Půjčka Rychlá půjčka 24

rychlapujcka

Výše půjčky: 500 - 10 000 Kč, doba splácení: 5 - 45 dní

Rychlá online nebankovní půjčka s názvem Rychlá půjčka 24, možnost půjčit si 500 Kč až 10 000 Kč, dokonce první půjčka zdarma!

Výše půjčky500 - 10 000 Kč
Splatnost5 - 45 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 12.03.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Rychlá půjčka 24 je maximálně rychlou a transparentní nebankovní půjčkou, o kterou lze žádat pomocí online formuláře. Nejčastějším důvodem, pro který si lidé tuto půjčkou berou je, že nevyšli před výplatou a nutně potřebují zaplatit složenku, rozbilo se jim auto nebo prostě chtějí nakoupit potraviny do zásoby. Přesně pro tyto účely je tu pro Vás Rychlá půjčka 24. Předností této půjčky jsou speciální bonusy, které Vám půjčku ještě více zvýhodní, jestliže jste stálým a důvěryhodným zákazníkem.

Abyste s půjčkou měli jen ty nejlepší zkušenosti, společnost AN Euro Group chrání své zákazníky nastavenými podmínkami. Jinými slovy, na půjčku nedosáhne úplně každý, kdo o ni požádá. Společnost chce svým zákazníkům pomoci a ne ještě prohloubit jejich patovou finanční situaci. Pokud tedy máte exekuci nebo jste v insolvenci, pak Vaše žádost nebude přijata. Je to pouze jediné omezení pro žadatele, jinak jsou podmínky velice mírné.

Díky Rychlé půjčce 24 můžete získat na pokrytí svých nákladů před výplatou až 10 000 Kč. Je však možné, že se nebudete chtít zadlužovat takto vysokou částkou, a tak můžete požádat o nižší půjčku, a to třeba jen 500 Kč. Úroková sazba není pevně stanovena, protože se pojí se zapůjčenou částkou a dobou splatnosti. Splatit půjčku máte možnost velmi rychle dokonce i během 5 dnů. Maximální lhůta pro konečné splacení je 45 dní. Pokud byste půjčku nestíhali splatit, můžete požádat o její prodloužení, ale zaplatíte poplatek.

Výhody Rychlé půjčky 24 jsou, že ji kompletně vyřídíte téměř ihned včetně čerpání prostředků na účet. Půjčka se nijak netváří, dopředu znáte výši všech poplatků. Nemusíte nikam a z pohodlí svého domova si sjednáte půjčku bez zbytečného papírování. Nevýhodou jsou poplatky, které musíte zaplatit. Za sjednání úvěru je účtován jednorázový poplatek 300 Kč a v případě, že žádáte o prodloužení platíte poplatek za každých 10 dnů navíc.

Základní informace o Rychlé půjčce 24:

  • rychlá a online půjčka před výplatou
  • vyřízení půjčky z pohodlí domova
  • 500 - 10 000 Kč na účet
  • bez nutnosti vlastního BÚ
  • splatit můžete i do 5 dnů, max. do 45 dnů
  • půjčka je zpoplatněna
  • velmi mírné požadavky

Co k Rychlé půjčce 24 potřebujete:

  • nutný měsíční příjem, bez dokládání
  • půjčka pro občany starší 18 let
  • bez exekuce a insolvence

Žádost o půjčku

Rychlá půjčka 24 je jednou z těch rychlých půjček se sjednáním online. Prostřednictvím online formuláře na webu společnosti nebo zde na tomto webu (viz. výše) pohodlně zažádáte. Dáváte-li přednost ústní komunikaci, můžete zavolat na telefonní linku a vše vyřídit s operátorem. Základem pro podání žádosti je registrace na webu společnosti. Můžete ji vyplnit sami nebo to za Vás může udělat operátor.

K registraci Vám stačí pouze Vaše osobní a kontaktní údaje, průkaz totožnosti (budete přikládat kopii obou stran OP) a informace o bankovním účtu. Celkem výjimečným kritériem je, že bankovní účet nemusí být vedený na Vaše jméno. Postačí Vám k němu pouze dispoziční právo, které Vám vystaví bankovní poradce v bance, což ovšem může celou žádost poněkud zdržet.

