Půjčka Supermoney půjčka

supermoney

Výše půjčky: 1 000 - 5 000 Kč, doba splácení: 13 - 30 dní

Nebankovní půjčka s možností půjčit si 1 000 Kč až 5 000 Kč, pro první klienty pak jen 1 000 Kč, a s dobou splatnosti 14 nebo 30 dní.

Výše půjčky1 000 - 5 000 Kč
Splatnost13 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 28.11.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Supermony Finance a.s. je česká společnost, která se zabývá poskytováním nebankovních krátkodobých úvěrů, které lze sjednat výhradně online. Společnost má pro své zákazníky přehledné a jednoduché internetové stránky, na kterých naleznete veškeré potřebné informace o půjčkách. Využít můžete také úvěrovou kalkulačku, na které si můžete spočítat kolik Vás bude půjčka ve finále stát včetně poplatků. Vedle toho můžete tuto firmu sledovat i na sociálních sítích jako je Facebook nebo Google+.

Půjčka Supermoney patří mezi ty dražší na českém trhu, proto je dobré si ji pořádně promyslet a dodržovat zásady zodpovědného půjčování – nepůjčit si víc, než je nutné, půjčit si jen v krajním případě a to tehdy, kdy mám jistotu, že úvěr zvládnu řádně a včas uhradit. Tato půjčka není vhodná pro lidi, kteří se dlouhodobě potýkají s nedostatkem financí.

Supermoney půjčka nabízí možnost si půjčit od 1 000 Kč do 4 999 Kč s dobou splatnosti buď 14 nebo 30 dní. Půjčka je bezúčelová, můžete ji využít libovolným způsobem. Vhodná je třeba ve chvíli, kdy Vás pár dní před výplatkou zaskočí složenka s nedoplatkem za elektřinu, který je potřeba rychle uhradit. Žádost o půjčku snadno a rychle vyřídíte přes internet z pohodlí domova.

K vyřízení žádosti Vám bude stačit občanský průkaz, mobilní telefon a potřebujete mít bankovní účet zřízený na Vaše jméno. Zájemci o tuto půjčku musí být starší 18 let a musí mít české občanství. K této půjčce není nutné mít ručitele a nekontrolují se u ní registry, což může být výhoda pro žadatele s horší úvěrovou minulostí. Půjčit si můžete i se záznamem v rejstříku trestů.

Základní informace o Supermoney půjčce:

  • nebankovní mikropůjčka na cokoliv
  • od 1 000 Kč do 4 999 Kč
  • bez ručitele
  • bez kontroly registrů
  • úrok od 19 %

Co k Supermoney půjčce potřebujete:

  • věk nad 18 let
  • české občanství
  • mobilní telefon
  • vlastní bankovní účet

Žádost o půjčku

O Supermoney půjčku je možné zažádat pouze na internetových stránkách společnosti. Nejprve si můžete na úvěrové kalkulačce nastavit výšku částky a vybrat dobu splatnosti, čímž se Vám ihned zobrazí, kolik Vás půjčka celkem bude stát. Poté je nutné vyplnit registrační formulář, kam vyplníte emailovou adresu, vytvoříte si uživatelské heslo a uvedete výši a zdroj svých příjmů.

V dalším kroku vyplníte své osobní údaje a adresu trvalého bydliště (případně můžete uvést i korespondenční). Následně je potřeba vypsat číslo účtu a nahrát doklady k jeho ověření. Nakonec uvedete mobilní telefon, žádost odešlete a do pár minut dostanete SMS zprávu s kódem, který zadáte do systému, aby se propojilo Vaše telefonní číslo s Vaším novým profilem.

K vyřízení žádosti potřebujete pouze občanský průkaz a fotokopii výpisu z účtu, nebo výplatní pásky.

O tuto půjčku si můžete také snadno zažádat pomocí našeho online formuláře výše. Do něj vyplníte pouze pár kontaktních informací a zaměstnanci call centra Vás pak sami kontaktují a domluví s Vámi další postup.

Celkové hodnocení Supermoney půjčky

Poměrně drahá mikropůjčka, kterou využijete zejména v případě, když Vám pár dní před výplatou schází menší částka na pokrytí nenadálých výdajů. Půjčku je dobré si pořádně rozmyslet a nepůjčovat si za každou cenu, v případě, že se dlouhodobě potýkáte s nedostatkem financí, by totiž mohla Vaši situaci spíše zhoršit. U půjčky oceníte zejména to, že celou žádost lze vyřídit z pohodlí domova pomocí jednoduchého online formuláře. Webové stránky jsou přehledné a kvalitně zpracované, lze se na nich dobře orientovat. Zájemci o půjčku musí splňovat pouze pár podmínek – být starší 18 let, mít české občanství a doložitelný příjem. U této půjčky se nekontroluje registr a na překážku není záznam v rejstříku trestů. V případě, že nestíháte půjčku včas splatit, můžete si dobu splatnosti o 10 dní prodloužit, tato možnost je ale zpoplatněna.

Proč právě půjčka Supermoney půjčka:

můžete získat až 5 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Je jasné, že pokud si půjčujete, nechcete přijít o své peníze a potřebujete, abyste Vy i Vaše finance byly v bezpečí. V našem článku Vám napovíme, jak to udělat, abyste při půjčce byli v bezpečí. ...více

25.7.2017

Věděli jste, že kvůli půjčce dnes nemusíte vůbec vyjít z domu? ...více

15.6.2017

Chcete udržet své peníze i sebe v bezpečí? Nechcete ztratit peníze spoluprací s nelegálními poskytovateli půjček? Jak na to se dočtete v našem článku. ...více

18.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Ovečka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Bezva půjčka
Výše půjčky:15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:mPůjčka Plus
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:SOS credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Kredia půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:15 - 30 dní
Název půjčky:Credit Alliance
Výše půjčky:100 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:AAAkapital půjčka
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Kesh půjčka
Výše půjčky:20 000 - 700 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Kamali
Výše půjčky:1 000 - 249 997 Kč
Splatnost:30 dní - 96 měs.
ebook