Srovnání půjček online

V minulosti jste si mohli půjčit pouze u banky, případně lichváře z ruky do ruky. Nicméně v posledních letech se rozrostla nabídka na trhu také o nebankovní půjčky a jejich nabídka nadále roste. Tyto rychlé nebankovní půjčky mají mnoho výhod, ale také svých specifik, která je dobrá si uvědomovat, když nebankovní půjčku zvažujete.
 
Ve zkratce, výhodou nebankovních půjček je, že je může získat v podstatě kdokoli - bez ohledu na svůj příjem, ztrátu zaměstnání, záznam v registru dlužníků apod., stejně jako to, že si je můžete sjednat online, rychle a u některých poskytovatelů mít své peníze již do 15 minut! U banky je naopak zpravidla nepříjemné to, že o půjčku musíte žádat zdlouhavým papírováním, dokládáním příjmů a nesmíte mít záznam v registru dlužníků, ovšem výhodou zase je, že si můžete půjčit i vysoké sumy peněz s nízkými úroky.
 

Bankovní půjčky

Jestliže zvažujete půjčku v bance, připravte se na doložení mnoha dokumentů jako např. potvrzení o výši příjmů, výpisy z účtů, pracovní smlouvu či další dokumenty. Banky si totiž dávají veliký pozor na to, komu půjčku poskytnou a prověřují si, zda ji bude schopen splácet, žadatele, kteří patří mezi tzv. problémové klienty pak rovnou odmítají.
 
Při podání žádosti o půjčku budete bankou posuzováni ve speciálním oddělení za pomoci schvalovacího procesu, které Vám půjčku buď zamítne nebo schválí. Výhodou ale je, že si můžete půjčit vysoký obnos peněz, s relativně nízkým úrokem a hlavně také dlouhou dobou splatnosti.
 

Nebankovní půjčky

Během nedávných let se objevilo a stále objevuje čím dál více poskytovatelů tzv. nebankovních půjček, které mají veliké výhody - při žádosti o půjčku totiž často nemusíte dokládat své příjmy a žádné další dokumenty, můžete být klidně zapsáni v registru dlužníků a sjednání takové půjčky může probíhat online z pohodlí Vašeho domova a peníze máte již během několika minut nebo hodin.
 
Paleta nebankovních půjček je opravdu pestrá, což je na jednu stranu skvělé, jelikož konkurence nebankovních společností snižuje úrokové sazby a klienti tak mohou získat výhodné podmínky. Na druhou stranu je složité se v nabídce půjček zorientovat, je velmi jednoduché narazit na podvodníky a podvodné praktiky se skrytými poplatky nebo nefér podmínkami.
 
Proto je více než vhodné si v rámci svého bezpečí a bezpečí svých peněz nabídku půjček srovnat s pomocí nástroje, jako je nezávislý srovnávač půjček online. Ten náš je nezávislý a poskytne Vám tak pouze objektivní informace, a zároveň v něm nejsou zahrnuty žádné podvodné společnosti.
 

Porovnání půjček online

Nezávislé porovnání půjček online probíhá rychle, snadno a jednoduše jen s několika základními údaji. Ať již máte zájem o nebankovní půjčku, krátkodobou půjčku, SMS půjčku, půjčku bez registru, půjčku před výplatou či půjčku bez doložení příjmů, vše zařídíte z pohodlí domova, nepotřebujete žádnou registraci, dokládání dokumentů a vše je pro Vás zdarma. Srovnávač půjček porovnává jednotlivé půjčky podle různých kritérií jako doba splatnosti, úroková sazba, celková výše půjčky a dalších parametrů.
 
V Úvěromatu, tedy v našem nezávislém srovnávači půjček online se zaměřujeme na nebankovní společnosti poskytující půjček a nenajdete v něm žádné podvodné firmy, které by nabízely nefér nabídky nebo společnosti fungující na tzv. podvodných praktikách.
 
Srovnání půjček online v našem Úvěromatu je zdarma, neplatíte nic, naopak jeho využitím můžete nemalé peníze ušetřit. Je nezávislý, najdete zde tak jen objektivní informace, nikoli zkreslené, či upřednostňující konkrétní společnosti. Srovnávač můžete využít online, ihned z pohodlí domova a bez registrace. V případě žádosti o konkrétní půjčku už pak samozřejmě své základní údaje zadáte, abyste ji mohli získat a my pro Vás mohli vyjednat ty nejvýhodnější podmínky!
 
