Půjčka Viva Credit

vivacredit

Výše půjčky: 500 - 20 000 Kč, doba splácení: 7 - 35 dní

Půjčka Viva Credit je půjčka bez registru a rychlou výplatou, již od 30 minut. Můžete si půjčit až 20 000 Kč s dobou splatnosti až 35 dní.

Výše půjčky500 - 20 000 Kč
Splatnost7 - 35 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 12.03.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Společnost Viva Credit se specializuje především na poskytování krátkodobých nebankovních úvěrů. U půjčky Viva Credit oceníte zejména rychlost vyřízení žádosti a flexibilitu produktů. Podmínky smlouvy jsou transparentní, vždy se předem dozvíte, kolik Vás půjčka bude ve finále stát a nepřekvapí Vás žádné skryté poplatky. Viva Credit se drží zásad zodpovědného půjčování a nabádá proto své klienty k tomu, aby si nepůjčovali více, než potřebují.

Půjčka Viva Credit patří k dražším půjčkám, proto se hodí pouze v situaci, kdy musíte akutně uhradit nečekané výdaje, které nepočkají do výplaty. Není vhodná pro případ, že trpíte dlouhodobým nedostatkem peněz a potřebujete si půjčovat často, v tomto případě by Vaši finanční situaci mohla spíše zhoršit. Ideální je si půjčku naplánovat tak, abyste ke dni splatnosti měli již na svém účtu dostatečné finanční prostředky a mohli půjčku ihned splatit.

Půjčka je bezúčelová, půjčit si můžete od 500 Kč až do 20 000 Kč s dobou splatnosti v rozmezí 1 – 35 dní. Úroky se odvíjí odvíjí od toho, jak velkou částku si chcete půjčit, doba splatnosti výši poplatků neovlivňuje. K půjčce nepotřebujete ručitele a výhodou může být i to, že Viva Credit nekontroluje registr, proto si můžete o půjčku zažádat, i když zrovna řešíte nepříznivou finanční situaci – od toho ale společnost své zákazníky odrazuje, protože nechce, aby se zbytečně chytili do dluhové pasti.

K tomu, abyste mohli o půjčku Viva Credit zažádat, potřebujete pouze věk minimálně 18 let a vlastní bankovní účet, ke kterému máte platební kartu. Žádost o půjčku vyřídíte kompletně online a potřebujete k ní jen občanský průkaz. Pro rychlé vyřízení žádosti je důležité mít zřízené internetové bankovnictví, ve kterém pak jednoduše ověříte svůj bankovní účet. V případě schválení Vaší žádosti Vám budou peníze odeslány obratem na Váš účet. Splácení půjčky probíhá automatickým strhnutím částky z Vaší platební karty.

Základní informace o Viva Credit půjčce:

  • nebankovní krátkodobá půjčka
  • bezúčelová
  • od 500 Kč do 20 000 Kč
  • doba splatnosti od 1 do 35 dní
  • bez ručitele
  • dražší půjčka

Co k Viva Credit půjčce potřebujete:

  • bankovní účet a bankovní kartu
  • občanský průkaz
  • plnoletost
  • stálý příjem

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku Viva Credit se dá kompletně vyřídit online. Na stránkách společnosti si na jednoduché úvěrové kalkulačce nastavíte požadovanou výši částky od 500 Kč do 20 000 Kč, zvolíte si dobu splatnosti od 1 do 35 dní a rovnou se Vám zobrazí, kolik Vás bude půjčka stát. Poté vyplníte jednoduchý online formulář, kam napíšete své jméno, příjmení, emailovou adresu a telefon. V dalším kroku budete muset zadat číslo občanského průkazu, číslo bankovního účtu a přihlašovací údaje a číslo Vaší platební karty. Je nutné, aby Vaše platební karta umožňovala platby přes internet. Po odeslání tohoto formuláře se musíte přihlásit do svého internetového bankovnictví a ověřit svůj účet. Poté už jen vyčkáte na vyrozumnění, jestli byla Vaše žádost schválena.

Peníze budou odeslány na Váš účet ihned po schválení žádosti. Pokud máte zájem získat půjčku co nejrychleji, je nutné o ni zažádat v pracovní dny během pracovní doby. Žádosti, které budou odeslány po pracovní době, budou vyřízeny až následující pracovní den.

V případě, že se dostanete do situace, kdy nebudete moci půjčku splatit, je nutné ihned kontaktovat finančního specialistu, který s Vámi situaci probere a navrhne Vám možné řešení. Viva Credit nabízí možnost prodloužení půjčky. O prodloužení půjčky musíte sami zažádat a je nutné uhradit nejprve poplatek za původní půjčku, jinak Vám žádost o prodloužení půjčky nemůže být schválena.

O půjčku Viva Credit také můžete zažádat přes náš online formulář výše, kam jen vyplníte pár kontaktních informací a Vaše žádost bude ihned odeslána pracovníkům zákaznického centra. Ti se Vám pak sami ozvou, aby s Vámi doladili potřebné detaily.

Celkové hodnocení Viva Credit půjčky:

Rychlá nebankovní půjčka Viva Credit patří mezi dražší půjčky na tuzemském trhu, proto je na místě si půjčku dobře rozmyslet a vzít si jí jen v nejnutnějších případech. Společnost Viva Credit nekontroluje registr, což může být pro některé žadatele výhodou, ale nabádá své zákazníky k tomu, aby si půjčovali zodpovědně, a vyhnuli se tak možnosti, že se chytí do dluhové pasti. O půjčku může zažádat v podstatě každý, podmínkou je věk nad 18 let, české občanství a stálý příjem. K vyřízení půjčky je potřeba pouze občanský průkaz a vlastní bankovní účet s platební kartou, která umožňuje platbu přes internet. V rámci posouzení žádosti můžete být dodatečně požádáni o předložení dalších dokladů. K půjčce nepotřebujete mít ručitele ani hmotnou zástavu a žádost vyřídíte velmi rychle přes internet.

Proč právě půjčka Viva Credit:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Kdo z nás by nechtěl být finančně nezávislý a nebyl neustále ve stresu kvůli každé koruně! V našem článku Vám poradíme několik tipů, jak toho docílit! ...více

28.6.2017

Při výběru té správné půjčky, respektive poskytovatele půjček byste měli dát na recenze půjček a zjistit si tak, jak s ním předchozí klienti byli spokojení! ...více

14.7.2017

Nejčastější chybou, kterou lidé při půjčování dělají je, že si neprovádí dostatečné srovnání půjček skrze kalkulačku půjček online. ...více

10.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Supermoney půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:13 - 30 dní
Název půjčky:HOT půjčka
Výše půjčky:10 000 - 500 000 Kč
Splatnost:24 - 84 měs.
Název půjčky:Fastfin půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Zlatá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:1 - 84 měs.
Název půjčky:Tesco půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:36 - 84 měs.
Název půjčky:Zaplo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Mobil půjčka
Výše půjčky:2 000 - 10 000 Kč
Splatnost:21 - 21 dní
Název půjčky:ACEMA Credit
Výše půjčky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Unicredo
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 25 dní
Název půjčky:Aktivafin půjčky
Výše půjčky:50 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 240 měs.
ebook