Půjčka Volsor půjčka

volsor pujcka

Výše půjčky: 500 - 4 500 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Nebankovní společnost poskytující půjčky a také odborné finanční poradenství, možnost první půjčky ve výši 500 Kč zdarma.

Výše půjčky500 - 4 500 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 10.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Společnost Volsor s ručením omezeným působí v České republice teprve od roku 2013, ale zkušenosti v oblasti poskytování krátkodobých půjček čerpá hlavně ze zahraničí – svoje pobočky má například ve Španělsku, Rusku, Slovensku nebo Polsku. Volsor s.r.o. spolupracuje s desítkami prověřených úvěrových společností a díky tomu Vám může vždy vybrat tu nejoptimálnější půjčku. Navíc díky tomuto systému mají zájemci o půjčku velkou šanci na schválení žádosti.

Půjčka Volsor je určena zejména pro ty, kteří si chtějí půjčit menší částku s krátkou dobou splatnosti. Tato půjčka je bezúčelová, můžete jí tedy využít jakkoliv chcete, například na dovolenou, nebo na pokrytí nečekaných výdajů. O půjčku se dá zažádat výhradně pomocí online formuláře, vyřízení žádosti je rychlé a transparentní. Pro zákazníky je k dispozici telefonní linka, email a nebo i Skype a zaměstnanci Volsor s.r.o. Vám vždy rádi poradí. 

Volsor půjčka je nebankovní krátkodobý úvěr, půjčit si můžete částku od 500 Kč do 4 500 Kč s dobou splatnosti v rozmezí 1 – 30 dní. Noví zákazníci mají možnost získat první půjčku zdarma bez poplatků, a to ve výši maximálně 1 500 Kč a s dobou splatnosti nejvýše 21 dní. Půjčka je vhodná i pro nezaměstnané (například lidi na rodičovské dovolené nebo seniory), stačí mít trvalý měsíční příjem.

O půjčku můžete zažádat i se záznamem v rejstříku trestů a nepotřebujete mít ručitele. Pro někoho může být nevýhodou, že se u této půjčky kontroluje registr. K půjčce je třeba být starší 18 let, české občanství a stálý příjem. Žádost můžete kompletně vyřídit online a postačí Vám k ní naprosté minimum dokladů – občanský průkaz, nebo jiný doklad totožnosti (cestovní pas, řidičský průkaz apod.).

Základní informace o Volsor půjčce:

  • nebankovní
  • rychlé vyřízení
  • první půjčka až 1 500 Kč zdarma
  • výše půjčky od 500 Kč do 4 500 Kč
  • bez ručitele
  • kontroluje registr

Co k Volsor půjčce potřebujete:

  • věk minimálně 18 let
  • české občanství
  • bankovní účet
  • stálý příjem

Žádost o půjčku

Zažádat o půjčku můžete výhradně přes internetový formulář na webových stránkách. Na úvěrové kalkulačce si nejdřív vyberete částku v rozmezí 500 Kč až 4 500 Kč a dobu splatnosti od 1 do 30 dní. Dále musíte vyplnit osobní údaje jako jméno, příjmení, rodné číslo, pohlaví, číslo občanského průkazu, rodinný stav a počet dětí. Následně je třeba zadat kontaktní informace (email a telefonní číslo) a informace o Vašem zaměstnání (zdroj příjmů a výši měsíčních příjmů).

Po odeslání tohoto formuláře se dostanete na závěrečnou stránku s dotazníkem, kam už jen vyplníte adresu trvalého bydliště a případně i korespondenční adresu, doplníte další údaje a nakonec doplníte číslo Vašeho bankovního účtu. Po odeslání bude Vaše žádost zpracována a systém společnosti Volsor Vám sám vybere tu nejvhodnější půjčku od partnerských společností. K vyřízení žádosti Vám postačí občanský průkaz nebo jiný průkaz totožnosti.

V případě, že bude Vaše žádost schválena, Vám budou peníze poukázány převodem na uvedený bankovní účet. Půjčku splatíte jednorázovou platbou, kterou musíte zaplatit nejpozději ke dni splatnosti.

Velmi jednoduše můžete o půjčku zažádat i pomocí našeho online formuláře (viz výše), do kterého stačí vyplnit jen základní kontaktní údaje. Po odeslání toho formuláře se Vaší žádostí budou zabývat přímo zaměstnanci zákaznické linky, a ti Vás pak sami kontaktují a dořeší s Vámi podrobnosti.

Celkové hodnocení Volsor půjčky:

Velmi rychlá mikropůjčka Volsor, o kterou mohou požádat i nezaměstnaní, za předpokladu že mají stálý měsíční příjem. K půjčce není potřeba mít ručitele a můžete o ni zažádat i se záznamem v rejstříku trestů. Půjčit si můžete od 500 Kč do 4 500 Kč s dobou splatnosti od 1 do 30 dní, je tedy vhodná zejména když potřebujete akutně uhradit třeba nedoplatek za plyn, nebo se Vám jen nechce otálet s nákupy až do výplaty. Půjčku je ale dobré si rozmyslet – vážou se k ní různé poplatky, jejichž výši se ale dozvíte předem. Poplatky i RPSN se mohou výrazně lišit, protože Volsor zprostředková půjčky desítky různých poskytovatelů. Právě díky tomuto propojení více nebankovních institucí je u této půjčky vyšší šance na schválení. Půjčit si můžete pokud máte věk alespoň 18 let a jste schopni splácet. Výhodou je, že půjčku snadno vyřídíte bez toho, aniž byste museli dokládat velké množství dokumentů, čím se žádost výrazně urychlí.

Proč právě půjčka Volsor půjčka:

můžete získat až 4 500 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 4 500 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Jak je možné, že existuje půjčka zcela zdarma, půjčka bez úroků a bez poplatků? ...více

29.5.2017

Měli byste se na půjčku nějak připravovat? Popřípadě jak? Půjčka je velkým závazkem, ať už je jakkoli velká, a proto si zaslouží Vaši přípravu! ...více

8.8.2017

Máme pro Vás 5 rad ohledně půjček, které byste měli znát, pokud si půjčku plánujete vzít! ...více

13.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Creditstar půjčka
Výše půjčky:1 000 - 13 000 Kč
Splatnost:5 dní - 3 měs.
Název půjčky:Green půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Era půjčka
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Ber půjčku
Výše půjčky:1 000 - 35 000 Kč
Splatnost:1 dní - 12 měs.
Název půjčky:XS půjčka
Výše půjčky:3 000 - 9 000 Kč
Splatnost:3 - 3 měs.
Název půjčky:Rychlá půjčka 24
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Money Now
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Bezva půjčka
Výše půjčky:15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:Zlatá půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:1 - 84 měs.
Název půjčky:LB BW
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
ebook