Název půjčky:XS půjčka
Výše půjčky:3 000 - 9 000 Kč
Splatnost:3 - 3 měs.
Název půjčky:Hit partners půjčka
Výše půjčky:300 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost:12 - 240 měs.
Název půjčky:Zonky
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:6 - 84 měs.
Název půjčky:CreditKasa
Výše půjčky:1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Tesco půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:36 - 84 měs.
Název půjčky:Aktivafin půjčky
Výše půjčky:50 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:6 - 240 měs.
Název půjčky:Home Credit půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 48 měs.
Název půjčky:Půjčka Liška
Výše půjčky:1 000 - 100 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Cool Credit
Výše půjčky:1 000 - 15 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:CreditAir
Výše půjčky:1 500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 75 dní
yes
3. 6. 2018

Vyplatí se půjčka přes finančního poradce?

Věděli jste, že na Úvěromat.cz seženete nejen online půjčky, ale také půjčky, které získáte v blízkosti vašeho bydliště? Pro ty z vás, kteří mají rádi věci pod kontrolou nebo si nejsou jistí při práci s počítačem a tudíž ani nevěří online půjčkám, nabízíme řešení, jak snadno bez zbytečného cestování sjednat půjčku a třeba i u vás doma.

Jaká půjčka je ta nejlepší?

Finanční poradce funguje jako váš rádce v oblasti financí. Vyzná se ve všech typech půjček, ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky, hypotéky, půjčky bez registru, spotřebitelské úvěry, půjčky na cokoliv, rychlé půjčky nebo půjčky zdarma.

Váš finanční rádce, vám pomůže v případě, že se neorientujete ve všech finančních nabídkách různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček. Pomůže vám najít takovou půjčku, která bude ušitá přímo vám na míru, a vy tak získáte půjčku, která se bude splácet skoro sama.

Online srovnání půjček - jednoduché srovnání půjček pro všechny

Že to díky online srovnávači půjček zvládnete sami? Nejspíše ano, ale náš odborný finanční poradce odhalí všechny plusy s mínusy u jednotlivých půjček, bank i soukromých poskytovatelů, takže vám pomůže vybrat tu opravdu nejvýhodnější půjčku s podmínkami, které budou hrát do karet vám a ne bance.

Zároveň je náš finanční poradce zběhlý ve vyjednávání s bankovními poradci i finančními poradci od nebankovních poskytovatelů půjček, a velmi dobře ví, jak jejich administrativní procesy fungují a zná také jejich marketingové tipy a triky. Díky jeho schopnostem a znalostem dokáže vyjednat podmínky pro získání půjčky nejvýhodněji, jak jen to jde.

Schůzka s finančním poradcem - vyplatí se?

Jednoduše vyplňte žádost o online půjčku, která slouží zároveň i jako žádost o konzultaci s finančním poradcem. Jakmile žádost odešlete, vyčkejte než budete kontaktování odborníkem, se kterým se domluvíte po telefonu na vašich přáních a požadavcích, jaké máte. Váš hovor není nijak závazný, jedná se pouze o konzultaci a vy vždy můžete odmítnout, pokud se rozmyslíte a půjčku nebo konzultaci už nebudete chtít. V případě, že se po telefonu dohodneme rovnou na konkrétní půjčce, zajistíme, aby vám peníze z půjčky došly co nejdříve. Mezi všemi nabídkami online půjček vám vybereme tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům, což vám ve finále ušetří spoustu času i financí.

Finanční poradce a konzultace zdarma

Když se nebudete moci rozhodnout, kterou půjčku si vybrat, nebo třeba máte speciální požadavky na půjčku, v bance vás odmítli, patříte mezi problémové klienty, hledáte půjčku pro podnikatele, potřebujete poradit s konsolidací půjčky, a máte mnoho dalších specifických problémů, které chcete s někým probrat, pak se nebojte využít možnosti schůzky s finančním poradcem ZDARMA! Poradce se vám vždy přizpůsobí ve vašich časových možnostech i místě, kde chcete, aby se schůzka konala.

Půjčka je závazek! Co všechno musíte vědět před žádostí o půjčku, abyste se vyhnuli problémům a získali výhodné podmínky? Poradíme v našem článku! ...více

8.6.2017

K čemu je dobré pojištění splácení, a kdy Vám přijde vhod? ...více

18.5.2017

Pokud se chystáte vzít si bankovní nebo nebankovní půjčku, malou či velkou půjčku, zcela jistě je Vám zřejmé, že jde o zásadní životní rozhodnutí. Abyste si byli jistí, že jste si vybrali správně, pak je dobré se poradit s odborníkem. ...více

28.7.2017
ebook