Půjčka SIM půjčka

Výše půjčky: 1 000 - 11 500 Kč, doba splácení: 7 - 30 dní

Až 10 000 Kč pro každého nabízí SIM půjčka, a to se splatností 7-30 dní a možností půjčit si 1 000 Kč až 11 500 Kč.

Výše půjčky1 000 - 11 500 Kč
Splatnost7 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

SIM Půjčka s.r.o. se zabývá poskytováním krátkodobých a střednědobých spotřebitelských úvěrů. Přestože působí na tuzemském trhu teprve od roku 2013, má za sebou už řadu spokojených klientů. SIM Půjčka si zakládá na transparentnosti svých produktů a profesionálním přístupu. Proto jsou veškeré podmínky a poplatky přehledné a v případě, že potřebujete s půjčkou poradit, se neváhejte obrátit na zákaznické oddělení – školený finanční poradce Vám ochotně vše vysvětlí a pomůže Vám s výběrem vhodného produktu.

Půjčka se hodí zejména v případě, když si narychlo chcete půjčit menší částku, na kterou Vám v běžném domácím rozpočtu už nezbylo místo. RPSN začíná na 396 % p.a., půjčka patří tedy mezi ty dražší a je lepší si dobře rozmyslet, jestli půjčku nezbytně potřebuji. Navíc se za prodloužení doby splatnosti platí poměrně vysoké poplatky a v případě prodlevy se splátkou se Vám může půjčka opravdu prodražit.

Půjčit si můžete částku ve výši od 1 000 do 11 500 Kč, a to i když si půjčujete u SIM Půjčky poprvé. Dobu splatnosti si můžete zvolit mezi 7 až 30 dny. Peníze jsou vyplaceny buď převodem na bankovní účet, nebo poštovní poukázkou. Půjčit si může v podstatě kdokoliv, půjčka je dostupná i seniorům, rodičům na rodičovské dovolené a studentům, protože není nutné dokládat příjem. K půjčce nepotřebujete mít ručitele ani hmotnou zástavu. Na druhou stranu si ale společnost své žadatele ověřuje v registru dlužníků a požaduje čistý rejstřík trestů. O půjčku nelze zažádat, pokud jste zrovna v exekuci.

K vyřízení žádosti o půjčku potřebujete pouze věk minimálně 18 let, dva doklady totožnosti a české občanství, nebo trvalý pobyt v ČR. Informace o výši příjmů je nutné pouze uvést, nemusíte je dokládat, což proces vyřízení žádosti velmi urychluje. Žádost o půjčku vyřídíte celou online a netrvá dlouho. V případě schválení Vám budou peníze odeslány do 15 minut. Výhodou u této půjčky je mírně nadprůměrná schvalovatelnost.

Základní informace o SIM Půjčce:

 • nebankovní půjčka na cokoliv
 • od 1 000 Kč do 11 500 Kč
 • doba splatnosti flexibilní od 7 do 30 dnů
 • kontroluje registr
 • bez doložení příjmu
 • bez ručitele
 • vhodná i pro studenty, seniory, rodiče na MD

Co k SIM Půjčce potřebujete:

 • věk minimálně 18 let
 • schopnost splácet
 • trestní bezúhonnost
 • české občanství/trvalý pobyt v ČR

Žádost o půjčku

Pokud máte zájem o SIM Půjčku, tak si na internetových stránkách společnosti snadno nastavíte výši úvěru a délku splatnosti na úvěrové kalkulačce. Rovnou se Vám zobrazí přehled veškerých poplatků, které se k půjčce vážou. Poté musíte do online formuláře vyplnit jméno, příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, mobilní telefon a emailovou adresu. Rovněž je třeba zadat adresu trvalého bydliště, případně i korespondenční adresu. V dalším kroku žádost dokončíte a odešlete.

Pak jen stačí vyčkat na vyhodnocení Vaší žádosti. V případě, že bude schválena, tak Vám budou peníze odeslány do 15 minut.

K vyřízení žádosti Vám postačí občanský průkaz, jiné dokumenty nejsou potřeba. V rámci žádosti můžete být požádáni o informace ohledně vašeho příjmu, ale ten nemusíte dokládat. Proto o půjčku mohou zažádat i nezaměstnaní (např. studentni nebo senioři). U půjčky neplatíte poplatek za poskytnutí a účet je vedený zcela zdarma. V případě, že si nevíte rady, tak neváhejte kontaktovat zákaznický servis, kde Vám ochotně poradí.

O SIM Půjčku můžete zažádat také prostřednictvím našich internetových stránek. Jednoduše vyplníte pár údajů do našeho formuláře výše a Vaše žádost bude rovnou odeslána pracovníkům zákaznického servisu. Ti se Vám pak sami ozvou a doplní s Vámi všechny důležité náležitosti.

Celkové hodnocení SIM Půjčky:

Poměrně drahá, ale rychlá mikropůjčka na cokoliv, která je dostupná i pro seniory, studenty nebo rodiče na mateřské dovolené. Půjčit si lze menší částku od 1 000 do 11 500 Kč, což se hodí zejména v případě, že potřebujete ještě před výplatou uhradit nečekané výdaje a půjčku pak jednoduše splatíte ve chvíli, kdy Vám přijde výplata na účet. Půjčku je lepší si pořádně rozmyslet a držet se zásad zodpovědného půjčování – půjčit si jen tehdy, kdy mám jistotu, že půjčku zvládnu včas splatit a vyhnu se tím vysokým poplatkům z prodlevy. U půjčky je možnost si dobu splatnosti prodloužit, ale tato možnost je též zpoplatněna. O půjčku nelze zažádat se záznamem v rejstříku trestů nebo v registru dlužníků. Žádost o půjčku lze kompletně vyřídit online a nepotřebujete k ní přehršle dokladů, k vyřízení Vám postačí občanský průkaz. K půjčce nepotřebujete ručitele ani zástavu ani dokládat příjem.Výhodou pro žadatele může být i lehce nadprůměrná schvalovatelnost žádostí a rychlost, s jakou jsou žádosti vyřizovány.

Proč právě půjčka SIM půjčka:

můžete získat až 11 500 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 11 500 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

Při výběru té správné půjčky, respektive poskytovatele půjček byste měli dát na recenze půjček a zjistit si tak, jak s ním předchozí klienti byli spokojení! ...více

14.7.2017

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů! ...více

18.8.2017

Jaké jsou výhody a nevýhody bankovní půjčky oproti nebankovní půjčce? Rozhodně doporučujeme přečíst, pokud nevíte, odkud si půjčku vzít. ...více

27.4.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Půjčka 365
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:XS půjčka
Výše půjčky:3 000 - 9 000 Kč
Splatnost:3 - 3 měs.
Název půjčky:Ovečka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Green půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Zaimo
Výše půjčky:25 000 - 108 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:ACEMA Credit
Výše půjčky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Kesh půjčka
Výše půjčky:20 000 - 700 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Zlatá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:1 - 84 měs.
Název půjčky:Grand půjčky
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:30 dní - 360 měs.
Název půjčky:Unicredo
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 25 dní