Půjčka Supermoney půjčka

supermoney

Výše půjčky: 1 000 - 5 000 Kč, doba splácení: 13 - 30 dní

Nebankovní půjčka s možností půjčit si 1 000 Kč až 5 000 Kč, pro první klienty pak jen 1 000 Kč, a s dobou splatnosti 14 nebo 30 dní.

Výše půjčky1 000 - 5 000 Kč
Splatnost13 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 06.02.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Supermony Finance a.s. je česká společnost, která se zabývá poskytováním nebankovních krátkodobých úvěrů, které lze sjednat výhradně online. Společnost má pro své zákazníky přehledné a jednoduché internetové stránky, na kterých naleznete veškeré potřebné informace o půjčkách. Využít můžete také úvěrovou kalkulačku, na které si můžete spočítat kolik Vás bude půjčka ve finále stát včetně poplatků. Vedle toho můžete tuto firmu sledovat i na sociálních sítích jako je Facebook nebo Google+.

Půjčka Supermoney patří mezi ty dražší na českém trhu, proto je dobré si ji pořádně promyslet a dodržovat zásady zodpovědného půjčování – nepůjčit si víc, než je nutné, půjčit si jen v krajním případě a to tehdy, kdy mám jistotu, že úvěr zvládnu řádně a včas uhradit. Tato půjčka není vhodná pro lidi, kteří se dlouhodobě potýkají s nedostatkem financí.

Supermoney půjčka nabízí možnost si půjčit od 1 000 Kč do 4 999 Kč s dobou splatnosti buď 14 nebo 30 dní. Půjčka je bezúčelová, můžete ji využít libovolným způsobem. Vhodná je třeba ve chvíli, kdy Vás pár dní před výplatkou zaskočí složenka s nedoplatkem za elektřinu, který je potřeba rychle uhradit. Žádost o půjčku snadno a rychle vyřídíte přes internet z pohodlí domova.

K vyřízení žádosti Vám bude stačit občanský průkaz, mobilní telefon a potřebujete mít bankovní účet zřízený na Vaše jméno. Zájemci o tuto půjčku musí být starší 18 let a musí mít české občanství. K této půjčce není nutné mít ručitele a nekontrolují se u ní registry, což může být výhoda pro žadatele s horší úvěrovou minulostí. Půjčit si můžete i se záznamem v rejstříku trestů.

Základní informace o Supermoney půjčce:

  • nebankovní mikropůjčka na cokoliv
  • od 1 000 Kč do 4 999 Kč
  • bez ručitele
  • bez kontroly registrů
  • úrok od 19 %

Co k Supermoney půjčce potřebujete:

  • věk nad 18 let
  • české občanství
  • mobilní telefon
  • vlastní bankovní účet

Žádost o půjčku

O Supermoney půjčku je možné zažádat pouze na internetových stránkách společnosti. Nejprve si můžete na úvěrové kalkulačce nastavit výšku částky a vybrat dobu splatnosti, čímž se Vám ihned zobrazí, kolik Vás půjčka celkem bude stát. Poté je nutné vyplnit registrační formulář, kam vyplníte emailovou adresu, vytvoříte si uživatelské heslo a uvedete výši a zdroj svých příjmů.

V dalším kroku vyplníte své osobní údaje a adresu trvalého bydliště (případně můžete uvést i korespondenční). Následně je potřeba vypsat číslo účtu a nahrát doklady k jeho ověření. Nakonec uvedete mobilní telefon, žádost odešlete a do pár minut dostanete SMS zprávu s kódem, který zadáte do systému, aby se propojilo Vaše telefonní číslo s Vaším novým profilem.

K vyřízení žádosti potřebujete pouze občanský průkaz a fotokopii výpisu z účtu, nebo výplatní pásky.

O tuto půjčku si můžete také snadno zažádat pomocí našeho online formuláře výše. Do něj vyplníte pouze pár kontaktních informací a zaměstnanci call centra Vás pak sami kontaktují a domluví s Vámi další postup.

Celkové hodnocení Supermoney půjčky

Poměrně drahá mikropůjčka, kterou využijete zejména v případě, když Vám pár dní před výplatou schází menší částka na pokrytí nenadálých výdajů. Půjčku je dobré si pořádně rozmyslet a nepůjčovat si za každou cenu, v případě, že se dlouhodobě potýkáte s nedostatkem financí, by totiž mohla Vaši situaci spíše zhoršit. U půjčky oceníte zejména to, že celou žádost lze vyřídit z pohodlí domova pomocí jednoduchého online formuláře. Webové stránky jsou přehledné a kvalitně zpracované, lze se na nich dobře orientovat. Zájemci o půjčku musí splňovat pouze pár podmínek – být starší 18 let, mít české občanství a doložitelný příjem. U této půjčky se nekontroluje registr a na překážku není záznam v rejstříku trestů. V případě, že nestíháte půjčku včas splatit, můžete si dobu splatnosti o 10 dní prodloužit, tato možnost je ale zpoplatněna.

Proč právě půjčka Supermoney půjčka:

můžete získat až 5 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 5 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Pokud se chystáte vzít si bankovní nebo nebankovní půjčku, malou či velkou půjčku, zcela jistě je Vám zřejmé, že jde o zásadní životní rozhodnutí. Abyste si byli jistí, že jste si vybrali správně, pak je dobré se poradit s odborníkem. ...více

28.7.2017

Nejčastější chybou, kterou lidé při půjčování dělají je, že si neprovádí dostatečné srovnání půjček skrze kalkulačku půjček online. ...více

10.7.2017

Půjčka před výplatou patří mezi nejžádanější produkty v oblasti nebankovních půjček. Zjistěte o ní více! ...více

23.4.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Sumo půjčka
Výše půjčky:4 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Mobil půjčka
Výše půjčky:2 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 - 21 dní
Název půjčky:Omega půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Vata online
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 35 dní
Název půjčky:Kouzelná půjčka
Výše půjčky:
Splatnost:
Název půjčky:Bankerat
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Žlutý meloun
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:3 - 60 měs.
Název půjčky:Tommy Stachi půjčka
Výše půjčky:5 000 - 150 000 Kč
Splatnost:12 - 36 měs.
Název půjčky:Unicredit Bank Presto půjčka
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Bezva půjčka
Výše půjčky:15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
ebook