Půjčka Volsor půjčka

volsor pujcka

Výše půjčky: 500 - 4 500 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Nebankovní společnost poskytující půjčky a také odborné finanční poradenství, možnost první půjčky ve výši 500 Kč zdarma.

Výše půjčky500 - 4 500 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 28.11.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Společnost Volsor s ručením omezeným působí v České republice teprve od roku 2013, ale zkušenosti v oblasti poskytování krátkodobých půjček čerpá hlavně ze zahraničí – svoje pobočky má například ve Španělsku, Rusku, Slovensku nebo Polsku. Volsor s.r.o. spolupracuje s desítkami prověřených úvěrových společností a díky tomu Vám může vždy vybrat tu nejoptimálnější půjčku. Navíc díky tomuto systému mají zájemci o půjčku velkou šanci na schválení žádosti.

Půjčka Volsor je určena zejména pro ty, kteří si chtějí půjčit menší částku s krátkou dobou splatnosti. Tato půjčka je bezúčelová, můžete jí tedy využít jakkoliv chcete, například na dovolenou, nebo na pokrytí nečekaných výdajů. O půjčku se dá zažádat výhradně pomocí online formuláře, vyřízení žádosti je rychlé a transparentní. Pro zákazníky je k dispozici telefonní linka, email a nebo i Skype a zaměstnanci Volsor s.r.o. Vám vždy rádi poradí. 

Volsor půjčka je nebankovní krátkodobý úvěr, půjčit si můžete částku od 500 Kč do 4 500 Kč s dobou splatnosti v rozmezí 1 – 30 dní. Noví zákazníci mají možnost získat první půjčku zdarma bez poplatků, a to ve výši maximálně 1 500 Kč a s dobou splatnosti nejvýše 21 dní. Půjčka je vhodná i pro nezaměstnané (například lidi na rodičovské dovolené nebo seniory), stačí mít trvalý měsíční příjem.

O půjčku můžete zažádat i se záznamem v rejstříku trestů a nepotřebujete mít ručitele. Pro někoho může být nevýhodou, že se u této půjčky kontroluje registr. K půjčce je třeba být starší 18 let, české občanství a stálý příjem. Žádost můžete kompletně vyřídit online a postačí Vám k ní naprosté minimum dokladů – občanský průkaz, nebo jiný doklad totožnosti (cestovní pas, řidičský průkaz apod.).

Základní informace o Volsor půjčce:

  • nebankovní
  • rychlé vyřízení
  • první půjčka až 1 500 Kč zdarma
  • výše půjčky od 500 Kč do 4 500 Kč
  • bez ručitele
  • kontroluje registr

Co k Volsor půjčce potřebujete:

  • věk minimálně 18 let
  • české občanství
  • bankovní účet
  • stálý příjem

Žádost o půjčku

Zažádat o půjčku můžete výhradně přes internetový formulář na webových stránkách. Na úvěrové kalkulačce si nejdřív vyberete částku v rozmezí 500 Kč až 4 500 Kč a dobu splatnosti od 1 do 30 dní. Dále musíte vyplnit osobní údaje jako jméno, příjmení, rodné číslo, pohlaví, číslo občanského průkazu, rodinný stav a počet dětí. Následně je třeba zadat kontaktní informace (email a telefonní číslo) a informace o Vašem zaměstnání (zdroj příjmů a výši měsíčních příjmů).

Po odeslání tohoto formuláře se dostanete na závěrečnou stránku s dotazníkem, kam už jen vyplníte adresu trvalého bydliště a případně i korespondenční adresu, doplníte další údaje a nakonec doplníte číslo Vašeho bankovního účtu. Po odeslání bude Vaše žádost zpracována a systém společnosti Volsor Vám sám vybere tu nejvhodnější půjčku od partnerských společností. K vyřízení žádosti Vám postačí občanský průkaz nebo jiný průkaz totožnosti.

V případě, že bude Vaše žádost schválena, Vám budou peníze poukázány převodem na uvedený bankovní účet. Půjčku splatíte jednorázovou platbou, kterou musíte zaplatit nejpozději ke dni splatnosti.

Velmi jednoduše můžete o půjčku zažádat i pomocí našeho online formuláře (viz výše), do kterého stačí vyplnit jen základní kontaktní údaje. Po odeslání toho formuláře se Vaší žádostí budou zabývat přímo zaměstnanci zákaznické linky, a ti Vás pak sami kontaktují a dořeší s Vámi podrobnosti.

Celkové hodnocení Volsor půjčky:

Velmi rychlá mikropůjčka Volsor, o kterou mohou požádat i nezaměstnaní, za předpokladu že mají stálý měsíční příjem. K půjčce není potřeba mít ručitele a můžete o ni zažádat i se záznamem v rejstříku trestů. Půjčit si můžete od 500 Kč do 4 500 Kč s dobou splatnosti od 1 do 30 dní, je tedy vhodná zejména když potřebujete akutně uhradit třeba nedoplatek za plyn, nebo se Vám jen nechce otálet s nákupy až do výplaty. Půjčku je ale dobré si rozmyslet – vážou se k ní různé poplatky, jejichž výši se ale dozvíte předem. Poplatky i RPSN se mohou výrazně lišit, protože Volsor zprostředková půjčky desítky různých poskytovatelů. Právě díky tomuto propojení více nebankovních institucí je u této půjčky vyšší šance na schválení. Půjčit si můžete pokud máte věk alespoň 18 let a jste schopni splácet. Výhodou je, že půjčku snadno vyřídíte bez toho, aniž byste museli dokládat velké množství dokumentů, čím se žádost výrazně urychlí.

Proč právě půjčka Volsor půjčka:

můžete získat až 4 500 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 4 500 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Půjčky Anděl jsou skutečnou záchranou pro všechny, kteří potřebují půjčku, ale v bance byli odmítnuti. Anděl půjčky jsou dostupné pro všechny, dokonce i jako půjčka pro problémové klienty. Skvělou výhodou Půjčky Anděl je, že když řádně splatíte první půjčku, můžete požádat a refinancování vašich stávajících nevýhodných úvěrů. Tohoto poskytovatele nebankovních půjček to tak řadí na velmi vysokou úroveň a v konkurenčním boji mezi dalšími nebankovními soky. ...více

16.5.2018

Co přesně jsou bankovní půjčky, pro koho jsou vhodné a na co se u nich zaměřit, pokud o nějakou máte zájem? ...více

4.5.2017

V minulém článku o půjčkách Ammado jsme vám nastínili, jak fungují Půjčky Ammado celkově. Dnes bychom vám rádi představili půjčku Ammado bez registru, půjčku, která velkoryse promíjí menší přestupky ve finanční minulosti klientů, kteří potřebují půjčku, ale už nemají na koho se obrátit. ...více

24.5.2018

Podobné půjčky

Název půjčky:Cetelem půjčka
Výše půjčky:20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Creditstar půjčka
Výše půjčky:1 000 - 13 000 Kč
Splatnost:5 dní - 3 měs.
Název půjčky:Tesco půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:36 - 84 měs.
Název půjčky:Oberbank
Výše půjčky:50 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Kouzelná půjčka
Výše půjčky:
Splatnost:
Název půjčky:Provident půjčka
Výše půjčky:3 000 - 130 000 Kč
Splatnost:3 - 36 měs.
Název půjčky:Švýcarská půjčka
Výše půjčky:3 000 - 7 000 Kč
Splatnost:10 - 30 dní
Název půjčky:Zaimo
Výše půjčky:25 000 - 108 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Comfort Money
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:24 - 360 měs.
Název půjčky:Hit partners půjčka
Výše půjčky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
ebook