Půjčka Viva Credit

vivacredit

Výše půjčky: 500 - 20 000 Kč, doba splácení: 7 - 35 dní

Půjčka Viva Credit je půjčka bez registru a rychlou výplatou, již od 30 minut. Můžete si půjčit až 20 000 Kč s dobou splatnosti až 35 dní.

Výše půjčky500 - 20 000 Kč
Splatnost7 - 35 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 30.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Společnost Viva Credit se specializuje především na poskytování krátkodobých nebankovních úvěrů. U půjčky Viva Credit oceníte zejména rychlost vyřízení žádosti a flexibilitu produktů. Podmínky smlouvy jsou transparentní, vždy se předem dozvíte, kolik Vás půjčka bude ve finále stát a nepřekvapí Vás žádné skryté poplatky. Viva Credit se drží zásad zodpovědného půjčování a nabádá proto své klienty k tomu, aby si nepůjčovali více, než potřebují.

Půjčka Viva Credit patří k dražším půjčkám, proto se hodí pouze v situaci, kdy musíte akutně uhradit nečekané výdaje, které nepočkají do výplaty. Není vhodná pro případ, že trpíte dlouhodobým nedostatkem peněz a potřebujete si půjčovat často, v tomto případě by Vaši finanční situaci mohla spíše zhoršit. Ideální je si půjčku naplánovat tak, abyste ke dni splatnosti měli již na svém účtu dostatečné finanční prostředky a mohli půjčku ihned splatit.

Půjčka je bezúčelová, půjčit si můžete od 500 Kč až do 20 000 Kč s dobou splatnosti v rozmezí 1 – 35 dní. Úroky se odvíjí odvíjí od toho, jak velkou částku si chcete půjčit, doba splatnosti výši poplatků neovlivňuje. K půjčce nepotřebujete ručitele a výhodou může být i to, že Viva Credit nekontroluje registr, proto si můžete o půjčku zažádat, i když zrovna řešíte nepříznivou finanční situaci – od toho ale společnost své zákazníky odrazuje, protože nechce, aby se zbytečně chytili do dluhové pasti.

K tomu, abyste mohli o půjčku Viva Credit zažádat, potřebujete pouze věk minimálně 18 let a vlastní bankovní účet, ke kterému máte platební kartu. Žádost o půjčku vyřídíte kompletně online a potřebujete k ní jen občanský průkaz. Pro rychlé vyřízení žádosti je důležité mít zřízené internetové bankovnictví, ve kterém pak jednoduše ověříte svůj bankovní účet. V případě schválení Vaší žádosti Vám budou peníze odeslány obratem na Váš účet. Splácení půjčky probíhá automatickým strhnutím částky z Vaší platební karty.

Základní informace o Viva Credit půjčce:

  • nebankovní krátkodobá půjčka
  • bezúčelová
  • od 500 Kč do 20 000 Kč
  • doba splatnosti od 1 do 35 dní
  • bez ručitele
  • dražší půjčka

Co k Viva Credit půjčce potřebujete:

  • bankovní účet a bankovní kartu
  • občanský průkaz
  • plnoletost
  • stálý příjem

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku Viva Credit se dá kompletně vyřídit online. Na stránkách společnosti si na jednoduché úvěrové kalkulačce nastavíte požadovanou výši částky od 500 Kč do 20 000 Kč, zvolíte si dobu splatnosti od 1 do 35 dní a rovnou se Vám zobrazí, kolik Vás bude půjčka stát. Poté vyplníte jednoduchý online formulář, kam napíšete své jméno, příjmení, emailovou adresu a telefon. V dalším kroku budete muset zadat číslo občanského průkazu, číslo bankovního účtu a přihlašovací údaje a číslo Vaší platební karty. Je nutné, aby Vaše platební karta umožňovala platby přes internet. Po odeslání tohoto formuláře se musíte přihlásit do svého internetového bankovnictví a ověřit svůj účet. Poté už jen vyčkáte na vyrozumnění, jestli byla Vaše žádost schválena.

Peníze budou odeslány na Váš účet ihned po schválení žádosti. Pokud máte zájem získat půjčku co nejrychleji, je nutné o ni zažádat v pracovní dny během pracovní doby. Žádosti, které budou odeslány po pracovní době, budou vyřízeny až následující pracovní den.

V případě, že se dostanete do situace, kdy nebudete moci půjčku splatit, je nutné ihned kontaktovat finančního specialistu, který s Vámi situaci probere a navrhne Vám možné řešení. Viva Credit nabízí možnost prodloužení půjčky. O prodloužení půjčky musíte sami zažádat a je nutné uhradit nejprve poplatek za původní půjčku, jinak Vám žádost o prodloužení půjčky nemůže být schválena.

O půjčku Viva Credit také můžete zažádat přes náš online formulář výše, kam jen vyplníte pár kontaktních informací a Vaše žádost bude ihned odeslána pracovníkům zákaznického centra. Ti se Vám pak sami ozvou, aby s Vámi doladili potřebné detaily.

Celkové hodnocení Viva Credit půjčky:

Rychlá nebankovní půjčka Viva Credit patří mezi dražší půjčky na tuzemském trhu, proto je na místě si půjčku dobře rozmyslet a vzít si jí jen v nejnutnějších případech. Společnost Viva Credit nekontroluje registr, což může být pro některé žadatele výhodou, ale nabádá své zákazníky k tomu, aby si půjčovali zodpovědně, a vyhnuli se tak možnosti, že se chytí do dluhové pasti. O půjčku může zažádat v podstatě každý, podmínkou je věk nad 18 let, české občanství a stálý příjem. K vyřízení půjčky je potřeba pouze občanský průkaz a vlastní bankovní účet s platební kartou, která umožňuje platbu přes internet. V rámci posouzení žádosti můžete být dodatečně požádáni o předložení dalších dokladů. K půjčce nepotřebujete mít ručitele ani hmotnou zástavu a žádost vyřídíte velmi rychle přes internet.

Proč právě půjčka Viva Credit:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Dříve byly u spousty poskytovatelů nebankovních půjček úvěry nebezpečné, ovšem zavedení nového zákona to změnilo a proto se již nebankovních půjček nemusíte bát! ...více

17.7.2017

Svého času byla půjčka Provident Start nejznámější a nejoblíbenější nebankovní půjčka ze všech. V dobách, kdy nebankovní společnost Provident rozjížděla své rychlé půjčky, neměla na trhu příliš velkou konkurenci a i ty společnosti, které se daly považovat za schopné konkurenty, si často v boji s půjčkou Provident Start ani neškrtli! ...více

13.4.2018

Překvapily Vás nějaké nečekané nepříjemné výdaje, ať už v rodině nebo při Vašem podnikání? Pak existuje jedno příjemné řešení, a tou je výhodná nebankovní půjčka. ...více

25.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:SIM půjčka
Výše půjčky:1 000 - 11 500 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Click Credit
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:30 dní
Název půjčky:Půjčkomat půjčka
Výše půjčky:500 - 22 000 Kč
Splatnost:5 - 31 dní
Název půjčky:Vata online
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 35 dní
Název půjčky:Půjčka na cokoliv ČSOB
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:CreditAir
Výše půjčky:1 500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 75 dní
Název půjčky:Půjčka Liška
Výše půjčky:1 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Fastfin půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:ZUNO půjčka online
Výše půjčky:15 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Moment půjčka
Výše půjčky:1 000 - 4 999 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
ebook