Půjčka Triangl půjčky

triangl

Výše půjčky: 10 000 - 30 000 Kč, doba splácení: 12 - 24 měs.

Nebankovní půjčka společnosti Triangl půjčky, se kterou můžete získat až 30 000 Kč a to s výplatou hotově bez nutnosti mít bankovní účet.

Výše půjčky10 000 - 30 000 Kč
Splatnost12 - 24 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 05.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Značka Triangl je více než 16 let spojována se zárukou výhodného a bezpečného spotřebitelského úvěru. Společnost se v průběhu let vyvinula v dokonalého finančního partnera, který zná všechny Vaše potřeby a požadavky. Na základě toho Vám může Trinagl půjčka nabídnout finance pro splnění Vašich snů za velmi výhodných podmínek. S ohledem na své cenné klienty společnost nyní nabízí ještě lepší produkty, které Vám pomohou vybavit celou domácnost i zahradu.

Triangl je totiž navázaná na spolupráci s těmi nejlepšími internetovými obchody, na kterých můžete sehnat cokoliv si jen představujete. Od zahradního nářadí a sekaček, přes domácí spotřebiče a elektroniku, až po hračky pro Vaše nejmenší. To vše seženete v obchodech, se kterými Triangl spolupracuje a můžete to získat pomocí spotřebitelského úvěru od Trianglu.

S touto nebankovní půjčkou dosáhnete na půjčku v rozpětí 10 000 - 30 000 Kč s možností čerpání v hotovosti. Výše urokové sazby a procentuální roční sazby nákladů se vypočítává podle výše úvěru a délky splácení. Obecně se ale dá říci, že úroková sazba i RPSN se pohybují v rozmezí 22 - 25 %. Délku splácení je možné rozprostřít na období 12 - 24 měsíců. Na webu půjčky naleznete kalkulačku, pomocí které si můžete nastavit parametry půjčky tak, jak Vám nejlépe budou vyhovovat. Pokud zažádáte o nižší částku, můžete si ji rozložit na nejvyšší možnou dobu splácení a tím získáte nižší splátky, které nijak zvlášť nezatíží Váš rodinný či firemní rozpočet.

Půjčka je vhodná pro kohokoliv, kdo je dospělý, má trvalé bydliště v České republice a má trvalý měsíční příjem. Výše příjmu by měla být dostatečně vysoká, abyste neměli potíže se splácením a nemuseli později řešit nepříjemnosti spojené s prodlením. Z toho důvodu je dobré si půjčku řádně promyslet, protože i přesto, že jako zaměstnanec, podnikatel, důchodce nebo rodič na mateřské dovolené, máte dostatečný příjem, snadno se můžete dostat do nepředvídatelných finančních potíží. Jak se říká, dvakrát měř, jednou řež.

Základní informace o Triangl půjčce:

  • nebankovní půjčka s čerpáním v hotovosti
  • možnost půjčit si 10 000 - 30 000 Kč
  • délka splácení 12 - 24 měsíců
  • možnost předčasného splacení
  • půjčka vhodná pro kohokoliv s příjmem
  • bezúčelné čerpání

Co k Trinagl půjčce potřebujete:

  • české občanství
  • půjčka pro dospělé
  • nutný stálý měsíční příjem

Žádost o půjčku

Získání Triangl půjčky je velmi snadné i pro lidi, kteří ještě nikdy o půjčku nežádali nebo nemají zkušenosti s půjčkami přes internet. Jestliže čtete tyto řádky, máte žádost na dosah ruky. Vyjeďte kousek výše na této stránce a pouze vyplňte své osobní údaje a nastavte si výši půjčky s požadovanou dobou splácení. Žádost odešlete stisknutím červeného tlačítka "Půjčit ihned". Chvíli vyčkáte než Vás kontaktuje operátor zákaznické linky a pak už je to raz dva a máte půjčku v kapse.

