Půjčka Rychlá půjčka 24

rychlapujcka

Výše půjčky: 500 - 10 000 Kč, doba splácení: 5 - 45 dní

Rychlá online nebankovní půjčka s názvem Rychlá půjčka 24, možnost půjčit si 500 Kč až 10 000 Kč, dokonce první půjčka zdarma!

Výše půjčky500 - 10 000 Kč
Splatnost5 - 45 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 05.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Rychlá půjčka 24 je maximálně rychlou a transparentní nebankovní půjčkou, o kterou lze žádat pomocí online formuláře. Nejčastějším důvodem, pro který si lidé tuto půjčkou berou je, že nevyšli před výplatou a nutně potřebují zaplatit složenku, rozbilo se jim auto nebo prostě chtějí nakoupit potraviny do zásoby. Přesně pro tyto účely je tu pro Vás Rychlá půjčka 24. Předností této půjčky jsou speciální bonusy, které Vám půjčku ještě více zvýhodní, jestliže jste stálým a důvěryhodným zákazníkem.

Abyste s půjčkou měli jen ty nejlepší zkušenosti, společnost AN Euro Group chrání své zákazníky nastavenými podmínkami. Jinými slovy, na půjčku nedosáhne úplně každý, kdo o ni požádá. Společnost chce svým zákazníkům pomoci a ne ještě prohloubit jejich patovou finanční situaci. Pokud tedy máte exekuci nebo jste v insolvenci, pak Vaše žádost nebude přijata. Je to pouze jediné omezení pro žadatele, jinak jsou podmínky velice mírné.

Díky Rychlé půjčce 24 můžete získat na pokrytí svých nákladů před výplatou až 10 000 Kč. Je však možné, že se nebudete chtít zadlužovat takto vysokou částkou, a tak můžete požádat o nižší půjčku, a to třeba jen 500 Kč. Úroková sazba není pevně stanovena, protože se pojí se zapůjčenou částkou a dobou splatnosti. Splatit půjčku máte možnost velmi rychle dokonce i během 5 dnů. Maximální lhůta pro konečné splacení je 45 dní. Pokud byste půjčku nestíhali splatit, můžete požádat o její prodloužení, ale zaplatíte poplatek.

Výhody Rychlé půjčky 24 jsou, že ji kompletně vyřídíte téměř ihned včetně čerpání prostředků na účet. Půjčka se nijak netváří, dopředu znáte výši všech poplatků. Nemusíte nikam a z pohodlí svého domova si sjednáte půjčku bez zbytečného papírování. Nevýhodou jsou poplatky, které musíte zaplatit. Za sjednání úvěru je účtován jednorázový poplatek 300 Kč a v případě, že žádáte o prodloužení platíte poplatek za každých 10 dnů navíc.

Základní informace o Rychlé půjčce 24:

  • rychlá a online půjčka před výplatou
  • vyřízení půjčky z pohodlí domova
  • 500 - 10 000 Kč na účet
  • bez nutnosti vlastního BÚ
  • splatit můžete i do 5 dnů, max. do 45 dnů
  • půjčka je zpoplatněna
  • velmi mírné požadavky

Co k Rychlé půjčce 24 potřebujete:

  • nutný měsíční příjem, bez dokládání
  • půjčka pro občany starší 18 let
  • bez exekuce a insolvence

Žádost o půjčku

Rychlá půjčka 24 je jednou z těch rychlých půjček se sjednáním online. Prostřednictvím online formuláře na webu společnosti nebo zde na tomto webu (viz. výše) pohodlně zažádáte. Dáváte-li přednost ústní komunikaci, můžete zavolat na telefonní linku a vše vyřídit s operátorem. Základem pro podání žádosti je registrace na webu společnosti. Můžete ji vyplnit sami nebo to za Vás může udělat operátor.

