Půjčka Via SMS

Výše půjčky: 100 - 20 000 Kč, doba splácení: 7 - 30 dní

Rychlá nebankovní půjčka bez poplatků, kterou vyjednáte online z pohodlí domova, s možností využít první půjčku zdarma.

Výše půjčky100 - 20 000 Kč
Splatnost7 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Mezinárodní společnost Via SMS nabízí bezúčelové, krátkodobé půjčy klientům po celé Evropě. Na tuzemském trhu je zavedená od roku 2010. Tento druh půjčky využijete především na pokrytí nečekaných výdajů, pokud byste chtěli půjčku využít na běžné položky, doporučujeme si to dobře promyslet. Půjčka je transparentní, všechny poplatky a úroky se dozvíte předem. Schválení půjčky netrvá dlouho.

Stejně jako i jiné společnosti, Via SMS má pro klienty možnost prodloužit si dobu splatnosti půjčky a to buď o 7, 14 nebo i 30 dní, ale s tím, že je tato služba zpoplatněna a poplatek za prodloužení je nutné zaplatit nejpozději v den splatnosti půjčky, jinak Vám budou naúčtovány další poplatky za prodlení. Půjčku si můžte prodloužit opakovaně, poplatek zůstává stejný. Půjčku splácíte pomocí převodu na účet, s tím, že převod trvá kratší dobu, když máte účet u stejné banky jako Via SMS (Komereční banka, Fio banka, Moneta, Česká spořitelna nebo Raiffeisenbank).

Via SMS půjčka se hodí pro všechny, kdo potřebují rychle půjčit částku od 100 Kč po 20 000 Kč s dobou splatnosti 7 – 30 dní. Noví zákazníci mají možnost si půjčit až 8 000 Kč zdarma, aby si tuto službu mohli v klidu vyzkoušet. K půjčce potřebujete pouze věk mezi 20 a 68 lety a občanský průkaz, jiné doklady nemusíte mít. K půjčce nemusíte mít ručitele a lze o ni zažádat i se záznamem v trestním rejstříku. K této půjčce navíc nemusíte dokládat příjem. Podmínkou je, že máte čistý registr a nejste v exekuci. Pokud si u Via SMS půjčujete poprvé, maximální výše půjčky je do 8 000 Kč, teprve každá další půjčka může být vyšší. Výhodou je, že k žádosti o druhou a každou další půjčku Vám stačí poslat SMS, jelikož budete mít u Via SMS zavedenou registraci.

Žádosti jsou vyřizovány obratem, nicméně po schválení žádosti ještě musíte ověřit ještě ověřit bankovní účet, a to může celý proces prodloužit. Ověření účtu probíhá převodem 1 Kč na bankovní účet společnosti Via SMS.

Základní informace o Via SMS půjčce:

  • rychlá nebankovní půjčka
  • od 100 Kč do 20 000 Kč
  • první půjčka od 100 Kč do 8 000 Kč zdarma
  • i se záznamem v trestním rejstříku
  • bez ručitele
  • bez dokládání příjmu

Co k Via SMS půjčce potřebujete:

  • věk od 20 do 68 let
  • čistý registr
  • občanský průkaz
  • bankovní účet

Žádost o půjčku

Zažádat o půjčku Via SMS můžete přes online formulář na stránkách ViaSMS, kde si zvolíte sami výši půjčky od 100 Kč do 20 000 Kč a dobu splatnosti, s tím, že první půjčka je omezena na maximální výši 8 000 Kč, ale zato je zdarma. Zde rovnou uvidíte i výši splátek a jakou část tvoří poplatky. Dále uvidíte shrnutí půjčky a formulář, kam vypíšete osobní údaje jako jméno, příjmení, číslo občanského průkazu, rodné číslo a poté kontaktní údaje – telefon, email a z rolovací nabídky vyberete, u jaké banky máte účet.

Pak vyberete z nabídky svůj zdroj příjmů a vytvoříte si heslo, které pak budete používat pro přihlášení na svůj profil u Via SMS. V poslední části je třeba zadat svoje trvalé bydliště, případně doplnit doručovací adresu.

Vaše žádost bude vyřízena obratem ihned po odeslání, v případě schválení půjčky musíte ještě ověřit svůj bankovní účet tak, že převodem zaplatíte poplatek za registraci 1 Kč společnosti Via SMS. Výhodou je, že k vyřízení další žádosti už postačí jen poslat SMS. K žádosti o půjčku si nachystejte jen občanský průkaz, jiné doklady nejsou nutné.

O půjčku můžete také zažádat přes náš formulář výše, kam vyplníte jen pár kontaktních údajů a zaměstnanci zákaznického servisu se Vám pak ozvou a domluví se s Vámi na dalších podrobnostech.

Celkové hodnocení Via SMS půjčky

Nebankovní půjčka Via SMS je rychlá, krátkodobá půjčka, díky které můžete překlenout náročnější období s neočekávanými výdaji. Půjčku je radno si dobře rozmyslet a půjčit si, jen když je to opravdu nezbytné, jinak se zbytečně vystavuje riziku, že se zadlužíte. Žádost vyřídíte rychle a jednoduše, můžete si sami zvolit výši půjčky od 100 Kč do 20 000 Kč (první půjčka je omezena do 8 000 Kč) a dobu splatnosti od 7 do 30 dní. Noví klienti mají možnost získat první půjčku zdarma. K vyřízení žádosti Vám postačí občanský průkaz, nemusíte se obávat žádné velké administrativy. Není třeba dokládat příjmy, mít ručitele anebo zástavu, podmínkou je pouze čistý registr a nesmíte být v exekuci. Půjčit si můžou všichni ve věku od 20 do 68 let, a to i se záznamem v trestním rejstříku. Pokud doporučíte tuto půjčku i svým známým, tak za každého nového klienta, který uhradí registrační poplatek 1 Kč, získáte odměnu 100 Kč. Přátele můžete poslat pozvánku přes formulář na stránkách Via SMS.

Proč právě půjčka Via SMS:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

Chcete sobě a své rodině splnit sen o krásné dovolené? Vzhůru na to - s půjčkou bez úroků to půjde jedna radost! Získejte půjčku na dovolenou! ...více

12.7.2017

K čemu je dobré pojištění splácení, a kdy Vám přijde vhod? ...více

18.5.2017

Vybírat si úvěr, který si vezmete, jen na základě toho, jak nízkou má splátku, je velmi krátkozraké, bohužel je to chyba, kterou Češi často dělají. ...více

19.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Zlatá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:1 - 84 měs.
Název půjčky:Minutová půjčka Equa Bank
Výše půjčky:5 000 - 600 000 Kč
Splatnost:3 - 84 měs.
Název půjčky:Home Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Veselá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:1 - 12 měs.
Název půjčky:Creditstar půjčka
Výše půjčky:1 000 - 13 000 Kč
Splatnost:5 dní - 3 měs.
Název půjčky:Credit Alliance
Výše půjčky:100 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Sumo půjčka
Výše půjčky:4 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Air Bank půjčka
Výše půjčky:5 000 - 900 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:CreditAir
Výše půjčky:1 500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 75 dní
Název půjčky:WOW Finance
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.