Půjčka Viva Credit

Výše půjčky: 500 - 20 000 Kč, doba splácení: 7 - 35 dní

Půjčka Viva Credit je půjčka bez registru a rychlou výplatou, již od 30 minut. Můžete si půjčit až 20 000 Kč s dobou splatnosti až 35 dní.

Výše půjčky500 - 20 000 Kč
Splatnost7 - 35 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Společnost Viva Credit se specializuje především na poskytování krátkodobých nebankovních úvěrů. U půjčky Viva Credit oceníte zejména rychlost vyřízení žádosti a flexibilitu produktů. Podmínky smlouvy jsou transparentní, vždy se předem dozvíte, kolik Vás půjčka bude ve finále stát a nepřekvapí Vás žádné skryté poplatky. Viva Credit se drží zásad zodpovědného půjčování a nabádá proto své klienty k tomu, aby si nepůjčovali více, než potřebují.

Půjčka Viva Credit patří k dražším půjčkám, proto se hodí pouze v situaci, kdy musíte akutně uhradit nečekané výdaje, které nepočkají do výplaty. Není vhodná pro případ, že trpíte dlouhodobým nedostatkem peněz a potřebujete si půjčovat často, v tomto případě by Vaši finanční situaci mohla spíše zhoršit. Ideální je si půjčku naplánovat tak, abyste ke dni splatnosti měli již na svém účtu dostatečné finanční prostředky a mohli půjčku ihned splatit.

Půjčka je bezúčelová, půjčit si můžete od 500 Kč až do 20 000 Kč s dobou splatnosti v rozmezí 1 – 35 dní. Úroky se odvíjí odvíjí od toho, jak velkou částku si chcete půjčit, doba splatnosti výši poplatků neovlivňuje. K půjčce nepotřebujete ručitele a výhodou může být i to, že Viva Credit nekontroluje registr, proto si můžete o půjčku zažádat, i když zrovna řešíte nepříznivou finanční situaci – od toho ale společnost své zákazníky odrazuje, protože nechce, aby se zbytečně chytili do dluhové pasti.

K tomu, abyste mohli o půjčku Viva Credit zažádat, potřebujete pouze věk minimálně 18 let a vlastní bankovní účet, ke kterému máte platební kartu. Žádost o půjčku vyřídíte kompletně online a potřebujete k ní jen občanský průkaz. Pro rychlé vyřízení žádosti je důležité mít zřízené internetové bankovnictví, ve kterém pak jednoduše ověříte svůj bankovní účet. V případě schválení Vaší žádosti Vám budou peníze odeslány obratem na Váš účet. Splácení půjčky probíhá automatickým strhnutím částky z Vaší platební karty.

Základní informace o Viva Credit půjčce:

  • nebankovní krátkodobá půjčka
  • bezúčelová
  • od 500 Kč do 20 000 Kč
  • doba splatnosti od 1 do 35 dní
  • bez ručitele
  • dražší půjčka

Co k Viva Credit půjčce potřebujete:

  • bankovní účet a bankovní kartu
  • občanský průkaz
  • plnoletost
  • stálý příjem

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku Viva Credit se dá kompletně vyřídit online. Na stránkách společnosti si na jednoduché úvěrové kalkulačce nastavíte požadovanou výši částky od 500 Kč do 20 000 Kč, zvolíte si dobu splatnosti od 1 do 35 dní a rovnou se Vám zobrazí, kolik Vás bude půjčka stát. Poté vyplníte jednoduchý online formulář, kam napíšete své jméno, příjmení, emailovou adresu a telefon. V dalším kroku budete muset zadat číslo občanského průkazu, číslo bankovního účtu a přihlašovací údaje a číslo Vaší platební karty. Je nutné, aby Vaše platební karta umožňovala platby přes internet. Po odeslání tohoto formuláře se musíte přihlásit do svého internetového bankovnictví a ověřit svůj účet. Poté už jen vyčkáte na vyrozumnění, jestli byla Vaše žádost schválena.

Peníze budou odeslány na Váš účet ihned po schválení žádosti. Pokud máte zájem získat půjčku co nejrychleji, je nutné o ni zažádat v pracovní dny během pracovní doby. Žádosti, které budou odeslány po pracovní době, budou vyřízeny až následující pracovní den.

V případě, že se dostanete do situace, kdy nebudete moci půjčku splatit, je nutné ihned kontaktovat finančního specialistu, který s Vámi situaci probere a navrhne Vám možné řešení. Viva Credit nabízí možnost prodloužení půjčky. O prodloužení půjčky musíte sami zažádat a je nutné uhradit nejprve poplatek za původní půjčku, jinak Vám žádost o prodloužení půjčky nemůže být schválena.

