Půjčka Supermoney půjčka

Výše půjčky: 1 000 - 5 000 Kč, doba splácení: 13 - 30 dní

Nebankovní půjčka s možností půjčit si 1 000 Kč až 5 000 Kč, pro první klienty pak jen 1 000 Kč, a s dobou splatnosti 14 nebo 30 dní.

Výše půjčky1 000 - 5 000 Kč
Splatnost13 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Supermony Finance a.s. je česká společnost, která se zabývá poskytováním nebankovních krátkodobých úvěrů, které lze sjednat výhradně online. Společnost má pro své zákazníky přehledné a jednoduché internetové stránky, na kterých naleznete veškeré potřebné informace o půjčkách. Využít můžete také úvěrovou kalkulačku, na které si můžete spočítat kolik Vás bude půjčka ve finále stát včetně poplatků. Vedle toho můžete tuto firmu sledovat i na sociálních sítích jako je Facebook nebo Google+.

Půjčka Supermoney patří mezi ty dražší na českém trhu, proto je dobré si ji pořádně promyslet a dodržovat zásady zodpovědného půjčování – nepůjčit si víc, než je nutné, půjčit si jen v krajním případě a to tehdy, kdy mám jistotu, že úvěr zvládnu řádně a včas uhradit. Tato půjčka není vhodná pro lidi, kteří se dlouhodobě potýkají s nedostatkem financí.

Supermoney půjčka nabízí možnost si půjčit od 1 000 Kč do 4 999 Kč s dobou splatnosti buď 14 nebo 30 dní. Půjčka je bezúčelová, můžete ji využít libovolným způsobem. Vhodná je třeba ve chvíli, kdy Vás pár dní před výplatkou zaskočí složenka s nedoplatkem za elektřinu, který je potřeba rychle uhradit. Žádost o půjčku snadno a rychle vyřídíte přes internet z pohodlí domova.

K vyřízení žádosti Vám bude stačit občanský průkaz, mobilní telefon a potřebujete mít bankovní účet zřízený na Vaše jméno. Zájemci o tuto půjčku musí být starší 18 let a musí mít české občanství. K této půjčce není nutné mít ručitele a nekontrolují se u ní registry, což může být výhoda pro žadatele s horší úvěrovou minulostí. Půjčit si můžete i se záznamem v rejstříku trestů.

Základní informace o Supermoney půjčce:

  • nebankovní mikropůjčka na cokoliv
  • od 1 000 Kč do 4 999 Kč
  • bez ručitele
  • bez kontroly registrů
  • úrok od 19 %

Co k Supermoney půjčce potřebujete:

  • věk nad 18 let
  • české občanství
  • mobilní telefon
  • vlastní bankovní účet

Žádost o půjčku

O Supermoney půjčku je možné zažádat pouze na internetových stránkách společnosti. Nejprve si můžete na úvěrové kalkulačce nastavit výšku částky a vybrat dobu splatnosti, čímž se Vám ihned zobrazí, kolik Vás půjčka celkem bude stát. Poté je nutné vyplnit registrační formulář, kam vyplníte emailovou adresu, vytvoříte si uživatelské heslo a uvedete výši a zdroj svých příjmů.

V dalším kroku vyplníte své osobní údaje a adresu trvalého bydliště (případně můžete uvést i korespondenční). Následně je potřeba vypsat číslo účtu a nahrát doklady k jeho ověření. Nakonec uvedete mobilní telefon, žádost odešlete a do pár minut dostanete SMS zprávu s kódem, který zadáte do systému, aby se propojilo Vaše telefonní číslo s Vaším novým profilem.

K vyřízení žádosti potřebujete pouze občanský průkaz a fotokopii výpisu z účtu, nebo výplatní pásky.

O tuto půjčku si můžete také snadno zažádat pomocí našeho online formuláře výše. Do něj vyplníte pouze pár kontaktních informací a zaměstnanci call centra Vás pak sami kontaktují a domluví s Vámi další postup.

Celkové hodnocení Supermoney půjčky

Poměrně drahá mikropůjčka, kterou využijete zejména v případě, když Vám pár dní před výplatou schází menší částka na pokrytí nenadálých výdajů. Půjčku je dobré si pořádně rozmyslet a nepůjčovat si za každou cenu, v případě, že se dlouhodobě potýkáte s nedostatkem financí, by totiž mohla Vaši situaci spíše zhoršit. U půjčky oceníte zejména to, že celou žádost lze vyřídit z pohodlí domova pomocí jednoduchého online formuláře. Webové stránky jsou přehledné a kvalitně zpracované, lze se na nich dobře orientovat. Zájemci o půjčku musí splňovat pouze pár podmínek – být starší 18 let, mít české občanství a doložitelný příjem. U této půjčky se nekontroluje registr a na překážku není záznam v rejstříku trestů. V případě, že nestíháte půjčku včas splatit, můžete si dobu splatnosti o 10 dní prodloužit, tato možnost je ale zpoplatněna.

Proč právě půjčka Supermoney půjčka:

můžete získat až 5 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

Půjčka před výplatou patří mezi nejžádanější produkty v oblasti nebankovních půjček. Zjistěte o ní více! ...více

23.4.2017

Zvažujete půjčku a chcete se v široké nabídce půjček na našem trhu zorientovat? ...více

7.6.2017

Při výběru té správné půjčky, respektive poskytovatele půjček byste měli dát na recenze půjček a zjistit si tak, jak s ním předchozí klienti byli spokojení! ...více

14.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Benefi půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:CreditKasa
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Air Bank půjčka
Výše půjčky:5 000 - 900 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:ACEMA Credit
Výše půjčky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Fastfin půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Sumo půjčka
Výše půjčky:4 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Kesh půjčka
Výše půjčky:20 000 - 700 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:WOW Finance
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Ber půjčku
Výše půjčky:1 000 - 35 000 Kč
Splatnost:1 dní - 12 měs.
Název půjčky:Česká spořitelna
Výše půjčky:20 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:120 měs.