Srovnání půjček online

V minulosti jste si mohli půjčit pouze u banky, případně lichváře z ruky do ruky. Nicméně v posledních letech se rozrostla nabídka na trhu také o nebankovní půjčky a jejich nabídka nadále roste. Tyto rychlé nebankovní půjčky mají mnoho výhod, ale také svých specifik, která je dobrá si uvědomovat, když nebankovní půjčku zvažujete.
 
Ve zkratce, výhodou nebankovních půjček je, že je může získat v podstatě kdokoli - bez ohledu na svůj příjem, ztrátu zaměstnání, záznam v registru dlužníků apod., stejně jako to, že si je můžete sjednat online, rychle a u některých poskytovatelů mít své peníze již do 15 minut! U banky je naopak zpravidla nepříjemné to, že o půjčku musíte žádat zdlouhavým papírováním, dokládáním příjmů a nesmíte mít záznam v registru dlužníků, ovšem výhodou zase je, že si můžete půjčit i vysoké sumy peněz s nízkými úroky.
 

Bankovní půjčky

Jestliže zvažujete půjčku v bance, připravte se na doložení mnoha dokumentů jako např. potvrzení o výši příjmů, výpisy z účtů, pracovní smlouvu či další dokumenty. Banky si totiž dávají veliký pozor na to, komu půjčku poskytnou a prověřují si, zda ji bude schopen splácet, žadatele, kteří patří mezi tzv. problémové klienty pak rovnou odmítají.
 
Při podání žádosti o půjčku budete bankou posuzováni ve speciálním oddělení za pomoci schvalovacího procesu, které Vám půjčku buď zamítne nebo schválí. Výhodou ale je, že si můžete půjčit vysoký obnos peněz, s relativně nízkým úrokem a hlavně také dlouhou dobou splatnosti.
 

Nebankovní půjčky

Během nedávných let se objevilo a stále objevuje čím dál více poskytovatelů tzv. nebankovních půjček, které mají veliké výhody - při žádosti o půjčku totiž často nemusíte dokládat své příjmy a žádné další dokumenty, můžete být klidně zapsáni v registru dlužníků a sjednání takové půjčky může probíhat online z pohodlí Vašeho domova a peníze máte již během několika minut nebo hodin.
 
Paleta nebankovních půjček je opravdu pestrá, což je na jednu stranu skvělé, jelikož konkurence nebankovních společností snižuje úrokové sazby a klienti tak mohou získat výhodné podmínky. Na druhou stranu je složité se v nabídce půjček zorientovat, je velmi jednoduché narazit na podvodníky a podvodné praktiky se skrytými poplatky nebo nefér podmínkami.
 
Proto je více než vhodné si v rámci svého bezpečí a bezpečí svých peněz nabídku půjček srovnat s pomocí nástroje, jako je nezávislý srovnávač půjček online. Ten náš je nezávislý a poskytne Vám tak pouze objektivní informace, a zároveň v něm nejsou zahrnuty žádné podvodné společnosti.
 

Porovnání půjček online

Nezávislé porovnání půjček online probíhá rychle, snadno a jednoduše jen s několika základními údaji. Ať již máte zájem o nebankovní půjčku, krátkodobou půjčku, SMS půjčku, půjčku bez registru, půjčku před výplatou či půjčku bez doložení příjmů, vše zařídíte z pohodlí domova, nepotřebujete žádnou registraci, dokládání dokumentů a vše je pro Vás zdarma. Srovnávač půjček porovnává jednotlivé půjčky podle různých kritérií jako doba splatnosti, úroková sazba, celková výše půjčky a dalších parametrů.
 
V Úvěromatu, tedy v našem nezávislém srovnávači půjček online se zaměřujeme na nebankovní společnosti poskytující půjček a nenajdete v něm žádné podvodné firmy, které by nabízely nefér nabídky nebo společnosti fungující na tzv. podvodných praktikách.
 
Srovnání půjček online v našem Úvěromatu je zdarma, neplatíte nic, naopak jeho využitím můžete nemalé peníze ušetřit. Je nezávislý, najdete zde tak jen objektivní informace, nikoli zkreslené, či upřednostňující konkrétní společnosti. Srovnávač můžete využít online, ihned z pohodlí domova a bez registrace. V případě žádosti o konkrétní půjčku už pak samozřejmě své základní údaje zadáte, abyste ji mohli získat a my pro Vás mohli vyjednat ty nejvýhodnější podmínky!
 
