Srovnání půjček online

V minulosti jste si mohli půjčit pouze u banky, případně lichváře z ruky do ruky. Nicméně v posledních letech se rozrostla nabídka na trhu také o nebankovní půjčky a jejich nabídka nadále roste. Tyto rychlé nebankovní půjčky mají mnoho výhod, ale také svých specifik, která je dobrá si uvědomovat, když nebankovní půjčku zvažujete.
 
Ve zkratce, výhodou nebankovních půjček je, že je může získat v podstatě kdokoli - bez ohledu na svůj příjem, ztrátu zaměstnání, záznam v registru dlužníků apod., stejně jako to, že si je můžete sjednat online, rychle a u některých poskytovatelů mít své peníze již do 15 minut! U banky je naopak zpravidla nepříjemné to, že o půjčku musíte žádat zdlouhavým papírováním, dokládáním příjmů a nesmíte mít záznam v registru dlužníků, ovšem výhodou zase je, že si můžete půjčit i vysoké sumy peněz s nízkými úroky.
 

Bankovní půjčky

Jestliže zvažujete půjčku v bance, připravte se na doložení mnoha dokumentů jako např. potvrzení o výši příjmů, výpisy z účtů, pracovní smlouvu či další dokumenty. Banky si totiž dávají veliký pozor na to, komu půjčku poskytnou a prověřují si, zda ji bude schopen splácet, žadatele, kteří patří mezi tzv. problémové klienty pak rovnou odmítají.
 
Při podání žádosti o půjčku budete bankou posuzováni ve speciálním oddělení za pomoci schvalovacího procesu, které Vám půjčku buď zamítne nebo schválí. Výhodou ale je, že si můžete půjčit vysoký obnos peněz, s relativně nízkým úrokem a hlavně také dlouhou dobou splatnosti.
 

Nebankovní půjčky

Během nedávných let se objevilo a stále objevuje čím dál více poskytovatelů tzv. nebankovních půjček, které mají veliké výhody - při žádosti o půjčku totiž často nemusíte dokládat své příjmy a žádné další dokumenty, můžete být klidně zapsáni v registru dlužníků a sjednání takové půjčky může probíhat online z pohodlí Vašeho domova a peníze máte již během několika minut nebo hodin.
 
Paleta nebankovních půjček je opravdu pestrá, což je na jednu stranu skvělé, jelikož konkurence nebankovních společností snižuje úrokové sazby a klienti tak mohou získat výhodné podmínky. Na druhou stranu je složité se v nabídce půjček zorientovat, je velmi jednoduché narazit na podvodníky a podvodné praktiky se skrytými poplatky nebo nefér podmínkami.
 
Proto je více než vhodné si v rámci svého bezpečí a bezpečí svých peněz nabídku půjček srovnat s pomocí nástroje, jako je nezávislý srovnávač půjček online. Ten náš je nezávislý a poskytne Vám tak pouze objektivní informace, a zároveň v něm nejsou zahrnuty žádné podvodné společnosti.
 

Porovnání půjček online

Nezávislé porovnání půjček online probíhá rychle, snadno a jednoduše jen s několika základními údaji. Ať již máte zájem o nebankovní půjčku, krátkodobou půjčku, SMS půjčku, půjčku bez registru, půjčku před výplatou či půjčku bez doložení příjmů, vše zařídíte z pohodlí domova, nepotřebujete žádnou registraci, dokládání dokumentů a vše je pro Vás zdarma. Srovnávač půjček porovnává jednotlivé půjčky podle různých kritérií jako doba splatnosti, úroková sazba, celková výše půjčky a dalších parametrů.
 
V Úvěromatu, tedy v našem nezávislém srovnávači půjček online se zaměřujeme na nebankovní společnosti poskytující půjček a nenajdete v něm žádné podvodné firmy, které by nabízely nefér nabídky nebo společnosti fungující na tzv. podvodných praktikách.
 
Srovnání půjček online v našem Úvěromatu je zdarma, neplatíte nic, naopak jeho využitím můžete nemalé peníze ušetřit. Je nezávislý, najdete zde tak jen objektivní informace, nikoli zkreslené, či upřednostňující konkrétní společnosti. Srovnávač můžete využít online, ihned z pohodlí domova a bez registrace. V případě žádosti o konkrétní půjčku už pak samozřejmě své základní údaje zadáte, abyste ji mohli získat a my pro Vás mohli vyjednat ty nejvýhodnější podmínky!
 
