Půjčka Via SMS

viasmspujcka

Výše půjčky: 100 - 20 000 Kč, doba splácení: 7 - 30 dní

Rychlá nebankovní půjčka bez poplatků, kterou vyjednáte online z pohodlí domova, s možností využít první půjčku zdarma.

Výše půjčky100 - 20 000 Kč
Splatnost7 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 23.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Mezinárodní společnost Via SMS nabízí bezúčelové, krátkodobé půjčy klientům po celé Evropě. Na tuzemském trhu je zavedená od roku 2010. Tento druh půjčky využijete především na pokrytí nečekaných výdajů, pokud byste chtěli půjčku využít na běžné položky, doporučujeme si to dobře promyslet. Půjčka je transparentní, všechny poplatky a úroky se dozvíte předem. Schválení půjčky netrvá dlouho.

Stejně jako i jiné společnosti, Via SMS má pro klienty možnost prodloužit si dobu splatnosti půjčky a to buď o 7, 14 nebo i 30 dní, ale s tím, že je tato služba zpoplatněna a poplatek za prodloužení je nutné zaplatit nejpozději v den splatnosti půjčky, jinak Vám budou naúčtovány další poplatky za prodlení. Půjčku si můžte prodloužit opakovaně, poplatek zůstává stejný. Půjčku splácíte pomocí převodu na účet, s tím, že převod trvá kratší dobu, když máte účet u stejné banky jako Via SMS (Komereční banka, Fio banka, Moneta, Česká spořitelna nebo Raiffeisenbank).

Via SMS půjčka se hodí pro všechny, kdo potřebují rychle půjčit částku od 100 Kč po 20 000 Kč s dobou splatnosti 7 – 30 dní. Noví zákazníci mají možnost si půjčit až 8 000 Kč zdarma, aby si tuto službu mohli v klidu vyzkoušet. K půjčce potřebujete pouze věk mezi 20 a 68 lety a občanský průkaz, jiné doklady nemusíte mít. K půjčce nemusíte mít ručitele a lze o ni zažádat i se záznamem v trestním rejstříku. K této půjčce navíc nemusíte dokládat příjem. Podmínkou je, že máte čistý registr a nejste v exekuci. Pokud si u Via SMS půjčujete poprvé, maximální výše půjčky je do 8 000 Kč, teprve každá další půjčka může být vyšší. Výhodou je, že k žádosti o druhou a každou další půjčku Vám stačí poslat SMS, jelikož budete mít u Via SMS zavedenou registraci.

Žádosti jsou vyřizovány obratem, nicméně po schválení žádosti ještě musíte ověřit ještě ověřit bankovní účet, a to může celý proces prodloužit. Ověření účtu probíhá převodem 1 Kč na bankovní účet společnosti Via SMS.

Základní informace o Via SMS půjčce:

  • rychlá nebankovní půjčka
  • od 100 Kč do 20 000 Kč
  • první půjčka od 100 Kč do 8 000 Kč zdarma
  • i se záznamem v trestním rejstříku
  • bez ručitele
  • bez dokládání příjmu

Co k Via SMS půjčce potřebujete:

  • věk od 20 do 68 let
  • čistý registr
  • občanský průkaz
  • bankovní účet

Žádost o půjčku

Zažádat o půjčku Via SMS můžete přes online formulář na stránkách ViaSMS, kde si zvolíte sami výši půjčky od 100 Kč do 20 000 Kč a dobu splatnosti, s tím, že první půjčka je omezena na maximální výši 8 000 Kč, ale zato je zdarma. Zde rovnou uvidíte i výši splátek a jakou část tvoří poplatky. Dále uvidíte shrnutí půjčky a formulář, kam vypíšete osobní údaje jako jméno, příjmení, číslo občanského průkazu, rodné číslo a poté kontaktní údaje – telefon, email a z rolovací nabídky vyberete, u jaké banky máte účet.

Pak vyberete z nabídky svůj zdroj příjmů a vytvoříte si heslo, které pak budete používat pro přihlášení na svůj profil u Via SMS. V poslední části je třeba zadat svoje trvalé bydliště, případně doplnit doručovací adresu.

Vaše žádost bude vyřízena obratem ihned po odeslání, v případě schválení půjčky musíte ještě ověřit svůj bankovní účet tak, že převodem zaplatíte poplatek za registraci 1 Kč společnosti Via SMS. Výhodou je, že k vyřízení další žádosti už postačí jen poslat SMS. K žádosti o půjčku si nachystejte jen občanský průkaz, jiné doklady nejsou nutné.

O půjčku můžete také zažádat přes náš formulář výše, kam vyplníte jen pár kontaktních údajů a zaměstnanci zákaznického servisu se Vám pak ozvou a domluví se s Vámi na dalších podrobnostech.

Celkové hodnocení Via SMS půjčky

Nebankovní půjčka Via SMS je rychlá, krátkodobá půjčka, díky které můžete překlenout náročnější období s neočekávanými výdaji. Půjčku je radno si dobře rozmyslet a půjčit si, jen když je to opravdu nezbytné, jinak se zbytečně vystavuje riziku, že se zadlužíte. Žádost vyřídíte rychle a jednoduše, můžete si sami zvolit výši půjčky od 100 Kč do 20 000 Kč (první půjčka je omezena do 8 000 Kč) a dobu splatnosti od 7 do 30 dní. Noví klienti mají možnost získat první půjčku zdarma. K vyřízení žádosti Vám postačí občanský průkaz, nemusíte se obávat žádné velké administrativy. Není třeba dokládat příjmy, mít ručitele anebo zástavu, podmínkou je pouze čistý registr a nesmíte být v exekuci. Půjčit si můžou všichni ve věku od 20 do 68 let, a to i se záznamem v trestním rejstříku. Pokud doporučíte tuto půjčku i svým známým, tak za každého nového klienta, který uhradí registrační poplatek 1 Kč, získáte odměnu 100 Kč. Přátele můžete poslat pozvánku přes formulář na stránkách Via SMS.

Proč právě půjčka Via SMS:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Věděli jste, že kvůli půjčce dnes nemusíte vůbec vyjít z domu? ...více

15.6.2017

Pokud zvažujete půjčku, přečtěte si, kdy je vhodné si ji vzít a v jakých situacích si naopak nepůjčovat! ...více

21.6.2017

Překvapily Vás nějaké nečekané nepříjemné výdaje, ať už v rodině nebo při Vašem podnikání? Pak existuje jedno příjemné řešení, a tou je výhodná nebankovní půjčka. ...více

25.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Tommy Stachi půjčka
Výše půjčky:5 000 - 150 000 Kč
Splatnost:12 - 36 měs.
Název půjčky:Finemoney půjčka
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 180 měs.
Název půjčky:Kamali
Výše půjčky:1 000 - 249 997 Kč
Splatnost:30 dní - 96 měs.
Název půjčky:Perfect Money
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:5 - 42 dní
Název půjčky:Expobank půjčka
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:8000 bezúročně
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:YES půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:84 měs.
Název půjčky:Profi Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 166 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Everyday plus
Výše půjčky:100 - 35 000 Kč
Splatnost:61 dní - 12 měs.
Název půjčky:Bezva půjčka
Výše půjčky:15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
ebook