Název půjčky:MK Credit
Výše půjčky:10 000 - 600 000 Kč
Splatnost:48 měs.
Název půjčky:Comfort Money
Výše půjčky:50 000 - 5 000 000 Kč
Splatnost:24 - 360 měs.
Název půjčky:Sumo půjčka
Výše půjčky:4 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 84 měs.
Název půjčky:Emma’s Credit
Výše půjčky:500 - 7 000 Kč
Splatnost:5 - 45 dní
Název půjčky:Benefi půjčka
Výše půjčky:10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:12 - 60 měs.
Název půjčky:Creditstar půjčka
Výše půjčky:1 000 - 13 000 Kč
Splatnost:5 dní - 3 měs.
Název půjčky:Unicredo
Výše půjčky:1 000 - 10 000 Kč
Splatnost:1 - 25 dní
Název půjčky:CreditPortal půjčka
Výše půjčky:500 - 30 000 Kč
Splatnost:5 - 30 dní
Název půjčky:Era půjčka
Výše půjčky:20 000 - 800 000 Kč
Splatnost:12 - 96 měs.
Název půjčky:Credit Alliance
Výše půjčky:100 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost:12 - 120 měs.
1. 9. 2017

Nebankovní půjčky recenze

Když si vybíráte nebankovní půjčku, jistě Vás zajímá, jaké jsou recenze nebankovní půjčky, protože si chcete být jistí, že nenaletíte podvodníkům nebo lichvářům, stejně jako že si nevyberete nevýhodnou nebankovní půjčku. Přečtěte si nebankovní půjčky recenze!

 

Recenze nebankovní půjčky

Pokud Vás zajímají nebankovní půjčky recenze, pak jste na správném místě. Všechny nebankovní půjčky, které v našem srovnávači půjček a v kalkulačce půjček uvádíme, jsou prověřené recenzemi uživatelů a lidí, kteří těchto půjček využili.

Jestliže si tedy chcete být jistí, že si díky recenzím nebankovních půjček zvolíte tu správnou pro sebe a nenaletíte ani podvodníkům, ani lichvářům, ale ani si nevyberete nevýhodnou půjčku s vysokým úrokem, pak jste u správné kalkulačky půjček online, protože náš srovnávač půjček je zcela prověřen recenzemi stovek spokojených klientů.

Nebankovní půjčky recenze jsou spolehlivým způsobem, jakým se můžete ujistit, že si například nevyberte podvodného poskytovatele půjček, nebo nezačnete spolupracovat u půjčky s nelegálním poskytovatelem půjčky, stejně jako že nenaletíte lichváři.

Recenze nebankovních půjček Vám pomohou zorienovat se na trhu s nebankovními půjčkami tak, že si budete jistí, že si vyberete správnou společnost pro svou půjčku online a že nepřijdete o peníze, nebo že se nedostanete do zbytečných problémů.

 

Srovnání nebankovních půjček recenze

Náš nezávislý srovnávač půjček patří mezi spolehlivé nástroje, jak si provést srovnání půjček, a to jakýchkoli - tedy srovnání bankovních půjček, stejně jako srovnání nebankovních půjček.

Ať už tedy potřebujete jakoukoli půjčku online, náš srovnávač půjček Vám díky kalkulačce půjčce online nabídne přehledné porovnání aktuálních nabídek půjček. Vy si tak budete moci vybrat tu správnou a výhodnou půjčku přesně pro Vás!

A abyste věděli, jaké jsou recenze nebankovních půjček a jaké jsou recenze na náš srovnávač půjček a také recenze půjčkových poradců, požádali jsme naše klienty, aby nám napsali, jak byli se službami našeho srovnání půjček spokojení. 

Díky jejich recenzím na náš srovnávač půjček, stejně jako recenzím nebankovních půjček, se můžete dozvědět, jak byli spokojení a zda jsme vhodnou společností pro výběr půjčky i pro Vás. 

U každého klienta v recenzi uvádíme jeho jméno, samozřejmě bez příjmení, aby při recenzi nebankovní půjčky byl v bezpečí a jeho údaje byly dle zákona chráněny, stejně tak uvádíme jeho věk a město, odkud je. Recenze nebankovních půjček a recenze srovnání půjček si můžete přečíst na našem webu zde.

Rádi byste si bez dokládání příjmů půjčili peníze na cokoli, tedy takzvanou bezúčelovou půjčku? A ještě ideálně, aby byla půjčka bez úroků? Pak pro Vás známe řešení, které se dočtete v našem článku. ...více

2.8.2017

Už dlouho sníte o tom, že budete relaxovat na pláži pod slunečníkem a užívat si mořského vánku? Splňte si nyní svůj sen s půjčkou bez úroků! ...více

20.6.2017

Potřebujete půjčit peníze rychle a okamžitě? A slyšeli jste už o rychlé půjčce online, kterou vyřídíte snadno z pohodlí domova během několika minut? ...více

31.7.2017