Půjčka Triangl půjčky

triangl

Výše půjčky: 10 000 - 30 000 Kč, doba splácení: 12 - 24 měs.

Nebankovní půjčka společnosti Triangl půjčky, se kterou můžete získat až 30 000 Kč a to s výplatou hotově bez nutnosti mít bankovní účet.

Výše půjčky10 000 - 30 000 Kč
Splatnost12 - 24 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 12.03.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Značka Triangl je více než 16 let spojována se zárukou výhodného a bezpečného spotřebitelského úvěru. Společnost se v průběhu let vyvinula v dokonalého finančního partnera, který zná všechny Vaše potřeby a požadavky. Na základě toho Vám může Trinagl půjčka nabídnout finance pro splnění Vašich snů za velmi výhodných podmínek. S ohledem na své cenné klienty společnost nyní nabízí ještě lepší produkty, které Vám pomohou vybavit celou domácnost i zahradu.

Triangl je totiž navázaná na spolupráci s těmi nejlepšími internetovými obchody, na kterých můžete sehnat cokoliv si jen představujete. Od zahradního nářadí a sekaček, přes domácí spotřebiče a elektroniku, až po hračky pro Vaše nejmenší. To vše seženete v obchodech, se kterými Triangl spolupracuje a můžete to získat pomocí spotřebitelského úvěru od Trianglu.

S touto nebankovní půjčkou dosáhnete na půjčku v rozpětí 10 000 - 30 000 Kč s možností čerpání v hotovosti. Výše urokové sazby a procentuální roční sazby nákladů se vypočítává podle výše úvěru a délky splácení. Obecně se ale dá říci, že úroková sazba i RPSN se pohybují v rozmezí 22 - 25 %. Délku splácení je možné rozprostřít na období 12 - 24 měsíců. Na webu půjčky naleznete kalkulačku, pomocí které si můžete nastavit parametry půjčky tak, jak Vám nejlépe budou vyhovovat. Pokud zažádáte o nižší částku, můžete si ji rozložit na nejvyšší možnou dobu splácení a tím získáte nižší splátky, které nijak zvlášť nezatíží Váš rodinný či firemní rozpočet.

Půjčka je vhodná pro kohokoliv, kdo je dospělý, má trvalé bydliště v České republice a má trvalý měsíční příjem. Výše příjmu by měla být dostatečně vysoká, abyste neměli potíže se splácením a nemuseli později řešit nepříjemnosti spojené s prodlením. Z toho důvodu je dobré si půjčku řádně promyslet, protože i přesto, že jako zaměstnanec, podnikatel, důchodce nebo rodič na mateřské dovolené, máte dostatečný příjem, snadno se můžete dostat do nepředvídatelných finančních potíží. Jak se říká, dvakrát měř, jednou řež.

Základní informace o Triangl půjčce:

  • nebankovní půjčka s čerpáním v hotovosti
  • možnost půjčit si 10 000 - 30 000 Kč
  • délka splácení 12 - 24 měsíců
  • možnost předčasného splacení
  • půjčka vhodná pro kohokoliv s příjmem
  • bezúčelné čerpání

Co k Trinagl půjčce potřebujete:

  • české občanství
  • půjčka pro dospělé
  • nutný stálý měsíční příjem

Žádost o půjčku

Získání Triangl půjčky je velmi snadné i pro lidi, kteří ještě nikdy o půjčku nežádali nebo nemají zkušenosti s půjčkami přes internet. Jestliže čtete tyto řádky, máte žádost na dosah ruky. Vyjeďte kousek výše na této stránce a pouze vyplňte své osobní údaje a nastavte si výši půjčky s požadovanou dobou splácení. Žádost odešlete stisknutím červeného tlačítka "Půjčit ihned". Chvíli vyčkáte než Vás kontaktuje operátor zákaznické linky a pak už je to raz dva a máte půjčku v kapse.

Během telefonního hovoru s operátorem společně ověříte zadané údaje a dozvíte se, jak postupovat v žádosti dál. Triangl půjčka je půjčka s čerpáním v hotovosti, takže si budete muset dohodnout schůzku s obchodním zástupcem. Ten Vás může navštívit u Vás doma, abyste při sjednání měli náležité pohodlí, protože Triangl si své zákazníky hýčká. Během schůzky předložíte náležité podklady, které je potřeba ke schválení žádosti a sepsání smlouvy. Po podpisu smlouvy jednoduše čerpáte peníze v hotovosti ve zvolené výši.

Půjčka je vhodná pro všechny dospělé občany s trvalým pobytem v České republice a se stálým měsíčním příjmem. Při sjednávání úvěru budete muset předložit dva své doklady totožnosti (např. občanský průkaz, řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz) a podrobný výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce. Ten slouží jako doložení příjmu, ale také ke kontrole Vašich příjmů a výdajů. Na základě toho totiž obchodní zástupce vyhodnotí Vaší celkovou situaci a přátelsky poradí, zda-li je pro Vás půjčka vhodná či nikoliv. V zájmu obou zúčatsněných stran je, abyste svůj závazek zvládali platit bez větších problémů.

Žadatelé o půjčku Trinagl by neměli být v insolvenci, což je jedinou podmínkou pro získání půjčky. Jinak společnost nenahlíží do registru dlužníků ani nekontroluje trestní rejstřík. Nevadí, pokud splácíte u jiné bankovní či nebankovní společnosti a není překážkou ani exekuce. K půjčce dokonce nepotřebujete ani ručitele nebo zástavu.

Celkové hodnocení Triangl půjčky

Triangl je nebankovní společnost, která v České republice úspěšně funguje již 16 let. Její jméno je spojené s výhodnými a bezpečnými spotřebitelskými úvěry. Společnost spolupracuje se známými a oblíbenými eshopy, ve kterých nakoupíte vše pro svojí domácnost i zahradu. Díky Trianglu získáte prostředky pro nákup v hotovosti nebo Vám zajistí nákup na splátky. Dosáhnete na částu v rozpětí 10 000 - 30 000 Kč na dobu splácení 1 - 2 let. Výše úrokové sazby se vypočítává ze zapůjčené částky a zohledňuje též délku splácení. Lze odhadnout, že úrok i RPSN se pohybují v rozmezí 22 - 25 %. Půjčku je možné také kdykoliv předčasně splatit, čímž ušetříte na úrocích. Vhodným žadatelem je každý dospělý občan ČR se stálým měsíčním příjmem. Může to být soukromá osoba se zaměstnáním, podnikatel, důchodce i rodič na mateřské dovolené. Ke smlouvě budete potřebovat dva své doklady a výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce. Po schválení žádosti, čerpáte peníze ihned v hotovosti.

Proč právě půjčka Triangl půjčky:

můžete získat až 30 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 30 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Kdo by nechtěl půjčku výhodně, když si bere úvěr u banky nebo nebankovního poskytovatele půjček, že? Kde ale takovou půjčku výhodně hledat? Poradí náš článek! ...více

7.8.2017

Zajímá Vás, jaké jsou výhody rychlé půjčky online a proč by Vás měla zajímat, pokud potřebujete peníze a chcete je získat díky půjčce? Poradí Vám náš článek. ...více

28.8.2017

Bankovní půjčka - je dobrý nápad? ...více

26.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.
Název půjčky:Bubbli půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:WOW Finance
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Money Now
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Rychlá půjčka 24
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Ninja půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 23 dní
Název půjčky:Sumo půjčka
Výše půjčky:4 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Volsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:CZ Mini Credit
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Oberbank
Výše půjčky:50 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
ebook