Půjčka Zlatá půjčka

zlatapujcka

Výše půjčky: 10 000 - 250 000 Kč, doba splácení: 1 - 84 měs.

Nebankovní půjčka pro všechny s výplatou na účet, bez nutnosti doložení příjmů, s dlouhou dobou splatnosti a bez registru.

Výše půjčky10 000 - 250 000 Kč
Splatnost1 - 84 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 07.02.2018

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

FinančníRádce.cz je společnost, která se zabývá zprostředkováváním nebankovních úvěrů od různých investorů. Zlatá půjčka je produktem společnosti Home Credit, což je jedna z předních úvěrových společností v ČR. FinančníRádce.cz je poměrně mladá firma, která se snaží propojit finančnictví a moderní technologie. Úzce spolu spolupracují profesionálové jak z oboru marketingu, tak IT technologií. FinančníRádce.cz má za cíl se prosadit na trzích dalších zemích světa.

Internetové stránky Zlaté půjčky jsou stručné, graficky velmi dobře zpracované a hlavně přehledné, nemusíte se tedy obávat, že budete muset potřebné informace a podmínky smlouvy zdlouhavě dohledávat. V případě, že přesto nenaleznete odpovědi na své dotazy, můžete se s klidem obrátit na telefonní zákaznickou linku nebo jednoduše zaslat své dotazy přes email.

Zlatá půjčka je nebankovní úvěr ve výši od 10 000 Kč do 250 000 Kč s dobou splatnosti maximálně 7 let. Můžete jí využít například na zaplacení dovolené, rekonstrukci bytu nebo třeba na opravu auta. U této půjčky je výhodou, že k ní nepotřebujete příjem pouze ze zaměstnání, ale postačí i důchod, nebo mateřská dovolená. Při řádném splácení dostanete až čtvrtinu úroků zpět, proto se vyplatí své závazky hradit řádně a včas.

Půjčit si může v podstatě každý, kdo má věk minimálně 18 let a české občanství. Dále je podmínkou trvalý příjem, který je potřeba doložit (např. výpisem z účtů, pracovní smlouvou atd.). K této půjčce nepotřebujete mít ručitele a zažádat o ní lze i se záznamem v rejstříku trestů. Pro některé žadatele ale může být nevýhodou to, že se u této půjčky kontroluje registr.

Základní informace o Zlaté půjčce:

  • nebankovní půjčka na cokoliv
  • od 10 000 Kč do 250 000 Kč
  • bez ručitele
  • doba splatnosti až 7 let
  • kontroluje registr

Co k Zlaté půjčce potřebujete:

  • věk nad 18 let
  • české občanství
  • trvalý příjem

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku je velmi jednoduchá, nemusíte se obávat žádného složitého papírování a byrokratických postupů, navíc je možné ji kompletně vyřídit online.

Na internetových stránkách si hned na úvodní stránce nastavíte výši půjčky a vyplníte krátký formulář. Do něj je třeba vypsat jméno, příjmení, rodné číslo, emailovou adresu, mobilní telefon, výši a druh příjmů, orientační měsíční výdaje. Také si je potřeba zvolit, kdy Vás mohou pracovníci call centra kontaktovat. Žádost pak jednoduše odešlete a vyčkáte na jejich telefonát.

Žádost lze urychlit tím, že vyplníte údaje do dalšího formuláře, který se Vám zobrazí po jejím odeslání. Jedná se o číslo Vašeho bankovního účtu a adresu trvalého bydliště (případně i korespondenční). Nakonec si vytvoříte heslo a formulář odešlete. V případě schválení žádosti Vám budou peníze poukázány na účet obratem.

O půjčku si můžete také jednoduše zažádat přes náš online formulář výše, kam vyplníte jen pár základních údajů a pracovníci zákaznické linky se Vám sami ozvou a doplní s Vámi veškeré potřebné náležitosti.

Celkové hodnocení Zlaté půjčky

Zlatá půjčka je klasická nebankovní půjčka, kterou poskytuje prověřená úvěrová společnost Home Credit. Firma FinančníRádce.cz ji pouze zprostředkovává, díky čemuž je půjčka dostupnější a její schvalování může probíhat rychleji. Tým profesionálů z IT a marketingu vypracoval opravdu přehledné a intuitivní webové stránky a jednoduchý systém online žádostí, což celý proces také výrazně urychluje. K půjčce není potřeba mít ručitele nebo hmotnou zástavu, podmínkou je pouze věk nad 18 let, české občanství a trvalý příjem, který ale nemusí být pouze ze zaměstnání. Díky tomu je půjčka dostupná i pro seniory nebo rodiče na mateřské dovolené. U této půjčky se ověřuje registr, proto si nemohou půjčit žadatelé se špatnou úvěrovou minulostí, což může být pro některé nevýhodou.

Proč právě půjčka Zlatá půjčka:

můžete získat až 250 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 250 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
coin
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Jistě si chcete být jistí, že si vyberete tu správnou půjčku. V našem článku Vám poradíme, jak na to! ...více

22.6.2017

Půjčka před výplatou patří mezi nejpopulárnější produkty mezi půjčkami. Proč a jak si takovou půjčku můžete taky zařídit? ...více

16.6.2017

Kdo by nechtěl půjčku výhodně, když si bere úvěr u banky nebo nebankovního poskytovatele půjček, že? Kde ale takovou půjčku výhodně hledat? Poradí náš článek! ...více

7.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Help Financial
Výše půjčky:5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:60 týdnů
Název půjčky:HK Investment
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:CreditOn půjčka
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Perfect Money
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:5 - 42 dní
Název půjčky:Kredito24
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Expobank půjčka
Výše půjčky:50 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Rychlá půjčka 24
Výše půjčky:500 - 10 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Raiffeisen Bank
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Půjčka na cokoliv ČSOB
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.
ebook