O půjčku Viva Credit také můžete zažádat přes náš online formulář výše, kam jen vyplníte pár kontaktních informací a Vaše žádost bude ihned odeslána pracovníkům zákaznického centra. Ti se Vám pak sami ozvou, aby s Vámi doladili potřebné detaily.

Celkové hodnocení Viva Credit půjčky:

Rychlá nebankovní půjčka Viva Credit patří mezi dražší půjčky na tuzemském trhu, proto je na místě si půjčku dobře rozmyslet a vzít si jí jen v nejnutnějších případech. Společnost Viva Credit nekontroluje registr, což může být pro některé žadatele výhodou, ale nabádá své zákazníky k tomu, aby si půjčovali zodpovědně, a vyhnuli se tak možnosti, že se chytí do dluhové pasti. O půjčku může zažádat v podstatě každý, podmínkou je věk nad 18 let, české občanství a stálý příjem. K vyřízení půjčky je potřeba pouze občanský průkaz a vlastní bankovní účet s platební kartou, která umožňuje platbu přes internet. V rámci posouzení žádosti můžete být dodatečně požádáni o předložení dalších dokladů. K půjčce nepotřebujete mít ručitele ani hmotnou zástavu a žádost vyřídíte velmi rychle přes internet.

Proč právě půjčka Viva Credit:

můžete získat až 20 000 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 20 000 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
23. 8. 2017

Vydělejte si na půjčku

Rádi byste splatili svou půjčku rychle, třeba tak, že si na ni vyděláte? A co když Vám poradíme, jak si na půjčku vydělat peníze bez toho, aniž byste chodili někam do práce?

 

Šetřete za dva!

Šetření je zpravidla vázáno ke konkrétní věci nebo události - např. šetříte na dovolenou, šetříte na koupi auta, dárky nebo vybavení domácnosti apod. Lidé šetří většinou tolik, kolik jim dovolí měsíční rozpočet - některý měsíc např. něco bokem odloží, ale některý zase ne. Šetření je spíše dobrovolné, tedy když můžu, odložím, když zrovna nemůžu, neodložím. 

Ovšem jestli chcete splatit svou půjčku brzy a bez práce, vydělejte si peníze šetřením toho, co už máte! Je to nejsnazší způsob, jak si vydělat peníze! Šetřete a neutrácejte, to Vám umožní svou půjčku splatit včas.

 

Zhasínejte a šetřete vodou

Pokud jste s tím ještě nezačali, začněte - šetřením vodou a pravidelným zhasínáním můžete ušetřit stokoruny měsíčně a tím pádem až tisíce korun ročně. Stačí v tom být opravdu důsledný.

Díky nižším zálohám a účtům za energie tak ušetříte peníze, které pak můžete věnovat na splacení půjčky. Svou půjčku online nebo půjčku bez úroků pak splatíte rychleji a v termínu daném smlouvou o půjčce zcela bez stresu a bez prodlení.

 

Sledování příjmů a porovnání výdajů

Prvním krokem k vydělání peněz na splácení půjčky je samozřejmě srovnání půjček online a výběr té výhodné půjčky. To můžete udělat mnoha způsoby, ideálně ovšem s půjčkovým poradcem. Nicméně hned dalším krokem k úspěšnému splácení hypotéky bez problémů a vydělání si na ni je srovnat si příjmy a výdaje své rodiny.
 
Srovnání půjčky vs. Vašich příjmů a výdajů Vám umožní se rozhodnout, jak vysokou splátku půjčky jste schopni dlouhodobě splácet a jak drahou půjčku si tedy můžete dovolit. První rada k úspěšnému splacení půjčky totiž zní - nepřeceňujte své možnosti - raději si vezměte menší půjčku a buďte v klidu.
 
Porovnání půjčky vs. příjmů a výdajů byste si měli provést po několik měsíců, abyste zjistili, jak se mění v rámci roku.. Zjistíte tak, kolik měsíčně můžete odkládat, abyste měli včas na splacení celé půjčky.
 

Co přesně jsou bankovní půjčky, pro koho jsou vhodné a na co se u nich zaměřit, pokud o nějakou máte zájem? ...více

4.5.2017

Je dobrý nápad splatit svou půjčku předčasně - tedy před smluvím datem splatnosti půjčky? ...více

21.5.2017

Zvažujete půjčku a chcete se v široké nabídce půjček na našem trhu zorientovat? ...více

7.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Ninja půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 23 dní
Název půjčky:Zlatá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:1 - 84 měs.
Název půjčky:ZUNO půjčka online
Výše půjčky:15 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Otrino Invest
Výše půjčky:15 000 - 30 000 Kč
Splatnost:1 dní - 36 měs.
Název půjčky:Anděl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:36 měs.
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.
Název půjčky:Viva Credit
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 35 dní
Název půjčky:CreditPortal půjčka
Výše půjčky:500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:CZ Mini Credit
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Comfort Money
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:24 - 360 měs.