Půjčka Simple půjčka

Výše půjčky: 1 000 - 10 000 Kč, doba splácení: 2 - 30 dní

Rychlá nebankovní půjčka Simple patří mezi tzv. SMS půjčky, rychle si tak půjčíte až 10 000 Kč se splatností až 30 dní.

Výše půjčky1 000 - 10 000 Kč
Splatnost2 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Simple půjčka je rychlou a levnou nebankovní půjčkou, o kterou lze žádat pomocí SMS. Nejčastějším důvodem, pro který si lidé tuto půjčkou berou je, že nevyšli před výplatou a nutně potřebují zaplatit složenku, něco se jim rozbilo nebo si prostě jen chtějí udělat větší nákup a naplnit ledničku. Přesně pro tyto účely je tu pro Vás šikovná Simple půjčka. Vyřízení je velmi rychlé a pokud Vám došel už i kredit na telefonu, můžete o ni zažádat přes internet třeba na Facebooku.

Abyste s půjčkou měli jen ty nejlepší zkušenosti, společnost Simfina chrání své zákazníky určitými podmínkami. Jinými slovy, půjčku nedostane úplně každý, protože společnost chce svým zákazníkům pomoci a ne ještě prohloubit jejich patovou finanční situaci. Poku tedy máte exekuci nebo již splácíte Simple půjčku, pak Vaše žádost nebude přijata.

Díky Simple půjčce můžete získat na pokrytí svých nákladů před výplatou až 10 000 Kč. Je však možné, že se nebudete chtít zadlužovat takto vysokou částkou a tak můžete požádat o nižší půjčku, a to třeba jen 1 000 Kč. Úroková sazba je překvapivě poměrně mírná a pohybuje se okolo 18 %. Splatit půjčku máte možnost velmi rychle dokonce i během 2 dnů. Maximální lhůta pro konečné splacení je však 30 dní. Pokud byste půjčku nestíhali splatit, můžete si ji prodloužit, ale v konečném důsledku Vás vyjde půjčka poměrně draho.

Výhody Simple půjčky jsou, že ji kompletně vyřídíte do 30 minut včetně čerpání prostředků na účet. Nebo že nemusíte nikam a z pohodlí svého domova si sjednáte půjčku bez zbytečného papírování. A v neposlední řadě díky modernímu softwaru, jsou Vaše osobní údaje velmi dobře zabezpečeny před zneužitím.  

Základní informace o Simple půjčce:

  • rychlá a levná SMS půjčka
  • vyřízení půjčky včetně čerpání do 30 minut
  • půjčka před výplatou pro všechny bez exekuce
  • žádost je možné podat i přes Facebook
  • 1 000 - 10 000 Kč na účet
  • splatit můžete i do 2 dnů, max. do 30 dnů

Co k Simple půjčce potřebujete:

  • nutný měsíční příjem
  • věk minimálně 18 let
  • bez exekuce a dluhů u společnosti

Žádost o půjčku

Simple půjčka je asi jedinou půjčkou na trhu, o kterou je možné žádat přes Facebook. Není to samozřejmě jediná možnost, ale může se hodit. Další možností, jak podat žádost, je vyplnit online formulář na webu společnosti nebo zde na tomto webu (viz. výše). Dáváte-li přednost ústní komunikaci, můžete zavolat na mobilní linku a vše vyřídit s operátorem. Nejrychlejší a nejpoužívanější variantou je poslání SMS ve správném tvaru.

Jednoduché podání žádosti probíhá následujícím způsobem. Vyberete si způsob podání žádosti. Vyplníte požadované údaje a přiložíte kopii občnského průkazu (obě strany). Společnost potřebuje mít jistotu, že se jedná právě o Vás a nejde o úvěrový podvod. Pokud si  půjčku budete brát poprvé, je nezbytné ověřit i Váš bankovní účet. Odesláním 1 Kč na účet společnosti dojde k průkaznému ověření. Tento krok zavedla společnost nově, avšak doufá, že plně chápete důvod jeho založení a oceníte tak důraz na bezpečnost při poskytování finančních prostředků.

Jakmile dojde k ověření, okamžitě Vám budou převedeny peníze na bankovní účet. Na účtu je tedy máte k dispoici do 30 minut od odeslání žádosti. V případě, že už jste ověřením bankovního účtu prošli při minulé žádosti, nyní tento krok vynecháte, takže celé vyřízení půjčky trvá pouhých 30 minut. Rychlost připsání prostředků na Váš účet se samozřejmě odvíjí od toho, jakou máte banku.

Podmínky pro žadatele má společnost nastaveny velmi mírně. Nepotřebujete půjčku nijak jistit, ručením ani zástavou. Nevadí, pokud máte záznam v trestním rejstříku a nemusíte dokládat příjem. Nevadí, pokud jste v insolvenci nebo máte dluhy u jiných úvěrových společností. Jedinou překážkou může být, jestliže máte záznam v registru dlužníků nebo máte exekuci. Nezkoušejte o půjčku žádat, pokud tyto podmínky nesplňujete, společnost si vše důkladně ověřuje, opět s ohledem na Vaši bezpečnost při splácení.

