Půjčka ZUNO půjčka online

Výše půjčky: 15 000 - 500 000 Kč, doba splácení: 6 - 72 měs.

Online půjčka ZUNO s garancí nejvýhodnější půjčky na trhu. Nabízí půjčku ve výši 15 000 - 500 000 Kč s možností libovolného nastavení splátek.

Výše půjčky15 000 - 500 000 Kč
Splatnost6 - 72 měs.
Půjčka bez ručiteleano
Půjčka bez doložení příjmune
Půjčka bez zástavyano
Půjčka bez kontroly registrune

ZUNO půjčka od bankovní společnosti ZUNO se proslavila garancí nejvýhodnější půjčky na trhu. Jestliže jste nalezli výhodnější nabídku, ZUNO banka Vám vypočítala novou nabídku a pokud na ni nedosáhla, obdrželi jste odměnu 2000 Kč. Nyní klienty ZUNO obstarává renomovaná banka Raiffeisenbank, která převzala klientské účty do svojí správy.

Online půjčku od ZUNO je možné brát si bez ručitele a bez zástavy. Pořídit si za půjčené peníze můžete, co Vás jen napadne. ZUNO nabízí částku v rozpětí 15 000 - 500 000 Kč na cokoliv. Úroková sazba je od 4,9 %, čímž banka garantuje nejnižší úrokovou sazbu na trhu. Dobu splácení si můžete libovolně nastavit svým možnostem. Délku splácení lze rozložit od 6 měsíců do 6 let a den splátky si můžete nastavit podle sebe. Dokonce Vám ZUNO půjčka dovolí si vybrat jeden měsíc v roce a ten nemusíte splácet vůbec.

Za sjednání půjčky nedáte ani korunu, banka si neúčtuje žádné poplatky. ZUNO banka je prostě klientsky orientovaná banka. Ke sjednané půjčce Vám ZUNO zřídí osobní účet zcela zdarma. Výhodou u této banky je možnost pojištění pro případ neschopnosti splácet. Je to situace, do které se nikdo z nás nechce dostat, ale málokdy si to můžeme vybrat. Proto pojištění půjčky je vysoce doporučováno. Banka nabízí také možnost sloučení Vašich stávajících úvěrů do jednoho a tím ušetříte na splátkách.

Podmínkou pro získání půjčky u banky ZUNO je čistý registr dlužníků a čistý trestní rejstřík. Nesmíte mít exekuci ani být v insolvenci. Musíte být prosti dluhů u jiných společností. Musíte být zaměstnaní a být ve věku nad 18 let a v případě, že jste OSVČ ve věku nad 21 let. Pokud splníte vše potřebné a Vaše žádost bude schválena, peníze čerpáte na Váš účet ZUNO do 3 dnů. Půjčka bohužel nemůže být poskytnuta lidem bez stálého zaměstnání.

Základní informace o ZUNO půjčce:

  • bankovní půjčka online
  • 15 000 Kč – 500 000 Kč i pro nové klienty
  • doba splatnosti 6 měsíců až 6 let
  • libovolné nastavení splátek
  • garance nejnižšího úroku na trhu
  • čistý registr dlužníků a TR
  • zřízení osobního účtu zdarma

Co ke ZUNO půjčce potřebujete:

  • minimální věk 18 let, pro OSVČ 21 let
  • doložení příjmu
  • bankovní účet u ZUNO

Žádost o půjčku

Podání žádosti o online půjčku u ZUNO je velice jednoduché už tak, ale pro stávající klienty je žádost ještě snažší. Stávající klienti totiž mohou podat online žádost prostřednictvím internet bankingu. Pokud se teprve chystáte stát klientem banky ZUNO, je zde možnost jak půjčku získat stejně snadno, jako byste již klienty byli. Přes Úvěromat.cz, snadno a rychle podáte žádost pouhým vyplněním několika údajů. A pak už jen vyčkáte než se Vám ozve operátor ze zákaznické linky ZUNO.

Během hovoru s operátorem zákaznické linky se dozvíte vše podstatné a zároveň se můžete zeptat na cokoliv, co Vás zajímá. Operátor od Vás bude potřebovat pouze několik osobních údajů, žádné další dokumenty k žádosti nepotřebujete. Pokud by banka při vyřizování Vaší žádosti potřebovala dodatečné informace, bude Vás kontaktovat.

Půjčku získáte pokud jste starší 18 let (OSVČ starší 21 let) a máte zaměstnání, které jste schopni doložit a zároveň je Váš stálý příjem více jak 6 250 Kč (u OSVČ se minimální příjem počítá za posledních 12 měsíců). Dále musíte mít čistý trestní rejstřík a registr dlužníků. Pokud nevíte, jak na tom z tohoto hlediska jste, jednoduše si to ověřte přes internet vyhledáním databáze dlužníků. Závazky u jiných finančních společností jsou sice povoleny, ale nesmíte být se splátkami v prodlení.

Pokud bude Vaše půjčka schválena, nejpozději do 3 dnů Vás navštíví kurýr, který přiveze smlouvu k podpisu. Na základě údajů, které jste bance poskytli, Vám ZUNO zřídí bankovní účet zcela zdarma, na který Vám převede peníze. Aktivaci účtu a veškerou další komunikaci pak provádíte přes internet banking.

