Půjčka Viva Credit

vivacredit

Výše půjčky: 500 - 20 000 Kč, doba splácení: 7 - 35 dní

Půjčka Viva Credit je půjčka bez registru a rychlou výplatou, již od 30 minut. Můžete si půjčit až 20 000 Kč s dobou splatnosti až 35 dní.

Výše půjčky500 - 20 000 Kč
Splatnost7 - 35 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 11.06.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Společnost Viva Credit se specializuje především na poskytování krátkodobých nebankovních úvěrů. U půjčky Viva Credit oceníte zejména rychlost vyřízení žádosti a flexibilitu produktů. Podmínky smlouvy jsou transparentní, vždy se předem dozvíte, kolik Vás půjčka bude ve finále stát a nepřekvapí Vás žádné skryté poplatky. Viva Credit se drží zásad zodpovědného půjčování a nabádá proto své klienty k tomu, aby si nepůjčovali více, než potřebují.

Půjčka Viva Credit patří k dražším půjčkám, proto se hodí pouze v situaci, kdy musíte akutně uhradit nečekané výdaje, které nepočkají do výplaty. Není vhodná pro případ, že trpíte dlouhodobým nedostatkem peněz a potřebujete si půjčovat často, v tomto případě by Vaši finanční situaci mohla spíše zhoršit. Ideální je si půjčku naplánovat tak, abyste ke dni splatnosti měli již na svém účtu dostatečné finanční prostředky a mohli půjčku ihned splatit.

Půjčka je bezúčelová, půjčit si můžete od 500 Kč až do 20 000 Kč s dobou splatnosti v rozmezí 1 – 35 dní. Úroky se odvíjí odvíjí od toho, jak velkou částku si chcete půjčit, doba splatnosti výši poplatků neovlivňuje. K půjčce nepotřebujete ručitele a výhodou může být i to, že Viva Credit nekontroluje registr, proto si můžete o půjčku zažádat, i když zrovna řešíte nepříznivou finanční situaci – od toho ale společnost své zákazníky odrazuje, protože nechce, aby se zbytečně chytili do dluhové pasti.

K tomu, abyste mohli o půjčku Viva Credit zažádat, potřebujete pouze věk minimálně 18 let a vlastní bankovní účet, ke kterému máte platební kartu. Žádost o půjčku vyřídíte kompletně online a potřebujete k ní jen občanský průkaz. Pro rychlé vyřízení žádosti je důležité mít zřízené internetové bankovnictví, ve kterém pak jednoduše ověříte svůj bankovní účet. V případě schválení Vaší žádosti Vám budou peníze odeslány obratem na Váš účet. Splácení půjčky probíhá automatickým strhnutím částky z Vaší platební karty.

Základní informace o Viva Credit půjčce:

  • nebankovní krátkodobá půjčka
  • bezúčelová
  • od 500 Kč do 20 000 Kč
  • doba splatnosti od 1 do 35 dní
  • bez ručitele
  • dražší půjčka

Co k Viva Credit půjčce potřebujete:

  • bankovní účet a bankovní kartu
  • občanský průkaz
  • plnoletost
  • stálý příjem

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku Viva Credit se dá kompletně vyřídit online. Na stránkách společnosti si na jednoduché úvěrové kalkulačce nastavíte požadovanou výši částky od 500 Kč do 20 000 Kč, zvolíte si dobu splatnosti od 1 do 35 dní a rovnou se Vám zobrazí, kolik Vás bude půjčka stát. Poté vyplníte jednoduchý online formulář, kam napíšete své jméno, příjmení, emailovou adresu a telefon. V dalším kroku budete muset zadat číslo občanského průkazu, číslo bankovního účtu a přihlašovací údaje a číslo Vaší platební karty. Je nutné, aby Vaše platební karta umožňovala platby přes internet. Po odeslání tohoto formuláře se musíte přihlásit do svého internetového bankovnictví a ověřit svůj účet. Poté už jen vyčkáte na vyrozumnění, jestli byla Vaše žádost schválena.

Peníze budou odeslány na Váš účet ihned po schválení žádosti. Pokud máte zájem získat půjčku co nejrychleji, je nutné o ni zažádat v pracovní dny během pracovní doby. Žádosti, které budou odeslány po pracovní době, budou vyřízeny až následující pracovní den.

V případě, že se dostanete do situace, kdy nebudete moci půjčku splatit, je nutné ihned kontaktovat finančního specialistu, který s Vámi situaci probere a navrhne Vám možné řešení. Viva Credit nabízí možnost prodloužení půjčky. O prodloužení půjčky musíte sami zažádat a je nutné uhradit nejprve poplatek za původní půjčku, jinak Vám žádost o prodloužení půjčky nemůže být schválena.

O půjčku Viva Credit také můžete zažádat přes náš online formulář výše, kam jen vyplníte pár kontaktních informací a Vaše žádost bude ihned odeslána pracovníkům zákaznického centra. Ti se Vám pak sami ozvou, aby s Vámi doladili potřebné detaily.

