Půjčka Zlatá půjčka

zlatapujcka

Výše půjčky: 10 000 - 250 000 Kč, doba splácení: 1 - 84 měs.

Nebankovní půjčka pro všechny s výplatou na účet, bez nutnosti doložení příjmů, s dlouhou dobou splatnosti a bez registru.

Výše půjčky10 000 - 250 000 Kč
Splatnost1 - 84 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

Kolik si chcete půjčit? 2000 Kč

Můžete si půjčit částku od 500 Kč do 4500 Kč

Na kolik dní rychlou půjčku potřebujete? 15 dní

Dobu splácení půjčky vyberte od 1 do 30 dní.

Půjčka 2000
Poplatek 410
RPSN 9247.3 %
Měsíční % sazba 41.57 %
Půjčka musí být splacena do 30.12.2019

:

Nevíte si rady s výběrem půjčky?

Jsme nezávislý online srovnávač půjček s týmem odborníků, kteří Vám rádi a bezplatně pomohou
s výběrem a sjednáním půjčky, a vyjednáním nejvýhodnějších podmínek jejího čerpání!
Přečtěte si i naše doporučení a rady v eknize ZDARMA.

FinančníRádce.cz je společnost, která se zabývá zprostředkováváním nebankovních úvěrů od různých investorů. Zlatá půjčka je produktem společnosti Home Credit, což je jedna z předních úvěrových společností v ČR. FinančníRádce.cz je poměrně mladá firma, která se snaží propojit finančnictví a moderní technologie. Úzce spolu spolupracují profesionálové jak z oboru marketingu, tak IT technologií. FinančníRádce.cz má za cíl se prosadit na trzích dalších zemích světa.

Internetové stránky Zlaté půjčky jsou stručné, graficky velmi dobře zpracované a hlavně přehledné, nemusíte se tedy obávat, že budete muset potřebné informace a podmínky smlouvy zdlouhavě dohledávat. V případě, že přesto nenaleznete odpovědi na své dotazy, můžete se s klidem obrátit na telefonní zákaznickou linku nebo jednoduše zaslat své dotazy přes email.

Zlatá půjčka je nebankovní úvěr ve výši od 10 000 Kč do 250 000 Kč s dobou splatnosti maximálně 7 let. Můžete jí využít například na zaplacení dovolené, rekonstrukci bytu nebo třeba na opravu auta. U této půjčky je výhodou, že k ní nepotřebujete příjem pouze ze zaměstnání, ale postačí i důchod, nebo mateřská dovolená. Při řádném splácení dostanete až čtvrtinu úroků zpět, proto se vyplatí své závazky hradit řádně a včas.

Půjčit si může v podstatě každý, kdo má věk minimálně 18 let a české občanství. Dále je podmínkou trvalý příjem, který je potřeba doložit (např. výpisem z účtů, pracovní smlouvou atd.). K této půjčce nepotřebujete mít ručitele a zažádat o ní lze i se záznamem v rejstříku trestů. Pro některé žadatele ale může být nevýhodou to, že se u této půjčky kontroluje registr.

Základní informace o Zlaté půjčce:

  • nebankovní půjčka na cokoliv
  • od 10 000 Kč do 250 000 Kč
  • bez ručitele
  • doba splatnosti až 7 let
  • kontroluje registr

Co k Zlaté půjčce potřebujete:

  • věk nad 18 let
  • české občanství
  • trvalý příjem

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku je velmi jednoduchá, nemusíte se obávat žádného složitého papírování a byrokratických postupů, navíc je možné ji kompletně vyřídit online.

Na internetových stránkách si hned na úvodní stránce nastavíte výši půjčky a vyplníte krátký formulář. Do něj je třeba vypsat jméno, příjmení, rodné číslo, emailovou adresu, mobilní telefon, výši a druh příjmů, orientační měsíční výdaje. Také si je potřeba zvolit, kdy Vás mohou pracovníci call centra kontaktovat. Žádost pak jednoduše odešlete a vyčkáte na jejich telefonát.

Žádost lze urychlit tím, že vyplníte údaje do dalšího formuláře, který se Vám zobrazí po jejím odeslání. Jedná se o číslo Vašeho bankovního účtu a adresu trvalého bydliště (případně i korespondenční). Nakonec si vytvoříte heslo a formulář odešlete. V případě schválení žádosti Vám budou peníze poukázány na účet obratem.

O půjčku si můžete také jednoduše zažádat přes náš online formulář výše, kam vyplníte jen pár základních údajů a pracovníci zákaznické linky se Vám sami ozvou a doplní s Vámi veškeré potřebné náležitosti.

Celkové hodnocení Zlaté půjčky

Zlatá půjčka je klasická nebankovní půjčka, kterou poskytuje prověřená úvěrová společnost Home Credit. Firma FinančníRádce.cz ji pouze zprostředkovává, díky čemuž je půjčka dostupnější a její schvalování může probíhat rychleji. Tým profesionálů z IT a marketingu vypracoval opravdu přehledné a intuitivní webové stránky a jednoduchý systém online žádostí, což celý proces také výrazně urychluje. K půjčce není potřeba mít ručitele nebo hmotnou zástavu, podmínkou je pouze věk nad 18 let, české občanství a trvalý příjem, který ale nemusí být pouze ze zaměstnání. Díky tomu je půjčka dostupná i pro seniory nebo rodiče na mateřské dovolené. U této půjčky se ověřuje registr, proto si nemohou půjčit žadatelé se špatnou úvěrovou minulostí, což může být pro některé nevýhodou.

Proč právě půjčka Zlatá půjčka:

můžete získat až 250 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 250 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Chcete peníze ihned a nebo nemáte vlastní bankovní účet? Chcete peníze ihned? Nevadí, i tak si můžete půjčit, a to díky tzv. hotovostním půjčkám s výplatou na ruku! ...více

14.6.2017

Ocitli jste se v nepříjemné situaci a jediné, co vás může zachránit je rychlá finanční pomoc? Máme pro vás tip na online půjčku s okamžitým odesláním peněz! ...více

9.4.2018

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů! ...více

18.8.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Credit Alliance
Výše půjčky:100 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:HK Investment
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Tommy Stachi půjčka
Výše půjčky:5 000 - 150 000 Kč
Splatnost:12 - 36 měs.
Název půjčky:Zaplo půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 500 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Půjčka na cokoliv ČSOB
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Supermoney půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:13 - 30 dní
Název půjčky:Green půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Moment půjčka
Výše půjčky:1 000 - 4 999 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Bezva půjčka
Výše půjčky:15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:Credit Komfort
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
ebook