Půjčka SOS credit

Výše půjčky: 1 000 - 15 000 Kč, doba splácení: 7 - 28 dní

Nebankovní půjčka SOS credit s možností půjčit si až 15 000 Kč, splatností maximálně 28 dní, první půjčkou zdarma, další půjčky pak s relativně vysokou úrokovou sazbou.

Výše půjčky1 000 - 15 000 Kč
Splatnost7 - 28 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Orange Finance s.r.o. je mladá, ale dynamicky se rozvíjející společnost v oboru finančních služeb. Vznikla v roce 2015, ale i tak zvládá konkurovat dlouho zavedeným známým firmám, a to především díky svým transparentní podmínkám a rychlému posouzení žádostí. Informace o schválení nebo zamítnutí Vaší žádosti se můžete dozvědet už po 15 minutách.

SOS Credit půjčka je nebankovní půjčka na cokoliv s krátkou dobou splatnosti, kterou využijete zejména v případě, že Vám znedadání schází menší částka na nečekané výdaje, které nepočkají do příští výplaty. Vzhledem k trochu vyšším poplatkům, které jsou s půjčkou spojeny je důležité si půjčku pořádně rozmyslet a půjčovat si zodpovědně a pouze v případě, když máte jistotu, že své pohledávky zvládnete v klidu splatit a nedostanete se do dluhové pasti.

Nebankovní bezúčelový úvěr SOS Credit se dá lehce vyřídit online. Půjčit si můžete od 1 000 Kč do 15 000 Kč (noví klienti maximálně 4 500 Kč) s dobou splatnosti od 7 až do 28 dní. U půjčky lze využít i možnost prodloužení doby splatnosti a to i vícekrát po sobě, vždy buď o 7, 14, 21 nebo i 28 dní. Podmínkou je zaplacení poplatku za prodloužení. Jinak je třeba úvěr splatit nejpozději ke dni splatnosti. Splátku můžete poslat přes internetové bankovnictví nebo převodem na některý z účtu společnosti.

O půjčku může zažádat každý ve věku od 21 let a do 65 let, kdo je občanem České republiky nebo má povolení k trvalému pobytu, má stálý příjem a nemá záznam v registru dlužníků. K vyplnění žádosti Vám postačí občanský průkaz a nějaký další doklad totožnosti (třeba pas, řidičský průkaz apod.) a 3 výpisy z účtu jako potvrzení stálého příjmu. Pokud bude Vaše žádost schválena, budou peníze obratem odeslány na Váš bankovní účet.

Základní informace o SOS Credit půjčce:

  • nebankovní bezúčelový úvěr
  • doba splatnosti od 7 do 28 dní
  • půjčka bez ručitele
  • výše půjčky od 1 000 Kč do 15 000 Kč (první půjčka nejvýše 4 500 Kč)
  • vyřízení je rychlé

Co k SOS Credit půjčce potřebujete:

  • věk v rozmezí od 21 do 65 let
  • trvalý příjem
  • české občanství nebo trvalý pobyt v ČR

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku SOS Credit půjčku lze snadno vyřídit přes internet. Na poprvé musíte vyřídit registraci na internetových stránkách společnosti, kde si na přehledné úvěrové kalkulačce zvolíte výši půjčky od 1 000 Kč do 15 000 Kč (první půjčka je omezena do výše 4 500 Kč) a dobu splatnosti od 7 do 28 dní. Na této stránce uvidíte i výši splátky a poplatků s půjčkou spojených. Dále vyplníte online dotazník, kam vyplníte základní kontatní údaje jako jméno, příjmení, rodné číslo, emailová adresa a telefonní číslo. Po odeslání toho formuláře Vám příjde SMS zpráva s kódem, po jehož zadání se Vám otevře další formulář. Do něj vyplníte Vašeho trvalé bydliště (případně i korespondenční adresu), číslo bankovního účtu na který Vám mají být peníze převedeny, číslo občanského průkazu a údaje ohledně Vašeho zaměstnání a příjmů. Nakonec si zvolíte své uživatelské heslo a žádost odešlete. Po odeslání Vám přijde SMS zpráva s potrvzením o přijetí Vaší žádosti. V případě, že chcete vyřízení půjčky trochu urychlit, můžete nahrát kopii občanského průkazu a potvrzení příjmů na Váš klientský účet, nebo je poslat mailem.

Zažádat o půjčku může každý, kdo nemá záznam v registru, má stálý měsíční příjem a věk od 21 do 65 let. K půjčce nemusíte mít ručitele a postačí Vám minimum dokladů (2 doklady totožnosti a potvrzení o příjmu). Když bude Vaše žádost o půjčku schválena, peníze budou ihned odeslány na Váš účet.

Nejjednoduší je ale zažádat přes náš online formulář výše, kam doplníte jen základní kontaktní údaje a zaměstnanci zákaznického servisu se Vám sami ozvou ohledně dalších detailů.

