Půjčka Via SMS

viasmspujcka

Výše půjčky: 100 - 20 000 Kč, doba splácení: 7 - 30 dní

Rychlá nebankovní půjčka bez poplatků, kterou vyjednáte online z pohodlí domova, s možností využít první půjčku zdarma.

Výše půjčky100 - 20 000 Kč
Splatnost7 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 10.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Mezinárodní společnost Via SMS nabízí bezúčelové, krátkodobé půjčy klientům po celé Evropě. Na tuzemském trhu je zavedená od roku 2010. Tento druh půjčky využijete především na pokrytí nečekaných výdajů, pokud byste chtěli půjčku využít na běžné položky, doporučujeme si to dobře promyslet. Půjčka je transparentní, všechny poplatky a úroky se dozvíte předem. Schválení půjčky netrvá dlouho.

Stejně jako i jiné společnosti, Via SMS má pro klienty možnost prodloužit si dobu splatnosti půjčky a to buď o 7, 14 nebo i 30 dní, ale s tím, že je tato služba zpoplatněna a poplatek za prodloužení je nutné zaplatit nejpozději v den splatnosti půjčky, jinak Vám budou naúčtovány další poplatky za prodlení. Půjčku si můžte prodloužit opakovaně, poplatek zůstává stejný. Půjčku splácíte pomocí převodu na účet, s tím, že převod trvá kratší dobu, když máte účet u stejné banky jako Via SMS (Komereční banka, Fio banka, Moneta, Česká spořitelna nebo Raiffeisenbank).

Via SMS půjčka se hodí pro všechny, kdo potřebují rychle půjčit částku od 100 Kč po 20 000 Kč s dobou splatnosti 7 – 30 dní. Noví zákazníci mají možnost si půjčit až 8 000 Kč zdarma, aby si tuto službu mohli v klidu vyzkoušet. K půjčce potřebujete pouze věk mezi 20 a 68 lety a občanský průkaz, jiné doklady nemusíte mít. K půjčce nemusíte mít ručitele a lze o ni zažádat i se záznamem v trestním rejstříku. K této půjčce navíc nemusíte dokládat příjem. Podmínkou je, že máte čistý registr a nejste v exekuci. Pokud si u Via SMS půjčujete poprvé, maximální výše půjčky je do 8 000 Kč, teprve každá další půjčka může být vyšší. Výhodou je, že k žádosti o druhou a každou další půjčku Vám stačí poslat SMS, jelikož budete mít u Via SMS zavedenou registraci.

Žádosti jsou vyřizovány obratem, nicméně po schválení žádosti ještě musíte ověřit ještě ověřit bankovní účet, a to může celý proces prodloužit. Ověření účtu probíhá převodem 1 Kč na bankovní účet společnosti Via SMS.

Základní informace o Via SMS půjčce:

  • rychlá nebankovní půjčka
  • od 100 Kč do 20 000 Kč
  • první půjčka od 100 Kč do 8 000 Kč zdarma
  • i se záznamem v trestním rejstříku
  • bez ručitele
  • bez dokládání příjmu

Co k Via SMS půjčce potřebujete:

  • věk od 20 do 68 let
  • čistý registr
  • občanský průkaz
  • bankovní účet

Žádost o půjčku

Zažádat o půjčku Via SMS můžete přes online formulář na stránkách ViaSMS, kde si zvolíte sami výši půjčky od 100 Kč do 20 000 Kč a dobu splatnosti, s tím, že první půjčka je omezena na maximální výši 8 000 Kč, ale zato je zdarma. Zde rovnou uvidíte i výši splátek a jakou část tvoří poplatky. Dále uvidíte shrnutí půjčky a formulář, kam vypíšete osobní údaje jako jméno, příjmení, číslo občanského průkazu, rodné číslo a poté kontaktní údaje – telefon, email a z rolovací nabídky vyberete, u jaké banky máte účet.

Pak vyberete z nabídky svůj zdroj příjmů a vytvoříte si heslo, které pak budete používat pro přihlášení na svůj profil u Via SMS. V poslední části je třeba zadat svoje trvalé bydliště, případně doplnit doručovací adresu.

Vaše žádost bude vyřízena obratem ihned po odeslání, v případě schválení půjčky musíte ještě ověřit svůj bankovní účet tak, že převodem zaplatíte poplatek za registraci 1 Kč společnosti Via SMS. Výhodou je, že k vyřízení další žádosti už postačí jen poslat SMS. K žádosti o půjčku si nachystejte jen občanský průkaz, jiné doklady nejsou nutné.

O půjčku můžete také zažádat přes náš formulář výše, kam vyplníte jen pár kontaktních údajů a zaměstnanci zákaznického servisu se Vám pak ozvou a domluví se s Vámi na dalších podrobnostech.

Celkové hodnocení Via SMS půjčky

Nebankovní půjčka Via SMS je rychlá, krátkodobá půjčka, díky které můžete překlenout náročnější období s neočekávanými výdaji. Půjčku je radno si dobře rozmyslet a půjčit si, jen když je to opravdu nezbytné, jinak se zbytečně vystavuje riziku, že se zadlužíte. Žádost vyřídíte rychle a jednoduše, můžete si sami zvolit výši půjčky od 100 Kč do 20 000 Kč (první půjčka je omezena do 8 000 Kč) a dobu splatnosti od 7 do 30 dní. Noví klienti mají možnost získat první půjčku zdarma. K vyřízení žádosti Vám postačí občanský průkaz, nemusíte se obávat žádné velké administrativy. Není třeba dokládat příjmy, mít ručitele anebo zástavu, podmínkou je pouze čistý registr a nesmíte být v exekuci. Půjčit si můžou všichni ve věku od 20 do 68 let, a to i se záznamem v trestním rejstříku. Pokud doporučíte tuto půjčku i svým známým, tak za každého nového klienta, který uhradí registrační poplatek 1 Kč, získáte odměnu 100 Kč. Přátele můžete poslat pozvánku přes formulář na stránkách Via SMS.

Proč právě půjčka Via SMS:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Podvodníci mezi poskytovateli půjček jsou největším strašákem všech, kteří si potřebují půjčit. Jak se jim vyhnout? ...více

21.4.2017

Jak je možné, že existuje půjčka zcela zdarma, půjčka bez úroků a bez poplatků? ...více

29.5.2017

Máte ve svém zaměstnání pocit jistoty? Výpověď z práce je bohužel situace, kterou každý den řeší tisíce Čechů, což dokazuje, že se to může stát i Vám! ...více

6.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Express Cash
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:14 - 20 měs.
Název půjčky:Tommy Stachi půjčka
Výše půjčky:5 000 - 150 000 Kč
Splatnost:12 - 36 měs.
Název půjčky:CreditOn půjčka
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Raiffeisen Bank
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:BB půjčka
Výše půjčky:1 000 - 45 000 Kč
Splatnost:7 dní - 3 měs.
Název půjčky:Omega půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Vata online
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 35 dní
Název půjčky:Půjčka 7
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Emma’s Credit
Výše půjčky:500 - 7 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Půjčka 365
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
ebook