Půjčky v problémových situacích

image
12. 5. 2017

Půjčky v problémových situacích

Uvažujete, jak to udělat, abyste si mohli půjčit, když patříte mezi tzv. problémové klienty? Tj. mezi ty, kteří mají záznam v registru dlužníků, mají exekuci, jsou v insolvenci, a nebo nemají dostatečný příjem, třeba protože jsou na mateřské dovolené, jsou v důchodu, studují a nebo se nacházejí v jiných finančně náročných nebo tíživých situacích.
 
Lidé v podobných chvílích mají většinou problém získat půjčku v bance protože ta nenabízí peníze nikomu, kdo pro ni není dostatečně důvěryhodný a neodpovídá bankovním tabulkám pro ideálního klienta – a to znamená hlavně dostatečný příjem, žádné dluhy, stálé zaměstnání apod.
 
Nicméně co mají tedy dělat tito lidé, kteří jsou tzv. problémovými klienty? Vhodným řešením je získat půjčku od nebankovní instituce. Jejich půjčky jsou pro každého a půjčit si tak mohou i ti, kteří např. nemají stálý zaměstnanecký příjem, jsou vedeni na úřadu práce, mají záznam v registru dlužníků, v rejstříku trestů, či třeba studují, jsou v důchodu a na mateřské dovolené.
 
Níže v našem článku najdete ty nejoblíbenější nebankovní půjčky pro problémové klienty, mezi kterými si můžete vybrat a zjistit, zda by pro Vás některá z půjček byla vhodná. Jejich jednotlivé nabídky a poskytovatele si pak můžete dle různých parametrů, poplatků, doby splatností, či úroků půjčky srovnat s pomocí našeho online srovnávače půjček, který je nezávislý, objektivní a pravidelně aktualizovaný.
 

Půjčka bez doložení příjmů

Jedním z nejoblíbenějších produktů od nebankovních poskytovatelů půjček, u kterého není třeba dokládat své příjmy (ať už protože nemůžete nebo nechcete), je půjčka bez doložení příjmů.
 
Tato půjčka bez doložení příjmů Vám pomůže na nějakou dobu navýšit rozpočet, můžete si tak uhradit nečekané výdaje, zaplatit složenku před výplatou, koupit dárek blízkému člověku apod. Tato půjčka existuje pouze u nebankovních poskytovatelů, protože banky si vždy výši příjmů žadatele o půjčku zjišťují a posuzují ji.
 

Půjčka bez registru

Velmi oblíbenou půjčkou je tzv. půjčka bez registru. Při ní totiž můžete být zapsáni v registru dlužníků, ať již z jakýchkoli důvodů. Při této půjčce poskytovatel nebude nahlížet do registru dlužníků, peníze Vám společnost dodá rychle, např. již do 15 minut - hotově nebo na účet.
 
Ke schválení takovéto půjčky bez registru často stačí jen občanský průkaz a telefonní číslo či přístup na internet. Pouze někteří poskytovatelé půjčky bez registru chtějí také potvrzení o příjmech, aby si byli jistí, že budete mít z čeho půjčku hradit.
 

Půjčka pro nezaměstnané

Dalším produktem, u kterého také není potřeba dokládat výši příjmů – je tzv. půjčka pro nezaměstnané. Nicméně i přesto Vám někteří poskytovatelé rádi půjčí, v případě, že potřebujete uhradit nějaké nenadálé náklady.
 
Při žádosti o tuto půjčku nebude nikdo zjišťovat, zda a jaké máte příjmy či majetek, bude ho pouze zajímat, že jste schopni půjčku splatit. Pokud jste si tím jisti, není třeba váhat a o půjčku můžete po srovnání jejích poskytovatelů ve srovnávači půjček rychle požádat a rychle se tak dostat k penězům, které potřebujete.
 

Půjčka pro důchodce

Když potřebujete nutně uhradit nečekané výdaje např. za léky, či koupit dárek k narození vnoučete - co můžete dělat? Takovouto situaci vyřeší právě půjčka pro důchodce. Jistě oceníte, že nebankovní půjčky lze sjednat online z pohodlí domova.
 
V situaci, že si nerozumíte s počítačem a internetem, i to má řešení – mnoho půjček pro důchodce jde sjednat telefonicky nebo skrze SMS zprávu. Výplata je rychlá a půjčku můžete v případě první půjčky zdarma získat i bez poplatků a bez úroků!
 

Půjčka na mateřské dovolené

Maminka na mateřské, ať již s partnerem nebo bez, to nikdy nemá finančně jednoduché. A co když přijdou neočekávané výdaje, které je nutně potřeba uhradit, ať už v souvislosti s bydlením, školkovným, poplatky za dětské kroužky, a nebo dokonce výlohami za jídlo? Maminky na mateřské dovolené to nemají snadné, protože podpora státu je nedostatečná a výdajů je hodně. Takováto situace se dá řešit s pomocí půjčky na mateřské.
 
Kvůli půjčce navíc nemusíte nikam z domova odcházet, půjčku si totiž můžete sjednat přes telefon, internet, SMS zprávu, ale také za Vámi může přijít osobně obchodní zástupce poskytovatele půjčky a u Vás doma s Vámi všechno projednat, peníze Vám pak mohou přijít již do 15 minut.
 

Půjčka pro studenty

I studenti pořebují hradit výdaje, např. na studia, školní pomůcky a učebnice apod., a proto jistě ocení půjčku pro studenty, kterou lze sjednat online, bez poplatků a úroků, s výplatou hotově a nebo na bankovní účet. Půjčka pro studenty je v bance problém, protože mají nízké nebo žádné pravidelné příjmy, řešením tedy může být právě půjčka od nebankovní společnosti. 

Název půjčky:Cofidis partnerská půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:BB půjčka
Výše půjčky:1 000 - 45 000 Kč
Splatnost:7 dní - 3 měs.
Název půjčky:Viva Credit
Výše půjčky:500 - 20 000 Kč
Splatnost:7 - 35 dní
Název půjčky:Green půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.
Název půjčky:ACEMA Credit
Výše půjčky:100 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Credit Komfort
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 72 měs.
Název půjčky:Kredia půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:15 - 30 dní
Název půjčky:Oberbank
Výše půjčky:50 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Aasa
Výše půjčky:5 000 - 20 000 Kč
Splatnost:6 - 12 měs.

V čem mají nebankovní půjčky oproti těm bankovním výhody a v čem zase nevýhody? ...více

10.5.2017

Berete si půjčku a rádi byste věděli, jak na půjčce ušetřit? Máme pro Vás hned 5 praktických rad, díky kterým se Vám jednoznačně povede ušetřit na půjčce, ať už si ji berete u banky nebo nebankovní společnosti. ...více

9.8.2017

Půjčka před výplatou patří mezi nejpopulárnější produkty mezi půjčkami. Proč a jak si takovou půjčku můžete taky zařídit? ...více

16.6.2017
ebook