Půjčka SOS credit

soscreditorangefinance

Výše půjčky: 1 000 - 15 000 Kč, doba splácení: 7 - 28 dní

Nebankovní půjčka SOS credit s možností půjčit si až 15 000 Kč, splatností maximálně 28 dní, první půjčkou zdarma, další půjčky pak s relativně vysokou úrokovou sazbou.

Výše půjčky1 000 - 15 000 Kč
Splatnost7 - 28 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 12.03.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Orange Finance s.r.o. je mladá, ale dynamicky se rozvíjející společnost v oboru finančních služeb. Vznikla v roce 2015, ale i tak zvládá konkurovat dlouho zavedeným známým firmám, a to především díky svým transparentní podmínkám a rychlému posouzení žádostí. Informace o schválení nebo zamítnutí Vaší žádosti se můžete dozvědet už po 15 minutách.

SOS Credit půjčka je nebankovní půjčka na cokoliv s krátkou dobou splatnosti, kterou využijete zejména v případě, že Vám znedadání schází menší částka na nečekané výdaje, které nepočkají do příští výplaty. Vzhledem k trochu vyšším poplatkům, které jsou s půjčkou spojeny je důležité si půjčku pořádně rozmyslet a půjčovat si zodpovědně a pouze v případě, když máte jistotu, že své pohledávky zvládnete v klidu splatit a nedostanete se do dluhové pasti.

Nebankovní bezúčelový úvěr SOS Credit se dá lehce vyřídit online. Půjčit si můžete od 1 000 Kč do 15 000 Kč (noví klienti maximálně 4 500 Kč) s dobou splatnosti od 7 až do 28 dní. U půjčky lze využít i možnost prodloužení doby splatnosti a to i vícekrát po sobě, vždy buď o 7, 14, 21 nebo i 28 dní. Podmínkou je zaplacení poplatku za prodloužení. Jinak je třeba úvěr splatit nejpozději ke dni splatnosti. Splátku můžete poslat přes internetové bankovnictví nebo převodem na některý z účtu společnosti.

O půjčku může zažádat každý ve věku od 21 let a do 65 let, kdo je občanem České republiky nebo má povolení k trvalému pobytu, má stálý příjem a nemá záznam v registru dlužníků. K vyplnění žádosti Vám postačí občanský průkaz a nějaký další doklad totožnosti (třeba pas, řidičský průkaz apod.) a 3 výpisy z účtu jako potvrzení stálého příjmu. Pokud bude Vaše žádost schválena, budou peníze obratem odeslány na Váš bankovní účet.

Základní informace o SOS Credit půjčce:

  • nebankovní bezúčelový úvěr
  • doba splatnosti od 7 do 28 dní
  • půjčka bez ručitele
  • výše půjčky od 1 000 Kč do 15 000 Kč (první půjčka nejvýše 4 500 Kč)
  • vyřízení je rychlé

Co k SOS Credit půjčce potřebujete:

  • věk v rozmezí od 21 do 65 let
  • trvalý příjem
  • české občanství nebo trvalý pobyt v ČR

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku SOS Credit půjčku lze snadno vyřídit přes internet. Na poprvé musíte vyřídit registraci na internetových stránkách společnosti, kde si na přehledné úvěrové kalkulačce zvolíte výši půjčky od 1 000 Kč do 15 000 Kč (první půjčka je omezena do výše 4 500 Kč) a dobu splatnosti od 7 do 28 dní. Na této stránce uvidíte i výši splátky a poplatků s půjčkou spojených. Dále vyplníte online dotazník, kam vyplníte základní kontatní údaje jako jméno, příjmení, rodné číslo, emailová adresa a telefonní číslo. Po odeslání toho formuláře Vám příjde SMS zpráva s kódem, po jehož zadání se Vám otevře další formulář. Do něj vyplníte Vašeho trvalé bydliště (případně i korespondenční adresu), číslo bankovního účtu na který Vám mají být peníze převedeny, číslo občanského průkazu a údaje ohledně Vašeho zaměstnání a příjmů. Nakonec si zvolíte své uživatelské heslo a žádost odešlete. Po odeslání Vám přijde SMS zpráva s potrvzením o přijetí Vaší žádosti. V případě, že chcete vyřízení půjčky trochu urychlit, můžete nahrát kopii občanského průkazu a potvrzení příjmů na Váš klientský účet, nebo je poslat mailem.

Zažádat o půjčku může každý, kdo nemá záznam v registru, má stálý měsíční příjem a věk od 21 do 65 let. K půjčce nemusíte mít ručitele a postačí Vám minimum dokladů (2 doklady totožnosti a potvrzení o příjmu). Když bude Vaše žádost o půjčku schválena, peníze budou ihned odeslány na Váš účet.

Nejjednoduší je ale zažádat přes náš online formulář výše, kam doplníte jen základní kontaktní údaje a zaměstnanci zákaznického servisu se Vám sami ozvou ohledně dalších detailů.

Celkové hodnocení SOS Credit půjčky:

SOS Credit je krátkodobý nebankovní úvěr, který můžete využít na cokoliv. Třeba na překlenutí náročnějšího období před výplatou, když potřebujete rychle uhradit částku od 1 000 Kč do 15 000 Kč. Je nutné si dobře rozmyslet, zda je půjčka zcela nezbytná a jestli jste schopní úvěr bez problémů splatit, rozhodně se nedoporučuje si půjčovat například na zboží, bez kterého se můžete obejít. Půjčka má dobu splatnosti (7 – 28 dní), kterou lze za poplatek i opakovaně prodloužit a to o 7, 14, 21 nebo i 28 dní. Stálí zákazníci, kteří řádně a včas hradí své závazky mohou další půjčku se slevou od 10% až do 20% a mohou si půjčit vyšší částku (třetí a čtvrté půjčka je do 8 000 Kč, u páté a šesté půjčky je maximum 12 000 Kč a od sedmé půjčky si můžete půjčit až 15 000 Kč). O půjčku může zažádat si téměř každý, kdo má stálý příjem a má čistý registr. Nevýhodou je, že k této půjčce se vážou poněkud vyšší poplatky.

Proč právě půjčka SOS credit:

můžete získat až 15 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 15 000 Kč
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Co přesně jsou bankovní půjčky, pro koho jsou vhodné a na co se u nich zaměřit, pokud o nějakou máte zájem? ...více

4.5.2017

Dříve byly u spousty poskytovatelů nebankovních půjček úvěry nebezpečné, ovšem zavedení nového zákona to změnilo a proto se již nebankovních půjček nemusíte bát! ...více

17.7.2017

Patříte mezi problémové klienty? Nemáte na zaplacení složenek, jste bez práce, v dluzích a potřebujete si půjčit? ...více

12.5.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Půjčka na cokoliv ČSOB
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:AsisTeam
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 300 měs.
Název půjčky:CreditKasa
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Via SMS
Výše půjčky:100 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Provident půjčka
Výše půjčky:3 000 - 130 000 Kč
Splatnost:3 - 36 měs.
Název půjčky:Fér půjčka Sberbank
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Rychlá půjčka 24
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Everyday plus
Výše půjčky:100 - 35 000 Kč
Splatnost:61 dní - 12 měs.
Název půjčky:Credit Limit
Výše půjčky:2 500 - 35 000 Kč
Splatnost:30 - 30 dní
ebook