádat o úvěr. Při dalších žádostech už budete mít registraci hotovou, takže již vše poběží jak nejrychleji to půjde. Své přihlašovací údaje k uživatelskému účtu obdržíte emailem, který je dobré si uchovat a nemazat.

Po odeslání žádosti o půjčku, během chvíle znáte výsledek. Peníze jsou ihned odeslány na zadaný bankovní účet. Rychlost připsání se odvíjí od toho, u jaké banky máte bankovní účet. Společnost vlastní několik účtů u těch největších českých bankovních institucí, takže je pravděpodobné, že peníze budete mít na účtu ihned. Pokud máte účet u menší a méně známé banky, budete čekat maximálně 2 dny.

Podmínky pro žadatele má společnost nastaveny velmi mírně. Nepotřebujete ručitele ani zástavu. Nevadí, pokud máte záznam v trestním rejstříku nebo registru, a nemusíte dokládat příjem (stálý měsíční příjem je ale nutný). Nevadí, pokud máte dluhy u jiných úvěrových společností. Jedinou překážkou může být, jestliže máte exekuci nebo jste v insolvenci.

Celkové hodnocení Rychlé půjčky 24

Rychlá půjčka 24 patří mezi online půjčky s rychlým vyřízením a čerpáním peněz okamžitě na účet. Žádost o půjčku je velice snadná a můžete ji podat pomocí online formuláře. Pokud žádáte poprvé, budete se muset registrovat na webu půjčky a doložit podklady, které prokážou, že se jedná právě o Vás a nejde o úvěrový podvod. Další žádosti jsou ale bleskově rychlé a vyřízené je máte během pár minut. Peníze můžete čerpat na bankovní účet a dokonce nemusí být vedený na Vaše jméno (potřeba dispozičního práva). Půjčka Vám pomůže překonat dlouhé dny před výplatou a pokryje vám náklady od 500 až po 10 000 Kč. Úroková sazba není pevně stanovena, ale dá se říci, že půjčka není úplně levná. Sjednání úvěru je zpoplatněno 300 Kč a poplatek zaplatíte za případné prodloužení půjčky. Splatit půjčku můžete v rozmezí 5 - 45 dní. Podmínky pro získání úvěru nejsou nijak obtížné. Musíte být občanem ČR starším 18 let, musíte mít pravidelný příjem a nesmíte mít exekuci nebo být v insolvenci. Společnost nenahlíží do registrů ani po Vás nechce doložení příjmu. Výhodou je, že vše zařídíte z pohodlí domova, bez zbytečného papírování a zdlouhavého dokládání.

Proč právě půjčka Rychlá půjčka 24:

můžete získat až 10 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 10 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Věděli jste, že kvůli půjčce dnes nemusíte vůbec vyjít z domu? ...více

15.6.2017

Všude se mluví o srovnání půjček online. K čemu je vůbec dobré? ...více

14.5.2017

Podvodníci mezi poskytovateli půjček jsou největším strašákem všech, kteří si potřebují půjčit. Jak se jim vyhnout? ...více

21.4.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Minutová půjčka Equa Bank
Výše půjčky:5 000 - 600 000 Kč
Splatnost:3 - 84 měs.
Název půjčky:Aktivafin půjčky
Výše půjčky:50 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 240 měs.
Název půjčky:Zlatá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:1 - 84 měs.
Název půjčky:Vitacredit půjčka
Výše půjčky:50 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:SIM půjčka
Výše půjčky:1 000 - 11 500 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Kesh půjčka
Výše půjčky:20 000 - 700 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Nova Credit
Výše půjčky:5 000 - 30 000 Kč
Splatnost:3 - 12 měs.
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.
Název půjčky:Everyday plus
Výše půjčky:100 - 35 000 Kč
Splatnost:61 dní - 12 měs.
Název půjčky:XS půjčka
Výše půjčky:3 000 - 9 000 Kč
Splatnost:3 - 3 měs.
ebook