Půjčka Supermoney půjčka

supermoney

Výše půjčky: 1 000 - 5 000 Kč, doba splácení: 13 - 30 dní

Nebankovní půjčka s možností půjčit si 1 000 Kč až 5 000 Kč, pro první klienty pak jen 1 000 Kč, a s dobou splatnosti 14 nebo 30 dní.

Výše půjčky1 000 - 5 000 Kč
Splatnost13 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 10.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Supermony Finance a.s. je česká společnost, která se zabývá poskytováním nebankovních krátkodobých úvěrů, které lze sjednat výhradně online. Společnost má pro své zákazníky přehledné a jednoduché internetové stránky, na kterých naleznete veškeré potřebné informace o půjčkách. Využít můžete také úvěrovou kalkulačku, na které si můžete spočítat kolik Vás bude půjčka ve finále stát včetně poplatků. Vedle toho můžete tuto firmu sledovat i na sociálních sítích jako je Facebook nebo Google+.

Půjčka Supermoney patří mezi ty dražší na českém trhu, proto je dobré si ji pořádně promyslet a dodržovat zásady zodpovědného půjčování – nepůjčit si víc, než je nutné, půjčit si jen v krajním případě a to tehdy, kdy mám jistotu, že úvěr zvládnu řádně a včas uhradit. Tato půjčka není vhodná pro lidi, kteří se dlouhodobě potýkají s nedostatkem financí.

Supermoney půjčka nabízí možnost si půjčit od 1 000 Kč do 4 999 Kč s dobou splatnosti buď 14 nebo 30 dní. Půjčka je bezúčelová, můžete ji využít libovolným způsobem. Vhodná je třeba ve chvíli, kdy Vás pár dní před výplatkou zaskočí složenka s nedoplatkem za elektřinu, který je potřeba rychle uhradit. Žádost o půjčku snadno a rychle vyřídíte přes internet z pohodlí domova.

K vyřízení žádosti Vám bude stačit občanský průkaz, mobilní telefon a potřebujete mít bankovní účet zřízený na Vaše jméno. Zájemci o tuto půjčku musí být starší 18 let a musí mít české občanství. K této půjčce není nutné mít ručitele a nekontrolují se u ní registry, což může být výhoda pro žadatele s horší úvěrovou minulostí. Půjčit si můžete i se záznamem v rejstříku trestů.

Základní informace o Supermoney půjčce:

  • nebankovní mikropůjčka na cokoliv
  • od 1 000 Kč do 4 999 Kč
  • bez ručitele
  • bez kontroly registrů
  • úrok od 19 %

Co k Supermoney půjčce potřebujete:

  • věk nad 18 let
  • české občanství
  • mobilní telefon
  • vlastní bankovní účet

Žádost o půjčku

O Supermoney půjčku je možné zažádat pouze na internetových stránkách společnosti. Nejprve si můžete na úvěrové kalkulačce nastavit výšku částky a vybrat dobu splatnosti, čímž se Vám ihned zobrazí, kolik Vás půjčka celkem bude stát. Poté je nutné vyplnit registrační formulář, kam vyplníte emailovou adresu, vytvoříte si uživatelské heslo a uvedete výši a zdroj svých příjmů.

V dalším kroku vyplníte své osobní údaje a adresu trvalého bydliště (případně můžete uvést i korespondenční). Následně je potřeba vypsat číslo účtu a nahrát doklady k jeho ověření. Nakonec uvedete mobilní telefon, žádost odešlete a do pár minut dostanete SMS zprávu s kódem, který zadáte do systému, aby se propojilo Vaše telefonní číslo s Vaším novým profilem.

K vyřízení žádosti potřebujete pouze občanský průkaz a fotokopii výpisu z účtu, nebo výplatní pásky.

O tuto půjčku si můžete také snadno zažádat pomocí našeho online formuláře výše. Do něj vyplníte pouze pár kontaktních informací a zaměstnanci call centra Vás pak sami kontaktují a domluví s Vámi další postup.

Celkové hodnocení Supermoney půjčky

Poměrně drahá mikropůjčka, kterou využijete zejména v případě, když Vám pár dní před výplatou schází menší částka na pokrytí nenadálých výdajů. Půjčku je dobré si pořádně rozmyslet a nepůjčovat si za každou cenu, v případě, že se dlouhodobě potýkáte s nedostatkem financí, by totiž mohla Vaši situaci spíše zhoršit. U půjčky oceníte zejména to, že celou žádost lze vyřídit z pohodlí domova pomocí jednoduchého online formuláře. Webové stránky jsou přehledné a kvalitně zpracované, lze se na nich dobře orientovat. Zájemci o půjčku musí splňovat pouze pár podmínek – být starší 18 let, mít české občanství a doložitelný příjem. U této půjčky se nekontroluje registr a na překážku není záznam v rejstříku trestů. V případě, že nestíháte půjčku včas splatit, můžete si dobu splatnosti o 10 dní prodloužit, tato možnost je ale zpoplatněna.

Proč právě půjčka Supermoney půjčka:

můžete získat až 5 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Uvažujete, co vlastně obnáší spolupráce s půjčkovým poradcem? Napoví náš článek! ...více

27.6.2017

Je dobrý nápad splatit svou půjčku předčasně - tedy před smluvím datem splatnosti půjčky? ...více

21.5.2017

Váháte, zda se poradit o půjčce s odborníkem? Poradíme a vysvětlíme! ...více

2.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Půjčka na cokoliv ČSOB
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.
Název půjčky:AsisTeam
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 300 měs.
Název půjčky:Oberbank
Výše půjčky:50 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:BB půjčka
Výše půjčky:1 000 - 45 000 Kč
Splatnost:7 dní - 3 měs.
Název půjčky:Mobil půjčka
Výše půjčky:2 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 - 21 dní
Název půjčky:Unicredit Bank Presto půjčka
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Express Cash
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:14 - 20 měs.
Název půjčky:Kamali
Výše půjčky:1 000 - 249 997 Kč
Splatnost:30 dní - 96 měs.
Název půjčky:Via SMS
Výše půjčky:100 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
ebook