Srovnání půjček online

V minulosti jste si mohli půjčit pouze u banky, případně lichváře z ruky do ruky. Nicméně v posledních letech se rozrostla nabídka na trhu také o nebankovní půjčky a jejich nabídka nadále roste. Tyto rychlé nebankovní půjčky mají mnoho výhod, ale také svých specifik, která je dobrá si uvědomovat, když nebankovní půjčku zvažujete.
 
Ve zkratce, výhodou nebankovních půjček je, že je může získat v podstatě kdokoli - bez ohledu na svůj příjem, ztrátu zaměstnání, záznam v registru dlužníků apod., stejně jako to, že si je můžete sjednat online, rychle a u některých poskytovatelů mít své peníze již do 15 minut! U banky je naopak zpravidla nepříjemné to, že o půjčku musíte žádat zdlouhavým papírováním, dokládáním příjmů a nesmíte mít záznam v registru dlužníků, ovšem výhodou zase je, že si můžete půjčit i vysoké sumy peněz s nízkými úroky.
 

Bankovní půjčky

Jestliže zvažujete půjčku v bance, připravte se na doložení mnoha dokumentů jako např. potvrzení o výši příjmů, výpisy z účtů, pracovní smlouvu či další dokumenty. Banky si totiž dávají veliký pozor na to, komu půjčku poskytnou a prověřují si, zda ji bude schopen splácet, žadatele, kteří patří mezi tzv. problémové klienty pak rovnou odmítají.
 
Při podání žádosti o půjčku budete bankou posuzováni ve speciálním oddělení za pomoci schvalovacího procesu, které Vám půjčku buď zamítne nebo schválí. Výhodou ale je, že si můžete půjčit vysoký obnos peněz, s relativně nízkým úrokem a hlavně také dlouhou dobou splatnosti.
 

Nebankovní půjčky

Během nedávných let se objevilo a stále objevuje čím dál více poskytovatelů tzv. nebankovních půjček, které mají veliké výhody - při žádosti o půjčku totiž často nemusíte dokládat své příjmy a žádné další dokumenty, můžete být klidně zapsáni v registru dlužníků a sjednání takové půjčky může probíhat online z pohodlí Vašeho domova a peníze máte již během několika minut nebo hodin.
 
Paleta nebankovních půjček je opravdu pestrá, což je na jednu stranu skvělé, jelikož konkurence nebankovních společností snižuje úrokové sazby a klienti tak mohou získat výhodné podmínky. Na druhou stranu je složité se v nabídce půjček zorientovat, je velmi jednoduché narazit na podvodníky a podvodné praktiky se skrytými poplatky nebo nefér podmínkami.
 
Proto je více než vhodné si v rámci svého bezpečí a bezpečí svých peněz nabídku půjček srovnat s pomocí nástroje, jako je nezávislý srovnávač půjček online. Ten náš je nezávislý a poskytne Vám tak pouze objektivní informace, a zároveň v něm nejsou zahrnuty žádné podvodné společnosti.
 

Porovnání půjček online

Nezávislé porovnání půjček online probíhá rychle, snadno a jednoduše jen s několika základními údaji. Ať již máte zájem o nebankovní půjčku, krátkodobou půjčku, SMS půjčku, půjčku bez registru, půjčku před výplatou či půjčku bez doložení příjmů, vše zařídíte z pohodlí domova, nepotřebujete žádnou registraci, dokládání dokumentů a vše je pro Vás zdarma. Srovnávač půjček porovnává jednotlivé půjčky podle různých kritérií jako doba splatnosti, úroková sazba, celková výše půjčky a dalších parametrů.
 
V Úvěromatu, tedy v našem nezávislém srovnávači půjček online se zaměřujeme na nebankovní společnosti poskytující půjček a nenajdete v něm žádné podvodné firmy, které by nabízely nefér nabídky nebo společnosti fungující na tzv. podvodných praktikách.
 
Srovnání půjček online v našem Úvěromatu je zdarma, neplatíte nic, naopak jeho využitím můžete nemalé peníze ušetřit. Je nezávislý, najdete zde tak jen objektivní informace, nikoli zkreslené, či upřednostňující konkrétní společnosti. Srovnávač můžete využít online, ihned z pohodlí domova a bez registrace. V případě žádosti o konkrétní půjčku už pak samozřejmě své základní údaje zadáte, abyste ji mohli získat a my pro Vás mohli vyjednat ty nejvýhodnější podmínky!
 