Celkové hodnocení Viva Credit půjčky:

Rychlá nebankovní půjčka Viva Credit patří mezi dražší půjčky na tuzemském trhu, proto je na místě si půjčku dobře rozmyslet a vzít si jí jen v nejnutnějších případech. Společnost Viva Credit nekontroluje registr, což může být pro některé žadatele výhodou, ale nabádá své zákazníky k tomu, aby si půjčovali zodpovědně, a vyhnuli se tak možnosti, že se chytí do dluhové pasti. O půjčku může zažádat v podstatě každý, podmínkou je věk nad 18 let, české občanství a stálý příjem. K vyřízení půjčky je potřeba pouze občanský průkaz a vlastní bankovní účet s platební kartou, která umožňuje platbu přes internet. V rámci posouzení žádosti můžete být dodatečně požádáni o předložení dalších dokladů. K půjčce nepotřebujete mít ručitele ani hmotnou zástavu a žádost vyřídíte velmi rychle přes internet.

Proč právě půjčka Viva Credit:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
coffee
25. 5. 2018

Srovnání těch nejlepších půjček zdarma, které máte nejraději!

Stává se vám, že do výplaty zbývá ještě mnoho dnů a vaše peněženka i bankovní účet zejí prázdnotou nebo na nich svítí pouze přesná těžce uškudlená částka na nájem? Někdy to prostě jinak nejde, než si půjčit do výplaty pár tisícovek, které zase obratem splatíte, hned jak dostanete výplatu. Přesto, že se jedná o malou půjčku na krátkou dobu, o to více byste si měli s výběrem půjčky dát záležet!

Svěřte se do rukou skutečných odborníků na finance - Pujcku.online

Součástí projektu Pujcku.online je silný tým finančních odborníků, kteří působí po celé České republice! Vždy, když si u nás objednáte půjčku a budete mít zájem o osobní schůzku nebo konzultaci s finančním poradcem, najdeme pro vás toho nejlepšího finančního poradce, který působí ve vašem regionu. Schůzku je tak možné uskutečnit například u vás doma nebo blízko vašeho domova, abyste nemuseli cestovat nikam daleko a při schůzce měli maximální pohodlí.

Co je však největší výhodou půjčky od Pujcku.online? Naši finanční poradci jsou skuteční specialisté na svět financí a plavou si v něm, jako ryby ve vodě. To můžete sami posoudit, když se s nimi sejdete nebo spojíte po telefonu, uvidíte, že vás budete ohromeni, jak vše najdenou poběží, a než se nadějete, budete mít peníze na účtu!

Půjčka Ferratum

Půjčka Ferratum je rychlá půjčka bez registru s možností půjčky 500 - 9 000 Kč na dobu 30 dní. Půjčka bez úroků a poplatků v případě, že jí splatíte včas. Pokud překročíte datum splatnosti, bude vám účtován poplatek za vyřízení půjčky.

CreditAir půjčka

Půjčka CreditAir je rychlá online půjčka až 10 000 Kč napoprvé a se standardní délkou splácení až na 90 dní, což je na první půjčku zdarma velice štědré. Společnost požaduje čistá registr, trvalý příjem bez dokládání, ale na oplátku jako stálý klient získáváte slevy na další půjčky až 20%!

Zaplo.cz

Půjčka Zaplo.cz, známá díky televizním reklamám s Láďou Hruškou, je půjčka pro zaměstnané bez prokazování příjmu, napoprvé vám půjčí až 8 000 Kč a v případě, že je splatíte včas, máte půjčku úplně zdarma, bez úroků a bez poplatků. 

Kamali

Půjčka Kamali je původně známá jako Japonská půjčka a pro nové klienty nabízí první půjčku zdarma se splatností na 14 dní. Peníze z půjčky Kamali máte na účtu do 60 minut nebo si peníze můžete vyzvednout v terminálech Sazka.

Půjčky Ammado

Získání půjčky Ammado je velice snadné, protože nepotřebujete dokládat téměř žádné podklady. Je to Ammado půjčka bez registru, takže vás nikdo nelustruje a neosočuje za nezodpovědné chování, jak tomu někdy bývá u úředníků za přepážkou. Půjčky Ammado jsou skutečně půjčky pro lidi, sympatické se vším všudy.

Žádost o online půjčku Ammado můžete zaslat prostřednictvím našich stránek nebo v následujícím odkazu Půjčky Ammado - online žádost o půjčku Ammado. Při žádosti o online půjčku nemusíte nutně navštěvovat pobočku a vše vyřídíte z pohodlí domova. 

 

Pokud se chystáte vzít si bankovní nebo nebankovní půjčku, malou či velkou půjčku, zcela jistě je Vám zřejmé, že jde o zásadní životní rozhodnutí. Abyste si byli jistí, že jste si vybrali správně, pak je dobré se poradit s odborníkem. ...více

28.7.2017

Co přesně jsou bankovní půjčky, pro koho jsou vhodné a na co se u nich zaměřit, pokud o nějakou máte zájem? ...více

4.5.2017

Při výběru té správné půjčky, respektive poskytovatele půjček byste měli dát na recenze půjček a zjistit si tak, jak s ním předchozí klienti byli spokojení! ...více

14.7.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Click Credit
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:30 dní
Název půjčky:Volsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Minutová půjčka Equa Bank
Výše půjčky:5 000 - 600 000 Kč
Splatnost:3 - 84 měs.
Název půjčky:Everyday plus
Výše půjčky:100 - 35 000 Kč
Splatnost:61 dní - 12 měs.
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.
Název půjčky:Ninja půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 23 dní
Název půjčky:Ferratum půjčka
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:7 - 45 dní
Název půjčky:Pronto půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Perfect Money
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:5 - 42 dní
Název půjčky:Moment půjčka
Výše půjčky:1 000 - 4 999 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
ebook