Celkové hodnocení SOS Credit půjčky:

SOS Credit je krátkodobý nebankovní úvěr, který můžete využít na cokoliv. Třeba na překlenutí náročnějšího období před výplatou, když potřebujete rychle uhradit částku od 1 000 Kč do 15 000 Kč. Je nutné si dobře rozmyslet, zda je půjčka zcela nezbytná a jestli jste schopní úvěr bez problémů splatit, rozhodně se nedoporučuje si půjčovat například na zboží, bez kterého se můžete obejít. Půjčka má dobu splatnosti (7 – 28 dní), kterou lze za poplatek i opakovaně prodloužit a to o 7, 14, 21 nebo i 28 dní. Stálí zákazníci, kteří řádně a včas hradí své závazky mohou další půjčku se slevou od 10% až do 20% a mohou si půjčit vyšší částku (třetí a čtvrté půjčka je do 8 000 Kč, u páté a šesté půjčky je maximum 12 000 Kč a od sedmé půjčky si můžete půjčit až 15 000 Kč). O půjčku může zažádat si téměř každý, kdo má stálý příjem a má čistý registr. Nevýhodou je, že k této půjčce se vážou poněkud vyšší poplatky.

Proč právě půjčka SOS credit:

můžete získat až 15 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 15 000 Kč
23. 8. 2017

Vydělejte si na půjčku

Rádi byste splatili svou půjčku rychle, třeba tak, že si na ni vyděláte? A co když Vám poradíme, jak si na půjčku vydělat peníze bez toho, aniž byste chodili někam do práce?

 

Šetřete za dva!

Šetření je zpravidla vázáno ke konkrétní věci nebo události - např. šetříte na dovolenou, šetříte na koupi auta, dárky nebo vybavení domácnosti apod. Lidé šetří většinou tolik, kolik jim dovolí měsíční rozpočet - některý měsíc např. něco bokem odloží, ale některý zase ne. Šetření je spíše dobrovolné, tedy když můžu, odložím, když zrovna nemůžu, neodložím. 

Ovšem jestli chcete splatit svou půjčku brzy a bez práce, vydělejte si peníze šetřením toho, co už máte! Je to nejsnazší způsob, jak si vydělat peníze! Šetřete a neutrácejte, to Vám umožní svou půjčku splatit včas.

 

Zhasínejte a šetřete vodou

Pokud jste s tím ještě nezačali, začněte - šetřením vodou a pravidelným zhasínáním můžete ušetřit stokoruny měsíčně a tím pádem až tisíce korun ročně. Stačí v tom být opravdu důsledný.

Díky nižším zálohám a účtům za energie tak ušetříte peníze, které pak můžete věnovat na splacení půjčky. Svou půjčku online nebo půjčku bez úroků pak splatíte rychleji a v termínu daném smlouvou o půjčce zcela bez stresu a bez prodlení.

 

Sledování příjmů a porovnání výdajů

Prvním krokem k vydělání peněz na splácení půjčky je samozřejmě srovnání půjček online a výběr té výhodné půjčky. To můžete udělat mnoha způsoby, ideálně ovšem s půjčkovým poradcem. Nicméně hned dalším krokem k úspěšnému splácení hypotéky bez problémů a vydělání si na ni je srovnat si příjmy a výdaje své rodiny.
 
Srovnání půjčky vs. Vašich příjmů a výdajů Vám umožní se rozhodnout, jak vysokou splátku půjčky jste schopni dlouhodobě splácet a jak drahou půjčku si tedy můžete dovolit. První rada k úspěšnému splacení půjčky totiž zní - nepřeceňujte své možnosti - raději si vezměte menší půjčku a buďte v klidu.
 
Porovnání půjčky vs. příjmů a výdajů byste si měli provést po několik měsíců, abyste zjistili, jak se mění v rámci roku.. Zjistíte tak, kolik měsíčně můžete odkládat, abyste měli včas na splacení celé půjčky.
 

Půjčka Ferratum patří dlouhodobě mezi jedny z nejoblíbenějších půjček na českém trhu, proč a v čem je půjčka Ferratum výhodná? Napoví náš článek o Ferratum půjčce. ...více

15.8.2017

Půjčka před výplatou patří mezi nejžádanější produkty v oblasti nebankovních půjček. Zjistěte o ní více! ...více

23.4.2017

Půjčka je velký závazek, a to i pokud jste si půjčili malou sumu peněz. Jak vše zařídit tak, aby se pro Vás nakonec půjčka nestala utrpením? ...více

30.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Česká spořitelna
Výše půjčky:20 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:120 měs.
Název půjčky:CreditKasa
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Comfort Money
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:24 - 360 měs.
Název půjčky:Švýcarská půjčka
Výše půjčky:3 000 - 7 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:Cool Credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Otrino Invest
Výše půjčky:15 000 - 30 000 Kč
Splatnost:1 dní - 36 měs.
Název půjčky:AAAkapital půjčka
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Fio banka
Výše půjčky:3 000 000 - 300 000 000 Kč
Splatnost:12 - 93 měs.
Název půjčky:Cofidis partnerská půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:SIM půjčka
Výše půjčky:1 000 - 11 500 Kč
Splatnost:7 - 30 dní