Název půjčky:Omega půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Kredia půjčka
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:15 - 30 dní
Název půjčky:HOT půjčka
Výše půjčky:10 000 - 500 000 Kč
Splatnost:24 - 84 měs.
Název půjčky:Tesco půjčka
Výše půjčky:20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:36 - 84 měs.
Název půjčky:8000 bezúročně
Výše půjčky:1 000 - 8 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Otrino Invest
Výše půjčky:15 000 - 30 000 Kč
Splatnost:1 dní - 36 měs.
Název půjčky:AsisTeam
Výše půjčky:100 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost:12 - 300 měs.
Název půjčky:MK Credit
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:48 měs.
Název půjčky:Netcredit
Výše půjčky:1 000 - 12 000 Kč
Splatnost:1 - 30 dní
Název půjčky:Moneta Expres půjčka
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:24 - 120 měs.
18. 8. 2017

Půjčka bez doložení příjmů

V případě půjčky jde o peníze, takže banky si pořádně hlídají, komu je svěří a zda bude schopen dostát závazku úvěr splácet. Je tedy nutné bance doložit všechny Vaše příjmy. Ovšem u půjček nebankovních je situace zcela odlišná, protože můžete získat půjčku bez doložení příjmů!
 

Dokládání příjmů při půjčce bez doložení příjmů

V dnešní době je mnoho lidí, kteří nemají stálý příjem. A to z nejrůznějších důvodů - buď o pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě zaměstnání, dobrovolné výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské dovolené nebo ty, kteří jsou dlouhodobě nemocní.
 
Stejně tak se může jednat o lidi, kteří pravidelný příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí prokázat.
 
A pokud nemáte možnost a nebo nechcete doložit příjmy bance při žádosti o bankovní půjčku, pak by mohla být řešením tzv. půjčka bez doložení příjmů, při které po Vás nikdo nic takového nebude chtít.
 

Prokazování příjmů při půjčce

Nejjednodušším prokázáním příjmů pro získání půjčky s doložením příjmů je bankovní účet vedený u banky, u které o danou půjčku žádáte. Historie účtu, přijímů a výdajů na něm, bance pomůže zjistit Vaši bonitu a odsouhlasení půjčky Vám to usnadní.
 
Pokud účet u banky, kde o spotřebitelský úvěr žádáte, zatím nemáte, budete muset doložit potvrzení příjmů ze zaměstnání. Klíčovou roli hraje to, zda máte smlouvu na dobu neurčitou či určitou, nebo jste dokonce ve výpovědní lhůtě. V takovém případě banka zjišťuje informace z bankovních a nebankovních registrů, které jsou pro tento účel zřízené.
 
Když ale žádáte o půjčku bez doložení příjmů, není podstatné, zda nebo kde máte svůj bankovní účet a také jaké máte své příjmy. Půjčka nebankovní bez doložení příjmů je půjčkou, u které poskytovatele půjčky nikoho nezajímá, jaké příjmy máte.
 

Půjčka pro firmy

Půjčka pro firmy je dnes již běžnou součástí nabídky poskytovatelů půjček. Jestliže jste podnikatel nebo OSVČ, svůj příjem prokazujete skrze aktuální daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daně z příjmu. V některých bankách po Vás budou požadovat i potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu, správě sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovně.
 
Půjčka pro firmy není nijak složitá a společnosti ji firmám rády poskytují, samozřejmě pokud předloží dostatečné doložení příjmů, popřípadě si vezměte nebankovní půjčku pro firmy, kde příjmy dokládat nemusíte.

Pokud se chystáte vzít si bankovní nebo nebankovní půjčku, malou či velkou půjčku, zcela jistě je Vám zřejmé, že jde o zásadní životní rozhodnutí. Abyste si byli jistí, že jste si vybrali správně, pak je dobré se poradit s odborníkem. ...více

28.7.2017

Půjčka je závazek! Co všechno musíte vědět před žádostí o půjčku, abyste se vyhnuli problémům a získali výhodné podmínky? Poradíme v našem článku! ...více

8.6.2017

Pokud uvažujete o půjčce online, popřípadě už jste si dokonce provedli srovnání půjček a teď uvažujete, kterou si vybrat, rozhodně si proveďte výpočet splátek půjčky ...více

11.8.2017