Celkové hodnocení ZUNO půjčky:

Online půjčka ZUNO je půjčkou od nejlevnější banky na trhu financí. Banka garantuje nejvýhodnější půjčku a pokud naleznete levnější půjčku, banka nabídne kompenzaci. Buď Vám přepočítá stávající půjčku nebo dostanete 2000 Kč. Banka ZUNO nabízí k ZUNO půjčce několik nadstandardních výhod. Například si můžete vybrat jeden měsíc v roce a vůbec nezaplatit splátku nebo datum splatnosti si určíte Vy sami. Půjčit si můžete částku v rozpětí 15 000 - 500 000 Kč s nejnižším úrokem 4,9 %. Splátky si libovolně nastavíte na dobu splácení 6 měsíců až 6 let, takže můžete získat i velmi nízké splátky. ZUNO také nabízí zřízení účtu zcela zdarma, nabídku pojištění schopnosti splácet nebo zlevnění splátek sloučením stávajících závazků. K vyřízení půjčky nepotřebujete žádné obtížně sehnatelné dokumenty, pouze doložíte příjem a ostatní si ZUNO dohledá samo nebo Vás v případě potřeby kontaktuje. Pokud projdete posouzením žádosti, peníze Vám budou převedeny na Váš účet do 3 dnů.

Proč právě půjčka ZUNO půjčka online:

můžete získat až 500 000 Kč, více nikdo nenabízí

Výhody produktu:

můžete získat až 500 000 Kč, více nikdo nenabízí

Nevýhody produktu:

individuální posouzení každého žadatele
vše nelze vyřídit online, nutná schůzka
musíte mít pravidelný příjem
musíte být schopni tento příjem doložit
23. 8. 2017

Vydělejte si na půjčku

Rádi byste splatili svou půjčku rychle, třeba tak, že si na ni vyděláte? A co když Vám poradíme, jak si na půjčku vydělat peníze bez toho, aniž byste chodili někam do práce?

 

Šetřete za dva!

Šetření je zpravidla vázáno ke konkrétní věci nebo události - např. šetříte na dovolenou, šetříte na koupi auta, dárky nebo vybavení domácnosti apod. Lidé šetří většinou tolik, kolik jim dovolí měsíční rozpočet - některý měsíc např. něco bokem odloží, ale některý zase ne. Šetření je spíše dobrovolné, tedy když můžu, odložím, když zrovna nemůžu, neodložím. 

Ovšem jestli chcete splatit svou půjčku brzy a bez práce, vydělejte si peníze šetřením toho, co už máte! Je to nejsnazší způsob, jak si vydělat peníze! Šetřete a neutrácejte, to Vám umožní svou půjčku splatit včas.

 

Zhasínejte a šetřete vodou

Pokud jste s tím ještě nezačali, začněte - šetřením vodou a pravidelným zhasínáním můžete ušetřit stokoruny měsíčně a tím pádem až tisíce korun ročně. Stačí v tom být opravdu důsledný.

Díky nižším zálohám a účtům za energie tak ušetříte peníze, které pak můžete věnovat na splacení půjčky. Svou půjčku online nebo půjčku bez úroků pak splatíte rychleji a v termínu daném smlouvou o půjčce zcela bez stresu a bez prodlení.

 

Sledování příjmů a porovnání výdajů

Prvním krokem k vydělání peněz na splácení půjčky je samozřejmě srovnání půjček online a výběr té výhodné půjčky. To můžete udělat mnoha způsoby, ideálně ovšem s půjčkovým poradcem. Nicméně hned dalším krokem k úspěšnému splácení hypotéky bez problémů a vydělání si na ni je srovnat si příjmy a výdaje své rodiny.
 
Srovnání půjčky vs. Vašich příjmů a výdajů Vám umožní se rozhodnout, jak vysokou splátku půjčky jste schopni dlouhodobě splácet a jak drahou půjčku si tedy můžete dovolit. První rada k úspěšnému splacení půjčky totiž zní - nepřeceňujte své možnosti - raději si vezměte menší půjčku a buďte v klidu.
 
Porovnání půjčky vs. příjmů a výdajů byste si měli provést po několik měsíců, abyste zjistili, jak se mění v rámci roku.. Zjistíte tak, kolik měsíčně můžete odkládat, abyste měli včas na splacení celé půjčky.
 

Chcete sobě a své rodině splnit sen o krásné dovolené? Vzhůru na to - s půjčkou bez úroků to půjde jedna radost! Získejte půjčku na dovolenou! ...více

12.7.2017

Pokud zvažujete půjčku, přečtěte si, kdy je vhodné si ji vzít a v jakých situacích si naopak nepůjčovat! ...více

21.6.2017

Půjčka před výplatou patří mezi nejžádanější produkty v oblasti nebankovních půjček. Zjistěte o ní více! ...více

23.4.2017

Podobné půjčky

Název půjčky:Aktivafin půjčky
Výše půjčky:50 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 240 měs.
Název půjčky:Omega půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:ZUNO půjčka online
Výše půjčky:15 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 72 měs.
Název půjčky:Finemoney půjčka
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 180 měs.
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:BB půjčka
Výše půjčky:1 000 - 45 000 Kč
Splatnost:7 dní - 3 měs.
Název půjčky:Supermoney půjčka
Výše půjčky:1 000 - 5 000 Kč
Splatnost:13 - 30 dní
Název půjčky:Air Bank půjčka
Výše půjčky:5 000 - 900 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Bezva půjčka
Výše půjčky:15 000 - 50 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:Komerční Banka
Výše půjčky:30 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.