Název půjčky:Air Bank půjčka
Výše půjčky:5 000 - 900 000 Kč
Splatnost:6 - 96 měs.
Název půjčky:Sumo půjčka
Výše půjčky:4 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Simple půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:2 - 30 dní
Název půjčky:Bubbli půjčka
Výše půjčky:10 000 - 300 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Kouzelná půjčka
Výše půjčky:
Splatnost:
Název půjčky:Tesco půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:36 - 84 měs.
Název půjčky:Kesh půjčka
Výše půjčky:20 000 - 700 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
Název půjčky:Smart půjčka
Výše půjčky:5 000 - 70 000 Kč
Splatnost:13 - 16 měs.
Název půjčky:AsisTeam
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 300 měs.
Název půjčky:Česká spořitelna
Výše půjčky:20 000 - 2 500 000 Kč
Splatnost:120 měs.
currency
20. 4. 2018

Půjčky Liberec a okolí

Hledáte bankovní či nebankovní půjčku v Liberci, kterou byste si rádi zajistili co nejblíže vašemu bydlišti, tj. Liberec a okolí? S půjčkou od nás nemusíte ani cestovat po městě a hledat společnost, která vám padne do oka, ale jednoduše nás kontaktujete přes telefon nebo internet a půjčku máte doma! 

Půjčka Liberec

Bydlíte v Liberci nebo v blízkém okolí a chtěli sehnat půjčku, která bude přímo z vašeho regionu? Máme pro vás několik způsobů, jak získat půjčku v Liberci, a to aniž byste ji museli jít hledat sami a po svých. Nebankovní finanční centra vám sice poskytnout mnoho užitečných informací a najdete tam vše na jednom místě, ale cestování a čekání, než se vám někdo začne věnovat, se zkrátka nevyhnete.
 
Jak získám rychlou půjčku, aniž bych musel někam z domova? Jednoduše tak, že vyplníte krátký online formulář, který obnáší jen vyplnění kontaktních údajů a informaci o vašem trvalém příjmu, a tuto online žádost nám odešlete. My vás ihned kontaktujeme a domluvím e se svámi na podrobnostech půjčky. Pokud budete mít zájem, doporučíme vám také našeho finančního poradce, který za vámi dojede klidně až domů. 
 

Finanční poradce Liberec

Pro konzultaci vám přidělíme finančního poradce, který operuje ve vašem regionu, abyste nemuseli cestovat daleko v případě, že byste se nechtěli sejít u vás doma. Pokud však nejste proti, finanční poradce vás navštíví klidně u vás doma, a vy se tak při konzultaci o financích budete cítit příjemněji, než například v bance, a oto lépe se vám bude rozhodovat. 
 
Výhoda domácího prostředí při schůzce s finančním poradcem hraje důležitou roli, protože čím přirozeněji se cítíte, tím více dovedete sdělit poradci vaše požadavky. Konzultace s finančním odborníkem vás nic nestojí, poskytujeme vám ji zdarma, a zároveň vás také k ničemu nezavazuje. Finanční konzultant vám pouze pomůže objektivně zhodnotit půjčky, udělá za vás srovnání půjček na trhu a společně najdete ideání finanční řešení přesně podle vašich potřeb. 
 

Online půjčka Liberec 

Dáváte přednost neosobnímu jednání, tedy preferujete online půjčky? Rychlá půjčka Liberec je vám k dispozici i přes internet. Stačí vyplnit kontakt na vás zde a my už se o vše postaráme. Zavoláme vám co nejdříve a sdělíme vám podrobnosti k online půjčce, abyste plně chápali, do čeho jdete.
 
Rychlá půjčka Liberec je v Liberci vám nabídne nadstandardní podmínky, které jsou ve vašem regionu běžné! Neplatíte žádné skryté poplatky, peníze máte na účtu ihned po schválení půjčky, je to půjčka s dobrým úrokem a navíc máte komplet servis při zajištění. Nemusíte se o nic starat, se vším vám pomůžeme a poradíme. Obraťte se na nás a zeptejte se na všechno co vás zajímá, rádi vám ve všem vyhovíme!

Vybírat si úvěr, který si vezmete, jen na základě toho, jak nízkou má splátku, je velmi krátkozraké, bohužel je to chyba, kterou Češi často dělají. ...více

19.7.2017

Půjčka je velký závazek, a to i pokud jste si půjčili malou sumu peněz. Jak vše zařídit tak, aby se pro Vás nakonec půjčka nestala utrpením? ...více

30.6.2017

Jistě již díky našim předchozím článkům víte, že srovnání půjček je důležité a měli byste si ho jednoznačně provést, pokud o půjčce uvažujete. Který srovnávač půjček si ale pro porovnání půjček vybrat? ...více

31.8.2017
ebook