Půjčka Zlatá půjčka

zlatapujcka

Výše půjčky: 10 000 - 250 000 Kč, doba splácení: 1 - 84 měs.

Nebankovní půjčka pro všechny s výplatou na účet, bez nutnosti doložení příjmů, s dlouhou dobou splatnosti a bez registru.

Výše půjčky10 000 - 250 000 Kč
Splatnost1 - 84 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 10.05.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

FinančníRádce.cz je společnost, která se zabývá zprostředkováváním nebankovních úvěrů od různých investorů. Zlatá půjčka je produktem společnosti Home Credit, což je jedna z předních úvěrových společností v ČR. FinančníRádce.cz je poměrně mladá firma, která se snaží propojit finančnictví a moderní technologie. Úzce spolu spolupracují profesionálové jak z oboru marketingu, tak IT technologií. FinančníRádce.cz má za cíl se prosadit na trzích dalších zemích světa.

Internetové stránky Zlaté půjčky jsou stručné, graficky velmi dobře zpracované a hlavně přehledné, nemusíte se tedy obávat, že budete muset potřebné informace a podmínky smlouvy zdlouhavě dohledávat. V případě, že přesto nenaleznete odpovědi na své dotazy, můžete se s klidem obrátit na telefonní zákaznickou linku nebo jednoduše zaslat své dotazy přes email.

Zlatá půjčka je nebankovní úvěr ve výši od 10 000 Kč do 250 000 Kč s dobou splatnosti maximálně 7 let. Můžete jí využít například na zaplacení dovolené, rekonstrukci bytu nebo třeba na opravu auta. U této půjčky je výhodou, že k ní nepotřebujete příjem pouze ze zaměstnání, ale postačí i důchod, nebo mateřská dovolená. Při řádném splácení dostanete až čtvrtinu úroků zpět, proto se vyplatí své závazky hradit řádně a včas.

Půjčit si může v podstatě každý, kdo má věk minimálně 18 let a české občanství. Dále je podmínkou trvalý příjem, který je potřeba doložit (např. výpisem z účtů, pracovní smlouvou atd.). K této půjčce nepotřebujete mít ručitele a zažádat o ní lze i se záznamem v rejstříku trestů. Pro některé žadatele ale může být nevýhodou to, že se u této půjčky kontroluje registr.

Základní informace o Zlaté půjčce:

  • nebankovní půjčka na cokoliv
  • od 10 000 Kč do 250 000 Kč
  • bez ručitele
  • doba splatnosti až 7 let
  • kontroluje registr

Co k Zlaté půjčce potřebujete:

  • věk nad 18 let
  • české občanství
  • trvalý příjem

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku je velmi jednoduchá, nemusíte se obávat žádného složitého papírování a byrokratických postupů, navíc je možné ji kompletně vyřídit online.

Na internetových stránkách si hned na úvodní stránce nastavíte výši půjčky a vyplníte krátký formulář. Do něj je třeba vypsat jméno, příjmení, rodné číslo, emailovou adresu, mobilní telefon, výši a druh příjmů, orientační měsíční výdaje. Také si je potřeba zvolit, kdy Vás mohou pracovníci call centra kontaktovat. Žádost pak jednoduše odešlete a vyčkáte na jejich telefonát.

Žádost lze urychlit tím, že vyplníte údaje do dalšího formuláře, který se Vám zobrazí po jejím odeslání. Jedná se o číslo Vašeho bankovního účtu a adresu trvalého bydliště (případně i korespondenční). Nakonec si vytvoříte heslo a formulář odešlete. V případě schválení žádosti Vám budou peníze poukázány na účet obratem.

O půjčku si můžete také jednoduše zažádat přes náš online formulář výše, kam vyplníte jen pár základních údajů a pracovníci zákaznické linky se Vám sami ozvou a doplní s Vámi veškeré potřebné náležitosti.

Celkové hodnocení Zlaté půjčky

Zlatá půjčka je klasická nebankovní půjčka, kterou poskytuje prověřená úvěrová společnost Home Credit. Firma FinančníRádce.cz ji pouze zprostředkovává, díky čemuž je půjčka dostupnější a její schvalování může probíhat rychleji. Tým profesionálů z IT a marketingu vypracoval opravdu přehledné a intuitivní webové stránky a jednoduchý systém online žádostí, což celý proces také výrazně urychluje. K půjčce není potřeba mít ručitele nebo hmotnou zástavu, podmínkou je pouze věk nad 18 let, české občanství a trvalý příjem, který ale nemusí být pouze ze zaměstnání. Díky tomu je půjčka dostupná i pro seniory nebo rodiče na mateřské dovolené. U této půjčky se ověřuje registr, proto si nemohou půjčit žadatelé se špatnou úvěrovou minulostí, což může být pro některé nevýhodou.

Proč právě půjčka Zlatá půjčka:

můžete získat až 250 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 250 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Chcete sobě a své rodině splnit sen o krásné dovolené? Vzhůru na to - s půjčkou bez úroků to půjde jedna radost! Získejte půjčku na dovolenou! ...více

12.7.2017

Nejčastější chybou, kterou lidé při půjčování dělají je, že si neprovádí dostatečné srovnání půjček skrze kalkulačku půjček online. ...více

10.7.2017

Co přesně jsou bankovní půjčky, pro koho jsou vhodné a na co se u nich zaměřit, pokud o nějakou máte zájem? ...více

4.5.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Creditsor půjčka
Výše půjčky:500 - 4 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:LB BW
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Pronto půjčka
Výše půjčky:10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:AsisTeam
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 300 měs.
Název půjčky:Oberbank
Výše půjčky:50 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Vitacredit půjčka
Výše půjčky:50 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:HFS půjčka
Výše půjčky:10 000 - 2 000 000 Kč
Splatnost:52 týdnů - 96 měs.
Název půjčky:Tommy Stachi půjčka
Výše půjčky:5 000 - 150 000 Kč
Splatnost:12 - 36 měs.
Název půjčky:Fastfin půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Creditstar půjčka
Výše půjčky:1 000 - 13 000 Kč
Splatnost:5 dní - 3 měs.
ebook