Půjčka SIM půjčka

simpujcka

Výše půjčky: 1 000 - 11 500 Kč, doba splácení: 7 - 30 dní

Až 10 000 Kč pro každého nabízí SIM půjčka, a to se splatností 7-30 dní a možností půjčit si 1 000 Kč až 11 500 Kč.

Výše půjčky1 000 - 11 500 Kč
Splatnost7 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 23.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

SIM Půjčka s.r.o. se zabývá poskytováním krátkodobých a střednědobých spotřebitelských úvěrů. Přestože působí na tuzemském trhu teprve od roku 2013, má za sebou už řadu spokojených klientů. SIM Půjčka si zakládá na transparentnosti svých produktů a profesionálním přístupu. Proto jsou veškeré podmínky a poplatky přehledné a v případě, že potřebujete s půjčkou poradit, se neváhejte obrátit na zákaznické oddělení – školený finanční poradce Vám ochotně vše vysvětlí a pomůže Vám s výběrem vhodného produktu.

Půjčka se hodí zejména v případě, když si narychlo chcete půjčit menší částku, na kterou Vám v běžném domácím rozpočtu už nezbylo místo. RPSN začíná na 396 % p.a., půjčka patří tedy mezi ty dražší a je lepší si dobře rozmyslet, jestli půjčku nezbytně potřebuji. Navíc se za prodloužení doby splatnosti platí poměrně vysoké poplatky a v případě prodlevy se splátkou se Vám může půjčka opravdu prodražit.

Půjčit si můžete částku ve výši od 1 000 do 11 500 Kč, a to i když si půjčujete u SIM Půjčky poprvé. Dobu splatnosti si můžete zvolit mezi 7 až 30 dny. Peníze jsou vyplaceny buď převodem na bankovní účet, nebo poštovní poukázkou. Půjčit si může v podstatě kdokoliv, půjčka je dostupná i seniorům, rodičům na rodičovské dovolené a studentům, protože není nutné dokládat příjem. K půjčce nepotřebujete mít ručitele ani hmotnou zástavu. Na druhou stranu si ale společnost své žadatele ověřuje v registru dlužníků a požaduje čistý rejstřík trestů. O půjčku nelze zažádat, pokud jste zrovna v exekuci.

K vyřízení žádosti o půjčku potřebujete pouze věk minimálně 18 let, dva doklady totožnosti a české občanství, nebo trvalý pobyt v ČR. Informace o výši příjmů je nutné pouze uvést, nemusíte je dokládat, což proces vyřízení žádosti velmi urychluje. Žádost o půjčku vyřídíte celou online a netrvá dlouho. V případě schválení Vám budou peníze odeslány do 15 minut. Výhodou u této půjčky je mírně nadprůměrná schvalovatelnost.

Základní informace o SIM Půjčce:

 • nebankovní půjčka na cokoliv
 • od 1 000 Kč do 11 500 Kč
 • doba splatnosti flexibilní od 7 do 30 dnů
 • kontroluje registr
 • bez doložení příjmu
 • bez ručitele
 • vhodná i pro studenty, seniory, rodiče na MD

Co k SIM Půjčce potřebujete:

 • věk minimálně 18 let
 • schopnost splácet
 • trestní bezúhonnost
 • české občanství/trvalý pobyt v ČR

Žádost o půjčku

Pokud máte zájem o SIM Půjčku, tak si na internetových stránkách společnosti snadno nastavíte výši úvěru a délku splatnosti na úvěrové kalkulačce. Rovnou se Vám zobrazí přehled veškerých poplatků, které se k půjčce vážou. Poté musíte do online formuláře vyplnit jméno, příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, mobilní telefon a emailovou adresu. Rovněž je třeba zadat adresu trvalého bydliště, případně i korespondenční adresu. V dalším kroku žádost dokončíte a odešlete.

Pak jen stačí vyčkat na vyhodnocení Vaší žádosti. V případě, že bude schválena, tak Vám budou peníze odeslány do 15 minut.

K vyřízení žádosti Vám postačí občanský průkaz, jiné dokumenty nejsou potřeba. V rámci žádosti můžete být požádáni o informace ohledně vašeho příjmu, ale ten nemusíte dokládat. Proto o půjčku mohou zažádat i nezaměstnaní (např. studentni nebo senioři). U půjčky neplatíte poplatek za poskytnutí a účet je vedený zcela zdarma. V případě, že si nevíte rady, tak neváhejte kontaktovat zákaznický servis, kde Vám ochotně poradí.

O SIM Půjčku můžete zažádat také prostřednictvím našich internetových stránek. Jednoduše vyplníte pár údajů do našeho formuláře výše a Vaše žádost bude rovnou odeslána pracovníkům zákaznického servisu. Ti se Vám pak sami ozvou a doplní s Vámi všechny důležité náležitosti.

Celkové hodnocení SIM Půjčky:

Poměrně drahá, ale rychlá mikropůjčka na cokoliv, která je dostupná i pro seniory, studenty nebo rodiče na mateřské dovolené. Půjčit si lze menší částku od 1 000 do 11 500 Kč, což se hodí zejména v případě, že potřebujete ještě před výplatou uhradit nečekané výdaje a půjčku pak jednoduše splatíte ve chvíli, kdy Vám přijde výplata na účet. Půjčku je lepší si pořádně rozmyslet a držet se zásad zodpovědného půjčování – půjčit si jen tehdy, kdy mám jistotu, že půjčku zvládnu včas splatit a vyhnu se tím vysokým poplatkům z prodlevy. U půjčky je možnost si dobu splatnosti prodloužit, ale tato možnost je též zpoplatněna. O půjčku nelze zažádat se záznamem v rejstříku trestů nebo v registru dlužníků. Žádost o půjčku lze kompletně vyřídit online a nepotřebujete k ní přehršle dokladů, k vyřízení Vám postačí občanský průkaz. K půjčce nepotřebujete ručitele ani zástavu ani dokládat příjem.Výhodou pro žadatele může být i lehce nadprůměrná schvalovatelnost žádostí a rychlost, s jakou jsou žádosti vyřizovány.

Proč právě půjčka SIM půjčka:

můžete získat až 11 500 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 11 500 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Berete si půjčku a rádi byste věděli, jak na půjčce ušetřit? Máme pro Vás hned 5 praktických rad, díky kterým se Vám jednoznačně povede ušetřit na půjčce, ať už si ji berete u banky nebo nebankovní společnosti. ...více

9.8.2017

Půjčka Ferratum patří dlouhodobě mezi jedny z nejoblíbenějších půjček na českém trhu, proč a v čem je půjčka Ferratum výhodná? Napoví náš článek o Ferratum půjčce. ...více

15.8.2017

V čem mají nebankovní půjčky oproti těm bankovním výhody a v čem zase nevýhody? ...více

10.5.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Bankerat
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Ferratum půjčka
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:7 - 45 dní
Název půjčky:Smart půjčka
Výše půjčky:5 000 - 70 000 Kč
Splatnost:13 - 16 měs.
Název půjčky:Grand půjčky
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:30 dní - 360 měs.
Název půjčky:Credit Komfort
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:SOS credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Rychlá půjčka 24
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Expobank půjčka
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Kesh půjčka
Výše půjčky:20 000 - 700 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Raiffeisen Bank
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
ebook