Půjčka Volsor půjčka

Výše půjčky: 500 - 4 500 Kč, doba splácení: 1 - 30 dní

Nebankovní společnost poskytující půjčky a také odborné finanční poradenství, možnost první půjčky ve výši 500 Kč zdarma.

Výše půjčky500 - 4 500 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registruano

Společnost Volsor s ručením omezeným působí v České republice teprve od roku 2013, ale zkušenosti v oblasti poskytování krátkodobých půjček čerpá hlavně ze zahraničí – svoje pobočky má například ve Španělsku, Rusku, Slovensku nebo Polsku. Volsor s.r.o. spolupracuje s desítkami prověřených úvěrových společností a díky tomu Vám může vždy vybrat tu nejoptimálnější půjčku. Navíc díky tomuto systému mají zájemci o půjčku velkou šanci na schválení žádosti.

Půjčka Volsor je určena zejména pro ty, kteří si chtějí půjčit menší částku s krátkou dobou splatnosti. Tato půjčka je bezúčelová, můžete jí tedy využít jakkoliv chcete, například na dovolenou, nebo na pokrytí nečekaných výdajů. O půjčku se dá zažádat výhradně pomocí online formuláře, vyřízení žádosti je rychlé a transparentní. Pro zákazníky je k dispozici telefonní linka, email a nebo i Skype a zaměstnanci Volsor s.r.o. Vám vždy rádi poradí. 

Volsor půjčka je nebankovní krátkodobý úvěr, půjčit si můžete částku od 500 Kč do 4 500 Kč s dobou splatnosti v rozmezí 1 – 30 dní. Noví zákazníci mají možnost získat první půjčku zdarma bez poplatků, a to ve výši maximálně 1 500 Kč a s dobou splatnosti nejvýše 21 dní. Půjčka je vhodná i pro nezaměstnané (například lidi na rodičovské dovolené nebo seniory), stačí mít trvalý měsíční příjem.

O půjčku můžete zažádat i se záznamem v rejstříku trestů a nepotřebujete mít ručitele. Pro někoho může být nevýhodou, že se u této půjčky kontroluje registr. K půjčce je třeba být starší 18 let, české občanství a stálý příjem. Žádost můžete kompletně vyřídit online a postačí Vám k ní naprosté minimum dokladů – občanský průkaz, nebo jiný doklad totožnosti (cestovní pas, řidičský průkaz apod.).

Základní informace o Volsor půjčce:

  • nebankovní
  • rychlé vyřízení
  • první půjčka až 1 500 Kč zdarma
  • výše půjčky od 500 Kč do 4 500 Kč
  • bez ručitele
  • kontroluje registr

Co k Volsor půjčce potřebujete:

  • věk minimálně 18 let
  • české občanství
  • bankovní účet
  • stálý příjem

Žádost o půjčku

Zažádat o půjčku můžete výhradně přes internetový formulář na webových stránkách. Na úvěrové kalkulačce si nejdřív vyberete částku v rozmezí 500 Kč až 4 500 Kč a dobu splatnosti od 1 do 30 dní. Dále musíte vyplnit osobní údaje jako jméno, příjmení, rodné číslo, pohlaví, číslo občanského průkazu, rodinný stav a počet dětí. Následně je třeba zadat kontaktní informace (email a telefonní číslo) a informace o Vašem zaměstnání (zdroj příjmů a výši měsíčních příjmů).

Po odeslání tohoto formuláře se dostanete na závěrečnou stránku s dotazníkem, kam už jen vyplníte adresu trvalého bydliště a případně i korespondenční adresu, doplníte další údaje a nakonec doplníte číslo Vašeho bankovního účtu. Po odeslání bude Vaše žádost zpracována a systém společnosti Volsor Vám sám vybere tu nejvhodnější půjčku od partnerských společností. K vyřízení žádosti Vám postačí občanský průkaz nebo jiný průkaz totožnosti.

V případě, že bude Vaše žádost schválena, Vám budou peníze poukázány převodem na uvedený bankovní účet. Půjčku splatíte jednorázovou platbou, kterou musíte zaplatit nejpozději ke dni splatnosti.

Velmi jednoduše můžete o půjčku zažádat i pomocí našeho online formuláře (viz výše), do kterého stačí vyplnit jen základní kontaktní údaje. Po odeslání toho formuláře se Vaší žádostí budou zabývat přímo zaměstnanci zákaznické linky, a ti Vás pak sami kontaktují a dořeší s Vámi podrobnosti.

Celkové hodnocení Volsor půjčky:

Velmi rychlá mikropůjčka Volsor, o kterou mohou požádat i nezaměstnaní, za předpokladu že mají stálý měsíční příjem. K půjčce není potřeba mít ručitele a můžete o ni zažádat i se záznamem v rejstříku trestů. Půjčit si můžete od 500 Kč do 4 500 Kč s dobou splatnosti od 1 do 30 dní, je tedy vhodná zejména když potřebujete akutně uhradit třeba nedoplatek za plyn, nebo se Vám jen nechce otálet s nákupy až do výplaty. Půjčku je ale dobré si rozmyslet – vážou se k ní různé poplatky, jejichž výši se ale dozvíte předem. Poplatky i RPSN se mohou výrazně lišit, protože Volsor zprostředková půjčky desítky různých poskytovatelů. Právě díky tomuto propojení více nebankovních institucí je u této půjčky vyšší šance na schválení. Půjčit si můžete pokud máte věk alespoň 18 let a jste schopni splácet. Výhodou je, že půjčku snadno vyřídíte bez toho, aniž byste museli dokládat velké množství dokumentů, čím se žádost výrazně urychlí.

Proč právě půjčka Volsor půjčka:

můžete získat až 4 500 Kč

Výhody produktu:

můžete získat až 4 500 Kč

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

K čemu je dobré pojištění splácení, a kdy Vám přijde vhod? ...více

18.5.2017

I výhodná půjčka Vás může vyjít draho, pokud si nebudete dávat pozor na data, upomínky nebo pokuty. ...více

21.7.2017

Váháte, zda se poradit o půjčce s odborníkem? Poradíme a vysvětlíme! ...více

2.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Via SMS
Výše půjčky:100 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:XS půjčka
Výše půjčky:3 000 - 9 000 Kč
Splatnost:3 - 3 měs.
Název půjčky:Expobank půjčka
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:ReRum půjčka
Výše půjčky:500 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 30 dní
Název půjčky:Otrino Invest
Výše půjčky:15 000 - 30 000 Kč
Splatnost:1 dní - 36 měs.
Název půjčky:CreditPortal půjčka
Výše půjčky:500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Půjčka plus
Výše půjčky:500 - 250 000 Kč
Splatnost:1 dní - 84 měs.
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Ferratum půjčka
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:7 - 45 dní
Název půjčky:Hit partners půjčka
Výše půjčky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.