Půjčka SIM půjčka

simpujcka

Výše půjčky: 1 000 - 11 500 Kč, doba splácení: 7 - 30 dní

Až 10 000 Kč pro každého nabízí SIM půjčka, a to se splatností 7-30 dní a možností půjčit si 1 000 Kč až 11 500 Kč.

Výše půjčky1 000 - 11 500 Kč
Splatnost7 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 07.02.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

SIM Půjčka s.r.o. se zabývá poskytováním krátkodobých a střednědobých spotřebitelských úvěrů. Přestože působí na tuzemském trhu teprve od roku 2013, má za sebou už řadu spokojených klientů. SIM Půjčka si zakládá na transparentnosti svých produktů a profesionálním přístupu. Proto jsou veškeré podmínky a poplatky přehledné a v případě, že potřebujete s půjčkou poradit, se neváhejte obrátit na zákaznické oddělení – školený finanční poradce Vám ochotně vše vysvětlí a pomůže Vám s výběrem vhodného produktu.

Půjčka se hodí zejména v případě, když si narychlo chcete půjčit menší částku, na kterou Vám v běžném domácím rozpočtu už nezbylo místo. RPSN začíná na 396 % p.a., půjčka patří tedy mezi ty dražší a je lepší si dobře rozmyslet, jestli půjčku nezbytně potřebuji. Navíc se za prodloužení doby splatnosti platí poměrně vysoké poplatky a v případě prodlevy se splátkou se Vám může půjčka opravdu prodražit.

Půjčit si můžete částku ve výši od 1 000 do 11 500 Kč, a to i když si půjčujete u SIM Půjčky poprvé. Dobu splatnosti si můžete zvolit mezi 7 až 30 dny. Peníze jsou vyplaceny buď převodem na bankovní účet, nebo poštovní poukázkou. Půjčit si může v podstatě kdokoliv, půjčka je dostupná i seniorům, rodičům na rodičovské dovolené a studentům, protože není nutné dokládat příjem. K půjčce nepotřebujete mít ručitele ani hmotnou zástavu. Na druhou stranu si ale společnost své žadatele ověřuje v registru dlužníků a požaduje čistý rejstřík trestů. O půjčku nelze zažádat, pokud jste zrovna v exekuci.

K vyřízení žádosti o půjčku potřebujete pouze věk minimálně 18 let, dva doklady totožnosti a české občanství, nebo trvalý pobyt v ČR. Informace o výši příjmů je nutné pouze uvést, nemusíte je dokládat, což proces vyřízení žádosti velmi urychluje. Žádost o půjčku vyřídíte celou online a netrvá dlouho. V případě schválení Vám budou peníze odeslány do 15 minut. Výhodou u této půjčky je mírně nadprůměrná schvalovatelnost.

Základní informace o SIM Půjčce:

 • nebankovní půjčka na cokoliv
 • od 1 000 Kč do 11 500 Kč
 • doba splatnosti flexibilní od 7 do 30 dnů
 • kontroluje registr
 • bez doložení příjmu
 • bez ručitele
 • vhodná i pro studenty, seniory, rodiče na MD

Co k SIM Půjčce potřebujete:

 • věk minimálně 18 let
 • schopnost splácet
 • trestní bezúhonnost
 • české občanství/trvalý pobyt v ČR

Žádost o půjčku

Pokud máte zájem o SIM Půjčku, tak si na internetových stránkách společnosti snadno nastavíte výši úvěru a délku splatnosti na úvěrové kalkulačce. Rovnou se Vám zobrazí přehled veškerých poplatků, které se k půjčce vážou. Poté musíte do online formuláře vyplnit jméno, příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, mobilní telefon a emailovou adresu. Rovněž je třeba zadat adresu trvalého bydliště, případně i korespondenční adresu. V dalším kroku žádost dokončíte a odešlete.

Pak jen stačí vyčkat na vyhodnocení Vaší žádosti. V případě, že bude schválena, tak Vám budou peníze odeslány do 15 minut.

K vyřízení žádosti Vám postačí občanský průkaz, jiné dokumenty nejsou potřeba. V rámci žádosti můžete být požádáni o informace ohledně vašeho příjmu, ale ten nemusíte dokládat. Proto o půjčku mohou zažádat i nezaměstnaní (např. studentni nebo senioři). U půjčky neplatíte poplatek za poskytnutí a účet je vedený zcela zdarma. V případě, že si nevíte rady, tak neváhejte kontaktovat zákaznický servis, kde Vám ochotně poradí.

O SIM Půjčku můžete zažádat také prostřednictvím našich internetových stránek. Jednoduše vyplníte pár údajů do našeho formuláře výše a Vaše žádost bude rovnou odeslána pracovníkům zákaznického servisu. Ti se Vám pak sami ozvou a doplní s Vámi všechny důležité náležitosti.

Celkové hodnocení SIM Půjčky:

Poměrně drahá, ale rychlá mikropůjčka na cokoliv, která je dostupná i pro seniory, studenty nebo rodiče na mateřské dovolené. Půjčit si lze menší částku od 1 000 do 11 500 Kč, což se hodí zejména v případě, že potřebujete ještě před výplatou uhradit nečekané výdaje a půjčku pak jednoduše splatíte ve chvíli, kdy Vám přijde výplata na účet. Půjčku je lepší si pořádně rozmyslet a držet se zásad zodpovědného půjčování – půjčit si jen tehdy, kdy mám jistotu, že půjčku zvládnu včas splatit a vyhnu se tím vysokým poplatkům z prodlevy. U půjčky je možnost si dobu splatnosti prodloužit, ale tato možnost je též zpoplatněna. O půjčku nelze zažádat se záznamem v rejstříku trestů nebo v registru dlužníků. Žádost o půjčku lze kompletně vyřídit online a nepotřebujete k ní přehršle dokladů, k vyřízení Vám postačí občanský průkaz. K půjčce nepotřebujete ručitele ani zástavu ani dokládat příjem.Výhodou pro žadatele může být i lehce nadprůměrná schvalovatelnost žádostí a rychlost, s jakou jsou žádosti vyřizovány.

Proč právě půjčka SIM půjčka:

můžete získat až 11 500 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 11 500 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Jistě si při srovnání půjček chcete být jistí, že jste nikomu nenaletěli a vybrali jste si výhodnou půjčku s těmi nejlepšími podmínkami a od důvěryhodného a bezpečného poskytovatele půjček. ...více

11.7.2017

Je dobrý nápad splatit svou půjčku předčasně - tedy před smluvím datem splatnosti půjčky? ...více

21.5.2017

Jaké jsou výhody a nevýhody bankovní půjčky oproti nebankovní půjčce? Rozhodně doporučujeme přečíst, pokud nevíte, odkud si půjčku vzít. ...více

27.4.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Era půjčka
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Zlatá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:1 - 84 měs.
Název půjčky:AAAkapital půjčka
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Kamali
Výše půjčky:1 000 - 249 997 Kč
Splatnost:30 dní - 96 měs.
Název půjčky:YES půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:84 měs.
Název půjčky:Green půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Česká spořitelna
Výše půjčky:20 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:120 měs.
Název půjčky:Everyday plus
Výše půjčky:100 - 35 000 Kč
Splatnost:61 dní - 12 měs.
Název půjčky:AsisTeam
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 300 měs.
Název půjčky:Vitacredit půjčka
Výše půjčky:50 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
ebook