Jakmile máte hotovou registraci, přihlásíte se ke svému uživatelskému účtu, kde můžete jednoduše zažádat o úvěr. Při dalších žádostech už budete mít registraci hotovou, takže již vše poběží jak nejrychleji to půjde. Své přihlašovací údaje k uživatelskému účtu obdržíte emailem, který je dobré si uchovat a nemazat.

Po odeslání žádosti o půjčku, během chvíle znáte výsledek. Peníze jsou ihned odeslány na zadaný bankovní účet. Rychlost připsání se odvíjí od toho, u jaké banky máte bankovní účet. Společnost vlastní několik účtů u těch největších českých bankovních institucí, takže je pravděpodobné, že peníze budete mít na účtu ihned. Pokud máte účet u menší a méně známé banky, budete čekat maximálně 2 dny.

Podmínky pro žadatele má společnost nastaveny velmi mírně. Nepotřebujete ručitele ani zástavu. Nevadí, pokud máte záznam v trestním rejstříku nebo registru, a nemusíte dokládat příjem (stálý měsíční příjem je ale nutný). Nevadí, pokud máte dluhy u jiných úvěrových společností. Jedinou překážkou může být, jestliže máte exekuci nebo jste v insolvenci.

Celkové hodnocení Rychlé půjčky 24

Rychlá půjčka 24 patří mezi online půjčky s rychlým vyřízením a čerpáním peněz okamžitě na účet. Žádost o půjčku je velice snadná a můžete ji podat pomocí online formuláře. Pokud žádáte poprvé, budete se muset registrovat na webu půjčky a doložit podklady, které prokážou, že se jedná právě o Vás a nejde o úvěrový podvod. Další žádosti jsou ale bleskově rychlé a vyřízené je máte během pár minut. Peníze můžete čerpat na bankovní účet a dokonce nemusí být vedený na Vaše jméno (potřeba dispozičního práva). Půjčka Vám pomůže překonat dlouhé dny před výplatou a pokryje vám náklady od 500 až po 10 000 Kč. Úroková sazba není pevně stanovena, ale dá se říci, že půjčka není úplně levná. Sjednání úvěru je zpoplatněno 300 Kč a poplatek zaplatíte za případné prodloužení půjčky. Splatit půjčku můžete v rozmezí 5 - 45 dní. Podmínky pro získání úvěru nejsou nijak obtížné. Musíte být občanem ČR starším 18 let, musíte mít pravidelný příjem a nesmíte mít exekuci nebo být v insolvenci. Společnost nenahlíží do registrů ani po Vás nechce doložení příjmu. Výhodou je, že vše zařídíte z pohodlí domova, bez zbytečného papírování a zdlouhavého dokládání.

Proč právě půjčka Rychlá půjčka 24:

můžete získat až 10 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 10 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Pokud se chystáte vzít si bankovní nebo nebankovní půjčku, malou či velkou půjčku, zcela jistě je Vám zřejmé, že jde o zásadní životní rozhodnutí. Abyste si byli jistí, že jste si vybrali správně, pak je dobré se poradit s odborníkem. ...více

28.7.2017

Při výběru té správné půjčky, respektive poskytovatele půjček byste měli dát na recenze půjček a zjistit si tak, jak s ním předchozí klienti byli spokojení! ...více

14.7.2017

Půjčka Ferratum patří dlouhodobě mezi jedny z nejoblíbenějších půjček na českém trhu, proč a v čem je půjčka Ferratum výhodná? Napoví náš článek o Ferratum půjčce. ...více

15.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Simple půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:2 - 30 dní
Název půjčky:Nova Credit
Výše půjčky:5 000 - 30 000 Kč
Splatnost:3 - 12 měs.
Název půjčky:CreditOn půjčka
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Comfort Money
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:24 - 360 měs.
Název půjčky:MK Credit
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:48 měs.
Název půjčky:Hit partners půjčka
Výše půjčky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Tesco půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:36 - 84 měs.
Název půjčky:Aktivafin půjčky
Výše půjčky:50 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 240 měs.
Název půjčky:Žlutý meloun
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:3 - 60 měs.
Název půjčky:mPůjčka Plus
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
ebook