Půjčka Triangl půjčky

triangl

Výše půjčky: 10 000 - 30 000 Kč, doba splácení: 12 - 24 měs.

Nebankovní půjčka společnosti Triangl půjčky, se kterou můžete získat až 30 000 Kč a to s výplatou hotově bez nutnosti mít bankovní účet.

Výše půjčky10 000 - 30 000 Kč
Splatnost12 - 24 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 30.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Značka Triangl je více než 16 let spojována se zárukou výhodného a bezpečného spotřebitelského úvěru. Společnost se v průběhu let vyvinula v dokonalého finančního partnera, který zná všechny Vaše potřeby a požadavky. Na základě toho Vám může Trinagl půjčka nabídnout finance pro splnění Vašich snů za velmi výhodných podmínek. S ohledem na své cenné klienty společnost nyní nabízí ještě lepší produkty, které Vám pomohou vybavit celou domácnost i zahradu.

Triangl je totiž navázaná na spolupráci s těmi nejlepšími internetovými obchody, na kterých můžete sehnat cokoliv si jen představujete. Od zahradního nářadí a sekaček, přes domácí spotřebiče a elektroniku, až po hračky pro Vaše nejmenší. To vše seženete v obchodech, se kterými Triangl spolupracuje a můžete to získat pomocí spotřebitelského úvěru od Trianglu.

S touto nebankovní půjčkou dosáhnete na půjčku v rozpětí 10 000 - 30 000 Kč s možností čerpání v hotovosti. Výše urokové sazby a procentuální roční sazby nákladů se vypočítává podle výše úvěru a délky splácení. Obecně se ale dá říci, že úroková sazba i RPSN se pohybují v rozmezí 22 - 25 %. Délku splácení je možné rozprostřít na období 12 - 24 měsíců. Na webu půjčky naleznete kalkulačku, pomocí které si můžete nastavit parametry půjčky tak, jak Vám nejlépe budou vyhovovat. Pokud zažádáte o nižší částku, můžete si ji rozložit na nejvyšší možnou dobu splácení a tím získáte nižší splátky, které nijak zvlášť nezatíží Váš rodinný či firemní rozpočet.

Půjčka je vhodná pro kohokoliv, kdo je dospělý, má trvalé bydliště v České republice a má trvalý měsíční příjem. Výše příjmu by měla být dostatečně vysoká, abyste neměli potíže se splácením a nemuseli později řešit nepříjemnosti spojené s prodlením. Z toho důvodu je dobré si půjčku řádně promyslet, protože i přesto, že jako zaměstnanec, podnikatel, důchodce nebo rodič na mateřské dovolené, máte dostatečný příjem, snadno se můžete dostat do nepředvídatelných finančních potíží. Jak se říká, dvakrát měř, jednou řež.

Základní informace o Triangl půjčce:

  • nebankovní půjčka s čerpáním v hotovosti
  • možnost půjčit si 10 000 - 30 000 Kč
  • délka splácení 12 - 24 měsíců
  • možnost předčasného splacení
  • půjčka vhodná pro kohokoliv s příjmem
  • bezúčelné čerpání

Co k Trinagl půjčce potřebujete:

  • české občanství
  • půjčka pro dospělé
  • nutný stálý měsíční příjem

Žádost o půjčku

Získání Triangl půjčky je velmi snadné i pro lidi, kteří ještě nikdy o půjčku nežádali nebo nemají zkušenosti s půjčkami přes internet. Jestliže čtete tyto řádky, máte žádost na dosah ruky. Vyjeďte kousek výše na této stránce a pouze vyplňte své osobní údaje a nastavte si výši půjčky s požadovanou dobou splácení. Žádost odešlete stisknutím červeného tlačítka "Půjčit ihned". Chvíli vyčkáte než Vás kontaktuje operátor zákaznické linky a pak už je to raz dva a máte půjčku v kapse.

