Půjčka SOS credit

soscreditorangefinance

Výše půjčky: 1 000 - 15 000 Kč, doba splácení: 7 - 28 dní

Nebankovní půjčka SOS credit s možností půjčit si až 15 000 Kč, splatností maximálně 28 dní, první půjčkou zdarma, další půjčky pak s relativně vysokou úrokovou sazbou.

Výše půjčky1 000 - 15 000 Kč
Splatnost7 - 28 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 05.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Orange Finance s.r.o. je mladá, ale dynamicky se rozvíjející společnost v oboru finančních služeb. Vznikla v roce 2015, ale i tak zvládá konkurovat dlouho zavedeným známým firmám, a to především díky svým transparentní podmínkám a rychlému posouzení žádostí. Informace o schválení nebo zamítnutí Vaší žádosti se můžete dozvědet už po 15 minutách.

SOS Credit půjčka je nebankovní půjčka na cokoliv s krátkou dobou splatnosti, kterou využijete zejména v případě, že Vám znedadání schází menší částka na nečekané výdaje, které nepočkají do příští výplaty. Vzhledem k trochu vyšším poplatkům, které jsou s půjčkou spojeny je důležité si půjčku pořádně rozmyslet a půjčovat si zodpovědně a pouze v případě, když máte jistotu, že své pohledávky zvládnete v klidu splatit a nedostanete se do dluhové pasti.

Nebankovní bezúčelový úvěr SOS Credit se dá lehce vyřídit online. Půjčit si můžete od 1 000 Kč do 15 000 Kč (noví klienti maximálně 4 500 Kč) s dobou splatnosti od 7 až do 28 dní. U půjčky lze využít i možnost prodloužení doby splatnosti a to i vícekrát po sobě, vždy buď o 7, 14, 21 nebo i 28 dní. Podmínkou je zaplacení poplatku za prodloužení. Jinak je třeba úvěr splatit nejpozději ke dni splatnosti. Splátku můžete poslat přes internetové bankovnictví nebo převodem na některý z účtu společnosti.

O půjčku může zažádat každý ve věku od 21 let a do 65 let, kdo je občanem České republiky nebo má povolení k trvalému pobytu, má stálý příjem a nemá záznam v registru dlužníků. K vyplnění žádosti Vám postačí občanský průkaz a nějaký další doklad totožnosti (třeba pas, řidičský průkaz apod.) a 3 výpisy z účtu jako potvrzení stálého příjmu. Pokud bude Vaše žádost schválena, budou peníze obratem odeslány na Váš bankovní účet.

Základní informace o SOS Credit půjčce:

  • nebankovní bezúčelový úvěr
  • doba splatnosti od 7 do 28 dní
  • půjčka bez ručitele
  • výše půjčky od 1 000 Kč do 15 000 Kč (první půjčka nejvýše 4 500 Kč)
  • vyřízení je rychlé

Co k SOS Credit půjčce potřebujete:

  • věk v rozmezí od 21 do 65 let
  • trvalý příjem
  • české občanství nebo trvalý pobyt v ČR

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku SOS Credit půjčku lze snadno vyřídit přes internet. Na poprvé musíte vyřídit registraci na internetových stránkách společnosti, kde si na přehledné úvěrové kalkulačce zvolíte výši půjčky od 1 000 Kč do 15 000 Kč (první půjčka je omezena do výše 4 500 Kč) a dobu splatnosti od 7 do 28 dní. Na této stránce uvidíte i výši splátky a poplatků s půjčkou spojených. Dále vyplníte online dotazník, kam vyplníte základní kontatní údaje jako jméno, příjmení, rodné číslo, emailová adresa a telefonní číslo. Po odeslání toho formuláře Vám příjde SMS zpráva s kódem, po jehož zadání se Vám otevře další formulář. Do něj vyplníte Vašeho trvalé bydliště (případně i korespondenční adresu), číslo bankovního účtu na který Vám mají být peníze převedeny, číslo občanského průkazu a údaje ohledně Vašeho zaměstnání a příjmů. Nakonec si zvolíte své uživatelské heslo a žádost odešlete. Po odeslání Vám přijde SMS zpráva s potrvzením o přijetí Vaší žádosti. V případě, že chcete vyřízení půjčky trochu urychlit, můžete nahrát kopii občanského průkazu a potvrzení příjmů na Váš klientský účet, nebo je poslat mailem.

Zažádat o půjčku může každý, kdo nemá záznam v registru, má stálý měsíční příjem a věk od 21 do 65 let. K půjčce nemusíte mít ručitele a postačí Vám minimum dokladů (2 doklady totožnosti a potvrzení o příjmu). Když bude Vaše žádost o půjčku schválena, peníze budou ihned odeslány na Váš účet.

Nejjednoduší je ale zažádat přes náš online formulář výše, kam doplníte jen základní kontaktní údaje a zaměstnanci zákaznického servisu se Vám sami ozvou ohledně dalších detailů.

Celkové hodnocení SOS Credit půjčky:

SOS Credit je krátkodobý nebankovní úvěr, který můžete využít na cokoliv. Třeba na překlenutí náročnějšího období před výplatou, když potřebujete rychle uhradit částku od 1 000 Kč do 15 000 Kč. Je nutné si dobře rozmyslet, zda je půjčka zcela nezbytná a jestli jste schopní úvěr bez problémů splatit, rozhodně se nedoporučuje si půjčovat například na zboží, bez kterého se můžete obejít. Půjčka má dobu splatnosti (7 – 28 dní), kterou lze za poplatek i opakovaně prodloužit a to o 7, 14, 21 nebo i 28 dní. Stálí zákazníci, kteří řádně a včas hradí své závazky mohou další půjčku se slevou od 10% až do 20% a mohou si půjčit vyšší částku (třetí a čtvrté půjčka je do 8 000 Kč, u páté a šesté půjčky je maximum 12 000 Kč a od sedmé půjčky si můžete půjčit až 15 000 Kč). O půjčku může zažádat si téměř každý, kdo má stálý příjem a má čistý registr. Nevýhodou je, že k této půjčce se vážou poněkud vyšší poplatky.

Proč právě půjčka SOS credit:

můžete získat až 15 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 15 000 Kč
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Kdo by nechtěl půjčku výhodně, když si bere úvěr u banky nebo nebankovního poskytovatele půjček, že? Kde ale takovou půjčku výhodně hledat? Poradí náš článek! ...více

7.8.2017

Chcete sobě a své rodině splnit sen o krásné dovolené? Vzhůru na to - s půjčkou bez úroků to půjde jedna radost! Získejte půjčku na dovolenou! ...více

12.7.2017

Nebankovní půjčky momentálně patří víceméně skoro ke stejně využívaným půjčkám, jako bankovní půjčky. A proč? Protože nabízejí značné výhody, jsou dostupné pro všechny a můžete s nimi získat dokonce půjčku zdarma! ...více

29.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:ZUNO půjčka online
Výše půjčky:15 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Půjčka 7
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Česká spořitelna
Výše půjčky:20 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:120 měs.
Název půjčky:Zaimo
Výše půjčky:25 000 - 108 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Emma’s Credit
Výše půjčky:500 - 7 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:WOW Finance
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Smart půjčka
Výše půjčky:5 000 - 70 000 Kč
Splatnost:13 - 16 měs.
Název půjčky:Tommy Stachi půjčka
Výše půjčky:5 000 - 150 000 Kč
Splatnost:12 - 36 měs.
Název půjčky:Via SMS
Výše půjčky:100 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Raiffeisen Bank
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
ebook