Půjčka SOS credit

soscreditorangefinance

Výše půjčky: 1 000 - 15 000 Kč, doba splácení: 7 - 28 dní

Nebankovní půjčka SOS credit s možností půjčit si až 15 000 Kč, splatností maximálně 28 dní, první půjčkou zdarma, další půjčky pak s relativně vysokou úrokovou sazbou.

Výše půjčky1 000 - 15 000 Kč
Splatnost7 - 28 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 23.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Orange Finance s.r.o. je mladá, ale dynamicky se rozvíjející společnost v oboru finančních služeb. Vznikla v roce 2015, ale i tak zvládá konkurovat dlouho zavedeným známým firmám, a to především díky svým transparentní podmínkám a rychlému posouzení žádostí. Informace o schválení nebo zamítnutí Vaší žádosti se můžete dozvědet už po 15 minutách.

SOS Credit půjčka je nebankovní půjčka na cokoliv s krátkou dobou splatnosti, kterou využijete zejména v případě, že Vám znedadání schází menší částka na nečekané výdaje, které nepočkají do příští výplaty. Vzhledem k trochu vyšším poplatkům, které jsou s půjčkou spojeny je důležité si půjčku pořádně rozmyslet a půjčovat si zodpovědně a pouze v případě, když máte jistotu, že své pohledávky zvládnete v klidu splatit a nedostanete se do dluhové pasti.

Nebankovní bezúčelový úvěr SOS Credit se dá lehce vyřídit online. Půjčit si můžete od 1 000 Kč do 15 000 Kč (noví klienti maximálně 4 500 Kč) s dobou splatnosti od 7 až do 28 dní. U půjčky lze využít i možnost prodloužení doby splatnosti a to i vícekrát po sobě, vždy buď o 7, 14, 21 nebo i 28 dní. Podmínkou je zaplacení poplatku za prodloužení. Jinak je třeba úvěr splatit nejpozději ke dni splatnosti. Splátku můžete poslat přes internetové bankovnictví nebo převodem na některý z účtu společnosti.

O půjčku může zažádat každý ve věku od 21 let a do 65 let, kdo je občanem České republiky nebo má povolení k trvalému pobytu, má stálý příjem a nemá záznam v registru dlužníků. K vyplnění žádosti Vám postačí občanský průkaz a nějaký další doklad totožnosti (třeba pas, řidičský průkaz apod.) a 3 výpisy z účtu jako potvrzení stálého příjmu. Pokud bude Vaše žádost schválena, budou peníze obratem odeslány na Váš bankovní účet.

Základní informace o SOS Credit půjčce:

  • nebankovní bezúčelový úvěr
  • doba splatnosti od 7 do 28 dní
  • půjčka bez ručitele
  • výše půjčky od 1 000 Kč do 15 000 Kč (první půjčka nejvýše 4 500 Kč)
  • vyřízení je rychlé

Co k SOS Credit půjčce potřebujete:

  • věk v rozmezí od 21 do 65 let
  • trvalý příjem
  • české občanství nebo trvalý pobyt v ČR

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku SOS Credit půjčku lze snadno vyřídit přes internet. Na poprvé musíte vyřídit registraci na internetových stránkách společnosti, kde si na přehledné úvěrové kalkulačce zvolíte výši půjčky od 1 000 Kč do 15 000 Kč (první půjčka je omezena do výše 4 500 Kč) a dobu splatnosti od 7 do 28 dní. Na této stránce uvidíte i výši splátky a poplatků s půjčkou spojených. Dále vyplníte online dotazník, kam vyplníte základní kontatní údaje jako jméno, příjmení, rodné číslo, emailová adresa a telefonní číslo. Po odeslání toho formuláře Vám příjde SMS zpráva s kódem, po jehož zadání se Vám otevře další formulář. Do něj vyplníte Vašeho trvalé bydliště (případně i korespondenční adresu), číslo bankovního účtu na který Vám mají být peníze převedeny, číslo občanského průkazu a údaje ohledně Vašeho zaměstnání a příjmů. Nakonec si zvolíte své uživatelské heslo a žádost odešlete. Po odeslání Vám přijde SMS zpráva s potrvzením o přijetí Vaší žádosti. V případě, že chcete vyřízení půjčky trochu urychlit, můžete nahrát kopii občanského průkazu a potvrzení příjmů na Váš klientský účet, nebo je poslat mailem.

Zažádat o půjčku může každý, kdo nemá záznam v registru, má stálý měsíční příjem a věk od 21 do 65 let. K půjčce nemusíte mít ručitele a postačí Vám minimum dokladů (2 doklady totožnosti a potvrzení o příjmu). Když bude Vaše žádost o půjčku schválena, peníze budou ihned odeslány na Váš účet.

Nejjednoduší je ale zažádat přes náš online formulář výše, kam doplníte jen základní kontaktní údaje a zaměstnanci zákaznického servisu se Vám sami ozvou ohledně dalších detailů.

Celkové hodnocení SOS Credit půjčky:

SOS Credit je krátkodobý nebankovní úvěr, který můžete využít na cokoliv. Třeba na překlenutí náročnějšího období před výplatou, když potřebujete rychle uhradit částku od 1 000 Kč do 15 000 Kč. Je nutné si dobře rozmyslet, zda je půjčka zcela nezbytná a jestli jste schopní úvěr bez problémů splatit, rozhodně se nedoporučuje si půjčovat například na zboží, bez kterého se můžete obejít. Půjčka má dobu splatnosti (7 – 28 dní), kterou lze za poplatek i opakovaně prodloužit a to o 7, 14, 21 nebo i 28 dní. Stálí zákazníci, kteří řádně a včas hradí své závazky mohou další půjčku se slevou od 10% až do 20% a mohou si půjčit vyšší částku (třetí a čtvrté půjčka je do 8 000 Kč, u páté a šesté půjčky je maximum 12 000 Kč a od sedmé půjčky si můžete půjčit až 15 000 Kč). O půjčku může zažádat si téměř každý, kdo má stálý příjem a má čistý registr. Nevýhodou je, že k této půjčce se vážou poněkud vyšší poplatky.

Proč právě půjčka SOS credit:

můžete získat až 15 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 15 000 Kč
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Nebankovní půjčky momentálně patří víceméně skoro ke stejně využívaným půjčkám, jako bankovní půjčky. A proč? Protože nabízejí značné výhody, jsou dostupné pro všechny a můžete s nimi získat dokonce půjčku zdarma! ...více

29.8.2017

Víte, že díky internetu si dnes můžete všechno včetně půjček zařídit online? Sjednejte si půjčku online z pohodlí svého domova! ...více

13.7.2017

Češi dělají často chyby při počítání vlastních financí. To se následně projeví v koloběhu půjček, exekucí a často končí osobním bankrotem. ...více

26.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Tommy Stachi půjčka
Výše půjčky:5 000 - 150 000 Kč
Splatnost:12 - 36 měs.
Název půjčky:Grand půjčky
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:30 dní - 360 měs.
Název půjčky:CreditPortal půjčka
Výše půjčky:500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Simple půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:2 - 30 dní
Název půjčky:Provident půjčka
Výše půjčky:3 000 - 130 000 Kč
Splatnost:3 - 36 měs.
Název půjčky:HOT půjčka
Výše půjčky:10 000 - 500 000 Kč
Splatnost:24 - 84 měs.
Název půjčky:Fastfin půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Vitacredit půjčka
Výše půjčky:50 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Benefi půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
ebook