Během telefonního hovoru s operátorem společně ověříte zadané údaje a dozvíte se, jak postupovat v žádosti dál. Triangl půjčka je půjčka s čerpáním v hotovosti, takže si budete muset dohodnout schůzku s obchodním zástupcem. Ten Vás může navštívit u Vás doma, abyste při sjednání měli náležité pohodlí, protože Triangl si své zákazníky hýčká. Během schůzky předložíte náležité podklady, které je potřeba ke schválení žádosti a sepsání smlouvy. Po podpisu smlouvy jednoduše čerpáte peníze v hotovosti ve zvolené výši.

Půjčka je vhodná pro všechny dospělé občany s trvalým pobytem v České republice a se stálým měsíčním příjmem. Při sjednávání úvěru budete muset předložit dva své doklady totožnosti (např. občanský průkaz, řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz) a podrobný výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce. Ten slouží jako doložení příjmu, ale také ke kontrole Vašich příjmů a výdajů. Na základě toho totiž obchodní zástupce vyhodnotí Vaší celkovou situaci a přátelsky poradí, zda-li je pro Vás půjčka vhodná či nikoliv. V zájmu obou zúčatsněných stran je, abyste svůj závazek zvládali platit bez větších problémů.

Žadatelé o půjčku Trinagl by neměli být v insolvenci, což je jedinou podmínkou pro získání půjčky. Jinak společnost nenahlíží do registru dlužníků ani nekontroluje trestní rejstřík. Nevadí, pokud splácíte u jiné bankovní či nebankovní společnosti a není překážkou ani exekuce. K půjčce dokonce nepotřebujete ani ručitele nebo zástavu.

Celkové hodnocení Triangl půjčky

Triangl je nebankovní společnost, která v České republice úspěšně funguje již 16 let. Její jméno je spojené s výhodnými a bezpečnými spotřebitelskými úvěry. Společnost spolupracuje se známými a oblíbenými eshopy, ve kterých nakoupíte vše pro svojí domácnost i zahradu. Díky Trianglu získáte prostředky pro nákup v hotovosti nebo Vám zajistí nákup na splátky. Dosáhnete na částu v rozpětí 10 000 - 30 000 Kč na dobu splácení 1 - 2 let. Výše úrokové sazby se vypočítává ze zapůjčené částky a zohledňuje též délku splácení. Lze odhadnout, že úrok i RPSN se pohybují v rozmezí 22 - 25 %. Půjčku je možné také kdykoliv předčasně splatit, čímž ušetříte na úrocích. Vhodným žadatelem je každý dospělý občan ČR se stálým měsíčním příjmem. Může to být soukromá osoba se zaměstnáním, podnikatel, důchodce i rodič na mateřské dovolené. Ke smlouvě budete potřebovat dva své doklady a výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce. Po schválení žádosti, čerpáte peníze ihned v hotovosti.

Proč právě půjčka Triangl půjčky:

můžete získat až 30 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 30 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Pokud uvažujete o půjčce online, popřípadě už jste si dokonce provedli srovnání půjček a teď uvažujete, kterou si vybrat, rozhodně si proveďte výpočet splátek půjčky ...více

11.8.2017

Máme pro Vás 5 rad ohledně půjček, které byste měli znát, pokud si půjčku plánujete vzít! ...více

13.6.2017

Slyšeli jste někdy o půjčce bez úroků, která je dostupná pro všechny a je zcela zdarma? Není to mýtus, naopak, první půjčka zdarma existuje a poradíme Vám, jak na ni! ...více

22.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Kamali
Výše půjčky:1 000 - 249 997 Kč
Splatnost:30 dní - 96 měs.
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:WOW Finance
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Půjčka 365
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:Kesh půjčka
Výše půjčky:20 000 - 700 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:HK Investment
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Zaplo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Everyday plus
Výše půjčky:100 - 35 000 Kč
Splatnost:61 dní - 12 měs.
Název půjčky:LB BW
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Profi Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 166 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
ebook