Celkové hodnocení Simple půjčky

Simple půjčka je rychlá a levná SMS půjčka, poskytovaná nejčastěji na pokrytí výdajů před výplatou. Máte možnost získat částku od 1 000 - 10 000 Kč s čerpáním na bankovní účet. Úrok je překvapivě dobrý od 18 %. Půjčku můžete splatit i do 2 dnů a maximálně do 30 dnů. Společnost vždy dbá na Vaše bezpečí jak při ochraně osobních dat, tak z hlediska úvěrování. Proto, pokud nestíháte půjčku splatit v řádném termínu, další Vám neposkytne. Můžete ale požádat o prodloužení za poplatek, což Vám půjčku trochu znevýhodní. Žádost podáte jednoduše online, po telefonu nebo dokonce přes Facebook. Vyřízení žádosti včetně čerpání je extrémně rychlé. Trvá maximálně 30 minut. Pak už jen záleží jakou máte banku, můžete mít peníze na účtu hned nebo do 2 dnů. Pouze pro nové uchazeče je tu podmínka navíc, a to, že musí ověřit bankovní účet odesláním 1 Kč na účet společnosti. Vyřízení to napoprvé o něco prodlouží, ale výhodou je, že příště máte peníze na dosah téměř ihned.

Proč právě půjčka Simple půjčka:

můžete získat až 10 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 10 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
23. 8. 2017

Vydělejte si na půjčku

Rádi byste splatili svou půjčku rychle, třeba tak, že si na ni vyděláte? A co když Vám poradíme, jak si na půjčku vydělat peníze bez toho, aniž byste chodili někam do práce?

 

Šetřete za dva!

Šetření je zpravidla vázáno ke konkrétní věci nebo události - např. šetříte na dovolenou, šetříte na koupi auta, dárky nebo vybavení domácnosti apod. Lidé šetří většinou tolik, kolik jim dovolí měsíční rozpočet - některý měsíc např. něco bokem odloží, ale některý zase ne. Šetření je spíše dobrovolné, tedy když můžu, odložím, když zrovna nemůžu, neodložím. 

Ovšem jestli chcete splatit svou půjčku brzy a bez práce, vydělejte si peníze šetřením toho, co už máte! Je to nejsnazší způsob, jak si vydělat peníze! Šetřete a neutrácejte, to Vám umožní svou půjčku splatit včas.

 

Zhasínejte a šetřete vodou

Pokud jste s tím ještě nezačali, začněte - šetřením vodou a pravidelným zhasínáním můžete ušetřit stokoruny měsíčně a tím pádem až tisíce korun ročně. Stačí v tom být opravdu důsledný.

Díky nižším zálohám a účtům za energie tak ušetříte peníze, které pak můžete věnovat na splacení půjčky. Svou půjčku online nebo půjčku bez úroků pak splatíte rychleji a v termínu daném smlouvou o půjčce zcela bez stresu a bez prodlení.

 

Sledování příjmů a porovnání výdajů

Prvním krokem k vydělání peněz na splácení půjčky je samozřejmě srovnání půjček online a výběr té výhodné půjčky. To můžete udělat mnoha způsoby, ideálně ovšem s půjčkovým poradcem. Nicméně hned dalším krokem k úspěšnému splácení hypotéky bez problémů a vydělání si na ni je srovnat si příjmy a výdaje své rodiny.
 
Srovnání půjčky vs. Vašich příjmů a výdajů Vám umožní se rozhodnout, jak vysokou splátku půjčky jste schopni dlouhodobě splácet a jak drahou půjčku si tedy můžete dovolit. První rada k úspěšnému splacení půjčky totiž zní - nepřeceňujte své možnosti - raději si vezměte menší půjčku a buďte v klidu.
 
Porovnání půjčky vs. příjmů a výdajů byste si měli provést po několik měsíců, abyste zjistili, jak se mění v rámci roku.. Zjistíte tak, kolik měsíčně můžete odkládat, abyste měli včas na splacení celé půjčky.
 

Co je konsolidace půjček a k čemu je dobrá? ...více

23.5.2017

Zvažujete koupi vlastního automobilu? Je vhodnější si jej koupit za hotové skrze hotovostní půjčku a nebo na leasing, který budete dlouhodobě splácet? ...více

23.6.2017

Kdo by nechtěl půjčku výhodně, když si bere úvěr u banky nebo nebankovního poskytovatele půjček, že? Kde ale takovou půjčku výhodně hledat? Poradí náš článek! ...více

7.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Česká spořitelna
Výše půjčky:20 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:120 měs.
Název půjčky:Žlutý meloun
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:3 - 60 měs.
Název půjčky:Tesco půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:36 - 84 měs.
Název půjčky:WOW Finance
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Cool Credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Půjčka Liška
Výše půjčky:1 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:HOT půjčka
Výše půjčky:10 000 - 500 000 Kč
Splatnost:24 - 84 měs.
Název půjčky:Půjčka plus
Výše půjčky:500 - 250 000 Kč
Splatnost:1 dní - 84 měs.
Název půjčky:Finemoney půjčka
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 180 měs.