Půjčka Volsor půjčka

volsor pujcka

Výše půjčky: 500 - 4 500 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Nebankovní společnost poskytující půjčky a také odborné finanční poradenství, možnost první půjčky ve výši 500 Kč zdarma.

Výše půjčky500 - 4 500 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 07.02.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

Společnost Volsor s ručením omezeným působí v České republice teprve od roku 2013, ale zkušenosti v oblasti poskytování krátkodobých půjček čerpá hlavně ze zahraničí – svoje pobočky má například ve Španělsku, Rusku, Slovensku nebo Polsku. Volsor s.r.o. spolupracuje s desítkami prověřených úvěrových společností a díky tomu Vám může vždy vybrat tu nejoptimálnější půjčku. Navíc díky tomuto systému mají zájemci o půjčku velkou šanci na schválení žádosti.

Půjčka Volsor je určena zejména pro ty, kteří si chtějí půjčit menší částku s krátkou dobou splatnosti. Tato půjčka je bezúčelová, můžete jí tedy využít jakkoliv chcete, například na dovolenou, nebo na pokrytí nečekaných výdajů. O půjčku se dá zažádat výhradně pomocí online formuláře, vyřízení žádosti je rychlé a transparentní. Pro zákazníky je k dispozici telefonní linka, email a nebo i Skype a zaměstnanci Volsor s.r.o. Vám vždy rádi poradí. 

Volsor půjčka je nebankovní krátkodobý úvěr, půjčit si můžete částku od 500 Kč do 4 500 Kč s dobou splatnosti v rozmezí 1 – 30 dní. Noví zákazníci mají možnost získat první půjčku zdarma bez poplatků, a to ve výši maximálně 1 500 Kč a s dobou splatnosti nejvýše 21 dní. Půjčka je vhodná i pro nezaměstnané (například lidi na rodičovské dovolené nebo seniory), stačí mít trvalý měsíční příjem.

O půjčku můžete zažádat i se záznamem v rejstříku trestů a nepotřebujete mít ručitele. Pro někoho může být nevýhodou, že se u této půjčky kontroluje registr. K půjčce je třeba být starší 18 let, české občanství a stálý příjem. Žádost můžete kompletně vyřídit online a postačí Vám k ní naprosté minimum dokladů – občanský průkaz, nebo jiný doklad totožnosti (cestovní pas, řidičský průkaz apod.).

Základní informace o Volsor půjčce:

  • nebankovní
  • rychlé vyřízení
  • první půjčka až 1 500 Kč zdarma
  • výše půjčky od 500 Kč do 4 500 Kč
  • bez ručitele
  • kontroluje registr

Co k Volsor půjčce potřebujete:

  • věk minimálně 18 let
  • české občanství
  • bankovní účet
  • stálý příjem

Žádost o půjčku

Zažádat o půjčku můžete výhradně přes internetový formulář na webových stránkách. Na úvěrové kalkulačce si nejdřív vyberete částku v rozmezí 500 Kč až 4 500 Kč a dobu splatnosti od 1 do 30 dní. Dále musíte vyplnit osobní údaje jako jméno, příjmení, rodné číslo, pohlaví, číslo občanského průkazu, rodinný stav a počet dětí. Následně je třeba zadat kontaktní informace (email a telefonní číslo) a informace o Vašem zaměstnání (zdroj příjmů a výši měsíčních příjmů).

Po odeslání tohoto formuláře se dostanete na závěrečnou stránku s dotazníkem, kam už jen vyplníte adresu trvalého bydliště a případně i korespondenční adresu, doplníte další údaje a nakonec doplníte číslo Vašeho bankovního účtu. Po odeslání bude Vaše žádost zpracována a systém společnosti Volsor Vám sám vybere tu nejvhodnější půjčku od partnerských společností. K vyřízení žádosti Vám postačí občanský průkaz nebo jiný průkaz totožnosti.

V případě, že bude Vaše žádost schválena, Vám budou peníze poukázány převodem na uvedený bankovní účet. Půjčku splatíte jednorázovou platbou, kterou musíte zaplatit nejpozději ke dni splatnosti.

Velmi jednoduše můžete o půjčku zažádat i pomocí našeho online formuláře (viz výše), do kterého stačí vyplnit jen základní kontaktní údaje. Po odeslání toho formuláře se Vaší žádostí budou zabývat přímo zaměstnanci zákaznické linky, a ti Vás pak sami kontaktují a dořeší s Vámi podrobnosti.

Celkové hodnocení Volsor půjčky:

Velmi rychlá mikropůjčka Volsor, o kterou mohou požádat i nezaměstnaní, za předpokladu že mají stálý měsíční příjem. K půjčce není potřeba mít ručitele a můžete o ni zažádat i se záznamem v rejstříku trestů. Půjčit si můžete od 500 Kč do 4 500 Kč s dobou splatnosti od 1 do 30 dní, je tedy vhodná zejména když potřebujete akutně uhradit třeba nedoplatek za plyn, nebo se Vám jen nechce otálet s nákupy až do výplaty. Půjčku je ale dobré si rozmyslet – vážou se k ní různé poplatky, jejichž výši se ale dozvíte předem. Poplatky i RPSN se mohou výrazně lišit, protože Volsor zprostředková půjčky desítky různých poskytovatelů. Právě díky tomuto propojení více nebankovních institucí je u této půjčky vyšší šance na schválení. Půjčit si můžete pokud máte věk alespoň 18 let a jste schopni splácet. Výhodou je, že půjčku snadno vyřídíte bez toho, aniž byste museli dokládat velké množství dokumentů, čím se žádost výrazně urychlí.

Proč právě půjčka Volsor půjčka:

můžete získat až 4 500 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 4 500 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Myslíte, že když už máte půjčku, nemusíte šetřit? A nebo nešetříte, protože víte, že si v případě potřeby můžete vzít rychlou půjčku bez úroků? Náš článek Vás vyvede z omylu! ...více

24.8.2017

Chcete sobě a své rodině splnit sen o krásné dovolené? Vzhůru na to - s půjčkou bez úroků to půjde jedna radost! Získejte půjčku na dovolenou! ...více

12.7.2017

Půjčka bez registru patří mezi jedny nejžádanějších půjčky, hned po těch klasických bankovních půjčkách, protože půjček bez registru poskytují pouze nebankovní společnosti. ...více

10.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Bankerat
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Era půjčka
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Comfort Money
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:24 - 360 měs.
Název půjčky:Ferratum půjčka
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:7 - 45 dní
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Bubbli půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Air Bank půjčka
Výše půjčky:5 000 - 900 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Oberbank
Výše půjčky:50 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Půjčkomat půjčka
Výše půjčky:500 - 22 000 Kč
Splatnost:5 - 31 dní
ebook