Půjčka SIM půjčka

simpujcka

Výše půjčky: 1 000 - 11 500 Kč, doba splácení: 7 - 30 dní

Až 10 000 Kč pro každého nabízí SIM půjčka, a to se splatností 7-30 dní a možností půjčit si 1 000 Kč až 11 500 Kč.

Výše půjčky1 000 - 11 500 Kč
Splatnost7 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 05.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

SIM Půjčka s.r.o. se zabývá poskytováním krátkodobých a střednědobých spotřebitelských úvěrů. Přestože působí na tuzemském trhu teprve od roku 2013, má za sebou už řadu spokojených klientů. SIM Půjčka si zakládá na transparentnosti svých produktů a profesionálním přístupu. Proto jsou veškeré podmínky a poplatky přehledné a v případě, že potřebujete s půjčkou poradit, se neváhejte obrátit na zákaznické oddělení – školený finanční poradce Vám ochotně vše vysvětlí a pomůže Vám s výběrem vhodného produktu.

Půjčka se hodí zejména v případě, když si narychlo chcete půjčit menší částku, na kterou Vám v běžném domácím rozpočtu už nezbylo místo. RPSN začíná na 396 % p.a., půjčka patří tedy mezi ty dražší a je lepší si dobře rozmyslet, jestli půjčku nezbytně potřebuji. Navíc se za prodloužení doby splatnosti platí poměrně vysoké poplatky a v případě prodlevy se splátkou se Vám může půjčka opravdu prodražit.

Půjčit si můžete částku ve výši od 1 000 do 11 500 Kč, a to i když si půjčujete u SIM Půjčky poprvé. Dobu splatnosti si můžete zvolit mezi 7 až 30 dny. Peníze jsou vyplaceny buď převodem na bankovní účet, nebo poštovní poukázkou. Půjčit si může v podstatě kdokoliv, půjčka je dostupná i seniorům, rodičům na rodičovské dovolené a studentům, protože není nutné dokládat příjem. K půjčce nepotřebujete mít ručitele ani hmotnou zástavu. Na druhou stranu si ale společnost své žadatele ověřuje v registru dlužníků a požaduje čistý rejstřík trestů. O půjčku nelze zažádat, pokud jste zrovna v exekuci.

K vyřízení žádosti o půjčku potřebujete pouze věk minimálně 18 let, dva doklady totožnosti a české občanství, nebo trvalý pobyt v ČR. Informace o výši příjmů je nutné pouze uvést, nemusíte je dokládat, což proces vyřízení žádosti velmi urychluje. Žádost o půjčku vyřídíte celou online a netrvá dlouho. V případě schválení Vám budou peníze odeslány do 15 minut. Výhodou u této půjčky je mírně nadprůměrná schvalovatelnost.

Základní informace o SIM Půjčce:

 • nebankovní půjčka na cokoliv
 • od 1 000 Kč do 11 500 Kč
 • doba splatnosti flexibilní od 7 do 30 dnů
 • kontroluje registr
 • bez doložení příjmu
 • bez ručitele
 • vhodná i pro studenty, seniory, rodiče na MD

Co k SIM Půjčce potřebujete:

 • věk minimálně 18 let
 • schopnost splácet
 • trestní bezúhonnost
 • české občanství/trvalý pobyt v ČR

Žádost o půjčku

Pokud máte zájem o SIM Půjčku, tak si na internetových stránkách společnosti snadno nastavíte výši úvěru a délku splatnosti na úvěrové kalkulačce. Rovnou se Vám zobrazí přehled veškerých poplatků, které se k půjčce vážou. Poté musíte do online formuláře vyplnit jméno, příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, mobilní telefon a emailovou adresu. Rovněž je třeba zadat adresu trvalého bydliště, případně i korespondenční adresu. V dalším kroku žádost dokončíte a odešlete.

Pak jen stačí vyčkat na vyhodnocení Vaší žádosti. V případě, že bude schválena, tak Vám budou peníze odeslány do 15 minut.

K vyřízení žádosti Vám postačí občanský průkaz, jiné dokumenty nejsou potřeba. V rámci žádosti můžete být požádáni o informace ohledně vašeho příjmu, ale ten nemusíte dokládat. Proto o půjčku mohou zažádat i nezaměstnaní (např. studentni nebo senioři). U půjčky neplatíte poplatek za poskytnutí a účet je vedený zcela zdarma. V případě, že si nevíte rady, tak neváhejte kontaktovat zákaznický servis, kde Vám ochotně poradí.

O SIM Půjčku můžete zažádat také prostřednictvím našich internetových stránek. Jednoduše vyplníte pár údajů do našeho formuláře výše a Vaše žádost bude rovnou odeslána pracovníkům zákaznického servisu. Ti se Vám pak sami ozvou a doplní s Vámi všechny důležité náležitosti.

Celkové hodnocení SIM Půjčky:

Poměrně drahá, ale rychlá mikropůjčka na cokoliv, která je dostupná i pro seniory, studenty nebo rodiče na mateřské dovolené. Půjčit si lze menší částku od 1 000 do 11 500 Kč, což se hodí zejména v případě, že potřebujete ještě před výplatou uhradit nečekané výdaje a půjčku pak jednoduše splatíte ve chvíli, kdy Vám přijde výplata na účet. Půjčku je lepší si pořádně rozmyslet a držet se zásad zodpovědného půjčování – půjčit si jen tehdy, kdy mám jistotu, že půjčku zvládnu včas splatit a vyhnu se tím vysokým poplatkům z prodlevy. U půjčky je možnost si dobu splatnosti prodloužit, ale tato možnost je též zpoplatněna. O půjčku nelze zažádat se záznamem v rejstříku trestů nebo v registru dlužníků. Žádost o půjčku lze kompletně vyřídit online a nepotřebujete k ní přehršle dokladů, k vyřízení Vám postačí občanský průkaz. K půjčce nepotřebujete ručitele ani zástavu ani dokládat příjem.Výhodou pro žadatele může být i lehce nadprůměrná schvalovatelnost žádostí a rychlost, s jakou jsou žádosti vyřizovány.

Proč právě půjčka SIM půjčka:

můžete získat až 11 500 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 11 500 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Nebankovní půjčky momentálně patří víceméně skoro ke stejně využívaným půjčkám, jako bankovní půjčky. A proč? Protože nabízejí značné výhody, jsou dostupné pro všechny a můžete s nimi získat dokonce půjčku zdarma! ...více

29.8.2017

Půjčka je závazek! Co všechno musíte vědět před žádostí o půjčku, abyste se vyhnuli problémům a získali výhodné podmínky? Poradíme v našem článku! ...více

8.6.2017

Bankovní půjčka - je dobrý nápad? ...více

26.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:ACEMA Credit
Výše půjčky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Credit Alliance
Výše půjčky:100 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Fio banka
Výše půjčky:3 000 000 - 300 000 000 Kč
Splatnost:12 - 93 měs.
Název půjčky:Creditstar půjčka
Výše půjčky:1 000 - 13 000 Kč
Splatnost:5 dní - 3 měs.
Název půjčky:Help Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:60 týdnů
Název půjčky:Comfort Money
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:24 - 360 měs.
Název půjčky:Finemoney půjčka
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 180 měs.
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Veselá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:1 - 12 měs.
Název půjčky:Ber půjčku
Výše půjčky:1 000 - 35 000 Kč
Splatnost:1 dní - 12 měs.
ebook