Půjčka Zlatá půjčka

Výše půjčky: 10 000 - 250 000 Kč, doba splácení: 1 - 84 měs.

Nebankovní půjčka pro všechny s výplatou na účet, bez nutnosti doložení příjmů, s dlouhou dobou splatnosti a bez registru.

Výše půjčky10 000 - 250 000 Kč
Splatnost1 - 84 měs.
Typ půjčkynebankovní půjčka
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmuano
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

FinančníRádce.cz je společnost, která se zabývá zprostředkováváním nebankovních úvěrů od různých investorů. Zlatá půjčka je produktem společnosti Home Credit, což je jedna z předních úvěrových společností v ČR. FinančníRádce.cz je poměrně mladá firma, která se snaží propojit finančnictví a moderní technologie. Úzce spolu spolupracují profesionálové jak z oboru marketingu, tak IT technologií. FinančníRádce.cz má za cíl se prosadit na trzích dalších zemích světa.

Internetové stránky Zlaté půjčky jsou stručné, graficky velmi dobře zpracované a hlavně přehledné, nemusíte se tedy obávat, že budete muset potřebné informace a podmínky smlouvy zdlouhavě dohledávat. V případě, že přesto nenaleznete odpovědi na své dotazy, můžete se s klidem obrátit na telefonní zákaznickou linku nebo jednoduše zaslat své dotazy přes email.

Zlatá půjčka je nebankovní úvěr ve výši od 10 000 Kč do 250 000 Kč s dobou splatnosti maximálně 7 let. Můžete jí využít například na zaplacení dovolené, rekonstrukci bytu nebo třeba na opravu auta. U této půjčky je výhodou, že k ní nepotřebujete příjem pouze ze zaměstnání, ale postačí i důchod, nebo mateřská dovolená. Při řádném splácení dostanete až čtvrtinu úroků zpět, proto se vyplatí své závazky hradit řádně a včas.

Půjčit si může v podstatě každý, kdo má věk minimálně 18 let a české občanství. Dále je podmínkou trvalý příjem, který je potřeba doložit (např. výpisem z účtů, pracovní smlouvou atd.). K této půjčce nepotřebujete mít ručitele a zažádat o ní lze i se záznamem v rejstříku trestů. Pro některé žadatele ale může být nevýhodou to, že se u této půjčky kontroluje registr.

Základní informace o Zlaté půjčce:

  • nebankovní půjčka na cokoliv
  • od 10 000 Kč do 250 000 Kč
  • bez ručitele
  • doba splatnosti až 7 let
  • kontroluje registr

Co k Zlaté půjčce potřebujete:

  • věk nad 18 let
  • české občanství
  • trvalý příjem

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku je velmi jednoduchá, nemusíte se obávat žádného složitého papírování a byrokratických postupů, navíc je možné ji kompletně vyřídit online.

Na internetových stránkách si hned na úvodní stránce nastavíte výši půjčky a vyplníte krátký formulář. Do něj je třeba vypsat jméno, příjmení, rodné číslo, emailovou adresu, mobilní telefon, výši a druh příjmů, orientační měsíční výdaje. Také si je potřeba zvolit, kdy Vás mohou pracovníci call centra kontaktovat. Žádost pak jednoduše odešlete a vyčkáte na jejich telefonát.

Žádost lze urychlit tím, že vyplníte údaje do dalšího formuláře, který se Vám zobrazí po jejím odeslání. Jedná se o číslo Vašeho bankovního účtu a adresu trvalého bydliště (případně i korespondenční). Nakonec si vytvoříte heslo a formulář odešlete. V případě schválení žádosti Vám budou peníze poukázány na účet obratem.

O půjčku si můžete také jednoduše zažádat přes náš online formulář výše, kam vyplníte jen pár základních údajů a pracovníci zákaznické linky se Vám sami ozvou a doplní s Vámi veškeré potřebné náležitosti.

Celkové hodnocení Zlaté půjčky

Zlatá půjčka je klasická nebankovní půjčka, kterou poskytuje prověřená úvěrová společnost Home Credit. Firma FinančníRádce.cz ji pouze zprostředkovává, díky čemuž je půjčka dostupnější a její schvalování může probíhat rychleji. Tým profesionálů z IT a marketingu vypracoval opravdu přehledné a intuitivní webové stránky a jednoduchý systém online žádostí, což celý proces také výrazně urychluje. K půjčce není potřeba mít ručitele nebo hmotnou zástavu, podmínkou je pouze věk nad 18 let, české občanství a trvalý příjem, který ale nemusí být pouze ze zaměstnání. Díky tomu je půjčka dostupná i pro seniory nebo rodiče na mateřské dovolené. U této půjčky se ověřuje registr, proto si nemohou půjčit žadatelé se špatnou úvěrovou minulostí, což může být pro některé nevýhodou.

Proč právě půjčka Zlatá půjčka:

můžete získat až 250 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 250 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

Pokud uvažujete o půjčce online, popřípadě už jste si dokonce provedli srovnání půjček a teď uvažujete, kterou si vybrat, rozhodně si proveďte výpočet splátek půjčky ...více

11.8.2017

Jak je možné, že existuje půjčka zcela zdarma, půjčka bez úroků a bez poplatků? ...více

29.5.2017

Uvažujete, co vlastně obnáší spolupráce s půjčkovým poradcem? Napoví náš článek! ...více

27.6.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Unicredo
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 25 dní
Název půjčky:Kamali
Výše půjčky:1 000 - 249 997 Kč
Splatnost:30 dní - 96 měs.
Název půjčky:Fastfin půjčka
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:AsisTeam
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 300 měs.
Název půjčky:Půjčka 7
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:7 - 28 dní
Název půjčky:Triangl půjčky
Výše půjčky:10 000 - 30 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:AAAkapital půjčka
Výše půjčky:10 000 - 200 000 Kč
Splatnost:12 - 24 měs.
Název půjčky:Fér půjčka Sberbank
Výše půjčky:30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:ACEMA Credit
Výše půjčky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.