K registraci Vám stačí pouze Vaše osobní a kontaktní údaje, průkaz totožnosti (budete přikládat kopii obou stran OP) a informace o bankovním účtu. Celkem výjimečným kritériem je, že bankovní účet nemusí být vedený na Vaše jméno. Postačí Vám k němu pouze dispoziční právo, které Vám vystaví bankovní poradce v bance, což ovšem může celou žádost poněkud zdržet.

Jakmile máte hotovou registraci, přihlásíte se ke svému uživatelskému účtu, kde můžete jednoduše zažádat o úvěr. Při dalších žádostech už budete mít registraci hotovou, takže již vše poběží jak nejrychleji to půjde. Své přihlašovací údaje k uživatelskému účtu obdržíte emailem, který je dobré si uchovat a nemazat.

Po odeslání žádosti o půjčku, během chvíle znáte výsledek. Peníze jsou ihned odeslány na zadaný bankovní účet. Rychlost připsání se odvíjí od toho, u jaké banky máte bankovní účet. Společnost vlastní několik účtů u těch největších českých bankovních institucí, takže je pravděpodobné, že peníze budete mít na účtu ihned. Pokud máte účet u menší a méně známé banky, budete čekat maximálně 2 dny.

Podmínky pro žadatele má společnost nastaveny velmi mírně. Nepotřebujete ručitele ani zástavu. Nevadí, pokud máte záznam v trestním rejstříku nebo registru, a nemusíte dokládat příjem (stálý měsíční příjem je ale nutný). Nevadí, pokud máte dluhy u jiných úvěrových společností. Jedinou překážkou může být, jestliže máte exekuci nebo jste v insolvenci.

Celkové hodnocení Rychlé půjčky 24

Rychlá půjčka 24 patří mezi online půjčky s rychlým vyřízením a čerpáním peněz okamžitě na účet. Žádost o půjčku je velice snadná a můžete ji podat pomocí online formuláře. Pokud žádáte poprvé, budete se muset registrovat na webu půjčky a doložit podklady, které prokážou, že se jedná právě o Vás a nejde o úvěrový podvod. Další žádosti jsou ale bleskově rychlé a vyřízené je máte během pár minut. Peníze můžete čerpat na bankovní účet a dokonce nemusí být vedený na Vaše jméno (potřeba dispozičního práva). Půjčka Vám pomůže překonat dlouhé dny před výplatou a pokryje vám náklady od 500 až po 10 000 Kč. Úroková sazba není pevně stanovena, ale dá se říci, že půjčka není úplně levná. Sjednání úvěru je zpoplatněno 300 Kč a poplatek zaplatíte za případné prodloužení půjčky. Splatit půjčku můžete v rozmezí 5 - 45 dní. Podmínky pro získání úvěru nejsou nijak obtížné. Musíte být občanem ČR starším 18 let, musíte mít pravidelný příjem a nesmíte mít exekuci nebo být v insolvenci. Společnost nenahlíží do registrů ani po Vás nechce doložení příjmu. Výhodou je, že vše zařídíte z pohodlí domova, bez zbytečného papírování a zdlouhavého dokládání.

Proč právě půjčka Rychlá půjčka 24:

můžete získat až 10 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 10 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Potřebujete půjčit peníze rychle a okamžitě? A slyšeli jste už o rychlé půjčce online, kterou vyřídíte snadno z pohodlí domova během několika minut? ...více

31.7.2017

Protože je půjčka závazek, měli byste se na její splácení připravit dostatečně předem, abyste se nedostali do problémů. ...více

12.6.2017

Kdo z nás by nechtěl být finančně nezávislý a nebyl neustále ve stresu kvůli každé koruně! V našem článku Vám poradíme několik tipů, jak toho docílit! ...více

28.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Bubbli půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Fio banka
Výše půjčky:3 000 000 - 300 000 000 Kč
Splatnost:12 - 93 měs.
Název půjčky:Via SMS
Výše půjčky:100 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Ferratum půjčka
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:7 - 45 dní
Název půjčky:LB BW
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:CreditOn půjčka
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:ACEMA Credit
Výše půjčky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Home Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Benefi půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:CreditAir
Výše půjčky:1 500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 75 dní
ebook