Během telefonního hovoru s operátorem společně ověříte zadané údaje a dozvíte se, jak postupovat v žádosti dál. Triangl půjčka je půjčka s čerpáním v hotovosti, takže si budete muset dohodnout schůzku s obchodním zástupcem. Ten Vás může navštívit u Vás doma, abyste při sjednání měli náležité pohodlí, protože Triangl si své zákazníky hýčká. Během schůzky předložíte náležité podklady, které je potřeba ke schválení žádosti a sepsání smlouvy. Po podpisu smlouvy jednoduše čerpáte peníze v hotovosti ve zvolené výši.

Půjčka je vhodná pro všechny dospělé občany s trvalým pobytem v České republice a se stálým měsíčním příjmem. Při sjednávání úvěru budete muset předložit dva své doklady totožnosti (např. občanský průkaz, řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz) a podrobný výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce. Ten slouží jako doložení příjmu, ale také ke kontrole Vašich příjmů a výdajů. Na základě toho totiž obchodní zástupce vyhodnotí Vaší celkovou situaci a přátelsky poradí, zda-li je pro Vás půjčka vhodná či nikoliv. V zájmu obou zúčatsněných stran je, abyste svůj závazek zvládali platit bez větších problémů.

Žadatelé o půjčku Trinagl by neměli být v insolvenci, což je jedinou podmínkou pro získání půjčky. Jinak společnost nenahlíží do registru dlužníků ani nekontroluje trestní rejstřík. Nevadí, pokud splácíte u jiné bankovní či nebankovní společnosti a není překážkou ani exekuce. K půjčce dokonce nepotřebujete ani ručitele nebo zástavu.

Celkové hodnocení Triangl půjčky

Triangl je nebankovní společnost, která v České republice úspěšně funguje již 16 let. Její jméno je spojené s výhodnými a bezpečnými spotřebitelskými úvěry. Společnost spolupracuje se známými a oblíbenými eshopy, ve kterých nakoupíte vše pro svojí domácnost i zahradu. Díky Trianglu získáte prostředky pro nákup v hotovosti nebo Vám zajistí nákup na splátky. Dosáhnete na částu v rozpětí 10 000 - 30 000 Kč na dobu splácení 1 - 2 let. Výše úrokové sazby se vypočítává ze zapůjčené částky a zohledňuje též délku splácení. Lze odhadnout, že úrok i RPSN se pohybují v rozmezí 22 - 25 %. Půjčku je možné také kdykoliv předčasně splatit, čímž ušetříte na úrocích. Vhodným žadatelem je každý dospělý občan ČR se stálým měsíčním příjmem. Může to být soukromá osoba se zaměstnáním, podnikatel, důchodce i rodič na mateřské dovolené. Ke smlouvě budete potřebovat dva své doklady a výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce. Po schválení žádosti, čerpáte peníze ihned v hotovosti.

Proč právě půjčka Triangl půjčky:

můžete získat až 30 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 30 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Pokud se chystáte vzít si bankovní nebo nebankovní půjčku, malou či velkou půjčku, zcela jistě je Vám zřejmé, že jde o zásadní životní rozhodnutí. Abyste si byli jistí, že jste si vybrali správně, pak je dobré se poradit s odborníkem. ...více

28.7.2017

Půjčka před výplatou patří mezi nejpopulárnější produkty mezi půjčkami. Proč a jak si takovou půjčku můžete taky zařídit? ...více

16.6.2017

Nemáte práci nebo nechcete dokládat příjem při žádosti o půjčku? Jestliže nechcete nebo dokonce nemůžete prokázat, kolik dělají vaše měsíční příjmy, pak pro vás bude nejlepším řešením půjčka bez doložení příjmu! ...více

4.4.2018

Podobné půjčky

Název půjčky:ReRum půjčka
Výše půjčky:500 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Půjčka 7
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Help Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:60 týdnů
Název půjčky:CreditKasa
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Creditsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Půjčka 365
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:CreditPortal půjčka
Výše půjčky:500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:WOW Finance
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Simple půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:2 - 30 dní
Název půjčky:Raiffeisen Bank
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
ebook