Půjčka Via SMS

viasmspujcka

Výše půjčky: 100 - 20 000 Kč, doba splácení: 7 - 30 dní

Rychlá nebankovní půjčka bez poplatků, kterou vyjednáte online z pohodlí domova, s možností využít první půjčku zdarma.

Výše půjčky100 - 20 000 Kč
Splatnost7 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 07.02.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Mezinárodní společnost Via SMS nabízí bezúčelové, krátkodobé půjčy klientům po celé Evropě. Na tuzemském trhu je zavedená od roku 2010. Tento druh půjčky využijete především na pokrytí nečekaných výdajů, pokud byste chtěli půjčku využít na běžné položky, doporučujeme si to dobře promyslet. Půjčka je transparentní, všechny poplatky a úroky se dozvíte předem. Schválení půjčky netrvá dlouho.

Stejně jako i jiné společnosti, Via SMS má pro klienty možnost prodloužit si dobu splatnosti půjčky a to buď o 7, 14 nebo i 30 dní, ale s tím, že je tato služba zpoplatněna a poplatek za prodloužení je nutné zaplatit nejpozději v den splatnosti půjčky, jinak Vám budou naúčtovány další poplatky za prodlení. Půjčku si můžte prodloužit opakovaně, poplatek zůstává stejný. Půjčku splácíte pomocí převodu na účet, s tím, že převod trvá kratší dobu, když máte účet u stejné banky jako Via SMS (Komereční banka, Fio banka, Moneta, Česká spořitelna nebo Raiffeisenbank).

Via SMS půjčka se hodí pro všechny, kdo potřebují rychle půjčit částku od 100 Kč po 20 000 Kč s dobou splatnosti 7 – 30 dní. Noví zákazníci mají možnost si půjčit až 8 000 Kč zdarma, aby si tuto službu mohli v klidu vyzkoušet. K půjčce potřebujete pouze věk mezi 20 a 68 lety a občanský průkaz, jiné doklady nemusíte mít. K půjčce nemusíte mít ručitele a lze o ni zažádat i se záznamem v trestním rejstříku. K této půjčce navíc nemusíte dokládat příjem. Podmínkou je, že máte čistý registr a nejste v exekuci. Pokud si u Via SMS půjčujete poprvé, maximální výše půjčky je do 8 000 Kč, teprve každá další půjčka může být vyšší. Výhodou je, že k žádosti o druhou a každou další půjčku Vám stačí poslat SMS, jelikož budete mít u Via SMS zavedenou registraci.

Žádosti jsou vyřizovány obratem, nicméně po schválení žádosti ještě musíte ověřit ještě ověřit bankovní účet, a to může celý proces prodloužit. Ověření účtu probíhá převodem 1 Kč na bankovní účet společnosti Via SMS.

Základní informace o Via SMS půjčce:

  • rychlá nebankovní půjčka
  • od 100 Kč do 20 000 Kč
  • první půjčka od 100 Kč do 8 000 Kč zdarma
  • i se záznamem v trestním rejstříku
  • bez ručitele
  • bez dokládání příjmu

Co k Via SMS půjčce potřebujete:

  • věk od 20 do 68 let
  • čistý registr
  • občanský průkaz
  • bankovní účet

Žádost o půjčku

Zažádat o půjčku Via SMS můžete přes online formulář na stránkách ViaSMS, kde si zvolíte sami výši půjčky od 100 Kč do 20 000 Kč a dobu splatnosti, s tím, že první půjčka je omezena na maximální výši 8 000 Kč, ale zato je zdarma. Zde rovnou uvidíte i výši splátek a jakou část tvoří poplatky. Dále uvidíte shrnutí půjčky a formulář, kam vypíšete osobní údaje jako jméno, příjmení, číslo občanského průkazu, rodné číslo a poté kontaktní údaje – telefon, email a z rolovací nabídky vyberete, u jaké banky máte účet.

Pak vyberete z nabídky svůj zdroj příjmů a vytvoříte si heslo, které pak budete používat pro přihlášení na svůj profil u Via SMS. V poslední části je třeba zadat svoje trvalé bydliště, případně doplnit doručovací adresu.

Vaše žádost bude vyřízena obratem ihned po odeslání, v případě schválení půjčky musíte ještě ověřit svůj bankovní účet tak, že převodem zaplatíte poplatek za registraci 1 Kč společnosti Via SMS. Výhodou je, že k vyřízení další žádosti už postačí jen poslat SMS. K žádosti o půjčku si nachystejte jen občanský průkaz, jiné doklady nejsou nutné.

O půjčku můžete také zažádat přes náš formulář výše, kam vyplníte jen pár kontaktních údajů a zaměstnanci zákaznického servisu se Vám pak ozvou a domluví se s Vámi na dalších podrobnostech.

Celkové hodnocení Via SMS půjčky

Nebankovní půjčka Via SMS je rychlá, krátkodobá půjčka, díky které můžete překlenout náročnější období s neočekávanými výdaji. Půjčku je radno si dobře rozmyslet a půjčit si, jen když je to opravdu nezbytné, jinak se zbytečně vystavuje riziku, že se zadlužíte. Žádost vyřídíte rychle a jednoduše, můžete si sami zvolit výši půjčky od 100 Kč do 20 000 Kč (první půjčka je omezena do 8 000 Kč) a dobu splatnosti od 7 do 30 dní. Noví klienti mají možnost získat první půjčku zdarma. K vyřízení žádosti Vám postačí občanský průkaz, nemusíte se obávat žádné velké administrativy. Není třeba dokládat příjmy, mít ručitele anebo zástavu, podmínkou je pouze čistý registr a nesmíte být v exekuci. Půjčit si můžou všichni ve věku od 20 do 68 let, a to i se záznamem v trestním rejstříku. Pokud doporučíte tuto půjčku i svým známým, tak za každého nového klienta, který uhradí registrační poplatek 1 Kč, získáte odměnu 100 Kč. Přátele můžete poslat pozvánku přes formulář na stránkách Via SMS.

Proč právě půjčka Via SMS:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Jistě již díky našim předchozím článkům víte, že srovnání půjček je důležité a měli byste si ho jednoznačně provést, pokud o půjčce uvažujete. Který srovnávač půjček si ale pro porovnání půjček vybrat? ...více

31.8.2017

V čem mají nebankovní půjčky oproti těm bankovním výhody a v čem zase nevýhody? ...více

10.5.2017

Vybírat si úvěr, který si vezmete, jen na základě toho, jak nízkou má splátku, je velmi krátkozraké, bohužel je to chyba, kterou Češi často dělají. ...více

19.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Cofidis partnerská půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Pronto půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Perfect Money
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:5 - 42 dní
Název půjčky:Bankerat
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Green půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Volsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Smart půjčka
Výše půjčky:5 000 - 70 000 Kč
Splatnost:13 - 16 měs.
Název půjčky:Supermoney půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:13 - 30 dní
Název půjčky:Simple půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:2 - 30 dní
Název půjčky:CreditKasa
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
ebook